Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU13
Tóth László régió
2018. szeptember 22. szombat
Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok
10:00 Győri ETO KC I. - KK AJKA 36 - 2
11:00 Éles KISE - Tapolca VSE 26 - 7
12:00 Bajnok DSE Nemesvámos - KK AJKA 38 - 4
13:00 Győri ETO KC I. - Tapolca VSE 39 - 9
14:00 Éles KISE - Bajnok DSE Nemesvámos 9 - 35
Szombathely, Egyetemi Sportcsarnok
09:00 Szombathelyi KKA I. - Szombathelyi Haladás 40 - 5
10:00 Szombathelyi KKA II. - Győri ETO KC III. 11 - 18
11:00 Büki TK - Szombathelyi Haladás 17 - 4
12:00 Szombathelyi KKA I. - Győri ETO KC III. 17 - 19
13:00 Szombathelyi KKA II. - Büki TK 24 - 7
Répcelak, Répce Sportcsarnok
09:00 Répcelaki SE - KSE Bősárkány 24 - 24
10:00 Győri ETO KC II. - Mosonmagyaróvári KC SE 42 - 7
11:00 Győri ETO KC IV. - KSE Bősárkány 39 - 3
12:00 Győri ETO KC II. - Lébényi KSE 37 - 3
13:00 Győri ETO KC IV. - Mosonmagyaróvári KC SE 25 - 12
14:00 Répcelaki SE - Lébényi KSE 24 - 18
2018. október 6. szombat
Balatonfüred, Szabadidőközpont
09:00 Éles KISE - KK AJKA 39 - 11
09:55 Győri ETO KC II. - Bajnok DSE Nemesvámos 30 - 16
10:50 Tapolca VSE - KK AJKA 24 - 7
11:45 Győri ETO KC II. - Éles KISE 41 - 13
12:40 Bajnok DSE Nemesvámos - Tapolca VSE 34 - 4
Bük, Városi Sportcsarnok
09:00 Büki TK - Szombathelyi KKA I. 8 - 26
09:55 Szombathelyi KKA II. - Szombathelyi Haladás 37 - 4
10:50 Győri ETO KC IV. - Szombathelyi KKA I. 21 - 11
11:45 Répcelaki SE - Szombathelyi Haladás 31 - 8
12:40 Szombathelyi KKA II. - Győri ETO KC IV. 13 - 26
13:35 Répcelaki SE - Büki TK 21 - 20
Mosonmagyaróvár, UFM Aréna
09:00 Mosonmagyaróvári KC SE - KSE Bősárkány 14 - 7
09:55 Győri ETO KC III. - Győri ETO KC I. 22 - 19
10:50 Lébényi KSE - KSE Bősárkány 16 - 4
11:45 Győri ETO KC I. - Mosonmagyaróvári KC SE 21 - 10
12:40 Győri ETO KC III. - Lébényi KSE 32 - 7
2018. október 27. szombat
Répcelak, Répce Sportcsarnok
09:00 Szombathelyi KKA I. - Répcelaki SE 29 - 20
09:55 Lébényi KSE - Büki TK 16 - 11
10:50 KSE Bősárkány - Szombathelyi KKA I. 6 - 26
11:45 Szombathelyi KKA II. - Lébényi KSE 23 - 10
12:40 Büki TK - KSE Bősárkány 10 - 10
13:35 Répcelaki SE - Szombathelyi KKA II. 22 - 20
2018. október 28. vasárnap
Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok
09:00 Győri ETO KC I. - Győri ETO KC III. 16 - 23
09:55 Győri ETO KC II. - Győri ETO KC IV. 36 - 9
10:50 Győri ETO KC III. - Mosonmagyaróvári KC SE 21 - 19
11:45 Győri ETO KC IV. - Győri ETO KC I. 18 - 18
12:40 Mosonmagyaróvári KC SE - Győri ETO KC II. 5 - 31
Ajka, Városi Sportcentrum
09:00 KK AJKA - Bajnok DSE Nemesvámos 6 - 36
09:55 Tapolca VSE - Éles KISE 12 - 23
10:50 Szombathelyi Haladás - Bajnok DSE Nemesvámos 4 - 38
11:45 Éles KISE - KK AJKA 27 - 16
12:40 Tapolca VSE - Szombathelyi Haladás 19 - 12
2018. november 18. vasárnap
Tapolca, Csermák József Rendezvénycsarnok
08:30 Tapolca VSE - KK AJKA 14 - 16
09:20 Győri ETO KC II. - Bajnok DSE Nemesvámos 25 - 14
10:10 KK AJKA - Győri ETO KC IV. 2 - 26
11:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri ETO KC I. 31 - 20
11:50 Győri ETO KC III. - Tapolca VSE 38 - 3
12:40 Győri ETO KC II. - Éles KISE 42 - 12
13:30 Győri ETO KC IV. - Győri ETO KC III. 21 - 18
14:20 Éles KISE - Győri ETO KC I. 22 - 26
Lipót, Lipóti Sportcsarnok
09:00 KSE Bősárkány - Mosonmagyaróvári KC SE 4 - 26
09:55 Szombathelyi KKA II. - Lébényi KSE 21 - 12
10:50 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi KKA I. 17 - 22
11:45 Lébényi KSE - Szombathelyi Haladás 20 - 6
12:40 Büki TK - KSE Bősárkány 12 - 7
13:35 Szombathelyi KKA II. - Répcelaki SE 28 - 15
14:30 Büki TK - Szombathelyi KKA I. 8 - 29
15:25 Szombathelyi Haladás - Répcelaki SE 11 - 29
2018. december 9. vasárnap
Lipót, Lipóti Sportcsarnok
09:00 Lébényi KSE - Győri ETO KC I. 5 - 20
09:55 Répcelaki SE - Győri ETO KC II. 10 - 32
10:50 Győri ETO KC I. - Mosonmagyaróvári KC SE 9 - 10
11:45 Győri ETO KC II. - KSE Bősárkány 31 - 3
12:40 Győri ETO KC IV. - Győri ETO KC III. 15 - 11
13:35 Mosonmagyaróvári KC SE - Répcelaki SE 21 - 16
14:30 Győri ETO KC III. - KSE Bősárkány 21 - 5
15:25 Győri ETO KC IV. - Lébényi KSE 19 - 4
2019. március 9. szombat
Ajka, Fekete Ált.Isk.
09:00 KK AJKA - Szombathelyi Haladás 15 - 11
09:55 Lébényi KSE - Éles KISE 12 - 31
10:50 Szombathelyi Haladás - Büki TK 23 - 18
11:45 Lébényi KSE - Tapolca VSE 18 - 16
12:40 Éles KISE - KSE Bősárkány 27 - 13
13:35 Büki TK - Mosonmagyaróvári KC SE 8 - 41
14:30 Tapolca VSE - KSE Bősárkány 22 - 14
15:25 Mosonmagyaróvári KC SE - KK AJKA 29 - 18
Répcelak, Répce Sportcsarnok
09:00 Répcelaki SE - Győri ETO KC III. 16 - 19
09:55 Szombathelyi KKA I. - Győri ETO KC II. 13 - 37
10:50 Győri ETO KC III. - Bajnok DSE Nemesvámos 10 - 32
11:45 Győri ETO KC II. - Szombathelyi KKA II. 29 - 9
12:40 Szombathelyi KKA I. - Győri ETO KC I. 17 - 14
13:35 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri ETO KC IV. 14 - 11
14:30 Győri ETO KC I. - Szombathelyi KKA II. 19 - 16
15:25 Győri ETO KC IV. - Répcelaki SE 28 - 16
2019. március 31. vasárnap
Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok
08:00 Győri ETO KC II. - Győri ETO KC IV.
08:50 Győri ETO KC I. - Győri ETO KC III.
09:40 Győri ETO KC IV. - Szombathelyi KKA I.
10:30 Győri ETO KC III. - Szombathelyi KKA II.
11:20 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri ETO KC I.
12:10 Szombathelyi KKA I. - Répcelaki SE
13:00 Szombathelyi KKA II. - Bajnok DSE Nemesvámos
13:50 Répcelaki SE - Győri ETO KC II.
Szombathely, Haladás Sportkomplexum
09:00 Szombathelyi Haladás - Lébényi KSE
09:55 Büki TK - Tapolca VSE
10:50 Lébényi KSE - KSE Bősárkány
11:45 Tapolca VSE - KK AJKA
12:40 Éles KISE - Büki TK
13:35 KSE Bősárkány - Mosonmagyaróvári KC SE
14:30 KK AJKA - Éles KISE
15:25 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi Haladás
2019. április 13. szombat
Mosonmagyaróvár, UFM Aréna
09:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Győri ETO KC I.
09:55 Győri ETO KC II. - Győri ETO KC III.
10:50 Szombathelyi KKA I. - Bajnok DSE Nemesvámos
11:45 Győri ETO KC I. - Győri ETO KC II.
12:40 Győri ETO KC IV. - Szombathelyi KKA II.
13:35 Győri ETO KC III. - Szombathelyi KKA I.
14:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri ETO KC IV.
15:25 Szombathelyi KKA II. - Mosonmagyaróvári KC SE
Répcelak, Répce Sportcsarnok
09:00 Répcelaki SE - Lébényi KSE
09:55 Büki TK - KK AJKA
10:50 Lébényi KSE - Tapolca VSE
11:45 KK AJKA - KSE Bősárkány
12:40 Szombathelyi Haladás - Büki TK
13:35 Tapolca VSE - Éles KISE
14:30 KSE Bősárkány - Szombathelyi Haladás
15:25 Éles KISE - Répcelaki SE
2019. május 4. szombat
Nemesvámos, Sportcsarnok*
09:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri ETO KC II.
09:55 Győri ETO KC IV. - Büki TK
10:50 Győri ETO KC II. - Éles KISE
11:45 Szombathelyi KKA I. - Büki TK
12:40 Szombathelyi KKA II. - Győri ETO KC IV.
13:35 Szombathelyi KKA I. - Lébényi KSE
14:30 Éles KISE - Szombathelyi KKA II.
15:25 Lébényi KSE - Bajnok DSE Nemesvámos
Répcelak, Répce Sportcsarnok
09:00 Répcelaki SE - Mosonmagyaróvári KC SE
09:55 Szombathelyi Haladás - KK AJKA
10:50 Mosonmagyaróvári KC SE - KSE Bősárkány
11:45 Tapolca VSE - Szombathelyi Haladás
12:40 KK AJKA - Győri ETO KC I.
13:35 KSE Bősárkány - Győri ETO KC III.
14:30 Győri ETO KC I. - Tapolca VSE
15:25 Győri ETO KC III. - Répcelaki SE
2019. május 18. szombat
Balatonfüred, Szabadidőközpont
09:00 Éles KISE - Győri ETO KC III.
09:55 Győri ETO KC II. - Bajnok DSE Nemesvámos
10:50 Győri ETO KC III. - Szombathelyi KKA I.
11:45 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri ETO KC I.
12:40 Szombathelyi KKA II. - Győri ETO KC II.
13:35 Szombathelyi KKA I. - Győri ETO KC IV.
14:30 Győri ETO KC I. - Szombathelyi KKA II.
15:25 Győri ETO KC IV. - Éles KISE
2019. május 19. vasárnap
Mosonszolnok, Sportcsarnok
09:00 Lébényi KSE - Mosonmagyaróvári KC SE
09:50 Répcelaki SE - KK AJKA
10:40 Mosonmagyaróvári KC SE - Tapolca VSE
11:30 Szombathelyi Haladás - KK AJKA
12:20 KSE Bősárkány - Répcelaki SE
13:10 Tapolca VSE - Büki TK
14:00 KSE Bősárkány - Szombathelyi Haladás
14:50 Büki TK - Lébényi KSE
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁCS FANNI Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
2. BADICS HELKA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
3. BAKI ZSELYKE Győri ETO KC II. 0 2
4. BALASSA GEORGINA VIKTÓRIA KSE Bősárkány 0 12
5. BALÁZS LILI Büki TK 0 8
6. BALI BORÓKA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
7. BALOG SÁRA Tapolca VSE 0 10
8. BALOGH LILI ZEA Győri ETO KC IV. 0 10
9. BALOGH NOÉMI VIKTÓRIA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
10. BANYÓ MIRELLA Lébényi KSE 0 12
11. BARANYAI EMMA ANDREA Szombathelyi KKA I. 0 8
12. BÁRKA ZSÓFIA Tapolca VSE 0 7
13. BARTA BORBÁLA Bajnok DSE Nemesvámo 0 6
14. BARTI ALEXA Győri ETO KC IV. 0 12
15. BENKŐ NÓRA Győri ETO KC I. 0 8
16. BERTALAN NADIN MÓNIKA Mosonmagyaróvári KC 0 10
17. BINCZE LILI Szombathelyi KKA II. 0 2
18. BÍRÓ LUCA Mosonmagyaróvári KC 0 12
19. BITTMAN BARBARA Győri ETO KC III. 0 12
20. BLAZSÚR HANNA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
21. BOGISICH-DELI JÚLIA Győri ETO KC III. 0 4
22. BORBÉLY PETRA LUCA Győri ETO KC II. 0 8
23. BORHY SÁRA Szombathelyi KKA I. 0 10
24. BORSI FANNI Szombathelyi Haladás 0 6
25. BRECSKA ELIZA Lébényi KSE 0 2
26. BUGA RÉKA Mosonmagyaróvári KC 0 10
27. CEGLÉDI BOGLÁRKA Szombathelyi KKA II. 0 8
28. CZÉBÁN LILI Győri ETO KC IV. 0 10
29. CZÉBÁN STELLA Győri ETO KC IV. 0 6
30. CZENKI LARA Szombathelyi KKA I. 0 8
31. CZENKI PETRA Szombathelyi KKA I. 0 10
32. CZIGÁNY ENIKŐ Répcelaki SE 0 6
33. CSÁSZÁR DORKA Győri ETO KC II. 0 9
34. CSÁSZÁR PANNA Győri ETO KC IV. 0 12
35. DANCSECS JUDIT Szombathelyi Haladás 0 6
36. DEUTSCH DORINA HANNA Mosonmagyaróvári KC 0 10
37. DOMJÁN DALMA Győri ETO KC IV. 0 2
38. DÖMSÖDI DÓRA Lébényi KSE 0 6
39. EGRI NIKOLETTA Tapolca VSE 0 10
40. ERŐS DÓRA Győri ETO KC I. 0 4
41. FÁBIÁN NAPSUGÁR Szombathelyi KKA II. 0 10
42. FADDI-HORVÁTH ANNAMÁRIA Mosonmagyaróvári KC 0 6
43. FALUSI LUCA Győri ETO KC IV. 0 11
44. FARKAS RÉKA Lébényi KSE 0 8
45. FAZEKAS VIRÁG Éles KISE 0 10
46. FERENCZI ALIZ Lébényi KSE 0 10
47. FERENCSIK LILI KK AJKA 0 10
48. FOKI JANKA ERZSÉBET Répcelaki SE 0 12
49. FONTOS ZOÉ DIÁNA Győri ETO KC I. 0 7
50. FÜLLER RAMÓNA Győri ETO KC III. 0 4
51. GELENCSÉR ESZTER Győri ETO KC III. 0 10
52. GEOSITS ZSÓFIA Szombathelyi KKA I. 0 8
53. GÖDE PETRA Éles KISE 0 10
54. GRÁCZER FLÓRA PATRÍCIA Szombathelyi Haladás 0 10
55. GRANÁT DORKA Győri ETO KC II. 0 9
56. GREBENÁR RÉKA Szombathelyi KKA II. 0 6
57. GRÓF IZABELLA Büki TK 0 10
58. GRÓF LILIÁNA Tapolca VSE 0 10
59. GYOPÁROS NOÉMI Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
60. GYURASITS EMESE Győri ETO KC IV. 0 9
61. HALÁSZ BOGLÁRKA Győri ETO KC III. 0 12
62. HANGYÁL RÉKA Győri ETO KC IV. 0 5
63. HÉCZ ZSUZSANNA Mosonmagyaróvári KC 0 7
64. HERMAN LAURA RITA Győri ETO KC I. 0 12
65. HOLCHAMMER FANNI Lébényi KSE 0 6
66. HORVÁTH BOGLÁRKA Szombathelyi Haladás 0 8
67. HORVÁTH BRIGITTA Győri ETO KC III. 0 8
68. HORVÁTH HANNA Tapolca VSE 0 8
69. HORVÁTH KIRA Répcelaki SE 0 12
70. HORVÁTH LILI Győri ETO KC II. 0 12
71. HORVÁTH LUCA Szombathelyi KKA II. 0 10
72. HORVÁTH NÓRA JÚLIA Győri ETO KC III. 0 12
73. HORVÁTH PETRA Szombathelyi Haladás 0 10
74. HORVÁTH RÉKA Győri ETO KC IV. 0 7
75. HORVÁTH VIVIEN Szombathelyi KKA I. 0 8
76. HUTVÁGNER LILI DÓRA Éles KISE 0 4
77. IVÁSKÓ NÓRA Tapolca VSE 0 10
78. JÁKLI NATÁLIA KSE Bősárkány 0 11
79. JUSZTIN ZOÉ KÍRA KK AJKA 0 8
80. KALMÁR VIRÁG KATA Szombathelyi Haladás 0 6
81. KÁMÁN SÁRA Répcelaki SE 0 12
82. KÁNYA LUCA ANNA Szombathelyi KKA I. 0 10
83. KASPARIK FANNI Szombathelyi KKA II. 0 9
84. KASPER LILIEN Szombathelyi KKA I. 0 10
85. KERÉKGYÁRTÓ SZONJA Győri ETO KC I. 0 6
86. KERESZTES REGINA Büki TK 0 10
87. KERNYA PETRA Győri ETO KC III. 0 8
88. KINCSES ESZTER Büki TK 0 4
89. KISS DIÁNA ELIZA Győri ETO KC II. 0 6
90. KISS JÁZMIN Szombathelyi KKA II. 0 10
91. KLIMAJ LÉNA Szombathelyi Haladás 0 10
92. KOCZKÁS LILI Győri ETO KC III. 0 10
93. KOCSIS ESZTER Győri ETO KC III. 0 10
94. KOCSIS KATA Győri ETO KC II. 0 10
95. KOCSIS VIKTÓRIA Győri ETO KC III. 0 9
96. KÓH RAMÓNA KSE Bősárkány 0 10
97. KOHÁR HANGA Éles KISE 0 10
98. KOLESZÁR BÍBORKA Tapolca VSE 0 10
99. KORSÓS ALIZ IRÉN Győri ETO KC IV. 0 10
100. KOVÁCS BOGLÁRKA Győri ETO KC II. 0 8
101. KOVÁCS CINTIA KK AJKA 0 1
102. KOVÁCS DIÁNA TIFANI KSE Bősárkány 0 12
103. KOVÁCS JULIANNA Szombathelyi Haladás 0 10
104. KOVÁCS LOTTI HANNA Éles KISE 0 2
105. KOVÁCS ZSÓKA KK AJKA 0 10
106. KŐFALVI ZITA Győri ETO KC I. 0 8
107. KRÁNITZ ZSANETT Tapolca VSE 0 10
108. KRÁPICZ KATA KK AJKA 0 10
109. KULCSÁR DOROTTYA Tapolca VSE 0 10
110. LANDAUER EMMA Büki TK 0 10
111. LÉKAI ODETT Szombathelyi KKA II. 0 10
112. LENGYEL REBEKA KSE Bősárkány 0 12
113. LENGYEL ZSÓFIA Mosonmagyaróvári KC 0 10
114. LESKOVICS CSILLA KK AJKA 0 10
115. LESKOVICS DORINA KK AJKA 0 10
116. LIDI PATRICIA KSE Bősárkány 0 10
117. LUKÁCS BOGLÁRKA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
118. MADARÁSZ RÉKA KSE Bősárkány 0 12
119. MARKÓ HANNA LILLA Győri ETO KC I. 0 12
120. MÁRKUS LUCA Győri ETO KC II. 0 10
121. MAURER LILI Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
122. MÉSZÁROS ANNA Győri ETO KC IV. 0 12
123. MIKLÓSY JÚLIA Győri ETO KC I. 0 10
124. MIKLÓSY LUCA Győri ETO KC I. 0 9
125. MOLNÁR DORKA Éles KISE 0 10
126. MOLNÁR KINGA Répcelaki SE 0 12
127. MOLNÁR SÁRA Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
128. MOLNÁR ZSÓFIA Győri ETO KC IV. 0 9
129. MÓNUS BORBÁLA ANNA Győri ETO KC I. 0 4
130. NAGY ABIGÉL SÁRA Győri ETO KC II. 0 10
131. NAGY ANDREA Büki TK 0 8
132. NAGY DORINA KK AJKA 0 10
133. NAGY ZSUZSANNA Büki TK 0 10
134. NÉMETH ANGELINA CINTIA Répcelaki SE 0 12
135. NÉMETH ANNA Szombathelyi Haladás 0 10
136. NÉMETH ANNA KK AJKA 0 8
137. NÉMETH ESZTER Győri ETO KC II. 0 10
138. NÉMETH GINA LORIEN Győri ETO KC I. 0 8
139. NÉMETH HANNA Lébényi KSE 0 12
140. NÉMETH LAURA Büki TK 0 8
141. NÉMETH LOTTI Lébényi KSE 0 12
142. NÉMETH PETRA Győri ETO KC II. 0 8
143. NESZTOR -MARTSA EMMA Győri ETO KC I. 0 8
144. OLÁH GABRIELLA Szombathelyi KKA II. 0 8
145. PÁDÁR LAURA Győri ETO KC II. 0 10
146. PADOS BRIGITTA Szombathelyi Haladás 0 8
147. PÁL ZSANKA KK AJKA 0 8
148. PÁL ZSÓKA KK AJKA 0 10
149. PÁSZTOR EMÍLIA Éles KISE 0 10
150. PATAKI JÁZMIN ANITA Répcelaki SE 0 9
151. PATKÓ ADÉL Répcelaki SE 0 12
152. PÉNTEK NEDDA Győri ETO KC III. 0 11
153. PERÉNYI DORKA Éles KISE 0 10
154. PÉTERSZEGI REGINA Büki TK 0 4
155. PETRÓ DORINA Mosonmagyaróvári KC 0 4
156. PFLUGER NÓRA Tapolca VSE 0 10
157. PLACHY ANNA Mosonmagyaróvári KC 0 12
158. PLACHY FANNI Lébényi KSE 0 10
159. PONTY ADRIENN ALEXANDRA Lébényi KSE 0 4
160. PÖLTL ANNA Büki TK 0 10
161. PREIER ZOÉ Lébényi KSE 0 12
162. PREKKER NIKOLETT Büki TK 0 6
163. RACZENBÖCK PANNA Győri ETO KC I. 0 10
164. RÁTH BORBÁLA Győri ETO KC II. 0 8
165. REDECZKI PETRA Mosonmagyaróvári KC 0 8
166. RÉDECSI POLETT Győri ETO KC II. 0 12
167. RIGÓ HANNA VIRÁG Mosonmagyaróvári KC 0 5
168. RIGÓ MELANI Lébényi KSE 0 4
169. ROSTA EDINA Győri ETO KC II. 0 6
170. RÓZSA ALEXA Győri ETO KC I. 0 6
171. SALAMON VIRÁG Lébényi KSE 0 4
172. SÁNDOR HANNA Győri ETO KC I. 0 10
173. SCHAUER LILI HANNA KSE Bősárkány 0 12
174. SCHERER DÓRA ANNA Győri ETO KC III. 0 8
175. SCHŐNIG VIRÁG Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
176. SCHUTTOVITS KAMILLA Mosonmagyaróvári KC 0 10
177. SEBESTYÉN LILI Győri ETO KC II. 0 10
178. SEMPERGER DORINA Mosonmagyaróvári KC 0 6
179. SOBIECH NICOLE Győri ETO KC III. 0 8
180. SÓLYOM SZÓFIA Lébényi KSE 0 12
181. SOMOGYI REBEKA Győri ETO KC III. 0 11
182. STOIBER MAJA Győri ETO KC III. 0 12
183. STROBL REBEKA Mosonmagyaróvári KC 0 6
184. SUGÁR DORKA Szombathelyi KKA II. 0 8
185. SULYOK SÁRA Győri ETO KC I. 0 2
186. SZABÓ DÓRA Éles KISE 0 10
187. SZABÓ GRÉTA Éles KISE 0 6
188. SZABÓ IZABELLA Éles KISE 0 6
189. SZABÓ LILI Szombathelyi KKA II. 0 10
190. SZABÓ ZSÓFI Éles KISE 0 6
191. SZAJKÓ FANNI Győri ETO KC II. 0 6
192. SZÁKOVICS HANNA Szombathelyi KKA II. 0 10
193. SZALAI LUCA Győri ETO KC II. 0 2
194. SZALAI-HORVÁTH HANNA Szombathelyi Haladás 0 4
195. SZÁR EVELIN Répcelaki SE 0 12
196. SZARVAS BORBÁLA Tapolca VSE 0 8
197. SZEBIK EMESE Lébényi KSE 0 12
198. SZEIBERT DIÁNA NAPSUGÁR Lébényi KSE 0 10
199. SZEILER ANNA ZSÓFIA KK AJKA 0 2
200. SZEKÉR RÉKA Szombathelyi KKA I. 0 10
201. SZEMÁN FRUZSINA Bajnok DSE Nemesvámo 0 6
202. SZIKRA KATA Mosonmagyaróvári KC 0 5
203. SZITA RÉKA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
204. SZLÁMER RÉKA Szombathelyi KKA I. 0 10
205. SZÜCS VIKTÓRIA Győri ETO KC I. 0 10
206. TÁBOROSI VIVIEN Tapolca VSE 0 10
207. TAKÁCS DIÁNA PANNA Győri ETO KC IV. 0 12
208. TAKÁCS EMESE Lébényi KSE 0 10
209. TAKÁCS EVELIN ZSANETT Büki TK 0 8
210. TAKÁCS KLAUDIA Szombathelyi KKA I. 0 6
211. TAKÁCS-GYŐRI DIÁNA KK AJKA 0 2
212. TÁLAS ALEXA Győri ETO KC I. 0 8
213. TÁLAS RÉKA Győri ETO KC I. 0 10
214. TALLÓS CSILLAG Győri ETO KC II. 0 4
215. TAMÁS ELINA Éles KISE 0 10
216. TÁRNOKI ABIGÉL Szombathelyi KKA II. 0 4
217. TÁRNOKI GRÉTA Szombathelyi KKA II. 0 10
218. TIBORC MIRA Szombathelyi KKA I. 0 8
219. TITSCHER KATA Bajnok DSE Nemesvámo 0 4
220. TÓTH ANNA Szombathelyi Haladás 0 8
221. TÓTH BARBARA Lébényi KSE 0 8
222. TÓTH GITTA Lébényi KSE 0 12
223. TÓTH JANKA Mosonmagyaróvári KC 0 5
224. TŐKE LILIÁNA Szombathelyi KKA I. 0 10
225. TÖRÖK PETRA KATALIN Győri ETO KC III. 0 10
226. VAJDA LUCA Győri ETO KC IV. 0 12
227. VAJDA ZOÉ KSE Bősárkány 0 12
228. VARGA DALMA Győri ETO KC II. 0 8
229. VARGA JANKA Győri ETO KC III. 0 9
230. VARGA MELISSZA Büki TK 0 10
231. VARGA VIRÁG KSE Bősárkány 0 12
232. VÉGH ZORKA JÚLIA Győri ETO KC IV. 0 7
233. VEZENDI NOÉMI Répcelaki SE 0 12
234. VIDRA KATINKA Mosonmagyaróvári KC 0 8
235. VIDRA VANESSZA Mosonmagyaróvári KC 0 8
236. VULCZ VANESSZA Győri ETO KC IV. 0 10
237. ZENTAI CSENGE Mosonmagyaróvári KC 0 10
238. ZENTAI SÁRA Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó