Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU13
Kovács László régió
2018. szeptember 22. szombat
Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium
12:00 Szentendrei NKE - Gödi SE 7 - 12
13:00 GVM Europe-Vác - VS Dunakeszi 33 - 6
14:00 DKA - Gödi SE 19 - 4
15:00 GVM Europe-Vác - Kántor Anikó SE 14 - 30
16:00 DKA - VS Dunakeszi 15 - 7
17:00 Szentendrei NKE - Kántor Anikó SE 3 - 48
Nagykáta, Sportcsarnok
09:00 Albertirsa SE - NSE 8 - 15
10:00 Dabasi KC VSE I. - Aranyszarvas SE 22 - 14
11:00 Dabasi KC VSE II. - NSE 12 - 20
12:00 Dabasi KC VSE I. - EURONOVEX USE 26 - 14
13:00 Dabasi KC VSE II. - Aranyszarvas SE 7 - 46
14:00 Albertirsa SE - EURONOVEX USE 6 - 42
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00 Dömsödi USE - Alsónémedi SE 38 - 7
10:00 Szigetszentmiklós NKSE - ÉRD 16 - 14
11:00 Százhalombattai VUK SE - Alsónémedi SE 29 - 9
12:00 ÉRD - Budai Farkasok NKFT 16 - 10
13:00 Szigetszentmiklós NKSE - Százhalombattai VUK SE 27 - 15
14:00 Dömsödi USE - Budai Farkasok NKFT 28 - 13
2018. szeptember 23. vasárnap
Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium
09:00 Farkasvár DSE LU13 - Solymári SC 41 - 6
10:00 Vecsési SE - Moyra-Budaörs Handball 14 - 17
11:00 Gyáli BKSE - Solymári SC 6 - 16
12:00 Vecsési SE - Sülysápi SE 35 - 12
13:00 Moyra-Budaörs Handball - Gyáli BKSE 30 - 3
14:00 Farkasvár DSE LU13 - Sülysápi SE 46 - 6
2018. október 6. szombat
Vác, Városi Sportcsarnok
10:30 GVM Europe-Vác - DKA 28 - 12
11:25 VS Dunakeszi - Gödi SE 4 - 11
12:20 Kántor Anikó SE - DKA 28 - 5
13:15 Szentendrei NKE - VS Dunakeszi 8 - 14
14:10 Gödi SE - Kántor Anikó SE 5 - 28
15:05 Szentendrei NKE - GVM Europe-Vác 3 - 37
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00 Gyáli BKSE - Dömsödi USE 4 - 30
09:55 Szigetszentmiklós NKSE - Alsónémedi SE 30 - 5
10:50 Vecsési SE - Dömsödi USE 15 - 10
11:45 Sülysápi SE - Szigetszentmiklós NKSE 7 - 32
12:40 Alsónémedi SE - Vecsési SE 5 - 37
13:35 Sülysápi SE - Gyáli BKSE 16 - 9
Érd, Batthyányi Ált.Isk. spcs.
09:00 ÉRD - Százhalombattai VUK SE 15 - 11
09:55 Budai Farkasok NKFT - Moyra-Budaörs Handball 13 - 23
10:50 Solymári SC - Százhalombattai VUK SE 11 - 27
11:45 Farkasvár DSE LU13 - Budai Farkasok NKFT 29 - 11
12:40 Moyra-Budaörs Handball - Solymári SC 32 - 5
13:35 Farkasvár DSE LU13 - ÉRD 17 - 12
2018. október 7. vasárnap
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
08:00 Aranyszarvas SE - Albertirsa SE 26 - 9
08:55 Dabasi KC VSE I. - NSE 31 - 0
09:50 Albertirsa SE - Dabasi KC VSE II. 15 - 10
10:45 EURONOVEX USE - NSE 36 - 3
11:40 Dabasi KC VSE I. - Dabasi KC VSE II. 51 - 14
12:35 EURONOVEX USE - Aranyszarvas SE 20 - 12
2018. október 27. szombat
Dunakeszi, Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
09:00 VS Dunakeszi - Kántor Anikó SE 5 - 35
09:55 Gödi SE - DKA 12 - 16
10:50 Sülysápi SE - VS Dunakeszi 17 - 16
11:45 GVM Europe-Vác - Gödi SE 24 - 6
12:40 DKA - Sülysápi SE 25 - 15
13:35 Kántor Anikó SE - GVM Europe-Vác 27 - 12
2018. október 28. vasárnap
Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
09:00 Szentendrei NKE - Moyra-Budaörs Handball 1 - 43
09:55 Solymári SC - Vecsési SE 9 - 23
10:50 Gyáli BKSE - Szentendrei NKE 22 - 10
11:45 Farkasvár DSE LU13 - Solymári SC 23 - 10
12:40 Vecsési SE - Gyáli BKSE 32 - 6
13:35 Moyra-Budaörs Handball - Farkasvár DSE LU13 13 - 26
Örkény, Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
09:00 EURONOVEX USE - Dabasi KC VSE II. 43 - 4
09:55 NSE - Aranyszarvas SE 4 - 32
10:50 Dabasi KC VSE II. - Albertirsa SE 19 - 7
11:45 Aranyszarvas SE - Dabasi KC VSE I. 14 - 22
12:40 Albertirsa SE - NSE 7 - 13
13:35 Dabasi KC VSE I. - EURONOVEX USE 26 - 12
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
09:00 Százhalombattai VUK SE - Szigetszentmiklós NKSE 7 - 25
09:55 Alsónémedi SE - Budai Farkasok NKFT 8 - 25
10:50 Szigetszentmiklós NKSE - ÉRD 10 - 14
11:45 Budai Farkasok NKFT - Dömsödi USE 14 - 17
12:40 ÉRD - Alsónémedi SE 38 - 4
13:35 Dömsödi USE - Százhalombattai VUK SE 13 - 22
2018. november 18. vasárnap
Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimn.
09:00 VS Dunakeszi - Farkasvár DSE LU13 1 - 35
09:55 Solymári SC - Kántor Anikó SE 7 - 34
10:50 Farkasvár DSE LU13 - GVM Europe-Vác 37 - 8
11:45 Solymári SC - Gödi SE 23 - 8
12:40 Kántor Anikó SE - Szentendrei NKE 41 - 5
13:35 GVM Europe-Vác - DKA 17 - 12
14:30 Gödi SE - Szentendrei NKE 15 - 13
15:25 DKA - VS Dunakeszi 10 - 7
Tóalmás, Tornacsarnok
09:00 Sülysápi SE - NSE 17 - 17
09:55 Dabasi KC VSE I. - Vecsési SE 15 - 14
10:50 NSE - Dabasi KC VSE II. 9 - 12
11:45 Albertirsa SE - Dabasi KC VSE I. 6 - 27
12:40 Vecsési SE - EURONOVEX USE 17 - 29
13:35 Dabasi KC VSE II. - Aranyszarvas SE 6 - 36
14:30 EURONOVEX USE - Albertirsa SE 38 - 3
15:25 Aranyszarvas SE - Sülysápi SE 42 - 10
Alsónémedi, Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
09:00 Alsónémedi SE - Gyáli BKSE 18 - 5
09:55 Szigetszentmiklós NKSE - Dömsödi USE 21 - 22
10:50 Százhalombattai VUK SE - ÉRD 17 - 20
11:45 Dömsödi USE - Gyáli BKSE 24 - 11
12:40 Budai Farkasok NKFT - Szigetszentmiklós NKSE 19 - 16
13:35 ÉRD - Moyra-Budaörs Handball 18 - 13
14:30 Százhalombattai VUK SE - Budai Farkasok NKFT 22 - 17
15:25 Moyra-Budaörs Handball - Alsónémedi SE 28 - 14
2018. december 8. szombat
Solymár, PEMÜ Sportcsanok
11:00 Solymári SC - VS Dunakeszi 16 - 5
11:55 Szigetszentmiklós NKSE - Farkasvár DSE LU13 16 - 32
12:50 VS Dunakeszi - Budai Farkasok NKFT 7 - 23
13:45 Farkasvár DSE LU13 - Százhalombattai VUK SE 35 - 18
14:40 Moyra-Budaörs Handball - Szigetszentmiklós NKSE 22 - 20
15:35 Budai Farkasok NKFT - ÉRD 13 - 21
16:30 Százhalombattai VUK SE - Moyra-Budaörs Handball 18 - 23
17:25 ÉRD - Solymári SC 17 - 11
2018. december 9. vasárnap
Göd, Balázsovits János spcs.
09:00 Gödi SE - Kántor Anikó SE 3 - 29
09:55 Alsónémedi SE - Szentendrei NKE 14 - 11
10:50 Kántor Anikó SE - DKA 31 - 8
11:45 GVM Europe-Vác - Alsónémedi SE 26 - 5
12:40 Szentendrei NKE - Dömsödi USE 2 - 23
13:35 DKA - Gyáli BKSE 9 - 9
14:30 Dömsödi USE - GVM Europe-Vác 11 - 21
15:25 Gyáli BKSE - Gödi SE 14 - 14
Nagykáta, Sportcsarnok
09:00 NSE - Dabasi KC VSE I. 4 - 38
09:55 Dabasi KC VSE II. - Sülysápi SE 22 - 19
10:50 Dabasi KC VSE I. - Aranyszarvas SE 20 - 13
11:45 Vecsési SE - Dabasi KC VSE II. 32 - 4
12:40 Sülysápi SE - Albertirsa SE 12 - 16
13:35 Aranyszarvas SE - EURONOVEX USE 10 - 12
14:30 Albertirsa SE - Vecsési SE 6 - 24
15:25 EURONOVEX USE - NSE 39 - 5
2019. március 9. szombat
Nagykáta, Sportcsarnok
09:00 NSE - Sülysápi SE 18 - 16
09:55 Albertirsa SE - Gyáli BKSE 13 - 14
10:50 Sülysápi SE - Dabasi KC VSE II. 25 - 12
11:45 Alsónémedi SE - Gyáli BKSE 10 - 20
12:40 VS Dunakeszi - Albertirsa SE 18 - 13
13:35 Dabasi KC VSE II. - Szentendrei NKE 14 - 23
14:30 Alsónémedi SE - VS Dunakeszi 11 - 10
15:25 Szentendrei NKE - NSE 10 - 7
Érd, Batthyányi Ált.Isk. spcs.
09:00 ÉRD - Vecsési SE 16 - 22
09:55 Moyra-Budaörs Handball - Kántor Anikó SE 19 - 21
10:50 Vecsési SE - GVM Europe-Vác 22 - 12
11:45 Kántor Anikó SE - Farkasvár DSE LU13 29 - 26
12:40 Dabasi KC VSE I. - Moyra-Budaörs Handball 31 - 10
13:35 GVM Europe-Vác - EURONOVEX USE 12 - 21
14:30 Farkasvár DSE LU13 - Dabasi KC VSE I. 19 - 20
15:25 EURONOVEX USE - ÉRD 21 - 16
2019. március 10. vasárnap
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00 Dömsödi USE - Szigetszentmiklós NKSE 19 - 21
09:55 Budai Farkasok NKFT - Százhalombattai VUK SE 17 - 16
10:50 Szigetszentmiklós NKSE - Solymári SC 32 - 8
11:45 Aranyszarvas SE - Budai Farkasok NKFT 23 - 13
12:40 Százhalombattai VUK SE - DKA 21 - 2
13:35 Solymári SC - Gödi SE 15 - 5
14:30 DKA - Aranyszarvas SE 12 - 31
15:25 Gödi SE - Dömsödi USE 9 - 31
2019. március 31. vasárnap
Dabas, OBO Aréna
09:00 Dabasi KC VSE II. - Gyáli BKSE 13 - 24
09:55 Dabasi KC VSE I. - EURONOVEX USE 20 - 19
10:50 Gyáli BKSE - Sülysápi SE 18 - 17
11:45 EURONOVEX USE - Moyra-Budaörs Handball 28 - 18
12:40 Dömsödi USE - Dabasi KC VSE I. 7 - 37
13:35 Sülysápi SE - Albertirsa SE 13 - 20
14:30 Moyra-Budaörs Handball - Dömsödi USE 31 - 16
15:25 Albertirsa SE - Dabasi KC VSE II. 15 - 20
Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok
09:00 Szigetszentmiklós NKSE - Gödi SE 33 - 2
09:55 DKA - Budai Farkasok NKFT 6 - 30
10:50 Gödi SE - Százhalombattai VUK SE 9 - 29
11:45 GVM Europe-Vác - Budai Farkasok NKFT 23 - 15
12:40 Aranyszarvas SE - DKA 35 - 13
13:35 Százhalombattai VUK SE - NSE 28 - 7
14:30 Aranyszarvas SE - GVM Europe-Vác 32 - 17
15:25 NSE - Szigetszentmiklós NKSE 3 - 21
Vecsés, Városi Sportcsarnok
08:00 Vecsési SE - ÉRD 18 - 17
08:50 VS Dunakeszi - Solymári SC 7 - 8
09:40 ÉRD - Kántor Anikó SE 20 - 22
10:30 Solymári SC - Alsónémedi SE 16 - 12
11:20 Szentendrei NKE - VS Dunakeszi 10 - 11
12:10 Kántor Anikó SE - Farkasvár DSE LU13 21 - 19
13:00 Alsónémedi SE - Szentendrei NKE 9 - 13
13:50 Farkasvár DSE LU13 - Vecsési SE 22 - 19
2019. április 13. szombat
Vác, Városi Sportcsarnok
09:00 GVM Europe-Vác - Vecsési SE 10 - 14
09:55 Kántor Anikó SE - Moyra-Budaörs Handball 26 - 18
10:50 Vecsési SE - Dömsödi USE 26 - 10
11:45 Moyra-Budaörs Handball - Farkasvár DSE LU13 18 - 27
12:40 EURONOVEX USE - Kántor Anikó SE 28 - 28
13:35 Dömsödi USE - Dabasi KC VSE I. 15 - 28
14:30 Farkasvár DSE LU13 - EURONOVEX USE 31 - 27
15:25 Dabasi KC VSE I. - GVM Europe-Vác 31 - 8
Érd, Treff Sportcsarnok
09:00 Budai Farkasok NKFT - Szigetszentmiklós NKSE 18 - 28
09:55 ÉRD - Aranyszarvas SE 24 - 18
10:50 Szigetszentmiklós NKSE - Százhalombattai VUK SE 20 - 20
11:45 Aranyszarvas SE - Budai Farkasok NKFT 29 - 22
12:40 DKA - Gödi SE 16 - 5
13:35 NSE - ÉRD 3 - 25
14:30 Százhalombattai VUK SE - DKA 27 - 19
15:25 Gödi SE - NSE 18 - 9
Tóalmás, Tornacsarnok
09:00 Sülysápi SE - Albertirsa SE 13 - 9
09:55 Szentendrei NKE - Gyáli BKSE 11 - 13
10:50 Albertirsa SE - VS Dunakeszi 10 - 10
11:45 Gyáli BKSE - Solymári SC 9 - 19
12:40 Szentendrei NKE - Dabasi KC VSE II. 22 - 10
13:35 VS Dunakeszi - Alsónémedi SE 10 - 18
14:30 Dabasi KC VSE II. - Solymári SC 10 - 19
15:25 Alsónémedi SE - Sülysápi SE 20 - 19
2019. május 4. szombat
Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
10:00 Moyra-Budaörs Handball - GVM Europe-Vác
10:55 ÉRD - Farkasvár DSE LU13
11:50 Kántor Anikó SE - Dabasi KC VSE I.
12:45 GVM Europe-Vác - Farkasvár DSE LU13
13:40 Budai Farkasok NKFT - EURONOVEX USE
14:35 Dabasi KC VSE I. - ÉRD
15:30 Budai Farkasok NKFT - Kántor Anikó SE
16:25 EURONOVEX USE - Moyra-Budaörs Handball
2019. május 5. vasárnap
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
09:00 Százhalombattai VUK SE - NSE
09:55 Aranyszarvas SE - Gödi SE
10:50 NSE - Szigetszentmiklós NKSE
11:45 Vecsési SE - Aranyszarvas SE
12:40 Gödi SE - DKA
13:35 Szigetszentmiklós NKSE - Dabasi KC VSE II.
14:30 DKA - Vecsési SE
15:25 Dabasi KC VSE II. - Százhalombattai VUK SE
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
10:00 Gyáli BKSE - Dömsödi USE
10:55 Alsónémedi SE - Solymári SC
11:50 Szentendrei NKE - Gyáli BKSE
12:45 Sülysápi SE - Dömsödi USE
13:40 Solymári SC - VS Dunakeszi
14:35 Albertirsa SE - Alsónémedi SE
15:30 Szentendrei NKE - Sülysápi SE
16:25 VS Dunakeszi - Albertirsa SE
2019. május 18. szombat
Göd, Balázsovits János spcs.
09:00 Gödi SE - Solymári SC
09:55 DKA - Szigetszentmiklós NKSE
10:50 NSE - GVM Europe-Vác
11:45 Százhalombattai VUK SE - Szigetszentmiklós NKSE
12:40 Solymári SC - DKA
13:35 NSE - Aranyszarvas SE
14:30 GVM Europe-Vác - Százhalombattai VUK SE
15:25 Aranyszarvas SE - Gödi SE
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
10:00 Dömsödi USE - Alsónémedi SE
10:55 Albertirsa SE - Budai Farkasok NKFT
11:50 Dömsödi USE - VS Dunakeszi
12:45 Sülysápi SE - Alsónémedi SE
13:40 Albertirsa SE - Szentendrei NKE
14:35 Budai Farkasok NKFT - Gyáli BKSE
15:30 Sülysápi SE - VS Dunakeszi
16:25 Gyáli BKSE - Szentendrei NKE
Bugyi, Sportcsarnok
09:00 Dabasi KC VSE I. - ÉRD
09:55 Kántor Anikó SE - Vecsési SE
10:50 ÉRD - EURONOVEX USE
11:45 Kántor Anikó SE - Dabasi KC VSE I.
12:40 Dabasi KC VSE II. - Moyra-Budaörs Handball
13:35 Vecsési SE - Farkasvár DSE LU13
14:30 Moyra-Budaörs Handball - EURONOVEX USE
15:25 Farkasvár DSE LU13 - Dabasi KC VSE II.
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. AMBRUSKA BERNADETT Dömsödi USE 0 16
2. ANDRÁS HENRIETTA Százhalombattai VUK 0 2
3. ANDRÁS VIKTÓRIA Dömsödi USE 0 2
4. ANDRISTYÁK NOÉMI Dabasi KC VSE I. 0 15
5. ANDRUSKÓ CSENGE Farkasvár DSE LU13 0 14
6. ANDRUSKÓ DÓRA Farkasvár DSE LU13 0 16
7. BABAI CSENGE Albertirsa SE 0 13
8. BADAR SZONJA Moyra-Budaörs Handba 0 12
9. BAGI CINTIA VS Dunakeszi 0 16
10. BAGOLY ZITA BETTÍNA Solymári SC 0 16
11. BAJZÁTH ZSÓFIA EURONOVEX USE 0 16
12. BAKOS ESZTER VS Dunakeszi 0 16
13. BALÁZSIK ROXÁNA Moyra-Budaörs Handba 0 12
14. BÁLDY RITA ÉRD 0 7
15. BÁLDY ZSÓFIA ÉRD 0 14
16. BALOGH PETRA Moyra-Budaörs Handba 0 1
17. BALOGH ZSÓFI Aranyszarvas SE 0 16
18. BANA BOGLÁRKA Százhalombattai VUK 0 12
19. BARNA TAMARA Szentendrei NKE 0 10
20. BARTA TÍMEA Budai Farkasok NKFT 0 14
21. BARTHA SÁRA BORÓKA GVM Europe-Vác 0 14
22. BARTUS SZONJA HANNA Budai Farkasok NKFT 0 4
23. BATA CINTIA Dömsödi USE 0 10
24. BEDNÁRIK PANNA GVM Europe-Vác 0 15
25. BEKE BETTINA JÁZMIN Alsónémedi SE 0 14
26. BEKE LILIÁNA Sülysápi SE 0 14
27. BENDE LILI Aranyszarvas SE 0 16
28. BERECZKY SZONJA ERIKA Gyáli BKSE 0 16
29. BERÉNYI KATINKA EURONOVEX USE 0 16
30. BERKI HANNA Dabasi KC VSE II. 0 12
31. BIRÓ BORBÁLA GVM Europe-Vác 0 12
32. BIRÓ KRISZTINA Moyra-Budaörs Handba 0 13
33. BOCSKAI BLANKA ANNA Gyáli BKSE 0 16
34. BODA DORINA BEATRIX Vecsési SE 0 8
35. BÓDI KÍRA ÉRD 0 16
36. BODOR HANNA NSE 0 14
37. BOGNÁR VIVIEN ÉRD 0 16
38. BOKOR BETTINA MÓNIKA Moyra-Budaörs Handba 0 8
39. BOROS PANKA EURONOVEX USE 0 14
40. BOSNYÁK LILI Szigetszentmiklós NK 0 14
41. BRAUN LUCA CSENGE Kántor Anikó SE 0 16
42. BREIER MICI BORI Szentendrei NKE 0 4
43. BREZOVSZKY BARBARA Gödi SE 0 16
44. BRÜNNER NOÉMI Vecsési SE 0 1
45. BUCZKÓ VIKTÓRIA GVM Europe-Vác 0 6
46. BUDAI ÉVA DZSENIFER Dömsödi USE 0 9
47. BUDAI VIVIEN KLÁRA Vecsési SE 0 14
48. BUDAU BOGLÁRKA Aranyszarvas SE 0 16
49. BUKOVINSZKI RÉKA BEÁTA Albertirsa SE 0 15
50. CHEMEZ BIANKA BLANKA Moyra-Budaörs Handba 0 16
51. CZIFRIK SÁRA Farkasvár DSE LU13 0 14
52. CZIFRIK VIRÁG Farkasvár DSE LU13 0 14
53. CSABAI-ABRÁN DÓRA Gödi SE 0 13
54. CSÁK LUCA Farkasvár DSE LU13 0 16
55. CSIBA VIRÁG Budai Farkasok NKFT 0 14
56. CSIDER KATA GVM Europe-Vác 0 12
57. CSINOS MILLA Dabasi KC VSE I. 0 14
58. CSÓKA LAURA ANNA Gyáli BKSE 0 14
59. DANKÓ DORINA LAURA Gödi SE 0 16
60. DANKULY ALEXA Dabasi KC VSE I. 0 16
61. DANYI JANKA Albertirsa SE 0 16
62. DÁVID BIANKA Albertirsa SE 0 16
63. DÉCSEI KRISZTINA Farkasvár DSE LU13 0 16
64. DENKE LILI Alsónémedi SE 0 4
65. DEZAMITS HANNA Százhalombattai VUK 0 15
66. DOLNAY LILI Moyra-Budaörs Handba 0 14
67. DOMA ZSÓFIA Vecsési SE 0 16
68. DORICSÁK PANNA Dabasi KC VSE II. 0 2
69. DROBA TÜNDE ÉRD 0 5
70. ÉGETŐ JANKA Budai Farkasok NKFT 0 16
71. EGRI BORBÁLA ANNA Gyáli BKSE 0 12
72. EKE NÍLA VS Dunakeszi 0 16
73. ENGERT ZSÓFIA Solymári SC 0 16
74. ERDÉSZ ANNA Kántor Anikó SE 0 16
75. FABRICZIUS KIARA VIKTÓRIA Albertirsa SE 0 11
76. FARKAS BORÓKA Farkasvár DSE LU13 0 16
77. FARKAS EVELIN Dömsödi USE 0 4
78. FARKAS GRÉTA IZABELL GVM Europe-Vác 0 2
79. FARKAS LAURA Dabasi KC VSE II. 0 16
80. FARKAS PETRA Vecsési SE 0 10
81. FARSANG MENDI NSE 0 16
82. FAZEKAS JULIANNA Aranyszarvas SE 0 16
83. FEKETE ALEXANDRA Albertirsa SE 0 15
84. FEKETE LUCA Moyra-Budaörs Handba 0 4
85. FISCHBEIN MIRA Százhalombattai VUK 0 5
86. FODOR DÓRA Solymári SC 0 14
87. FODOR ZSÓFIA Farkasvár DSE LU13 0 14
88. FRIEDMANN SÁRA Szigetszentmiklós NK 0 16
89. FUCHS JÚLIA ÉRD 0 13
90. GÁL ESZTER ÉRD 0 14
91. GÁL KINCSŐ ÉRD 0 11
92. GALAMBOS LINETT ÁGNES Százhalombattai VUK 0 4
93. GALLAI ANNA NSE 0 12
94. GÁSPÁR RÉKA DKA 0 8
95. GAVALDI LILI Szigetszentmiklós NK 0 16
96. GENDUR KATALIN Alsónémedi SE 0 14
97. GERGELY PANNA FLÓRA Vecsési SE 0 2
98. GIZELLA BARBARA Szentendrei NKE 0 14
99. GÓBER ZSÓFIA Szigetszentmiklós NK 0 16
100. GÖDÖLLEI KINCSŐ Alsónémedi SE 0 12
101. GUBA ALEXANDRA ZSÓFIA Solymári SC 0 16
102. GULYÁS FANNI Szigetszentmiklós NK 0 14
103. GYARMATI EMMA Sülysápi SE 0 9
104. GYARMATI LILLA Sülysápi SE 0 9
105. GYŐRI ZSÓFIA DÓRA Vecsési SE 0 6
106. GYURCSÁNYI BOGLÁRKA MÁRIA Albertirsa SE 0 16
107. GYURICZA RÉKA GVM Europe-Vác 0 13
108. GYÜRE JÁZMIN NSE 0 2
109. HAJDU VANDA Dabasi KC VSE II. 0 14
110. HALÁSZ BOGLÁRKA GVM Europe-Vác 0 15
111. HALLER KATA Alsónémedi SE 0 12
112. HEGEDÜS DORKA Szigetszentmiklós NK 0 14
113. HEGEDŰS RÉKA GVM Europe-Vác 0 16
114. HERNECZKY TULIPÁN Szentendrei NKE 0 15
115. HERSICS DÓRA Farkasvár DSE LU13 0 3
116. HÓDI DALMA Moyra-Budaörs Handba 0 2
117. HOMÁN EMESE PIROSKA Szentendrei NKE 0 4
118. HORVÁTH BOGLÁRKA Kántor Anikó SE 0 14
119. HORVÁTH JÁZMIN Budai Farkasok NKFT 0 4
120. HORVÁTH KINCSŐ ERZSÉBET Moyra-Budaörs Handba 0 6
121. HORVÁTH NATASA LAURA Albertirsa SE 0 3
122. HORVÁTH PETRA LAURA Kántor Anikó SE 0 16
123. HUBANOV JOHANNA Budai Farkasok NKFT 0 14
124. HUNYADI ZSÓFIA Sülysápi SE 0 7
125. ILLÉS LUCA Aranyszarvas SE 0 16
126. ILLYÉS GRÉTA GVM Europe-Vác 0 1
127. IMBRE ANNA Aranyszarvas SE 0 16
128. ISTVÁN FLÓRA GVM Europe-Vác 0 13
129. IZSÁK FANNI Dömsödi USE 0 12
130. JABRONKA INEZ ANNA Gödi SE 0 13
131. JAKAB HANGA Százhalombattai VUK 0 14
132. JAKABFFY JULIANNA Solymári SC 0 12
133. JANI PETRA Szentendrei NKE 0 16
134. JORDÁN KIRA VIVIEN Gyáli BKSE 0 16
135. JÓZSA VIKTÓRIA EURONOVEX USE 0 8
136. KAÁRI LUCA Albertirsa SE 0 8
137. KACEUS GRÉTA Budai Farkasok NKFT 0 16
138. KACSÓ NOÉMI PETRA GVM Europe-Vác 0 3
139. KÁLMÁN BOGLÁRKA Százhalombattai VUK 0 14
140. KANYÓ DÓRA ANNA Farkasvár DSE LU13 0 16
141. KAPU ZSÓFI ÉRD 0 13
142. KARÁSZI VIKTÓRIA Moyra-Budaörs Handba 0 7
143. KASNYA KRISZTINA Szigetszentmiklós NK 0 16
144. KASSA ZOÉ Gödi SE 0 10
145. KASZA KITTI ÉRD 0 12
146. KATUS VERONIKA FLÓRA Moyra-Budaörs Handba 0 14
147. KELE RÉKA NSE 0 16
148. KELEMEN ANNA Alsónémedi SE 0 16
149. KERÉNYI CSENGE Kántor Anikó SE 0 16
150. KERESZTES ANNA DKA 0 16
151. KERTÉSZ TIMEA Sülysápi SE 0 16
152. KIS BLANKA ÉRD 0 15
153. KIS DZSENIFER Albertirsa SE 0 16
154. KISS CSENGE Alsónémedi SE 0 16
155. KISS DORKA Dabasi KC VSE II. 0 4
156. KISS EDINA Vecsési SE 0 16
157. KISS KORNÉLIA Szentendrei NKE 0 16
158. KISS VIVIEN ZSUZSANNA Dömsödi USE 0 14
159. KOHUT KAMILLA SÁRA Százhalombattai VUK 0 4
160. KOLOZSI LAURA GVM Europe-Vác 0 12
161. KÓNYA PETRA Százhalombattai VUK 0 14
162. KÓRÉ EMESE EURONOVEX USE 0 15
163. KOVÁCS ANGÉLA GIZELLA Dabasi KC VSE II. 0 4
164. KOVÁCS BLANKA Dabasi KC VSE II. 0 16
165. KOVÁCS EMESE Dabasi KC VSE II. 0 6
166. KOVÁCS LAURA Dabasi KC VSE II. 0 16
167. KOVÁCS LILLA Szigetszentmiklós NK 0 14
168. KOVÁCS ZSÓFI NSE 0 12
169. KOZMA LILI GVM Europe-Vác 0 16
170. KÖCK RÉKA Farkasvár DSE LU13 0 16
171. KÖTELES NIKOLETTA Solymári SC 0 16
172. KRISTÓF ANNA DKA 0 16
173. KRISTÓF FANNI DKA 0 14
174. KVASSAY-SAJÓ RÉKA Gödi SE 0 2
175. LADÁNYI BOGLÁRKA GEORGINA Gödi SE 0 7
176. LÁSZLÓ BOGLÁRKA Gyáli BKSE 0 14
177. LÁZÁR DÓRA Százhalombattai VUK 0 14
178. LECSEK LILI Százhalombattai VUK 0 6
179. LEGÉNDI ANNA Albertirsa SE 0 3
180. LENDVAI ANNA NSE 0 13
181. LIPPAI DORKA DÓRA Budai Farkasok NKFT 0 8
182. LOVASI KIRA CSENGE Budai Farkasok NKFT 0 14
183. LŐRINCZI LUCA SÁRA GVM Europe-Vác 0 14
184. LUGOSFALVI LILLA Vecsési SE 0 16
185. MAJER KATA LUCA Solymári SC 0 16
186. MAJOR CSILLA Dabasi KC VSE II. 0 2
187. MAJOS-MAROZSÁN GYÖRGYI FLÓRA ÉRD 0 8
188. MANYASZ VIKTORIA Sülysápi SE 0 16
189. MÁRKUS NÓRA ÉVA VS Dunakeszi 0 16
190. MARTON KINGA ANGYAL EURONOVEX USE 0 15
191. MÁRTON MELINDA Szigetszentmiklós NK 0 14
192. MATASDI PANNA GRÉTA Vecsési SE 0 16
193. MATEKOVICS NÓRA NSE 0 10
194. MÁTHÉ MÁRIA KLÁRA Moyra-Budaörs Handba 0 9
195. MATOS CSENGE Szigetszentmiklós NK 0 10
196. MEDVE ROZI Kántor Anikó SE 0 14
197. MÉLYKUTI DÓRA LAURA Budai Farkasok NKFT 0 14
198. MESTER MIRELLA Dömsödi USE 0 14
199. MESZES EMÍLIA BIANKA Gödi SE 0 14
200. MESZES JÁZMIN KIRA Gödi SE 0 6
201. MIKÓ LUCA Százhalombattai VUK 0 16
202. MIKUS MILÉNA NSE 0 12
203. MILBICH LORA Solymári SC 0 15
204. MITRÓ LUCA Farkasvár DSE LU13 0 13
205. MOCSÁRI DÓRA Százhalombattai VUK 0 4
206. MOLDOVÁN RÉKA Vecsési SE 0 16
207. MOLNÁR ANTÓNIA SZONJA Szigetszentmiklós NK 0 16
208. MOLNÁR DOMINIKA Kántor Anikó SE 0 2
209. MÓZSI VILLŐ LELLE Százhalombattai VUK 0 14
210. NAGY ANNA EDINA Szigetszentmiklós NK 0 14
211. NAGY BORBÁLA EMESE Dabasi KC VSE I. 0 16
212. NAGY ELIZA Gödi SE 0 2
213. NAGY KATA NSE 0 7
214. NAGY LILIÁNA Farkasvár DSE LU13 0 15
215. NAGY OLÍVIA Budai Farkasok NKFT 0 2
216. NAGY RÓZA ANNA Százhalombattai VUK 0 10
217. NAGY SAROLTA Vecsési SE 0 10
218. NAGY VIKTÓRIA ILONA Dabasi KC VSE I. 0 14
219. NAGY ZSANETT ÉRD 0 12
220. NYÁRÁDI JÁZMIN Alsónémedi SE 0 16
221. NYÍRI LUCA Kántor Anikó SE 0 2
222. OKOLICSÁNYI ANNA Gödi SE 0 2
223. OKOLICSÁNYI SÁRA Gödi SE 0 2
224. OLDAL JÚLIA NSE 0 10
225. OMELKA PATRICIA KÍRA Albertirsa SE 0 4
226. OROSZ IVETT Albertirsa SE 0 16
227. PANYIK LAURA VS Dunakeszi 0 12
228. PAPP NÓRA LILI Vecsési SE 0 6
229. PAPP SZILVIA Szentendrei NKE 0 16
230. PÁSZTOR PÁLMA Dabasi KC VSE II. 0 12
231. PATAKI NÓRA Sülysápi SE 0 10
232. PÉCZ ALEXANDRA Kántor Anikó SE 0 16
233. PERGER PANKA ZSÓFIA Dömsödi USE 0 14
234. PESTI GRÉTA EURONOVEX USE 0 16
235. PETRÓ RÉKA Albertirsa SE 0 15
236. PLESZKÁTS SIMONA Alsónémedi SE 0 14
237. POLÁKOVICS RÉKA Dabasi KC VSE I. 0 16
238. PÓSCH KIMBERLI Szigetszentmiklós NK 0 15
239. RADNAY KATA Gödi SE 0 11
240. RADULY GRÉTA ANNA DKA 0 16
241. RADZIK GRÉTA GVM Europe-Vác 0 5
242. RÉNYI-VÁMOS VANDA Farkasvár DSE LU13 0 1
243. RÉZMAN NÓRA VS Dunakeszi 0 5
244. RIEGER KAROLINA ÉRD 0 8
245. ROTYIK MISELL Gödi SE 0 10
246. ROTYIK SZONJA Gödi SE 0 6
247. SAÁRY GERDA GVM Europe-Vác 0 13
248. SCHANBERG LUCA Dabasi KC VSE II. 0 16
249. SCHMÉL ZOÉ FLÓRA Budai Farkasok NKFT 0 13
250. SCHVART KINGA EURONOVEX USE 0 14
251. SIPOS ANGÉLA TAMARA EURONOVEX USE 0 15
252. SIPOS PANNA GVM Europe-Vác 0 13
253. SÓGOR ABIGÉL Dabasi KC VSE II. 0 2
254. SOMODI LILI Sülysápi SE 0 15
255. SOÓS BOGLÁRKA RÉKA VS Dunakeszi 0 16
256. STECKL KATA Solymári SC 0 16
257. SUGTA ESZTER Moyra-Budaörs Handba 0 13
258. SÜTŐ SÁRA Solymári SC 0 16
259. SZABADOS BLANKA BRIGITTA Gödi SE 0 14
260. SZABADOS VIRÁG Dabasi KC VSE I. 0 16
261. SZABÓ ÁGNES Alsónémedi SE 0 4
262. SZABÓ BRIGITTA Gyáli BKSE 0 14
263. SZABÓ ESZTER NSE 0 2
264. SZABÓ KIRA KITTI Szentendrei NKE 0 12
265. SZABÓ LILI Sülysápi SE 0 14
266. SZABÓ-KOVÁCS DOROTTYA Budai Farkasok NKFT 0 15
267. SZAKÁCS BOGLÁRKA Moyra-Budaörs Handba 0 14
268. SZAKÁL EMESE Dömsödi USE 0 2
269. SZALAI PETRA Százhalombattai VUK 0 14
270. SZALLER LUJZA Dabasi KC VSE I. 0 16
271. SZALÓKI ZSÓFIA Aranyszarvas SE 0 16
272. SZÁNTÓ BORBÁLA Gödi SE 0 6
273. SZARVAS BOGLÁRKA EURONOVEX USE 0 12
274. SZARVAS ZSÓFIA Dabasi KC VSE I. 0 13
275. SZÁSZ-AUGUSZT LAURA BODZA Moyra-Budaörs Handba 0 12
276. SZÁVA KATALIN Albertirsa SE 0 6
277. SZÉKELY DALMA Szentendrei NKE 0 16
278. SZENTE KLAUDIA Gyáli BKSE 0 2
279. SZÉP NÓRA VIKTÓRIA Moyra-Budaörs Handba 0 9
280. SZÉPHALMI RÉKA GVM Europe-Vác 0 4
281. SZILÁGYI PANNA LIZA ÉRD 0 14
282. SZILÁGYI VILLŐ ZSELYKE Gödi SE 0 14
283. SZKUBÁN BLANKA EVELIN DKA 0 16
284. SZLOVÁK LILI Szentendrei NKE 0 10
285. SZÖLLŐS HANKA MÁRIA Solymári SC 0 14
286. SZŐLLŐSI LILI Gödi SE 0 2
287. TÁDER LUCA Dabasi KC VSE I. 0 14
288. TAKÁCS ÁGNES Dömsödi USE 0 16
289. TAKÁCS TÍMEA Dömsödi USE 0 10
290. TAKÁCS VIRÁG ENIKŐ Albertirsa SE 0 16
291. TAKÁCS-BORÓK DORKA Farkasvár DSE LU13 0 8
292. TAKÁCS-BORÓK GRÉTI Farkasvár DSE LU13 0 10
293. TISZÓ ADINA Albertirsa SE 0 4
294. TOMAN JUDIT GVM Europe-Vác 0 13
295. TÓTH EMESE KLÁRA NSE 0 7
296. TÓTH ESZTER ANNA Moyra-Budaörs Handba 0 6
297. TÓTH LUCA PANNA NSE 0 16
298. TÓTH MELISSZA Dömsödi USE 0 14
299. TÓTH VIOLETTA ÉRD 0 16
300. TÓTH VIRÁG ÉRD 0 14
301. TÖRÖK FLÓRA ANNA Aranyszarvas SE 0 16
302. TRINFA JOHANNA Százhalombattai VUK 0 16
303. TURÓCZI DÓRA NSE 0 6 0 14
Sülysápi SE 0 8
304. ÜVEGES REGINA KITTI VS Dunakeszi 0 16
305. VALASEK EMÍLIA NOÉMI Budai Farkasok NKFT 0 10
306. VALENT RÉKA DKA 0 16
307. VÁMOSI VIKTÓRIA Gyáli BKSE 0 14
308. VARGA BRIGITTA Moyra-Budaörs Handba 0 13
309. VARGA DÓRA Aranyszarvas SE 0 16
310. VASS ANNA KINCSŐ Aranyszarvas SE 0 16
311. VÉGVÁRI SZONJA EMÍLIA Moyra-Budaörs Handba 0 6
312. VERECKEI NÓRA Szigetszentmiklós NK 0 13
313. VILÁGOSI DORKA Százhalombattai VUK 0 12
314. VILLANT VERONIKA DKA 0 14
315. VÖRÖS DÉZI Szigetszentmiklós NK 0 4
316. VÖRÖS LAURA Albertirsa SE 0 5
317. ZÁMBORSZKI SZONJA Budai Farkasok NKFT 0 16
318. ZARÁNDI DOROTTYA ESZTER Kántor Anikó SE 0 16
319. ZARÁNDI EDINA RÉKA Kántor Anikó SE 0 16
320. ZÁTROK DÓRA Albertirsa SE 0 9
321. ZSIDAI EMMA EDINA Dömsödi USE 0 10
322. ZSIGMOND FANNI Solymári SC 0 16
323. ZSITVA RÉKA Alsónémedi SE 0 14
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó