Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU13
Zákányi Bálint régió
2018. szeptember 22. szombat
Kozármisleny, Városi Sportcsarnok
11:00 Tom Market - KSE - Komló Sport KC 11 - 19
12:00 MK Pelikán-Siklós KC - Mohácsi TE 1888 10 - 18
13:00 PSN Zrt. 1 - Komló Sport KC 23 - 11
14:00 MK Pelikán-Siklós KC - PSN Zrt. 2 19 - 9
15:00 PSN Zrt. 1 - Mohácsi TE 1888 20 - 24
16:00 Tom Market - KSE - PSN Zrt. 2 17 - 6
Fonyód, Zákányi Bálint spcs.
09:00 NIKÉ SE Fonyód - Siófok KTC KFT 4 - 40
10:00 Siófok KCSE - Zalaszentgróti KC 2 - 24
11:00 Marcali VSZSE - Siófok KTC KFT 27 - 27
12:00 NIKÉ SE Fonyód - Zalaszentgróti KC 4 - 37
13:00 Siófok KCSE - Marcali VSZSE 15 - 20
2018. szeptember 23. vasárnap
Nagykanizsa, Zsigmondy sportcsarnok
09:00 TUNGSRAM SE - Csurgói NKC 16 - 4
10:00 Eötvös DSE Csurgó - GÓNA SZKKE 19 - 20
11:00 Rinyamenti KC - Csurgói NKC 22 - 0
12:00 TUNGSRAM SE - GÓNA SZKKE 25 - 26
13:00 Eötvös DSE Csurgó - Rinyamenti KC 5 - 24
2018. október 6. szombat
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
09:00 Rinyamenti KC - NIKÉ SE Fonyód 27 - 2
09:55 Csurgói NKC - Marcali VSZSE 7 - 30
10:50 NIKÉ SE Fonyód - Eötvös DSE Csurgó 6 - 18
11:45 Marcali VSZSE - Rinyamenti KC 14 - 21
12:40 Csurgói NKC - Eötvös DSE Csurgó 11 - 15
Zalaszentgrót, Városi Sportcsarnok
09:00 Zalaszentgróti KC - TUNGSRAM SE 19 - 16
09:55 GÓNA SZKKE - Siófok KTC KFT 19 - 20
10:50 Siófok KCSE - TUNGSRAM SE 9 - 14
11:45 Siófok KTC KFT - Zalaszentgróti KC 17 - 16
12:40 Siófok KCSE - GÓNA SZKKE 9 - 22
2018. október 7. vasárnap
Komló, Sportközpont
09:00 Komló Sport KC - PSN Zrt. 2 21 - 10
09:55 PSN Zrt. 1 - Tom Market - KSE 18 - 14
10:50 Mohácsi TE 1888 - PSN Zrt. 2 21 - 8
11:45 PSN Zrt. 1 - MK Pelikán-Siklós KC 31 - 18
12:40 Mohácsi TE 1888 - Tom Market - KSE 29 - 13
13:35 MK Pelikán-Siklós KC - Komló Sport KC 13 - 24
2018. október 27. szombat
Csurgó, Sótonyi László Sportcsarnok
09:00 GÓNA SZKKE - Csurgói NKC 25 - 13
09:55 Rinyamenti KC - TUNGSRAM SE 19 - 8
10:50 Eötvös DSE Csurgó - GÓNA SZKKE 14 - 16
11:45 Csurgói NKC - Rinyamenti KC 3 - 24
12:40 TUNGSRAM SE - Eötvös DSE Csurgó 13 - 15
Mohács, Városi Sportcsarnok
09:00 Mohácsi TE 1888 - MK Pelikán-Siklós KC 23 - 11
09:55 PSN Zrt. 2 - Komló Sport KC 11 - 19
10:50 MK Pelikán-Siklós KC - Tom Market - KSE 8 - 17
11:45 Komló Sport KC - PSN Zrt. 1 17 - 15
12:40 Tom Market - KSE - PSN Zrt. 2 24 - 12
13:35 PSN Zrt. 1 - Mohácsi TE 1888 18 - 24
2018. október 28. vasárnap
Marcali, Városi Sportcsarnok
09:00 Siófok KCSE - Marcali VSZSE 4 - 16
09:55 NIKÉ SE Fonyód - Zalaszentgróti KC 5 - 34
10:50 Siófok KCSE - Siófok KTC KFT 11 - 19
11:45 Zalaszentgróti KC - Marcali VSZSE 16 - 15
12:40 NIKÉ SE Fonyód - Siófok KTC KFT 3 - 31
2018. november 17. szombat
Marcali, Városi Sportcsarnok
09:00 Marcali VSZSE - NIKÉ SE Fonyód 26 - 5
09:55 Rinyamenti KC - Siófok KTC KFT 15 - 27
10:50 NIKÉ SE Fonyód - Siófok KCSE 2 - 25
11:45 Siófok KTC KFT - Marcali VSZSE 21 - 22
12:40 Siófok KCSE - Rinyamenti KC 14 - 22
Siklós, Táncsics M. Gimn. sportcsarnok
09:00 MK Pelikán-Siklós KC - PSN Zrt. 1 14 - 22
09:55 PSN Zrt. 2 - Mohácsi TE 1888 8 - 27
10:50 PSN Zrt. 1 - Tom Market - KSE 13 - 11
11:45 Mohácsi TE 1888 - Komló Sport KC 15 - 17
12:40 Tom Market - KSE - PSN Zrt. 2 24 - 6
13:35 Komló Sport KC - MK Pelikán-Siklós KC 16 - 12
Lenti, Arany J. Ált.Isk. spcs.*
09:00 GÓNA SZKKE - TUNGSRAM SE 25 - 17
09:55 Zalaszentgróti KC - Eötvös DSE Csurgó 26 - 11
10:50 TUNGSRAM SE - Csurgói NKC 24 - 11
11:45 Eötvös DSE Csurgó - GÓNA SZKKE 20 - 24
12:40 Csurgói NKC - Zalaszentgróti KC 3 - 24
2018. december 8. szombat
Csurgó, Eötvös J. Ált.Isk. spcs.
09:00 Csurgói NKC - Eötvös DSE Csurgó 14 - 16
09:55 Rinyamenti KC - Marcali VSZSE 18 - 15
10:50 TUNGSRAM SE - Csurgói NKC 18 - 14
11:45 Eötvös DSE Csurgó - Rinyamenti KC 18 - 17
12:40 Marcali VSZSE - TUNGSRAM SE 17 - 15
Zalaszentgrót, Városi Sportcsarnok
09:00 Zalaszentgróti KC - Siófok KTC KFT 13 - 11
09:55 NIKÉ SE Fonyód - GÓNA SZKKE 10 - 25
10:50 Siófok KTC KFT - Siófok KCSE 19 - 18
11:45 GÓNA SZKKE - Zalaszentgróti KC 18 - 26
12:40 Siófok KCSE - NIKÉ SE Fonyód 26 - 9
2018. december 9. vasárnap
Mohács, Városi Sportcsarnok
09:00 Mohácsi TE 1888 - Tom Market - KSE 20 - 10
09:55 Komló Sport KC - PSN Zrt. 2 18 - 18
10:50 Tom Market - KSE - MK Pelikán-Siklós KC 20 - 15
11:45 Komló Sport KC - PSN Zrt. 1 25 - 17
12:40 PSN Zrt. 2 - MK Pelikán-Siklós KC 22 - 27
13:35 PSN Zrt. 1 - Mohácsi TE 1888 21 - 20
2019. március 9. szombat
Zalaszentgrót, Városi Sportcsarnok
09:00 Zalaszentgróti KC - GÓNA SZKKE 20 - 11
09:55 Rinyamenti KC - Marcali VSZSE 18 - 20
10:50 Siófok KTC KFT - Tom Market - KSE 20 - 17
11:45 GÓNA SZKKE - Rinyamenti KC 16 - 23
12:40 Marcali VSZSE - Komló Sport KC 18 - 19
13:35 Tom Market - KSE - Mohácsi TE 1888 19 - 27
14:30 Komló Sport KC - Siófok KTC KFT 15 - 19
15:25 Mohácsi TE 1888 - Zalaszentgróti KC 21 - 20
2019. március 10. vasárnap
Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
09:00 MK Pelikán-Siklós KC - PSN Zrt. 1 15 - 19
09:55 PSN Zrt. 2 - Siófok KCSE 9 - 20
10:50 TUNGSRAM SE - NIKÉ SE Fonyód 21 - 4
11:45 Siófok KCSE - MK Pelikán-Siklós KC 21 - 24
12:40 NIKÉ SE Fonyód - Csurgói NKC 7 - 17
13:35 Eötvös DSE Csurgó - TUNGSRAM SE 7 - 14
14:30 Csurgói NKC - PSN Zrt. 2 15 - 13
15:25 PSN Zrt. 1 - Eötvös DSE Csurgó 29 - 10
2019. március 30. szombat
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
09:00 Rinyamenti KC - Zalaszentgróti KC 15 - 19
09:55 Mohácsi TE 1888 - GÓNA SZKKE 29 - 21
10:50 Zalaszentgróti KC - Komló Sport KC 22 - 14
11:45 Mohácsi TE 1888 - Rinyamenti KC 15 - 24
12:40 Komló Sport KC - GÓNA SZKKE 19 - 22
2019. március 31. vasárnap
Kozármisleny, Városi Sportcsarnok
09:00 Tom Market - KSE - PSN Zrt. 2 22 - 7
09:55 NIKÉ SE Fonyód - MK Pelikán-Siklós KC 6 - 31
10:50 PSN Zrt. 2 - Csurgói NKC 16 - 19
11:45 NIKÉ SE Fonyód - Tom Market - KSE 5 - 30
12:40 MK Pelikán-Siklós KC - Csurgói NKC 18 - 13
Siófok, Szivacskézilabda csarnok
09:00 Marcali VSZSE - Siófok KTC KFT 21 - 21
09:55 Siófok KCSE - Eötvös DSE Csurgó 21 - 17
10:50 TUNGSRAM SE - Marcali VSZSE 15 - 25
11:45 PSN Zrt. 1 - Siófok KCSE 28 - 10
12:40 Eötvös DSE Csurgó - TUNGSRAM SE 18 - 25
13:35 Siófok KTC KFT - PSN Zrt. 1 24 - 25
2019. április 13. szombat
Siófok, Szivacskézilabda csarnok
09:00 Siófok KTC KFT - Eötvös DSE Csurgó 22 - 14
09:55 Siófok KCSE - Zalaszentgróti KC 6 - 18
10:50 Eötvös DSE Csurgó - Marcali VSZSE 19 - 26
11:45 Zalaszentgróti KC - Rinyamenti KC 23 - 10
12:40 Siófok KCSE - Csurgói NKC 28 - 14
13:35 Marcali VSZSE - GÓNA SZKKE 28 - 16
14:30 Rinyamenti KC - Csurgói NKC 29 - 14
15:25 GÓNA SZKKE - Siófok KTC KFT 10 - 30
2019. április 14. vasárnap
Siklós, Táncsics M. Gimn. sportcsarnok
09:00 MK Pelikán-Siklós KC - Tom Market - KSE 14 - 15
09:55 Komló Sport KC - PSN Zrt. 1 15 - 19
10:50 Tom Market - KSE - PSN Zrt. 2 19 - 4
11:45 Mohácsi TE 1888 - Komló Sport KC 10 - 17
12:40 PSN Zrt. 1 - TUNGSRAM SE 19 - 9
13:35 PSN Zrt. 2 - NIKÉ SE Fonyód 17 - 4
14:30 TUNGSRAM SE - Mohácsi TE 1888 7 - 21
15:25 NIKÉ SE Fonyód - MK Pelikán-Siklós KC 8 - 25
2019. május 4. szombat
Lenti, Arany J. Ált.Isk. spcs.*
09:00 GÓNA SZKKE - Rinyamenti KC 25 - 26
09:55 Siófok KTC KFT - Zalaszentgróti KC 21 - 14
10:50 Rinyamenti KC - Mohácsi TE 1888 14 - 22
11:45 Eötvös DSE Csurgó - Siófok KTC KFT 14 - 35
12:40 Zalaszentgróti KC - Marcali VSZSE 18 - 20
13:35 Mohácsi TE 1888 - Komló Sport KC 18 - 16
14:30 Marcali VSZSE - Eötvös DSE Csurgó 23 - 18
15:25 Komló Sport KC - GÓNA SZKKE 22 - 21
2019. május 5. vasárnap
Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
09:00 PSN Zrt. 1 - Tom Market - KSE 23 - 15
09:55 TUNGSRAM SE - MK Pelikán-Siklós KC 19 - 26
10:50 PSN Zrt. 2 - Csurgói NKC 16 - 14
11:45 Tom Market - KSE - TUNGSRAM SE 29 - 19
12:40 MK Pelikán-Siklós KC - NIKÉ SE Fonyód 31 - 11
13:35 Csurgói NKC - Siófok KCSE 15 - 21
14:30 NIKÉ SE Fonyód - PSN Zrt. 2 8 - 17
15:25 Siófok KCSE - PSN Zrt. 1 15 - 32
2019. május 18. szombat
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
09:00 Rinyamenti KC - Siófok KTC KFT 18 - 17
09:55 Csurgói NKC - Siófok KCSE 16 - 18
10:50 Siófok KTC KFT - Marcali VSZSE 31 - 27
11:45 Csurgói NKC - Rinyamenti KC 12 - 18
12:40 Siófok KCSE - Marcali VSZSE 16 - 26
Zalaszentgrót, Városi Sportcsarnok
09:00 Zalaszentgróti KC - Eötvös DSE Csurgó 14 - 14
09:55 TUNGSRAM SE - GÓNA SZKKE 21 - 19
10:50 Eötvös DSE Csurgó - NIKÉ SE Fonyód 24 - 9
11:45 GÓNA SZKKE - Zalaszentgróti KC 16 - 21
12:40 NIKÉ SE Fonyód - TUNGSRAM SE 10 - 25
2019. május 19. vasárnap
Mohács, Városi Sportcsarnok
09:00 Mohácsi TE 1888 - Komló Sport KC 15 - 12
09:55 MK Pelikán-Siklós KC - PSN Zrt. 2 23 - 16
10:50 Komló Sport KC - Tom Market - KSE 15 - 15
11:45 PSN Zrt. 1 - Mohácsi TE 1888 24 - 14
12:40 Tom Market - KSE - MK Pelikán-Siklós KC 20 - 17
13:35 PSN Zrt. 2 - PSN Zrt. 1 8 - 21
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁCS KAROLINA GÓNA SZKKE 0 6
2. ALBERT ZOÉ CSENGE Zalaszentgróti KC 0 20
3. ÁLMOS RÉKA NIKÉ SE Fonyód 0 20
4. AL-YARI PETRA Zalaszentgróti KC 0 14
5. AMBRUS EMESE NIKÉ SE Fonyód 0 16
6. AMBRUS JÚLIA PSN Zrt. 1 0 18
7. ANDORKA ROZI Siófok KCSE 0 6
8. ANTAL REBEKA Siófok KTC KFT 0 2
9. BÁCSKAY BOGLÁRKA Rinyamenti KC 0 17
10. BAKA BÍBORKA Mohácsi TE 1888 0 20
11. BAKOS JÚLIA NIKÉ SE Fonyód 0 18
12. BAKOS LAURA NIKÉ SE Fonyód 0 18
13. BALÁZS FANNI Siófok KTC KFT 0 12
14. BALI JÁZMIN Zalaszentgróti KC 0 4
15. BÁLIND RÉKA Siófok KTC KFT 0 20
16. BÁLINT LORETTA MK Pelikán-Siklós KC 0 20
17. BALLA PANNA GÓNA SZKKE 0 17
18. BALOGH CSENGE Eötvös DSE Csurgó 0 20
19. BALOGH EDINA Csurgói NKC 0 1
20. BÁNHEGYI VIVIEN MK Pelikán-Siklós KC 0 18
21. BÁNOVICS NIKOL ANETT PSN Zrt. 2 0 2
22. BARÁTH REGINA EDINA Zalaszentgróti KC 0 20
23. BARBALICS BOGLÁRKA Eötvös DSE Csurgó 0 16
24. BECHTEL FLÓRA Tom Market - KSE 0 18
25. BEDENEK FANNI Rinyamenti KC 0 18
26. BENKŐ SZONJA Marcali VSZSE 0 20
27. BERENDIÁS DÉZI Rinyamenti KC 0 1
28. BERISA ERIKA PSN Zrt. 2 0 10
29. BERKES ZSÓFIA Siófok KCSE 0 2
30. BERKICS GEMMA Rinyamenti KC 0 20
31. BERNHARDT PANNA Tom Market - KSE 0 18
32. BODA NÓRA Marcali VSZSE 0 14
33. BODA SÁRA Marcali VSZSE 0 14
34. BOGÁDI REBEKA PSN Zrt. 2 0 20
35. BOGNÁR LILIÁNA Marcali VSZSE 0 3
36. BONCZ BOGLÁRKA Eötvös DSE Csurgó 0 20
37. BORBÉLY SZOFI Komló Sport KC 0 2
38. BOSNYÁK BLANKA VANDA PSN Zrt. 2 0 19
39. BUGYI VIVIEN KINCSŐ Komló Sport KC 0 7
40. BURSAC MIA PSN Zrt. 1 0 18
41. BUZÁSI REBEKA PSN Zrt. 1 0 14 0 20
PSN Zrt. 2 0 6
42. BUZÁSI REGINA PSN Zrt. 1 0 14 0 20
PSN Zrt. 2 0 6
43. BÜKI DORINA TUNGSRAM SE 0 16
44. CSIBI DORKA REBEKA Zalaszentgróti KC 0 20
45. CSONKA EMMA Rinyamenti KC 0 17
46. CSONKA LOTTI Eötvös DSE Csurgó 0 20
47. CSONKA PETRA Eötvös DSE Csurgó 0 15
48. DEÁK MAJA Komló Sport KC 0 6
49. DEZSŐ NÓRA Eötvös DSE Csurgó 0 20
50. DIANISKA BELLA TUNGSRAM SE 0 16
51. DÓKA PETRA Zalaszentgróti KC 0 6
52. DORNITS LAURA LILI Siófok KTC KFT 0 20
53. EGYED ZSÓFIA Zalaszentgróti KC 0 6
54. ELEKES HANNA EDINA PSN Zrt. 2 0 10
55. ELMONT LUCA Komló Sport KC 0 12
56. FABON FANNI PSN Zrt. 2 0 2
57. FARAGÓ KATINKA Rinyamenti KC 0 18
58. FARKAS LUCA TUNGSRAM SE 0 2
59. FARKAS PANNA Tom Market - KSE 0 7
60. FATALIN VIOLETTA PSN Zrt. 2 0 18
61. FEHÉR VERONIKA Marcali VSZSE 0 19
62. FEJES DÓRA LUCA Siófok KTC KFT 0 14
63. FLISZÁR MIRA GÓNA SZKKE 0 18
64. FRITZ LÉNA MK Pelikán-Siklós KC 0 20
65. GÁBOR VIVIEN Siófok KTC KFT 0 20
66. GOLECZ LAURA TUNGSRAM SE 0 16
67. GREBENÁR ZSÓKA Zalaszentgróti KC 0 2
68. GRÓZINGER LILI Zalaszentgróti KC 0 4
69. GULYÁS GRÉTA Siófok KTC KFT 0 16
70. GULYÁS VIVIEN Marcali VSZSE 0 16
71. GURBÁCS BORBÁLA Rinyamenti KC 0 20
72. GUTPELET HANNA Mohácsi TE 1888 0 20
73. GYARMATI LILI Tom Market - KSE 0 20
74. GYURICZA JÚLIA GÓNA SZKKE 0 11
75. GYURÓ ENIKŐ PSN Zrt. 1 0 20
76. HAÁG HERMINA Marcali VSZSE 0 18
77. HANICS GRÉTA MK Pelikán-Siklós KC 0 20
78. HÁRI HANNA TUNGSRAM SE 0 16
79. HARTMANN MARIANN PSN Zrt. 1 0 6
80. HEDERICS ANASZTÁZIA Siófok KCSE 0 20
81. HERMANN ZSUZSKA NIKÉ SE Fonyód 0 8
82. HIDEG NAPSUGÁR PSN Zrt. 2 0 15
83. HILSZENRÁTH ALINA KATA NIKÉ SE Fonyód 0 18
84. HOFFMANN MAJA Csurgói NKC 0 8
85. HOHMANN LUCA KATALIN Komló Sport KC 0 18
86. HÓNIG HANGA Komló Sport KC 0 19
87. HORVÁTH ANNA Eötvös DSE Csurgó 0 20
88. HORVÁTH HENRIETTA Tom Market - KSE 0 12
89. HORVÁTH RÉKA Csurgói NKC 0 20
90. HORVÁTH SZONJA ERIKA GÓNA SZKKE 0 6
91. HOSSZÚ ADRIENN NIKÉ SE Fonyód 0 18
92. IGNÁCZ BIANKA DÓRA Komló Sport KC 0 20
93. JANKOVICS LAURA GÓNA SZKKE 0 13
94. JELENA FANNI Tom Market - KSE 0 16
95. KALÁNYOS ADRIENN Csurgói NKC 0 16
96. KAPPEL ZSÓFIA GÓNA SZKKE 0 14
97. KASZA ELLA Siófok KCSE 0 20
98. KATONA KITTI PSN Zrt. 1 0 12 0 16
PSN Zrt. 2 0 4
99. KELEMEN SÁRA Komló Sport KC 0 17
100. KELLER ODETT Tom Market - KSE 0 8
101. KISPÁL KITTI Siófok KTC KFT 0 17
102. KISS MAJA Rinyamenti KC 0 20
103. KLOKK SZIMONETTA Siófok KCSE 0 20
104. KNAPP ZSÓFIA Eötvös DSE Csurgó 0 17
105. KOCSMÁROS ALEXANDRA GÓNA SZKKE 0 20
106. KOMLÓDI HANNA Marcali VSZSE 0 18
107. KORMÁNY TÍMEA MK Pelikán-Siklós KC 0 20
108. KÓSA RÉKA GÓNA SZKKE 0 14
109. KOVÁCS JANKA SÁRA Rinyamenti KC 0 17
110. KOVÁCS JÚLIA Tom Market - KSE 0 6
111. KOVÁCS KÍRA MK Pelikán-Siklós KC 0 20
112. KOVÁCS ROXÁNA Csurgói NKC 0 20
113. KOVÁCS ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 0 18
114. KOVÁCS-GREGOR LILI PSN Zrt. 2 0 10
115. KŐHALMI ESZTER NIKÉ SE Fonyód 0 18
116. KÖPÖSDI SÁRA Tom Market - KSE 0 19
117. KŐVÁRI KARINA NIKÉ SE Fonyód 0 6
118. KRISTA SÁRA NIKÉ SE Fonyód 0 8
119. KULIK ANNA BÍBORKA TUNGSRAM SE 0 18
120. KUN BOGLÁRKA KRISZTINA PSN Zrt. 1 0 20
121. KUTOR KORNÉLIA Marcali VSZSE 0 1
122. LÁCZA TRIXI Komló Sport KC 0 20
123. LÁNCZKY BOGLÁRKA Siófok KTC KFT 0 20
124. LANCSÁK BEATRIX Eötvös DSE Csurgó 0 12
125. LÁSZLÓ EVELIN Zalaszentgróti KC 0 20
126. LÁTRÁNYI KÍRA Siófok KTC KFT 0 20
127. LEIB JÁZMIN Mohácsi TE 1888 0 20
128. LOHONYA HANNA Zalaszentgróti KC 0 18
129. LŐVEI MELINDA Komló Sport KC 0 17
130. LUBICZKI LUCA Tom Market - KSE 0 16
131. MAGYAR ADRIENN Siófok KCSE 0 8
132. MAJOR-POMOZI ÉDUA TUNGSRAM SE 0 14
133. MAJOR-POMOZI LÉDA TUNGSRAM SE 0 10
134. MARKOTÁN REBEKA GÓNA SZKKE 0 16
135. MARONITS LILLA Csurgói NKC 0 10
136. MÁRTA MIRELLA Komló Sport KC 0 12
137. MAXA MIRELLA Csurgói NKC 0 12
138. MAYER INEZ PSN Zrt. 2 0 20
139. MEIER PANNA KLÁRA PSN Zrt. 1 0 20
140. MEILINGER LILI Siófok KCSE 0 8
141. MELAI MICHELLE GÓNA SZKKE 0 6
142. MÉSZÖLY DÓRA PSN Zrt. 1 0 20
143. MEZEI ODETT Komló Sport KC 0 14
144. MIHÁLKOVICS RÉKA Marcali VSZSE 0 18
145. MINTÁL MÍRA JOHANNA PSN Zrt. 1 0 17
146. MÓD VIRÁG ÉVA Siófok KCSE 0 20
147. MOHARI BOGLÁRKA Zalaszentgróti KC 0 16
148. NAGY ESZTER Siófok KTC KFT 0 13
149. NAGY FANNI Eötvös DSE Csurgó 0 14
150. NAGY MÍRA Mohácsi TE 1888 0 20
151. NÁRAY ZÓRA EVELIN Rinyamenti KC 0 9
152. NEHER HANNA Mohácsi TE 1888 0 2
153. NÉMETH DÓRA Zalaszentgróti KC 0 18
154. NÉMETH LILI Csurgói NKC 0 4
155. NÉMETH SÁRA TUNGSRAM SE 0 8
156. NIKOLA LEILA KÍRA Komló Sport KC 0 10
157. ORBÁN ZSÓFIA NIKÉ SE Fonyód 0 6
158. OROSZ ANNA DORINA Siófok KCSE 0 16
159. ORSÓS CINTIA Csurgói NKC 0 16
160. ORSÓS KAMILLA DEBÓRA Csurgói NKC 0 6
161. OSTROSICS ADÉL Tom Market - KSE 0 16
162. ŐR REBEKA GÓNA SZKKE 0 16
163. PÁL KATA ZSÓKA Zalaszentgróti KC 0 20
164. PÁL MÍRA Mohácsi TE 1888 0 20
165. PAP LILI Siófok KCSE 0 16
166. PÁPAI DÓRA Marcali VSZSE 0 3
167. PAPP-SZENTPÁLI EMESE Tom Market - KSE 0 7
168. PATOCSKAI LUCA Komló Sport KC 0 16
169. PICKELHAUPT ANNA NIKÉ SE Fonyód 0 18
170. PINTÉR ÖRSI SAROLTA GÓNA SZKKE 0 11
171. PINTÉR SAROLTA Tom Market - KSE 0 20
172. PRIMUSA FLÓRA GÓNA SZKKE 0 18
173. PUKLICS FANNI Zalaszentgróti KC 0 4
174. RADÓCSAI LILIÁNA TUNGSRAM SE 0 10
175. RÁKOS TIFANI GÓNA SZKKE 0 18
176. RÁKOSSY FLÓRA Siófok KTC KFT 0 16
177. RIGÓ DIÁNA Marcali VSZSE 0 20
178. RITTINGER LILLA Komló Sport KC 0 19
179. RODEK HANNA SÁRA TUNGSRAM SE 0 4
180. RÓZSA AMINA REA Zalaszentgróti KC 0 20
181. SALLAI KATA Mohácsi TE 1888 0 18
182. SÉLLEI MÍRA Zalaszentgróti KC 0 2
183. SERES ZOJA Rinyamenti KC 0 20
184. SIKLER DORINA Rinyamenti KC 0 20
185. SIKLÓSI LILI HANNA GÓNA SZKKE 0 18
186. SIMON ALEXANDRA ZOÉ TUNGSRAM SE 0 12
187. SOLYMOSI SZONJA LILLA Tom Market - KSE 0 20
188. SOMOGYI ROXÁNA Csurgói NKC 0 10
189. SOÓS EMESE PSN Zrt. 1 0 12
190. SÖRÖS EMÍLIA PSN Zrt. 2 0 20
191. STEFÁNOVICS NÓRA PSN Zrt. 1 0 13
192. STEINER HANNA RÉKA Komló Sport KC 0 10
193. SZABÓ EMESE Marcali VSZSE 0 14
194. SZABÓ EVELIN Tom Market - KSE 0 15
195. SZALÓKI ANNA LILI Tom Market - KSE 0 9
196. SZÁRAZ FRUZSINA Siófok KTC KFT 0 16
197. SZÉCSI HANNA Mohácsi TE 1888 0 18
198. SZÉKELY NIKOLETT Csurgói NKC 0 16
199. SZEKERES KAMILLA VIRÁG Siófok KTC KFT 0 20
200. SZENTES CINTIA TUNGSRAM SE 0 14
201. SZENTMÁRTONI ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 0 16
202. SZMOLKA DORKA MK Pelikán-Siklós KC 0 20
203. SZTANKULA ÁGNES NIKÉ SE Fonyód 0 16
204. TAKARÓ NÓRA Tom Market - KSE 0 2
205. TOLNAI ANASZTÁZIA Csurgói NKC 0 18
206. TOMISA SÁRA Marcali VSZSE 0 16
207. TORMA VIVIEN HANNA TUNGSRAM SE 0 18
208. TÓTH DORKA Mohácsi TE 1888 0 20
209. TÓTH EMMA SÁRA Rinyamenti KC 0 14
210. TÓTH FEDÓRA Marcali VSZSE 0 16
211. TÓTH FLORENTÍNA Siófok KCSE 0 20
212. TÓTH MÁLNA Tom Market - KSE 0 17
213. TÓTH VIKTÓRIA ANNA Eötvös DSE Csurgó 0 8
214. TÖRÖK RÉKA PSN Zrt. 2 0 11
215. TÖRÖK TAMARA PETRA Tom Market - KSE 0 18
216. TRESCH CSENGE PSN Zrt. 1 0 20
217. UJJ ANNA KIARA GÓNA SZKKE 0 4
218. VÁRADY LILI MK Pelikán-Siklós KC 0 20
219. VÁRDA VERA PSN Zrt. 2 0 18
220. VARGA BARBARA VIRÁG Mohácsi TE 1888 0 20
221. VARGA BOGLÁRKA Eötvös DSE Csurgó 0 16
222. VARGA EMMA LUCA Csurgói NKC 0 8
223. VARGA HANNA TUNGSRAM SE 0 20
224. VARGA JOHANNA Siófok KCSE 0 18
225. VARGA RÉKA Csurgói NKC 0 2
226. VERÉB OTÍLIA Zalaszentgróti KC 0 4
227. VLASICS HELGA VIKTÓRIA TUNGSRAM SE 0 16
228. VOJKOVICS DÓRA RÓZA Rinyamenti KC 0 4
229. WENCZEL VIRÁG ANNA NIKÉ SE Fonyód 0 18
230. WIESNER HELGA MK Pelikán-Siklós KC 0 20
231. ZUBÁN LILLA REBEKA Tom Market - KSE 0 11
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó