Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU13
Zákányi Bálint régió
2018. szeptember 23. vasárnap
Keszthely, Csokonai ÁMK
09:00 TUNGSRAM SE - Georgikon DSE 29 - 6
10:00 Hosszúhetény SE - PSN ZRT 2 23 - 11
11:00 BBSC Balatonboglár - TUNGSRAM SE 11 - 22
12:00 PSN ZRT 2 - Komló Sport KC 10 - 23
13:00 Rinyamenti KC - BBSC Balatonboglár 20 - 16
14:00 PSN ZRT 1 - Hosszúhetény SE 23 - 5
15:00 Komló Sport KC - Rinyamenti KC 20 - 13
16:00 Georgikon DSE - PSN ZRT 1 3 - 40
2018. október 6. szombat
Balatonboglár, Urányi János Sportcsarnok
10:00 BBSC Balatonboglár - Komló Sport KC 5 - 30
11:00 TUNGSRAM SE - PSN ZRT 2 27 - 16
12:00 Komló Sport KC - Georgikon DSE 29 - 14
13:00 PSN ZRT 1 - TUNGSRAM SE 32 - 19
14:00 PSN ZRT 2 - Rinyamenti KC 18 - 15
15:00 Georgikon DSE - Hosszúhetény SE 7 - 28
16:00 Rinyamenti KC - PSN ZRT 1 17 - 32
17:00 Hosszúhetény SE - BBSC Balatonboglár 31 - 9
2018. október 27. szombat
Komló, Sportközpont
10:00 PSN ZRT 1 - Komló Sport KC 22 - 15
11:00 Rinyamenti KC - Georgikon DSE 27 - 13
12:00 BBSC Balatonboglár - PSN ZRT 1 4 - 40
13:00 Hosszúhetény SE - Rinyamenti KC 26 - 17
14:00 Georgikon DSE - PSN ZRT 2 16 - 23
15:00 TUNGSRAM SE - Hosszúhetény SE 22 - 21
16:00 PSN ZRT 2 - BBSC Balatonboglár 21 - 9
17:00 Komló Sport KC - TUNGSRAM SE 23 - 20
2018. november 18. vasárnap
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
09:00 Rinyamenti KC - TUNGSRAM SE 17 - 23
10:00 BBSC Balatonboglár - Georgikon DSE 15 - 30
11:00 TUNGSRAM SE - PSN ZRT 1 21 - 29
12:00 Hosszúhetény SE - BBSC Balatonboglár 30 - 5
13:00 Komló Sport KC - Georgikon DSE 25 - 12
14:00 PSN ZRT 1 - PSN ZRT 2 35 - 14
15:00 Komló Sport KC - Hosszúhetény SE 20 - 20
16:00 PSN ZRT 2 - Rinyamenti KC 15 - 17
2018. december 8. szombat
Pécs, Széchenyi csarnok
10:00 PSN ZRT 1 - Komló Sport KC 21 - 15
11:00 Georgikon DSE - BBSC Balatonboglár 29 - 21
12:00 Komló Sport KC - TUNGSRAM SE 22 - 20
13:00 BBSC Balatonboglár - Rinyamenti KC 7 - 23
14:00 Hosszúhetény SE - Georgikon DSE 28 - 9
15:00 TUNGSRAM SE - PSN ZRT 2 15 - 24
16:00 Rinyamenti KC - PSN ZRT 1 13 - 35
17:00 Hosszúhetény SE - PSN ZRT 2 20 - 14
2019. március 10. vasárnap
Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok
10:00 TUNGSRAM SE - Rinyamenti KC 25 - 11
11:00 Georgikon DSE - BBSC Balatonboglár 24 - 10
12:00 Rinyamenti KC - Komló Sport KC 18 - 29
13:00 Georgikon DSE - PSN ZRT 1 11 - 39
14:00 PSN ZRT 2 - BBSC Balatonboglár 23 - 5
15:00 Hosszúhetény SE - Komló Sport KC 18 - 22
16:00 PSN ZRT 1 - PSN ZRT 2 32 - 5
17:00 Hosszúhetény SE - TUNGSRAM SE 28 - 23
2019. március 31. vasárnap
Pécsvárad, Városi Sportcsarnok,
08:00 Hosszúhetény SE - PSN ZRT 2 24 - 18
09:00 Komló Sport KC - Rinyamenti KC 24 - 19
10:00 PSN ZRT 2 - TUNGSRAM SE 17 - 33
11:00 Komló Sport KC - Georgikon DSE 35 - 13
12:00 Rinyamenti KC - BBSC Balatonboglár 30 - 14
13:00 PSN ZRT 1 - TUNGSRAM SE 33 - 30
14:00 Georgikon DSE - BBSC Balatonboglár 22 - 16
15:00 PSN ZRT 1 - Hosszúhetény SE 25 - 16
2019. április 13. szombat
Siklós, Kanizsai D. Ált.Isk. sportcsarnok
10:00 PSN ZRT 1 - Komló Sport KC 25 - 19
11:00 BBSC Balatonboglár - Hosszúhetény SE 9 - 30
12:00 Komló Sport KC - TUNGSRAM SE 24 - 18
13:00 BBSC Balatonboglár - Rinyamenti KC 7 - 25
14:00 PSN ZRT 2 - Hosszúhetény SE 20 - 25
15:00 Georgikon DSE - TUNGSRAM SE 17 - 26
16:00 PSN ZRT 1 - Rinyamenti KC 28 - 18
17:00 PSN ZRT 2 - Georgikon DSE 22 - 20
2019. május 4. szombat
Balatonboglár, Urányi János Sportcsarnok
10:00 Georgikon DSE - BBSC Balatonboglár 22 - 22
11:00 Hosszúhetény SE - Komló Sport KC 16 - 25
12:00 TUNGSRAM SE - Georgikon DSE 39 - 15
13:00 Komló Sport KC - PSN ZRT 2 29 - 18
14:00 PSN ZRT 1 - Hosszúhetény SE 30 - 19
15:00 PSN ZRT 2 - Rinyamenti KC 22 - 15
16:00 PSN ZRT 1 - TUNGSRAM SE 31 - 21
17:00 Rinyamenti KC - BBSC Balatonboglár 28 - 19
2019. május 18. szombat
Pécs, Széchenyi csarnok
10:00 Rinyamenti KC - PSN ZRT 2 12 - 12
11:00 PSN ZRT 1 - Komló Sport KC 21 - 22
12:00 TUNGSRAM SE - Rinyamenti KC 36 - 22
13:00 Komló Sport KC - Hosszúhetény SE 23 - 24
14:00 PSN ZRT 1 - Georgikon DSE 28 - 7
15:00 BBSC Balatonboglár - TUNGSRAM SE 13 - 37
16:00 Hosszúhetény SE - Georgikon DSE 29 - 13
17:00 BBSC Balatonboglár - PSN ZRT 2 10 - 26
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ANDRÁS DÁNIEL PSN ZRT 2 0 13
2. BAKSA ÁRON PSN ZRT 2 0 20
3. BALASKÓ BARNABÁS Rinyamenti KC 0 18
4. BALOGH FERENC JOEL Komló Sport KC 0 1
5. BALOGH NORBERT BOTOND Komló Sport KC 0 16
6. BARBALICS LEVENTE TUNGSRAM SE 0 16
7. BATTYÁNI BALÁZS Rinyamenti KC 0 16
8. BEKES MÁTÉ PSN ZRT 1 0 17
9. BOGNÁR FÉLIX BBSC Balatonboglár 0 8
10. BONCZ BENCE ROLAND TUNGSRAM SE 0 6
11. BUDAY-SÁNTHA ÁRON PSN ZRT 2 0 16
12. BUZÁS ANDRÁS Komló Sport KC 0 1
13. CEGLÉDI KRISTÓF BBSC Balatonboglár 0 16
14. CSÉFALVAY BÁLINT TUNGSRAM SE 0 16
15. DEME DÁNIEL Komló Sport KC 0 18
16. DONKÓ BOLDIZSÁR LÁSZLÓ Georgikon DSE 0 8
17. EDVI-ILLÉS TAMÁS Georgikon DSE 0 12
18. FARKAS LORENZÓ Hosszúhetény SE 0 20
19. FERBEL MÁTÉ BBSC Balatonboglár 0 2
20. FERENCZI ZSOMBOR Georgikon DSE 0 12
21. FRANCISC DÁNIEL PSN ZRT 2 0 6
22. FUISZ KRISTÓF Rinyamenti KC 0 20
23. GÁBOR SZILVESZTER Hosszúhetény SE 0 17
24. GALAMBOS MÁRKÓ PÉTER BBSC Balatonboglár 0 6
25. GALAMBOS PÉTER Komló Sport KC 0 18
26. GERGELY BARNA PSN ZRT 2 0 19
27. HAJAS MÓR ZALÁN BBSC Balatonboglár 0 12
28. HAJDÁR LÁSZLÓ SOMA TUNGSRAM SE 0 4
29. HAJDÚ KARSA Hosszúhetény SE 0 20
30. HANUSZ ÁRON TUNGSRAM SE 0 14
31. HARANGOZÓ ÁDÁM TUNGSRAM SE 0 20
32. HARCOS BALÁZS PSN ZRT 1 0 20
33. HEGYESI CSABA Komló Sport KC 0 1
34. HEGYI BARNABÁS Komló Sport KC 0 4
35. HENCZ NORBERT Komló Sport KC 0 2
36. HORVÁTH ÁRPÁD TUNGSRAM SE 0 17
37. HORVÁTH BENCE BBSC Balatonboglár 0 12
38. HORVÁTH SZABÓ NORBERT PSN ZRT 1 0 2
39. HORVÁTH VIKTOR ÁDÁM PSN ZRT 1 0 2
40. HUBER BENCE ATTILA BBSC Balatonboglár 0 12
41. HURTON ÁBEL Komló Sport KC 0 14
42. ILLÉS BALÁZS PSN ZRT 2 0 4
43. JÁGER MÁTÉ Rinyamenti KC 0 10
44. JANTKÓ MILÁN EMIL PSN ZRT 2 0 14
45. JAUCK PÉTER PSN ZRT 1 0 18
46. KAÁLI NAGY HUNOR LEHEL Hosszúhetény SE 0 20
47. KALÁNYOS ROLAND TUNGSRAM SE 0 6
48. KANIZSAI BALÁZS PSN ZRT 2 0 17
49. KISS ADORJÁN TIMON BBSC Balatonboglár 0 14
50. KISS DÁVID Georgikon DSE 0 14
51. KÓRÓDY ÁKOS PSN ZRT 1 0 2
52. KOVÁCS BARNA Georgikon DSE 0 16
53. KOVÁCS ZÉTÉNY PSN ZRT 2 0 18
54. KUGELMANN BENCE Komló Sport KC 0 18
55. LÁSZLÓ MARTIN DÁVID Georgikon DSE 0 2
56. LENDVAI SZABOLCS TUNGSRAM SE 0 20
57. LIPŐK LEVENTE Rinyamenti KC 0 16
58. MADAI VIKTOR PSN ZRT 2 0 2
59. MAGYAROSI FERENC Rinyamenti KC 0 18
60. MARCSEK PÉTER Komló Sport KC 0 18
61. MÁRITS MILOS PSN ZRT 2 0 18
62. MEZEI SZILÁRD Georgikon DSE 0 4
63. MEZŐSI NIMRÓD Georgikon DSE 0 20
64. MIHÁLYFI HUNOR KOPPÁNY Komló Sport KC 0 12
65. MOLNÁR ZALÁN Komló Sport KC 0 14
66. MUSITS MÁRK TUNGSRAM SE 0 12
67. NAGY BALÁZS BBSC Balatonboglár 0 4
68. NAGY KORNÉL Hosszúhetény SE 0 20
69. NAGY MÁTÉ PSN ZRT 2 0 2
70. NEMES LÁSZLÓ ZOLTÁN Rinyamenti KC 0 10
71. NÉMETH CSONGOR GÁBOR TUNGSRAM SE 0 14
72. NÉMETH DÁNIEL ATTILA PSN ZRT 1 0 10
73. NYÁRI GERGŐ BBSC Balatonboglár 0 16
74. NYÁRI SZABOLCS BBSC Balatonboglár 0 16
75. NYUSCHAL MÁTÉ PSN ZRT 2 0 18
76. OSZTROGONÁCZ KORNÉL Hosszúhetény SE 0 16
77. ŐRLŐS BALÁZS BÁLINT PSN ZRT 1 0 20
78. PAPP ÁKOS Rinyamenti KC 0 20
79. PATAKI BALÁZS Komló Sport KC 0 20
80. PECSNEK FERENC Hosszúhetény SE 0 18
81. PITZ GERGŐ Rinyamenti KC 0 8
82. POPP KRISZTIÁN PSN ZRT 1 0 16
83. PORKOLÁB MILÁN Georgikon DSE 0 16
84. PUNGOR MÁRTON TUNGSRAM SE 0 18
85. RÁDI MILÁN Komló Sport KC 0 20
86. RITECZ PÉTER Rinyamenti KC 0 18
87. RÓNAI KENÉZ BARNABÁS Georgikon DSE 0 12
88. SEBESTYÉN GERGŐ ANDOR PSN ZRT 1 0 20
89. SIKLER KRISTÓF BARNABÁS Rinyamenti KC 0 18
90. SOLTI SOMA PSN ZRT 2 0 20
91. SOLYMOS PATRIK TUNGSRAM SE 0 8
92. STEHR DOMINIK Komló Sport KC 0 20
93. STERCZ MÁRK Hosszúhetény SE 0 16
94. SUDÁR BALÁZS PSN ZRT 1 0 18
95. SZÁM LEVENTE Hosszúhetény SE 0 14
96. SZÁNTÓ GERGELY Georgikon DSE 0 18
97. SZÁRSZÓ SZABOLCS PSN ZRT 1 0 18
98. SZÉCSÉNYI SOMA ATTILA TUNGSRAM SE 0 14
99. SZILÁGYI NEMES ZÉTÉNY Komló Sport KC 0 12
100. SZITA PATRIK Georgikon DSE 0 20
101. SZTOJKA DÁVID Hosszúhetény SE 0 2
102. SZUKOLA BENCE GÁBOR PSN ZRT 1 0 16
103. SZVETICS RAJMUND VIKTOR TUNGSRAM SE 0 3
104. TARRÓSY IVÁN PSN ZRT 2 0 15
105. TASNÁDI ZALÁN Hosszúhetény SE 0 20
106. TEKNYŐS ZALÁN BBSC Balatonboglár 0 4
107. TIK PÉTER VILMOS Georgikon DSE 0 12
108. TOMBOR ZÉNÓ Georgikon DSE 0 6
109. TORMA SZABOLCS BBSC Balatonboglár 0 12
110. TÓTH ANDRÁS Rinyamenti KC 0 18
111. TÓTH CSANÁD Komló Sport KC 0 15
112. TÓTH HUNOR MÁRK TUNGSRAM SE 0 15
113. TÓTH LEVENTE TUNGSRAM SE 0 18
114. TÓTH RICHÁRD BBSC Balatonboglár 0 4
115. TÓTH VIKTOR BBSC Balatonboglár 0 2
116. UTI MÁRTON BENCE Komló Sport KC 0 4
117. VARGA DOMONKOS TUNGSRAM SE 0 14
118. VARGA MÁTYÁS VINCE BBSC Balatonboglár 0 12
119. VÁRNAGY MÁRTON PSN ZRT 1 0 13
120. VERRASZTÓ MARCELL Georgikon DSE 0 12
121. VÉRTES BULCSU PSN ZRT 2 0 20
122. VIDA LÁZÁR PSN ZRT 1 0 18
123. VILÁGOS KORNÉL Rinyamenti KC 0 19
124. VINCZE PATRIK PSN ZRT 1 0 8
125. VISNYEI DÁVID PSN ZRT 2 0 20
126. VÖRÖS BENDEGÚZ ANDRÁS TUNGSRAM SE 0 6
127. ZAKÓCS GERGŐ TUNGSRAM SE 0 8
128. ZELEI BOTOND BBSC Balatonboglár 0 18
129. ZSÍROS BARNABÁS BBSC Balatonboglár 0 6
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó