Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU11
Kovács László régió
2018. október 7. vasárnap
Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
10:00 Moyra-Budaörs Handball - Budai Farkasok NKFT 27 - 4
10:45 Diósdi DSE - Százhalombattai VUK SE 18 - 8
11:30 Pilisvörösvári KSK - Budai Farkasok NKFT 15 - 8
12:15 Százhalombattai VUK SE - Gödöllői KC 11 - 6
13:00 Diósdi DSE - Főnix ISE 18 - 7
13:45 Pilisvörösvári KSK - Váci KSE 17 - 12
14:30 Farkasvár DSE FU11 - Gödöllői KC 28 - 6
15:15 Főnix ISE - Mogyoródi KSK 11 - 15
16:00 Váci KSE - Farkasvár DSE FU11 2 - 27
16:45 Mogyoródi KSK - Moyra-Budaörs Handball 6 - 25
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
10:00 Ráckeve VKSK - Szigetszentmiklósi KSK 2 11 - 11
10:45 Szigetszentmiklósi KSK - Dabasi KC VSE 12 - 12
11:30 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Gyömrői KA 7 - 6
12:15 Szigetszentmiklósi KSK - Ceglédi KKSE Várkonyi 14 - 3
13:00 Dabasi KC VSE - Ceglédi KKSE 9 - 14
13:45 Ceglédi KKSE Várkonyi - Gyáli BKSE 2 - 5
14:30 Ceglédi KKSE Táncsics - Gyömrői KA 2 - 11
15:15 Ceglédi KKSE - Gyáli BKSE 14 - 13
16:00 Ceglédi KKSE Táncsics - Ráckeve VKSK 5 - 10
2018. október 28. vasárnap
Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium
09:00 Farkasvár DSE FU11 - Pilisvörösvári KSK 23 - 14
09:45 Váci KSE - Főnix ISE 13 - 6
10:30 Pilisvörösvári KSK - Mogyoródi KSK 25 - 10
11:15 Főnix ISE - Budai Farkasok NKFT 6 - 11
12:00 Váci KSE - Moyra-Budaörs Handball 10 - 17
12:45 Gödöllői KC - Mogyoródi KSK 11 - 9
13:30 Diósdi DSE - Budai Farkasok NKFT 15 - 11
14:15 Moyra-Budaörs Handball - Gödöllői KC 18 - 12
15:00 Diósdi DSE - Farkasvár DSE FU11 10 - 19
Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
10:00 Gyömrői KA - Gyáli BKSE 20 - 7
10:45 Szigetszentmiklósi KSK - Százhalombattai VUK SE 19 - 8
11:30 Gyáli BKSE - Szigetszentmiklósi KSK 2 6 - 18
12:15 Ceglédi KKSE Várkonyi - Százhalombattai VUK SE 14 - 13
13:00 Ráckeve VKSK - Szigetszentmiklósi KSK 9 - 12
13:45 Ceglédi KKSE Táncsics - Szigetszentmiklósi KSK 2 7 - 13
14:30 Ceglédi KKSE Várkonyi - Dabasi KC VSE 16 - 16
15:15 Ceglédi KKSE - Ráckeve VKSK 11 - 10
16:00 Ceglédi KKSE Táncsics - Dabasi KC VSE 11 - 5
16:45 Ceglédi KKSE - Gyömrői KA 5 - 18
2018. november 17. szombat
Mogyoród, Szent László Ált.Isk. spcs.
13:00 Mogyoródi KSK - Budai Farkasok NKFT 15 - 9
13:45 Szigetszentmiklósi KSK - Pilisvörösvári KSK 13 - 5
14:30 Budai Farkasok NKFT - Szigetszentmiklósi KSK 2 8 - 17
15:15 Pilisvörösvári KSK - Százhalombattai VUK SE 12 - 17
16:00 Váci KSE - Szigetszentmiklósi KSK 7 - 18
16:45 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Százhalombattai VUK SE 6 - 11
17:30 Váci KSE - Mogyoródi KSK 11 - 12
2018. november 18. vasárnap
Cegléd, Gál József Sportcsarnok
13:00 Ceglédi KKSE Táncsics - Ceglédi KKSE Várkonyi 12 - 4
13:45 Gyömrői KA - Dabasi KC VSE 10 - 4
14:30 Ceglédi KKSE Táncsics - Gyáli BKSE 19 - 5
15:15 Ceglédi KKSE - Ceglédi KKSE Várkonyi 11 - 7
16:00 Gyáli BKSE - Gyömrői KA 10 - 14
16:45 Ceglédi KKSE - Dabasi KC VSE 15 - 11
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
09:30 Gödöllői KC - Főnix ISE 23 - 3
10:15 Farkasvár DSE FU11 - Moyra-Budaörs Handball 14 - 11
11:00 Főnix ISE - Ráckeve VKSK 12 - 12
11:45 Moyra-Budaörs Handball - Diósdi DSE 14 - 12
12:30 Farkasvár DSE FU11 - Ráckeve VKSK 21 - 7
13:15 Diósdi DSE - Gödöllői KC 16 - 11
2018. december 8. szombat
Vác, Városi Sportcsarnok
08:15 Váci KSE - Pilisvörösvári KSK 10 - 21
09:00 Főnix ISE - Farkasvár DSE FU11 2 - 31
09:45 Ceglédi KKSE - Pilisvörösvári KSK 15 - 15
10:30 Ceglédi KKSE Várkonyi - Főnix ISE 15 - 13
11:15 Gödöllői KC - Mogyoródi KSK 21 - 20
12:00 Ceglédi KKSE - Farkasvár DSE FU11 8 - 21
12:45 Ceglédi KKSE Táncsics - Gödöllői KC 15 - 17
13:30 Ceglédi KKSE Várkonyi - Mogyoródi KSK 13 - 21
14:15 Ceglédi KKSE Táncsics - Váci KSE 12 - 9
2018. december 9. vasárnap
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
08:30 Százhalombattai VUK SE - Diósdi DSE 12 - 12
09:15 Ráckeve VKSK - Budai Farkasok NKFT 15 - 8
10:00 Diósdi DSE - Gyáli BKSE 21 - 10
10:45 Ráckeve VKSK - Szigetszentmiklósi KSK 2 10 - 12
11:30 Budai Farkasok NKFT - Gyömrői KA 6 - 14
12:15 Szigetszentmiklósi KSK - Gyáli BKSE 29 - 4
13:00 Dabasi KC VSE - Szigetszentmiklósi KSK 2 9 - 17
13:45 Gyömrői KA - Moyra-Budaörs Handball 13 - 16
14:30 Dabasi KC VSE - Szigetszentmiklósi KSK 13 - 16
15:15 Moyra-Budaörs Handball - Százhalombattai VUK SE 15 - 18
2019. március 10. vasárnap
Érd, Treff Sportcsarnok
09:00 Budai Farkasok NKFT - Dabasi KC VSE 6 - 8
09:45 Százhalombattai VUK SE - Diósdi DSE 15 - 12
10:30 Dabasi KC VSE - Szigetszentmiklósi KSK 7 - 22
11:15 Farkasvár DSE FU11 - Százhalombattai VUK SE 28 - 6
12:00 Szigetszentmiklósi KSK - Diósdi DSE 17 - 15
12:45 Ráckeve VKSK - Moyra-Budaörs Handball 15 - 13
13:30 Farkasvár DSE FU11 - Szigetszentmiklósi KSK 2 21 - 6
14:15 Ráckeve VKSK - Pilisvörösvári KSK 21 - 16
15:00 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Moyra-Budaörs Handball 6 - 13
15:45 Budai Farkasok NKFT - Pilisvörösvári KSK 14 - 21
Nagykáta, Sportcsarnok
09:00 Gyáli BKSE - Főnix ISE 15 - 7
09:45 Ceglédi KKSE Várkonyi - Gödöllői KC 19 - 18
10:30 Főnix ISE - Mogyoródi KSK 17 - 24
11:15 Ceglédi KKSE Táncsics - Gödöllői KC 20 - 17
12:00 Ceglédi KKSE - Ceglédi KKSE Várkonyi 16 - 9
12:45 Gyömrői KA - Mogyoródi KSK 20 - 7
13:30 Váci KSE - Ceglédi KKSE Táncsics 7 - 12
14:15 Gyömrői KA - Ceglédi KKSE 10 - 11
15:00 Gyáli BKSE - Váci KSE 7 - 10
2019. március 30. szombat
Cegléd, Gál József Sportcsarnok
09:00 Ceglédi KKSE - Dabasi KC VSE 17 - 15
09:45 Gödöllői KC - Gyáli BKSE 24 - 9
10:30 Ceglédi KKSE Táncsics - Dabasi KC VSE 16 - 14
11:15 Ceglédi KKSE - Gödöllői KC 16 - 16
12:00 Ceglédi KKSE Táncsics - Gyáli BKSE 13 - 10
12:45 Váci KSE - Budai Farkasok NKFT 13 - 8
13:30 Ceglédi KKSE Várkonyi - Főnix ISE 16 - 13
14:15 Mogyoródi KSK - Váci KSE 16 - 18
15:00 Budai Farkasok NKFT - Főnix ISE 11 - 11
15:45 Ceglédi KKSE Várkonyi - Mogyoródi KSK 19 - 22
2019. március 31. vasárnap
Érd, Batthyányi Ált.Isk. spcs.
09:00 Diósdi DSE - Ráckeve VKSK 3 - 24
09:45 Moyra-Budaörs Handball - Százhalombattai VUK SE 14 - 17
10:30 Ráckeve VKSK - Gyömrői KA 11 - 15
11:15 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Százhalombattai VUK SE 22 - 12
12:00 Moyra-Budaörs Handball - Farkasvár DSE FU11 7 - 23
12:45 Szigetszentmiklósi KSK - Gyömrői KA 16 - 16
13:30 Pilisvörösvári KSK - Szigetszentmiklósi KSK 2 21 - 11
14:15 Szigetszentmiklósi KSK - Farkasvár DSE FU11 13 - 19
15:00 Diósdi DSE - Pilisvörösvári KSK 13 - 25
2019. április 13. szombat
Solymár, PEMÜ Sportcsanok
11:00 Pilisvörösvári KSK - Farkasvár DSE FU11 21 - 26
11:45 Gyáli BKSE - Főnix ISE 16 - 8
12:30 Farkasvár DSE FU11 - Gyömrői KA 30 - 13
13:15 Váci KSE - Főnix ISE 23 - 11
14:00 Budai Farkasok NKFT - Gyáli BKSE 17 - 12
14:45 Gyömrői KA - Mogyoródi KSK 25 - 12
15:30 Gödöllői KC - Váci KSE 13 - 14
16:15 Budai Farkasok NKFT - Mogyoródi KSK 12 - 23
17:00 Pilisvörösvári KSK - Gödöllői KC 25 - 13
Tököl, Sportcsarnok
11:00 Szigetszentmiklósi KSK - Moyra-Budaörs Handball 13 - 14
11:45 Százhalombattai VUK SE - Ceglédi KKSE 16 - 16
12:30 Moyra-Budaörs Handball - Ráckeve VKSK 12 - 6
13:15 Szigetszentmiklósi KSK - Százhalombattai VUK SE 16 - 8
14:00 Ceglédi KKSE - Ráckeve VKSK 21 - 10
14:45 Ceglédi KKSE Várkonyi - Ceglédi KKSE Táncsics 7 - 12
15:30 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Dabasi KC VSE 21 - 13
16:15 Diósdi DSE - Ceglédi KKSE Táncsics 16 - 8
17:00 Ceglédi KKSE Várkonyi - Dabasi KC VSE 5 - 13
17:45 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Diósdi DSE 18 - 9
2019. május 4. szombat
Dabas, OBO Aréna
09:00 Dabasi KC VSE - Diósdi DSE 16 - 9
09:45 Szigetszentmiklósi KSK - Ráckeve VKSK 20 - 11
10:30 Diósdi DSE - Szigetszentmiklósi KSK 2 10 - 19
11:15 Százhalombattai VUK SE - Ráckeve VKSK 18 - 13
12:00 Farkasvár DSE FU11 - Szigetszentmiklósi KSK 15 - 11
12:45 Moyra-Budaörs Handball - Százhalombattai VUK SE 12 - 15
13:30 Pilisvörösvári KSK - Szigetszentmiklósi KSK 2 14 - 15
14:15 Farkasvár DSE FU11 - Moyra-Budaörs Handball 19 - 8
15:00 Dabasi KC VSE - Pilisvörösvári KSK 10 - 13
2019. május 5. vasárnap
Cegléd, Gál József Sportcsarnok
09:00 Ceglédi KKSE - Gyömrői KA 15 - 11
09:45 Mogyoródi KSK - Gödöllői KC 11 - 19
10:30 Gyömrői KA - Ceglédi KKSE Táncsics 13 - 11
11:15 Ceglédi KKSE - Mogyoródi KSK 16 - 15
12:00 Ceglédi KKSE Táncsics - Gödöllői KC 11 - 22
12:45 Váci KSE - Főnix ISE 19 - 18
13:30 Ceglédi KKSE Várkonyi - Budai Farkasok NKFT 13 - 11
14:15 Gyáli BKSE - Váci KSE 14 - 14
15:00 Budai Farkasok NKFT - Főnix ISE 19 - 13
15:45 Ceglédi KKSE Várkonyi - Gyáli BKSE 20 - 10
2019. május 18. szombat
Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok
09:00 Szigetszentmiklósi KSK - Százhalombattai VUK SE 14 - 14
09:45 Budai Farkasok NKFT - Gyáli BKSE 15 - 15
10:30 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Százhalombattai VUK SE 14 - 14
11:15 Diósdi DSE - Gyáli BKSE 13 - 13
12:00 Dabasi KC VSE - Budai Farkasok NKFT 19 - 12
12:45 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Ráckeve VKSK 10 - 18
13:30 Moyra-Budaörs Handball - Diósdi DSE 19 - 8
14:15 Ráckeve VKSK - Dabasi KC VSE 18 - 14
15:00 Szigetszentmiklósi KSK - Moyra-Budaörs Handball 19 - 12
2019. május 19. vasárnap
Gödöllő, GEAC Sportcsarnok
09:00 Főnix ISE - Gödöllői KC 6 - 18
09:45 Farkasvár DSE FU11 - Gyömrői KA 25 - 5
10:30 Gödöllői KC - Ceglédi KKSE 18 - 15
11:15 Pilisvörösvári KSK - Gyömrői KA 10 - 15
12:00 Farkasvár DSE FU11 - Ceglédi KKSE 33 - 10
12:45 Váci KSE - Mogyoródi KSK 18 - 11
13:30 Ceglédi KKSE Táncsics - Pilisvörösvári KSK 16 - 16
14:15 Ceglédi KKSE Várkonyi - Váci KSE 13 - 11
15:00 Mogyoródi KSK - Ceglédi KKSE Táncsics 7 - 15
15:45 Főnix ISE - Ceglédi KKSE Várkonyi 8 - 13
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ANDÓ BOTOND Ceglédi KKSE 0 14
2. BAJAI ZALÁN GELLÉRT Főnix ISE 0 6
3. BAKI BARNABÁS Gyáli BKSE 0 8
4. BAKÓ ZÉTÉNY Farkasvár DSE FU11 0 14
5. BALASKA ATTILA Ceglédi KKSE 0 8
6. BALOG DONÁT Mogyoródi KSK 0 16
7. BALOGH BENCE Dabasi KC VSE 0 18
8. BALOGH LEVENTE Farkasvár DSE FU11 0 10
9. BALOGH MÁTÉ Százhalombattai VUK 0 17
10. BÁRÁNY LÁSZLÓ Ráckeve VKSK 0 15
11. BARANYAI PÉTER Moyra-Budaörs Handba 0 10
12. BARÁTH GELLÉRT Gyáli BKSE 0 18
13. BATU ZALÁN Ceglédi KKSE Várkony 0 13
14. BECZ-NAGY PATRIK Szigetszentmiklósi K 0 8
15. BÉKÉSI BALÁZS Mogyoródi KSK 0 18
16. BENCSIK IMRE BENCE Ceglédi KKSE Táncsic 0 12
17. BENKA GERGŐ DOMONKOS Szigetszentmiklósi K 0 18
18. BERECZ ÁBEL Moyra-Budaörs Handba 0 18
19. BERTHA BOLDIZSÁR GYÖRGY Pilisvörösvári KSK 0 15
20. BICZÓ ZSOMBOR Szigetszentmiklósi K 0 12
21. BIRÓ TAMÁS SZABOLCS Szigetszentmiklósi K 0 8
22. BÓDIG LEVENTE Gyáli BKSE 0 3
23. BOGÁR BALÁZS Ceglédi KKSE 0 18
24. BOGNÁR DÁNIEL CSABA Moyra-Budaörs Handba 0 16
25. BOGNÁR MÁTÉ BARNABÁS Szigetszentmiklósi K 0 6
26. BORBÁS MÁRTON Dabasi KC VSE 0 6
27. BORDÁS BENEDEK Dabasi KC VSE 0 10
28. BOROS BÁLINT Szigetszentmiklósi K 0 10
29. BÖLCSKEI GÁBOR Ráckeve VKSK 0 18
30. BŐLE ZSOMBOR Moyra-Budaörs Handba 0 4
31. BÖRCSÖK ZSOLT Gyáli BKSE 0 3
32. BRAUN MÁTÉ ZSOLT Pilisvörösvári KSK 0 16
33. BUJDOSÓ BENCE DÁNIEL Ceglédi KKSE 0 18
34. BURDA BENCE Ceglédi KKSE Táncsic 0 16
35. BURGMANN KORNÉL Főnix ISE 0 16
36. CHORENDZSÁK RÓBERT Ceglédi KKSE Várkony 0 8
37. CZIFRIK BENCE Farkasvár DSE FU11 0 10
38. CZINKE NÁNDOR Szigetszentmiklósi K 0 12
39. CZOMBOS LÁSZLÓ IMRE Váci KSE 0 18
40. CSERHALMI ÁDÁM Budai Farkasok NKFT 0 14
41. CSÍKOS BENCE Főnix ISE 0 17
42. CSORBA ÁRON BENCE Mogyoródi KSK 0 15
43. CSORBA TAMÁS Ceglédi KKSE Táncsic 0 18
44. CSORDÁS BARNA Szigetszentmiklósi K 0 5
45. CSORDÁS ZSOLT Ráckeve VKSK 0 14
46. CSÖRGŐ MÁTÉ Moyra-Budaörs Handba 0 16
47. DAM LEVENTE Gyömrői KA 0 18
48. DÁNOS HUNOR Moyra-Budaörs Handba 0 12
49. DÓCZI TAMÁS Gödöllői KC 0 4
50. DOMBAI OTTÓ Ceglédi KKSE Táncsic 0 18
51. DUCSAI BOTOND Százhalombattai VUK 0 16
52. ÉBERL MÁRTON Százhalombattai VUK 0 10
53. ÉDES AMBRUS FARKAS Budai Farkasok NKFT 0 8
54. EGRI GERGELY ÁDÁM Budai Farkasok NKFT 0 2
55. ENDRÉNYI ZSIGMOND Budai Farkasok NKFT 0 13
56. ENYEDI BOTOND TAMÁS Moyra-Budaörs Handba 0 5
57. ERDEI GÁBOR JÓZSEF Százhalombattai VUK 0 11
58. FACSKÓ ÁDÁM Ceglédi KKSE Várkony 0 18
59. FALUSI BÁLINT Ráckeve VKSK 0 16
60. FARKAS BÁLINT Ceglédi KKSE Táncsic 0 8
61. FAZEKAS BOTOND Mogyoródi KSK 0 18
62. FEKETE BALÁZS DÁNIEL Gyáli BKSE 0 16
63. FERENCZ DOMINIK Szigetszentmiklósi K 0 14
64. FERENCZ MÁRK Szigetszentmiklósi K 0 15
65. FILLER GERGELY Dabasi KC VSE 0 16
66. FODOR ÁDÁM Ceglédi KKSE Várkony 0 14
67. FONÓDI BOLDIZSÁR DEZSŐ Farkasvár DSE FU11 0 7
68. FORGÁCS BOTOND Szigetszentmiklósi K 0 16
69. FORGÁCS MÁRKÓ Farkasvár DSE FU11 0 16
70. FORTUNA GYÖRGY Diósdi DSE 0 14
71. FRIEDRICH MÁRK Farkasvár DSE FU11 0 9
72. GÁCSI-KISS BERTALAN Gyáli BKSE 0 16
73. GÁL HUNOR Ceglédi KKSE Táncsic 0 10
74. GALÉTA GERGŐ Váci KSE 0 12
75. GILICH KARA KÁN Farkasvár DSE FU11 0 1
76. GIMESI BALÁZS BENCE Gyömrői KA 0 18
77. GIMESI TIBOR TAMÁS Gyömrői KA 0 18
78. GOMBOS SOMA Budai Farkasok NKFT 0 18
79. GORDON IZSÁK Diósdi DSE 0 2
80. GRÓF ÁRON Gödöllői KC 0 6
81. GYAPJAS ANDRÁS Szigetszentmiklósi K 0 15
82. GYENES ÁDÁM Farkasvár DSE FU11 0 15
83. GYÖRE ZALÁN Főnix ISE 0 10
84. GYURIS MÁTÉ Farkasvár DSE FU11 0 17
85. HAJDU MÁTÉ Farkasvár DSE FU11 0 16
86. HAJDU VINCE Moyra-Budaörs Handba 0 8
87. HALÁSZ ÁKOS ZOLTÁN Szigetszentmiklósi K 0 6
88. HALÁSZ ERIK Szigetszentmiklósi K 0 14
89. HALLER TAMÁS Mogyoródi KSK 0 5
90. HALUK PATRIK Pilisvörösvári KSK 0 8
91. HANGA LEVENTE BUDA Ceglédi KKSE 0 16
92. HATVANI MÓR Szigetszentmiklósi K 0 14
93. HEGEDÜS BÁLINT GÁBOR Moyra-Budaörs Handba 0 16
94. HEGEDŰS SZILÁRD ZOLTÁN Moyra-Budaörs Handba 0 10
95. HEIDINGER LEVENTE Főnix ISE 0 6
96. HERNÁDI BOTOND Dabasi KC VSE 0 4
97. HLÁCS BARNABÁS Pilisvörösvári KSK 0 16
98. HORVÁTH ÁDÁM PATRIK Gyáli BKSE 0 10
99. HORVÁTH GERGELY TAMÁS Moyra-Budaörs Handba 0 16
100. HORVÁTH LEVENTE Diósdi DSE 0 8
101. HRNCSÁR BENDEGÚZ BENCE Gödöllői KC 0 18
102. HRUDKA LÁSZLÓ Diósdi DSE 0 4
103. HUSZÁR DÁNIEL Diósdi DSE 0 18
104. HUSZÁR MÁTÉ Diósdi DSE 0 11
105. ILLYÉS GERGŐ Diósdi DSE 0 1
106. IVÁDI MÁTÉ Ceglédi KKSE Várkony 0 8
107. IVÁNYIK NORTON Budai Farkasok NKFT 0 6
108. JAKOBICZ NÁNDOR Szigetszentmiklósi K 0 13
109. JANCSÓ BOTOND ZOLTÁN Ceglédi KKSE Várkony 0 16
110. JARÁBIK MÁTÉ Dabasi KC VSE 0 12
111. JENEI MÁTÉ LEVENTE Ceglédi KKSE Táncsic 0 18
112. KACSÓ FÜLÖP Moyra-Budaörs Handba 0 4
113. KADA VAJK Szigetszentmiklósi K 0 8
114. KÁDÁR ALEX Szigetszentmiklósi K 0 18
115. KÁLMÁN LÁSZLÓ Százhalombattai VUK 0 16
116. KANTI PÉTER Diósdi DSE 0 16
117. KAPELLER BÁLINT Budai Farkasok NKFT 0 18
118. KARBUCZ ZALÁN Diósdi DSE 0 16
119. KARMACSI ZSOMBOR Százhalombattai VUK 0 18
120. KASZAI KOLOS Gödöllői KC 0 10
121. KATONA BARNABÁS Váci KSE 0 18
122. KAZAI FERENC Ceglédi KKSE 0 14
123. KECSE MÁRK ANDRÁS Moyra-Budaörs Handba 0 14
124. KECSKÉS KRISTÓF Dabasi KC VSE 0 16
125. KECSKÉS MILOS Gyömrői KA 0 8
126. KECSKÉS RÓBERT Gyömrői KA 0 10
127. KELEMEN BARNABÁS Ceglédi KKSE 0 18
128. KEREK JÓZSEF BENCE Ráckeve VKSK 0 18
129. KÉRY DOMONKOS Moyra-Budaörs Handba 0 12
130. KESZTHELYI CSANÁD Gödöllői KC 0 4
131. KIRCHKNOPF OLIVÉR Moyra-Budaörs Handba 0 10
132. KISS DÁNIEL ANDRÁS Ráckeve VKSK 0 18
133. KISS DÁVID Váci KSE 0 16
134. KISS DOMONKOS Váci KSE 0 2
135. KLIMES VENCEL Budai Farkasok NKFT 0 2
136. KOCSIS JÁCINT BARNABÁS Főnix ISE 0 18
137. KONDOR PÁL Ceglédi KKSE Várkony 0 8
138. KOVÁCS BALÁZS Ceglédi KKSE Táncsic 0 18
139. KOVÁCS BENEDEK Ráckeve VKSK 0 16
140. KOVÁCS GERGELY Gyömrői KA 0 16
141. KOVÁCS MÁTÉ Százhalombattai VUK 0 2
142. KOVÁCS SÁNDOR Ceglédi KKSE Várkony 0 6
143. KOZMA JÓZSEF SIMON Gyömrői KA 0 10
144. KOZMA MÁTÉ Dabasi KC VSE 0 4
145. KOZMA PATRIK Százhalombattai VUK 0 12
146. KÖCK BOTOND Farkasvár DSE FU11 0 16
147. KŐVÁRI KRISTÓF Szigetszentmiklósi K 0 12
148. KRISTÓF MÁTYÁS Gödöllői KC 0 18
149. KURFIS ZÉTÉNY MIHÁLY Mogyoródi KSK 0 4
150. KUTALA BOTOND Diósdi DSE 0 12
151. LÁSZLÓ HUBA ANDRÁS Százhalombattai VUK 0 4
152. LÁZÁR BENCE TAMÁS Százhalombattai VUK 0 6
153. LEITMANN BARNABÁS Gödöllői KC 0 12
154. LÉNÁRT BÁLINT Diósdi DSE 0 10
155. LENGYEL DÁNIEL Budai Farkasok NKFT 0 18
156. LÉRÁNT BENEDEK Farkasvár DSE FU11 0 11
157. LÉVAI SÁMUEL Diósdi DSE 0 8
158. LILIK LEVENTE Gyömrői KA 0 4
159. LOHONYA LÁSZLÓ Szigetszentmiklósi K 0 2
160. LŐVEY BENDEGÚZ TAMÁS Diósdi DSE 0 10
161. LUKÁCS ÁKOS Szigetszentmiklósi K 0 14
162. MÁCSÁR MAGOR Gödöllői KC 0 17
163. MAJOR ZSOMBOR Főnix ISE 0 12
164. MÁROK BENEDEK Ceglédi KKSE Várkony 0 13
165. MATYÓ KONRÁD Gyömrői KA 0 16
166. MESTER MARCELL Mogyoródi KSK 0 13
167. MEZEI OLIVÉR Ceglédi KKSE 0 18
168. MIHÁLY ZALÁN TAMÁS Pilisvörösvári KSK 0 18
169. MIKLÓS RAJMUND Diósdi DSE 0 7
170. MIKUS BALÁZS Főnix ISE 0 10
171. MISIUS ÁKOS ATTILA Farkasvár DSE FU11 0 18
172. MOLNÁR BENEDEK PÉTER Budai Farkasok NKFT 0 16
173. MOLNÁR LEVENTE Gyömrői KA 0 18
174. MOLNÁR RÓBERT Pilisvörösvári KSK 0 18
175. MUCSÁNYI BENDEGÚZ Ceglédi KKSE Táncsic 0 18
176. MÜLLER ANDRÁS Pilisvörösvári KSK 0 18
177. NAGY ALEX Ceglédi KKSE Várkony 0 14
178. NAGY BENDEGÚZ ZOLTÁN Farkasvár DSE FU11 0 18
179. NAGY GÁBOR MIKLÓS Budai Farkasok NKFT 0 6 0 16
Diósdi DSE 0 10
180. NAGY LEVENTE Szigetszentmiklósi K 0 18
181. NAGY LEVENTE Diósdi DSE 0 8
182. NAGY MILÁN Dabasi KC VSE 0 16
183. NAGY ROLAND Szigetszentmiklósi K 0 12
184. NÁNAI MÁTÉ Pilisvörösvári KSK 0 2
185. NÉMETH BENJAMIN Szigetszentmiklósi K 0 16
186. NÉMETH DOMINIK LÁSZLÓ Ceglédi KKSE Várkony 0 18
187. NÉMETH LEVENTE Ceglédi KKSE Várkony 0 18
188. OLÁH BALÁZS Ceglédi KKSE 0 14
189. OLÁH-PUSKÁS ZALÁN Gödöllői KC 0 15
190. OROSZ BENCE Szigetszentmiklósi K 0 2
191. ÖRDÖGH MARTIN Budai Farkasok NKFT 0 15
192. ŐRI MÓZES PÉTER Főnix ISE 0 7
193. PALÁSTHY MÁRTON Mogyoródi KSK 0 16
194. PAP MARCELL Pilisvörösvári KSK 0 1
195. PAPP ERNŐ DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 0 14
196. PELCZEL-NAGY ÁDÁM Százhalombattai VUK 0 14
197. PERCZEL ZÉTÉNY Farkasvár DSE FU11 0 12
198. PETHŐ DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 0 14
199. PFEILER-SZATHMÁRY ÁKOS Szigetszentmiklósi K 0 11
200. POPA DOMINIK LÉNÁRD Diósdi DSE 0 2
201. POPOVICS MILÁN Moyra-Budaörs Handba 0 4
202. PRESINSZKI PÉTER Dabasi KC VSE 0 5
203. PRINZ OLIVÉR PÉTER Ceglédi KKSE 0 14
204. RÁDAI ZALÁN Százhalombattai VUK 0 12
205. RÁGYÁNSZKI VALÉR Gyömrői KA 0 17
206. REPKA DÁVID Dabasi KC VSE 0 16
207. RITTER ZSOMBOR Főnix ISE 0 9
208. RITTLING MÁRTON Budai Farkasok NKFT 0 4
209. RUSZ EDMOND Váci KSE 0 8
210. SÁGI BOTOND FERENC Gyömrői KA 0 16
211. SAMU MILÁN Gyáli BKSE 0 16
212. SÁRKÖZI RAJMOND Pilisvörösvári KSK 0 8
213. SASSY BENDEGÚZ MÁTÉ Gödöllői KC 0 1
214. SEBES BERNÁT Pilisvörösvári KSK 0 18
215. SEBŐK JÁNOS Ceglédi KKSE Várkony 0 18
216. SIKARI KRISTÓF Dabasi KC VSE 0 2
217. SIMON DÁRIUSZ Váci KSE 0 14
218. SIMON KONOR Diósdi DSE 0 8
219. SIMON VINCE Váci KSE 0 18
220. SINKA MARTIN Ceglédi KKSE Várkony 0 5
221. SIPOS ALEX Ceglédi KKSE Táncsic 0 18
222. SOLYMOS LEVENTE Váci KSE 0 18
223. SOMOGYI MÁTÉ Mogyoródi KSK 0 18
224. SOPRONYI ZSOMBOR Szigetszentmiklósi K 0 6
225. SUKE PÉTER ISTVÁN Diósdi DSE 0 10
226. SZABADOS ÁRON Százhalombattai VUK 0 14
227. SZABADOS GERGELY Váci KSE 0 12
228. SZABÓ ÁBEL Diósdi DSE 0 2
229. SZABÓ ÁDÁM DÁVID Diósdi DSE 0 16
230. SZABÓ BENCE Főnix ISE 0 4
231. SZABÓ MÁRK Váci KSE 0 12
232. SZABÓ MÁTÉ KRISZTIÁN Ráckeve VKSK 0 18
233. SZABÓ NIMRÓD Moyra-Budaörs Handba 0 2
234. SZABÓ ZALÁN Moyra-Budaörs Handba 0 14
235. SZAKA MILÁN Farkasvár DSE FU11 0 18
236. SZAKÁL ÁRON Főnix ISE 0 6
237. SZALAI JÁNOS SZABOLCS Ceglédi KKSE Várkony 0 15
238. SZALLER GERGŐ Dabasi KC VSE 0 17
239. SZANDAI ZSOMBOR Mogyoródi KSK 0 3
240. SZAUERWEIN GERGŐ Gyáli BKSE 0 18
241. SZECSEI LÉNÁRD Gyáli BKSE 0 8
242. SZEDLÁK BOTOND BULCSÚ Szigetszentmiklósi K 0 6
243. SZEPESI PÉTER RÓBERT Ceglédi KKSE Várkony 0 16
244. SZILÁGYI SZABOLCS ÁRON Gödöllői KC 0 16
245. SZIRMAI OLIVÉR LÁSZLÓ Farkasvár DSE FU11 0 11
246. SZŐKE ZSOMBOR Főnix ISE 0 18
247. SZÖLLŐSI ÁDÁM ADRIAN Ceglédi KKSE Várkony 0 12
248. TAKÁCS DÁNIEL MARTIN Szigetszentmiklósi K 0 6
249. TAKÁCS DOMINIK Dabasi KC VSE 0 18
250. TAKÁCS VALENTIN ANDRÁS Szigetszentmiklósi K 0 5
251. TAKÁCS ZALÁN GYÖRGY Moyra-Budaörs Handba 0 4
252. TOKAJI MARCELL Mogyoródi KSK 0 18
253. TORMA PÉTER Szigetszentmiklósi K 0 12
254. TORNYI MÁRTON Váci KSE 0 6
255. TÓTH BALÁZS Gyömrői KA 0 18
256. TÓTH BENDEGÚZ BARNABÁS Farkasvár DSE FU11 0 15
257. TÓTH KRISTÓF Diósdi DSE 0 6
258. TÓTH MÁTYÁS Ceglédi KKSE Táncsic 0 18
259. TÓTH RICHÁRD ÁKOS Főnix ISE 0 12
260. TÓTH ZALÁN KRISZTIÁN Szigetszentmiklósi K 0 4
261. TÓTH-LUKÁCS ÁKOS MÁRTON Gödöllői KC 0 4
262. TŐZSÉR BERNÁT Gödöllői KC 0 9
263. TRÁJ BENEDEK Moyra-Budaörs Handba 0 4
264. TURCSIK ZSOMBOR Szigetszentmiklósi K 0 14
265. UJVÁRI ZALÁN Dabasi KC VSE 0 11
266. ÚJVÁROSI ZALÁN Ráckeve VKSK 0 15
267. UNGVÁRI TIBOR BOTOND Ceglédi KKSE 0 12
268. VALASEK SÁNDOR Mogyoródi KSK 0 10
269. VARGA BALÁZS JÁNOS Ráckeve VKSK 0 18
270. VARGA BÁLINT Moyra-Budaörs Handba 0 12
271. VARGA LEVENTE Ceglédi KKSE 0 18
272. VARGA TAMÁS Mogyoródi KSK 0 18
273. VÁROSI ZALÁN Szigetszentmiklósi K 0 16
274. VERMES LÁSZLÓ SÁNDOR Ceglédi KKSE Táncsic 0 18
275. VIDA BENEDEK Moyra-Budaörs Handba 0 14
276. VISI PÉTER Gyáli BKSE 0 18
277. VÖRÖS BENCE Budai Farkasok NKFT 0 16
278. WIPPELHAUSER OLIVÉR Pilisvörösvári KSK 0 9
279. ZÁBORSZKI NOEL Gyáli BKSE 0 8
280. ZÁMBORSZKI ÁBEL Budai Farkasok NKFT 0 14
281. ZSIGRI ZÉTÉNY Főnix ISE 0 16
282. ZSÍROS JÓZSEF Dabasi KC VSE 0 10
283. ZSOLNAI ZSOMBOR Gyáli BKSE 0 7
284. ZSOMBRÁK ZSOMBOR Főnix ISE 0 9
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó