Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU12
Kovács László régió
2018. szeptember 29. szombat
Örkény, Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
09:00 IN-ÖR KC. II. - Dabasi KC VSE 1 - 28
09:55 IN-ÖR KC.I. - Ceglédi KCSE 4 - 16
10:50 Dabasi KC VSE - Aranyszarvas SE 8 - 42
11:45 EURONOVEX USE I - Ceglédi KCSE 26 - 9
12:40 ENUSE II - IN-ÖR KC.I. 8 - 12
13:35 EURONOVEX USE I - Aranyszarvas SE 11 - 20
14:30 ENUSE II - IN-ÖR KC. II. 9 - 8
Kóka, Sportcsarnok
09:00 Kóka KSK - Gyömrői KA 14 - 17
09:55 Gödöllői SE- Vácrátót - Mogyoródi KSK 14 - 15
10:50 Gyömrői KA - Főnix ISE 16 - 15
11:45 Vecsési SE - Mogyoródi KSK 17 - 5
12:40 Moyra-Budaörs Handball - Gödöllői SE- Vácrátót 24 - 8
13:35 Főnix ISE - Vecsési SE 9 - 19
14:30 Moyra-Budaörs Handball - Kóka KSK 16 - 9
Bugyi, Sportcsarnok
09:00 Bugyi SE - Dömsödi USE 3 - 26
09:55 ÉRD - Dunavarsányi TE 18 - 7
10:50 Szigetszentmiklós NKSE - Budai Farkasok NKFT 17 - 13
11:45 Százhalombattai VUK SE - ÉRD 20 - 15
12:40 Dunavarsányi TE - Dömsödi USE 4 - 25
13:35 Százhalombattai VUK SE - Budai Farkasok NKFT 21 - 20
14:30 Szigetszentmiklós NKSE - Bugyi SE 32 - 2
2018. szeptember 30. vasárnap
Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium
09:00 Szentendrei NKE - Solymári SC 2 - 31
09:55 Pilisvörösvári KSK - DKA 24 - 3
10:50 GVM Europe-Vác - Solymári SC 24 - 11
11:45 Gödi SE - Pilisvörösvári KSK 9 - 29
12:40 GVM Europe-Vác - DKA 32 - 13
13:35 Gödi SE - Szentendrei NKE 35 - 6
2018. október 13. szombat
Mogyoród, Szent László Ált.Isk. spcs.
12:30 Gödöllői SE- Vácrátót - Főnix ISE 9 - 18
13:20 Mogyoródi KSK - DKA 13 - 9
14:10 Gödi SE - Főnix ISE 19 - 19
15:00 Mogyoródi KSK - GVM Europe-Vác 9 - 32
15:50 DKA - Kóka KSK 11 - 33
16:40 GVM Europe-Vác - Gödi SE 23 - 6
17:30 Kóka KSK - Gödöllői SE- Vácrátót 29 - 6
2018. október 14. vasárnap
Érd, Treff Sportcsarnok
09:00 Budai Farkasok NKFT - ÉRD 26 - 15
09:50 Százhalombattai VUK SE - Szigetszentmiklós NKSE 11 - 11
10:40 ÉRD - Dömsödi USE 9 - 26
11:30 Dunavarsányi TE - Bugyi SE 19 - 10
12:20 Szigetszentmiklós NKSE - Százhalombattai VUK SE 12 - 12
13:10 Dömsödi USE - Budai Farkasok NKFT 20 - 23
14:00 Bugyi SE - Dunavarsányi TE 8 - 28
Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
09:00 Moyra-Budaörs Handball - Solymári SC 12 - 13
09:50 Gyömrői KA - Szentendrei NKE 24 - 1
10:40 Solymári SC - Vecsési SE 22 - 11
11:30 Szentendrei NKE - Pilisvörösvári KSK 0 - 22
12:20 Gyömrői KA - Vecsési SE 19 - 16
13:10 Pilisvörösvári KSK - Moyra-Budaörs Handball 21 - 15
Abony, Varga István Városi Sportcsarnok
12:15 EURONOVEX USE I - IN-ÖR KC.I. 37 - 5
13:05 Aranyszarvas SE - IN-ÖR KC. II. 63 - 3
13:55 IN-ÖR KC.I. - Dabasi KC VSE 6 - 15
14:45 IN-ÖR KC. II. - Ceglédi KCSE 3 - 21
15:35 Aranyszarvas SE - ENUSE II 57 - 0
16:25 Dabasi KC VSE - Ceglédi KCSE 13 - 11
17:15 ENUSE II - EURONOVEX USE I 5 - 47
2018. november 3. szombat
Cegléd, Gál József Sportcsarnok
09:00 Ceglédi KCSE - Aranyszarvas SE 13 - 32
09:55 Dabasi KC VSE - IN-ÖR KC.I. 24 - 9
10:50 EURONOVEX USE I - Aranyszarvas SE 27 - 32
11:45 IN-ÖR KC. II. - Dabasi KC VSE 4 - 45
12:40 IN-ÖR KC.I. - ENUSE II 20 - 7
13:35 IN-ÖR KC. II. - EURONOVEX USE I 1 - 61
14:30 ENUSE II - Ceglédi KCSE 5 - 51
Solymár, PEMÜ Sportcsanok
11:00 Solymári SC - Pilisvörösvári KSK 14 - 24
11:55 Szentendrei NKE - DKA 10 - 12
12:50 Pilisvörösvári KSK - GVM Europe-Vác 20 - 17
13:45 DKA - Gödi SE 9 - 15
14:40 GVM Europe-Vác - Szentendrei NKE 28 - 3
15:35 Gödi SE - Solymári SC 14 - 15
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
09:00 Százhalombattai VUK SE - ÉRD 21 - 12
09:55 Budai Farkasok NKFT - Dunavarsányi TE 38 - 5
10:50 ÉRD - Bugyi SE 42 - 8
11:45 Dunavarsányi TE - Szigetszentmiklós NKSE 1 - 26
12:40 Dömsödi USE - Budai Farkasok NKFT 16 - 14
13:35 Szigetszentmiklós NKSE - Bugyi SE 38 - 7
14:30 Dömsödi USE - Százhalombattai VUK SE 25 - 11
2018. november 4. vasárnap
Gödöllő, GEAC Sportcsarnok
09:00 Főnix ISE - Mogyoródi KSK 20 - 13
09:55 Gödöllői SE- Vácrátót - Gyömrői KA 4 - 30
10:50 Mogyoródi KSK - Vecsési SE 7 - 22
11:45 Moyra-Budaörs Handball - Gödöllői SE- Vácrátót 30 - 3
12:40 Gyömrői KA - Kóka KSK 22 - 21
13:35 Vecsési SE - Moyra-Budaörs Handball 17 - 19
14:30 Kóka KSK - Főnix ISE 31 - 19
2018. november 24. szombat
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00 Dömsödi USE - Vecsési SE 19 - 12
09:55 Szigetszentmiklós NKSE - Kóka KSK 23 - 12
10:50 Vecsési SE - Dunavarsányi TE 22 - 6
11:45 Bugyi SE - Szigetszentmiklós NKSE 3 - 47
12:40 Dunavarsányi TE - Dömsödi USE 7 - 34
13:35 Kóka KSK - Bugyi SE 35 - 10
2018. november 25. vasárnap
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
00:00 IN-ÖR KC. II. - EURONOVEX USE I
00:00 IN-ÖR KC. II. - ENUSE II
09:00 Aranyszarvas SE - IN-ÖR KC.I. 30 - 3
09:55 Ceglédi KCSE - Dabasi KC VSE 20 - 19
10:50 IN-ÖR KC.I. - ENUSE II 17 - 5
11:45 EURONOVEX USE I - Ceglédi KCSE 34 - 14
12:40 ENUSE II - Dabasi KC VSE 3 - 27
13:35 EURONOVEX USE I - Aranyszarvas SE 15 - 23
Érd, Batthyányi Ált.Isk. spcs.
09:00 ÉRD - Budai Farkasok NKFT 17 - 19
09:55 Solymári SC - Moyra-Budaörs Handball 18 - 20
10:50 Gyömrői KA - Pilisvörösvári KSK 12 - 23
11:45 Budai Farkasok NKFT - Solymári SC 21 - 15
12:40 Gyömrői KA - Százhalombattai VUK SE 12 - 19
13:35 Pilisvörösvári KSK - Moyra-Budaörs Handball 28 - 17
14:30 Százhalombattai VUK SE - ÉRD 20 - 21
Vácrátót, Sportcsarnok*
10:00 GVM Europe-Vác - Gödi SE 38 - 19
10:55 DKA - Főnix ISE 15 - 20
11:50 Gödöllői SE- Vácrátót - Gödi SE 13 - 28
12:45 Főnix ISE - Mogyoródi KSK 20 - 11
13:40 DKA - Szentendrei NKE 23 - 11
14:35 Gödöllői SE- Vácrátót - Mogyoródi KSK 13 - 16
15:30 Szentendrei NKE - GVM Europe-Vác 6 - 35
2018. december 1. szombat
Mogyoród, Szent László Ált.Isk. spcs.
13:50 Mogyoródi KSK - Szentendrei NKE 16 - 13
14:40 Pilisvörösvári KSK - Főnix ISE 29 - 16
15:30 Szentendrei NKE - Moyra-Budaörs Handball 7 - 16
16:20 Solymári SC - Pilisvörösvári KSK 17 - 22
17:10 Főnix ISE - Moyra-Budaörs Handball 13 - 16
18:00 Solymári SC - Mogyoródi KSK 31 - 9
2018. december 2. vasárnap
Örkény, Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
09:00 Ceglédi KCSE - IN-ÖR KC.I. 26 - 10
09:50 Aranyszarvas SE - Dabasi KC VSE 40 - 7
10:40 Ceglédi KCSE - ENUSE II 45 - 7
11:30 EURONOVEX USE I - Aranyszarvas SE 22 - 26
12:20 IN-ÖR KC. II. - IN-ÖR KC.I. 9 - 22
13:10 Dabasi KC VSE - EURONOVEX USE I 9 - 29
14:00 ENUSE II - IN-ÖR KC. II. 7 - 7
Göd, Balázsovits János spcs.
09:00 Gödi SE - Gyömrői KA 12 - 19
09:50 DKA - Vecsési SE 7 - 19
10:40 Gyömrői KA - GVM Europe-Vác 17 - 16
11:30 Kóka KSK - Vecsési SE 24 - 13
12:20 Gödöllői SE- Vácrátót - DKA 14 - 19
13:10 GVM Europe-Vác - Kóka KSK 26 - 14
14:00 Gödöllői SE- Vácrátót - Gödi SE 13 - 25
Dunavarsány, Árpád Fejedelem Ált.Isk.
09:00 Dunavarsányi TE - Százhalombattai VUK SE 12 - 18
09:50 Dömsödi USE - Szigetszentmiklós NKSE 14 - 18
10:40 Százhalombattai VUK SE - Budai Farkasok NKFT 23 - 17
11:30 Bugyi SE - Dömsödi USE 3 - 30
12:20 Szigetszentmiklós NKSE - ÉRD 18 - 15
13:10 Budai Farkasok NKFT - Bugyi SE 52 - 5
14:00 ÉRD - Dunavarsányi TE 24 - 11
2019. március 2. szombat
Örkény, Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
09:00 IN-ÖR KC.I. - ÉRD
09:55 Gödi SE - Főnix ISE
10:50 ÉRD - Százhalombattai VUK SE
11:45 Gödi SE - Mogyoródi KSK
12:40 Főnix ISE - Százhalombattai VUK SE
13:35 Mogyoródi KSK - IN-ÖR KC.I.
Budaörs, Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
10:00 Moyra-Budaörs Handball - Budai Farkasok NKFT
10:55 Kóka KSK - Dabasi KC VSE
11:50 Vecsési SE - Ceglédi KCSE
12:45 Budai Farkasok NKFT - Kóka KSK
13:40 Vecsési SE - EURONOVEX USE I
14:35 Ceglédi KCSE - Dabasi KC VSE
15:30 EURONOVEX USE I - Moyra-Budaörs Handball
2019. március 3. vasárnap
Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
09:00 Gyömrői KA - Solymári SC
09:55 GVM Europe-Vác - Szigetszentmiklós NKSE
10:50 Solymári SC - Aranyszarvas SE
11:45 Szigetszentmiklós NKSE - Pilisvörösvári KSK
12:40 Dömsödi USE - GVM Europe-Vác
13:35 Pilisvörösvári KSK - Aranyszarvas SE
14:30 Dömsödi USE - Gyömrői KA
Bugyi, Sportcsarnok
09:00 Bugyi SE - IN-ÖR KC. II.
09:55 Gödöllői SE- Vácrátót - Dunavarsányi TE
10:50 IN-ÖR KC. II. - DKA
11:45 Dunavarsányi TE - ENUSE II
12:40 Gödöllői SE- Vácrátót - Szentendrei NKE
13:35 ENUSE II - DKA
14:30 Szentendrei NKE - Bugyi SE
2019. március 23. szombat
Érd, Batthyányi Ált.Isk. spcs.
09:00 ÉRD - Mogyoródi KSK
09:55 Gödi SE - Solymári SC
10:50 IN-ÖR KC.I. - Mogyoródi KSK
11:45 Főnix ISE - Solymári SC
12:40 Dömsödi USE - Gödi SE
13:35 Főnix ISE - IN-ÖR KC.I.
14:30 Dömsödi USE - ÉRD
2019. március 24. vasárnap
Cegléd, Gál József Sportcsarnok
09:00 Ceglédi KCSE - Dabasi KC VSE
09:55 IN-ÖR KC. II. - Szentendrei NKE
10:50 Gödöllői SE- Vácrátót - Bugyi SE
11:45 Dabasi KC VSE - Budai Farkasok NKFT
12:40 Gödöllői SE- Vácrátót - IN-ÖR KC. II.
13:35 Bugyi SE - Szentendrei NKE
14:30 Budai Farkasok NKFT - Ceglédi KCSE
Solymár, PEMÜ Sportcsanok
10:30 Pilisvörösvári KSK - GVM Europe-Vác
11:20 Aranyszarvas SE - Szigetszentmiklós NKSE
12:10 GVM Europe-Vác - Gyömrői KA
13:00 Szigetszentmiklós NKSE - Moyra-Budaörs Handball
13:50 Aranyszarvas SE - Pilisvörösvári KSK
14:40 Gyömrői KA - Moyra-Budaörs Handball
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
09:00 Százhalombattai VUK SE - Vecsési SE
09:55 Dunavarsányi TE - DKA
10:50 Vecsési SE - Kóka KSK
11:45 DKA - ENUSE II
12:40 Kóka KSK - EURONOVEX USE I
13:35 ENUSE II - Dunavarsányi TE
14:30 EURONOVEX USE I - Százhalombattai VUK SE
2019. április 7. vasárnap
Érd, Treff Sportcsarnok
09:00 Budai Farkasok NKFT - IN-ÖR KC.I.
09:55 Bugyi SE - IN-ÖR KC. II.
10:50 Mogyoródi KSK - ÉRD
11:45 IN-ÖR KC.I. - Moyra-Budaörs Handball
12:40 IN-ÖR KC. II. - Mogyoródi KSK
13:35 Ceglédi KCSE - Bugyi SE
14:30 ÉRD - Gödöllői SE- Vácrátót
15:25 Moyra-Budaörs Handball - Ceglédi KCSE
16:20 Gödöllői SE- Vácrátót - Budai Farkasok NKFT
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
09:00 EURONOVEX USE I - Aranyszarvas SE
09:50 Szentendrei NKE - ENUSE II
10:40 Aranyszarvas SE - Százhalombattai VUK SE
11:30 DKA - Dabasi KC VSE
12:20 ENUSE II - Százhalombattai VUK SE
13:10 Dunavarsányi TE - Szentendrei NKE
14:00 Dabasi KC VSE - Gyömrői KA
14:50 DKA - Dunavarsányi TE
15:40 Gyömrői KA - EURONOVEX USE I
Vecsés, Városi Sportcsarnok
09:00 Vecsési SE - Solymári SC
09:55 Szigetszentmiklós NKSE - Pilisvörösvári KSK
10:50 Solymári SC - Gödi SE
11:45 Pilisvörösvári KSK - Kóka KSK
12:40 Dömsödi USE - Szigetszentmiklós NKSE
13:35 Gödi SE - GVM Europe-Vác
14:30 Kóka KSK - Főnix ISE
15:25 GVM Europe-Vác - Dömsödi USE
16:20 Főnix ISE - Vecsési SE
2019. április 27. szombat
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
11:30 EURONOVEX USE I - Kóka KSK
12:20 Vecsési SE - ENUSE II
13:10 Mogyoródi KSK - Aranyszarvas SE
14:00 Kóka KSK - Budai Farkasok NKFT
14:50 Aranyszarvas SE - Vecsési SE
15:40 ENUSE II - Dunavarsányi TE
16:30 Mogyoródi KSK - Pilisvörösvári KSK
17:20 Budai Farkasok NKFT - Dunavarsányi TE
18:10 Pilisvörösvári KSK - EURONOVEX USE I
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00 Dömsödi USE - Gyömrői KA
09:55 Dabasi KC VSE - Szentendrei NKE
10:50 Gyömrői KA - DKA
11:45 Szentendrei NKE - Ceglédi KCSE
12:40 Gödi SE - Dabasi KC VSE
13:35 DKA - Bugyi SE
14:30 Ceglédi KCSE - Solymári SC
15:25 Bugyi SE - Gödi SE
16:20 Solymári SC - Dömsödi USE
Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok
09:00 Szigetszentmiklós NKSE - Moyra-Budaörs Handball
09:55 IN-ÖR KC.I. - Gödöllői SE- Vácrátót
10:50 Moyra-Budaörs Handball - ÉRD
11:45 Gödöllői SE- Vácrátót - IN-ÖR KC. II.
12:40 Főnix ISE - GVM Europe-Vác
13:35 ÉRD - IN-ÖR KC.I.
14:30 GVM Europe-Vác - Százhalombattai VUK SE
15:25 IN-ÖR KC. II. - Főnix ISE
16:20 Százhalombattai VUK SE - Szigetszentmiklós NKSE
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁCS TÍMEA Pilisvörösvári KSK 0 10
2. ÁGOSTON LILI ANNA Moyra-Budaörs Handba 0 7
3. AKÁCS-KISS ANNA Vecsési SE 0 4
4. ANDRÁS VIKTÓRIA Dömsödi USE 0 6
5. APOLLÓNIA SZILVIA Pilisvörösvári KSK 0 8
6. ARI LIDIA PANNA Vecsési SE 0 10
7. ASZT PETRA Pilisvörösvári KSK 0 10
8. BAGYINKA ANNA Gyömrői KA 0 8
9. BAJZÁTH ZSÓFIA EURONOVEX USE I 0 9
10. BAKA LUCA JÁZMIN Dömsödi USE 0 10
11. BAKOS JÁZMIN PANNA Gyömrői KA 0 8
12. BALÁZS VANDA IN-ÖR KC.I. 0 8
13. BALÁZSIK ROXÁNA Moyra-Budaörs Handba 0 10
14. BALOGH LEJLA GABRIELLA IN-ÖR KC. II. 0 8
15. BALOGH ZSÓFI Aranyszarvas SE 0 10
16. BANA BOGLÁRKA Százhalombattai VUK 0 10
17. BÁNFFY DORINA Dabasi KC VSE 0 10
18. BÁNFI GRÉTA Kóka KSK 0 9
19. BANGÓ PATRÍCIA KIARA ENUSE II 0 10
20. BARCZA VIKTÓRIA Szigetszentmiklós NK 0 8
21. BÁRDOS MERCÉDESZ Vecsési SE 0 10
22. BÁRDOS RÉKA LUCA Szigetszentmiklós NK 0 10
23. BARTA TÍMEA Budai Farkasok NKFT 0 9
24. BARTHA DÓRA ZSUZSANNA Vecsési SE 0 3
25. BATA CINTIA Dömsödi USE 0 10
26. BAUDA RÉKA Dunavarsányi TE 0 10
27. BÉDI ÁGNES ANNA ÉRD 0 9
28. BENDE LILI Aranyszarvas SE 0 9
29. BENKÓ ESZTER Aranyszarvas SE 0 7
30. BERÉNYI KATINKA EURONOVEX USE I 0 10
31. BÉRES RÉKA ILDIKÓ ENUSE II 0 2
32. BERGENDI KITTI Pilisvörösvári KSK 0 10
33. BERKI HANNA Dabasi KC VSE 0 8
34. BICZÓ ÉVA DKA 0 4
35. BÍRÓ ÁRVEN Szentendrei NKE 0 10
36. BLANDL REGINA ÉRD 0 9
37. BODA DORINA BEATRIX Vecsési SE 0 10
38. BODA HANNA Aranyszarvas SE 0 8
39. BODNÁR ALEXANDRA Moyra-Budaörs Handba 0 3
40. BODOR MÓNIKA Ceglédi KCSE 0 10
41. BOKOR BETTINA MÓNIKA Moyra-Budaörs Handba 0 6
42. BORIK MÁRIA DKA 0 5
43. BOROS PANKA EURONOVEX USE I 0 10
44. BORSZÉKI KATA Főnix ISE 0 10
45. BORUZS HANNA LÍDIA Dömsödi USE 0 10
46. BREIER MICI BORI Szentendrei NKE 0 2
47. BREZOVSZKY BARBARA Gödi SE 0 10
48. BRÜNNER NOÉMI Vecsési SE 0 10
49. BUCZKÓ VIKTÓRIA GVM Europe-Vác 0 10
50. BUDAU BOGLÁRKA Aranyszarvas SE 0 10
51. BUDAVÁRI EMMA ZSÓFIA Főnix ISE 0 6
52. BUGYI NOÉMI LÍVIA EURONOVEX USE I 0 10
53. BULATH SZÓFIA Százhalombattai VUK 0 8
54. CHRISTMANN ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 0 10
55. CZAKÓ PETRA Kóka KSK 0 8
56. CZALBERT-HALASI BARBARA Vecsési SE 0 4
57. CZIBERE VIRÁG Gyömrői KA 0 10
58. CZIKK NÓRA GVM Europe-Vác 0 6
59. CSABA LILI Százhalombattai VUK 0 10
60. CSABAI-ABRÁN DÓRA Gödi SE 0 8
61. CSAJA BERNADETT Gyömrői KA 0 10
62. CSÁNYI MIRA GVM Europe-Vác 0 10
63. CSESZLAI ESZTER Budai Farkasok NKFT 0 10
64. CSINGER ALÍZ ENUSE II 0 6
65. CSOMBAI IZABELLA KARINA Ceglédi KCSE 0 10
66. DABIZS JÁZMIN LOTTI Gödöllői SE- Vácrátó 0 10
67. DAMKÓ REBEKA LUDOVIKA DKA 0 10
68. DANKÓ DORINA LAURA Gödi SE 0 10
69. DEÁK-TORÁK JANKA DKA 0 5
70. DEBRECENI DÓRA IN-ÖR KC.I. 0 9
71. DEDE FANNI IN-ÖR KC.I. 0 10
72. DENGI CSENGE Ceglédi KCSE 0 4
73. DOBAI KATA HAJNAL ÉRD 0 8
74. DOBIÁSIK NOÉMI DKA 0 8
75. DOBOZI LUCA Ceglédi KCSE 0 10
76. DORI BLANKA Dabasi KC VSE 0 10
77. DÖMÖLKI ZSÓFIA IRÉN Gödöllői SE- Vácrátó 0 2
78. DRAGONYA LILIEN EMMA Dunavarsányi TE 0 8
79. DUDUS ALEXANDRA ENUSE II 0 4
80. DULKA LILI ZORA ÉRD 0 4
81. ÉGETŐ JANKA Budai Farkasok NKFT 0 8
82. ENGELS MÍRA Budai Farkasok NKFT 0 8
83. ENGERT ZSÓFIA Solymári SC 0 4
84. ERDÉLYI LILLA ROZÁLIA DKA 0 4
85. ERDÉLYI NOÉMI DKA 0 9
86. FARKAS ALEXANDRA ÉRD 0 6
87. FARKAS DALMA Szigetszentmiklós NK 0 10
88. FARKAS EVELIN Dömsödi USE 0 7
89. FARKAS LAURA Dabasi KC VSE 0 6
90. FARKAS VIVIEN DKA 0 1
91. FEKETE REGINA Dabasi KC VSE 0 10
92. FERENCZI LILI Ceglédi KCSE 0 6
93. FITYÓ ANNA Aranyszarvas SE 0 6
94. FLEISCHMANN CSENGE ZITA EURONOVEX USE I 0 8
95. FORGÁCS ZSANETT Főnix ISE 0 10
96. FORGÓ LARINA Főnix ISE 0 10
97. FÜSTÖS BIANKA Budai Farkasok NKFT 0 7
98. GÁBRIEL ZSÓFIA Kóka KSK 0 10
99. GALAMBOS ERIKA VIKTÓRIA Kóka KSK 0 8
100. GAZSI-TOLL SZABINA Gyömrői KA 0 3
101. GERZÁNICS VILLŐ EMESE ÉRD 0 10
102. GIZELLA BARBARA Szentendrei NKE 0 6
103. GREXA ZSUZSANNA IN-ÖR KC. II. 0 8
104. GRIFF NÓRA Pilisvörösvári KSK 0 10
105. GRÚZ DORINA Kóka KSK 0 4
106. GUBA ALEXANDRA ZSÓFIA Solymári SC 0 10
107. GULYÁS IMOLA Dunavarsányi TE 0 6
108. GULYÁS PANNA Dunavarsányi TE 0 8
109. GYENES-BÍRÓ ANNA Gyömrői KA 0 8
110. GYIMESI ESZTER EURONOVEX USE I 0 2
111. GYÖNYÖRŰ SÁRA ERZSÉBET Gödöllői SE- Vácrátó 0 9
112. GYÖRGY ZSANETT ÉRD 0 9
113. HAJDU VANDA Dabasi KC VSE 0 9
114. HEGEDŰS HANNA Kóka KSK 0 8
115. HEIMFAHRT ADRIENN ÉRD 0 10
116. HELYES CSENGE Gödöllői SE- Vácrátó 0 10
117. HEVÉR BARBARA TÍMEA Bugyi SE 0 10
118. HOLLENBERGER BARBARA IN-ÖR KC. II. 0 8
119. HOLLER NIKOLETT Dunavarsányi TE 0 10
120. HOLOHAN CHARLOTTE BREATTA GVM Europe-Vác 0 8
121. HOMÁN EMESE PIROSKA Szentendrei NKE 0 2
122. HORVÁTH IZABELLA IN-ÖR KC.I. 0 8
123. HORVÁTH TRINITI Kóka KSK 0 10
124. HÓRVÖLGYI JÁZMIN Mogyoródi KSK 0 10
125. HOVER LARA Dabasi KC VSE 0 9
126. HRNCSÁR HANNA BORBÁLA Főnix ISE 0 10
127. HUBANOV JOHANNA Budai Farkasok NKFT 0 8
128. HUSZÁR TÍMEA EDIT Budai Farkasok NKFT 0 2
129. IFLINGER KITTI ANNA Pilisvörösvári KSK 0 10
130. ILLÉS LUCA Aranyszarvas SE 0 10
131. ILLÉS VIVIEN ENUSE II 0 4
132. IMBRE ANNA Aranyszarvas SE 0 10
133. JABRONKA INEZ ANNA Gödi SE 0 6
134. JAKAB ANNA Moyra-Budaörs Handba 0 3
135. JAKAB HANGA Százhalombattai VUK 0 10
136. JAKABFFY JULIANNA Solymári SC 0 6
137. JÁMBOR FRUZSINA KATÓ Szentendrei NKE 0 9
138. JAMBRIK BOGLÁRKA Főnix ISE 0 10
139. JANKÓ KIRA DORINA ÉRD 0 6
140. JÁNVÁRI CSILLA Gyömrői KA 0 10
141. JELOVAC SÁRA HANNA GVM Europe-Vác 0 5
142. JENEI DÓRA Moyra-Budaörs Handba 0 10
143. JÓZSA ENIKŐ IN-ÖR KC. II. 0 8
144. JUHÁSZ LILI ENUSE II 0 4
145. KACAR AMINA Gyömrői KA 0 10
146. KACEUS GRÉTA Budai Farkasok NKFT 0 10
147. KACSÓ NOÉMI PETRA GVM Europe-Vác 0 8
148. KÁDÁR BORÓKA TEKLA Gyömrői KA 0 10
149. KÁLLAI LILI ENUSE II 0 6
150. KÁLMÁN VIVIEN KÁRMEN IN-ÖR KC.I. 0 10
151. KAPOSVÁRI VANDA Ceglédi KCSE 0 8
152. KARÁSZI VIKTÓRIA Moyra-Budaörs Handba 0 4
153. KARDOS BEATRIX ANNA Szentendrei NKE 0 10
154. KARDOS LAURA JULIANNA Szentendrei NKE 0 10
155. KASSA ZOÉ Gödi SE 0 6
156. KASZÁS SZÓFIA Gyömrői KA 0 6
157. KATÓ DOROTTYA Mogyoródi KSK 0 10
158. KATUS VERONIKA FLÓRA Moyra-Budaörs Handba 0 6
159. KECSKEMÉTI REBEKA ENUSE II 0 10
160. KEMENCZEI VIRÁG GYÖRGYI Bugyi SE 0 10
161. KENÉZ KATA Vecsési SE 0 7
162. KEREKES ALEXA Dunavarsányi TE 0 10
163. KEREKES OLÍVIA Szigetszentmiklós NK 0 8
164. KERESZTES LILI DKA 0 3
165. KERESZTESI AMINA ERIKA Százhalombattai VUK 0 10
166. KÉRI BARBARA Kóka KSK 0 4
167. KIS-ÁDÁM KETRIN ENUSE II 0 2
168. KISS ANNA Szigetszentmiklós NK 0 10
169. KISS DORKA Szigetszentmiklós NK 0 10
170. KISS ESZTER Pilisvörösvári KSK 0 10
171. KISS ESZTER Dunavarsányi TE 0 8
172. KISS FRUZSINA GVM Europe-Vác 0 10
173. KISS KORNÉLIA Szentendrei NKE 0 10
174. KISS NIKOLETT Dunavarsányi TE 0 10
175. KISS NIKOLETTA BETTINA Főnix ISE 0 5
176. KISS VERONIKA GVM Europe-Vác 0 10
177. KISS VIKTÓRIA Mogyoródi KSK 0 6
178. KOLLER KITTI IN-ÖR KC.I. 0 10
179. KONCZ PANNA ÉRD 0 6
180. KONKOLY BOGLÁRKA ÉRD 0 5
181. KÓNYA PETRA Százhalombattai VUK 0 10
182. KÓRÉ EMESE EURONOVEX USE I 0 10
183. KORMOS NÓRA ÉRD 0 10
184. KOVÁCS ANNA VIKTÓRIA Gödöllői SE- Vácrátó 0 6
185. KOVÁCS BLANKA Dabasi KC VSE 0 10
186. KOVÁCS DORINA Bugyi SE 0 10
187. KOVÁCS EMESE Dabasi KC VSE 0 10
188. KOVÁCS EMMA Ceglédi KCSE 0 9
189. KOVÁCS FANNI Bugyi SE 0 10
190. KOVÁCS FRANCISKA Moyra-Budaörs Handba 0 10
191. KOVÁCS LAURA Dabasi KC VSE 0 9
192. KOVÁCS NOÉMI EURONOVEX USE I 0 9
193. KOVÁCS SZONJA Szigetszentmiklós NK 0 10
194. KOVÁCS ZSÓFIA Gödöllői SE- Vácrátó 0 10
195. KOZMA LAURA Aranyszarvas SE 0 10
196. KÖTELES NIKOLETTA Solymári SC 0 10
197. KRAJNYIK LILIEN GVM Europe-Vác 0 10
198. KRÉTH VIKTÓRIA Mogyoródi KSK 0 6
199. KRIZSÁN LILIEN IN-ÖR KC.I. 0 8
200. KRIZSANYIK VIVIEN DKA 0 10
201. KURFIS JANKA MAGDOLNA Mogyoródi KSK 0 8
202. KURIS KITTI DKA 0 3
203. KURTA LILIEN IN-ÖR KC.I. 0 4
204. KUSZKÓ CINTIA FATIME Ceglédi KCSE 0 10
205. LACZIK LÉNA Gödi SE 0 8
206. LÁZÁR ANNA LÉNA Ceglédi KCSE 0 1
207. LENGYEL RÉKA NÓRA Moyra-Budaörs Handba 0 5
208. LISKA DZSENIFER Mogyoródi KSK 0 8
209. LOVASI KIRA CSENGE Budai Farkasok NKFT 0 10
210. LŐRIK ZSANETT DKA 0 8
211. MACZKÓ CSENGE IN-ÖR KC. II. 0 8
212. MAGYAR RÉKA IN-ÖR KC.I. 0 2
213. MAJER KATA LUCA Solymári SC 0 10
214. MAJOROS ZSÓFIA IN-ÖR KC.I. 0 8
215. MAJZIK DORINA Gyömrői KA 0 2
216. MANEK ZSUZSANNA Pilisvörösvári KSK 0 8
217. MANGER ANETT Dabasi KC VSE 0 1
218. MARSI SZONJA EDIT ENUSE II 0 10
219. MÁTHÉ MÁRIA KLÁRA Moyra-Budaörs Handba 0 4
220. MÁZÁS BETTINA Szigetszentmiklós NK 0 10
221. MÉHES BARBARA DKA 0 6
222. MÉLYKUTI DÓRA LAURA Budai Farkasok NKFT 0 8
223. MENYHÁRT ABIGÉL Gödöllői SE- Vácrátó 0 7
224. MESZES EMÍLIA BIANKA Gödi SE 0 10
225. MILBICH LORA Solymári SC 0 7
226. MIRICZ ANNA DKA 0 2
227. MISZI LUCA Szigetszentmiklós NK 0 10
228. MOLDOVÁN RÉKA Vecsési SE 0 6
229. MOLNÁR EMMA IN-ÖR KC.I. 0 4
230. MOLNÁR KITTI Gödöllői SE- Vácrátó 0 8
231. MOLNÁR TÍMEA ILDIKÓ Gyömrői KA 0 4
232. MOLNÁR ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 0 10
233. MORAVECZ LAURA Vecsési SE 0 10
234. MÓZES FANNI Aranyszarvas SE 0 10
235. MÓZSI VILLŐ LELLE Százhalombattai VUK 0 10
236. MÜLLER DORKA Pilisvörösvári KSK 0 10
237. NÁDAI DOROTTYA RITA Dunavarsányi TE 0 2
238. NAGY BORBÁLA EMESE Dabasi KC VSE 0 10
239. NAGY ELIZA Gödi SE 0 10
240. NAGY FLÓRA ÉVA Dunavarsányi TE 0 4
241. NAGY KATALIN Szentendrei NKE 0 10
242. NAGY LUCA Mogyoródi KSK 0 10
243. NAGY NETTI Szentendrei NKE 0 10
244. NAGY OLÍVIA Budai Farkasok NKFT 0 3
245. NAGY SAROLTA Vecsési SE 0 6
246. NAGY VIVIEN GVM Europe-Vác 0 8
247. NOVACSEK TÍMEA Szigetszentmiklós NK 0 10
248. NYÁRASDI KITTI ZOÉ Dunavarsányi TE 0 8
249. NYÁRASDI LILI ALEXANDRA Dunavarsányi TE 0 4
250. NYESŐ ZSANETT Bugyi SE 0 9
251. OKOLICSÁNYI ANNA Gödi SE 0 8
252. OKOLICSÁNYI SÁRA Gödi SE 0 8
253. ONGAI DOROTTYA Vecsési SE 0 2
254. ÓNODI REGINA LILLA Dunavarsányi TE 0 10
255. ORLOV KATINKA Ceglédi KCSE 0 10
256. OROSHÁZI KRISZTINA IN-ÖR KC.I. 0 10
257. ÖHLER LAURA Ceglédi KCSE 0 10
258. PÁL HANNA Szigetszentmiklós NK 0 9
259. PARÓCZAI NOÉMI Ceglédi KCSE 0 5
260. PAULÓ BORI Főnix ISE 0 10
261. PEHATSEK NOÉMI Solymári SC 0 10
262. PEHATSEK REBEKA ZOÉ Solymári SC 0 7
263. PERJÉSI CSENGE FLÓRA GVM Europe-Vác 0 10
264. PESTI GRÉTA EURONOVEX USE I 0 10
265. PETRÁNYI TÍMEA ENUSE II 0 6
266. PETROVECZ LILLA DKA 0 5
267. PINTÉR DOMINIKA ÉRD 0 6
268. PRANDÓCZKI ELEONÓRA IN-ÖR KC. II. 0 8
269. PREZENSZKI ELIZA Mogyoródi KSK 0 10
270. PREZENSZKI OLÍVIA Mogyoródi KSK 0 10
271. PUSZTA HANNA DKA 0 4
272. RAJSZKY BOGLÁRKA IN-ÖR KC. II. 0 8
273. RICHOLM JOHANNA Solymári SC 0 4
274. ROTYIK MISELL Gödi SE 0 4
275. ROTYIK SZONJA Gödi SE 0 4
276. RUDAS GRÉTA Pilisvörösvári KSK 0 10
277. RUISZ LUCA SÁRA Mogyoródi KSK 0 7
278. SÁRI VIVIEN ANNA Budai Farkasok NKFT 0 3
279. SASVÁRI FLÓRA IN-ÖR KC. II. 0 3
280. SCHANBERG LUCA Dabasi KC VSE 0 10
281. SCHMÉL ZOÉ FLÓRA Budai Farkasok NKFT 0 10
282. SEBESTIN VIVIEN Gödöllői SE- Vácrátó 0 10
283. SINGÓSZKI HANNA IZABELL Dunavarsányi TE 0 9
284. SINKÓ BETTINA PETRA GVM Europe-Vác 0 8
285. SIROKI CSENGE GRÉTA IN-ÖR KC.I. 0 2
286. SOÓS JOHANNA Kóka KSK 0 10
287. SPINNER JÁZMIN ÉRD 0 10
288. STECKL KATA Solymári SC 0 10
289. STEFANIGA ANNA Szentendrei NKE 0 4
290. STEIERLEIN LÉDA ÉRD 0 7
291. STÓK LILIEN IN-ÖR KC.I. 0 6
292. STUBER SZONJA Mogyoródi KSK 0 1
293. SUGTA ESZTER Moyra-Budaörs Handba 0 8
294. SUKI VIRGÍNIA ENUSE II 0 4
295. SZABADOS BLANKA BRIGITTA Gödi SE 0 10
296. SZABÓ ALEXA BETTINA Bugyi SE 0 10
297. SZABÓ DORKA MÓNIKA Bugyi SE 0 10
298. SZABÓ KIRA KITTI Szentendrei NKE 0 5
299. SZABÓ LAURA IN-ÖR KC.I. 0 8
300. SZABÓ RENÁTA Gyömrői KA 0 8
301. SZABÓ VIRÁG DKA 0 4
302. SZABÓ ZSANETT FRUZSINA Bugyi SE 0 4
303. SZALAI PETRA Százhalombattai VUK 0 10
304. SZALAI VANDA KIRA Aranyszarvas SE 0 6
305. SZALÓKI ZSÓFIA Aranyszarvas SE 0 10
306. SZÁMFIRA LUCA LAURA Moyra-Budaörs Handba 0 10
307. SZARVAS LILI EURONOVEX USE I 0 10
308. SZÉP BIBORKA Szentendrei NKE 0 7
309. SZERENCSÉS REBEKA Gödöllői SE- Vácrátó 0 6
310. SZITHA NINA Főnix ISE 0 10
311. SZLOVÁK LILI Szentendrei NKE 0 10
312. SZOLLÁT BOGLÁRKA Százhalombattai VUK 0 4
313. SZOMJAS EMÍLIA ANETT Bugyi SE 0 2
314. SZÖLLŐS HANKA MÁRIA Solymári SC 0 10
315. TÁDER SÁRA Dabasi KC VSE 0 10
316. TAJMEL BOGLÁRKA ZSÓFIA Gödöllői SE- Vácrátó 0 3
317. TAKÁCS ÁGNES Dömsödi USE 0 10
318. TAKÁCS TÍMEA Dömsödi USE 0 8
319. TAMÁS CSENGE ÉRD 0 7
320. TANKÓ FLÓRA Vecsési SE 0 10
321. TORMA KRISZTINA BEÁTA Dunavarsányi TE 0 10
322. TORNYOS LUCA DKA 0 9
323. TÓTH ALEXANDRA Szigetszentmiklós NK 0 10
324. TÓTH ANNA ÉRD 0 10
325. TÓTH BETTINA Dabasi KC VSE 0 6
326. TÓTH CSENGE Szigetszentmiklós NK 0 8
327. TÓTH EMMA SÁRA Moyra-Budaörs Handba 0 7
328. TÓTH MELISSZA Dömsödi USE 0 10
329. TÓTH PETRA RÉKA Moyra-Budaörs Handba 0 10
330. TÓTH VIKTÓRIA Solymári SC 0 6
331. TÓTH ZSÓFIA ENUSE II 0 6
332. TÖRZSÖK VERONIKA Moyra-Budaörs Handba 0 2
333. VALASEK EMÍLIA NOÉMI Budai Farkasok NKFT 0 10
334. VANYÁK LAURA KRISZTINA Szentendrei NKE 0 4
335. VARGA BRIGITTA Moyra-Budaörs Handba 0 8
336. VARGA VIOLETTA Gyömrői KA 0 4
337. VARSÁNYI TIMEA Bugyi SE 0 10
338. VASS ANNA KINCSŐ Aranyszarvas SE 0 9
339. VÉGH DÓRA ENUSE II 0 10
340. VENCZKÓ ZSÓFIA VERONIKA Százhalombattai VUK 0 8
341. VÉR LILI Kóka KSK 0 5
342. VERBŐSY HAJNALKA DÓRA ÉRD 0 8
343. VERES LARA Solymári SC 0 2
344. VIDÉKI DORINA EURONOVEX USE I 0 10
345. VINCZE CINTIA VERONIKA Kóka KSK 0 8
346. VINCZE-TÓTH RÉKA Dabasi KC VSE 0 10
347. VIZI ESZTER ENIKŐ DKA 0 5
348. VOLENSZKI PETRA Dabasi KC VSE 0 2
349. VREZGÓ ZINA Pilisvörösvári KSK 0 10
350. WITTMANN BORÓKA Pilisvörösvári KSK 0 8
351. ZÁMBA TAMARA Mogyoródi KSK 0 9
352. ZEMEN DOROTTYA Kóka KSK 0 8
353. ZSIDAI EMMA EDINA Dömsödi USE 0 8
354. ZSUGONITS LILI Mogyoródi KSK 0 10
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó