Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU12
Kovács László régió
2018. szeptember 29. szombat
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
09:00 Gödöllői KC - Váci KSE 8 - 22
09:55 CYEB Budakalász U12 - KASE 27 - 13
10:50 Csömöri SSZN KFT - Váci KSE 9 - 24
11:45 KASE - Gödöllői KC 20 - 12
12:40 Csömöri SSZN KFT - CYEB Budakalász U12 7 - 38
2018. szeptember 30. vasárnap
Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
09:00 Moyra-Budaörs Handball - Szigetszentmiklósi KSK 2 31 - 9
09:55 Szigetszentmiklósi KSK 1 - VSK Tököl 18 - 29
10:50 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Dunavarsányi TE 15 - 15
11:45 Moyra-Budaörs Handball - Szigetszentmiklósi KSK 1 27 - 12
12:40 VSK Tököl - Treff 07 SE
13:45 Dunavarsányi TE - Százhalombattai VUK SE 10 - 15
14:30 Budai Farkasok NKFT - Treff 07 SE
15:25 Diósdi DSE - Ráckeve VKSK 17 - 26
16:20 Pilisvörösvári KSK - Százhalombattai VUK SE 23 - 13
17:15 Ráckeve VKSK - Budai Farkasok NKFT 28 - 8
18:10 Pilisvörösvári KSK - Diósdi DSE 22 - 24
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
09:45 Ceglédi KKSE - Gyömrői KA 23 - 19
10:40 Abonyi KC - Dabasi KC VSE 9 - 37
11:35 Gyömrői KA - Vecsési SE 15 - 22
12:30 Dabasi KC VSE - Abonyi KC 30 - 7
13:25 Vecsési SE - Ceglédi KKSE 21 - 21
2018. október 13. szombat
Cegléd, Gál József Sportcsarnok
12:40 Ceglédi KKSE - Dabasi KC VSE 31 - 11
13:35 Vecsési SE - Gödöllői KC 32 - 13
14:30 Dabasi KC VSE - Gyömrői KA 22 - 21
15:25 Vecsési SE - Abonyi KC 36 - 10
16:20 Gödöllői KC - Csömöri SSZN KFT 18 - 13
17:15 Gyömrői KA - Abonyi KC 26 - 14
18:10 Csömöri SSZN KFT - Ceglédi KKSE 18 - 32
Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok
11:25 Szigetszentmiklósi KSK 1 - Váci KSE 14 - 22
12:20 Budai Farkasok NKFT - CYEB Budakalász U12 6 - 30
13:15 Dunavarsányi TE - Váci KSE 17 - 19
14:10 Budai Farkasok NKFT - Szigetszentmiklósi KSK 2 7 - 19
15:05 Dunavarsányi TE - CYEB Budakalász U12 9 - 26
16:00 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Szigetszentmiklósi KSK 1 19 - 18
2018. október 14. vasárnap
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
08:30 Százhalombattai VUK SE - VSK Tököl 16 - 15
09:25 Ráckeve VKSK - Treff 07 SE 34 - 9
10:20 VSK Tököl - Moyra-Budaörs Handball 12 - 31
11:15 Ráckeve VKSK - Pilisvörösvári KSK 24 - 15
12:10 Treff 07 SE - KASE 14 - 26
13:05 Moyra-Budaörs Handball - Diósdi DSE 26 - 18
14:00 Pilisvörösvári KSK - KASE 28 - 15
14:55 Diósdi DSE - Százhalombattai VUK SE 24 - 10
2018. november 3. szombat
Abony, Varga István Városi Sportcsarnok
09:00 Abonyi KC - Ceglédi KKSE 8 - 29
09:55 Dabasi KC VSE - Diósdi DSE 25 - 18
10:50 Ceglédi KKSE - Treff 07 SE 36 - 4
11:45 Budai Farkasok NKFT - Dabasi KC VSE
12:40 Diósdi DSE - Treff 07 SE 26 - 3
13:35 Budai Farkasok NKFT - Abonyi KC
2018. november 4. vasárnap
Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
11:00 Gyömrői KA - Gödöllői KC 23 - 13
11:55 Vecsési SE - Pilisvörösvári KSK 18 - 26
12:50 Gödöllői KC - KASE 13 - 24
13:45 Váci KSE - Pilisvörösvári KSK 12 - 26
14:40 Vecsési SE - CYEB Budakalász U12 13 - 23
15:35 Csömöri SSZN KFT - KASE 10 - 25
16:30 CYEB Budakalász U12 - Váci KSE 24 - 15
17:25 Csömöri SSZN KFT - Gyömrői KA 13 - 37
Dunavarsány, Árpád Fejedelem Ált.Isk.
09:00 Dunavarsányi TE - Szigetszentmiklósi KSK 1 16 - 22
09:55 Ráckeve VKSK - VSK Tököl 29 - 24
10:50 Szigetszentmiklósi KSK 1 - Százhalombattai VUK SE 17 - 14
11:45 VSK Tököl - Szigetszentmiklósi KSK 2 24 - 14
12:40 Ráckeve VKSK - Moyra-Budaörs Handball 21 - 16
13:35 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Százhalombattai VUK SE 11 - 14
14:30 Moyra-Budaörs Handball - Dunavarsányi TE 23 - 13
2018. november 25. vasárnap
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
KASE - Gyömrői KA
Gyömrői KA - Abonyi KC
08:30 Váci KSE - Gödöllői KC 27 - 11
09:20 KASE - Vecsési SE 22 - 22
10:10 Abonyi KC - Gödöllői KC
11:00 Váci KSE - Vecsési SE 21 - 21
11:50 KASE - Abonyi KC
Tököl, Sportcsarnok
11:00 VSK Tököl - Dunavarsányi TE 31 - 15
11:55 Dabasi KC VSE - Szigetszentmiklósi KSK 1 21 - 19
12:50 Dunavarsányi TE - Ceglédi KKSE 20 - 19
13:45 Dabasi KC VSE - Szigetszentmiklósi KSK 2 19 - 22
14:40 Ráckeve VKSK - Szigetszentmiklósi KSK 1 26 - 22
15:35 Ceglédi KKSE - Százhalombattai VUK SE 14 - 19
16:30 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Ráckeve VKSK 14 - 24
17:25 Százhalombattai VUK SE - VSK Tököl 15 - 26
Budakalász, Sportcsarnok
09:00 CYEB Budakalász U12 - Csömöri SSZN KFT 32 - 5
09:50 Budai Farkasok NKFT - Diósdi DSE 7 - 28
10:40 Csömöri SSZN KFT - Treff 07 SE
11:30 Budai Farkasok NKFT - Moyra-Budaörs Handball 4 - 28
12:20 Diósdi DSE - Pilisvörösvári KSK 14 - 19
13:10 Treff 07 SE - Moyra-Budaörs Handball
14:00 Pilisvörösvári KSK - CYEB Budakalász U12 21 - 20
2018. december 1. szombat
Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
13:00 KASE - Moyra-Budaörs Handball 16 - 21
13:50 CYEB Budakalász U12 - Szigetszentmiklósi KSK 2 24 - 8
14:40 Váci KSE - Szigetszentmiklósi KSK 1 18 - 11
15:30 Moyra-Budaörs Handball - Szigetszentmiklósi KSK 2 21 - 10
16:20 Gödöllői KC - CYEB Budakalász U12 9 - 30
17:10 Váci KSE - KASE 21 - 14
18:00 Gödöllői KC - Szigetszentmiklósi KSK 1 18 - 23
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
12:00 Dabasi KC VSE - Abonyi KC 33 - 9
12:50 Pilisvörösvári KSK - Dunavarsányi TE 23 - 16
13:40 Dabasi KC VSE - Gyömrői KA 28 - 22
14:30 Ráckeve VKSK - Abonyi KC 37 - 10
15:20 Dunavarsányi TE - Csömöri SSZN KFT 26 - 4
16:10 Ráckeve VKSK - Gyömrői KA 40 - 17
17:00 Csömöri SSZN KFT - Pilisvörösvári KSK 8 - 23
2018. december 2. vasárnap
Érd, Treff Sportcsarnok
11:00 Treff 07 SE - Budai Farkasok NKFT
11:55 Diósdi DSE - Vecsési SE 22 - 22
12:50 VSK Tököl - Százhalombattai VUK SE 26 - 20
13:45 Budai Farkasok NKFT - Vecsési SE
14:40 Ceglédi KKSE - Diósdi DSE 31 - 24
15:35 Treff 07 SE - VSK Tököl
16:30 Ceglédi KKSE - Százhalombattai VUK SE 26 - 18
2019. március 3. vasárnap
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
10:00 Ceglédi KKSE - Vecsési SE 24 - 26
10:50 Váci KSE - Dabasi KC VSE 16 - 25
11:40 Vecsési SE - Gyömrői KA 23 - 22
12:30 Ceglédi KKSE - KASE 30 - 14
13:20 Abonyi KC - Váci KSE 26 - 34
14:10 Dabasi KC VSE - Gyömrői KA 29 - 19
15:00 Abonyi KC - KASE 23 - 23
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00 Ráckeve VKSK - Moyra-Budaörs Handball 29 - 20
09:50 Százhalombattai VUK SE - Diósdi DSE 18 - 19
10:40 Moyra-Budaörs Handball - CYEB Budakalász U12 13 - 14
11:30 Pilisvörösvári KSK - Százhalombattai VUK SE 20 - 15
12:20 Diósdi DSE - CYEB Budakalász U12 18 - 17
13:10 Ráckeve VKSK - Pilisvörösvári KSK 16 - 14
Tököl, Sportcsarnok
11:00 Szigetszentmiklósi KSK 1 - VSK Tököl 29 - 22
11:50 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Csömöri SSZN KFT 40 - 6
12:40 VSK Tököl - Dunavarsányi TE 28 - 21
13:30 Gödöllői KC - Csömöri SSZN KFT 21 - 18
14:20 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Dunavarsányi TE 20 - 18
15:10 Szigetszentmiklósi KSK 1 - Gödöllői KC 32 - 20
2019. március 24. vasárnap
Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
10:30 Moyra-Budaörs Handball - Pilisvörösvári KSK 16 - 15
11:20 CYEB Budakalász U12 - Százhalombattai VUK SE 22 - 20
12:10 Pilisvörösvári KSK - Váci KSE 21 - 15
13:00 Vecsési SE - CYEB Budakalász U12 22 - 25
13:50 Százhalombattai VUK SE - Váci KSE 33 - 18
14:40 Moyra-Budaörs Handball - Vecsési SE 24 - 19
Dabas, OBO Aréna
09:00 Dabasi KC VSE - Ceglédi KKSE 27 - 34
09:50 Gyáli BKSE - Csömöri SSZN KFT 14 - 14
10:40 Ceglédi KKSE - Gyömrői KA 41 - 22
11:30 Gyáli BKSE - Abonyi KC 7 - 27
12:20 Gyömrői KA - KASE 18 - 16
13:10 Abonyi KC - Csömöri SSZN KFT 33 - 10
14:00 Dabasi KC VSE - KASE 30 - 21
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
10:00 Diósdi DSE - VSK Tököl 29 - 16
10:50 Szigetszentmiklósi KSK 1 - Szigetszentmiklósi KSK 2 22 - 20
11:40 Gödöllői KC - Dunavarsányi TE 12 - 18
12:30 Ráckeve VKSK - VSK Tököl 26 - 21
13:20 Szigetszentmiklósi KSK 1 - Dunavarsányi TE 27 - 14
14:10 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Gödöllői KC 31 - 13
15:00 Diósdi DSE - Ráckeve VKSK 18 - 26
2019. április 6. szombat
Cegléd, Gál József Sportcsarnok
09:00 Ceglédi KKSE - Ráckeve VKSK 22 - 22
09:50 Dabasi KC VSE - Gyáli BKSE 43 - 7
10:40 Ráckeve VKSK - CYEB Budakalász U12 16 - 24
11:30 Gyáli BKSE - Gyömrői KA 13 - 38
12:20 Vecsési SE - Dabasi KC VSE 18 - 20
13:10 CYEB Budakalász U12 - Gyömrői KA 33 - 10
14:00 Ceglédi KKSE - Vecsési SE 32 - 17
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
00:00 Moyra-Budaörs Handball - VSK Tököl 10 - 0
00:00 VSK Tököl - Szigetszentmiklósi KSK 2 0 - 10
10:00 Százhalombattai VUK SE - Szigetszentmiklósi KSK 1 24 - 21
11:40 Diósdi DSE - Szigetszentmiklósi KSK 1 24 - 20
12:30 Moyra-Budaörs Handball - Pilisvörösvári KSK 16 - 19
13:20 Százhalombattai VUK SE - Szigetszentmiklósi KSK 2 28 - 24
14:10 Pilisvörösvári KSK - Diósdi DSE 22 - 25
2019. április 7. vasárnap
Dunavarsány, Árpád Fejedelem Ált.Isk.
09:00 Dunavarsányi TE - Abonyi KC 22 - 19
09:50 KASE - Csömöri SSZN KFT 18 - 19
10:40 Abonyi KC - Gödöllői KC 22 - 20
11:30 Váci KSE - KASE 24 - 13
12:20 Gödöllői KC - Csömöri SSZN KFT 22 - 18
13:10 Dunavarsányi TE - Váci KSE 17 - 26
2019. április 27. szombat
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
09:00 Gödöllői KC - Váci KSE
09:50 Dabasi KC VSE - Diósdi DSE
10:40 VSK Tököl - Váci KSE
11:30 CYEB Budakalász U12 - Dabasi KC VSE
12:20 Diósdi DSE - Dunavarsányi TE
13:10 CYEB Budakalász U12 - VSK Tököl
14:00 Gödöllői KC - Dunavarsányi TE
Nagykáta, Sportcsarnok
10:00 Gyáli BKSE - KASE
10:50 Ceglédi KKSE - Százhalombattai VUK SE
11:40 Vecsési SE - KASE
12:30 Ceglédi KKSE - Pilisvörösvári KSK
13:20 Százhalombattai VUK SE - Moyra-Budaörs Handball
14:10 Pilisvörösvári KSK - Vecsési SE
15:00 Gyáli BKSE - Moyra-Budaörs Handball
2019. április 28. vasárnap
Csömör , Sportcsarnok
10:00 Csömöri SSZN KFT - Szigetszentmiklósi KSK 1
10:50 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Gyömrői KA
11:40 Szigetszentmiklósi KSK 1 - Ráckeve VKSK
12:30 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Abonyi KC
13:20 Ráckeve VKSK - Gyömrői KA
14:10 Csömöri SSZN KFT - Abonyi KC
2019. május 12. vasárnap
Vác, Városi Sportcsarnok
09:00 Váci KSE - CYEB Budakalász U12
09:50 KASE - Gödöllői KC
10:40 Pilisvörösvári KSK - CYEB Budakalász U12
11:30 Gödöllői KC - Csömöri SSZN KFT
12:20 Pilisvörösvári KSK - KASE
13:10 Váci KSE - Csömöri SSZN KFT
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
10:00 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Gyáli BKSE
10:50 Szigetszentmiklósi KSK 1 - VSK Tököl
11:40 Gyáli BKSE - Százhalombattai VUK SE
12:30 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Diósdi DSE
13:20 Szigetszentmiklósi KSK 1 - Abonyi KC
14:10 VSK Tököl - Százhalombattai VUK SE
15:00 Abonyi KC - Diósdi DSE
Vecsés, Városi Sportcsarnok
09:00 Vecsési SE - Moyra-Budaörs Handball
09:50 Dunavarsányi TE - Dabasi KC VSE
10:40 Moyra-Budaörs Handball - Ceglédi KKSE
11:30 Gyömrői KA - Dabasi KC VSE
12:20 Ráckeve VKSK - Dunavarsányi TE
13:10 Ceglédi KKSE - Gyömrői KA
14:00 Vecsési SE - Ráckeve VKSK
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁDÁM BENCE JÁNOS Diósdi DSE 0 16
2. ÁDÁM MIKLÓS Százhalombattai VUK 0 4
3. ANDRUSKÓ GERGELY CYEB Budakalász U12 0 15
4. ARATÓ MÁTÉ Csömöri SSZN KFT 0 8
5. BABICZ ATTILA CYEB Budakalász U12 0 10
6. BÁLINT ÁLMOS PÁL Százhalombattai VUK 0 16
7. BÁN ZALÁN KASE 0 16
8. BANAI BÁLINT Ceglédi KKSE 0 14
9. BÁNKI ZOLTÁN KÁROLY Vecsési SE 0 6
10. BANKÓ DOMINIK Gödöllői KC 0 14
11. BÁNSZKI ZSOMBOR Gödöllői KC 0 16
12. BARANYAI LEVENTE SÁNDOR Abonyi KC 0 8
13. BARÁTFALVI SÁNDOR Csömöri SSZN KFT 0 14
14. BARTOS GÁBOR LÁSZLÓ Csömöri SSZN KFT 0 14
15. BÉCS DÁVID Csömöri SSZN KFT 0 14
16. BENEDEK BENCE Ceglédi KKSE 0 14
17. BÉNESI BALÁZS LEVENTE Csömöri SSZN KFT 0 12
18. BENKA GERGŐ DOMONKOS Szigetszentmiklósi K 0 16
19. BERA DOMINIK Váci KSE 0 16
20. BERGER MARCELL Ráckeve VKSK 0 16
21. BERKI ÁRON Váci KSE 0 7
22. BERKÓ BARNABÁS ATTILA Abonyi KC 0 12
23. BERTHA ZSIGMOND JÁNOS Pilisvörösvári KSK 0 14
24. BICZÓ ZSOMBOR Szigetszentmiklósi K 0 1
25. BODÓ LEVENTE Gyáli BKSE 0 4
26. BOGÓ DOMINIK PATRIK Moyra-Budaörs Handba 0 16
27. BORBÁS BENCE ZOLTÁN Ráckeve VKSK 0 14
28. BORBÁS MÁRTON Dabasi KC VSE 0 2
29. BORBÉLY BENDEGÚZ HUNOR Szigetszentmiklósi K 0 16
30. BÓTA BERCEL LÁSZLÓ Moyra-Budaörs Handba 0 14
31. BŐDY CSANÁD Budai Farkasok NKFT 0 6
32. BRAUN LEVENTE ISTVÁN Pilisvörösvári KSK 0 16
33. BRAUN MÁTÉ ZSOLT Pilisvörösvári KSK 0 14
34. BUKA-KAMOCSA PATRIK KASE 0 16
35. CZALBERT-HALASI BALÁZS Vecsési SE 0 11
36. CZIFRA ERIK MILÁN Dunavarsányi TE 0 16
37. CZINKE NÁNDOR Szigetszentmiklósi K 0 4
38. CSABAI LEVENTE MÁRK Szigetszentmiklósi K 0 13
39. CSALA DÁNIEL Ráckeve VKSK 0 12
40. CSAPLÁR ALEX ZOLTÁN VSK Tököl 0 2
41. CSERHALMI ÁDÁM Budai Farkasok NKFT 0 6
42. CSERNUS BALÁZS Dabasi KC VSE 0 16
43. CSOMÓS MILÁN KASE 0 4
44. CSORDÁS ZSOLT Ráckeve VKSK 0 12
45. DACZI BÁLINT NOEL Szigetszentmiklósi K 0 11
46. DAM LEVENTE Gyömrői KA 0 12
47. DARÁNYI CSONGOR Dunavarsányi TE 0 16
48. DELI MÁRK Dunavarsányi TE 0 16
49. DÉNES BERTALAN Abonyi KC 0 14
50. DÓCZI TAMÁS Gödöllői KC 0 4
51. DOMOKOS MÁRTON Szigetszentmiklósi K 0 6
52. DOOR DÁNIEL FELICIÁN Százhalombattai VUK 0 15
53. DÓZSA BENEDEK CYEB Budakalász U12 0 6
54. DÖMÖTÖR DOMINIK CSONGOR Moyra-Budaörs Handba 0 16
55. DRÉGELYVÁRI DOMINIK Ráckeve VKSK 0 2
56. DUCSAI BOTOND Százhalombattai VUK 0 12
57. DUDÁS DÁNIEL Abonyi KC 0 12
58. DUDASZEG DÁVID VIKTOR Dunavarsányi TE 0 12
59. EGEDI CSABA Gödöllői KC 0 4
60. EGRI GERGELY ÁDÁM Budai Farkasok NKFT 0 1
61. EIBEN VILMOS Dunavarsányi TE 0 13
62. ENDRÉNYI ZSIGMOND Budai Farkasok NKFT 0 6
63. ENDRÉSZ BÁLINT Váci KSE 0 16
64. ENDRÉSZ ZSOMBOR Váci KSE 0 16
65. ENGELBRECHT VILMOS Szigetszentmiklósi K 0 16
66. ENYEDI ALEX Abonyi KC 0 14
67. EŐRY DÁVID ISTVÁN Treff 07 SE 0 4
68. ERDEI GÁBOR JÓZSEF Százhalombattai VUK 0 13
69. FARKAS BOTOND ISTVÁN Abonyi KC 0 6
70. FARKAS ZOLTÁN KASE 0 8
71. FAZEKAS ÁKOS Pilisvörösvári KSK 0 12
72. FEDOR DÁVID ISTVÁN Szigetszentmiklósi K 0 16
73. FEHÉR LŐRINC Abonyi KC 0 10
74. FEJES ÁRON Dunavarsányi TE 0 11
75. FEKETE RICHÁRD Abonyi KC 0 9
76. FERENCZ DOMINIK Szigetszentmiklósi K 0 14
77. FERENCZ MÁRK Szigetszentmiklósi K 0 14
78. FIAS MÁTÉ Vecsési SE 0 15
79. FORGÁCS BOTOND Szigetszentmiklósi K 0 16
80. FORTUNA MIHÁLY Diósdi DSE 0 14
81. FÜREDI MÁTÉ ÁDÁM Ráckeve VKSK 0 16
82. GÁCSI-KISS BERTALAN Gyáli BKSE 0 4
83. GÁL ZALÁN Ceglédi KKSE 0 6
84. GALÉTA GERGŐ Váci KSE 0 13
85. GÁLOS TAMÁS Treff 07 SE 0 4
86. GARAGULY TAMÁS KASE 0 16
87. GERHÁT BOTOND Csömöri SSZN KFT 0 6
88. GONDA CSANÁD Százhalombattai VUK 0 8
89. GŐBEL KENDE Budai Farkasok NKFT 0 1
90. GRÓF ÁRON Gödöllői KC 0 4
91. GRÓSZ BENCE CYEB Budakalász U12 0 15
92. GUBÁN PÉTER Pilisvörösvári KSK 0 16
93. HACKL JÓZSEF DOMINIK Vecsési SE 0 15
94. HAJNAL ÁDÁM Treff 07 SE 0 4
95. HATVANI MÓR Szigetszentmiklósi K 0 6
96. HEGEDŰS BENEDEK Dunavarsányi TE 0 6
97. HENÉZI MÁTÉ VSK Tököl 0 13
98. HÉVIZI JONATÁN Váci KSE 0 8
99. HOFFMAN KARSA VSK Tököl 0 15
100. HOLCZER BENCE Vecsési SE 0 14
101. HOPKA-VARGA DOMINIK Százhalombattai VUK 0 4
102. HORNYIK DOMINIK Ceglédi KKSE 0 6
103. HORVÁTH BENEDEK KASE 0 14
104. HORVÁTH DÁVID Moyra-Budaörs Handba 0 14
105. HORVÁTH LEVENTE Diósdi DSE 0 1
106. HORVÁTH ÖRS BULCSÚ Moyra-Budaörs Handba 0 16
107. HORVÁTH ZSOMBOR GERGŐ Csömöri SSZN KFT 0 14
108. HOSSZÚ CSABA Gyáli BKSE 0 4
109. HRUDKA LÁSZLÓ Diósdi DSE 0 2
110. HUGYECZ LEVENTE Dabasi KC VSE 0 4
111. ISHMAEL KEMKA BENCE Dunavarsányi TE 0 16
112. JAKAB IMRE Dunavarsányi TE 0 13
113. JAKOBICZ NÁNDOR Szigetszentmiklósi K 0 10
114. JÁNKY DONÁT MARCELL Százhalombattai VUK 0 10
115. JARÁBIK MÁTÉ Dabasi KC VSE 0 7
116. JÁRDÁNY GYULA Szigetszentmiklósi K 0 16
117. JESZENSZKI KORNÉL Ráckeve VKSK 0 16
118. JÓNÁS BENCE Ráckeve VKSK 0 8
119. JUHÁSZ DÁNIEL Gyömrői KA 0 12
120. JUHÁSZ DOMINIK NORBERT Ráckeve VKSK 0 15
121. JUHÁSZ LÁSZLÓ Abonyi KC 0 12
122. KANTI PÉTER Diósdi DSE 0 14
123. KÁRMÁN MILÁN ZSOMBOR Ceglédi KKSE 0 12
124. KASZAI KOLOS Gödöllői KC 0 2
125. KECSKÉS DÁVID BENEDEK CYEB Budakalász U12 0 16
126. KECSKÉS RÓBERT Gyömrői KA 0 8
127. KELEMEN BARNABÁS Ceglédi KKSE 0 16
128. KEREK JÓZSEF BENCE Ráckeve VKSK 0 6
129. KESZTHELYI CSANÁD Gödöllői KC 0 14
130. KINCSES BENCE KASE 0 14
131. KIS-JAKAB MÁTÉ Vecsési SE 0 15
132. KISS PÉTER ANDRÁS Gyömrői KA 0 11
133. KISS SZABOLCS Ceglédi KKSE 0 4
134. KLIMES CIRILL Budai Farkasok NKFT 0 5
135. KOMLÓSI KRISTÓF Váci KSE 0 10
136. KONCSÁR ÖRS VSK Tököl 0 15
137. KONYICSÁK BENCE Ceglédi KKSE 0 14
138. KOPÓ ALEX Vecsési SE 0 6
139. KÓRÉ ZALÁN Ceglédi KKSE 0 2
140. KOSZORÚ BOLDIZSÁR ATTILA VSK Tököl 0 7
141. KÓTHY MÁRTON Gödöllői KC 0 2
142. KOVÁCS BOLDIZSÁR GÁBOR CYEB Budakalász U12 0 16
143. KOVÁCS DÁVID VSK Tököl 0 9
144. KOVÁCS KRISTÓF Abonyi KC 0 12
145. KOVÁCS ROLAND Vecsési SE 0 12
146. KOZMA LEVENTE Váci KSE 0 14
147. KŐRÖSI ALEX Százhalombattai VUK 0 10
148. KRISTÓF MÁTYÁS Gödöllői KC 0 14
149. KUMMER BÁLINT Váci KSE 0 16
150. KUTALA BOTOND Diósdi DSE 0 16
151. LACHMANN ZSOMBOR KÁROLY Százhalombattai VUK 0 9
152. LACKNER ZSOMBOR Csömöri SSZN KFT 0 6
153. LAKATOS GERGELY Gödöllői KC 0 12
154. LAKNER MÁTÉ Pilisvörösvári KSK 0 10
155. LÁZÁR NÁNDOR ANDRÁS Treff 07 SE 0 4
156. LENGYEL DÁNIEL Budai Farkasok NKFT 0 6
157. LENKEY IVÁN BALÁZS Diósdi DSE 0 14
158. LEPÉS ÁRON Gyömrői KA 0 6
159. LÉRÁNT ÁKOS Gyömrői KA 0 2
160. LŐRINCZ GÁBOR PÉTER Gyömrői KA 0 14
161. LŐRINCZI ZOLTÁN MÁTÉ Váci KSE 0 2
162. LŐRINCZY ZSOMBOR Abonyi KC 0 14
163. LŐVEY BENDEGÚZ TAMÁS Diósdi DSE 0 14
164. LUKÁCS ÁKOS Szigetszentmiklósi K 0 10
165. LUKÁCS VINCE VSK Tököl 0 15
166. MACZÓ DÉNES Ceglédi KKSE 0 16
167. MÁCSÁR MAGOR Gödöllői KC 0 16
168. MAJERSZKI ZALÁN Százhalombattai VUK 0 6
169. MAJOR MÁTÉ VSK Tököl 0 7
170. MALATINSZKY MILÁN LEVENTE Vecsési SE 0 13
171. MAROSSY MARTIN JENŐ Dunavarsányi TE 0 6
172. MERÉSZ GELLÉRT CYEB Budakalász U12 0 15
173. MEZEI GÁBOR Moyra-Budaörs Handba 0 16
174. MIHALIK SZABOLCS Gyömrői KA 0 6
175. MIHÁLY BOTOND FERENC Pilisvörösvári KSK 0 14
176. MOLNÁR DÉNES ÁKOS Százhalombattai VUK 0 10
177. MOLNÁR MARCELL ISTVÁN VSK Tököl 0 15
178. MOLNÁR MÁTÉ Ceglédi KKSE 0 10
179. MOLNÁR RÓBERT Pilisvörösvári KSK 0 16
180. MOTO KEÁN Moyra-Budaörs Handba 0 10
181. MÜLLER ANDRÁS Pilisvörösvári KSK 0 2
182. NAGY BENCE MÁTÉ Ráckeve VKSK 0 10
183. NAGY BOTOND Váci KSE 0 8
184. NAGY GÁBOR MIKLÓS Budai Farkasok NKFT 0 1 0 3
Diósdi DSE 0 2
185. NAGY LEVENTE Szigetszentmiklósi K 0 14
186. NAGY MÁTÉ Váci KSE 0 8
187. NAGY ROLAND Szigetszentmiklósi K 0 10
188. NÉMETH BENJAMIN Szigetszentmiklósi K 0 16
189. NÉMETH-NUSSER ÁBEL Szigetszentmiklósi K 0 4
190. OLÁH ZSOMBOR Szigetszentmiklósi K 0 16
191. OLÁH-PUSKÁS ZALÁN Gödöllői KC 0 16
192. OROSZ ALVIÁN FERENC Ceglédi KKSE 0 2
193. ORTH BORISZ Moyra-Budaörs Handba 0 13
194. ÖRDÖGH MARTIN Budai Farkasok NKFT 0 6
195. PACZULÁK ZOLTÁN Csömöri SSZN KFT 0 14
196. PÁDÁR MARTIN Csömöri SSZN KFT 0 12
197. PÁL FARKAS TITUSZ Csömöri SSZN KFT 0 4
198. PAPP ERNŐ DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 0 12
199. PASQUALETTI PÉTER GYÖRGY Vecsési SE 0 9
200. PÁSZTOR HUNOR Dabasi KC VSE 0 14
201. PÁTKAI PÁL Százhalombattai VUK 0 16
202. PÉK ATTILA VSK Tököl 0 1
203. PELCZEL-NAGY ÁDÁM Százhalombattai VUK 0 11
204. PELLER BENCE Pilisvörösvári KSK 0 14
205. PERLAKI ZSOMBOR Ceglédi KKSE 0 1
206. PETHŐ DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 0 14
207. PETŐ MARCELL Dabasi KC VSE 0 6
208. PETRÁNYI MÁRK Dabasi KC VSE 0 16
209. PLESA MARTIN Vecsési SE 0 11
210. PODÁMER TAMÁS GÁBOR Pilisvörösvári KSK 0 14
211. PRINZ OLIVÉR PÉTER Ceglédi KKSE 0 1
212. PRONK DÁNIEL Moyra-Budaörs Handba 0 10
213. PUSKÁS TAMÁS Százhalombattai VUK 0 12
214. REHOR BENCE Gyömrői KA 0 10
215. RÉKÁSI ROLAND CYEB Budakalász U12 0 16
216. REPKA DÁVID Dabasi KC VSE 0 12
217. ROTH ARMAND Gyömrői KA 0 2
218. RÓZSAVÖLGYI SZABOLCS KASE 0 16
219. SÁNDOR JÓZSEF Ceglédi KKSE 0 14
220. SCHAFER ÁRPÁD BENEDEK Dabasi KC VSE 0 2
221. SCHAFFER GERGŐ Dunavarsányi TE 0 16
222. SEBES BERNÁT Pilisvörösvári KSK 0 2
223. SIKARI KRISTÓF Dabasi KC VSE 0 5
224. SIMO ROLAND Dabasi KC VSE 0 12
225. SIMON MÁRK Váci KSE 0 16
226. SOMOSVÁRI ZSOMBOR Gyömrői KA 0 12
227. SOÓS BENEDEK Váci KSE 0 12
228. STEINMETZ OLIVÉR BENJAMIN Moyra-Budaörs Handba 0 16
229. STERN MÁNUEL Moyra-Budaörs Handba 0 16
230. SZABÓ ÁDÁM DÁVID Diósdi DSE 0 14
231. SZABÓ BALÁZS LÁSZLÓ Gödöllői KC 0 2
232. SZABÓ CSABA PÉTER Moyra-Budaörs Handba 0 9
233. SZABÓ GERGŐ Gyömrői KA 0 14
234. SZABÓ LEVENTE Váci KSE 0 12
235. SZABÓ MÁTÉ KRISZTIÁN Ráckeve VKSK 0 4
236. SZABÓ-PADI DOMONKOS Csömöri SSZN KFT 0 8
237. SZALLER GERGŐ Dabasi KC VSE 0 16
238. SZÁNTÓ ZSOMBOR KASE 0 8
239. SZARVÁK TIBOR Abonyi KC 0 14
240. SZAUERWEIN GERGŐ Gyáli BKSE 0 4
241. SZECSEI LÉNÁRD Gyáli BKSE 0 4
242. SZÉKELY RICHÁRD Dabasi KC VSE 0 12
243. SZEKERES MÁRTON Moyra-Budaörs Handba 0 16
244. SZEKSZÁRDI MÁTÉ Budai Farkasok NKFT 0 2
245. SZENDEFF KOPPÁNY CSANÁD Budai Farkasok NKFT 0 6
246. SZENTES BENCE BARNABÁS Vecsési SE 0 15
247. SZEPESI PÉTER RÓBERT Ceglédi KKSE 0 13
248. SZÉPKUTHY BENEDEK SÁMUEL Csömöri SSZN KFT 0 12
249. SZERENCSÉS DÁVID Gyömrői KA 0 10
250. SZIKLAI ZÉTÉNY Ceglédi KKSE 0 10
251. SZOLLÁR BENEDEK Moyra-Budaörs Handba 0 12
252. SZŐKE BÁLINT ÁLMOS Szigetszentmiklósi K 0 7
253. SZŐNYI EDE Váci KSE 0 16
254. SZŰCS JÓZSEF Csömöri SSZN KFT 0 2
255. TAKÁCS DÁNIEL MARTIN Szigetszentmiklósi K 0 2
256. TAKÁCS KENDE LEVENTE Százhalombattai VUK 0 12
257. TAKÁCS LEVENTE KASE 0 10
258. TAKÁCS NIMRÓD Ráckeve VKSK 0 16
259. TALABÉR MILÁN Diósdi DSE 0 14
260. TALAPKA ZSOMBOR Dabasi KC VSE 0 16
261. TAMÁS GERGELY Treff 07 SE 0 4
262. TARJÁNYI CSABA KEVE Moyra-Budaörs Handba 0 1
263. TEREBESI ZSOLT Vecsési SE 0 11
264. TERÉNYI ARTÚR Moyra-Budaörs Handba 0 4
265. TÓTA ZÉTÉNY KASE 0 4
266. TÓTH BALÁZS Gyömrői KA 0 12
267. TÓTH BENEDEK TIBOR Diósdi DSE 0 12
268. TÓTH KRISTÓF Diósdi DSE 0 2
269. TÓTH MARCELL Gyömrői KA 0 12
270. TÓTH PÉTER Dunavarsányi TE 0 15
271. TÓTH ROLAND Abonyi KC 0 14
272. TÓTH SÁNDOR SOMA CYEB Budakalász U12 0 16
273. TÓTH-LUKÁCS ÁKOS MÁRTON Gödöllői KC 0 2
274. TÖLGYVÁRI GERGELY LÁSZLÓ Csömöri SSZN KFT 0 8
275. TÖRÖK ÁKOS Szigetszentmiklósi K 0 16
276. TÖRÖK ÁRON Szigetszentmiklósi K 0 16
277. TŐZSÉR BERNÁT Gödöllői KC 0 8
278. TUSOR ÁDÁM Gödöllői KC 0 8
279. ÚJVÁRI HUNOR Gödöllői KC 0 12
280. ÚJVÁROSI ZALÁN Ráckeve VKSK 0 16
281. VAJDA PATRIK Dabasi KC VSE 0 16
282. VARGA ÁDÁM Gyömrői KA 0 12
283. VARGA LEVENTE Ceglédi KKSE 0 16
284. VARGA MILÁN VSK Tököl 0 13
285. VARGA SZILÁRD Gyömrői KA 0 4
286. VARGA TAMÁS Szigetszentmiklósi K 0 6
287. VÁROSI ZALÁN Szigetszentmiklósi K 0 16
288. VÉGH DÁNIEL Csömöri SSZN KFT 0 6
289. VINCZE ZSOLT Csömöri SSZN KFT 0 6
290. VISI PÉTER Gyáli BKSE 0 4
291. VRHOVINA BENJÁMIN CYEB Budakalász U12 0 16
292. ZÁMBORSZKI ÁBEL Budai Farkasok NKFT 0 6
293. ZSÍROS DONÁT Dabasi KC VSE 0 10
294. ZSÍROS JÓZSEF Dabasi KC VSE 0 14
295. ZSOLNAI ZSOMBOR Gyáli BKSE 0 4
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó