Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU13
Zákányi Bálint régió
2018. szeptember 22. szombat
Kozármisleny, Városi Sportcsarnok
11:00 Tom Market - KSE - Komló Sport KC 11 - 19
12:00 MK Pelikán-Siklós KC - Mohácsi TE 1888 10 - 18
13:00 PSN Zrt. 1 - Komló Sport KC 23 - 11
14:00 MK Pelikán-Siklós KC - PSN Zrt. 2 19 - 9
15:00 PSN Zrt. 1 - Mohácsi TE 1888 20 - 24
16:00 Tom Market - KSE - PSN Zrt. 2 17 - 6
Fonyód, Zákányi Bálint spcs.
09:00 NIKÉ SE Fonyód - Siófok KTC KFT 4 - 40
10:00 Siófok KCSE - Zalaszentgróti KC 2 - 24
11:00 Marcali VSZSE - Siófok KTC KFT 27 - 27
12:00 NIKÉ SE Fonyód - Zalaszentgróti KC 4 - 37
13:00 Siófok KCSE - Marcali VSZSE 15 - 20
2018. szeptember 23. vasárnap
Nagykanizsa, Zsigmondy sportcsarnok
09:00 TUNGSRAM SE - Csurgói NKC 16 - 4
10:00 Eötvös DSE Csurgó - GÓNA SZKKE 19 - 20
11:00 Rinyamenti KC - Csurgói NKC 22 - 0
12:00 TUNGSRAM SE - GÓNA SZKKE 25 - 26
13:00 Eötvös DSE Csurgó - Rinyamenti KC 5 - 24
2018. október 6. szombat
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
09:00 Rinyamenti KC - NIKÉ SE Fonyód 27 - 2
09:55 Csurgói NKC - Marcali VSZSE 7 - 30
10:50 NIKÉ SE Fonyód - Eötvös DSE Csurgó 6 - 18
11:45 Marcali VSZSE - Rinyamenti KC 14 - 21
12:40 Csurgói NKC - Eötvös DSE Csurgó 11 - 15
Zalaszentgrót, Városi Sportcsarnok
09:00 Zalaszentgróti KC - TUNGSRAM SE 19 - 16
09:55 GÓNA SZKKE - Siófok KTC KFT 19 - 20
10:50 Siófok KCSE - TUNGSRAM SE 9 - 14
11:45 Siófok KTC KFT - Zalaszentgróti KC 17 - 16
12:40 Siófok KCSE - GÓNA SZKKE 9 - 22
2018. október 7. vasárnap
Komló, Sportközpont
09:00 Komló Sport KC - PSN Zrt. 2 21 - 10
09:55 PSN Zrt. 1 - Tom Market - KSE 18 - 14
10:50 Mohácsi TE 1888 - PSN Zrt. 2 21 - 8
11:45 PSN Zrt. 1 - MK Pelikán-Siklós KC 31 - 18
12:40 Mohácsi TE 1888 - Tom Market - KSE 29 - 13
13:35 MK Pelikán-Siklós KC - Komló Sport KC 13 - 24
2018. október 27. szombat
Csurgó, Sótonyi László Sportcsarnok
09:00 GÓNA SZKKE - Csurgói NKC 25 - 13
09:55 Rinyamenti KC - TUNGSRAM SE 19 - 8
10:50 Eötvös DSE Csurgó - GÓNA SZKKE 14 - 16
11:45 Csurgói NKC - Rinyamenti KC 3 - 24
12:40 TUNGSRAM SE - Eötvös DSE Csurgó 13 - 15
Mohács, Városi Sportcsarnok
09:00 Mohácsi TE 1888 - MK Pelikán-Siklós KC 23 - 11
09:55 PSN Zrt. 2 - Komló Sport KC 11 - 19
10:50 MK Pelikán-Siklós KC - Tom Market - KSE 8 - 17
11:45 Komló Sport KC - PSN Zrt. 1 17 - 15
12:40 Tom Market - KSE - PSN Zrt. 2 24 - 12
13:35 PSN Zrt. 1 - Mohácsi TE 1888 18 - 24
2018. október 28. vasárnap
Marcali, Városi Sportcsarnok
09:00 Siófok KCSE - Marcali VSZSE 4 - 16
09:55 NIKÉ SE Fonyód - Zalaszentgróti KC 5 - 34
10:50 Siófok KCSE - Siófok KTC KFT 11 - 19
11:45 Zalaszentgróti KC - Marcali VSZSE 16 - 15
12:40 NIKÉ SE Fonyód - Siófok KTC KFT 3 - 31
2018. november 17. szombat
Marcali, Városi Sportcsarnok
09:00 Marcali VSZSE - NIKÉ SE Fonyód 26 - 5
09:55 Rinyamenti KC - Siófok KTC KFT 15 - 27
10:50 NIKÉ SE Fonyód - Siófok KCSE 2 - 25
11:45 Siófok KTC KFT - Marcali VSZSE 21 - 22
12:40 Siófok KCSE - Rinyamenti KC 14 - 22
Siklós, Táncsics M. Gimn. sportcsarnok
09:00 MK Pelikán-Siklós KC - PSN Zrt. 1 14 - 22
09:55 PSN Zrt. 2 - Mohácsi TE 1888 8 - 27
10:50 PSN Zrt. 1 - Tom Market - KSE 13 - 11
11:45 Mohácsi TE 1888 - Komló Sport KC 15 - 17
12:40 Tom Market - KSE - PSN Zrt. 2 24 - 6
13:35 Komló Sport KC - MK Pelikán-Siklós KC 16 - 12
Lenti, Arany J. Ált.Isk. spcs.*
09:00 GÓNA SZKKE - TUNGSRAM SE 25 - 17
09:55 Zalaszentgróti KC - Eötvös DSE Csurgó 26 - 11
10:50 TUNGSRAM SE - Csurgói NKC 24 - 11
11:45 Eötvös DSE Csurgó - GÓNA SZKKE 20 - 24
12:40 Csurgói NKC - Zalaszentgróti KC 3 - 24
2018. december 8. szombat
Csurgó, Eötvös J. Ált.Isk. spcs.
09:00 Csurgói NKC - Eötvös DSE Csurgó 14 - 16
09:55 Rinyamenti KC - Marcali VSZSE 18 - 15
10:50 TUNGSRAM SE - Csurgói NKC 18 - 14
11:45 Eötvös DSE Csurgó - Rinyamenti KC 18 - 17
12:40 Marcali VSZSE - TUNGSRAM SE 17 - 15
Zalaszentgrót, Városi Sportcsarnok
09:00 Zalaszentgróti KC - Siófok KTC KFT 13 - 11
09:55 NIKÉ SE Fonyód - GÓNA SZKKE 10 - 25
10:50 Siófok KTC KFT - Siófok KCSE 19 - 18
11:45 GÓNA SZKKE - Zalaszentgróti KC 18 - 26
12:40 Siófok KCSE - NIKÉ SE Fonyód 26 - 9
2018. december 9. vasárnap
Mohács, Városi Sportcsarnok
09:00 Mohácsi TE 1888 - Tom Market - KSE 20 - 10
09:55 Komló Sport KC - PSN Zrt. 2 18 - 18
10:50 Tom Market - KSE - MK Pelikán-Siklós KC 20 - 15
11:45 Komló Sport KC - PSN Zrt. 1 25 - 17
12:40 PSN Zrt. 2 - MK Pelikán-Siklós KC 22 - 27
13:35 PSN Zrt. 1 - Mohácsi TE 1888 21 - 20
2019. március 9. szombat
Zalaszentgrót, Városi Sportcsarnok
09:00 Zalaszentgróti KC - GÓNA SZKKE 20 - 11
09:55 Rinyamenti KC - Marcali VSZSE 18 - 20
10:50 Siófok KTC KFT - Tom Market - KSE 20 - 17
11:45 GÓNA SZKKE - Rinyamenti KC 16 - 23
12:40 Marcali VSZSE - Komló Sport KC 18 - 19
13:35 Tom Market - KSE - Mohácsi TE 1888 19 - 27
14:30 Komló Sport KC - Siófok KTC KFT 15 - 19
15:25 Mohácsi TE 1888 - Zalaszentgróti KC 21 - 20
2019. március 10. vasárnap
Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
09:00 MK Pelikán-Siklós KC - PSN Zrt. 1 15 - 19
09:55 PSN Zrt. 2 - Siófok KCSE 9 - 20
10:50 TUNGSRAM SE - NIKÉ SE Fonyód 21 - 4
11:45 Siófok KCSE - MK Pelikán-Siklós KC 21 - 24
12:40 NIKÉ SE Fonyód - Csurgói NKC 7 - 17
13:35 Eötvös DSE Csurgó - TUNGSRAM SE 7 - 14
14:30 Csurgói NKC - PSN Zrt. 2 15 - 13
15:25 PSN Zrt. 1 - Eötvös DSE Csurgó 29 - 10
2019. március 30. szombat
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
09:00 Rinyamenti KC - Zalaszentgróti KC 15 - 19
09:55 Mohácsi TE 1888 - GÓNA SZKKE 29 - 21
10:50 Zalaszentgróti KC - Komló Sport KC 22 - 14
11:45 Mohácsi TE 1888 - Rinyamenti KC 15 - 24
12:40 Komló Sport KC - GÓNA SZKKE 19 - 22
2019. március 31. vasárnap
Kozármisleny, Városi Sportcsarnok
09:00 Tom Market - KSE - PSN Zrt. 2 22 - 7
09:55 NIKÉ SE Fonyód - MK Pelikán-Siklós KC 6 - 31
10:50 PSN Zrt. 2 - Csurgói NKC 16 - 19
11:45 NIKÉ SE Fonyód - Tom Market - KSE 5 - 30
12:40 MK Pelikán-Siklós KC - Csurgói NKC 18 - 13
Siófok, Szivacskézilabda csarnok
09:00 Marcali VSZSE - Siófok KTC KFT 21 - 21
09:55 Siófok KCSE - Eötvös DSE Csurgó 21 - 17
10:50 TUNGSRAM SE - Marcali VSZSE 15 - 25
11:45 PSN Zrt. 1 - Siófok KCSE 28 - 10
12:40 Eötvös DSE Csurgó - TUNGSRAM SE 18 - 25
13:35 Siófok KTC KFT - PSN Zrt. 1 24 - 25
2019. április 13. szombat
Siófok, Szivacskézilabda csarnok
09:00 Siófok KTC KFT - Eötvös DSE Csurgó 22 - 14
09:55 Siófok KCSE - Zalaszentgróti KC 6 - 18
10:50 Eötvös DSE Csurgó - Marcali VSZSE 19 - 26
11:45 Zalaszentgróti KC - Rinyamenti KC 23 - 10
12:40 Siófok KCSE - Csurgói NKC 28 - 14
13:35 Marcali VSZSE - GÓNA SZKKE 28 - 16
14:30 Rinyamenti KC - Csurgói NKC 29 - 14
15:25 GÓNA SZKKE - Siófok KTC KFT 10 - 30
2019. április 14. vasárnap
Siklós, Táncsics M. Gimn. sportcsarnok
09:00 MK Pelikán-Siklós KC - Tom Market - KSE 14 - 15
09:55 Komló Sport KC - PSN Zrt. 1 15 - 19
10:50 Tom Market - KSE - PSN Zrt. 2 19 - 4
11:45 Mohácsi TE 1888 - Komló Sport KC 10 - 17
12:40 PSN Zrt. 1 - TUNGSRAM SE 19 - 9
13:35 PSN Zrt. 2 - NIKÉ SE Fonyód 17 - 4
14:30 TUNGSRAM SE - Mohácsi TE 1888 7 - 21
15:25 NIKÉ SE Fonyód - MK Pelikán-Siklós KC 8 - 25
2019. május 4. szombat
Lenti, Arany J. Ált.Isk. spcs.*
09:00 GÓNA SZKKE - Rinyamenti KC
09:55 Siófok KTC KFT - Zalaszentgróti KC
10:50 Rinyamenti KC - Mohácsi TE 1888
11:45 Eötvös DSE Csurgó - Siófok KTC KFT
12:40 Zalaszentgróti KC - Marcali VSZSE
13:35 Mohácsi TE 1888 - Komló Sport KC
14:30 Marcali VSZSE - Eötvös DSE Csurgó
15:25 Komló Sport KC - GÓNA SZKKE
2019. május 5. vasárnap
Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
09:00 PSN Zrt. 1 - Tom Market - KSE
09:55 TUNGSRAM SE - MK Pelikán-Siklós KC
10:50 PSN Zrt. 2 - Csurgói NKC
11:45 Tom Market - KSE - TUNGSRAM SE
12:40 MK Pelikán-Siklós KC - NIKÉ SE Fonyód
13:35 Csurgói NKC - Siófok KCSE
14:30 NIKÉ SE Fonyód - PSN Zrt. 2
15:25 Siófok KCSE - PSN Zrt. 1
2019. május 18. szombat
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
09:00 Rinyamenti KC - Siófok KTC KFT
09:55 Csurgói NKC - Siófok KCSE
10:50 Siófok KTC KFT - Marcali VSZSE
11:45 Csurgói NKC - Rinyamenti KC
12:40 Siófok KCSE - Marcali VSZSE
Zalaszentgrót, Városi Sportcsarnok
09:00 Zalaszentgróti KC - Eötvös DSE Csurgó
09:55 TUNGSRAM SE - GÓNA SZKKE
10:50 Eötvös DSE Csurgó - NIKÉ SE Fonyód
11:45 GÓNA SZKKE - Zalaszentgróti KC
12:40 NIKÉ SE Fonyód - TUNGSRAM SE
2019. május 19. vasárnap
Mohács, Városi Sportcsarnok
09:00 Mohácsi TE 1888 - Komló Sport KC
09:55 MK Pelikán-Siklós KC - PSN Zrt. 2
10:50 Komló Sport KC - Tom Market - KSE
11:45 PSN Zrt. 2 - PSN Zrt. 1
12:40 Tom Market - KSE - MK Pelikán-Siklós KC
13:35 PSN Zrt. 1 - Mohácsi TE 1888
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁCS KAROLINA GÓNA SZKKE 0 4
2. ALBERT ZOÉ CSENGE Zalaszentgróti KC 0 16
3. ÁLMOS RÉKA NIKÉ SE Fonyód 0 16
4. AL-YARI PETRA Zalaszentgróti KC 0 12
5. AMBRUS EMESE NIKÉ SE Fonyód 0 12
6. AMBRUS JÚLIA PSN Zrt. 1 0 16
7. ANDORKA ROZI Siófok KCSE 0 4
8. ANTAL REBEKA Siófok KTC KFT 0 2
9. BÁCSKAY BOGLÁRKA Rinyamenti KC 0 13
10. BAKA BÍBORKA Mohácsi TE 1888 0 16
11. BAKOS JÚLIA NIKÉ SE Fonyód 0 16
12. BAKOS LAURA NIKÉ SE Fonyód 0 16
13. BALÁZS FANNI Siófok KTC KFT 0 12
14. BALI JÁZMIN Zalaszentgróti KC 0 4
15. BÁLIND RÉKA Siófok KTC KFT 0 16
16. BÁLINT LORETTA MK Pelikán-Siklós KC 0 16
17. BALLA PANNA GÓNA SZKKE 0 13
18. BALOGH CSENGE Eötvös DSE Csurgó 0 16
19. BÁNHEGYI VIVIEN MK Pelikán-Siklós KC 0 14
20. BÁNOVICS NIKOL ANETT PSN Zrt. 2 0 2
21. BARÁTH REGINA EDINA Zalaszentgróti KC 0 16
22. BARBALICS BOGLÁRKA Eötvös DSE Csurgó 0 12
23. BECHTEL FLÓRA Tom Market - KSE 0 16
24. BEDENEK FANNI Rinyamenti KC 0 14
25. BENKŐ SZONJA Marcali VSZSE 0 16
26. BERENDIÁS DÉZI Rinyamenti KC 0 1
27. BERISA ERIKA PSN Zrt. 2 0 10
28. BERKES ZSÓFIA Siófok KCSE 0 2
29. BERKICS GEMMA Rinyamenti KC 0 16
30. BERNHARDT PANNA Tom Market - KSE 0 14
31. BODA NÓRA Marcali VSZSE 0 12
32. BODA SÁRA Marcali VSZSE 0 12
33. BOGÁDI REBEKA PSN Zrt. 2 0 16
34. BOGNÁR LILIÁNA Marcali VSZSE 0 3
35. BONCZ BOGLÁRKA Eötvös DSE Csurgó 0 16
36. BORBÉLY SZOFI Komló Sport KC 0 2
37. BOSNYÁK BLANKA VANDA PSN Zrt. 2 0 15
38. BUGYI VIVIEN KINCSŐ Komló Sport KC 0 3
39. BURSAC MIA PSN Zrt. 1 0 14
40. BUZÁSI REBEKA PSN Zrt. 1 0 10 0 16
PSN Zrt. 2 0 6
41. BUZÁSI REGINA PSN Zrt. 1 0 10 0 16
PSN Zrt. 2 0 6
42. BÜKI DORINA TUNGSRAM SE 0 12
43. CSIBI DORKA REBEKA Zalaszentgróti KC 0 16
44. CSONKA EMMA Rinyamenti KC 0 13
45. CSONKA LOTTI Eötvös DSE Csurgó 0 16
46. CSONKA PETRA Eötvös DSE Csurgó 0 13
47. DEÁK MAJA Komló Sport KC 0 6
48. DEZSŐ NÓRA Eötvös DSE Csurgó 0 16
49. DIANISKA BELLA TUNGSRAM SE 0 14
50. DÓKA PETRA Zalaszentgróti KC 0 4
51. DORNITS LAURA LILI Siófok KTC KFT 0 16
52. EGYED ZSÓFIA Zalaszentgróti KC 0 4
53. ELEKES HANNA EDINA PSN Zrt. 2 0 6
54. ELMONT LUCA Komló Sport KC 0 8
55. FABON FANNI PSN Zrt. 2 0 2
56. FARAGÓ KATINKA Rinyamenti KC 0 14
57. FARKAS LUCA TUNGSRAM SE 0 2
58. FARKAS PANNA Tom Market - KSE 0 7
59. FATALIN VIOLETTA PSN Zrt. 2 0 14
60. FEHÉR VERONIKA Marcali VSZSE 0 15
61. FEJES DÓRA LUCA Siófok KTC KFT 0 12
62. FLISZÁR MIRA GÓNA SZKKE 0 14
63. FRITZ LÉNA MK Pelikán-Siklós KC 0 16
64. GÁBOR VIVIEN Siófok KTC KFT 0 16
65. GOLECZ LAURA TUNGSRAM SE 0 16
66. GRÓZINGER LILI Zalaszentgróti KC 0 4
67. GULYÁS GRÉTA Siófok KTC KFT 0 12
68. GULYÁS VIVIEN Marcali VSZSE 0 14
69. GURBÁCS BORBÁLA Rinyamenti KC 0 16
70. GUTPELET HANNA Mohácsi TE 1888 0 16
71. GYARMATI LILI Tom Market - KSE 0 16
72. GYURICZA JÚLIA GÓNA SZKKE 0 9
73. GYURÓ ENIKŐ PSN Zrt. 1 0 16
74. HAÁG HERMINA Marcali VSZSE 0 14
75. HANICS GRÉTA MK Pelikán-Siklós KC 0 16
76. HÁRI HANNA TUNGSRAM SE 0 12
77. HARTMANN MARIANN PSN Zrt. 1 0 6
78. HEDERICS ANASZTÁZIA Siófok KCSE 0 16
79. HERMANN ZSUZSKA NIKÉ SE Fonyód 0 6
80. HIDEG NAPSUGÁR PSN Zrt. 2 0 12
81. HILSZENRÁTH ALINA KATA NIKÉ SE Fonyód 0 14
82. HOFFMANN MAJA Csurgói NKC 0 8
83. HOHMANN LUCA KATALIN Komló Sport KC 0 14
84. HÓNIG HANGA Komló Sport KC 0 15
85. HORVÁTH ANNA Eötvös DSE Csurgó 0 16
86. HORVÁTH HENRIETTA Tom Market - KSE 0 11
87. HORVÁTH RÉKA Csurgói NKC 0 16
88. HORVÁTH SZONJA ERIKA GÓNA SZKKE 0 4
89. HOSSZÚ ADRIENN NIKÉ SE Fonyód 0 14
90. IGNÁCZ BIANKA DÓRA Komló Sport KC 0 16
91. JANKOVICS LAURA GÓNA SZKKE 0 12
92. JELENA FANNI Tom Market - KSE 0 14
93. KALÁNYOS ADRIENN Csurgói NKC 0 14
94. KAPPEL ZSÓFIA GÓNA SZKKE 0 12
95. KASZA ELLA Siófok KCSE 0 16
96. KATONA KITTI PSN Zrt. 1 0 10 0 14
PSN Zrt. 2 0 4
97. KELEMEN SÁRA Komló Sport KC 0 13
98. KELLER ODETT Tom Market - KSE 0 4
99. KISPÁL KITTI Siófok KTC KFT 0 13
100. KISS MAJA Rinyamenti KC 0 16
101. KLOKK SZIMONETTA Siófok KCSE 0 16
102. KNAPP ZSÓFIA Eötvös DSE Csurgó 0 14
103. KOCSMÁROS ALEXANDRA GÓNA SZKKE 0 16
104. KOMLÓDI HANNA Marcali VSZSE 0 16
105. KORMÁNY TÍMEA MK Pelikán-Siklós KC 0 16
106. KÓSA RÉKA GÓNA SZKKE 0 12
107. KOVÁCS JANKA SÁRA Rinyamenti KC 0 16
108. KOVÁCS JÚLIA Tom Market - KSE 0 6
109. KOVÁCS KÍRA MK Pelikán-Siklós KC 0 16
110. KOVÁCS ROXÁNA Csurgói NKC 0 16
111. KOVÁCS ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 0 16
112. KOVÁCS-GREGOR LILI PSN Zrt. 2 0 6
113. KŐHALMI ESZTER NIKÉ SE Fonyód 0 14
114. KÖPÖSDI SÁRA Tom Market - KSE 0 15
115. KŐVÁRI KARINA NIKÉ SE Fonyód 0 2
116. KRISTA SÁRA NIKÉ SE Fonyód 0 4
117. KULIK ANNA BÍBORKA TUNGSRAM SE 0 16
118. KUN BOGLÁRKA KRISZTINA PSN Zrt. 1 0 16
119. KUTOR KORNÉLIA Marcali VSZSE 0 1
120. LÁCZA TRIXI Komló Sport KC 0 16
121. LÁNCZKY BOGLÁRKA Siófok KTC KFT 0 16
122. LANCSÁK BEATRIX Eötvös DSE Csurgó 0 8
123. LÁSZLÓ EVELIN Zalaszentgróti KC 0 16
124. LÁTRÁNYI KÍRA Siófok KTC KFT 0 16
125. LEIB JÁZMIN Mohácsi TE 1888 0 16
126. LOHONYA HANNA Zalaszentgróti KC 0 16
127. LŐVEI MELINDA Komló Sport KC 0 13
128. LUBICZKI LUCA Tom Market - KSE 0 14
129. MAGYAR ADRIENN Siófok KCSE 0 8
130. MAJOR-POMOZI ÉDUA TUNGSRAM SE 0 14
131. MAJOR-POMOZI LÉDA TUNGSRAM SE 0 10
132. MARKOTÁN REBEKA GÓNA SZKKE 0 14
133. MARONITS LILLA Csurgói NKC 0 8
134. MÁRTA MIRELLA Komló Sport KC 0 8
135. MAXA MIRELLA Csurgói NKC 0 8
136. MAYER INEZ PSN Zrt. 2 0 16
137. MEIER PANNA KLÁRA PSN Zrt. 1 0 16
138. MEILINGER LILI Siófok KCSE 0 6
139. MELAI MICHELLE GÓNA SZKKE 0 4
140. MÉSZÖLY DÓRA PSN Zrt. 1 0 16
141. MEZEI ODETT Komló Sport KC 0 14
142. MIHÁLKOVICS RÉKA Marcali VSZSE 0 14
143. MINTÁL MÍRA JOHANNA PSN Zrt. 1 0 13
144. MÓD VIRÁG ÉVA Siófok KCSE 0 16
145. MOHARI BOGLÁRKA Zalaszentgróti KC 0 12
146. NAGY ESZTER Siófok KTC KFT 0 11
147. NAGY FANNI Eötvös DSE Csurgó 0 10
148. NAGY MÍRA Mohácsi TE 1888 0 16
149. NÁRAY ZÓRA EVELIN Rinyamenti KC 0 9
150. NEHER HANNA Mohácsi TE 1888 0 2
151. NÉMETH DÓRA Zalaszentgróti KC 0 14
152. NÉMETH LILI Csurgói NKC 0 4
153. NÉMETH SÁRA TUNGSRAM SE 0 4
154. NIKOLA LEILA KÍRA Komló Sport KC 0 8
155. ORBÁN ZSÓFIA NIKÉ SE Fonyód 0 2
156. OROSZ ANNA DORINA Siófok KCSE 0 12
157. ORSÓS CINTIA Csurgói NKC 0 12
158. ORSÓS KAMILLA DEBÓRA Csurgói NKC 0 4
159. OSTROSICS ADÉL Tom Market - KSE 0 12
160. ŐR REBEKA GÓNA SZKKE 0 12
161. PÁL KATA ZSÓKA Zalaszentgróti KC 0 16
162. PÁL MÍRA Mohácsi TE 1888 0 16
163. PAP LILI Siófok KCSE 0 14
164. PÁPAI DÓRA Marcali VSZSE 0 3
165. PAPP-SZENTPÁLI EMESE Tom Market - KSE 0 3
166. PATOCSKAI LUCA Komló Sport KC 0 13
167. PICKELHAUPT ANNA NIKÉ SE Fonyód 0 14
168. PINTÉR ÖRSI SAROLTA GÓNA SZKKE 0 11
169. PINTÉR SAROLTA Tom Market - KSE 0 16
170. PRIMUSA FLÓRA GÓNA SZKKE 0 14
171. PUKLICS FANNI Zalaszentgróti KC 0 4
172. RADÓCSAI LILIÁNA TUNGSRAM SE 0 6
173. RÁKOS TIFANI GÓNA SZKKE 0 14
174. RÁKOSSY FLÓRA Siófok KTC KFT 0 14
175. RIGÓ DIÁNA Marcali VSZSE 0 16
176. RITTINGER LILLA Komló Sport KC 0 15
177. RODEK HANNA SÁRA TUNGSRAM SE 0 2
178. RÓZSA AMINA REA Zalaszentgróti KC 0 16
179. SALLAI KATA Mohácsi TE 1888 0 14
180. SERES ZOJA Rinyamenti KC 0 16
181. SIKLER DORINA Rinyamenti KC 0 16
182. SIKLÓSI LILI HANNA GÓNA SZKKE 0 14
183. SIMON ALEXANDRA ZOÉ TUNGSRAM SE 0 10
184. SOLYMOSI SZONJA LILLA Tom Market - KSE 0 16
185. SOMOGYI ROXÁNA Csurgói NKC 0 6
186. SOÓS EMESE PSN Zrt. 1 0 8
187. SÖRÖS EMÍLIA PSN Zrt. 2 0 16
188. STEFÁNOVICS NÓRA PSN Zrt. 1 0 9
189. STEINER HANNA RÉKA Komló Sport KC 0 10
190. SZABÓ EMESE Marcali VSZSE 0 10
191. SZABÓ EVELIN Tom Market - KSE 0 11
192. SZALÓKI ANNA LILI Tom Market - KSE 0 7
193. SZÁRAZ FRUZSINA Siófok KTC KFT 0 12
194. SZÉCSI HANNA Mohácsi TE 1888 0 14
195. SZÉKELY NIKOLETT Csurgói NKC 0 12
196. SZEKERES KAMILLA VIRÁG Siófok KTC KFT 0 16
197. SZENTES CINTIA TUNGSRAM SE 0 10
198. SZENTMÁRTONI ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 0 12
199. SZMOLKA DORKA MK Pelikán-Siklós KC 0 16
200. SZTANKULA ÁGNES NIKÉ SE Fonyód 0 16
201. TAKARÓ NÓRA Tom Market - KSE 0 2
202. TOLNAI ANASZTÁZIA Csurgói NKC 0 14
203. TOMISA SÁRA Marcali VSZSE 0 12
204. TORMA VIVIEN HANNA TUNGSRAM SE 0 14
205. TÓTH DORKA Mohácsi TE 1888 0 16
206. TÓTH EMMA SÁRA Rinyamenti KC 0 11
207. TÓTH FEDÓRA Marcali VSZSE 0 12
208. TÓTH FLORENTÍNA Siófok KCSE 0 16
209. TÓTH MÁLNA Tom Market - KSE 0 14
210. TÓTH VIKTÓRIA ANNA Eötvös DSE Csurgó 0 8
211. TÖRÖK RÉKA PSN Zrt. 2 0 9
212. TÖRÖK TAMARA PETRA Tom Market - KSE 0 14
213. TRESCH CSENGE PSN Zrt. 1 0 16
214. UJJ ANNA KIARA GÓNA SZKKE 0 4
215. VÁRADY LILI MK Pelikán-Siklós KC 0 16
216. VÁRDA VERA PSN Zrt. 2 0 14
217. VARGA BARBARA VIRÁG Mohácsi TE 1888 0 16
218. VARGA BOGLÁRKA Eötvös DSE Csurgó 0 12
219. VARGA EMMA LUCA Csurgói NKC 0 8
220. VARGA HANNA TUNGSRAM SE 0 16
221. VARGA JOHANNA Siófok KCSE 0 14
222. VARGA RÉKA Csurgói NKC 0 2
223. VERÉB OTÍLIA Zalaszentgróti KC 0 4
224. VLASICS HELGA VIKTÓRIA TUNGSRAM SE 0 12
225. VOJKOVICS DÓRA RÓZA Rinyamenti KC 0 4
226. WENCZEL VIRÁG ANNA NIKÉ SE Fonyód 0 16
227. WIESNER HELGA MK Pelikán-Siklós KC 0 16
228. ZUBÁN LILLA REBEKA Tom Market - KSE 0 7
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó