Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU11
Zákányi Bálint régió
2018. október 6. szombat
Fonyód, Zákányi Bálint spcs.
09:00 Siófok KCSE - TUNGSRAM SE-1 3 - 12
09:45 TUNGSRAM SE-2 - Egerszegi KK 16 - 1
10:30 PLSC - Siófok KCSE 6 - 2
11:15 TUNGSRAM SE-1 - Egerszegi KK 15 - 0
12:00 Satelit Se - TUNGSRAM SE-2 2 - 24
12:45 PLSC - Eötvös DSE Csurgó 5 - 6
13:30 NIKÉ SE Fonyód - GÓNA SZKKE 4 - 13
14:15 Satelit Se - Rinyamenti KC 3 - 20
15:00 Eötvös DSE Csurgó - GÓNA SZKKE 8 - 11
15:45 Rinyamenti KC - NIKÉ SE Fonyód 20 - 0
2018. október 7. vasárnap
Mecseknádasd, Városi Sportcsarnok,
08:00 Dél Takarék Mecseknádasd - PSN Zrt. 3 - 4
08:45 MK Pelikán-Siklós KC - Harkány SE 7 - 11
09:30 PSN Zrt. - Komló Sport KC 4 - 11
10:15 Kozármisleny SE 2. - MK Pelikán-Siklós KC 14 - 5
11:00 Harkány SE - Kozármisleny SE 1. 3 - 15
11:45 Komló Sport KC - Kozármisleny SE 2. 9 - 8
12:30 Kozármisleny SE 1. - Dél Takarék Mecseknádasd 19 - 5
2018. október 27. szombat
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
10:00 Rinyamenti KC - GÓNA SZKKE
10:45 Siófok KCSE - NIKÉ SE Fonyód
11:30 GÓNA SZKKE - Satelit Se
12:15 Siófok KCSE - Rinyamenti KC
13:00 NIKÉ SE Fonyód - Satelit Se
2018. október 28. vasárnap
Siklós, Táncsics M. Gimn. sportcsarnok
09:00 MK Pelikán-Siklós KC - PSN Zrt.
09:45 Kozármisleny SE 2. - Harkány SE
10:30 PSN Zrt. - Kozármisleny SE 1.
11:15 Harkány SE - Komló Sport KC
12:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Kozármisleny SE 2.
12:45 Kozármisleny SE 1. - MK Pelikán-Siklós KC
13:30 Komló Sport KC - Dél Takarék Mecseknádasd
Csurgó, Eötvös J. Ált.Isk. spcs.
09:30 Eötvös DSE Csurgó - TUNGSRAM SE-1
10:15 PLSC - Egerszegi KK
11:00 TUNGSRAM SE-1 - TUNGSRAM SE-2
11:45 Egerszegi KK - Eötvös DSE Csurgó
12:30 TUNGSRAM SE-2 - PLSC
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. BALASSA VIKTÓRIA TUNGSRAM SE-2 0 2
2. BANICS BOGLÁRKA PLSC 0 2
3. BARABÁS VANDA Siófok KCSE 0 2
4. BENCZIK HANNA PLSC 0 2
5. BENDA VIVIEN KATA Komló Sport KC 0 2
6. BERKES ALÍZ Eötvös DSE Csurgó 0 2
7. BERTA SÁRA TUNGSRAM SE-2 0 2
8. BIRKÁS SÁRA Siófok KCSE 0 2
9. BOHNER ZSANETT Kozármisleny SE 2. 0 2
10. BORÁROS JÚLIA Egerszegi KK 0 2
11. BÖRÖCZ FANNI NIKÉ SE Fonyód 0 2
12. BÖRÖCZ ÍRISZ Kozármisleny SE 2. 0 2
13. BRECZÓ KATALIN PSN Zrt. 0 2
14. BUKOVECZ LILLA Rinyamenti KC 0 2
15. BUSZI FLÓRA Eötvös DSE Csurgó 0 2
16. BUZA ILKA NIKÉ SE Fonyód 0 1
17. CSABI SÁRA DORKA NIKÉ SE Fonyód 0 2
18. CSÁNYI ESZTER Eötvös DSE Csurgó 0 2
19. CSERTEI GRÉTA Komló Sport KC 0 2
20. CSORBICS ADRIENN ZSÓFIA Satelit Se 0 2
21. DALMATI DANILA DÉZI Kozármisleny SE 1. 0 2
22. DEMHARDT DOROTI Harkány SE 0 2
23. DERGECZ LILI Eötvös DSE Csurgó 0 2
24. DERGEZ DÓRA KARINA Eötvös DSE Csurgó 0 2
25. DIÓSI ALINA Harkány SE 0 2
26. DOBOS DOROTTYA Rinyamenti KC 0 2
27. EGYED DIÁNA GÓNA SZKKE 0 2
28. FAKÓ FANNI Rinyamenti KC 0 2
29. FARKAS ANNA Kozármisleny SE 1. 0 2
30. FARKAS CSENGE Kozármisleny SE 2. 0 2
31. FARSANG REBEKA TUNGSRAM SE-2 0 2
32. FEKETS GRÉTA Rinyamenti KC 0 2
33. FERENCZ FRUZSINA LIZA TUNGSRAM SE-1 0 2
34. FRIEDSZÁM JANKA SÁRA Dél Takarék Mecsekná 0 2
35. FÜLÖP VIKTÓRIA MK Pelikán-Siklós KC 0 2
36. GALOVTSIK HANNA GÓNA SZKKE 0 2
37. GÁVEL NÓRA Rinyamenti KC 0 2
38. GECSEG LUCA PLSC 0 2
39. GELENCSÉR LILLA TUNGSRAM SE-1 0 2
40. GERGICS ZORA KÍRA Harkány SE 0 2
41. GÓRA ZOLNA Kozármisleny SE 1. 0 2
42. GYERTYÁNÁGI BORÓKA TUNGSRAM SE-1 0 2
43. GYÖRE CSENGE Kozármisleny SE 2. 0 2
44. HALÁSZ JÁZMIN TUNGSRAM SE-1 0 2
45. HIDEG HANNA PSN Zrt. 0 2
46. HOFFMANN NÓRA Kozármisleny SE 2. 0 2
47. HORVÁTH DARINKA Kozármisleny SE 1. 0 2
48. HORVÁTH LARA JÁZMIN GÓNA SZKKE 0 2
49. HORVÁTH NIKOLETT Eötvös DSE Csurgó 0 2
50. HORVÁTH NÓRA Komló Sport KC 0 2
51. HORVÁTH ROZINA ANNA TUNGSRAM SE-1 0 2
52. IMREI BOGLÁRKA TUNGSRAM SE-1 0 2
53. IVUSZA DALMA Rinyamenti KC 0 2
54. JÁSPER LUCA PSN Zrt. 0 2
55. KÁLI KATA Egerszegi KK 0 2
56. KÁLMÁN BEÁTA FANNI Satelit Se 0 2
57. KAMARÁS JÁZMIN Siófok KCSE 0 2
58. KARDOS ZSÓFIA PLSC 0 2
59. KAUKER LILÁNA Komló Sport KC 0 2
60. KECSKEMÉTI CSILLA Satelit Se 0 2
61. KECSKEMÉTI EMESE Satelit Se 0 2
62. KÉKI ESZTER EMESE Kozármisleny SE 1. 0 2
63. KELEMEN ZSÓFIA TUNGSRAM SE-1 0 2
64. KESTLER DORKA Harkány SE 0 2
65. KESZLER DINA LÍVIA Dél Takarék Mecsekná 0 2
66. KIRÁLY DOMINIKA Siófok KCSE 0 2
67. KIRÁLY RÉKA Egerszegi KK 0 2
68. KISS BOGLÁRKA Satelit Se 0 2
69. KISZELY FANNI Dél Takarék Mecsekná 0 2
70. KISZELY ZOÉ Dél Takarék Mecsekná 0 2
71. KOCSIS BOZSÓKA DÓRA Egerszegi KK 0 2
72. KORB ANDREA REBEKA PSN Zrt. 0 2
73. KORCSMÁROS REBEKA TUNGSRAM SE-2 0 2
74. KÓRÓDY RÉKA Kozármisleny SE 2. 0 2
75. KOSZTICS MIRELLA VERONIKA MK Pelikán-Siklós KC 0 2
76. KOVÁCS DÓRA TUNGSRAM SE-1 0 2
77. KOVÁCS ILKA GÓNA SZKKE 0 2
78. KOVÁCS LILLA NIKÉ SE Fonyód 0 2
79. KOVÁCS NILLA MK Pelikán-Siklós KC 0 2
80. KÖNTIS ESZTER MELINDA Harkány SE 0 2
81. LÁSZLÓ ZSÓFIA Komló Sport KC 0 2
82. LASZTÓCZI DANIELLA KATA Kozármisleny SE 2. 0 2
83. LELKES FANNI NIKÉ SE Fonyód 0 2
84. LENGYEL LAURA MK Pelikán-Siklós KC 0 2
85. LUKÁCS ALEXA TUNGSRAM SE-1 0 2
86. MADARÁSZ KAMILLA Rinyamenti KC 0 2
87. MAKK JÁZMIN Eötvös DSE Csurgó 0 2
88. MÁRTON-ILLÉS ESZTER Kozármisleny SE 1. 0 2
89. MEGYERI DALMA Komló Sport KC 0 2
90. MENYHÁRT KENDRA PANKA Komló Sport KC 0 2
91. MÉSZÁROS BIANKA Siófok KCSE 0 2
92. MOLNÁR LAURA Egerszegi KK 0 2
93. MÓZSI BOGLÁRKA TUNGSRAM SE-1 0 2
94. NAGY ALÍZ GÓNA SZKKE 0 2
95. NAGY REGINA LUCA MK Pelikán-Siklós KC 0 2
96. NAGY TÍMEA Harkány SE 0 2
97. NAGY VIKTÓRIA TUNGSRAM SE-2 0 2
98. NAGY-MAYER DORINA Dél Takarék Mecsekná 0 2
99. NÉMETH RÉKA PSN Zrt. 0 2
100. NEUPERGER ADÉL Kozármisleny SE 1. 0 2
101. NICKL LUCA Kozármisleny SE 1. 0 2
102. NÓRÁNT LUCA Kozármisleny SE 2. 0 2
103. NYÁRI FATIME ZOÁRDA Komló Sport KC 0 2
104. NYÁRI FÉDRA VANESSZA Komló Sport KC 0 2
105. ÖMBÖLI ADÉL Dél Takarék Mecsekná 0 2
106. PÁKOZDI-BROWNE LILI ALANNAH PSN Zrt. 0 2
107. PALLOS PANNA PSN Zrt. 0 2
108. PAPP EMMA Egerszegi KK 0 1
109. PAPP MIRA Egerszegi KK 0 2
110. PAPP RENÁTA Rinyamenti KC 0 2
111. PARÁDI ANITA Harkány SE 0 2
112. PATAKI LILI Satelit Se 0 2
113. PATAKI VIKTÓRIA Satelit Se 0 2
114. PÉCSEK KINCSŐ BERENIKÉ NIKÉ SE Fonyód 0 2
115. PETE SÁRA BRIGITTA Siófok KCSE 0 2
116. PETRÉNYI HANNA NÓRA Egerszegi KK 0 2
117. PETROVICS BOGLÁRKA MK Pelikán-Siklós KC 0 2
118. PINTÉR LÉNA Kozármisleny SE 2. 0 2
119. PIRK KATA LILI Kozármisleny SE 2. 0 2
120. PONGRÁCZ RÉKA Rinyamenti KC 0 2
121. RÉTHÁZI FANNI Kozármisleny SE 2. 0 2
122. RIGÓ TITANILLA Kozármisleny SE 1. 0 2
123. RITECZ CSENGE Rinyamenti KC 0 2
124. RITECZ HANNA Eötvös DSE Csurgó 0 2
125. RITECZ KÍRA Eötvös DSE Csurgó 0 2
126. RÓZÁN TAMARA RÉKA Satelit Se 0 2
127. RŐTH LILLA Kozármisleny SE 2. 0 2
128. SÁNTA NÓRA PANNA TUNGSRAM SE-2 0 2
129. SASS LUCA LIA Eötvös DSE Csurgó 0 2
130. SCHULTZ ALÍZ Dél Takarék Mecsekná 0 2
131. SMUDLA VIKTÓRIA Komló Sport KC 0 2
132. SOLTÉSZ FLORINA IRMA NIKÉ SE Fonyód 0 2
133. STROKAY LUCA GÓNA SZKKE 0 2
134. SZABÓ NÓRA Harkány SE 0 2
135. SZABÓ VANDA Egerszegi KK 0 2
136. SZABÓ-KONCSAG JULIANNA Siófok KCSE 0 2
137. SZEGEDI ADRIENN Kozármisleny SE 1. 0 2
138. SZOVÁK SZÁVA Harkány SE 0 2
139. TARAI HANNA GÓNA SZKKE 0 2
140. TIMÁR ZSÓFIA TUNGSRAM SE-2 0 2
141. TOLLÁR SÁRA VIRÁG PLSC 0 2
142. TOLNAI CINTIA Eötvös DSE Csurgó 0 2
143. TÓTH MAJA MÁLNA Kozármisleny SE 2. 0 2
144. TURI BORI Kozármisleny SE 1. 0 2
145. TÜSKE ZOÉ GÓNA SZKKE 0 2
146. VARGA ALÍZ Kozármisleny SE 1. 0 2
147. VARGA FLÓRA RAMÓNA TUNGSRAM SE-1 0 2
148. VESZPRÉMI AISA BORÓKA PLSC 0 2
149. VETUSINSZKI RÉKA PSN Zrt. 0 2
150. VINCZE-PÉTERI CSENGE Egerszegi KK 0 2
151. VINKLER ZORKA ANNA NIKÉ SE Fonyód 0 2
152. VÖLGYI SZAFFI GÓNA SZKKE 0 2
153. ZALAVÁRI DORKA Egerszegi KK 0 2
154. ZOMBORI NÓRA Harkány SE 0 2
155. ZSIGA SAROLT Harkány SE 0 2
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó