Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU12
Zákányi Bálint régió
2018. szeptember 29. szombat
Mohács, Városi Sportcsarnok
09:00 Mohácsi TE 1888 - Tom Market-KSE 1. 19 - 16
09:55 PSN Zrt. - Tom Market-KSE 2. 27 - 11
10:50 Hosszúhetény SE - Tom Market-KSE 1. 7 - 43
11:45 Komló Sport KC - Tom Market-KSE 2. 21 - 13
12:40 PSN Zrt. - Pécsváradi Spartacus SE 37 - 10
13:35 Hosszúhetény SE - Komló Sport KC 7 - 34
14:30 Pécsváradi Spartacus SE - Mohácsi TE 1888 3 - 36
Marcali, Városi Sportcsarnok
09:00 Marcali VSZSE - TUNGSRAM SE 5 - 26
09:55 Siófok KTC KFT - Csurgói NKC 12 - 16
10:50 GÓNA SZKKE - TUNGSRAM SE 10 - 13
11:45 Csurgói NKC - Siófok KCSE 1 - 23
12:40 Siófok KTC KFT - Rinyamenti KC I 2 - 50
13:35 GÓNA SZKKE - Rinyamenti KC II 18 - 4
14:30 Hévízi SK - Rinyamenti KC I 4 - 39
15:25 Rinyamenti KC II - Siófok KCSE 2 - 29
16:20 Hévízi SK - Marcali VSZSE 15 - 23
2018. október 13. szombat
Pécsvárad, Városi Sportcsarnok,
12:00 Hosszúhetény SE - Pécsváradi Spartacus SE 15 - 12
12:50 PSN Zrt. - Mohácsi TE 1888 19 - 27
13:40 Pécsváradi Spartacus SE - Komló Sport KC 17 - 30
14:30 Tom Market-KSE 1. - PSN Zrt. 23 - 11
15:20 Mohácsi TE 1888 - Tom Market-KSE 2. 19 - 13
16:10 Komló Sport KC - Tom Market-KSE 1. 17 - 33
17:00 Tom Market-KSE 2. - Hosszúhetény SE 24 - 13
2018. október 14. vasárnap
Nagykanizsa, Zsigmondy sportcsarnok
09:00 TUNGSRAM SE - Csurgói NKC 24 - 3
09:55 GÓNA SZKKE - Hévízi SK 14 - 6
10:50 Csurgói NKC - Marcali VSZSE 10 - 6
11:45 Hévízi SK - Siófok KTC KFT 18 - 21
12:40 GÓNA SZKKE - Siófok KCSE 8 - 16
13:35 Marcali VSZSE - Rinyamenti KC I 0 - 36
14:30 Siófok KTC KFT - Rinyamenti KC II 17 - 16
15:25 Rinyamenti KC I - Siófok KCSE 34 - 6
16:20 Rinyamenti KC II - TUNGSRAM SE 10 - 29
2018. november 4. vasárnap
még nincs megadva a helyszín
00:00 Pécsváradi Spartacus SE - Tom Market-KSE 1.
00:00 Hosszúhetény SE - Pécsváradi Spartacus SE
Komló, Sportközpont
10:55 Komló Sport KC - Tom Market-KSE 1. 7 - 18
11:50 PSN Zrt. - Tom Market-KSE 2. 15 - 11
12:45 Tom Market-KSE 1. - Siófok KTC KFT 45 - 7
13:40 Hosszúhetény SE - PSN Zrt. 11 - 32
14:35 Tom Market-KSE 2. - Siófok KCSE 14 - 11
15:30 Siófok KTC KFT - Hosszúhetény SE 15 - 18
16:25 Siófok KCSE - Komló Sport KC 23 - 11
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
09:00 Rinyamenti KC II - Csurgói NKC 12 - 4
09:55 TUNGSRAM SE - Rinyamenti KC I 11 - 29
10:50 Csurgói NKC - Hévízi SK 12 - 9
11:45 Mohácsi TE 1888 - Marcali VSZSE 30 - 5
12:40 Hévízi SK - TUNGSRAM SE 5 - 31
13:35 Marcali VSZSE - GÓNA SZKKE 5 - 17
14:30 Rinyamenti KC I - Mohácsi TE 1888 27 - 8
15:25 GÓNA SZKKE - Rinyamenti KC II 13 - 6
2018. november 25. vasárnap
Kozármisleny, Városi Sportcsarnok
09:00 Pécsváradi Spartacus SE - Tom Market-KSE 1. 7 - 32
09:55 Mohácsi TE 1888 - Komló Sport KC 29 - 11
10:50 Hosszúhetény SE - Tom Market-KSE 2. 13 - 30
11:45 Siófok KTC KFT - Pécsváradi Spartacus SE 24 - 22
12:40 Komló Sport KC - Hosszúhetény SE 43 - 7
13:35 Siófok KCSE - Mohácsi TE 1888 8 - 28
14:30 Tom Market-KSE 1. - Siófok KTC KFT 33 - 5
15:25 Tom Market-KSE 2. - Siófok KCSE 15 - 14
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
09:00 Rinyamenti KC II - Hévízi SK 17 - 13
09:55 PSN Zrt. - Rinyamenti KC I 11 - 22
10:50 Marcali VSZSE - TUNGSRAM SE 12 - 25
11:45 Hévízi SK - PSN Zrt. 9 - 34
12:40 GÓNA SZKKE - Marcali VSZSE 22 - 2
13:35 TUNGSRAM SE - Csurgói NKC 26 - 5
14:30 Rinyamenti KC I - GÓNA SZKKE 24 - 6
15:25 Csurgói NKC - Rinyamenti KC II 8 - 10
2018. december 2. vasárnap
Pécsvárad, Városi Sportcsarnok,
10:00 PSN Zrt. - Pécsváradi Spartacus SE 46 - 9
10:55 Hosszúhetény SE - Komló Sport KC 5 - 16
11:50 Tom Market-KSE 2. - PSN Zrt. 6 - 23
12:45 Pécsváradi Spartacus SE - Mohácsi TE 1888 4 - 36
13:40 Komló Sport KC - Tom Market-KSE 1. 11 - 27
14:35 Mohácsi TE 1888 - Tom Market-KSE 2. 28 - 2
15:30 Tom Market-KSE 1. - Hosszúhetény SE 36 - 10
Lenti, Arany J. Ált.Isk. spcs.*
09:00 TUNGSRAM SE - GÓNA SZKKE 16 - 12
09:55 Csurgói NKC - Rinyamenti KC I 7 - 31
10:50 Rinyamenti KC II - TUNGSRAM SE 10 - 19
11:45 Marcali VSZSE - Hévízi SK 20 - 22
12:40 Siófok KTC KFT - Csurgói NKC 17 - 11
13:35 Siófok KCSE - Marcali VSZSE 29 - 7
14:30 Hévízi SK - Rinyamenti KC II 19 - 24
15:25 Rinyamenti KC I - Siófok KCSE 22 - 12
16:20 GÓNA SZKKE - Siófok KTC KFT 26 - 15
2019. március 2. szombat
Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
09:00 PSN Zrt. - Tom Market-KSE 1. 14 - 21
09:55 Tom Market-KSE 2. - Mohácsi TE 1888 7 - 30
10:50 Tom Market-KSE 1. - Rinyamenti KC I 21 - 16
11:45 Hosszúhetény SE - Tom Market-KSE 2. 13 - 26
12:40 Mohácsi TE 1888 - Komló Sport KC 28 - 18
13:35 Hosszúhetény SE - Rinyamenti KC II 19 - 14
14:30 Rinyamenti KC I - Komló Sport KC 24 - 11
15:25 Rinyamenti KC II - PSN Zrt. 6 - 28
2019. március 3. vasárnap
Siófok, Szivacskézilabda csarnok
09:00 Siófok KCSE - Siófok KTC KFT 27 - 5
09:55 Hévízi SK - Csurgói NKC 11 - 12
10:50 TUNGSRAM SE - Marcali VSZSE 19 - 5
11:45 Csurgói NKC - Pécsváradi Spartacus SE 20 - 6
12:40 Siófok KTC KFT - Hévízi SK 28 - 19
13:35 TUNGSRAM SE - GÓNA SZKKE 15 - 20
14:30 Marcali VSZSE - Pécsváradi Spartacus SE 17 - 17
15:25 GÓNA SZKKE - Siófok KCSE 8 - 19
2019. március 23. szombat
Komló, Sportközpont
09:00 Komló Sport KC - Rinyamenti KC I 7 - 40
09:55 Tom Market-KSE 1. - Mohácsi TE 1888 14 - 20
10:50 PSN Zrt. - Tom Market-KSE 2. 23 - 15
11:45 Rinyamenti KC I - Tom Market-KSE 1. 14 - 22
12:40 Mohácsi TE 1888 - TUNGSRAM SE 40 - 15
13:35 Tom Market-KSE 2. - Rinyamenti KC II 20 - 11
14:30 TUNGSRAM SE - PSN Zrt. 17 - 32
15:25 Rinyamenti KC II - Komló Sport KC 7 - 27
Hévíz, Városi Sportcsarnok
09:00 Hévízi SK - Marcali VSZSE 20 - 18
09:55 Siófok KTC KFT - Csurgói NKC 18 - 20
10:50 Hosszúhetény SE - Siófok KCSE 9 - 26
11:45 Marcali VSZSE - Siófok KTC KFT 20 - 20
12:40 Siófok KCSE - Pécsváradi Spartacus SE 35 - 9
13:35 Csurgói NKC - GÓNA SZKKE 9 - 10
14:30 Hosszúhetény SE - Pécsváradi Spartacus SE 22 - 9
15:25 GÓNA SZKKE - Hévízi SK 20 - 15
2019. április 7. vasárnap
Kozármisleny, Városi Sportcsarnok
09:00 Mohácsi TE 1888 - Tom Market-KSE 2. 25 - 7
09:55 Tom Market-KSE 1. - PSN Zrt. 22 - 12
10:50 TUNGSRAM SE - Komló Sport KC 18 - 18
11:45 Rinyamenti KC I - Mohácsi TE 1888 27 - 35
12:40 PSN Zrt. - Komló Sport KC 31 - 12
13:35 Rinyamenti KC II - TUNGSRAM SE 7 - 17
14:30 Tom Market-KSE 1. - Rinyamenti KC I 21 - 15
15:25 Tom Market-KSE 2. - Rinyamenti KC II 26 - 8
Siófok, Munkacsarnok
09:00 GÓNA SZKKE - Siófok KTC KFT 26 - 9
09:55 Marcali VSZSE - Siófok KCSE 5 - 20
10:50 Hévízi SK - Hosszúhetény SE 20 - 20
11:45 Csurgói NKC - GÓNA SZKKE 15 - 22
12:40 Marcali VSZSE - Hévízi SK 11 - 18
13:35 Pécsváradi Spartacus SE - Hosszúhetény SE 15 - 13
14:30 Siófok KCSE - Csurgói NKC 22 - 12
15:25 Siófok KTC KFT - Pécsváradi Spartacus SE 31 - 22
2019. április 27. szombat
Csurgó, Sótonyi László Sportcsarnok
09:00 Csurgói NKC - Marcali VSZSE 24 - 3
09:55 Rinyamenti KC II - Siófok KTC KFT 24 - 12
10:50 Pécsváradi Spartacus SE - Hévízi SK 16 - 23
11:45 Marcali VSZSE - Siófok KTC KFT 18 - 19
12:40 Hosszúhetény SE - Rinyamenti KC II 23 - 19
13:35 Pécsváradi Spartacus SE - Tom Market-KSE 2. 11 - 29
14:30 Hévízi SK - Hosszúhetény SE 18 - 16
15:25 Tom Market-KSE 2. - Csurgói NKC 19 - 9
2019. április 28. vasárnap
Mohács, Városi Sportcsarnok
09:00 Mohácsi TE 1888 - Tom Market-KSE 1. 11 - 25
09:55 PSN Zrt. - Siófok KCSE 23 - 17
10:50 Tom Market-KSE 1. - TUNGSRAM SE 31 - 7
11:45 Komló Sport KC - Siófok KCSE 10 - 29
12:40 Rinyamenti KC I - PSN Zrt. 20 - 15
13:35 TUNGSRAM SE - GÓNA SZKKE 15 - 17
14:30 Komló Sport KC - Rinyamenti KC I 4 - 31
15:25 GÓNA SZKKE - Mohácsi TE 1888 9 - 21
2019. május 11. szombat
Pécsvárad, Városi Sportcsarnok,
09:00 Pécsváradi Spartacus SE - Siófok KTC KFT 19 - 24
09:55 Rinyamenti KC II - Marcali VSZSE 29 - 6
10:50 Siófok KTC KFT - Csurgói NKC 5 - 32
11:45 Komló Sport KC - Rinyamenti KC II 30 - 11
12:40 Marcali VSZSE - Tom Market-KSE 2. 8 - 16
13:35 Csurgói NKC - Hosszúhetény SE 15 - 18
14:30 Tom Market-KSE 2. - Komló Sport KC 9 - 27
15:25 Hosszúhetény SE - Pécsváradi Spartacus SE 29 - 9
2019. május 12. vasárnap
Lenti, Arany J. Ált.Isk. spcs.*
09:00 GÓNA SZKKE - Rinyamenti KC I 6 - 26
09:55 TUNGSRAM SE - Tom Market-KSE 1. 11 - 23
10:50 Mohácsi TE 1888 - Siófok KCSE 30 - 17
11:45 Rinyamenti KC I - Hévízi SK 49 - 6
12:40 PSN Zrt. - Tom Market-KSE 1. 23 - 33
13:35 Mohácsi TE 1888 - TUNGSRAM SE 25 - 13
14:30 Siófok KCSE - Hévízi SK 29 - 12
15:25 PSN Zrt. - GÓNA SZKKE 23 - 17
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁCS KAROLINA GÓNA SZKKE 0 20
2. ÁGOTAI GRÉTA Hosszúhetény SE 0 12
3. AMBRUS JÚLIA PSN Zrt. 0 18
4. ANTAL REBEKA Siófok KTC KFT 0 16
5. BACHMAYER DALMA Pécsváradi Spartacus 0 18
6. BÁCSKAY BOGLÁRKA Rinyamenti KC I 0 20
7. BAGYÓ EMÍLIA Hévízi SK 0 8
8. BAKA BÍBORKA Mohácsi TE 1888 0 20
9. BAKONYI DÓRA Siófok KCSE 0 18
10. BAKOS NOÉMI BOGLÁRKA Csurgói NKC 0 19
11. BÁN BIANKA Hévízi SK 0 18
12. BÉKÁSI EVELIN Hosszúhetény SE 0 10
13. BENDA VIVIEN KATA Komló Sport KC 0 9
14. BENZSAY LILLA Siófok KCSE 0 20
15. BERISA ERIKA PSN Zrt. 0 10
16. BERKICS GEMMA Rinyamenti KC I 0 20
17. BERNÁT RÉKA EMMA Pécsváradi Spartacus 0 10
18. BERNHARDT PANNA Tom Market-KSE 1. 0 15
19. BERTA SÁRA TUNGSRAM SE 0 8
20. BESSENYEI NATÁLIA Siófok KCSE 0 20
21. BOCZ LÉDA Hosszúhetény SE 0 14
22. BOCZ RÉKA Hosszúhetény SE 0 20
23. BODÓ SZEDERKE ÁGNES Hosszúhetény SE 0 12
24. BOGDÁN-BALOG DORINA Csurgói NKC 0 10
25. BOGNÁR BOGLÁRKA Csurgói NKC 0 19
26. BOSNYÁK BLANKA VANDA PSN Zrt. 0 20
27. BOZSÓ VIRÁG Komló Sport KC 0 3
28. BÖŐR ZSANETT Siófok KCSE 0 14
29. BRECZÓ KATALIN PSN Zrt. 0 18
30. BUHERA LADA Hévízi SK 0 12
31. BUKOVECZ LILLA Rinyamenti KC I 0 18
32. BUZÁS HANNA Marcali VSZSE 0 9
33. CSAHÓCZI KAMILLA Hévízi SK 0 20
34. CSAPÓ VANDA SZABINA Csurgói NKC 0 6
35. CSERTEI GRÉTA Komló Sport KC 0 12
36. CSONKA EMMA Rinyamenti KC I 0 20
37. CSORDÁS DOROTTYA Komló Sport KC 0 8
38. CSORDÁS JÚLIA Marcali VSZSE 0 12
39. DALMATI DANILA DÉZI Tom Market-KSE 2. 0 18
40. DÉNES DÓRA GÓNA SZKKE 0 19
41. DOBOS DOROTTYA Rinyamenti KC II 0 18
42. DÖMÖS DIÁNA Hosszúhetény SE 0 14
43. EKE BOGLÁRKA Hévízi SK 0 17
44. EKE ZSÓFI Hévízi SK 0 10
45. ELEKES HANNA EDINA PSN Zrt. 0 10
46. ELMONT LUCA Komló Sport KC 0 12
47. FABON FANNI PSN Zrt. 0 4
48. FAKÓ FANNI Rinyamenti KC I 0 14
49. FARAGÓ KATINKA Rinyamenti KC I 0 20
50. FARKAS ANNA Tom Market-KSE 2. 0 16
51. FARKAS ESZTER Siófok KTC KFT 0 18
52. FARKAS PANNA Tom Market-KSE 1. 0 8
53. FARSANG REBEKA TUNGSRAM SE 0 8
54. FATALIN VIOLETTA PSN Zrt. 0 12
55. FEHÉR KÍRA Marcali VSZSE 0 14
56. FEKETS GRÉTA Rinyamenti KC II 0 12
57. FRICK TAMARA Pécsváradi Spartacus 0 16
58. FRIESZ DORKA Siófok KTC KFT 0 14
59. GALOVTSIK HANNA GÓNA SZKKE 0 6
60. GÁVEL NÓRA Rinyamenti KC II 0 20
61. GELENCSÉR ANNA Hévízi SK 0 16
62. GERENCSÉR LÉNA TUNGSRAM SE 0 16
63. GOLECZ LAURA TUNGSRAM SE 0 16
64. GÓRA ZOLNA Tom Market-KSE 2. 0 8
65. GURBÁCS BORBÁLA Rinyamenti KC I 0 20
66. GYARMATI LILI Tom Market-KSE 1. 0 18
67. GYÖRGY LILI Csurgói NKC 0 16
68. HAJDU TEKLA Hosszúhetény SE 0 12
69. HARTMANN MARIANN PSN Zrt. 0 4
70. HAVASI DÓRA Csurgói NKC 0 16
71. HIDEG HANNA PSN Zrt. 0 4
72. HIDEG NAPSUGÁR PSN Zrt. 0 12
73. HOLLÓSI LAURA Marcali VSZSE 0 16
74. HÓNIG HANGA Komló Sport KC 0 15
75. HORVÁTH ADRIENN Komló Sport KC 0 6
76. HORVÁTH ALEXANDRA Siófok KTC KFT 0 16
77. HORVÁTH DARINKA Tom Market-KSE 2. 0 18
78. HORVÁTH DOMINIKA Marcali VSZSE 0 20
79. HORVÁTH DOROTTYA Marcali VSZSE 0 2
80. HORVÁTH HENRIETTA Tom Market-KSE 1. 0 18
81. HORVÁTH LARA JÁZMIN GÓNA SZKKE 0 13
82. HORVÁTH NÓRA Komló Sport KC 0 16
83. HORVÁTH SZONJA ERIKA GÓNA SZKKE 0 15
84. HUSZICS REBEKA Csurgói NKC 0 8
85. ISTENES REGINA Marcali VSZSE 0 6
86. JANKOVICS LAURA GÓNA SZKKE 0 18
87. JÁVOR VIVIEN Komló Sport KC 0 10
88. JEFTUHOV ZSÓFIA Hosszúhetény SE 0 4
89. JELENA FANNI Tom Market-KSE 1. 0 20
90. JÓCSIK NÓRA ANNA Siófok KCSE 0 20
91. JUHÁSZ LIZA SZOFI Siófok KTC KFT 0 2 0 8
Tom Market-KSE 2. 0 6
92. KARDOS BOGLÁRKA Csurgói NKC 0 8
93. KARSAI LIZA Siófok KCSE 0 20
94. KAUKER LILÁNA Komló Sport KC 0 14
95. KEKECS VIKTÓRIA Siófok KCSE 0 20
96. KÉKI ESZTER EMESE Tom Market-KSE 2. 0 14
97. KELEMEN SÁRA Komló Sport KC 0 17
98. KELEMEN ZSÓFIA TUNGSRAM SE 0 20
99. KERESZTES PANKA Pécsváradi Spartacus 0 3
100. KISGYURA LÉNA Marcali VSZSE 0 18
101. KISPÁL KITTI Siófok KTC KFT 0 20
102. KISS JÁZMIN Marcali VSZSE 0 16
103. KISS MAJA Rinyamenti KC I 0 20
104. KISS SÁRA Hévízi SK 0 6
105. KISS VIRÁG Rinyamenti KC II 0 16
106. KLETTNER HANNA Marcali VSZSE 0 15
107. KLOTZ LARA Marcali VSZSE 0 18
108. KOLLÁR KATA Siófok KCSE 0 19
109. KOLLER VIOLA TUNGSRAM SE 0 18
110. KORB ANDREA REBEKA PSN Zrt. 0 4
111. KOSÁR RÉKA Hosszúhetény SE 0 16
112. KOVÁCS ILKA GÓNA SZKKE 0 17
113. KOVÁCS JÚLIA Tom Market-KSE 1. 0 8
114. KOVÁCS LARISSZA MÍRA Komló Sport KC 0 2
115. KOVÁCS NÓRA JÁZMIN Komló Sport KC 0 7
116. KOVÁCS ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 0 18
117. KOVÁCS-GREGOR LILI PSN Zrt. 0 8
118. KÖPÖSDI SÁRA Tom Market-KSE 1. 0 20
119. KRIZÁK-KISS LAURA ZORKA Mohácsi TE 1888 0 10
120. KULIK ANNA BÍBORKA TUNGSRAM SE 0 18
121. KUN BOGLÁRKA KRISZTINA PSN Zrt. 0 20
122. LÁCZA TRIXI Komló Sport KC 0 18
123. LACZKÓ NÓRA SAROLTA Siófok KCSE 0 10
124. LAKI KORNÉLIA Marcali VSZSE 0 2
125. LANGER EMÍLIA Csurgói NKC 0 2
126. LENGL SÁRA REBEKA Hévízi SK 0 17
127. LUBICZKI LUCA Tom Market-KSE 1. 0 20
128. MADARÁSZ KAMILLA Rinyamenti KC II 0 18
129. MAJOROSI MARTINA PSN Zrt. 0 4
130. MAJOR-POMOZI LÉDA TUNGSRAM SE 0 20
131. MÁRTON-ILLÉS ESZTER Tom Market-KSE 2. 0 12
132. MAXA MIRELLA Csurgói NKC 0 18
133. MELAI MICHELLE GÓNA SZKKE 0 20
134. MENYHÁRT KENDRA PANKA Komló Sport KC 0 10
135. MEZEI CSENGE Hosszúhetény SE 0 2
136. MEZEI ODETT Komló Sport KC 0 11
137. MILKOVICS DOMINIKA Siófok KTC KFT 0 18
138. MOLNÁR ANNA ANGELIKA Csurgói NKC 0 6
139. MOLNÁR HANNA PSN Zrt. 0 4
140. MOLNÁR VERONIKA Hosszúhetény SE 0 18
141. NAGY ESZTER GÓNA SZKKE 0 16
142. NAGY JÁZMIN Hévízi SK 0 18
143. NAGY MÍRA Mohácsi TE 1888 0 19
144. NAGY-PÁL LUCA Hévízi SK 0 16
145. NÉMETH ESZTER GÓNA SZKKE 0 1
146. NÉMETH LILI Marcali VSZSE 0 20
147. NÉMETH LILI Csurgói NKC 0 8
148. NEUPERGER ADÉL Tom Market-KSE 2. 0 17
149. NEZDEI LILIEN Rinyamenti KC II 0 4
150. NICKL LUCA Tom Market-KSE 2. 0 18
151. NIKLAI HÓVIRÁG Marcali VSZSE 0 18
152. NIMSZ ANNA Siófok KTC KFT 0 20
153. NYÁRI FÉDRA VANESSZA Komló Sport KC 0 12
154. OBÁL ZENGŐ Marcali VSZSE 0 14
155. OLÁH TAMARA SAROLTA Rinyamenti KC II 0 20
156. ORCSIK FANNI Komló Sport KC 0 5
157. OSTROSICS ADÉL Tom Market-KSE 1. 0 18
158. OTTLAKÁN ANNA ZELINA Pécsváradi Spartacus 0 15
159. ŐRI ÉVA EMESE Siófok KTC KFT 0 16
160. PÁL MÍRA Mohácsi TE 1888 0 20
161. PAP LÉNA INEZ Pécsváradi Spartacus 0 18
162. PAPP RENÁTA Rinyamenti KC I 0 20
163. PAPP-SZENTPÁLI EMESE Tom Market-KSE 1. 0 6
164. PÉTER LILI Hosszúhetény SE 0 14
165. PINTÉR SAROLTA Tom Market-KSE 1. 0 18
166. POHL LAURA Mohácsi TE 1888 0 20
167. PÓKA LIZA HANNA Siófok KCSE 0 20
168. PONGRÁCZ RÉKA Rinyamenti KC II 0 18
169. PÖLÖTE REBEKA FANNI Hosszúhetény SE 0 11
170. RADÓCSAI LILIÁNA TUNGSRAM SE 0 20
171. RIGÓ TITANILLA Tom Market-KSE 2. 0 20
172. RIK EMMA Mohácsi TE 1888 0 20
173. RITECZ CSENGE Rinyamenti KC II 0 20
174. RÓZSA DORKA Marcali VSZSE 0 16
175. RUZSA ZOÉ HANNA GÓNA SZKKE 0 20
176. SÁNDOR REBEKA Hévízi SK 0 20
177. SÁNTA ZSÓFIA Pécsváradi Spartacus 0 4
178. SARANG FRUZSINA Siófok KTC KFT 0 20
179. SCHUMANN RÉKA Hosszúhetény SE 0 11
180. SCHVÁB FANNI ANNA Hosszúhetény SE 0 6
181. SERES ZOJA Rinyamenti KC I 0 17
182. SIMON ALEXANDRA ZOÉ TUNGSRAM SE 0 18
183. SIPOS JÁZMIN Hosszúhetény SE 0 4
184. SMUDLA VIKTÓRIA Komló Sport KC 0 14
185. SÓLYOM SÁRA Siófok KCSE 0 18
186. SOÓS LILI Siófok KCSE 0 10
187. SÖRÖS EMÍLIA PSN Zrt. 0 18
188. STEIMANN CAROLINA Siófok KCSE 0 2
189. STOCKER KATALIN Pécsváradi Spartacus 0 18
190. STRÉB ELIZA Tom Market-KSE 2. 0 16
191. SZABÓ BARBARA CINTIA Komló Sport KC 0 8
192. SZABÓ EVELIN Tom Market-KSE 1. 0 11
193. SZABÓ NÓRA LUCA Marcali VSZSE 0 16
194. SZABÓ REGINA DOROTTYA Marcali VSZSE 0 2
195. SZAKÁL RÉKA Hévízi SK 0 20
196. SZAKÁLY BIANKA Marcali VSZSE 0 2
197. SZALÓKI ANNA LILI Tom Market-KSE 1. 0 10
198. SZÉCSI HANNA Mohácsi TE 1888 0 20
199. SZEGEDI ADRIENN Tom Market-KSE 2. 0 12
200. SZOMOR ESZTER Komló Sport KC 0 6
201. SZŰCS DÓRA TUNGSRAM SE 0 18
202. TÁBORSZKY LILIEN Hosszúhetény SE 0 2
203. TAKÁCS JÁZMIN Siófok KTC KFT 0 8
204. TAKÁCS MIRA GÓNA SZKKE 0 2
205. TARAI HANNA GÓNA SZKKE 0 12
206. TOLNAI ANASZTÁZIA Csurgói NKC 0 18
207. TÓTH ANITA LILI Siófok KTC KFT 0 20
208. TÓTH EMMA SÁRA Rinyamenti KC I 0 20
209. TÓTH MÁLNA Tom Market-KSE 1. 0 16
210. TÓTH REGINA HENRIETT Marcali VSZSE 0 18
211. TÖRÖK JÁZMIN Rinyamenti KC II 0 16
212. TÖRÖK RÉKA PSN Zrt. 0 16
213. TRESCH CSENGE PSN Zrt. 0 20
214. TRISCHLER KATA Komló Sport KC 0 4
215. TURI BORI Tom Market-KSE 2. 0 4
216. VADAS LÚCIA GÓNA SZKKE 0 20
217. VARGA ALÍZ Tom Market-KSE 2. 0 16
218. VARGA EMMA LUCA Csurgói NKC 0 4
219. VARGA INEZ Marcali VSZSE 0 2
220. VARGA RÉKA Csurgói NKC 0 20
221. VARGA ZSÓFIA Hosszúhetény SE 0 18
222. VARGA-JANCSÓ BORI Siófok KCSE 0 20
223. VASS ANNA Hosszúhetény SE 0 14
224. VICZE BLANKA Hosszúhetény SE 0 20
225. VIPLER KORNÉLIA Marcali VSZSE 0 2
226. VLASICS HELGA VIKTÓRIA TUNGSRAM SE 0 18
227. VOGL DIÁNA Pécsváradi Spartacus 0 18
228. VÖLGYI SZAFFI GÓNA SZKKE 0 18
229. VÖRÖS NOÉMI Marcali VSZSE 0 4
230. WAGNER DOROTTYA Mohácsi TE 1888 0 18
231. WEINTRAUT PANNA LOLA Hosszúhetény SE 0 12
232. ZUBÁN LILLA REBEKA Tom Market-KSE 1. 0 18
233. ZSIFKOVITS ENIKŐ Mohácsi TE 1888 0 18
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó