Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU11
Zákányi Bálint régió
2018. október 6. szombat
Fonyód, Zákányi Bálint spcs.
09:00 Siófok KCSE - TUNGSRAM SE-1 3 - 12
09:45 TUNGSRAM SE-2 - Egerszegi KK 16 - 1
10:30 PLSC - Siófok KCSE 6 - 2
11:15 TUNGSRAM SE-1 - Egerszegi KK 15 - 0
12:00 Satelit Se - TUNGSRAM SE-2 2 - 24
12:45 PLSC - Eötvös DSE Csurgó 5 - 6
13:30 NIKÉ SE Fonyód - GÓNA SZKKE 4 - 13
14:15 Satelit Se - Rinyamenti KC 3 - 20
15:00 Eötvös DSE Csurgó - GÓNA SZKKE 8 - 11
15:45 Rinyamenti KC - NIKÉ SE Fonyód 20 - 0
2018. október 7. vasárnap
Mecseknádasd, Városi Sportcsarnok,
08:00 Dél Takarék Mecseknádasd - PSN Zrt. 3 - 4
08:45 MK Pelikán-Siklós KC - Harkány SE 7 - 11
09:30 PSN Zrt. - Komló Sport KC 4 - 11
10:15 Tom Market-KSE 2. - MK Pelikán-Siklós KC 14 - 5
11:00 Harkány SE - Tom Market-KSE 1. 3 - 15
11:45 Komló Sport KC - Tom Market-KSE 2. 9 - 8
12:30 Tom Market-KSE 1. - Dél Takarék Mecseknádasd 19 - 5
2018. október 27. szombat
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
10:00 Rinyamenti KC - GÓNA SZKKE 13 - 7
10:45 Siófok KCSE - NIKÉ SE Fonyód 14 - 19
11:30 GÓNA SZKKE - Satelit Se 21 - 4
12:15 Siófok KCSE - Rinyamenti KC 1 - 27
13:00 NIKÉ SE Fonyód - Satelit Se 18 - 6
2018. október 28. vasárnap
Siklós, Táncsics M. Gimn. sportcsarnok
09:00 MK Pelikán-Siklós KC - PSN Zrt. 9 - 12
09:45 Tom Market-KSE 2. - Harkány SE 14 - 3
10:30 PSN Zrt. - Tom Market-KSE 1. 5 - 22
11:15 Harkány SE - Komló Sport KC 8 - 19
12:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Tom Market-KSE 2. 6 - 16
12:45 Tom Market-KSE 1. - MK Pelikán-Siklós KC 32 - 8
13:30 Komló Sport KC - Dél Takarék Mecseknádasd 18 - 13
Csurgó, Eötvös J. Ált.Isk. spcs.
09:30 Eötvös DSE Csurgó - TUNGSRAM SE-1 6 - 13
10:15 PLSC - Egerszegi KK 9 - 3
11:00 TUNGSRAM SE-1 - TUNGSRAM SE-2 11 - 9
11:45 Egerszegi KK - Eötvös DSE Csurgó 0 - 8
12:30 TUNGSRAM SE-2 - PLSC 18 - 3
2018. november 17. szombat
Siófok, Munkacsarnok
09:00 Siófok KCSE - NIKÉ SE Fonyód 10 - 8
09:45 Eötvös DSE Csurgó - Rinyamenti KC 3 - 29
10:30 NIKÉ SE Fonyód - Satelit Se 22 - 3
11:15 Eötvös DSE Csurgó - Siófok KCSE 10 - 9
12:00 Rinyamenti KC - Satelit Se 31 - 2
2018. november 18. vasárnap
Kozármisleny, Városi Sportcsarnok
13:30 Tom Market-KSE 1. - Dél Takarék Mecseknádasd 22 - 3
14:15 Harkány SE - MK Pelikán-Siklós KC 9 - 8
15:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Komló Sport KC 7 - 11
15:45 Tom Market-KSE 2. - Tom Market-KSE 1. 3 - 13
16:30 Harkány SE - PSN Zrt. 6 - 6
17:15 MK Pelikán-Siklós KC - Komló Sport KC 3 - 17
18:00 PSN Zrt. - Tom Market-KSE 2. 5 - 8
Zalaegerszeg, Kölcsey Gimnázium
09:00 PLSC - TUNGSRAM SE-1 8 - 20
09:45 Egerszegi KK - TUNGSRAM SE-2 1 - 11
10:30 TUNGSRAM SE-1 - GÓNA SZKKE 8 - 8
11:15 TUNGSRAM SE-2 - PLSC 15 - 3
12:00 GÓNA SZKKE - Egerszegi KK 21 - 3
2018. december 8. szombat
Komló, Sportközpont
10:00 Komló Sport KC - Tom Market-KSE 1. 4 - 10
10:45 Tom Market-KSE 2. - Dél Takarék Mecseknádasd 10 - 5
11:30 Tom Market-KSE 1. - PSN Zrt. 25 - 1
12:15 Harkány SE - Tom Market-KSE 2. 6 - 8
13:00 Dél Takarék Mecseknádasd - MK Pelikán-Siklós KC 12 - 13
13:45 Tom Market KSE - Szentlőr - Komló Sport KC 0 - 31
14:30 PSN Zrt. - Harkány SE 5 - 8
15:15 MK Pelikán-Siklós KC - Tom Market KSE - Szentlőr 20 - 1
2018. december 9. vasárnap
Nagykanizsa, Zsigmondy sportcsarnok
09:00 TUNGSRAM SE-1 - GÓNA SZKKE 8 - 8
09:45 NIKÉ SE Fonyód - Eötvös DSE Csurgó 8 - 14
10:30 Rinyamenti KC - GÓNA SZKKE 14 - 10
11:15 NIKÉ SE Fonyód - TUNGSRAM SE-1 7 - 21
12:00 Eötvös DSE Csurgó - Siófok KCSE 8 - 3
12:45 PLSC - Rinyamenti KC 3 - 23
13:30 Satelit Se - TUNGSRAM SE-2 3 - 20
14:15 Siófok KCSE - Egerszegi KK 8 - 5
15:00 PLSC - Satelit Se 7 - 4
15:45 TUNGSRAM SE-2 - Egerszegi KK 21 - 3
2019. március 9. szombat
Komló, Sportközpont
09:00 Komló Sport KC - Tom Market-KSE 1. 3 - 11
09:45 Tom Market-KSE 2. - TUNGSRAM SE-2 7 - 6
10:30 TUNGSRAM SE-1 - Tom Market-KSE 1. 7 - 14
11:15 TUNGSRAM SE-2 - Harkány SE 13 - 4
12:00 Tom Market-KSE 2. - Eötvös DSE Csurgó 5 - 3
12:45 Rinyamenti KC - TUNGSRAM SE-1 14 - 10
13:30 Harkány SE - GÓNA SZKKE 5 - 6
14:15 Eötvös DSE Csurgó - Rinyamenti KC 4 - 16
15:00 GÓNA SZKKE - Komló Sport KC 8 - 6
Zalaegerszeg, Kölcsey Gimnázium
09:00 Egerszegi KK - NIKÉ SE Fonyód 3 - 7
09:45 PLSC - Siófok KCSE 9 - 12
10:30 Tom Market KSE - Szentlőr - NIKÉ SE Fonyód 4 - 17
11:15 MK Pelikán-Siklós KC - Siófok KCSE 6 - 9
12:00 PLSC - Dél Takarék Mecseknádasd 4 - 15
12:45 Satelit Se - Tom Market KSE - Szentlőr 4 - 7
13:30 MK Pelikán-Siklós KC - PSN Zrt. 8 - 11
14:15 Dél Takarék Mecseknádasd - Satelit Se 16 - 3
15:00 PSN Zrt. - Egerszegi KK 7 - 1
2019. március 30. szombat
Barcs, Dráva Völgy Középiskola
09:00 Satelit Se - MK Pelikán-Siklós KC 3 - 12
09:45 PSN Zrt. - Dél Takarék Mecseknádasd 14 - 14
10:30 MK Pelikán-Siklós KC - Harkány SE 6 - 8
11:15 Tom Market KSE - Szentlőr - PSN Zrt. 4 - 8
12:00 PLSC - Dél Takarék Mecseknádasd 6 - 16
12:45 Harkány SE - Siófok KCSE 12 - 6
13:30 Tom Market KSE - Szentlőr - Egerszegi KK 1 - 7
14:15 Siófok KCSE - PLSC 9 - 5
15:00 Egerszegi KK - Satelit Se 8 - 3
2019. március 31. vasárnap
Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok
09:00 TUNGSRAM SE-1 - Eötvös DSE Csurgó 16 - 2
09:45 GÓNA SZKKE - NIKÉ SE Fonyód 20 - 5
10:30 Tom Market-KSE 2. - Rinyamenti KC 8 - 13
11:15 Eötvös DSE Csurgó - NIKÉ SE Fonyód 8 - 11
12:00 TUNGSRAM SE-2 - GÓNA SZKKE 13 - 9
12:45 Rinyamenti KC - Tom Market-KSE 1. 9 - 11
13:30 Tom Market-KSE 2. - Komló Sport KC 8 - 8
14:15 Tom Market-KSE 1. - TUNGSRAM SE-2 18 - 9
15:00 Komló Sport KC - TUNGSRAM SE-1 7 - 11
2019. április 13. szombat
Fonyód, Zákányi Bálint spcs.
09:00 NIKÉ SE Fonyód - TUNGSRAM SE-1 4 - 21
09:45 TUNGSRAM SE-2 - Rinyamenti KC 4 - 17
10:30 TUNGSRAM SE-1 - Eötvös DSE Csurgó 14 - 5
11:15 Rinyamenti KC - GÓNA SZKKE 17 - 6
12:00 Komló Sport KC - TUNGSRAM SE-2 7 - 7
12:45 Tom Market-KSE 1. - Eötvös DSE Csurgó 18 - 2
13:30 GÓNA SZKKE - Tom Market-KSE 2. 12 - 13
14:15 Komló Sport KC - Tom Market-KSE 1. 4 - 24
15:00 Tom Market-KSE 2. - NIKÉ SE Fonyód 21 - 5
2019. április 14. vasárnap
Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
09:00 PSN Zrt. - MK Pelikán-Siklós KC 4 - 9
09:45 Dél Takarék Mecseknádasd - Tom Market KSE - Szentlőr 17 - 1
10:30 MK Pelikán-Siklós KC - Egerszegi KK 11 - 3
11:15 Tom Market KSE - Szentlőr - Satelit Se 3 - 12
12:00 Harkány SE - Egerszegi KK 8 - 2
12:45 Siófok KCSE - Dél Takarék Mecseknádasd 11 - 13
13:30 PLSC - Harkány SE 5 - 12
14:15 Satelit Se - Siófok KCSE 4 - 19
15:00 PLSC - PSN Zrt. 10 - 8
2019. május 4. szombat
Fonyód, Zákányi Bálint spcs.
09:00 NIKÉ SE Fonyód - PLSC 6 - 9
09:45 Eötvös DSE Csurgó - Siófok KCSE 13 - 6
10:30 Egerszegi KK - Dél Takarék Mecseknádasd 7 - 12
11:15 PLSC - Siófok KCSE 8 - 15
12:00 MK Pelikán-Siklós KC - Eötvös DSE Csurgó 7 - 18
12:45 Dél Takarék Mecseknádasd - Satelit Se 19 - 7
13:30 Egerszegi KK - PSN Zrt. 6 - 10
14:15 Satelit Se - MK Pelikán-Siklós KC 8 - 8
15:00 PSN Zrt. - NIKÉ SE Fonyód 7 - 3
2019. május 5. vasárnap
Kozármisleny, Városi Sportcsarnok
09:00 Tom Market-KSE 1. - Harkány SE 17 - 8
09:45 Rinyamenti KC - Tom Market-KSE 2. 14 - 9
10:30 Harkány SE - TUNGSRAM SE-2 9 - 10
11:15 Tom Market KSE - Szentlőr - Rinyamenti KC 2 - 25
12:00 Tom Market-KSE 2. - TUNGSRAM SE-1 14 - 8
12:45 TUNGSRAM SE-2 - Komló Sport KC 8 - 12
13:30 GÓNA SZKKE - Tom Market KSE - Szentlőr 30 - 2
14:15 Komló Sport KC - TUNGSRAM SE-1 21 - 10
15:00 GÓNA SZKKE - Tom Market-KSE 1. 8 - 24
2019. május 18. szombat
Lenti, Arany J. Ált.Isk. spcs.*
09:00 GÓNA SZKKE - TUNGSRAM SE-1 14 - 22
09:45 TUNGSRAM SE-2 - Eötvös DSE Csurgó 13 - 7
10:30 TUNGSRAM SE-1 - PLSC 17 - 1
11:15 Eötvös DSE Csurgó - Tom Market-KSE 2. 3 - 8
12:00 Rinyamenti KC - TUNGSRAM SE-2 22 - 6
12:45 Tom Market-KSE 1. - Komló Sport KC 13 - 10
13:30 Tom Market-KSE 2. - PLSC 8 - 10
14:15 Komló Sport KC - Rinyamenti KC 6 - 14
15:00 Tom Market-KSE 1. - GÓNA SZKKE 18 - 1
2019. május 19. vasárnap
Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
09:00 PSN Zrt. - Harkány SE 9 - 6
09:45 Tom Market KSE - Szentlőr - Dél Takarék Mecseknádasd 3 - 14
10:30 Siófok KCSE - Satelit Se 15 - 1
11:15 Harkány SE - Tom Market KSE - Szentlőr 15 - 5
12:00 Dél Takarék Mecseknádasd - NIKÉ SE Fonyód 21 - 9
12:45 Satelit Se - Egerszegi KK 1 - 9
13:30 Siófok KCSE - MK Pelikán-Siklós KC 5 - 8
14:15 Egerszegi KK - NIKÉ SE Fonyód 6 - 3
15:00 MK Pelikán-Siklós KC - PSN Zrt. 9 - 9
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁCS MAJA PETRA Rinyamenti KC 0 10
2. ALPÁR RÉKA Harkány SE 0 4
3. BALASSA VIKTÓRIA TUNGSRAM SE-2 0 16
4. BÁLINT JANKA KATA MK Pelikán-Siklós KC 0 9
5. BANICS BOGLÁRKA PLSC 0 18
6. BARABÁS VANDA Siófok KCSE 0 18
7. BARNAKI BIANKA NIKÉ SE Fonyód 0 12
8. BECK FLÓRA LILI PSN Zrt. 0 2
9. BENCZIK HANNA PLSC 0 12
10. BENDA VIVIEN KATA Komló Sport KC 0 5
11. BERKES ALÍZ Eötvös DSE Csurgó 0 8
12. BERTA SÁRA TUNGSRAM SE-2 0 18
13. BIRKÁS SÁRA Siófok KCSE 0 18
14. BÓDI KINGA GÓNA SZKKE 0 14
15. BOHNER ZSANETT Tom Market-KSE 2. 0 14
16. BORÁROS JÚLIA Egerszegi KK 0 11
17. BOZSÓ VIRÁG Komló Sport KC 0 3
18. BÖRÖCZ FANNI NIKÉ SE Fonyód 0 12
19. BÖRÖCZ ÍRISZ Tom Market-KSE 2. 0 18
20. BRECZÓ KATALIN PSN Zrt. 0 16
21. BUKOVECZ LILLA Rinyamenti KC 0 18
22. BUSZI FLÓRA Eötvös DSE Csurgó 0 18
23. BUZA ILKA NIKÉ SE Fonyód 0 7
24. BÜRGE BOGLÁRKA Tom Market KSE - Sze 0 10
25. CZIPÓTH MÍRA Satelit Se 0 12
26. CSABI SÁRA DORKA NIKÉ SE Fonyód 0 18
27. CSÁNYI ESZTER Eötvös DSE Csurgó 0 18
28. CSÉPÁN GRÉTA Tom Market KSE - Sze 0 2
29. CSERTEI GRÉTA Komló Sport KC 0 14
30. CSORBICS ADRIENN ZSÓFIA Satelit Se 0 12
31. CSORDÁS DOROTTYA Komló Sport KC 0 10
32. DALMATI DANILA DÉZI Tom Market-KSE 1. 0 14
33. DALMI JÁDE Harkány SE 0 10
34. DELI ADÉL Tom Market KSE - Sze 0 10
35. DEMHARDT DOROTI Harkány SE 0 4
36. DERGECZ LILI Eötvös DSE Csurgó 0 16
37. DERGEZ DÓRA KARINA Eötvös DSE Csurgó 0 18
38. DIÓSI ALINA Harkány SE 0 16
39. DOBOS DOROTTYA Rinyamenti KC 0 18
40. DOMINA BOGLÁRKA NIKÉ SE Fonyód 0 7
41. EGRY PANKA DORKA PSN Zrt. 0 13
42. EGYED DIÁNA GÓNA SZKKE 0 16
43. FAKÓ FANNI Rinyamenti KC 0 8
44. FARKAS ANNA Tom Market-KSE 1. 0 16
45. FARKAS CSENGE Tom Market-KSE 2. 0 12
46. FARKAS FANNI Siófok KCSE 0 14
47. FARSANG REBEKA TUNGSRAM SE-2 0 17
48. FEHÉR LÉNA Tom Market KSE - Sze 0 6
49. FEKETS GRÉTA Rinyamenti KC 0 10
50. FERENCZ FRUZSINA LIZA TUNGSRAM SE-1 0 12
51. FRIEDSZÁM JANKA SÁRA Dél Takarék Mecsekná 0 18
52. FÜLÖP VIKTÓRIA MK Pelikán-Siklós KC 0 18
53. GAÁL BORBÁLA RÉKA Tom Market-KSE 2. 0 4
54. GÁL MÍNEA Harkány SE 0 10
55. GALOVTSIK HANNA GÓNA SZKKE 0 18
56. GÁVEL NÓRA Rinyamenti KC 0 17
57. GÉCZI DORINA JOZEFINA PSN Zrt. 0 7
58. GECSEG LUCA PLSC 0 18
59. GELENCSÉR LILLA TUNGSRAM SE-1 0 18
60. GERGICS ZORA KÍRA Harkány SE 0 18
61. GÓRA ZOLNA Tom Market-KSE 1. 0 10
62. GYERTYÁNÁGI BORÓKA TUNGSRAM SE-1 0 16
63. GYÖRE CSENGE Tom Market-KSE 2. 0 16
64. GYURGYEVÁCZ FRUZSINA Eötvös DSE Csurgó 0 14
65. HALÁSZ JÁZMIN TUNGSRAM SE-1 0 14
66. HEGYI DIÁNA PLSC 0 16
67. HEGYI ROZÁLIA PLSC 0 16
68. HEIDER VIRÁG Tom Market KSE - Sze 0 4
69. HERGERT DORINA MK Pelikán-Siklós KC 0 4
70. HERMÁN PETRA GÓNA SZKKE 0 4
71. HERMANN DORKA NIKÉ SE Fonyód 0 12
72. HIDEG HANNA PSN Zrt. 0 18
73. HOFFMANN NÓRA Tom Market-KSE 2. 0 16
74. HORNYÁK HAJNAL LENKE Tom Market-KSE 2. 0 2
75. HORVÁTH ADRIENN Komló Sport KC 0 2
76. HORVÁTH DARINKA Tom Market-KSE 1. 0 14
77. HORVÁTH KAMILLA Eötvös DSE Csurgó 0 14
78. HORVÁTH LARA JÁZMIN GÓNA SZKKE 0 18
79. HORVÁTH NIKOLETT Eötvös DSE Csurgó 0 18
80. HORVÁTH NÓRA Komló Sport KC 0 16
81. HORVÁTH ROZINA ANNA TUNGSRAM SE-1 0 16
82. HORVÁTH VIVIEN Rinyamenti KC 0 1
83. IMREI BOGLÁRKA TUNGSRAM SE-1 0 18
84. IVUSZA DALMA Rinyamenti KC 0 18
85. JÁMBOR DORINA MK Pelikán-Siklós KC 0 12
86. JARJABKA HELÉNA Tom Market-KSE 2. 0 10
87. JÁSPER LUCA PSN Zrt. 0 18
88. JUHÁSZ LIZA SZOFI Tom Market-KSE 1. 0 6
89. KÁLI KATA Egerszegi KK 0 16
90. KÁLMÁN BEÁTA FANNI Satelit Se 0 18
91. KAMARÁS JÁZMIN Siófok KCSE 0 18
92. KARDOS ZSÓFIA PLSC 0 18
93. KAUKER LILÁNA Komló Sport KC 0 17
94. KECSKEMÉTI CSILLA Satelit Se 0 16
95. KECSKEMÉTI EMESE Satelit Se 0 16
96. KÉKI ESZTER EMESE Tom Market-KSE 1. 0 16
97. KELEMEN ZSÓFIA TUNGSRAM SE-1 0 18
98. KESTLER DORKA Harkány SE 0 4
99. KESZERICZE JÁZMIN Eötvös DSE Csurgó 0 6
100. KESZLER DINA LÍVIA Dél Takarék Mecsekná 0 18
101. KIRÁLY DOMINIKA Siófok KCSE 0 16
102. KIRÁLY RÉKA Egerszegi KK 0 14
103. KISS BOGLÁRKA Satelit Se 0 16
104. KISZELY FANNI Dél Takarék Mecsekná 0 16
105. KISZELY ZOÉ Dél Takarék Mecsekná 0 16
106. KISZT-DÉRI JOHANNA Tom Market KSE - Sze 0 2
107. KOCSIS BOZSÓKA DÓRA Egerszegi KK 0 18
108. KOCSIS LEILA MK Pelikán-Siklós KC 0 16
109. KOLLER VIOLA TUNGSRAM SE-2 0 14
110. KOLOMPÁR ANETT DOMINIKA Tom Market KSE - Sze 0 10
111. KORB ANDREA REBEKA PSN Zrt. 0 18
112. KORCSMÁROS REBEKA TUNGSRAM SE-2 0 18
113. KÓRÓDY RÉKA Tom Market-KSE 2. 0 16
114. KOSZTICS MIRELLA VERONIKA MK Pelikán-Siklós KC 0 12
115. KOVÁCS DÓRA TUNGSRAM SE-1 0 16
116. KOVÁCS ILKA GÓNA SZKKE 0 16
117. KOVÁCS LILLA NIKÉ SE Fonyód 0 18
118. KOVÁCS NILLA MK Pelikán-Siklós KC 0 15
119. KOVÁCS NÓRA JÁZMIN Komló Sport KC 0 13
120. KOVÁCS RÉKA LAURA Tom Market KSE - Sze 0 12
121. KÖNTIS ESZTER MELINDA Harkány SE 0 16
122. LÁSZLÓ ZSÓFIA Komló Sport KC 0 6
123. LASZTÓCZI DANIELLA KATA Tom Market-KSE 2. 0 16
124. LELKES FANNI NIKÉ SE Fonyód 0 8
125. LENGYEL LAURA MK Pelikán-Siklós KC 0 18
126. LŐRINCZ REBEKA Harkány SE 0 10
127. LUKÁCS ALEXA TUNGSRAM SE-1 0 16
128. MADARÁSZ KAMILLA Rinyamenti KC 0 18
129. MADARÁSZ PANNA Komló Sport KC 0 10
130. MAKK JÁZMIN Eötvös DSE Csurgó 0 16
131. MÁRTON-ILLÉS ESZTER Tom Market-KSE 1. 0 8
132. MEGYERI DALMA Komló Sport KC 0 5
133. MENYHÁRT KENDRA PANKA Komló Sport KC 0 16
134. MÉSZÁROS BIANKA Siófok KCSE 0 18
135. MIHALEK KATINKA ANNA Tom Market KSE - Sze 0 10
136. MOLNÁR HANNA PSN Zrt. 0 13
137. MOLNÁR LAURA Egerszegi KK 0 16
138. MÓZSI BOGLÁRKA TUNGSRAM SE-1 0 18
139. NAGY ALÍZ GÓNA SZKKE 0 10
140. NAGY REGINA LUCA MK Pelikán-Siklós KC 0 18
141. NAGY TÍMEA Harkány SE 0 6
142. NAGY VIKTÓRIA TUNGSRAM SE-2 0 13
143. NAGY-MAYER DORINA Dél Takarék Mecsekná 0 18
144. NÉMETH RÉKA PSN Zrt. 0 18
145. NEUPERGER ADÉL Tom Market-KSE 1. 0 16
146. NICKL LUCA Tom Market-KSE 1. 0 14
147. NÓRÁNT LUCA Tom Market-KSE 2. 0 16
148. NYÁRI FATIME ZOÁRDA Komló Sport KC 0 6
149. NYÁRI FÉDRA VANESSZA Komló Sport KC 0 11
150. ORCSIK FANNI Komló Sport KC 0 9
151. ÖMBÖLI ADÉL Dél Takarék Mecsekná 0 18
152. PÁKOZDI-BROWNE LILI ALANNAH PSN Zrt. 0 16
153. PALLOS PANNA PSN Zrt. 0 10
154. PAMMER FRUZSINA PSN Zrt. 0 10
155. PAPP EMMA Egerszegi KK 0 15
156. PAPP MIRA Egerszegi KK 0 16
157. PAPP RENÁTA Rinyamenti KC 0 18
158. PARÁDI ANITA Harkány SE 0 18
159. PATAI ZSÓFIA TUNGSRAM SE-2 0 12
160. PATAKI LILI Satelit Se 0 18
161. PATAKI VIKTÓRIA Satelit Se 0 18
162. PÉCSEK KINCSŐ BERENIKÉ NIKÉ SE Fonyód 0 16
163. PERECZ LILIEN Harkány SE 0 2
164. PETE SÁRA BRIGITTA Siófok KCSE 0 18
165. PETRÉNYI HANNA NÓRA Egerszegi KK 0 16
166. PETROVICS BOGLÁRKA MK Pelikán-Siklós KC 0 16
167. PINTÉR LÉNA Tom Market-KSE 2. 0 18
168. PINTÉR PANNA Egerszegi KK 0 16
169. PIRK KATA LILI Tom Market-KSE 2. 0 12
170. PONGRÁCZ RÉKA Rinyamenti KC 0 18
171. PÓSA ESZTER Tom Market KSE - Sze 0 6
172. PREISENDÖRFER MAJA Komló Sport KC 0 4
173. RAJKAI JÁZMIN NIKÉ SE Fonyód 0 14
174. RÉTHÁZI FANNI Tom Market-KSE 2. 0 2
175. RIGÓ TITANILLA Tom Market-KSE 1. 0 18
176. RITECZ CSENGE Rinyamenti KC 0 18
177. RITECZ HANNA Eötvös DSE Csurgó 0 16
178. RITECZ KÍRA Eötvös DSE Csurgó 0 13
179. RÓZÁN TAMARA RÉKA Satelit Se 0 15
180. RŐTH LILLA Tom Market-KSE 2. 0 2
181. SÁNTA NÓRA PANNA TUNGSRAM SE-2 0 18
182. SASS LUCA LIA Eötvös DSE Csurgó 0 18
183. SCHULTZ ALÍZ Dél Takarék Mecsekná 0 18
184. SMUDLA VIKTÓRIA Komló Sport KC 0 16
185. SOLTÉSZ FLORINA IRMA NIKÉ SE Fonyód 0 18
186. STRÉB ELIZA Tom Market-KSE 1. 0 14
187. STROKAY LUCA GÓNA SZKKE 0 16
188. SZABÓ BARBARA CINTIA Komló Sport KC 0 9
189. SZABÓ GRÉTA LAURA Komló Sport KC 0 2
190. SZABÓ NÓRA Harkány SE 0 18
191. SZABÓ VANDA Egerszegi KK 0 16
192. SZABÓ-KONCSAG JULIANNA Siófok KCSE 0 2
193. SZALAI KITTI Tom Market-KSE 2. 0 8
194. SZEBÉNYI ALÍZ Tom Market-KSE 2. 0 4
195. SZEGEDI ADRIENN Tom Market-KSE 1. 0 14
196. SZEGEDI INEZ Satelit Se 0 10
197. SZÉP HANNA Tom Market KSE - Sze 0 12
198. SZIJÁRTÓ NÓRA Egerszegi KK 0 2
199. SZOMOR ESZTER Komló Sport KC 0 10
200. SZOVÁK SZÁVA Harkány SE 0 18
201. TARAI HANNA GÓNA SZKKE 0 18
202. TENGLER GABRIELLA MK Pelikán-Siklós KC 0 2
203. TIMÁR ZSÓFIA TUNGSRAM SE-2 0 18
204. TOLLÁR SÁRA VIRÁG PLSC 0 18
205. TOLNAI CINTIA Eötvös DSE Csurgó 0 16
206. TOLSZTIH NATASA Komló Sport KC 0 3
207. TÓTH ELIÁNA Satelit Se 0 4
208. TÓTH MAJA MÁLNA Tom Market-KSE 2. 0 10
209. TURI BORI Tom Market-KSE 1. 0 6
210. TÜSKE ZOÉ GÓNA SZKKE 0 14
211. VARGA ALÍZ Tom Market-KSE 1. 0 18
212. VARGA EMESE TUNGSRAM SE-2 0 16
213. VARGA FLÓRA RAMÓNA TUNGSRAM SE-1 0 14
214. VARGA VIKTÓRIA JÚLIA Tom Market KSE - Sze 0 12
215. VESZPRÉMI AISA BORÓKA PLSC 0 6
216. VETUSINSZKI RÉKA PSN Zrt. 0 2
217. VINCZE-PÉTERI CSENGE Egerszegi KK 0 18
218. VINKLER ZORKA ANNA NIKÉ SE Fonyód 0 18
219. VÖLGYI SZAFFI GÓNA SZKKE 0 18
220. VÖRÖS ESZTER PSN Zrt. 0 16
221. WÜNSCH ANNA KLEOPÁTRA GÓNA SZKKE 0 7
222. ZALAVÁRI DORKA Egerszegi KK 0 14
223. ZOMBORI NÓRA Harkány SE 0 18
224. ZSIGA SAROLT Harkány SE 0 18
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó