Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU11
Tóth László régió
2018. október 6. szombat
Répcelak, Répce Sportcsarnok
09:00 Répcelaki SE - Büki TK 7 - 11
09:45 Szombathelyi Haladás - Lébényi KSE 1 - 27
10:30 Büki TK - Mosonmagyaróvári KC SE 20 - 11
11:15 Répcelaki SE - Szombathelyi Haladás 26 - 3
12:00 Lébényi KSE - Szombathelyi KKA III. 10 - 8
12:45 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi KKA II. 14 - 12
13:30 Győri ETO KC II. - Szombathelyi KKA I. 10 - 21
14:15 Szombathelyi KKA III. - Győri ETO KC I. 8 - 25
15:00 Szombathelyi KKA II. - Győri ETO KC II. 3 - 21
15:45 Szombathelyi KKA I. - Győri ETO KC I. 23 - 11
2018. október 7. vasárnap
Veszprém, Wartha sportcsarnok
09:00 Veszprém Pannon SE - Start SE Szentkirályszaba 13 - 4
09:45 VEMAFI KC - Éles KISE 1 - 29
10:30 Start SE Szentkirályszaba - Ajkai Trampolin SE 7 - 13
11:15 Éles KISE - VEMAFI KC 27 - 0
12:00 Ajkai Trampolin SE - Veszprém Pannon SE 7 - 9
2018. október 27. szombat
Balatonfüred, Szabadidőközpont
09:00 Éles KISE - Bajnok DSE Nemesvámos 12 - 18
09:45 Veszprém Pannon SE - VEMAFI KC 27 - 3
10:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Start SE Szentkirályszaba 23 - 1
11:15 VEMAFI KC - Ajkai Trampolin SE 1 - 14
12:00 Veszprém Pannon SE - Éles KISE 6 - 22
12:45 Ajkai Trampolin SE - Start SE Szentkirályszaba 11 - 4
2018. október 28. vasárnap
Bük, Városi Sportcsarnok
09:00 Büki TK - Szombathelyi Haladás 15 - 7
09:45 Répcelaki SE - Szombathelyi KKA I. 4 - 20
10:30 Szombathelyi Haladás - Győri ETO KC II. 2 - 26
11:15 Szombathelyi KKA I. - Büki TK 19 - 5
12:00 Szombathelyi KKA III. - Répcelaki SE 8 - 11
12:45 Szombathelyi KKA II. - Győri ETO KC II. 9 - 12
13:30 Győri ETO KC I. - Lébényi KSE 19 - 9
14:15 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi KKA III. 18 - 2
15:00 Győri ETO KC I. - Szombathelyi KKA II. 20 - 4
15:45 Lébényi KSE - Mosonmagyaróvári KC SE 6 - 16
2018. november 17. szombat
Győr, Audi Aréna
09:00 Győri ETO KC I. - Mosonmagyaróvári KC SE 16 - 18
09:45 Szombathelyi KKA I. - Répcelaki SE 23 - 9
10:30 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi Haladás 28 - 3
11:15 Szombathelyi KKA I. - Győri ETO KC I. 22 - 14
12:00 Répcelaki SE - Szombathelyi KKA II. 9 - 10
12:45 Szombathelyi KKA III. - Szombathelyi Haladás 13 - 5
13:30 Lébényi KSE - Győri ETO KC II. 7 - 24
14:15 Büki TK - Szombathelyi KKA II. 14 - 12
15:00 Szombathelyi KKA III. - Lébényi KSE 11 - 10
15:45 Győri ETO KC II. - Büki TK 30 - 14
2018. november 18. vasárnap
Ajka, Városi Sportcentrum
09:00 Ajkai Trampolin SE - Bajnok DSE Nemesvámos 2 - 18
09:45 VEMAFI KC - Start SE Szentkirályszaba 3 - 17
10:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Veszprém Pannon SE 26 - 4
11:15 Start SE Szentkirályszaba - Éles KISE 0 - 27
12:00 Veszprém Pannon SE - VEMAFI KC 21 - 3
12:45 Éles KISE - Ajkai Trampolin SE 24 - 3
2018. december 8. szombat
Balatonfüred, Szabadidőközpont
09:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Éles KISE 17 - 12
09:45 Start SE Szentkirályszaba - Ajkai Trampolin SE 3 - 20
10:30 Éles KISE - Veszprém Pannon SE 30 - 5
11:15 Ajkai Trampolin SE - VEMAFI KC 24 - 1
12:00 Veszprém Pannon SE - Start SE Szentkirályszaba 11 - 4
12:45 VEMAFI KC - Bajnok DSE Nemesvámos 0 - 35
2018. december 9. vasárnap
Szentgotthárd, Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
09:00 Szombathelyi Haladás - Szombathelyi KKA II. 0 - 29
09:45 Répcelaki SE - Büki TK 10 - 20
10:30 Lébényi KSE - Szombathelyi KKA I. 6 - 27
11:15 Szombathelyi KKA II. - Répcelaki SE 16 - 10
12:00 Büki TK - Szombathelyi KKA III. 25 - 10
12:45 Győri ETO KC II. - Szombathelyi Haladás 22 - 0
13:30 Lébényi KSE - Győri ETO KC I. 4 - 30
14:15 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi KKA I. 9 - 25
15:00 Szombathelyi KKA III. - Győri ETO KC II. 3 - 20
15:45 Győri ETO KC I. - Mosonmagyaróvári KC SE 23 - 11
2019. március 10. vasárnap
Mosonszolnok, Sportcsarnok
Szombathelyi Haladás - VEMAFI KC
VEMAFI KC - Lébényi KSE
09:00 Lébényi KSE - Répcelaki SE 7 - 9
09:45 Szombathelyi KKA II. - Szombathelyi Haladás 21 - 2
10:30 Répcelaki SE - Szombathelyi KKA III. 8 - 13
11:15 Start SE Szentkirályszaba - Szombathelyi KKA II. 2 - 20
12:00 Szombathelyi Haladás - Lébényi KSE 9 - 19
12:45 Szombathelyi KKA III. - Start SE Szentkirályszaba 12 - 6
Győr, Audi Aréna
09:00 Győri ETO KC II. - Büki TK 17 - 8
09:45 Ajkai Trampolin SE - Győri ETO KC I. 7 - 17
10:30 Szombathelyi KKA I. - Veszprém Pannon SE 28 - 1
11:15 Büki TK - Mosonmagyaróvári KC SE 24 - 15
12:00 Győri ETO KC I. - Veszprém Pannon SE 20 - 4
12:45 Ajkai Trampolin SE - Éles KISE 2 - 17
13:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Szombathelyi KKA I. 13 - 23
14:15 Mosonmagyaróvári KC SE - Éles KISE 9 - 14
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri ETO KC II. 19 - 14
2019. március 30. szombat
Veszprém, Wartha sportcsarnok
09:00 Start SE Szentkirályszaba - Szombathelyi Haladás
09:45 Szombathelyi KKA III. - Lébényi KSE
10:30 Szombathelyi Haladás - Veszprém Pannon SE
11:15 Szombathelyi KKA II. - Szombathelyi KKA III.
12:00 VEMAFI KC - Start SE Szentkirályszaba
12:45 Szombathelyi KKA I. - Lébényi KSE
13:30 Veszprém Pannon SE - Szombathelyi KKA II.
14:15 VEMAFI KC - Szombathelyi KKA I.
Répcelak, Répce Sportcsarnok
09:00 Répcelaki SE - Mosonmagyaróvári KC SE
09:45 Büki TK - Éles KISE
10:30 Éles KISE - Győri ETO KC II.
11:15 Mosonmagyaróvári KC SE - Győri ETO KC I.
12:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Büki TK
12:45 Győri ETO KC II. - Ajkai Trampolin SE
13:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Éles KISE
14:15 Ajkai Trampolin SE - Répcelaki SE
2019. április 14. vasárnap
Alsóörs, Városi Sportcsarnok
09:00 VEMAFI KC - Veszprém Pannon SE
09:45 Győri ETO KC II. - Bajnok DSE Nemesvámos
10:30 Veszprém Pannon SE - Start SE Szentkirályszaba
11:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri ETO KC I.
12:00 Éles KISE - Győri ETO KC II.
12:45 Start SE Szentkirályszaba - Lébényi KSE
13:30 Győri ETO KC I. - Éles KISE
14:15 Lébényi KSE - VEMAFI KC
Répcelak, Répce Sportcsarnok
09:00 Répcelaki SE - Szombathelyi KKA II.
09:45 Büki TK - Mosonmagyaróvári KC SE
10:30 Szombathelyi KKA I. - Ajkai Trampolin SE
11:15 Szombathelyi KKA II. - Büki TK
12:00 Szombathelyi KKA III. - Szombathelyi Haladás
12:45 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi Haladás
13:30 Ajkai Trampolin SE - Szombathelyi KKA III.
14:15 Szombathelyi Haladás - Répcelaki SE
2019. május 4. szombat
Mosonmagyaróvár, UFM Aréna
09:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Lébényi KSE
09:45 Répcelaki SE - Start SE Szentkirályszaba
10:30 Lébényi KSE - Szombathelyi Haladás
11:15 Szombathelyi KKA III. - Start SE Szentkirályszaba
12:00 VEMAFI KC - Szombathelyi KKA III.
12:45 Szombathelyi Haladás - Szombathelyi KKA II.
13:30 VEMAFI KC - Szombathelyi KKA III.
14:15 Szombathelyi KKA II. - Mosonmagyaróvári KC SE
2019. május 5. vasárnap
Nemesvámos, Sportcsarnok*
09:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Veszprém Pannon SE
09:45 Győri ETO KC I. - Éles KISE
10:30 Büki TK - Győri ETO KC II.
11:15 Veszprém Pannon SE - Éles KISE
12:00 Szombathelyi KKA I. - Győri ETO KC I.
12:45 Büki TK - Ajkai Trampolin SE
13:30 Győri ETO KC II. - Szombathelyi KKA I.
14:15 Ajkai Trampolin SE - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. május 18. szombat
Répcelak, Répce Sportcsarnok
09:00 Répcelaki SE - Lébényi KSE
09:45 Szombathelyi KKA II. - Start SE Szentkirályszaba
10:30 Lébényi KSE - Szombathelyi Haladás
11:15 Szombathelyi KKA III. - Start SE Szentkirályszaba
12:00 VEMAFI KC - Szombathelyi KKA II.
12:45 Szombathelyi Haladás - Veszprém Pannon SE
13:30 VEMAFI KC - Szombathelyi KKA III.
14:15 Veszprém Pannon SE - Répcelaki SE
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ACKERMANN LÉNA Győri ETO KC II. 0 10
2. ÁDÁM JÚLIA Szombathelyi KKA I. 0 8
3. ÁGH FANNI Répcelaki SE 0 8
4. ÁGOSTON VIKTÓRIA Répcelaki SE 0 10
5. ANTAL JÚLIA SÁRA Szombathelyi Haladás 0 4
6. ARDAY LUCA Éles KISE 0 10
7. ARDAY PETRA Éles KISE 0 10
8. BABOS KINCSŐ Szombathelyi KKA I. 0 10
9. BAKAI LAURA Éles KISE 0 10
10. BÁLINT EMILI ZSÓFIA Győri ETO KC I. 0 9
11. BÁLINT ZSÓFIA Büki TK 0 6
12. BALLA ZOÉ Ajkai Trampolin SE 0 10
13. BALOGH RÉKA Mosonmagyaróvári KC 0 8
14. BARACSKAI LIZA JÚLIA Győri ETO KC I. 0 8
15. BÁRNAI DIÁNA Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
16. BARÓTI BOGLÁRKA Mosonmagyaróvári KC 0 10
17. BECK LUCA Veszprém Pannon SE 0 8
18. BERTA ABIGÉL VEMAFI KC 0 6
19. BEZZEG ENIKŐ Éles KISE 0 10
20. BEZZEG ZSUZSANNA Éles KISE 0 6
21. BOGNÁR VIKTÓRIA Lébényi KSE 0 10
22. BOKOR ADRIEN Répcelaki SE 0 10
23. BORBÉLY RÉKA PANNA Győri ETO KC II. 0 7
24. BOROSS VERONIKA Veszprém Pannon SE 0 8
25. BOZSODI ESZTER Szombathelyi KKA I. 0 8
26. BÖDEI DORKA Szombathelyi KKA III 0 10
27. BÖHM PETRA VEMAFI KC 0 8
28. BŐSZE OLIVIA Szombathelyi KKA II. 0 6
29. BUGA LÉNA Mosonmagyaróvári KC 0 6
30. BURJÁN ZSÓKA Győri ETO KC II. 0 10
31. CZICZA MÍRA Veszprém Pannon SE 0 6
32. CSÁKI ANNA ILONA Mosonmagyaróvári KC 0 8
33. CSÁKI VIOLA ZITA Mosonmagyaróvári KC 0 8
34. CSERE BLANKA SÁRA Győri ETO KC I. 0 8
35. CSIZMADIA LARA Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
36. CSIZMAZIA DÓRA Mosonmagyaróvári KC 0 4
37. CSONKA-MÁCSOVITS KATA RITA Győri ETO KC II. 0 10
38. CSONTOS REGINA Mosonmagyaróvári KC 0 2
39. CSONTOS VIKTÓRIA Mosonmagyaróvári KC 0 4
40. CSORBA KIRA TÍMEA Répcelaki SE 0 10
41. CSÖNGETŐ LIA Győri ETO KC I. 0 8
42. CSŐRÉS PANKA Mosonmagyaróvári KC 0 2
43. DE PAULA YASMIN Szombathelyi Haladás 0 4
44. DEÁK DORINA Start SE Szentkirály 0 9
45. DERDÁK SÁRA Szombathelyi KKA I. 0 10
46. DEVECSERI SZILVIA RAMÓNA Szombathelyi KKA II. 0 10
47. DEZSŐ DORKA REGINA Répcelaki SE 0 7
48. DOBAI EMMA VEMAFI KC 0 8
49. DOMIÁN JÁZMIN Veszprém Pannon SE 0 8
50. DREI ALEXA Ajkai Trampolin SE 0 10
51. DURMICS BOGLÁRKA VEMAFI KC 0 8
52. FEKETE ANNA SÁRA Mosonmagyaróvári KC 0 2
53. GALLÓ HANNA Büki TK 0 4
54. GERENCSÉR LEA Szombathelyi KKA I. 0 10
55. GIRÁN REGINA Start SE Szentkirály 0 6
56. GONGOLA PETRA Szombathelyi Haladás 0 8
57. GŐGÖS HANNA Ajkai Trampolin SE 0 10
58. GRÓF GRÉTA Szombathelyi KKA I. 0 10
59. GUBA LAURA Győri ETO KC II. 0 5
60. GYÖRGY HANNA Szombathelyi Haladás 0 10
61. GYULAI EMMA Szombathelyi KKA III 0 7
62. HALÁSZ ALEXA Lébényi KSE 0 8
63. HALÁSZ LUCA Lébényi KSE 0 8
64. HALÁSZ TÍMEA Szombathelyi KKA I. 0 10
65. HATVÁRI REGINA Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
66. HERNÁD BRIGITTA Ajkai Trampolin SE 0 10
67. HORVÁTH ESZTER SÁRA Szombathelyi Haladás 0 6
68. HORVÁTH GERDA Lébényi KSE 0 8
69. HORVÁTH ILDIKÓ MÁRIA Büki TK 0 2
70. HORVÁTH LILI Győri ETO KC I. 0 3
71. HORVÁTH LILI Répcelaki SE 0 1
72. HULLÁM VIKTÓRIA Veszprém Pannon SE 0 8
73. HUSZÁR HANNA Szombathelyi Haladás 0 2
74. ILA CSENGE Szombathelyi Haladás 0 8
75. IMRE TITANILLA Veszprém Pannon SE 0 8
76. ISZAK TAMARA Szombathelyi KKA III 0 10
77. IZSÁK RÉKA KATA Bajnok DSE Nemesvámo 0 7
78. JENEI ZORA Szombathelyi Haladás 0 2
79. KAKICS JÁZMIN Győri ETO KC II. 0 8
80. KANÁVOR KATA Győri ETO KC I. 0 8
81. KANKA SZILVIA Mosonmagyaróvári KC 0 3
82. KARDOS KORINA Szombathelyi Haladás 0 10
83. KÁROLYI GRÉTA Start SE Szentkirály 0 9
84. KÁROLYI LUCA Start SE Szentkirály 0 6
85. KATONA LUCA Büki TK 0 10
86. KATONA PANNA Győri ETO KC I. 0 6
87. KEMÉNY DALMA Lébényi KSE 0 10
88. KENDIK REBEKA LIZA Büki TK 0 8
89. KERBEL DZSENIFER Veszprém Pannon SE 0 6
90. KISS LORETTA Répcelaki SE 0 10
91. KISS PANNA Szombathelyi KKA III 0 10
92. KISS VIVIEN Veszprém Pannon SE 0 10
93. KISS-KOCSIS ANNA Éles KISE 0 10
94. KIZMUS LILLA Ajkai Trampolin SE 0 2
95. KOLMAN KITTI Szombathelyi Haladás 0 6
96. KOMLÓSI VIRÁG Büki TK 0 4
97. KONECSNI KITTI Szombathelyi KKA I. 0 9
98. KOÓSZ FRUZSINA Büki TK 0 6
99. KOÓSZ KARINA Büki TK 0 10
100. KÓSA NOÉMI PATRÍCIA Lébényi KSE 0 8
101. KOVÁCS EMMA Lébényi KSE 0 4
102. KOVÁCS RÉKA Győri ETO KC I. 0 8
103. KOVÁCS TAMARA VEMAFI KC 0 6
104. KŐVÁRI KATA DÓRA Répcelaki SE 0 6
105. KROMEK ANNA VEMAFI KC 0 6
106. LAKATOS SENON BRITANI Büki TK 0 2
107. LANCZ LUCA ANNA Mosonmagyaróvári KC 0 7
108. LANG REGINA Szombathelyi KKA I. 0 8
109. LÁSZLÓ HANNA KATA Mosonmagyaróvári KC 0 2
110. LENDVAI CINTIA Győri ETO KC II. 0 8
111. LENGYEL LAURA Mosonmagyaróvári KC 0 1
112. LEPENYE KAMILLA VEMAFI KC 0 8
113. LEPSÉNYI JUDIT Szombathelyi KKA I. 0 10
114. LICHTENBERGER KIARA REBEKA Győri ETO KC I. 0 5
115. LINDNER ANNA STEFÁNIA Győri ETO KC II. 0 4
116. LŐRINCZ PETRA Lébényi KSE 0 8
117. LUDOVICS VIKTÓRIA Lébényi KSE 0 10
118. MADARÁSZ NÓRA Győri ETO KC II. 0 1
119. MARTON JÁZMIN Répcelaki SE 0 2
120. MÁTÉ LETÍCIA Start SE Szentkirály 0 10
121. MENYHÁRT LILI Start SE Szentkirály 0 9
122. MÉSZÁROS HANNA Büki TK 0 6
123. MOCSÁR EMESE Bajnok DSE Nemesvámo 0 6
124. MOGYORÓSI CSENGE Mosonmagyaróvári KC 0 10
125. MOGYORÓSI LILÁNA Veszprém Pannon SE 0 4
126. MOLNÁR PATRICIA Büki TK 0 10
127. MOÓR MARINA Start SE Szentkirály 0 10
128. MUCZA DÓRA IZABELL Győri ETO KC I. 0 10
129. MUSZIK MIRA Mosonmagyaróvári KC 0 4
130. NAGY MIRJAM Répcelaki SE 0 10
131. NAGY NIKOLETT Veszprém Pannon SE 0 8
132. NAGY NÓRA ANNA Mosonmagyaróvári KC 0 4
133. NAGY SZOFI NATASA Győri ETO KC II. 0 10
134. NÉMEDI-VARGA ANNA Ajkai Trampolin SE 0 10
135. NÉMETH DIÁNA ANNA Szombathelyi KKA II. 0 10
136. NÉMETH EMMA ANNA Szombathelyi KKA II. 0 10
137. NÉMETH HANNA Répcelaki SE 0 8
138. NÉMETH KIRA Győri ETO KC I. 0 6
139. NÉMETH NIKOL Start SE Szentkirály 0 10
140. NÉMETH SZOFI Répcelaki SE 0 10
141. NIX BIANKA VEMAFI KC 0 8
142. NOVÁK EMESE Ajkai Trampolin SE 0 6
143. NOVÁK MAJA Győri ETO KC II. 0 6
144. ORSZÁCZKY MARA Szombathelyi Haladás 0 10
145. OSZTER MILLA Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
146. PAÁR CSENGE Büki TK 0 2
147. PACHER LAURA Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
148. PÁLFY PATRÍCIA Veszprém Pannon SE 0 2
149. PAPP JÁZMIN REGINA Szombathelyi Haladás 0 6
150. PÉK FRANCISKA SÁRA Szombathelyi KKA III 0 10
151. PELIKÁN ZSÓKA SÁRA Ajkai Trampolin SE 0 6
152. PERGER KITTI Ajkai Trampolin SE 0 4
153. PFEIFFER SÁRA Büki TK 0 4
154. PINTÉR SZOFI HANNA Szombathelyi KKA II. 0 10
155. PÓCZA BOGLÁRKA Büki TK 0 10
156. PŐCZE-EISENBERGER ANNA TÍMEA Győri ETO KC II. 0 5
157. PRYSTUPA FRIDA Répcelaki SE 0 8
158. PUSKÁS LILI Szombathelyi Haladás 0 10
159. PUSZTAI FANNI Győri ETO KC I. 0 10
160. RÁCZ LUCA Veszprém Pannon SE 0 2
161. RÁMHÁP CSENGE Mosonmagyaróvári KC 0 3
162. RATKAY ZSÓFIA Mosonmagyaróvári KC 0 5
163. REJTŐ LUCA ANNA Ajkai Trampolin SE 0 10
164. RUM ANNAMÁRIA Lébényi KSE 0 10
165. SADY FRUZSINA Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
166. SALLAI CSENGE Lébényi KSE 0 10
167. SEBESTYÉN CSENGE Szombathelyi KKA III 0 10
168. SEPER ZSÓFIA BÍBORKA Szombathelyi KKA III 0 8
169. SIMON EMESE Szombathelyi KKA III 0 10
170. SIMON ESZTER Szombathelyi KKA II. 0 10
171. SIMON IVETT Szombathelyi KKA II. 0 10
172. SOMOGYI LILLA JÚLIA Győri ETO KC I. 0 10
173. SOMOGYI SZOFI DALMA Éles KISE 0 10
174. SOÓS PANKA Győri ETO KC II. 0 7
175. SPANYÓ PANNI Szombathelyi KKA III 0 10
176. STEININGER KITTI Lébényi KSE 0 10
177. SUKOLA KINCSŐ ANNA Répcelaki SE 0 9
178. SÜMEGI REBEKA Veszprém Pannon SE 0 10
179. SÜTŐ VIKTÓRIA Szombathelyi Haladás 0 8
180. SZABÓ BOGLÁRKA Szombathelyi Haladás 0 2
181. SZABÓ REBEKA MELINDA Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
182. SZABÓ RÉKA Szombathelyi Haladás 0 5
183. SZABOLCS BÍBORKA Éles KISE 0 10
184. SZALAY NÓRA Ajkai Trampolin SE 0 6
185. SZÁNTÓ BIANKA Büki TK 0 8
186. SZILÁGYI KITTI Győri ETO KC II. 0 5
187. SZOVÁTY LUJZA Veszprém Pannon SE 0 8
188. TAGAI VIRÁG Győri ETO KC I. 0 10
189. TAKÁCS KITTI Ajkai Trampolin SE 0 10
190. TAKÁCS MAJA MÁRTA Győri ETO KC II. 0 10
191. TASZÁRI BRIGITTA VERONIKA Start SE Szentkirály 0 10
192. TAVASZI LILIÁNA Veszprém Pannon SE 0 4
193. TÓBIÁS DÓRA Veszprém Pannon SE 0 10
194. TOLNAI FANNI Mosonmagyaróvári KC 0 10
195. TÓTH ALÍZ Veszprém Pannon SE 0 2
196. TÓTH BORBÁLA Répcelaki SE 0 10
197. TÓTH FANNI Szombathelyi KKA II. 0 8
198. TÓTH HANNA SÁRA Mosonmagyaróvári KC 0 2
199. TŐKÉS LILLA Győri ETO KC II. 0 10
200. TURAI NÓRA ANNA Répcelaki SE 0 8
201. TURI ADRIENN Győri ETO KC I. 0 10
202. TÜZES MIRA Szombathelyi KKA III 0 10
203. UJLAKI LILLA Bajnok DSE Nemesvámo 0 4
204. UJVÁRI HANNA Ajkai Trampolin SE 0 8
205. UNGER ÉVA Veszprém Pannon SE 0 2
206. UNGER VIKTÓRIA Szombathelyi KKA III 0 8
207. UZONYI-VARGA RÉKA Mosonmagyaróvári KC 0 8
208. VARGA FLÓRA Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
209. VARGA HAJNALKA Start SE Szentkirály 0 10
210. VARGA KATA OLÍVIA Büki TK 0 2
211. VARGA LILI Mosonmagyaróvári KC 0 10
212. VARGA NÓRA Szombathelyi Haladás 0 4
213. VASS BOGLÁRKA Éles KISE 0 10
214. VÍGH ZORKA ROZINA Szombathelyi KKA II. 0 10
215. VINCZE RÉKA Ajkai Trampolin SE 0 8
216. VISSI RÉKA Büki TK 0 2
217. VITÁRIUS ÉDA Győri ETO KC I. 0 5
218. WÉBER RÉKA Győri ETO KC II. 0 1
219. WOLSTROMMER ADÉL Ajkai Trampolin SE 0 10
220. ZSOLNAI ZSERALDIN SZOFI Győri ETO KC II. 0 10
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó