Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU12
Tóth László régió
2018. szeptember 30. vasárnap
Szombathely, Egyetemi Sportcsarnok
09:00 Szombathelyi KKA I. - Szombathelyi KKA II. 20 - 7
09:55 Szombathelyi KKA III. - Sárvári Kinizsi SE 13 - 17
10:50 Szombathelyi KKA I. - Körmendi DMTE 36 - 2
11:45 Sárvári Kinizsi SE - Szombathelyi KKA II. 8 - 27
12:40 Szombathelyi KKA III. - Körmendi DMTE 25 - 16
Ősi, Általános Iskola Sportcsarnok
09:00 Ősi Andreotti SE - Veszprém Pannon SE 14 - 8
09:55 Éles KISE - Győri ETO KC I. 19 - 18
10:50 Veszprém Pannon SE - Győri ETO KC II. 4 - 51
11:45 HétFő KC Rábaköz - Győri ETO KC I. 16 - 30
12:40 Mosonmagyaróvári KC SE - Éles KISE 7 - 22
13:35 HétFő KC Rábaköz - Győri ETO KC II. 6 - 40
14:30 Mosonmagyaróvári KC SE - Ősi Andreotti SE 26 - 10
Szombathely, Haladás Sportkomplexum
09:00 Szombathelyi Haladás - Szombathelyi KKA IV. 4 - 24
09:55 UFC Kőszeg - Büki TK 7 - 15
10:50 Szombathelyi KKA IV. - Celldömölki VSE - Vulkán 18 - 15
11:45 Büki TK - Szombathelyi Haladás 18 - 10
12:40 Celldömölki VSE - Vulkán - UFC Kőszeg 12 - 15
2018. október 14. vasárnap
Balatonfüred, Lóczy Gimnázium
09:00 Veszprém Pannon SE - Éles KISE 8 - 37
09:55 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri ETO KC II. 9 - 15
10:50 Győri ETO KC I. - Veszprém Pannon SE 32 - 8
11:45 Ősi Andreotti SE - Győri ETO KC II. 0 - 36
12:40 Győri ETO KC I. - Bajnok DSE Nemesvámos 26 - 25
13:35 Éles KISE - Ősi Andreotti SE 27 - 5
Bük, Városi Sportcsarnok
09:00 Büki TK - Szombathelyi KKA I. 5 - 26
09:55 Körmendi DMTE - Szombathelyi KKA II. 4 - 35
10:50 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi KKA III. 22 - 6
11:45 Szombathelyi KKA I. - Szombathelyi KKA II. 29 - 20
12:40 Mosonmagyaróvári KC SE - Körmendi DMTE 26 - 10
13:35 Szombathelyi KKA III. - Büki TK 5 - 14
Celldömölk, CVSE-Swietelsky Aréna
09:00 Celldömölki VSE - Vulkán - Szombathelyi Haladás 12 - 15
09:50 Sárvári Kinizsi SE - Szombathelyi KKA IV. 14 - 12
10:40 Szombathelyi Haladás - UFC Kőszeg 10 - 17
11:30 Szombathelyi KKA IV. - HétFő KC Rábaköz 17 - 19
12:20 UFC Kőszeg - Sárvári Kinizsi SE 7 - 14
13:10 HétFő KC Rábaköz - Celldömölki VSE - Vulkán 25 - 9
2018. november 3. szombat
Szombathely, Egyetemi Sportcsarnok
08:40 Szombathelyi KKA I. - Szombathelyi KKA III. 29 - 6
09:30 Szombathelyi KKA II. - Szombathelyi KKA IV. 26 - 14
10:20 Körmendi DMTE - Szombathelyi KKA I. 3 - 27
11:10 Szombathelyi KKA III. - Celldömölki VSE - Vulkán 14 - 15
12:00 Körmendi DMTE - Szombathelyi KKA II. 2 - 31
12:50 Szombathelyi KKA IV. - Celldömölki VSE - Vulkán 16 - 6
Veszprém, Wartha sportcsarnok
09:00 Veszprém Pannon SE - Bajnok DSE Nemesvámos 9 - 28
09:55 Győri ETO KC I. - Éles KISE 19 - 23
10:50 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri ETO KC II. 14 - 27
11:45 Győri ETO KC I. - Ősi Andreotti SE 26 - 6
12:40 Éles KISE - Győri ETO KC II. 16 - 34
13:35 Ősi Andreotti SE - Veszprém Pannon SE 13 - 27
2018. november 4. vasárnap
Kőszeg, Béri Balog Általános Iskola Tornaterme
09:00 UFC Kőszeg - Büki TK 8 - 14
09:55 Sárvári Kinizsi SE - Szombathelyi Haladás 15 - 10
10:50 Büki TK - HétFő KC Rábaköz 20 - 15
11:45 Szombathelyi Haladás - Mosonmagyaróvári KC SE 11 - 32
12:40 HétFő KC Rábaköz - Sárvári Kinizsi SE 17 - 8
13:35 Mosonmagyaróvári KC SE - UFC Kőszeg 28 - 14
2018. november 24. szombat
Sárvár, Nádasdy Tamás Ált.Isk. spcs.
09:00 Sárvári Kinizsi SE - UFC Kőszeg 14 - 9
09:50 Körmendi DMTE - Büki TK 11 - 29
10:40 UFC Kőszeg - Szombathelyi Haladás 15 - 9
11:30 Szombathelyi KKA IV. - Körmendi DMTE 25 - 9
12:20 Szombathelyi Haladás - Sárvári Kinizsi SE 6 - 20
13:10 Büki TK - Szombathelyi KKA IV. 13 - 15
Celldömölk, CVSE-Swietelsky Aréna
09:00 Celldömölki VSE - Vulkán - HétFő KC Rábaköz 13 - 31
09:50 Szombathelyi KKA I. - Veszprém Pannon SE 44 - 6
10:40 HétFő KC Rábaköz - Szombathelyi KKA II. 11 - 28
11:30 Győri ETO KC I. - Szombathelyi KKA I. 9 - 31
12:20 Győri ETO KC II. - Szombathelyi KKA II. 26 - 9
13:10 Veszprém Pannon SE - Győri ETO KC I. 13 - 32
14:00 Éles KISE - Győri ETO KC II. 11 - 36
14:50 Bajnok DSE Nemesvámos - Szombathelyi KKA III. 37 - 9
15:40 Mosonmagyaróvári KC SE - Éles KISE 14 - 28
16:30 Ősi Andreotti SE - Bajnok DSE Nemesvámos 4 - 44
17:20 Szombathelyi KKA III. - Mosonmagyaróvári KC SE 5 - 24
18:10 Ősi Andreotti SE - Celldömölki VSE - Vulkán 4 - 14
2018. december 2. vasárnap
Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok
09:00 Győri ETO KC I. - Szombathelyi Haladás 23 - 3
09:55 Győri ETO KC II. - Éles KISE 26 - 14
10:50 Mosonmagyaróvári KC SE - HétFő KC Rábaköz 25 - 20
11:45 Éles KISE - Szombathelyi Haladás 23 - 6
12:40 HétFő KC Rábaköz - Veszprém Pannon SE 31 - 11
13:35 Mosonmagyaróvári KC SE - Ősi Andreotti SE
14:30 Veszprém Pannon SE - Bajnok DSE Nemesvámos 7 - 35
15:25 Ősi Andreotti SE - Győri ETO KC II.
16:20 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri ETO KC I. 23 - 21
Körmend, Rendészeti SZKI
09:00 Körmendi DMTE - Szombathelyi KKA IV. 13 - 20
09:55 Celldömölki VSE - Vulkán - Szombathelyi KKA III. 7 - 14
10:50 Sárvári Kinizsi SE - Szombathelyi KKA II. 5 - 22
11:45 Szombathelyi KKA IV. - Celldömölki VSE - Vulkán 27 - 10
12:40 Szombathelyi KKA III. - Büki TK 21 - 14
13:35 Sárvári Kinizsi SE - Szombathelyi KKA I. 12 - 27
14:30 UFC Kőszeg - Szombathelyi KKA II. 6 - 30
15:25 Szombathelyi KKA I. - Büki TK 32 - 3
16:20 UFC Kőszeg - Körmendi DMTE 13 - 7
2019. március 3. vasárnap
Mosonszolnok, Sportcsarnok
09:00 UFC Kőszeg - HétFő KC Rábaköz 8 - 25
09:55 Celldömölki VSE - Vulkán - Sárvári Kinizsi SE 6 - 18
10:50 Szombathelyi Haladás - UFC Kőszeg 21 - 9
11:45 HétFő KC Rábaköz - Celldömölki VSE - Vulkán 27 - 9
12:40 Sárvári Kinizsi SE - Ősi Andreotti SE 26 - 3
13:35 Körmendi DMTE - Bajnok DSE Nemesvámos 7 - 28
14:30 Veszprém Pannon SE - Szombathelyi Haladás 23 - 25
15:25 Ősi Andreotti SE - Körmendi DMTE 18 - 28
16:20 Bajnok DSE Nemesvámos - Veszprém Pannon SE 39 - 6
Szombathely, Egyetemi Sportcsarnok
08:30 Szombathelyi KKA I. - Szombathelyi KKA IV. 27 - 6
09:20 Éles KISE - Szombathelyi KKA II. 12 - 17
10:10 Győri ETO KC I. - Mosonmagyaróvári KC SE 32 - 19
11:00 Győri ETO KC II. - Szombathelyi KKA III. 34 - 3
11:50 Győri ETO KC I. - Éles KISE 22 - 28
12:40 Büki TK - Győri ETO KC II. 7 - 41
13:30 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi KKA I. 8 - 27
14:20 Szombathelyi KKA IV. - Szombathelyi KKA II. 5 - 27
15:10 Szombathelyi KKA III. - Büki TK 13 - 24
2019. március 24. vasárnap
Bük, Városi Sportcsarnok
09:00 Büki TK - Sárvári Kinizsi SE
09:55 Szombathelyi KKA I. - Szombathelyi KKA II.
10:50 Szombathelyi KKA IV. - Szombathelyi KKA III.
11:45 Sárvári Kinizsi SE - Szombathelyi KKA I.
12:40 Győri ETO KC II. - Szombathelyi KKA II.
13:35 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi KKA III.
14:30 Szombathelyi KKA IV. - Győri ETO KC I.
15:25 Mosonmagyaróvári KC SE - Győri ETO KC II.
16:20 Győri ETO KC I. - Büki TK
Kőszeg, Béri Balog Általános Iskola Tornaterme
09:00 UFC Kőszeg - Szombathelyi Haladás
09:55 Celldömölki VSE - Vulkán - Ősi Andreotti SE
10:50 Körmendi DMTE - HétFő KC Rábaköz
11:45 Szombathelyi Haladás - Ősi Andreotti SE
12:40 Éles KISE - Celldömölki VSE - Vulkán
13:35 Veszprém Pannon SE - Körmendi DMTE
14:30 HétFő KC Rábaköz - Bajnok DSE Nemesvámos
15:25 Veszprém Pannon SE - Éles KISE
16:20 Bajnok DSE Nemesvámos - UFC Kőszeg
2019. április 6. szombat
Sárvár, Nádasdy Tamás Ált.Isk. spcs.
09:00 Sárvári Kinizsi SE - HétFő KC Rábaköz
09:50 Szombathelyi KKA III. - Celldömölki VSE - Vulkán
10:40 HétFő KC Rábaköz - Ősi Andreotti SE
11:30 Körmendi DMTE - Szombathelyi KKA III.
12:20 Celldömölki VSE - Vulkán - Szombathelyi Haladás
13:10 Veszprém Pannon SE - Szombathelyi KKA IV.
14:00 Ősi Andreotti SE - Körmendi DMTE
14:50 Szombathelyi Haladás - Veszprém Pannon SE
15:40 UFC Kőszeg - Sárvári Kinizsi SE
2019. április 7. vasárnap
Mosonmagyaróvár, UFM Aréna
09:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi KKA I.
09:50 Győri ETO KC II. - Éles KISE
10:40 Szombathelyi KKA II. - Győri ETO KC I.
11:30 Szombathelyi KKA I. - Győri ETO KC II.
12:20 Éles KISE - Szombathelyi KKA IV.
13:10 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri ETO KC I.
14:00 Szombathelyi KKA II. - Büki TK
14:50 Szombathelyi KKA IV. - Bajnok DSE Nemesvámos
15:40 Büki TK - Mosonmagyaróvári KC SE
2019. április 27. szombat
Nemesvámos, Sportcsarnok*
09:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Veszprém Pannon SE
09:50 Ősi Andreotti SE - Celldömölki VSE - Vulkán
10:40 HétFő KC Rábaköz - Szombathelyi Haladás
11:30 Veszprém Pannon SE - Celldömölki VSE - Vulkán
12:20 UFC Kőszeg - Ősi Andreotti SE
13:10 Szombathelyi Haladás - Körmendi DMTE
14:00 HétFő KC Rábaköz - Szombathelyi KKA III.
14:50 Körmendi DMTE - UFC Kőszeg
15:40 Szombathelyi KKA III. - Bajnok DSE Nemesvámos
Győr, Audi Aréna
08:30 Győri ETO KC II. - Éles KISE
09:20 Szombathelyi KKA II. - Sárvári Kinizsi SE
10:10 Éles KISE - Szombathelyi KKA I.
11:00 Büki TK - Szombathelyi KKA II.
11:50 Sárvári Kinizsi SE - Győri ETO KC II.
12:40 Mosonmagyaróvári KC SE - Győri ETO KC I.
13:30 Szombathelyi KKA I. - Szombathelyi KKA IV.
14:20 Győri ETO KC I. - Büki TK
15:10 Szombathelyi KKA IV. - Mosonmagyaróvári KC SE
2019. május 11. szombat
még nincs megadva a helyszín
09:00 Szombathelyi KKA II. - Szombathelyi KKA IV.
09:50 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi KKA I.
10:40 Szombathelyi KKA IV. - Győri ETO KC II.
11:30 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi KKA II.
12:20 Szombathelyi KKA I. - Győri ETO KC I.
13:10 Szombathelyi KKA III. - Éles KISE
14:00 Győri ETO KC II. - HétFő KC Rábaköz
14:50 Győri ETO KC I. - Éles KISE
15:40 HétFő KC Rábaköz - Szombathelyi KKA III.
Ősi, Általános Iskola Sportcsarnok
09:00 Ősi Andreotti SE - Veszprém Pannon SE
09:50 Körmendi DMTE - Celldömölki VSE - Vulkán
10:40 Szombathelyi Haladás - Bajnok DSE Nemesvámos
11:30 Veszprém Pannon SE - Sárvári Kinizsi SE
12:20 Bajnok DSE Nemesvámos - Körmendi DMTE
13:10 Celldömölki VSE - Vulkán - UFC Kőszeg
14:00 Szombathelyi Haladás - Büki TK
14:50 Sárvári Kinizsi SE - UFC Kőszeg
15:40 Büki TK - Ősi Andreotti SE
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁCS FANNI Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
2. ÁDÁM ALEXANDRA KATALIN Ősi Andreotti SE 0 10
3. ÁDÁM JÚLIA Szombathelyi KKA IV. 0 8
4. ÁGH ZSÓFIA Veszprém Pannon SE 0 10
5. AGÓCS SAROLT RÉKA Ősi Andreotti SE 0 2
6. ARDAY LUCA Éles KISE 0 12
7. ARDAY PETRA Éles KISE 0 12
8. BAÁN PETRA HétFő KC Rábaköz 0 8
9. BAÁN RÉKA Sárvári Kinizsi SE 0 12
10. BABOS KINCSŐ Szombathelyi KKA IV. 0 12
11. BÁLINT ZSÓFIA Büki TK 0 8
12. BALOGH LILI ZEA Győri ETO KC II. 0 12
13. BARANYAI EMMA ANDREA Szombathelyi KKA II. 0 12
14. BARTI ALEXA Győri ETO KC II. 0 12
15. BARTIK BOROSTYÁN Körmendi DMTE 0 12
16. BENDE NÓRA Győri ETO KC I. 0 6
17. BENEDEK VIRÁG UFC Kőszeg 0 12
18. BÉRES KAMILLA Veszprém Pannon SE 0 8
19. BINCZE LILI Szombathelyi KKA III 0 7
20. BÍRÓ ELIZA Sárvári Kinizsi SE 0 12
21. BIRÓ KATA Szombathelyi KKA III 0 8
22. BÍRÓ NÓRA Ősi Andreotti SE 0 8
23. BITTER FANNI ILDIKÓ Körmendi DMTE 0 6
24. BLAZSÚR HANNA Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
25. BÓDAI BARBARA Celldömölki VSE - Vu 0 2
26. BODNÁR ANNA BOGLÁRKA Szombathelyi KKA III 0 12
27. BOGNÁR NOA TITÁNIA Győri ETO KC II. 0 2
28. BOGNÁR VANDA HétFő KC Rábaköz 0 10
29. BORDÁCS JANKA Ősi Andreotti SE 0 6
30. BORHY SÁRA Szombathelyi KKA II. 0 12
31. BORS MAJA MÓNIKA Ősi Andreotti SE 0 10
32. BOZSODI ESZTER Szombathelyi KKA I. 0 9
33. BÖDŐ LIÁNA Körmendi DMTE 0 12
34. BÖRÖNDY LUCA Sárvári Kinizsi SE 0 10
35. BŐSZE OLIVIA Szombathelyi KKA IV. 0 8
36. BUCSI LÉNA Körmendi DMTE 0 8
37. CEGLÉDI BOGLÁRKA Szombathelyi KKA I. 0 8
38. CZÉBÁN LILI Győri ETO KC II. 0 12
39. CZÉBÁN STELLA Győri ETO KC II. 0 10
40. CZEGLÉDI SÁRA ANNA Sárvári Kinizsi SE 0 5
41. CZENKI PETRA Szombathelyi KKA I. 0 8
42. CZIGÁNY ENIKŐ HétFő KC Rábaköz 0 6
43. CSÁKI ANNA ILONA Mosonmagyaróvári KC 0 10
44. CSAPLÁR NÓRA HétFő KC Rábaköz 0 12
45. CSÁSZÁR PANNA Győri ETO KC II. 0 10
46. CSIZMAZIA KATA Celldömölki VSE - Vu 0 12
47. CSONKA-MÁCSOVITS KATA RITA Győri ETO KC II. 0 2
48. DANCSECS JUDIT Szombathelyi Haladás 0 12
49. DARVAS LARA Szombathelyi KKA III 0 6
50. DARVAS MIRELLA Szombathelyi KKA III 0 6
51. DEÉ LARA HANNA Celldömölki VSE - Vu 0 12
52. DELI ANNA HétFő KC Rábaköz 0 6
53. DEME RÓZA UFC Kőszeg 0 12
54. DERDÁK SÁRA Szombathelyi KKA IV. 0 10
55. DEVECSERI SZILVIA RAMÓNA Szombathelyi KKA IV. 0 2
56. DOMA JÁZMIN Veszprém Pannon SE 0 2
57. DOMIÁN JÁZMIN Veszprém Pannon SE 0 9
58. DOMJÁN DALMA Győri ETO KC II. 0 4
59. ELEK NÓRA Sárvári Kinizsi SE 0 12
60. FÁBIÁN NAPSUGÁR Szombathelyi KKA II. 0 12
61. FADDI-HORVÁTH ANNAMÁRIA Mosonmagyaróvári KC 0 12
62. FALKA LIZA Celldömölki VSE - Vu 0 10
63. FALUSI LUCA Győri ETO KC I. 0 12
64. FARKAS VIVIEN Celldömölki VSE - Vu 0 12
65. FAZEKAS VIRÁG Éles KISE 0 12
66. FEKETE ANNA SÁRA Mosonmagyaróvári KC 0 6
67. FELFÖLDI HELGA Szombathelyi KKA III 0 10
68. FÜREDI JÁZMIN Győri ETO KC I. 0 4
69. FÜZI BLANKA UFC Kőszeg 0 12
70. GANYU LILI Körmendi DMTE 0 12
71. GAYER MÍRA DORKA Győri ETO KC I. 0 6
72. GOSZTONYI KITTI UFC Kőszeg 0 12
73. GÖDE PETRA Éles KISE 0 12
74. GRÁCZER FLÓRA PATRÍCIA Szombathelyi Haladás 0 12
75. GREBENÁR RÉKA Szombathelyi KKA II. 0 12
76. GRÓF GRÉTA Szombathelyi KKA IV. 0 12
77. GYOPÁROS NOÉMI Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
78. GYURASITS EMESE Győri ETO KC II. 0 8
79. HAJDÚ DORKA Celldömölki VSE - Vu 0 11
80. HALÁSZ TÍMEA Szombathelyi KKA IV. 0 12
81. HANGYÁL RÉKA Győri ETO KC I. 0 12
82. HANIK KATICA Celldömölki VSE - Vu 0 12
83. HEGYI CSENGE Győri ETO KC I. 0 12
84. HERCZOG-ŐRI ZOLNA Sárvári Kinizsi SE 0 12
85. HÉRINCS PANNA Celldömölki VSE - Vu 0 6
86. HORVÁTH ESZTER SÁRA Szombathelyi Haladás 0 12
87. HORVÁTH JÁZMIN Sárvári Kinizsi SE 0 12
88. HORVÁTH LARA ZOÉ Szombathelyi KKA III 0 12
89. HORVÁTH LUCA Sárvári Kinizsi SE 0 12
90. HORVÁTH LUCA Szombathelyi KKA I. 0 12
91. HORVÁTH PANNA Sárvári Kinizsi SE 0 3
92. HORVÁTH PETRA Szombathelyi Haladás 0 12
93. HORVÁTH RÉKA Győri ETO KC II. 0 6
94. HORVÁTH STELLA HétFő KC Rábaköz 0 12
95. HORVÁTH ZELDA REBEKA Győri ETO KC I. 0 10
96. HORVÁTH ZSANNA Éles KISE 0 10
97. HORVÁTH ZSÓKA HétFő KC Rábaköz 0 12
98. HORVÁTH-GERGÁCZ LILI Szombathelyi KKA III 0 4
99. HUTVÁGNER LILI DÓRA Éles KISE 0 6
100. IMRE MERCÉDESZ Szombathelyi Haladás 0 2
101. JÓNÁS ALEXANDRA Veszprém Pannon SE 0 12
102. KALMÁR KATA Körmendi DMTE 0 2
103. KÁNYAI VILLŐ RÉKA Győri ETO KC I. 0 12
104. KARÁCSONYI ZSÓKA Celldömölki VSE - Vu 0 6
105. KASPARIK FANNI Szombathelyi KKA II. 0 12
106. KASPER LILIEN Szombathelyi KKA I. 0 12
107. KATONA LUCA Büki TK 0 8
108. KAUKER ESZTER Veszprém Pannon SE 0 10
109. KENDIK REBEKA LIZA Büki TK 0 8
110. KERBEL DZSENIFER Veszprém Pannon SE 0 10
111. KERESZTES REGINA Büki TK 0 8
112. KIRÁLY ZSÓKA VIOLA HétFő KC Rábaköz 0 12
113. KISS JÁZMIN Szombathelyi KKA I. 0 10
114. KISS MELINDA TATJÁNA Ősi Andreotti SE 0 7
115. KISS VIVIEN Veszprém Pannon SE 0 11
116. KOCSIS ZSÓFIA Celldömölki VSE - Vu 0 12
117. KOHÁR HANGA Éles KISE 0 12
118. KOLMAN KITTI Szombathelyi Haladás 0 8
119. KOMLÓSI VIRÁG Büki TK 0 10
120. KONECSNI KITTI Szombathelyi KKA IV. 0 12
121. KOÓS DÓRA Körmendi DMTE 0 10
122. KOÓSZ FRUZSINA Büki TK 0 10
123. KOÓSZ KARINA Büki TK 0 12
124. KORSÓS ALIZ IRÉN Győri ETO KC II. 0 10
125. KÓSA KIARA Győri ETO KC I. 0 4
126. KOVÁCS BETTINA Celldömölki VSE - Vu 0 2
127. KOVÁCS BRIGITTA Sárvári Kinizsi SE 0 7
128. KOVÁCS HANNA JÁZMIN Celldömölki VSE - Vu 0 8
129. KOVÁCS JULIANNA Szombathelyi Haladás 0 7
130. KOVÁCS LAURA HétFő KC Rábaköz 0 6
131. KOVÁCS REGINA Szombathelyi Haladás 0 2
132. KOVÁCS VIKTÓRIA Szombathelyi KKA III 0 12
133. KÖRMENDI REBEKA Körmendi DMTE 0 2
134. KRISZTIÁN-STIPKOVITS BOGLÁRKA UFC Kőszeg 0 12
135. LACZÓ ANNA Ősi Andreotti SE 0 8
136. LANDAUER EMMA Büki TK 0 12
137. LANG REGINA Szombathelyi KKA IV. 0 12
138. LAPOSA BOGLÁRKA Körmendi DMTE 0 12
139. LÉKAI ODETT Szombathelyi KKA I. 0 12
140. LENGYEL ZSÓFIA Mosonmagyaróvári KC 0 10
141. LEPSÉNYI JUDIT Szombathelyi KKA IV. 0 12
142. LÉRÁNT ESZTER Győri ETO KC I. 0 12
143. LIANG SIYAN UFC Kőszeg 0 10
144. LINDNER ANNA STEFÁNIA Győri ETO KC II. 0 2
145. MAJTÉNYI PETRA Szombathelyi KKA III 0 12
146. MARTON RÉKA Szombathelyi Haladás 0 5
147. MÁTÉ MIRA Ősi Andreotti SE 0 2
148. MEGYESI GINA Veszprém Pannon SE 0 12
149. MÉSZÁROS ANNA Győri ETO KC II. 0 10
150. MOGYORÓSI CSENGE Mosonmagyaróvári KC 0 12
151. MOHOS KITTI Veszprém Pannon SE 0 12
152. MOLNÁR DORKA Éles KISE 0 10
153. MOLNÁR EMMA Körmendi DMTE 0 4
154. MOLNÁR MAJA Celldömölki VSE - Vu 0 4
155. MOLNÁR PATRICIA Büki TK 0 10
156. MOLNÁR RÉKA TAMARA Körmendi DMTE 0 12
157. MOLNÁR ZSÓFIA Győri ETO KC II. 0 8
158. NAGY ANDREA Büki TK 0 8
159. NAGY ANNAMÁRIA Veszprém Pannon SE 0 10
160. NAGY MAJA MARGIT HétFő KC Rábaköz 0 12
161. NAGY SZOFI NATASA Győri ETO KC II. 0 6
162. NAGY ZSUZSANNA Büki TK 0 8
163. NARDAI MARTINA Győri ETO KC I. 0 6
164. NÉMETH ANNA Szombathelyi Haladás 0 12
165. NÉMETH BOGLÁRKA Körmendi DMTE 0 10
166. NÉMETH DIÁNA ANNA Szombathelyi KKA IV. 0 10
167. NÉMETH EMMA ANNA Szombathelyi KKA IV. 0 12
168. NÉMETH JÚLIA VANDA HétFő KC Rábaköz 0 8
169. NÉMETH PANKA Sárvári Kinizsi SE 0 12
170. OLÁH GABRIELLA Szombathelyi KKA II. 0 11
171. OLÁH MÁLNA UFC Kőszeg 0 12
172. ORBÁN REGINA Körmendi DMTE 0 12
173. OSZKÓ MAJA MIA Ősi Andreotti SE 0 10
174. OSZTER MILLA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
175. ŐRI ILONA Körmendi DMTE 0 8
176. PACHER LAURA Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
177. PÁL HANNA Celldömölki VSE - Vu 0 10
178. PÁPAI NERINA UFC Kőszeg 0 10
179. PAPP JÁZMIN REGINA Szombathelyi Haladás 0 11
180. PÁSZTOR EMÍLIA Éles KISE 0 12
181. PÉKÓ KINCSŐ Körmendi DMTE 0 2
182. PERÉNYI DORKA Éles KISE 0 10
183. PESZLEN ANNA HétFő KC Rábaköz 0 2
184. PESZLEN REBEKA HétFő KC Rábaköz 0 6
185. PÉTERSZEGI REGINA Büki TK 0 2
186. PETTER BIANKA Ősi Andreotti SE 0 2
187. PFEIFFER SÁRA Büki TK 0 2
188. PINTÉR SZOFI HANNA Szombathelyi KKA IV. 0 10
189. PÓCZA BOGLÁRKA Büki TK 0 8
190. PREKKER NIKOLETT Büki TK 0 6
191. PUP ROZI Celldömölki VSE - Vu 0 12
192. RIGÓ HANNA VIRÁG Mosonmagyaróvári KC 0 12
193. ROZMÁN NIKOLETT Sárvári Kinizsi SE 0 2
194. SADY FRUZSINA Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
195. SCHUTTOVITS KAMILLA Mosonmagyaróvári KC 0 10
196. SCHVÉDER DÓRA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
197. SEBESTYÉN ZSÓFIA Szombathelyi KKA II. 0 1
198. SIMON ESZTER Szombathelyi KKA IV. 0 4
199. SIMON IVETT Szombathelyi KKA IV. 0 12
200. SOMOGYI LILLA JÚLIA Győri ETO KC II. 0 4
201. SOMOGYI SZOFI DALMA Éles KISE 0 12
202. SPACI GJESIKA UFC Kőszeg 0 6
203. STROBL REBEKA Mosonmagyaróvári KC 0 10
204. SUGÁR DORKA Szombathelyi KKA I. 0 10
205. SURUGIU ROXÁNA MAGDA Szombathelyi KKA III 0 2
206. SZABÓ DÓRA Éles KISE 0 12
207. SZABÓ GRÉTA Éles KISE 0 12
208. SZABÓ IZABELLA Éles KISE 0 10
209. SZABÓ LILI Szombathelyi KKA I. 0 12
210. SZABÓ REBEKA MELINDA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
211. SZABÓ RÉKA Szombathelyi Haladás 0 12
212. SZABÓ-RÁCZ JOHANNA Szombathelyi KKA III 0 10
213. SZÁKOVICS HANNA Szombathelyi KKA II. 0 12
214. SZALAI ADÉL Győri ETO KC I. 0 12
215. SZALAI-NAGY ZITA Győri ETO KC I. 0 12
216. SZÉLESI FRIDA Celldömölki VSE - Vu 0 12
217. SZENDI RÉKA Körmendi DMTE 0 8
218. SZENDRŐ JÁZMIN UFC Kőszeg 0 10
219. SZKÓK HANNA Győri ETO KC II. 0 2
220. SZLÁMER RÉKA Szombathelyi KKA I. 0 12
221. SZMOLEK ESZTER Szombathelyi KKA III 0 2
222. SZŐKE VIKTÓRIA Körmendi DMTE 0 12
223. SZŰCS HANNA MARIANNA Celldömölki VSE - Vu 0 10
224. TAGAI VIRÁG Győri ETO KC I. 0 10
225. TAKÁCS DIÁNA PANNA Győri ETO KC II. 0 8
226. TAKÁCS KLAUDIA Szombathelyi KKA II. 0 10
227. TAKÁCS MAJA MÁRTA Győri ETO KC II. 0 8
228. TAKÁCS RÉKA Szombathelyi KKA III 0 7
229. TÁRNOKI ABIGÉL Szombathelyi KKA II. 0 2
230. TÁRNOKI GRÉTA Szombathelyi KKA II. 0 8
231. TITSCHER KATA Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
232. TÓBIÁS DÓRA Veszprém Pannon SE 0 6
233. TOLNAI FANNI Mosonmagyaróvári KC 0 12
234. TÓTH ANNA Szombathelyi Haladás 0 7
235. TÓTH BÍBORKA Körmendi DMTE 0 8
236. TÓTH HANNA SÁRA Mosonmagyaróvári KC 0 8
237. TÓTH JANKA Mosonmagyaróvári KC 0 6
238. TÓTH ZSÓFIA Veszprém Pannon SE 0 6
239. TÓTH-VARGA ZOÉ SZOFI Sárvári Kinizsi SE 0 6
240. TŐKÉS LILLA Győri ETO KC II. 0 4
241. TÖLGYESI FANNI VIRÁG Sárvári Kinizsi SE 0 7
242. UZONYI-VARGA RÉKA Mosonmagyaróvári KC 0 10
243. VAJDA LUCA Győri ETO KC II. 0 12
244. VARGA FLÓRA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
245. VARGA LILI Mosonmagyaróvári KC 0 8
246. VÉGH ZORKA JÚLIA Győri ETO KC II. 0 6
247. VÍGH ZORKA ROZINA Szombathelyi KKA IV. 0 6
248. VULCZ VANESSZA Győri ETO KC I. 0 12
249. ZENTAI CSENGE Mosonmagyaróvári KC 0 8
250. ZENTAI SÁRA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
251. ZSEBEHÁZI LILLA Győri ETO KC II. 0 2
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó