Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU11
Tóth László régió
2018. október 6. szombat
Répcelak, Répce Sportcsarnok
09:00 Répcelaki SE - Büki TK 7 - 11
09:45 Szombathelyi Haladás - Lébényi KSE 1 - 27
10:30 Büki TK - Mosonmagyaróvári KC SE 20 - 11
11:15 Répcelaki SE - Szombathelyi Haladás 26 - 3
12:00 Lébényi KSE - Szombathelyi KKA III. 10 - 8
12:45 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi KKA II. 14 - 12
13:30 Győri ETO KC II. - Szombathelyi KKA I. 10 - 21
14:15 Szombathelyi KKA III. - Győri ETO KC I. 8 - 25
15:00 Szombathelyi KKA II. - Győri ETO KC II. 3 - 21
15:45 Szombathelyi KKA I. - Győri ETO KC I. 23 - 11
2018. október 7. vasárnap
Veszprém, Wartha sportcsarnok
09:00 Veszprém Pannon SE - Start SE Szentkirályszaba 13 - 4
09:45 VEMAFI KC - Éles KISE 1 - 29
10:30 Start SE Szentkirályszaba - Ajkai Trampolin SE 7 - 13
11:15 Éles KISE - VEMAFI KC 27 - 0
12:00 Ajkai Trampolin SE - Veszprém Pannon SE 7 - 9
2018. október 27. szombat
Balatonfüred, Szabadidőközpont
09:00 Éles KISE - Bajnok DSE Nemesvámos 12 - 18
09:45 Veszprém Pannon SE - VEMAFI KC 27 - 3
10:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Start SE Szentkirályszaba 23 - 1
11:15 VEMAFI KC - Ajkai Trampolin SE 1 - 14
12:00 Veszprém Pannon SE - Éles KISE 6 - 22
12:45 Ajkai Trampolin SE - Start SE Szentkirályszaba 11 - 4
2018. október 28. vasárnap
Bük, Városi Sportcsarnok
09:00 Büki TK - Szombathelyi Haladás 15 - 7
09:45 Répcelaki SE - Szombathelyi KKA I. 4 - 20
10:30 Szombathelyi Haladás - Győri ETO KC II. 2 - 26
11:15 Szombathelyi KKA I. - Büki TK 19 - 5
12:00 Szombathelyi KKA III. - Répcelaki SE 8 - 11
12:45 Szombathelyi KKA II. - Győri ETO KC II. 9 - 12
13:30 Győri ETO KC I. - Lébényi KSE 19 - 9
14:15 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi KKA III. 18 - 2
15:00 Győri ETO KC I. - Szombathelyi KKA II. 20 - 4
15:45 Lébényi KSE - Mosonmagyaróvári KC SE 6 - 16
2018. november 17. szombat
Győr, Audi Aréna
09:00 Győri ETO KC I. - Mosonmagyaróvári KC SE 16 - 18
09:45 Szombathelyi KKA I. - Répcelaki SE 23 - 9
10:30 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi Haladás 28 - 3
11:15 Szombathelyi KKA I. - Győri ETO KC I. 22 - 14
12:00 Répcelaki SE - Szombathelyi KKA II. 9 - 10
12:45 Szombathelyi KKA III. - Szombathelyi Haladás 13 - 5
13:30 Lébényi KSE - Győri ETO KC II. 7 - 24
14:15 Büki TK - Szombathelyi KKA II. 14 - 12
15:00 Szombathelyi KKA III. - Lébényi KSE 11 - 10
15:45 Győri ETO KC II. - Büki TK 30 - 14
2018. november 18. vasárnap
Ajka, Városi Sportcentrum
09:00 Ajkai Trampolin SE - Bajnok DSE Nemesvámos 2 - 18
09:45 VEMAFI KC - Start SE Szentkirályszaba 3 - 17
10:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Veszprém Pannon SE 26 - 4
11:15 Start SE Szentkirályszaba - Éles KISE 0 - 27
12:00 Veszprém Pannon SE - VEMAFI KC 21 - 3
12:45 Éles KISE - Ajkai Trampolin SE 24 - 3
2018. december 8. szombat
Balatonfüred, Szabadidőközpont
09:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Éles KISE 17 - 12
09:45 Start SE Szentkirályszaba - Ajkai Trampolin SE 3 - 20
10:30 Éles KISE - Veszprém Pannon SE 30 - 5
11:15 Ajkai Trampolin SE - VEMAFI KC 24 - 1
12:00 Veszprém Pannon SE - Start SE Szentkirályszaba 11 - 4
12:45 VEMAFI KC - Bajnok DSE Nemesvámos 0 - 35
2018. december 9. vasárnap
Szentgotthárd, Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
09:00 Szombathelyi Haladás - Szombathelyi KKA II. 0 - 29
09:45 Répcelaki SE - Büki TK 10 - 20
10:30 Lébényi KSE - Szombathelyi KKA I. 6 - 27
11:15 Szombathelyi KKA II. - Répcelaki SE 16 - 10
12:00 Büki TK - Szombathelyi KKA III. 25 - 10
12:45 Győri ETO KC II. - Szombathelyi Haladás 22 - 0
13:30 Lébényi KSE - Győri ETO KC I. 4 - 30
14:15 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi KKA I. 9 - 25
15:00 Szombathelyi KKA III. - Győri ETO KC II. 3 - 20
15:45 Győri ETO KC I. - Mosonmagyaróvári KC SE 23 - 11
2019. március 10. vasárnap
Mosonszolnok, Sportcsarnok
Szombathelyi Haladás - VEMAFI KC
VEMAFI KC - Lébényi KSE
09:00 Lébényi KSE - Répcelaki SE 7 - 9
09:45 Szombathelyi KKA II. - Szombathelyi Haladás 21 - 2
10:30 Répcelaki SE - Szombathelyi KKA III. 8 - 13
11:15 Start SE Szentkirályszaba - Szombathelyi KKA II. 2 - 20
12:00 Szombathelyi Haladás - Lébényi KSE 9 - 19
12:45 Szombathelyi KKA III. - Start SE Szentkirályszaba 12 - 6
Győr, Audi Aréna
09:00 Győri ETO KC II. - Büki TK 17 - 8
09:45 Ajkai Trampolin SE - Győri ETO KC I. 7 - 17
10:30 Szombathelyi KKA I. - Veszprém Pannon SE 28 - 1
11:15 Büki TK - Mosonmagyaróvári KC SE 24 - 15
12:00 Győri ETO KC I. - Veszprém Pannon SE 20 - 4
12:45 Ajkai Trampolin SE - Éles KISE 2 - 17
13:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Szombathelyi KKA I. 13 - 23
14:15 Mosonmagyaróvári KC SE - Éles KISE 9 - 14
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri ETO KC II. 19 - 14
2019. március 30. szombat
Veszprém, Wartha sportcsarnok
09:00 Start SE Szentkirályszaba - Szombathelyi Haladás 6 - 11
09:45 Szombathelyi KKA III. - Lébényi KSE 15 - 8
10:30 Szombathelyi Haladás - Veszprém Pannon SE 7 - 8
11:15 Szombathelyi KKA II. - Szombathelyi KKA III. 20 - 9
12:00 VEMAFI KC - Start SE Szentkirályszaba 2 - 16
12:45 Szombathelyi KKA I. - Lébényi KSE 28 - 12
13:30 Veszprém Pannon SE - Szombathelyi KKA II. 5 - 19
14:15 VEMAFI KC - Szombathelyi KKA I. 1 - 35
Répcelak, Répce Sportcsarnok
09:00 Répcelaki SE - Mosonmagyaróvári KC SE 9 - 15
09:45 Büki TK - Győri ETO KC I. 18 - 18
10:30 Éles KISE - Győri ETO KC II. 17 - 13
11:15 Mosonmagyaróvári KC SE - Győri ETO KC I. 11 - 22
12:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Büki TK 20 - 12
12:45 Győri ETO KC II. - Ajkai Trampolin SE 26 - 9
13:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Éles KISE 10 - 17
14:15 Ajkai Trampolin SE - Répcelaki SE 9 - 12
2019. április 14. vasárnap
Alsóörs, Városi Sportcsarnok
09:00 VEMAFI KC - Veszprém Pannon SE 1 - 21
09:45 Győri ETO KC II. - Bajnok DSE Nemesvámos 18 - 19
10:30 Veszprém Pannon SE - Start SE Szentkirályszaba 19 - 7
11:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri ETO KC I. 14 - 11
12:00 Éles KISE - Győri ETO KC II. 20 - 18
12:45 Start SE Szentkirályszaba - Lébényi KSE 10 - 10
13:30 Győri ETO KC I. - Éles KISE 12 - 28
14:15 Lébényi KSE - VEMAFI KC 15 - 3
Répcelak, Répce Sportcsarnok
09:00 Répcelaki SE - Szombathelyi KKA II. 6 - 12
09:45 Büki TK - Mosonmagyaróvári KC SE 25 - 23
10:30 Szombathelyi KKA I. - Ajkai Trampolin SE 28 - 3
11:15 Szombathelyi KKA II. - Büki TK 9 - 11
12:00 Szombathelyi KKA III. - Szombathelyi Haladás 14 - 6
12:45 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi KKA I. 18 - 25
13:30 Ajkai Trampolin SE - Szombathelyi KKA III. 11 - 15
14:15 Szombathelyi Haladás - Répcelaki SE 4 - 22
2019. május 4. szombat
Mosonmagyaróvár, UFM Aréna
09:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Lébényi KSE 18 - 7
09:45 Répcelaki SE - Start SE Szentkirályszaba 15 - 7
10:30 Lébényi KSE - Szombathelyi Haladás 19 - 4
11:15 Szombathelyi KKA III. - Start SE Szentkirályszaba 17 - 8
12:00 VEMAFI KC - Répcelaki SE 1 - 25
12:45 Szombathelyi Haladás - Szombathelyi KKA II. 4 - 29
13:30 VEMAFI KC - Szombathelyi KKA III. 1 - 24
14:15 Szombathelyi KKA II. - Mosonmagyaróvári KC SE 15 - 15
2019. május 5. vasárnap
Nemesvámos, Tornacsarnok*
09:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Veszprém Pannon SE 21 - 1
09:45 Győri ETO KC I. - Éles KISE 12 - 25
10:30 Büki TK - Győri ETO KC II. 17 - 18
11:15 Veszprém Pannon SE - Éles KISE 7 - 18
12:00 Szombathelyi KKA I. - Győri ETO KC I. 21 - 16
12:45 Büki TK - Ajkai Trampolin SE 21 - 8
13:30 Győri ETO KC II. - Szombathelyi KKA I. 15 - 16
14:15 Ajkai Trampolin SE - Bajnok DSE Nemesvámos 4 - 19
2019. május 18. szombat
Répcelak, Répce Sportcsarnok
09:00 Répcelaki SE - Lébényi KSE 8 - 10
09:45 Szombathelyi KKA II. - Büki TK 13 - 15
10:30 Lébényi KSE - Szombathelyi Haladás 14 - 6
11:15 Szombathelyi KKA III. - Büki TK 12 - 14
12:00 Győri ETO KC I. - Szombathelyi KKA II. 12 - 17
12:45 Szombathelyi Haladás - Mosonmagyaróvári KC SE 4 - 35
13:30 Győri ETO KC I. - Szombathelyi KKA III. 25 - 12
14:15 Mosonmagyaróvári KC SE - Répcelaki SE 20 - 14
2019. május 19. vasárnap
Alsóörs, Városi Sportcsarnok
09:00 Start SE Szentkirályszaba - VEMAFI KC 11 - 3
09:45 Éles KISE - Bajnok DSE Nemesvámos 8 - 16
10:30 VEMAFI KC - Ajkai Trampolin SE 7 - 18
11:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri ETO KC II. 15 - 14
12:00 Ajkai Trampolin SE - Veszprém Pannon SE 8 - 9
12:45 Szombathelyi KKA I. - Éles KISE 13 - 12
13:30 Veszprém Pannon SE - Start SE Szentkirályszaba 15 - 6
14:15 Győri ETO KC II. - Szombathelyi KKA I. 13 - 21
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ACKERMANN LÉNA Győri ETO KC II. 0 18
2. ÁDÁM JÚLIA Szombathelyi KKA I. 0 16
3. ÁGH FANNI Répcelaki SE 0 16
4. ÁGOSTON VIKTÓRIA Répcelaki SE 0 16
5. ANTAL JÚLIA SÁRA Szombathelyi Haladás 0 12
6. ARDAY LUCA Éles KISE 0 18
7. ARDAY PETRA Éles KISE 0 18
8. BABOS KINCSŐ Szombathelyi KKA I. 0 18
9. BAKAI LAURA Éles KISE 0 18
10. BÁLINT EMILI ZSÓFIA Győri ETO KC I. 0 13
11. BÁLINT ZSÓFIA Büki TK 0 10
12. BALLA ZOÉ Ajkai Trampolin SE 0 18
13. BALOGH RÉKA Mosonmagyaróvári KC 0 10
14. BARACSKAI LIZA JÚLIA Győri ETO KC I. 0 12
15. BÁRNAI DIÁNA Bajnok DSE Nemesvámo 0 16
16. BARÓTI BOGLÁRKA Mosonmagyaróvári KC 0 14
17. BECK LUCA Veszprém Pannon SE 0 14
18. BERTA ABIGÉL VEMAFI KC 0 6
19. BEZZEG ENIKŐ Éles KISE 0 18
20. BEZZEG ZSUZSANNA Éles KISE 0 13
21. BOGNÁR VIKTÓRIA Lébényi KSE 0 18
22. BOKOR ADRIEN Répcelaki SE 0 15
23. BORBÉLY RÉKA PANNA Győri ETO KC II. 0 11
24. BORKA HANNA PETRA VEMAFI KC 0 6
25. BOROSS VERONIKA Veszprém Pannon SE 0 14
26. BOZSODI ESZTER Szombathelyi KKA I. 0 16
27. BÖDEI DORKA Szombathelyi KKA III 0 18
28. BÖHM PETRA VEMAFI KC 0 8
29. BŐSZE OLIVIA Szombathelyi KKA II. 0 14
30. BUGA LÉNA Mosonmagyaróvári KC 0 9
31. BURJÁN ZSÓKA Győri ETO KC II. 0 12
32. CZICZA MÍRA Veszprém Pannon SE 0 8
33. CSÁKI ANNA ILONA Mosonmagyaróvári KC 0 14
34. CSÁKI VIOLA ZITA Mosonmagyaróvári KC 0 12
35. CSERE BLANKA SÁRA Győri ETO KC I. 0 16
36. CSILINKÓ ZSÓKA Szombathelyi Haladás 0 5
37. CSIZMADIA LARA Bajnok DSE Nemesvámo 0 16
38. CSIZMAZIA DÓRA Mosonmagyaróvári KC 0 6
39. CSONKA-MÁCSOVITS KATA RITA Győri ETO KC II. 0 18
40. CSONTOS REGINA Mosonmagyaróvári KC 0 7
41. CSONTOS VIKTÓRIA Mosonmagyaróvári KC 0 10
42. CSORBA KIRA TÍMEA Répcelaki SE 0 18
43. CSÖNGETŐ LIA Győri ETO KC I. 0 8
44. CSŐRÉS PANKA Mosonmagyaróvári KC 0 6
45. DE PAULA YASMIN Szombathelyi Haladás 0 4
46. DEÁK DORINA Start SE Szentkirály 0 17
47. DERDÁK SÁRA Szombathelyi KKA I. 0 16
48. DEVECSERI SZILVIA RAMÓNA Szombathelyi KKA II. 0 16
49. DEZSŐ DORKA REGINA Répcelaki SE 0 14
50. DOBAI EMMA VEMAFI KC 0 14
51. DOMIÁN JÁZMIN Veszprém Pannon SE 0 16
52. DREI ALEXA Ajkai Trampolin SE 0 18
53. DURMICS BOGLÁRKA VEMAFI KC 0 16
54. FEKETE ANNA SÁRA Mosonmagyaróvári KC 0 2
55. GALLÓ HANNA Büki TK 0 6
56. GERENCSÉR LEA Szombathelyi KKA I. 0 18
57. GIRÁN REGINA Start SE Szentkirály 0 10
58. GONGOLA PETRA Szombathelyi Haladás 0 16
59. GŐGÖS HANNA Ajkai Trampolin SE 0 16
60. GRÓF GRÉTA Szombathelyi KKA I. 0 18
61. GUBA LAURA Győri ETO KC II. 0 13
62. GYARMATI REBEKA ESZTER VEMAFI KC 0 8
63. GYÖRGY HANNA Szombathelyi Haladás 0 18
64. GYULAI EMMA Szombathelyi KKA III 0 15
65. HALÁSZ ALEXA Lébényi KSE 0 16
66. HALÁSZ LUCA Lébényi KSE 0 16
67. HALÁSZ TÍMEA Szombathelyi KKA I. 0 18
68. HATVÁRI REGINA Bajnok DSE Nemesvámo 0 16
69. HERNÁD BRIGITTA Ajkai Trampolin SE 0 14
70. HESZKÓ PANKA Mosonmagyaróvári KC 0 4
71. HORVÁTH ESZTER SÁRA Szombathelyi Haladás 0 14
72. HORVÁTH GERDA Lébényi KSE 0 16
73. HORVÁTH ILDIKÓ MÁRIA Büki TK 0 2
74. HORVÁTH LILI Győri ETO KC I. 0 9
75. HORVÁTH LILI Répcelaki SE 0 2
76. HULLÁM VIKTÓRIA Veszprém Pannon SE 0 16
77. HUSZÁR HANNA Szombathelyi Haladás 0 2
78. ILA CSENGE Szombathelyi Haladás 0 16
79. IMRE TITANILLA Veszprém Pannon SE 0 16
80. ISZAK TAMARA Szombathelyi KKA III 0 14
81. IZSÁK RÉKA KATA Bajnok DSE Nemesvámo 0 15
82. JENEI ZORA Szombathelyi Haladás 0 6
83. KAKICS JÁZMIN Győri ETO KC II. 0 16
84. KANÁVOR KATA Győri ETO KC I. 0 14
85. KANKA SZILVIA Mosonmagyaróvári KC 0 6
86. KARDOS KORINA Szombathelyi Haladás 0 18
87. KÁROLYI GRÉTA Start SE Szentkirály 0 17
88. KÁROLYI LUCA Start SE Szentkirály 0 14
89. KATONA LUCA Büki TK 0 18
90. KATONA PANNA Győri ETO KC I. 0 12
91. KEMÉNY DALMA Lébényi KSE 0 18
92. KENDIK REBEKA LIZA Büki TK 0 16
93. KERBEL DZSENIFER Veszprém Pannon SE 0 12
94. KISS LORETTA Répcelaki SE 0 16
95. KISS PANNA Szombathelyi KKA III 0 18
96. KISS VIVIEN Veszprém Pannon SE 0 16
97. KISS-KOCSIS ANNA Éles KISE 0 12
98. KIZMUS LILLA Ajkai Trampolin SE 0 8
99. KOLLÁR MIRA JULIANNA Győri ETO KC I. 0 6
100. KOLMAN KITTI Szombathelyi Haladás 0 14
101. KOMLÓSI VIRÁG Büki TK 0 6
102. KONECSNI KITTI Szombathelyi KKA I. 0 17
103. KOÓSZ FRUZSINA Büki TK 0 14
104. KOÓSZ KARINA Büki TK 0 18
105. KÓSA NOÉMI PATRÍCIA Lébényi KSE 0 16
106. KOVÁCS EMMA Lébényi KSE 0 4
107. KOVÁCS RÉKA Győri ETO KC I. 0 12
108. KOVÁCS TAMARA VEMAFI KC 0 14
109. KŐVÁRI KATA DÓRA Répcelaki SE 0 12
110. KROMEK ANNA VEMAFI KC 0 10
111. KUSTÁN HELGA RÓZA Bajnok DSE Nemesvámo 0 2
112. LAKATOS SENON BRITANI Büki TK 0 2
113. LANCZ LUCA ANNA Mosonmagyaróvári KC 0 10
114. LANG REGINA Szombathelyi KKA I. 0 16
115. LÁSZLÓ HANNA KATA Mosonmagyaróvári KC 0 4
116. LENDVAI CINTIA Győri ETO KC II. 0 16
117. LENGYEL LAURA Mosonmagyaróvári KC 0 2
118. LEPENYE KAMILLA VEMAFI KC 0 16
119. LEPSÉNYI JUDIT Szombathelyi KKA I. 0 18
120. LICHTENBERGER KIARA REBEKA Győri ETO KC I. 0 5
121. LINDNER ANNA STEFÁNIA Győri ETO KC II. 0 12
122. LŐRINCZ PETRA Lébényi KSE 0 16
123. LUDOVICS VIKTÓRIA Lébényi KSE 0 18
124. LUTÁR ANNA BÍBOR VEMAFI KC 0 8
125. MADARÁSZ NÓRA Győri ETO KC II. 0 1
126. MARTON JÁZMIN Répcelaki SE 0 2
127. MÁTÉ LETÍCIA Start SE Szentkirály 0 18
128. MENYHÁRT LILI Start SE Szentkirály 0 17
129. MÉSZÁROS HANNA Büki TK 0 12
130. MOCSÁR EMESE Bajnok DSE Nemesvámo 0 6
131. MOGYORÓSI CSENGE Mosonmagyaróvári KC 0 18
132. MOGYORÓSI LILÁNA Veszprém Pannon SE 0 8
133. MOLNÁR PATRICIA Büki TK 0 18
134. MOÓR MARINA Start SE Szentkirály 0 16
135. MUCZA DÓRA IZABELL Győri ETO KC I. 0 18
136. MUSZIK MIRA Mosonmagyaróvári KC 0 5
137. NAGY MIRJAM Répcelaki SE 0 17
138. NAGY NIKOLETT Veszprém Pannon SE 0 16
139. NAGY NÓRA ANNA Mosonmagyaróvári KC 0 5
140. NAGY SZOFI NATASA Győri ETO KC II. 0 18
141. NAGY ZILLE PANKA Mosonmagyaróvári KC 0 2
142. NÉMEDI-VARGA ANNA Ajkai Trampolin SE 0 18
143. NÉMETH DIÁNA ANNA Szombathelyi KKA II. 0 18
144. NÉMETH EMMA ANNA Szombathelyi KKA II. 0 16
145. NÉMETH HANNA Répcelaki SE 0 14
146. NÉMETH KIRA Győri ETO KC I. 0 10
147. NÉMETH NIKOL Start SE Szentkirály 0 18
148. NÉMETH SZOFI Répcelaki SE 0 17
149. NIX BIANKA VEMAFI KC 0 16
150. NOVÁK EMESE Ajkai Trampolin SE 0 14
151. NOVÁK MAJA Győri ETO KC II. 0 12
152. ORSZÁCZKY MARA Szombathelyi Haladás 0 17
153. OSZTER MILLA Bajnok DSE Nemesvámo 0 16
154. PAÁR CSENGE Büki TK 0 2
155. PACHER LAURA Bajnok DSE Nemesvámo 0 16
156. PÁLFY PATRÍCIA Veszprém Pannon SE 0 2
157. PAPP JÁZMIN REGINA Szombathelyi Haladás 0 14
158. PÉK FRANCISKA SÁRA Szombathelyi KKA III 0 18
159. PELIKÁN ZSÓKA SÁRA Ajkai Trampolin SE 0 14
160. PERGER KITTI Ajkai Trampolin SE 0 12
161. PFEIFFER SÁRA Büki TK 0 6
162. PINTÉR SZOFI HANNA Szombathelyi KKA II. 0 16
163. PÓCZA BOGLÁRKA Büki TK 0 18
164. PŐCZE-EISENBERGER ANNA TÍMEA Győri ETO KC II. 0 11
165. PRYSTUPA FRIDA Répcelaki SE 0 10
166. PUSKÁS LILI Szombathelyi Haladás 0 18
167. PUSZTAI FANNI Győri ETO KC I. 0 18
168. RÁCZ LUCA Veszprém Pannon SE 0 4
169. RÁMHÁP CSENGE Mosonmagyaróvári KC 0 6
170. RATKAY ZSÓFIA Mosonmagyaróvári KC 0 7
171. REJTŐ LUCA ANNA Ajkai Trampolin SE 0 16
172. RUM ANNAMÁRIA Lébényi KSE 0 18
173. SADY FRUZSINA Bajnok DSE Nemesvámo 0 16
174. SALLAI CSENGE Lébényi KSE 0 18
175. SARKADY VANDA ZSUZSANNA Mosonmagyaróvári KC 0 2
176. SEBESTYÉN CSENGE Szombathelyi KKA III 0 18
177. SEPER ZSÓFIA BÍBORKA Szombathelyi KKA III 0 12
178. SIMON EMESE Szombathelyi KKA III 0 18
179. SIMON ESZTER Szombathelyi KKA II. 0 18
180. SIMON IVETT Szombathelyi KKA II. 0 18
181. SOMOGYI LILLA JÚLIA Győri ETO KC I. 0 18
182. SOMOGYI SZOFI DALMA Éles KISE 0 18
183. SOÓS PANKA Győri ETO KC II. 0 13
184. SPANYÓ PANNI Szombathelyi KKA III 0 18
185. STEININGER KITTI Lébényi KSE 0 16
186. SUKOLA KINCSŐ ANNA Répcelaki SE 0 15
187. SÜMEGI REBEKA Veszprém Pannon SE 0 18
188. SÜTŐ VIKTÓRIA Szombathelyi Haladás 0 13
189. SZABÓ BOGLÁRKA Szombathelyi Haladás 0 2
190. SZABÓ REBEKA MELINDA Bajnok DSE Nemesvámo 0 16
191. SZABÓ RÉKA Szombathelyi Haladás 0 13
192. SZABOLCS BÍBORKA Éles KISE 0 18
193. SZALAY NÓRA Ajkai Trampolin SE 0 11
194. SZÁNTÓ BIANKA Büki TK 0 14
195. SZILÁGYI KITTI Győri ETO KC II. 0 5
196. SZOLNOKI FLÓRA Veszprém Pannon SE 0 3
197. SZOVÁTY LUJZA Veszprém Pannon SE 0 16
198. SZŰCS BOGLÁRKA Mosonmagyaróvári KC 0 4
199. TAGAI VIRÁG Győri ETO KC I. 0 18
200. TAKÁCS KITTI Ajkai Trampolin SE 0 18
201. TAKÁCS MAJA MÁRTA Győri ETO KC II. 0 18
202. TASZÁRI BRIGITTA VERONIKA Start SE Szentkirály 0 16
203. TAVASZI LILIÁNA Veszprém Pannon SE 0 4
204. TEICHEL PETRA VEMAFI KC 0 8
205. TÓBIÁS DÓRA Veszprém Pannon SE 0 18
206. TOLNAI FANNI Mosonmagyaróvári KC 0 16
207. TÓTH ALÍZ Veszprém Pannon SE 0 2
208. TÓTH BORBÁLA Répcelaki SE 0 15
209. TÓTH FANNI Szombathelyi KKA II. 0 16
210. TÓTH HANNA SÁRA Mosonmagyaróvári KC 0 5
211. TŐKÉS LILLA Győri ETO KC II. 0 16
212. TURAI NÓRA ANNA Répcelaki SE 0 16
213. TURI ADRIENN Győri ETO KC I. 0 18
214. TÜZES MIRA Szombathelyi KKA III 0 18
215. UJLAKI LILLA Bajnok DSE Nemesvámo 0 4
216. UJVÁRI HANNA Ajkai Trampolin SE 0 15
217. UNGER ÉVA Veszprém Pannon SE 0 2
218. UNGER VIKTÓRIA Szombathelyi KKA III 0 16
219. UZONYI-VARGA RÉKA Mosonmagyaróvári KC 0 13
220. VARGA FLÓRA Bajnok DSE Nemesvámo 0 16
221. VARGA HAJNALKA Start SE Szentkirály 0 18
222. VARGA JANKA BOGLÁRKA Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
223. VARGA KATA OLÍVIA Büki TK 0 2
224. VARGA LILI Mosonmagyaróvári KC 0 16
225. VARGA NÓRA Szombathelyi Haladás 0 4
226. VASS BOGLÁRKA Éles KISE 0 18
227. VÍGH ZORKA ROZINA Szombathelyi KKA II. 0 18
228. VINCZE RÉKA Ajkai Trampolin SE 0 16
229. VISSI RÉKA Büki TK 0 2
230. VITÁRIUS ÉDA Győri ETO KC I. 0 5
231. WÉBER RÉKA Győri ETO KC II. 0 1
232. WOLSTROMMER ADÉL Ajkai Trampolin SE 0 16
233. ZSOLNAI ZSERALDIN SZOFI Győri ETO KC II. 0 18
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó