Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU13
Zákányi Bálint régió
2018. szeptember 23. vasárnap
Keszthely, Csokonai ÁMK
09:00 TUNGSRAM SE - Georgikon DSE 29 - 6
10:00 Hosszúhetény SE - PSN ZRT 2 23 - 11
11:00 BBSC Balatonboglár - TUNGSRAM SE 11 - 22
12:00 PSN ZRT 2 - Komló Sport KC 10 - 23
13:00 Rinyamenti KC - BBSC Balatonboglár 20 - 16
14:00 PSN ZRT 1 - Hosszúhetény SE 23 - 5
15:00 Komló Sport KC - Rinyamenti KC 20 - 13
16:00 Georgikon DSE - PSN ZRT 1 3 - 40
2018. október 6. szombat
Balatonboglár, Urányi János Sportcsarnok
10:00 BBSC Balatonboglár - Komló Sport KC 5 - 30
11:00 TUNGSRAM SE - PSN ZRT 2 27 - 16
12:00 Komló Sport KC - Georgikon DSE 29 - 14
13:00 PSN ZRT 1 - TUNGSRAM SE 32 - 19
14:00 PSN ZRT 2 - Rinyamenti KC 18 - 15
15:00 Georgikon DSE - Hosszúhetény SE 7 - 28
16:00 Rinyamenti KC - PSN ZRT 1 17 - 32
17:00 Hosszúhetény SE - BBSC Balatonboglár 31 - 9
2018. október 27. szombat
Komló, Sportközpont
10:00 PSN ZRT 1 - Komló Sport KC 22 - 15
11:00 Rinyamenti KC - Georgikon DSE 27 - 13
12:00 BBSC Balatonboglár - PSN ZRT 1 4 - 40
13:00 Hosszúhetény SE - Rinyamenti KC 26 - 17
14:00 Georgikon DSE - PSN ZRT 2 16 - 23
15:00 TUNGSRAM SE - Hosszúhetény SE 22 - 21
16:00 PSN ZRT 2 - BBSC Balatonboglár 21 - 9
17:00 Komló Sport KC - TUNGSRAM SE 23 - 20
2018. november 18. vasárnap
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
09:00 Rinyamenti KC - TUNGSRAM SE 17 - 23
10:00 BBSC Balatonboglár - Georgikon DSE 15 - 30
11:00 TUNGSRAM SE - PSN ZRT 1 21 - 29
12:00 Hosszúhetény SE - BBSC Balatonboglár 30 - 5
13:00 Komló Sport KC - Georgikon DSE 25 - 12
14:00 PSN ZRT 1 - PSN ZRT 2 35 - 14
15:00 Komló Sport KC - Hosszúhetény SE 20 - 20
16:00 PSN ZRT 2 - Rinyamenti KC 15 - 17
2018. december 8. szombat
Pécs, Széchenyi csarnok
10:00 PSN ZRT 1 - Komló Sport KC 21 - 15
11:00 Georgikon DSE - BBSC Balatonboglár 29 - 21
12:00 Komló Sport KC - TUNGSRAM SE 22 - 20
13:00 BBSC Balatonboglár - Rinyamenti KC 7 - 23
14:00 Hosszúhetény SE - Georgikon DSE 28 - 9
15:00 TUNGSRAM SE - PSN ZRT 2 15 - 24
16:00 Rinyamenti KC - PSN ZRT 1 13 - 35
17:00 Hosszúhetény SE - PSN ZRT 2 20 - 14
2019. március 10. vasárnap
Nagykanizsa, Zsigmondy sportcsarnok
10:00 TUNGSRAM SE - Rinyamenti KC
11:00 Georgikon DSE - BBSC Balatonboglár
12:00 Rinyamenti KC - Komló Sport KC
13:00 Georgikon DSE - PSN ZRT 1
14:00 PSN ZRT 2 - BBSC Balatonboglár
15:00 Hosszúhetény SE - Komló Sport KC
16:00 PSN ZRT 1 - PSN ZRT 2
17:00 Hosszúhetény SE - TUNGSRAM SE
2019. március 30. szombat
Pécsvárad, Városi Sportcsarnok,
09:00 Hosszúhetény SE - PSN ZRT 2
10:00 Komló Sport KC - Rinyamenti KC
11:00 PSN ZRT 2 - TUNGSRAM SE
12:00 Komló Sport KC - Georgikon DSE
13:00 Rinyamenti KC - BBSC Balatonboglár
14:00 PSN ZRT 1 - TUNGSRAM SE
15:00 Georgikon DSE - BBSC Balatonboglár
16:00 PSN ZRT 1 - Hosszúhetény SE
2019. április 13. szombat
Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
10:00 PSN ZRT 1 - Komló Sport KC
11:00 BBSC Balatonboglár - Hosszúhetény SE
12:00 Komló Sport KC - TUNGSRAM SE
13:00 BBSC Balatonboglár - Rinyamenti KC
14:00 PSN ZRT 2 - Hosszúhetény SE
15:00 Georgikon DSE - TUNGSRAM SE
16:00 PSN ZRT 1 - Rinyamenti KC
17:00 PSN ZRT 2 - Georgikon DSE
2019. május 4. szombat
Balatonboglár, Urányi János Sportcsarnok
10:00 Georgikon DSE - BBSC Balatonboglár
11:00 Hosszúhetény SE - Komló Sport KC
12:00 TUNGSRAM SE - Georgikon DSE
13:00 Komló Sport KC - PSN ZRT 2
14:00 PSN ZRT 1 - Hosszúhetény SE
15:00 PSN ZRT 2 - Rinyamenti KC
16:00 PSN ZRT 1 - TUNGSRAM SE
17:00 Rinyamenti KC - BBSC Balatonboglár
2019. május 18. szombat
Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
10:00 Rinyamenti KC - PSN ZRT 2
11:00 PSN ZRT 1 - Komló Sport KC
12:00 TUNGSRAM SE - Rinyamenti KC
13:00 Komló Sport KC - Hosszúhetény SE
14:00 PSN ZRT 1 - Georgikon DSE
15:00 BBSC Balatonboglár - TUNGSRAM SE
16:00 Hosszúhetény SE - Georgikon DSE
17:00 BBSC Balatonboglár - PSN ZRT 2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ANDRÁS DÁNIEL PSN ZRT 2 0 5
2. BAKSA ÁRON PSN ZRT 2 0 10
3. BALASKÓ BARNABÁS Rinyamenti KC 0 8
4. BALOGH FERENC JOEL Komló Sport KC 0 1
5. BALOGH NORBERT BOTOND Komló Sport KC 0 6
6. BARBALICS LEVENTE TUNGSRAM SE 0 10
7. BATTYÁNI BALÁZS Rinyamenti KC 0 6
8. BEKES MÁTÉ PSN ZRT 1 0 10
9. BOGNÁR FÉLIX BBSC Balatonboglár 0 2
10. BUDAY-SÁNTHA ÁRON PSN ZRT 2 0 8
11. BUZÁS ANDRÁS Komló Sport KC 0 1
12. CEGLÉDI KRISTÓF BBSC Balatonboglár 0 8
13. CSÉFALVAY BÁLINT TUNGSRAM SE 0 8
14. DEME DÁNIEL Komló Sport KC 0 8
15. EDVI-ILLÉS TAMÁS Georgikon DSE 0 4
16. FARKAS LORENZÓ Hosszúhetény SE 0 10
17. FERBEL MÁTÉ BBSC Balatonboglár 0 2
18. FERENCZI ZSOMBOR Georgikon DSE 0 8
19. FUISZ KRISTÓF Rinyamenti KC 0 10
20. GÁBOR SZILVESZTER Hosszúhetény SE 0 8
21. GALAMBOS MÁRKÓ PÉTER BBSC Balatonboglár 0 6
22. GALAMBOS PÉTER Komló Sport KC 0 10
23. GERGELY BARNA PSN ZRT 2 0 10
24. HAJAS MÓR ZALÁN BBSC Balatonboglár 0 8
25. HAJDÁR LÁSZLÓ SOMA TUNGSRAM SE 0 4
26. HAJDÚ KARSA Hosszúhetény SE 0 10
27. HANUSZ ÁRON TUNGSRAM SE 0 8
28. HARANGOZÓ ÁDÁM TUNGSRAM SE 0 10
29. HARCOS BALÁZS PSN ZRT 1 0 10
30. HEGYESI CSABA Komló Sport KC 0 1
31. HEGYI BARNABÁS Komló Sport KC 0 2
32. HENCZ NORBERT Komló Sport KC 0 2
33. HORVÁTH ÁRPÁD TUNGSRAM SE 0 8
34. HORVÁTH BENCE BBSC Balatonboglár 0 8
35. HORVÁTH VIKTOR ÁDÁM PSN ZRT 1 0 2
36. HUBER BENCE ATTILA BBSC Balatonboglár 0 8
37. HURTON ÁBEL Komló Sport KC 0 4
38. JANTKÓ MILÁN EMIL PSN ZRT 2 0 4
39. JAUCK PÉTER PSN ZRT 1 0 10
40. KAÁLI NAGY HUNOR LEHEL Hosszúhetény SE 0 10
41. KALÁNYOS ROLAND TUNGSRAM SE 0 1
42. KANIZSAI BALÁZS PSN ZRT 2 0 8
43. KISS ADORJÁN TIMON BBSC Balatonboglár 0 6
44. KISS DÁVID Georgikon DSE 0 4
45. KOVÁCS BARNA Georgikon DSE 0 10
46. KOVÁCS ZÉTÉNY PSN ZRT 2 0 10
47. KUGELMANN BENCE Komló Sport KC 0 10
48. LÁSZLÓ MARTIN DÁVID Georgikon DSE 0 2
49. LENDVAI SZABOLCS TUNGSRAM SE 0 10
50. LIPŐK LEVENTE Rinyamenti KC 0 8
51. MADAI VIKTOR PSN ZRT 2 0 2
52. MAGYAROSI FERENC Rinyamenti KC 0 10
53. MARCSEK PÉTER Komló Sport KC 0 10
54. MÁRITS MILOS PSN ZRT 2 0 10
55. MEZEI SZILÁRD Georgikon DSE 0 4
56. MEZŐSI NIMRÓD Georgikon DSE 0 10
57. MIHÁLYFI HUNOR KOPPÁNY Komló Sport KC 0 8
58. MOLNÁR ZALÁN Komló Sport KC 0 6
59. MUSITS MÁRK TUNGSRAM SE 0 6
60. NAGY BALÁZS BBSC Balatonboglár 0 4
61. NAGY KORNÉL Hosszúhetény SE 0 10
62. NEMES LÁSZLÓ ZOLTÁN Rinyamenti KC 0 6
63. NÉMETH CSONGOR GÁBOR TUNGSRAM SE 0 8
64. NYÁRI GERGŐ BBSC Balatonboglár 0 8
65. NYÁRI SZABOLCS BBSC Balatonboglár 0 8
66. NYUSCHAL MÁTÉ PSN ZRT 2 0 9
67. OSZTROGONÁCZ KORNÉL Hosszúhetény SE 0 10
68. ŐRLŐS BALÁZS BÁLINT PSN ZRT 1 0 10
69. PAPP ÁKOS Rinyamenti KC 0 10
70. PATAKI BALÁZS Komló Sport KC 0 10
71. PECSNEK FERENC Hosszúhetény SE 0 8
72. PITZ GERGŐ Rinyamenti KC 0 8
73. POPP KRISZTIÁN PSN ZRT 1 0 8
74. PORKOLÁB MILÁN Georgikon DSE 0 8
75. PUNGOR MÁRTON TUNGSRAM SE 0 8
76. RÁDI MILÁN Komló Sport KC 0 10
77. RITECZ PÉTER Rinyamenti KC 0 10
78. RÓNAI KENÉZ BARNABÁS Georgikon DSE 0 10
79. SEBESTYÉN GERGŐ ANDOR PSN ZRT 1 0 10
80. SIKLER KRISTÓF BARNABÁS Rinyamenti KC 0 10
81. SOLTI SOMA PSN ZRT 2 0 10
82. STEHR DOMINIK Komló Sport KC 0 10
83. STERCZ MÁRK Hosszúhetény SE 0 8
84. SUDÁR BALÁZS PSN ZRT 1 0 10
85. SZÁM LEVENTE Hosszúhetény SE 0 6
86. SZÁNTÓ GERGELY Georgikon DSE 0 8
87. SZÁRSZÓ SZABOLCS PSN ZRT 1 0 10
88. SZÉCSÉNYI SOMA ATTILA TUNGSRAM SE 0 6
89. SZILÁGYI NEMES ZÉTÉNY Komló Sport KC 0 8
90. SZITA PATRIK Georgikon DSE 0 10
91. SZTOJKA DÁVID Hosszúhetény SE 0 2
92. SZUKOLA BENCE GÁBOR PSN ZRT 1 0 6
93. SZVETICS RAJMUND VIKTOR TUNGSRAM SE 0 3
94. TARRÓSY IVÁN PSN ZRT 2 0 10
95. TASNÁDI ZALÁN Hosszúhetény SE 0 10
96. TEKNYŐS ZALÁN BBSC Balatonboglár 0 4
97. TIK PÉTER VILMOS Georgikon DSE 0 8
98. TORMA SZABOLCS BBSC Balatonboglár 0 2
99. TÓTH ANDRÁS Rinyamenti KC 0 8
100. TÓTH CSANÁD Komló Sport KC 0 10
101. TÓTH HUNOR MÁRK TUNGSRAM SE 0 9
102. TÓTH LEVENTE TUNGSRAM SE 0 10
103. TÓTH RICHÁRD BBSC Balatonboglár 0 2
104. VARGA DOMONKOS TUNGSRAM SE 0 8
105. VARGA MÁTYÁS VINCE BBSC Balatonboglár 0 4
106. VÁRNAGY MÁRTON PSN ZRT 1 0 6
107. VERRASZTÓ MARCELL Georgikon DSE 0 6
108. VÉRTES BULCSU PSN ZRT 2 0 10
109. VIDA LÁZÁR PSN ZRT 1 0 8
110. VILÁGOS KORNÉL Rinyamenti KC 0 9
111. VINCZE PATRIK PSN ZRT 1 0 8
112. VISNYEI DÁVID PSN ZRT 2 0 10
113. VÖRÖS BENDEGÚZ ANDRÁS TUNGSRAM SE 0 2
114. ZAKÓCS GERGŐ TUNGSRAM SE 0 8
115. ZELEI BOTOND BBSC Balatonboglár 0 10
116. ZSÍROS BARNABÁS BBSC Balatonboglár 0 6
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó