Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU12
Zákányi Bálint régió
2018. szeptember 29. szombat
Mohács, Városi Sportcsarnok
09:00 Mohácsi TE 1888 - Tom Market-KSE 1. 19 - 16
09:55 PSN Zrt. - Tom Market-KSE 2. 27 - 11
10:50 Hosszúhetény SE - Tom Market-KSE 1. 7 - 43
11:45 Komló Sport KC - Tom Market-KSE 2. 21 - 13
12:40 PSN Zrt. - Pécsváradi Spartacus SE 37 - 10
13:35 Hosszúhetény SE - Komló Sport KC 7 - 34
14:30 Pécsváradi Spartacus SE - Mohácsi TE 1888 3 - 36
Marcali, Városi Sportcsarnok
09:00 Marcali VSZSE - TUNGSRAM SE 5 - 26
09:55 Siófok KTC KFT - Csurgói NKC 12 - 16
10:50 GÓNA SZKKE - TUNGSRAM SE 10 - 13
11:45 Csurgói NKC - Siófok KCSE 1 - 23
12:40 Siófok KTC KFT - Rinyamenti KC I 2 - 50
13:35 GÓNA SZKKE - Rinyamenti KC II 18 - 4
14:30 Hévízi SK - Rinyamenti KC I 4 - 39
15:25 Rinyamenti KC II - Siófok KCSE 2 - 29
16:20 Hévízi SK - Marcali VSZSE 15 - 23
2018. október 13. szombat
Pécsvárad, Városi Sportcsarnok,
12:00 Hosszúhetény SE - Pécsváradi Spartacus SE 15 - 12
12:50 PSN Zrt. - Mohácsi TE 1888 19 - 27
13:40 Pécsváradi Spartacus SE - Komló Sport KC 17 - 30
14:30 Tom Market-KSE 1. - PSN Zrt. 23 - 11
15:20 Mohácsi TE 1888 - Tom Market-KSE 2. 19 - 13
16:10 Komló Sport KC - Tom Market-KSE 1. 17 - 33
17:00 Tom Market-KSE 2. - Hosszúhetény SE 24 - 13
2018. október 14. vasárnap
Nagykanizsa, Zsigmondy sportcsarnok
09:00 TUNGSRAM SE - Csurgói NKC 24 - 3
09:55 GÓNA SZKKE - Hévízi SK 14 - 6
10:50 Csurgói NKC - Marcali VSZSE 10 - 6
11:45 Hévízi SK - Siófok KTC KFT 18 - 21
12:40 GÓNA SZKKE - Siófok KCSE 8 - 16
13:35 Marcali VSZSE - Rinyamenti KC I 0 - 36
14:30 Siófok KTC KFT - Rinyamenti KC II 17 - 16
15:25 Rinyamenti KC I - Siófok KCSE 34 - 6
16:20 Rinyamenti KC II - TUNGSRAM SE 10 - 29
2018. november 4. vasárnap
még nincs megadva a helyszín
00:00 Pécsváradi Spartacus SE - Tom Market-KSE 1.
00:00 Hosszúhetény SE - Pécsváradi Spartacus SE
Komló, Sportközpont
10:55 Komló Sport KC - Tom Market-KSE 1. 7 - 18
11:50 PSN Zrt. - Tom Market-KSE 2. 15 - 11
12:45 Tom Market-KSE 1. - Siófok KTC KFT 45 - 7
13:40 Hosszúhetény SE - PSN Zrt. 11 - 32
14:35 Tom Market-KSE 2. - Siófok KCSE 14 - 11
15:30 Siófok KTC KFT - Hosszúhetény SE 15 - 18
16:25 Siófok KCSE - Komló Sport KC 23 - 11
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
09:00 Rinyamenti KC II - Csurgói NKC 12 - 4
09:55 TUNGSRAM SE - Rinyamenti KC I 11 - 29
10:50 Csurgói NKC - Hévízi SK 12 - 9
11:45 Mohácsi TE 1888 - Marcali VSZSE 30 - 5
12:40 Hévízi SK - TUNGSRAM SE 5 - 31
13:35 Marcali VSZSE - GÓNA SZKKE 5 - 17
14:30 Rinyamenti KC I - Mohácsi TE 1888 27 - 8
15:25 GÓNA SZKKE - Rinyamenti KC II 13 - 6
2018. november 25. vasárnap
Kozármisleny, Városi Sportcsarnok,
09:00 Pécsváradi Spartacus SE - Tom Market-KSE 1. 7 - 32
09:55 Mohácsi TE 1888 - Komló Sport KC 29 - 11
10:50 Hosszúhetény SE - Tom Market-KSE 2. 13 - 30
11:45 Siófok KTC KFT - Pécsváradi Spartacus SE 24 - 22
12:40 Komló Sport KC - Hosszúhetény SE 43 - 7
13:35 Siófok KCSE - Mohácsi TE 1888 8 - 28
14:30 Tom Market-KSE 1. - Siófok KTC KFT 33 - 5
15:25 Tom Market-KSE 2. - Siófok KCSE 15 - 14
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
09:00 Rinyamenti KC II - Hévízi SK 17 - 13
09:55 PSN Zrt. - Rinyamenti KC I 11 - 22
10:50 Marcali VSZSE - TUNGSRAM SE 12 - 25
11:45 Hévízi SK - PSN Zrt. 9 - 34
12:40 GÓNA SZKKE - Marcali VSZSE 22 - 2
13:35 TUNGSRAM SE - Csurgói NKC 26 - 5
14:30 Rinyamenti KC I - GÓNA SZKKE 24 - 6
15:25 Csurgói NKC - Rinyamenti KC II 8 - 10
2018. december 2. vasárnap
Pécsvárad, Városi Sportcsarnok,
10:00 PSN Zrt. - Pécsváradi Spartacus SE 46 - 9
10:55 Hosszúhetény SE - Komló Sport KC 5 - 16
11:50 Tom Market-KSE 2. - PSN Zrt. 6 - 23
12:45 Pécsváradi Spartacus SE - Mohácsi TE 1888 4 - 36
13:40 Komló Sport KC - Tom Market-KSE 1. 11 - 27
14:35 Mohácsi TE 1888 - Tom Market-KSE 2. 28 - 2
15:30 Tom Market-KSE 1. - Hosszúhetény SE 36 - 10
Lenti, Arany J. Ált.Isk. spcs.*
09:00 TUNGSRAM SE - GÓNA SZKKE 16 - 12
09:55 Csurgói NKC - Rinyamenti KC I 7 - 31
10:50 Rinyamenti KC II - TUNGSRAM SE 10 - 19
11:45 Marcali VSZSE - Hévízi SK 20 - 22
12:40 Siófok KTC KFT - Csurgói NKC 17 - 11
13:35 Siófok KCSE - Marcali VSZSE 29 - 7
14:30 Hévízi SK - Rinyamenti KC II 19 - 24
15:25 Rinyamenti KC I - Siófok KCSE 22 - 12
16:20 GÓNA SZKKE - Siófok KTC KFT 26 - 15
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁCS KAROLINA GÓNA SZKKE 0 10
2. ÁGOTAI GRÉTA Hosszúhetény SE 0 6
3. AMBRUS JÚLIA PSN Zrt. 0 10
4. ANTAL REBEKA Siófok KTC KFT 0 10
5. BACHMAYER DALMA Pécsváradi Spartacus 0 8
6. BÁCSKAY BOGLÁRKA Rinyamenti KC I 0 10
7. BAGYÓ EMÍLIA Hévízi SK 0 8
8. BAKA BÍBORKA Mohácsi TE 1888 0 10
9. BAKONYI DÓRA Siófok KCSE 0 8
10. BAKOS NOÉMI BOGLÁRKA Csurgói NKC 0 10
11. BÁN BIANKA Hévízi SK 0 8
12. BÉKÁSI EVELIN Hosszúhetény SE 0 6
13. BENDA VIVIEN KATA Komló Sport KC 0 3
14. BENZSAY LILLA Siófok KCSE 0 10
15. BERISA ERIKA PSN Zrt. 0 10
16. BERKICS GEMMA Rinyamenti KC I 0 10
17. BERNÁT RÉKA EMMA Pécsváradi Spartacus 0 8
18. BERNHARDT PANNA Tom Market-KSE 1. 0 8
19. BERTA SÁRA TUNGSRAM SE 0 4
20. BESSENYEI NATÁLIA Siófok KCSE 0 10
21. BOCZ LÉDA Hosszúhetény SE 0 8
22. BOCZ RÉKA Hosszúhetény SE 0 10
23. BODÓ SZEDERKE ÁGNES Hosszúhetény SE 0 6
24. BOGDÁN-BALOG DORINA Csurgói NKC 0 2
25. BOGNÁR BOGLÁRKA Csurgói NKC 0 10
26. BOSNYÁK BLANKA VANDA PSN Zrt. 0 10
27. BÖŐR ZSANETT Siófok KCSE 0 6
28. BRECZÓ KATALIN PSN Zrt. 0 8
29. BUHERA LADA Hévízi SK 0 4
30. BUKOVECZ LILLA Rinyamenti KC I 0 10
31. BUZÁS HANNA Marcali VSZSE 0 4
32. CSAHÓCZI KAMILLA Hévízi SK 0 10
33. CSAPÓ VANDA SZABINA Csurgói NKC 0 6
34. CSERTEI GRÉTA Komló Sport KC 0 4
35. CSONKA EMMA Rinyamenti KC I 0 10
36. CSORDÁS DOROTTYA Komló Sport KC 0 2
37. CSORDÁS JÚLIA Marcali VSZSE 0 4
38. DALMATI DANILA DÉZI Tom Market-KSE 2. 0 8
39. DÉNES DÓRA GÓNA SZKKE 0 10
40. DOBOS DOROTTYA Rinyamenti KC II 0 10
41. DÖMÖS DIÁNA Hosszúhetény SE 0 8
42. EKE BOGLÁRKA Hévízi SK 0 7
43. EKE ZSÓFI Hévízi SK 0 10
44. ELMONT LUCA Komló Sport KC 0 8
45. FABON FANNI PSN Zrt. 0 4
46. FAKÓ FANNI Rinyamenti KC I 0 10
47. FARAGÓ KATINKA Rinyamenti KC I 0 10
48. FARKAS ANNA Tom Market-KSE 2. 0 8
49. FARKAS ESZTER Siófok KTC KFT 0 10
50. FARKAS PANNA Tom Market-KSE 1. 0 4
51. FARSANG REBEKA TUNGSRAM SE 0 4
52. FATALIN VIOLETTA PSN Zrt. 0 8
53. FEHÉR KÍRA Marcali VSZSE 0 8
54. FEKETS GRÉTA Rinyamenti KC II 0 10
55. FRICK TAMARA Pécsváradi Spartacus 0 8
56. FRIESZ DORKA Siófok KTC KFT 0 8
57. GALOVTSIK HANNA GÓNA SZKKE 0 2
58. GÁVEL NÓRA Rinyamenti KC II 0 10
59. GELENCSÉR ANNA Hévízi SK 0 10
60. GERENCSÉR LÉNA TUNGSRAM SE 0 8
61. GOLECZ LAURA TUNGSRAM SE 0 10
62. GÓRA ZOLNA Tom Market-KSE 2. 0 2
63. GURBÁCS BORBÁLA Rinyamenti KC I 0 10
64. GYARMATI LILI Tom Market-KSE 1. 0 8
65. GYÖRGY LILI Csurgói NKC 0 8
66. HAJDU TEKLA Hosszúhetény SE 0 6
67. HARTMANN MARIANN PSN Zrt. 0 4
68. HAVASI DÓRA Csurgói NKC 0 6
69. HIDEG NAPSUGÁR PSN Zrt. 0 6
70. HOLLÓSI LAURA Marcali VSZSE 0 8
71. HÓNIG HANGA Komló Sport KC 0 7
72. HORVÁTH ALEXANDRA Siófok KTC KFT 0 6
73. HORVÁTH DARINKA Tom Market-KSE 2. 0 8
74. HORVÁTH DOMINIKA Marcali VSZSE 0 10
75. HORVÁTH HENRIETTA Tom Market-KSE 1. 0 8
76. HORVÁTH LARA JÁZMIN GÓNA SZKKE 0 7
77. HORVÁTH NÓRA Komló Sport KC 0 8
78. HORVÁTH SZONJA ERIKA GÓNA SZKKE 0 7
79. ISTENES REGINA Marcali VSZSE 0 4
80. JANKOVICS LAURA GÓNA SZKKE 0 8
81. JÁVOR VIVIEN Komló Sport KC 0 10
82. JEFTUHOV ZSÓFIA Hosszúhetény SE 0 4
83. JELENA FANNI Tom Market-KSE 1. 0 10
84. JÓCSIK NÓRA ANNA Siófok KCSE 0 10
85. JUHÁSZ LIZA SZOFI Siófok KTC KFT 0 2
86. KARDOS BOGLÁRKA Csurgói NKC 0 2
87. KARSAI LIZA Siófok KCSE 0 10
88. KAUKER LILÁNA Komló Sport KC 0 6
89. KEKECS VIKTÓRIA Siófok KCSE 0 10
90. KÉKI ESZTER EMESE Tom Market-KSE 2. 0 8
91. KELEMEN SÁRA Komló Sport KC 0 9
92. KELEMEN ZSÓFIA TUNGSRAM SE 0 10
93. KERESZTES PANKA Pécsváradi Spartacus 0 3
94. KISGYURA LÉNA Marcali VSZSE 0 10
95. KISPÁL KITTI Siófok KTC KFT 0 10
96. KISS JÁZMIN Marcali VSZSE 0 6
97. KISS MAJA Rinyamenti KC I 0 10
98. KISS VIRÁG Rinyamenti KC II 0 8
99. KLETTNER HANNA Marcali VSZSE 0 10
100. KLOTZ LARA Marcali VSZSE 0 10
101. KOLLÁR KATA Siófok KCSE 0 10
102. KOLLER VIOLA TUNGSRAM SE 0 8
103. KORB ANDREA REBEKA PSN Zrt. 0 4
104. KOSÁR RÉKA Hosszúhetény SE 0 8
105. KOVÁCS ILKA GÓNA SZKKE 0 7
106. KOVÁCS JÚLIA Tom Market-KSE 1. 0 8
107. KOVÁCS LARISSZA MÍRA Komló Sport KC 0 2
108. KOVÁCS NÓRA JÁZMIN Komló Sport KC 0 3
109. KOVÁCS ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 0 10
110. KÖPÖSDI SÁRA Tom Market-KSE 1. 0 10
111. KRIZÁK-KISS LAURA ZORKA Mohácsi TE 1888 0 2
112. KULIK ANNA BÍBORKA TUNGSRAM SE 0 10
113. KUN BOGLÁRKA KRISZTINA PSN Zrt. 0 10
114. LÁCZA TRIXI Komló Sport KC 0 8
115. LACZKÓ NÓRA SAROLTA Siófok KCSE 0 10
116. LANGER EMÍLIA Csurgói NKC 0 2
117. LENGL SÁRA REBEKA Hévízi SK 0 9
118. LUBICZKI LUCA Tom Market-KSE 1. 0 10
119. MADARÁSZ KAMILLA Rinyamenti KC II 0 10
120. MAJOROSI MARTINA PSN Zrt. 0 4
121. MAJOR-POMOZI LÉDA TUNGSRAM SE 0 10
122. MÁRTON-ILLÉS ESZTER Tom Market-KSE 2. 0 4
123. MAXA MIRELLA Csurgói NKC 0 8
124. MELAI MICHELLE GÓNA SZKKE 0 10
125. MENYHÁRT KENDRA PANKA Komló Sport KC 0 8
126. MEZEI ODETT Komló Sport KC 0 9
127. MILKOVICS DOMINIKA Siófok KTC KFT 0 8
128. MOLNÁR ANNA ANGELIKA Csurgói NKC 0 2
129. MOLNÁR HANNA PSN Zrt. 0 4
130. MOLNÁR VERONIKA Hosszúhetény SE 0 10
131. NAGY ESZTER GÓNA SZKKE 0 10
132. NAGY JÁZMIN Hévízi SK 0 8
133. NAGY MÍRA Mohácsi TE 1888 0 9
134. NAGY-PÁL LUCA Hévízi SK 0 8
135. NÉMETH ESZTER GÓNA SZKKE 0 1
136. NÉMETH LILI Marcali VSZSE 0 10
137. NÉMETH LILI Csurgói NKC 0 8
138. NEUPERGER ADÉL Tom Market-KSE 2. 0 9
139. NEZDEI LILIEN Rinyamenti KC II 0 4
140. NICKL LUCA Tom Market-KSE 2. 0 10
141. NIKLAI HÓVIRÁG Marcali VSZSE 0 10
142. NIMSZ ANNA Siófok KTC KFT 0 10
143. NYÁRI FÉDRA VANESSZA Komló Sport KC 0 10
144. OBÁL ZENGŐ Marcali VSZSE 0 8
145. OLÁH TAMARA SAROLTA Rinyamenti KC II 0 10
146. OSTROSICS ADÉL Tom Market-KSE 1. 0 8
147. OTTLAKÁN ANNA ZELINA Pécsváradi Spartacus 0 5
148. ŐRI ÉVA EMESE Siófok KTC KFT 0 6
149. PÁL MÍRA Mohácsi TE 1888 0 10
150. PAP LÉNA INEZ Pécsváradi Spartacus 0 8
151. PAPP RENÁTA Rinyamenti KC I 0 10
152. PÉTER LILI Hosszúhetény SE 0 4
153. PINTÉR SAROLTA Tom Market-KSE 1. 0 8
154. POHL LAURA Mohácsi TE 1888 0 10
155. PÓKA LIZA HANNA Siófok KCSE 0 10
156. PONGRÁCZ RÉKA Rinyamenti KC II 0 8
157. PÖLÖTE REBEKA FANNI Hosszúhetény SE 0 5
158. RADÓCSAI LILIÁNA TUNGSRAM SE 0 10
159. RIGÓ TITANILLA Tom Market-KSE 2. 0 10
160. RIK EMMA Mohácsi TE 1888 0 10
161. RITECZ CSENGE Rinyamenti KC II 0 10
162. RÓZSA DORKA Marcali VSZSE 0 10
163. RUZSA ZOÉ HANNA GÓNA SZKKE 0 10
164. SÁNDOR REBEKA Hévízi SK 0 10
165. SÁNTA ZSÓFIA Pécsváradi Spartacus 0 4
166. SARANG FRUZSINA Siófok KTC KFT 0 10
167. SCHUMANN RÉKA Hosszúhetény SE 0 5
168. SCHVÁB FANNI ANNA Hosszúhetény SE 0 6
169. SERES ZOJA Rinyamenti KC I 0 10
170. SIMON ALEXANDRA ZOÉ TUNGSRAM SE 0 8
171. SIPOS JÁZMIN Hosszúhetény SE 0 4
172. SMUDLA VIKTÓRIA Komló Sport KC 0 4
173. SÓLYOM SÁRA Siófok KCSE 0 8
174. SOÓS LILI Siófok KCSE 0 8
175. SÖRÖS EMÍLIA PSN Zrt. 0 8
176. STEIMANN CAROLINA Siófok KCSE 0 2
177. STOCKER KATALIN Pécsváradi Spartacus 0 8
178. STRÉB ELIZA Tom Market-KSE 2. 0 10
179. SZABÓ BARBARA CINTIA Komló Sport KC 0 6
180. SZABÓ EVELIN Tom Market-KSE 1. 0 7
181. SZABÓ NÓRA LUCA Marcali VSZSE 0 6
182. SZAKÁL RÉKA Hévízi SK 0 10
183. SZALÓKI ANNA LILI Tom Market-KSE 1. 0 2
184. SZÉCSI HANNA Mohácsi TE 1888 0 10
185. SZEGEDI ADRIENN Tom Market-KSE 2. 0 8
186. SZOMOR ESZTER Komló Sport KC 0 2
187. SZŰCS DÓRA TUNGSRAM SE 0 8
188. TÁBORSZKY LILIEN Hosszúhetény SE 0 2
189. TAKÁCS JÁZMIN Siófok KTC KFT 0 4
190. TAKÁCS MIRA GÓNA SZKKE 0 2
191. TARAI HANNA GÓNA SZKKE 0 4
192. TOLNAI ANASZTÁZIA Csurgói NKC 0 10
193. TÓTH ANITA LILI Siófok KTC KFT 0 10
194. TÓTH EMMA SÁRA Rinyamenti KC I 0 10
195. TÓTH MÁLNA Tom Market-KSE 1. 0 8
196. TÓTH REGINA HENRIETT Marcali VSZSE 0 10
197. TÖRÖK JÁZMIN Rinyamenti KC II 0 8
198. TÖRÖK RÉKA PSN Zrt. 0 10
199. TRESCH CSENGE PSN Zrt. 0 10
200. TRISCHLER KATA Komló Sport KC 0 4
201. TURI BORI Tom Market-KSE 2. 0 4
202. VADAS LÚCIA GÓNA SZKKE 0 10
203. VARGA ALÍZ Tom Market-KSE 2. 0 8
204. VARGA EMMA LUCA Csurgói NKC 0 4
205. VARGA INEZ Marcali VSZSE 0 2
206. VARGA RÉKA Csurgói NKC 0 10
207. VARGA ZSÓFIA Hosszúhetény SE 0 8
208. VARGA-JANCSÓ BORI Siófok KCSE 0 10
209. VASS ANNA Hosszúhetény SE 0 6
210. VICZE BLANKA Hosszúhetény SE 0 10
211. VLASICS HELGA VIKTÓRIA TUNGSRAM SE 0 10
212. VOGL DIÁNA Pécsváradi Spartacus 0 8
213. VÖLGYI SZAFFI GÓNA SZKKE 0 8
214. VÖRÖS NOÉMI Marcali VSZSE 0 2
215. WAGNER DOROTTYA Mohácsi TE 1888 0 8
216. WEINTRAUT PANNA LOLA Hosszúhetény SE 0 6
217. ZUBÁN LILLA REBEKA Tom Market-KSE 1. 0 8
218. ZSIFKOVITS ENIKŐ Mohácsi TE 1888 0 10
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó