Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU13
Kovács László régió
2018. szeptember 22. szombat
Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium
12:00 Szentendrei NKE - Gödi SE 7 - 12
13:00 GVM Europe-Vác - VS Dunakeszi 33 - 6
14:00 DKA - Gödi SE 19 - 4
15:00 GVM Europe-Vác - Kántor Anikó SE 14 - 30
16:00 DKA - VS Dunakeszi 15 - 7
17:00 Szentendrei NKE - Kántor Anikó SE 3 - 48
Nagykáta, Sportcsarnok
09:00 Albertirsa SE - NSE 8 - 15
10:00 Dabasi KC VSE I. - Aranyszarvas SE 22 - 14
11:00 Dabasi KC VSE II. - NSE 12 - 20
12:00 Dabasi KC VSE I. - EURONOVEX USE 26 - 14
13:00 Dabasi KC VSE II. - Aranyszarvas SE 7 - 46
14:00 Albertirsa SE - EURONOVEX USE 6 - 42
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00 Dömsödi USE - Alsónémedi SE 38 - 7
10:00 Szigetszentmiklós NKSE - ÉRD 16 - 14
11:00 Százhalombattai VUK SE - Alsónémedi SE 29 - 9
12:00 ÉRD - Budai Farkasok NKFT 16 - 10
13:00 Szigetszentmiklós NKSE - Százhalombattai VUK SE 27 - 15
14:00 Dömsödi USE - Budai Farkasok NKFT 28 - 13
2018. szeptember 23. vasárnap
Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium
09:00 Farkasvár DSE LU13 - Solymári SC 41 - 6
10:00 Vecsési SE - Moyra-Budaörs Handball 14 - 17
11:00 Gyáli BKSE - Solymári SC 6 - 16
12:00 Vecsési SE - Sülysápi SE 35 - 12
13:00 Moyra-Budaörs Handball - Gyáli BKSE 30 - 3
14:00 Farkasvár DSE LU13 - Sülysápi SE 46 - 6
2018. október 6. szombat
Vác, Városi Sportcsarnok
10:30 GVM Europe-Vác - DKA 28 - 12
11:25 VS Dunakeszi - Gödi SE 4 - 11
12:20 Kántor Anikó SE - DKA 28 - 5
13:15 Szentendrei NKE - VS Dunakeszi 8 - 14
14:10 Gödi SE - Kántor Anikó SE 5 - 28
15:05 Szentendrei NKE - GVM Europe-Vác 3 - 37
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00 Gyáli BKSE - Dömsödi USE 4 - 30
09:55 Szigetszentmiklós NKSE - Alsónémedi SE 30 - 5
10:50 Vecsési SE - Dömsödi USE 15 - 10
11:45 Sülysápi SE - Szigetszentmiklós NKSE 7 - 32
12:40 Alsónémedi SE - Vecsési SE 5 - 37
13:35 Sülysápi SE - Gyáli BKSE 16 - 9
Érd, Batthyányi Ált.Isk. spcs.
09:00 ÉRD - Százhalombattai VUK SE 15 - 11
09:55 Budai Farkasok NKFT - Moyra-Budaörs Handball 13 - 23
10:50 Solymári SC - Százhalombattai VUK SE 11 - 27
11:45 Farkasvár DSE LU13 - Budai Farkasok NKFT 29 - 11
12:40 Moyra-Budaörs Handball - Solymári SC 32 - 5
13:35 Farkasvár DSE LU13 - ÉRD 17 - 12
2018. október 7. vasárnap
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
08:00 Aranyszarvas SE - Albertirsa SE 26 - 9
08:55 Dabasi KC VSE I. - NSE 31 - 0
09:50 Albertirsa SE - Dabasi KC VSE II. 15 - 10
10:45 EURONOVEX USE - NSE 36 - 3
11:40 Dabasi KC VSE I. - Dabasi KC VSE II. 51 - 14
12:35 EURONOVEX USE - Aranyszarvas SE 20 - 12
2018. október 27. szombat
Dunakeszi, Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
09:00 VS Dunakeszi - Kántor Anikó SE 5 - 35
09:55 Gödi SE - DKA 12 - 16
10:50 Sülysápi SE - VS Dunakeszi 17 - 16
11:45 GVM Europe-Vác - Gödi SE 24 - 6
12:40 DKA - Sülysápi SE 25 - 15
13:35 Kántor Anikó SE - GVM Europe-Vác 27 - 12
2018. október 28. vasárnap
Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
09:00 Szentendrei NKE - Moyra-Budaörs Handball 1 - 43
09:55 Solymári SC - Vecsési SE 9 - 23
10:50 Gyáli BKSE - Szentendrei NKE 22 - 10
11:45 Farkasvár DSE LU13 - Solymári SC 23 - 10
12:40 Vecsési SE - Gyáli BKSE 32 - 6
13:35 Moyra-Budaörs Handball - Farkasvár DSE LU13 13 - 26
Örkény, Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
09:00 EURONOVEX USE - Dabasi KC VSE II. 43 - 4
09:55 NSE - Aranyszarvas SE 4 - 32
10:50 Dabasi KC VSE II. - Albertirsa SE 19 - 7
11:45 Aranyszarvas SE - Dabasi KC VSE I. 14 - 22
12:40 Albertirsa SE - NSE 7 - 13
13:35 Dabasi KC VSE I. - EURONOVEX USE 26 - 12
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
09:00 Százhalombattai VUK SE - Szigetszentmiklós NKSE 7 - 25
09:55 Alsónémedi SE - Budai Farkasok NKFT 8 - 25
10:50 Szigetszentmiklós NKSE - ÉRD 10 - 14
11:45 Budai Farkasok NKFT - Dömsödi USE 14 - 17
12:40 ÉRD - Alsónémedi SE 38 - 4
13:35 Dömsödi USE - Százhalombattai VUK SE 13 - 22
2018. november 18. vasárnap
Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimn.
09:00 VS Dunakeszi - Farkasvár DSE LU13 1 - 35
09:55 Solymári SC - Kántor Anikó SE 7 - 34
10:50 Farkasvár DSE LU13 - GVM Europe-Vác 37 - 8
11:45 Solymári SC - Gödi SE 23 - 8
12:40 Kántor Anikó SE - Szentendrei NKE 41 - 5
13:35 GVM Europe-Vác - DKA 17 - 12
14:30 Gödi SE - Szentendrei NKE 15 - 13
15:25 DKA - VS Dunakeszi 10 - 7
Tóalmás, Tornacsarnok
09:00 Sülysápi SE - NSE 17 - 17
09:55 Dabasi KC VSE I. - Vecsési SE 15 - 14
10:50 NSE - Dabasi KC VSE II. 9 - 12
11:45 Albertirsa SE - Dabasi KC VSE I. 6 - 27
12:40 Vecsési SE - EURONOVEX USE 17 - 29
13:35 Dabasi KC VSE II. - Aranyszarvas SE 6 - 36
14:30 EURONOVEX USE - Albertirsa SE 38 - 3
15:25 Aranyszarvas SE - Sülysápi SE 42 - 10
Alsónémedi, Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
09:00 Alsónémedi SE - Gyáli BKSE 18 - 5
09:55 Szigetszentmiklós NKSE - Dömsödi USE 21 - 22
10:50 Százhalombattai VUK SE - ÉRD 17 - 20
11:45 Dömsödi USE - Gyáli BKSE 24 - 11
12:40 Budai Farkasok NKFT - Szigetszentmiklós NKSE 19 - 16
13:35 ÉRD - Moyra-Budaörs Handball 18 - 13
14:30 Százhalombattai VUK SE - Budai Farkasok NKFT 22 - 17
15:25 Moyra-Budaörs Handball - Alsónémedi SE 28 - 14
2018. december 8. szombat
Solymár, PEMÜ Sportcsanok
11:00 Solymári SC - VS Dunakeszi 16 - 5
11:55 Szigetszentmiklós NKSE - Farkasvár DSE LU13 16 - 32
12:50 VS Dunakeszi - Budai Farkasok NKFT 7 - 23
13:45 Farkasvár DSE LU13 - Százhalombattai VUK SE 35 - 18
14:40 Moyra-Budaörs Handball - Szigetszentmiklós NKSE 22 - 20
15:35 Budai Farkasok NKFT - ÉRD 13 - 21
16:30 Százhalombattai VUK SE - Moyra-Budaörs Handball 18 - 23
17:25 ÉRD - Solymári SC 17 - 11
2018. december 9. vasárnap
Göd, Balázsovits János spcs.
09:00 Gödi SE - Kántor Anikó SE 3 - 29
09:55 Alsónémedi SE - Szentendrei NKE 14 - 11
10:50 Kántor Anikó SE - DKA 31 - 8
11:45 GVM Europe-Vác - Alsónémedi SE 26 - 5
12:40 Szentendrei NKE - Dömsödi USE 2 - 23
13:35 DKA - Gyáli BKSE 9 - 9
14:30 Dömsödi USE - GVM Europe-Vác 11 - 21
15:25 Gyáli BKSE - Gödi SE 14 - 14
Nagykáta, Sportcsarnok
09:00 NSE - Dabasi KC VSE I. 4 - 38
09:55 Dabasi KC VSE II. - Sülysápi SE 22 - 19
10:50 Dabasi KC VSE I. - Aranyszarvas SE 20 - 13
11:45 Vecsési SE - Dabasi KC VSE II. 32 - 4
12:40 Sülysápi SE - Albertirsa SE 12 - 16
13:35 Aranyszarvas SE - EURONOVEX USE 10 - 12
14:30 Albertirsa SE - Vecsési SE 6 - 24
15:25 EURONOVEX USE - NSE 39 - 5
2019. március 9. szombat
Nagykáta, Sportcsarnok
09:00 NSE - Sülysápi SE
09:55 Albertirsa SE - Gyáli BKSE
10:50 Sülysápi SE - Dabasi KC VSE II.
11:45 Alsónémedi SE - Gyáli BKSE
12:40 VS Dunakeszi - Albertirsa SE
13:35 Dabasi KC VSE II. - Szentendrei NKE
14:30 Alsónémedi SE - VS Dunakeszi
15:25 Szentendrei NKE - NSE
Érd, Batthyányi Ált.Isk. spcs.
09:00 ÉRD - Vecsési SE
09:55 Moyra-Budaörs Handball - Kántor Anikó SE
10:50 Vecsési SE - GVM Europe-Vác
11:45 Kántor Anikó SE - Farkasvár DSE LU13
12:40 Dabasi KC VSE I. - Moyra-Budaörs Handball
13:35 GVM Europe-Vác - EURONOVEX USE
14:30 Farkasvár DSE LU13 - Dabasi KC VSE I.
15:25 EURONOVEX USE - ÉRD
2019. március 10. vasárnap
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00 Dömsödi USE - Szigetszentmiklós NKSE
09:55 Budai Farkasok NKFT - Százhalombattai VUK SE
10:50 Szigetszentmiklós NKSE - Solymári SC
11:45 Aranyszarvas SE - Budai Farkasok NKFT
12:40 Százhalombattai VUK SE - DKA
13:35 Solymári SC - Gödi SE
14:30 DKA - Aranyszarvas SE
15:25 Gödi SE - Dömsödi USE
2019. március 31. vasárnap
Dabas, OBO Aréna
09:00 Dabasi KC VSE II. - Gyáli BKSE
09:55 Dabasi KC VSE I. - EURONOVEX USE
10:50 Gyáli BKSE - Sülysápi SE
11:45 EURONOVEX USE - Moyra-Budaörs Handball
12:40 Dömsödi USE - Dabasi KC VSE I.
13:35 Sülysápi SE - Albertirsa SE
14:30 Moyra-Budaörs Handball - Dömsödi USE
15:25 Albertirsa SE - Dabasi KC VSE I.
Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok
09:00 Szigetszentmiklós NKSE - Gödi SE
09:55 DKA - Budai Farkasok NKFT
10:50 Gödi SE - Százhalombattai VUK SE
11:45 GVM Europe-Vác - Budai Farkasok NKFT
12:40 Aranyszarvas SE - DKA
13:35 Százhalombattai VUK SE - NSE
14:30 Aranyszarvas SE - GVM Europe-Vác
15:25 NSE - Szigetszentmiklós NKSE
Vecsés, Városi Sportcsarnok
08:00 Vecsési SE - ÉRD
08:50 VS Dunakeszi - Solymári SC
09:40 ÉRD - Kántor Anikó SE
10:30 Solymári SC - Alsónémedi SE
11:20 Szentendrei NKE - VS Dunakeszi
12:10 Kántor Anikó SE - Farkasvár DSE LU13
13:00 Alsónémedi SE - Szentendrei NKE
13:50 Farkasvár DSE LU13 - Vecsési SE
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. AMBRUSKA BERNADETT Dömsödi USE 0 10
2. ANDRÁS VIKTÓRIA Dömsödi USE 0 2
3. ANDRISTYÁK NOÉMI Dabasi KC VSE I. 0 9
4. ANDRUSKÓ CSENGE Farkasvár DSE LU13 0 8
5. ANDRUSKÓ DÓRA Farkasvár DSE LU13 0 10
6. BABAI CSENGE Albertirsa SE 0 8
7. BADAR SZONJA Moyra-Budaörs Handba 0 8
8. BAGI CINTIA VS Dunakeszi 0 10
9. BAGOLY ZITA BETTÍNA Solymári SC 0 10
10. BAJZÁTH ZSÓFIA EURONOVEX USE 0 10
11. BAKOS ESZTER VS Dunakeszi 0 10
12. BALÁZSIK ROXÁNA Moyra-Budaörs Handba 0 6
13. BÁLDY RITA ÉRD 0 4
14. BÁLDY ZSÓFIA ÉRD 0 8
15. BALOGH PETRA Moyra-Budaörs Handba 0 1
16. BALOGH ZSÓFI Aranyszarvas SE 0 10
17. BANA BOGLÁRKA Százhalombattai VUK 0 10
18. BARNA TAMARA Szentendrei NKE 0 8
19. BARTA TÍMEA Budai Farkasok NKFT 0 8
20. BARTHA SÁRA BORÓKA GVM Europe-Vác 0 10
21. BARTUS SZONJA HANNA Budai Farkasok NKFT 0 4
22. BATA CINTIA Dömsödi USE 0 8
23. BEDNÁRIK PANNA GVM Europe-Vác 0 9
24. BEKE BETTINA JÁZMIN Alsónémedi SE 0 10
25. BEKE LILIÁNA Sülysápi SE 0 8
26. BENDE LILI Aranyszarvas SE 0 10
27. BERECZKY SZONJA ERIKA Gyáli BKSE 0 10
28. BERÉNYI KATINKA EURONOVEX USE 0 10
29. BERKI HANNA Dabasi KC VSE II. 0 6
30. BIRÓ BORBÁLA GVM Europe-Vác 0 7
31. BIRÓ KRISZTINA Moyra-Budaörs Handba 0 7
32. BOCSKAI BLANKA ANNA Gyáli BKSE 0 10
33. BODA DORINA BEATRIX Vecsési SE 0 8
34. BÓDI KÍRA ÉRD 0 10
35. BODOR HANNA NSE 0 10
36. BOGNÁR VIVIEN ÉRD 0 10
37. BOKOR BETTINA MÓNIKA Moyra-Budaörs Handba 0 6
38. BOROS PANKA EURONOVEX USE 0 8
39. BOSNYÁK LILI Szigetszentmiklós NK 0 10
40. BRAUN LUCA CSENGE Kántor Anikó SE 0 10
41. BREIER MICI BORI Szentendrei NKE 0 4
42. BREZOVSZKY BARBARA Gödi SE 0 10
43. BRÜNNER NOÉMI Vecsési SE 0 1
44. BUCZKÓ VIKTÓRIA GVM Europe-Vác 0 6
45. BUDAI ÉVA DZSENIFER Dömsödi USE 0 9
46. BUDAI VIVIEN KLÁRA Vecsési SE 0 8
47. BUDAU BOGLÁRKA Aranyszarvas SE 0 10
48. BUKOVINSZKI RÉKA BEÁTA Albertirsa SE 0 10
49. CHEMEZ BIANKA BLANKA Moyra-Budaörs Handba 0 10
50. CZIFRIK SÁRA Farkasvár DSE LU13 0 8
51. CZIFRIK VIRÁG Farkasvár DSE LU13 0 8
52. CSABAI-ABRÁN DÓRA Gödi SE 0 8
53. CSÁK LUCA Farkasvár DSE LU13 0 10
54. CSIBA VIRÁG Budai Farkasok NKFT 0 8
55. CSIDER KATA GVM Europe-Vác 0 7
56. CSINOS MILLA Dabasi KC VSE I. 0 8
57. CSÓKA LAURA ANNA Gyáli BKSE 0 8
58. DANKÓ DORINA LAURA Gödi SE 0 10
59. DANKULY ALEXA Dabasi KC VSE I. 0 10
60. DANYI JANKA Albertirsa SE 0 10
61. DÁVID BIANKA Albertirsa SE 0 10
62. DÉCSEI KRISZTINA Farkasvár DSE LU13 0 10
63. DENKE LILI Alsónémedi SE 0 4
64. DEZAMITS HANNA Százhalombattai VUK 0 9
65. DOLNAY LILI Moyra-Budaörs Handba 0 10
66. DOMA ZSÓFIA Vecsési SE 0 10
67. DORICSÁK PANNA Dabasi KC VSE II. 0 2
68. ÉGETŐ JANKA Budai Farkasok NKFT 0 10
69. EGRI BORBÁLA ANNA Gyáli BKSE 0 6
70. EKE NÍLA VS Dunakeszi 0 10
71. ENGERT ZSÓFIA Solymári SC 0 10
72. ERDÉSZ ANNA Kántor Anikó SE 0 10
73. FABRICZIUS KIARA VIKTÓRIA Albertirsa SE 0 10
74. FARKAS BORÓKA Farkasvár DSE LU13 0 10
75. FARKAS EVELIN Dömsödi USE 0 4
76. FARKAS GRÉTA IZABELL GVM Europe-Vác 0 1
77. FARKAS LAURA Dabasi KC VSE II. 0 10
78. FARKAS PETRA Vecsési SE 0 10
79. FARSANG MENDI NSE 0 10
80. FAZEKAS JULIANNA Aranyszarvas SE 0 10
81. FEKETE ALEXANDRA Albertirsa SE 0 10
82. FEKETE LUCA Moyra-Budaörs Handba 0 4
83. FISCHBEIN MIRA Százhalombattai VUK 0 5
84. FODOR DÓRA Solymári SC 0 10
85. FODOR ZSÓFIA Farkasvár DSE LU13 0 8
86. FRIEDMANN SÁRA Szigetszentmiklós NK 0 10
87. FUCHS JÚLIA ÉRD 0 10
88. GÁL ESZTER ÉRD 0 10
89. GÁL KINCSŐ ÉRD 0 6
90. GALAMBOS LINETT ÁGNES Százhalombattai VUK 0 4
91. GALLAI ANNA NSE 0 8
92. GÁSPÁR RÉKA DKA 0 8
93. GAVALDI LILI Szigetszentmiklós NK 0 10
94. GENDUR KATALIN Alsónémedi SE 0 8
95. GERGELY PANNA FLÓRA Vecsési SE 0 2
96. GIZELLA BARBARA Szentendrei NKE 0 10
97. GÓBER ZSÓFIA Szigetszentmiklós NK 0 10
98. GÖDÖLLEI KINCSŐ Alsónémedi SE 0 8
99. GUBA ALEXANDRA ZSÓFIA Solymári SC 0 10
100. GULYÁS FANNI Szigetszentmiklós NK 0 10
101. GYARMATI EMMA Sülysápi SE 0 3
102. GYARMATI LILLA Sülysápi SE 0 3
103. GYURCSÁNYI BOGLÁRKA MÁRIA Albertirsa SE 0 10
104. GYURICZA RÉKA GVM Europe-Vác 0 10
105. HAJDU VANDA Dabasi KC VSE II. 0 8
106. HALÁSZ BOGLÁRKA GVM Europe-Vác 0 10
107. HALLER KATA Alsónémedi SE 0 8
108. HEGEDÜS DORKA Szigetszentmiklós NK 0 8
109. HEGEDŰS RÉKA GVM Europe-Vác 0 10
110. HERNECZKY TULIPÁN Szentendrei NKE 0 9
111. HERSICS DÓRA Farkasvár DSE LU13 0 2
112. HOMÁN EMESE PIROSKA Szentendrei NKE 0 4
113. HORVÁTH BOGLÁRKA Kántor Anikó SE 0 8
114. HORVÁTH KINCSŐ ERZSÉBET Moyra-Budaörs Handba 0 2
115. HORVÁTH PETRA LAURA Kántor Anikó SE 0 10
116. HUBANOV JOHANNA Budai Farkasok NKFT 0 10
117. HUNYADI ZSÓFIA Sülysápi SE 0 7
118. ILLÉS LUCA Aranyszarvas SE 0 10
119. ILLYÉS GRÉTA GVM Europe-Vác 0 1
120. IMBRE ANNA Aranyszarvas SE 0 10
121. ISTVÁN FLÓRA GVM Europe-Vác 0 8
122. IZSÁK FANNI Dömsödi USE 0 8
123. JABRONKA INEZ ANNA Gödi SE 0 9
124. JAKAB HANGA Százhalombattai VUK 0 8
125. JAKABFFY JULIANNA Solymári SC 0 8
126. JANI PETRA Szentendrei NKE 0 10
127. JORDÁN KIRA VIVIEN Gyáli BKSE 0 10
128. JÓZSA VIKTÓRIA EURONOVEX USE 0 2
129. KAÁRI LUCA Albertirsa SE 0 7
130. KACEUS GRÉTA Budai Farkasok NKFT 0 10
131. KACSÓ NOÉMI PETRA GVM Europe-Vác 0 3
132. KÁLMÁN BOGLÁRKA Százhalombattai VUK 0 10
133. KANYÓ DÓRA ANNA Farkasvár DSE LU13 0 10
134. KAPU ZSÓFI ÉRD 0 9
135. KARÁSZI VIKTÓRIA Moyra-Budaörs Handba 0 7
136. KASNYA KRISZTINA Szigetszentmiklós NK 0 10
137. KASSA ZOÉ Gödi SE 0 6
138. KASZA KITTI ÉRD 0 6
139. KATUS VERONIKA FLÓRA Moyra-Budaörs Handba 0 8
140. KELE RÉKA NSE 0 10
141. KELEMEN ANNA Alsónémedi SE 0 10
142. KERÉNYI CSENGE Kántor Anikó SE 0 10
143. KERESZTES ANNA DKA 0 10
144. KERTÉSZ TIMEA Sülysápi SE 0 10
145. KIS BLANKA ÉRD 0 10
146. KIS DZSENIFER Albertirsa SE 0 10
147. KISS CSENGE Alsónémedi SE 0 10
148. KISS DORKA Dabasi KC VSE II. 0 4
149. KISS EDINA Vecsési SE 0 10
150. KISS KORNÉLIA Szentendrei NKE 0 10
151. KISS VIVIEN ZSUZSANNA Dömsödi USE 0 8
152. KOLOZSI LAURA GVM Europe-Vác 0 6
153. KÓNYA PETRA Százhalombattai VUK 0 8
154. KÓRÉ EMESE EURONOVEX USE 0 9
155. KOVÁCS ANGÉLA GIZELLA Dabasi KC VSE II. 0 4
156. KOVÁCS BLANKA Dabasi KC VSE II. 0 10
157. KOVÁCS EMESE Dabasi KC VSE II. 0 4
158. KOVÁCS LAURA Dabasi KC VSE II. 0 10
159. KOVÁCS LILLA Szigetszentmiklós NK 0 8
160. KOVÁCS ZSÓFI NSE 0 10
161. KOZMA LILI GVM Europe-Vác 0 10
162. KÖCK RÉKA Farkasvár DSE LU13 0 10
163. KÖTELES NIKOLETTA Solymári SC 0 10
164. KRISTÓF ANNA DKA 0 10
165. KRISTÓF FANNI DKA 0 8
166. KVASSAY-SAJÓ RÉKA Gödi SE 0 2
167. LADÁNYI BOGLÁRKA GEORGINA Gödi SE 0 6
168. LÁSZLÓ BOGLÁRKA Gyáli BKSE 0 8
169. LÁZÁR DÓRA Százhalombattai VUK 0 8
170. LENDVAI ANNA NSE 0 9
171. LIPPAI DORKA DÓRA Budai Farkasok NKFT 0 4
172. LOVASI KIRA CSENGE Budai Farkasok NKFT 0 10
173. LŐRINCZI LUCA SÁRA GVM Europe-Vác 0 8
174. LUGOSFALVI LILLA Vecsési SE 0 10
175. MAJER KATA LUCA Solymári SC 0 10
176. MAJOS-MAROZSÁN GYÖRGYI FLÓRA ÉRD 0 5
177. MANYASZ VIKTORIA Sülysápi SE 0 10
178. MÁRKUS NÓRA ÉVA VS Dunakeszi 0 10
179. MARTON KINGA ANGYAL EURONOVEX USE 0 9
180. MÁRTON MELINDA Szigetszentmiklós NK 0 8
181. MATASDI PANNA GRÉTA Vecsési SE 0 10
182. MATEKOVICS NÓRA NSE 0 7
183. MÁTHÉ MÁRIA KLÁRA Moyra-Budaörs Handba 0 5
184. MATOS CSENGE Szigetszentmiklós NK 0 4
185. MEDVE ROZI Kántor Anikó SE 0 8
186. MÉLYKUTI DÓRA LAURA Budai Farkasok NKFT 0 10
187. MESTER MIRELLA Dömsödi USE 0 8
188. MESZES EMÍLIA BIANKA Gödi SE 0 8
189. MIKÓ LUCA Százhalombattai VUK 0 10
190. MIKUS MILÉNA NSE 0 8
191. MILBICH LORA Solymári SC 0 9
192. MITRÓ LUCA Farkasvár DSE LU13 0 8
193. MOLDOVÁN RÉKA Vecsési SE 0 10
194. MOLNÁR ANTÓNIA SZONJA Szigetszentmiklós NK 0 10
195. MOLNÁR DOMINIKA Kántor Anikó SE 0 2
196. MÓZSI VILLŐ LELLE Százhalombattai VUK 0 8
197. NAGY ANNA EDINA Szigetszentmiklós NK 0 10
198. NAGY BORBÁLA EMESE Dabasi KC VSE I. 0 10
199. NAGY KATA NSE 0 7
200. NAGY LILIÁNA Farkasvár DSE LU13 0 10
201. NAGY OLÍVIA Budai Farkasok NKFT 0 2
202. NAGY RÓZA ANNA Százhalombattai VUK 0 8
203. NAGY SAROLTA Vecsési SE 0 4
204. NAGY VIKTÓRIA ILONA Dabasi KC VSE I. 0 8
205. NAGY ZSANETT ÉRD 0 9
206. NYÁRÁDI JÁZMIN Alsónémedi SE 0 10
207. NYÍRI LUCA Kántor Anikó SE 0 2
208. OKOLICSÁNYI ANNA Gödi SE 0 2
209. OKOLICSÁNYI SÁRA Gödi SE 0 2
210. OLDAL JÚLIA NSE 0 6
211. OMELKA PATRICIA KÍRA Albertirsa SE 0 4
212. OROSZ IVETT Albertirsa SE 0 10
213. PANYIK LAURA VS Dunakeszi 0 6
214. PAPP NÓRA LILI Vecsési SE 0 6
215. PAPP SZILVIA Szentendrei NKE 0 10
216. PÁSZTOR PÁLMA Dabasi KC VSE II. 0 8
217. PATAKI NÓRA Sülysápi SE 0 10
218. PÉCZ ALEXANDRA Kántor Anikó SE 0 10
219. PERGER PANKA ZSÓFIA Dömsödi USE 0 10
220. PESTI GRÉTA EURONOVEX USE 0 10
221. PETRÓ RÉKA Albertirsa SE 0 10
222. PLESZKÁTS SIMONA Alsónémedi SE 0 8
223. POLÁKOVICS RÉKA Dabasi KC VSE I. 0 10
224. PÓSCH KIMBERLI Szigetszentmiklós NK 0 10
225. RADNAY KATA Gödi SE 0 7
226. RADULY GRÉTA ANNA DKA 0 10
227. RADZIK GRÉTA GVM Europe-Vác 0 5
228. RÉNYI-VÁMOS VANDA Farkasvár DSE LU13 0 1
229. RÉZMAN NÓRA VS Dunakeszi 0 5
230. RIEGER KAROLINA ÉRD 0 6
231. ROTYIK MISELL Gödi SE 0 6
232. ROTYIK SZONJA Gödi SE 0 6
233. SAÁRY GERDA GVM Europe-Vác 0 8
234. SCHANBERG LUCA Dabasi KC VSE II. 0 10
235. SCHMÉL ZOÉ FLÓRA Budai Farkasok NKFT 0 8
236. SCHVART KINGA EURONOVEX USE 0 8
237. SIPOS ANGÉLA TAMARA EURONOVEX USE 0 9
238. SIPOS PANNA GVM Europe-Vác 0 7
239. SÓGOR ABIGÉL Dabasi KC VSE II. 0 2
240. SOMODI LILI Sülysápi SE 0 9
241. SOÓS BOGLÁRKA RÉKA VS Dunakeszi 0 10
242. STECKL KATA Solymári SC 0 10
243. SUGTA ESZTER Moyra-Budaörs Handba 0 7
244. SÜTŐ SÁRA Solymári SC 0 10
245. SZABADOS BLANKA BRIGITTA Gödi SE 0 10
246. SZABADOS VIRÁG Dabasi KC VSE I. 0 10
247. SZABÓ ÁGNES Alsónémedi SE 0 4
248. SZABÓ BRIGITTA Gyáli BKSE 0 8
249. SZABÓ KIRA KITTI Szentendrei NKE 0 6
250. SZABÓ LILI Sülysápi SE 0 8
251. SZABÓ-KOVÁCS DOROTTYA Budai Farkasok NKFT 0 9
252. SZAKÁCS BOGLÁRKA Moyra-Budaörs Handba 0 8
253. SZAKÁL EMESE Dömsödi USE 0 2
254. SZALAI PETRA Százhalombattai VUK 0 8
255. SZALLER LUJZA Dabasi KC VSE I. 0 10
256. SZALÓKI ZSÓFIA Aranyszarvas SE 0 10
257. SZÁNTÓ BORBÁLA Gödi SE 0 4
258. SZARVAS BOGLÁRKA EURONOVEX USE 0 8
259. SZARVAS ZSÓFIA Dabasi KC VSE I. 0 7
260. SZÁSZ-AUGUSZT LAURA BODZA Moyra-Budaörs Handba 0 8
261. SZÁVA KATALIN Albertirsa SE 0 6
262. SZÉKELY DALMA Szentendrei NKE 0 10
263. SZÉP NÓRA VIKTÓRIA Moyra-Budaörs Handba 0 9
264. SZILÁGYI PANNA LIZA ÉRD 0 8
265. SZILÁGYI VILLŐ ZSELYKE Gödi SE 0 8
266. SZKUBÁN BLANKA EVELIN DKA 0 10
267. SZLOVÁK LILI Szentendrei NKE 0 10
268. SZÖLLŐS HANKA MÁRIA Solymári SC 0 8
269. SZŐLLŐSI LILI Gödi SE 0 2
270. TÁDER LUCA Dabasi KC VSE I. 0 8
271. TAKÁCS ÁGNES Dömsödi USE 0 10
272. TAKÁCS TÍMEA Dömsödi USE 0 8
273. TAKÁCS VIRÁG ENIKŐ Albertirsa SE 0 10
274. TAKÁCS-BORÓK DORKA Farkasvár DSE LU13 0 3
275. TAKÁCS-BORÓK GRÉTI Farkasvár DSE LU13 0 5
276. TISZÓ ADINA Albertirsa SE 0 1
277. TOMAN JUDIT GVM Europe-Vác 0 8
278. TÓTH EMESE KLÁRA NSE 0 1
279. TÓTH ESZTER ANNA Moyra-Budaörs Handba 0 4
280. TÓTH LUCA PANNA NSE 0 10
281. TÓTH MELISSZA Dömsödi USE 0 10
282. TÓTH VIOLETTA ÉRD 0 10
283. TÓTH VIRÁG ÉRD 0 8
284. TÖRÖK FLÓRA ANNA Aranyszarvas SE 0 10
285. TRINFA JOHANNA Százhalombattai VUK 0 10
286. TURÓCZI DÓRA NSE 0 6 0 8
Sülysápi SE 0 2
287. ÜVEGES REGINA KITTI VS Dunakeszi 0 10
288. VALASEK EMÍLIA NOÉMI Budai Farkasok NKFT 0 10
289. VALENT RÉKA DKA 0 10
290. VÁMOSI VIKTÓRIA Gyáli BKSE 0 10
291. VARGA BRIGITTA Moyra-Budaörs Handba 0 8
292. VARGA DÓRA Aranyszarvas SE 0 10
293. VASS ANNA KINCSŐ Aranyszarvas SE 0 10
294. VÉGVÁRI SZONJA EMÍLIA Moyra-Budaörs Handba 0 6
295. VERECKEI NÓRA Szigetszentmiklós NK 0 8
296. VILÁGOSI DORKA Százhalombattai VUK 0 6
297. VILLANT VERONIKA DKA 0 8
298. VÖRÖS DÉZI Szigetszentmiklós NK 0 4
299. VÖRÖS LAURA Albertirsa SE 0 1
300. ZÁMBORSZKI SZONJA Budai Farkasok NKFT 0 10
301. ZARÁNDI DOROTTYA ESZTER Kántor Anikó SE 0 10
302. ZARÁNDI EDINA RÉKA Kántor Anikó SE 0 10
303. ZÁTROK DÓRA Albertirsa SE 0 6
304. ZSIDAI EMMA EDINA Dömsödi USE 0 4
305. ZSIGMOND FANNI Solymári SC 0 10
306. ZSITVA RÉKA Alsónémedi SE 0 8
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó