Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU13
Kovács László régió
2018. szeptember 22. szombat
Törökbálint, Bálint Márton Ált. és Középisk.
10:00 Nagykovácsi Sólymok SE - Budakalászi SC 8 - 22
11:00 Pilisvörösvári KSK - CYEB Budakalász U13 19 - 20
12:00 KASE - Nagykovácsi Sólymok SE 25 - 3
13:00 Budakalászi SC - Pilisvörösvári KSK 15 - 25
14:00 CYEB Budakalász U13 - KASE 22 - 17
2018. szeptember 23. vasárnap
Gödöllő, GEAC Sportcsarnok
09:00 Főnix ISE - VS Dunakeszi 9 - 21
10:00 Vecsési SE - Gyömrői KA 15 - 20
11:00 VS Dunakeszi - Dabasi KC VSE I. 25 - 37
12:00 Gyömrői KA - Dabasi KC VSE II. 39 - 10
13:00 Dabasi KC VSE I. - Vecsési SE 34 - 18
14:00 Dabasi KC VSE II. - Főnix ISE 11 - 21
Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
10:00 Moyra-Budaörs Handball - Diósdi DSE 22 - 9
11:00 Százhalombattai VUK SE - Szigetszentmiklósi KSK 25 - 17
12:00 Diósdi DSE - Ráckeve VKSK 11 - 24
13:00 Szigetszentmiklósi KSK - VSK Tököl 10 - 0
14:00 Ráckeve VKSK - Százhalombattai VUK SE 27 - 13
15:00 VSK Tököl - Moyra-Budaörs Handball 0 - 10
2018. október 6. szombat
Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimn.
12:00 VS Dunakeszi - Pilisvörösvári KSK 12 - 42
13:00 CYEB Budakalász U13 - Budakalászi SC 34 - 18
14:00 Nagykovácsi Sólymok SE - Pilisvörösvári KSK 8 - 38
15:00 Budakalászi SC - VS Dunakeszi 40 - 21
16:00 Nagykovácsi Sólymok SE - CYEB Budakalász U13 12 - 41
Mogyoród, Szent László Ált.Isk. spcs.
09:00 KASE - Diósdi DSE 15 - 14
10:00 Főnix ISE - Moyra-Budaörs Handball 2 - 27
11:00 Diósdi DSE - Szigetszentmiklósi KSK 26 - 21
12:00 Moyra-Budaörs Handball - KASE 24 - 10
13:00 Szigetszentmiklósi KSK - Főnix ISE 17 - 18
2018. október 7. vasárnap
Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
09:00 Gyömrői KA - Százhalombattai VUK SE 28 - 15
10:00 Vecsési SE - Ráckeve VKSK 26 - 15
11:00 Százhalombattai VUK SE - VSK Tököl 28 - 22
12:00 Vecsési SE - Dabasi KC VSE II. 32 - 9
13:00 Dabasi KC VSE I. - Ráckeve VKSK 32 - 16
14:00 Dabasi KC VSE II. - VSK Tököl 28 - 35
15:00 Dabasi KC VSE I. - Gyömrői KA 30 - 23
2018. október 27. szombat
Budakalász, Sportcsarnok
09:00 Budakalászi SC - KASE 14 - 21
09:55 CYEB Budakalász U13 - VS Dunakeszi 32 - 23
10:50 KASE - Főnix ISE 16 - 8
11:45 VS Dunakeszi - Moyra-Budaörs Handball 13 - 38
12:40 CYEB Budakalász U13 - Pilisvörösvári KSK 29 - 24
13:35 Nagykovácsi Sólymok SE - Főnix ISE 6 - 19
14:30 Pilisvörösvári KSK - Moyra-Budaörs Handball 21 - 20
15:25 Nagykovácsi Sólymok SE - Budakalászi SC 2 - 34
2018. október 28. vasárnap
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00 Ráckeve VKSK - Szigetszentmiklósi KSK 23 - 19
09:55 Gyömrői KA - VSK Tököl 31 - 12
10:50 Szigetszentmiklósi KSK - Dabasi KC VSE I. 15 - 35
11:45 VSK Tököl - Ráckeve VKSK 21 - 16
12:40 Diósdi DSE - Gyömrői KA 17 - 38
13:35 Dabasi KC VSE II. - Százhalombattai VUK SE 6 - 31
14:30 Dabasi KC VSE I. - Vecsési SE 19 - 23
15:25 Diósdi DSE - Dabasi KC VSE II. 32 - 17
16:20 Százhalombattai VUK SE - Vecsési SE 8 - 25
2018. november 17. szombat
Solymár, PEMÜ Sportcsanok
11:00 Pilisvörösvári KSK - KASE 20 - 13
11:55 CYEB Budakalász U13 - Vecsési SE 22 - 21
12:50 KASE - VS Dunakeszi 24 - 9
13:45 Vecsési SE - Budakalászi SC 24 - 15
14:40 CYEB Budakalász U13 - Főnix ISE 18 - 16
15:35 Nagykovácsi Sólymok SE - VS Dunakeszi 11 - 23
16:30 Budakalászi SC - Főnix ISE 34 - 19
17:25 Nagykovácsi Sólymok SE - Pilisvörösvári KSK 11 - 42
2018. november 18. vasárnap
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
09:00 Százhalombattai VUK SE - Diósdi DSE 15 - 19
09:55 Moyra-Budaörs Handball - Dabasi KC VSE I. 20 - 14
10:50 Diósdi DSE - VSK Tököl 26 - 25
11:45 Moyra-Budaörs Handball - Gyömrői KA 31 - 17
12:40 Dabasi KC VSE I. - Dabasi KC VSE II. 27 - 25
13:35 VSK Tököl - Szigetszentmiklósi KSK 17 - 23
14:30 Gyömrői KA - Ráckeve VKSK 32 - 20
15:25 Szigetszentmiklósi KSK - Dabasi KC VSE II. 38 - 20
16:20 Ráckeve VKSK - Százhalombattai VUK SE 19 - 20
2018. december 8. szombat
Tököl, Sportcsarnok
09:00 VSK Tököl - Százhalombattai VUK SE 15 - 19
09:50 Moyra-Budaörs Handball - Vecsési SE 23 - 23
10:40 Százhalombattai VUK SE - Szigetszentmiklósi KSK 29 - 26
11:30 Gyömrői KA - Vecsési SE 28 - 19
12:20 Szigetszentmiklósi KSK - Moyra-Budaörs Handball 20 - 41
13:10 Dabasi KC VSE I. - Gyömrői KA 23 - 24
14:00 Dabasi KC VSE II. - Ráckeve VKSK 15 - 28
14:50 Dabasi KC VSE I. - Diósdi DSE 31 - 19
15:40 Főnix ISE - Dabasi KC VSE II. 26 - 14
16:30 Ráckeve VKSK - Diósdi DSE 22 - 17
17:20 Főnix ISE - VSK Tököl 14 - 17
Budakalász, Sportcsarnok
09:00 CYEB Budakalász U13 - Budakalászi SC 26 - 23
09:50 Nagykovácsi Sólymok SE - VS Dunakeszi 19 - 11
10:40 Budakalászi SC - Pilisvörösvári KSK 12 - 27
11:30 KASE - Nagykovácsi Sólymok SE 30 - 0
12:20 VS Dunakeszi - Pilisvörösvári KSK 10 - 33
13:10 KASE - CYEB Budakalász U13 15 - 19
2019. március 9. szombat
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00 Dabasi KC VSE I. - Ráckeve VKSK
09:55 Pilisvörösvári KSK - Vecsési SE
10:50 Ráckeve VKSK - Szigetszentmiklósi KSK
11:45 Dabasi KC VSE I. - Pilisvörösvári KSK
12:40 Dabasi KC VSE II. - Diósdi DSE
13:35 Moyra-Budaörs Handball - Vecsési SE
14:30 VSK Tököl - Szigetszentmiklósi KSK
15:25 Diósdi DSE - Moyra-Budaörs Handball
16:20 Dabasi KC VSE II. - VSK Tököl
2019. március 10. vasárnap
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
09:00 Százhalombattai VUK SE - KASE
09:55 Nagykovácsi Sólymok SE - Főnix ISE
10:50 CYEB Budakalász U13 - KASE
11:45 Budakalászi SC - Főnix ISE
12:40 Nagykovácsi Sólymok SE - VS Dunakeszi
13:35 Gyömrői KA - CYEB Budakalász U13
14:30 Budakalászi SC - VS Dunakeszi
15:25 Százhalombattai VUK SE - Gyömrői KA
2019. március 30. szombat
Érd, Batthyányi Ált.Isk. spcs.
09:00 Diósdi DSE - Százhalombattai VUK SE
09:55 Pilisvörösvári KSK - KASE
10:50 Moyra-Budaörs Handball - Százhalombattai VUK SE
11:45 CYEB Budakalász U13 - Pilisvörösvári KSK
12:40 Moyra-Budaörs Handball - Dabasi KC VSE I.
13:35 Dabasi KC VSE II. - KASE
14:25 Dabasi KC VSE I. - CYEB Budakalász U13
15:25 Diósdi DSE - Dabasi KC VSE II.
2019. március 31. vasárnap
Tököl, Sportcsarnok
11:00 Szigetszentmiklósi KSK - Nagykovácsi Sólymok SE
11:55 Főnix ISE - VS Dunakeszi
12:50 Budakalászi SC - Nagykovácsi Sólymok SE
13:45 Gyömrői KA - Főnix ISE
14:40 Ráckeve VKSK - VS Dunakeszi
15:34 Vecsési SE - Gyömrői KA
16:30 VSK Tököl - Budakalászi SC
17:25 Ráckeve VKSK - Vecsési SE
18:20 Szigetszentmiklósi KSK - VSK Tököl
2019. április 13. szombat
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
10:00 Ráckeve VKSK - Moyra-Budaörs Handball
10:55 Szigetszentmiklósi KSK - Diósdi DSE
11:50 CYEB Budakalász U13 - Moyra-Budaörs Handball
12:45 Ráckeve VKSK - Diósdi DSE
13:40 Vecsési SE - Szigetszentmiklósi KSK
14:35 VSK Tököl - KASE
15:30 VS Dunakeszi - CYEB Budakalász U13
16:25 KASE - Vecsési SE
17:20 VS Dunakeszi - VSK Tököl
2019. április 14. vasárnap
Dabas, OBO Aréna
09:00 Dabasi KC VSE I. - Gyömrői KA
09:55 Dabasi KC VSE II. - Budakalászi SC
10:50 Gyömrői KA - Százhalombattai VUK SE
11:45 Dabasi KC VSE I. - Pilisvörösvári KSK
12:40 Főnix ISE - Budakalászi SC
13:35 Nagykovácsi Sólymok SE - Százhalombattai VUK SE
14:30 Főnix ISE - Pilisvörösvári KSK
15:25 Dabasi KC VSE II. - Nagykovácsi Sólymok SE
2019. május 4. szombat
Üllő, Városi Sportcsarnok
09:00 Vecsési SE - CYEB Budakalász U13
09:55 KASE - Főnix ISE
10:50 CYEB Budakalász U13 - Gyömrői KA
11:45 KASE - Budakalászi SC
12:40 Főnix ISE - VS Dunakeszi
13:35 Pilisvörösvári KSK - Gyömrői KA
14:30 VS Dunakeszi - Budakalászi SC
15:25 Vecsési SE - Pilisvörösvári KSK
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
10:00 VSK Tököl - Diósdi DSE
10:55 Ráckeve VKSK - Szigetszentmiklósi KSK
11:50 Diósdi DSE - Százhalombattai VUK SE
12:45 VSK Tököl - Ráckeve VKSK
13:40 Szigetszentmiklósi KSK - Nagykovácsi Sólymok SE
14:35 Dabasi KC VSE II. - Dabasi KC VSE I.
15:30 Moyra-Budaörs Handball - Százhalombattai VUK SE
16:25 Nagykovácsi Sólymok SE - Dabasi KC VSE II.
17:20 Moyra-Budaörs Handball - Dabasi KC VSE I.
2019. május 18. szombat
Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
09:00 Gyömrői KA - Vecsési SE
09:55 VS Dunakeszi - Szigetszentmiklósi KSK
10:50 Vecsési SE - Ráckeve VKSK
11:45 Szigetszentmiklósi KSK - Főnix ISE
12:40 VS Dunakeszi - VSK Tököl
13:35 Dabasi KC VSE II. - Főnix ISE
14:30 Dabasi KC VSE I. - Ráckeve VKSK
15:25 Dabasi KC VSE II. - VSK Tököl
16:20 Gyömrői KA - Dabasi KC VSE I.
Törökbálint, Bálint Márton Ált. és Középisk.
09:00 Nagykovácsi Sólymok SE - Diósdi DSE
09:55 Moyra-Budaörs Handball - Pilisvörösvári KSK
10:50 Diósdi DSE - KASE
11:45 Moyra-Budaörs Handball - CYEB Budakalász U13
12:40 Pilisvörösvári KSK - Százhalombattai VUK SE
13:35 Budakalászi SC - KASE
14:30 CYEB Budakalász U13 - Százhalombattai VUK SE
15:25 Nagykovácsi Sólymok SE - Budakalászi SC
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁDÁM BENCE JÁNOS Diósdi DSE 0 8
2. ANDRUSKÓ GERGELY CYEB Budakalász U13 0 10
3. ASZTALOS OLIVÉR Diósdi DSE 0 2
4. AUGUSZTINOVICZ MÁTYÁS VSK Tököl 0 6
5. BAKSA BULCSÚ Százhalombattai VUK 0 5
6. BÁLINT BOTOND Százhalombattai VUK 0 8
7. BALLA TAMÁS Százhalombattai VUK 0 10
8. BALOGH ÁDÁM KRISTÓF Moyra-Budaörs Handba 0 8
9. BÁN ZALÁN KASE 0 6
10. BÁNHEGYI BENJÁMIN Dabasi KC VSE II. 0 10
11. BECZ RICHÁRD BALÁZS Szigetszentmiklósi K 0 8
12. BERGER MARCELL Ráckeve VKSK 0 10
13. BERKESI BORISZ Nagykovácsi Sólymok 0 7
14. BERTHA ZSIGMOND JÁNOS Pilisvörösvári KSK 0 3
15. BLAUBACHER DÁNIEL Főnix ISE 0 10
16. BOGÁR ZOLTÁN VS Dunakeszi 0 8
17. BOGDÁN IGOR TIBOR CYEB Budakalász U13 0 3
18. BOKOR BENCE VSK Tököl 0 1
19. BORBÉLY BENDEGÚZ HUNOR Szigetszentmiklósi K 0 1
20. BOROS BENCE KASE 0 10
21. BÓTA BERCEL LÁSZLÓ Moyra-Budaörs Handba 0 6
22. BRAUN LEVENTE ISTVÁN Pilisvörösvári KSK 0 6
23. BRÜCKNER ÁBEL VINCE Százhalombattai VUK 0 4
24. BUCSAI BERTALAN Főnix ISE 0 8
25. BUKA-KAMOCSA PATRIK KASE 0 10
26. CZALBERT-HALASI BALÁZS Vecsési SE 0 10
27. CSABAI LEVENTE MÁRK Szigetszentmiklósi K 0 8
28. CSÁSZÁR GERGŐ Nagykovácsi Sólymok 0 2
29. CSERMÁK VIKTOR Nagykovácsi Sólymok 0 10
30. CSERNUS BALÁZS Dabasi KC VSE I. 0 10
31. CSIGE ÁDÁM KASE 0 10
32. CSIGHY DÁNIEL Főnix ISE 0 10
33. CSONTOS MÁTÉ Budakalászi SC 0 10
34. CSORDÁS TAMÁS Ráckeve VKSK 0 10
35. DACZI BÁLINT NOEL Szigetszentmiklósi K 0 4
36. DÁNIEL ZOLTÁN Budakalászi SC 0 3
37. DOBÁK TAMÁS MIHÁLY KASE 0 10
38. DROZDIK BALÁZS Százhalombattai VUK 0 4
39. DROZDIK DÁVID Gyömrői KA 0 7
40. DUDÁS BOLDIZSÁR CYEB Budakalász U13 0 4
41. DUSA MÁRK Főnix ISE 0 6
42. ENGELBRECHT VILMOS Szigetszentmiklósi K 0 8
43. ETTER SOMA CYEB Budakalász U13 0 6
44. FAKAN ZSOMBOR Budakalászi SC 0 10
45. FALTUSZ BALÁZS Gyömrői KA 0 10
46. FARKASFALVI-UGRON SÁNDOR Százhalombattai VUK 0 10
47. FEDOR DÁVID ISTVÁN Szigetszentmiklósi K 0 3
48. FEJÉRDY SAMU CYEB Budakalász U13 0 10
49. FETTER OLIVÉR Pilisvörösvári KSK 0 10
50. FODOR LEVENTE KASE 0 10
51. FORGÁCS MÁTÉ Szigetszentmiklósi K 0 8
52. FORTUNA MIHÁLY Diósdi DSE 0 6
53. FÜLÖP PÉTER Moyra-Budaörs Handba 0 2
54. FÜREDI MÁTÉ ÁDÁM Ráckeve VKSK 0 10
55. FÜRJES BÁLINT Moyra-Budaörs Handba 0 8
56. GAÁL BARNABÁS VS Dunakeszi 0 8
57. GÁL-BÍRÓ BENEDEK Főnix ISE 0 6
58. GARABA PATRIK KASE 0 10
59. GARAGULY TAMÁS KASE 0 10
60. GIBÁRTI ATTILA Szigetszentmiklósi K 0 10
61. GRÓSZ BENCE CYEB Budakalász U13 0 6
62. GYÖRE BARNABÁS Főnix ISE 0 2
63. GYÖRE TAMÁS NIKITA Főnix ISE 0 7
64. GYÖRGY BOTOND BARNA Budakalászi SC 0 10
65. HACKL JÓZSEF DOMINIK Vecsési SE 0 10
66. HAJDU BALÁZS CYEB Budakalász U13 0 10
67. HARIS DÁNIEL GÁBOR KASE 0 2 0 10
VS Dunakeszi 0 8
68. HARKA ÖDÖN MÁRTON Nagykovácsi Sólymok 0 8
69. HELEMBAI HUNOR PÉTER VS Dunakeszi 0 10
70. HENÉZI MÁTÉ VSK Tököl 0 8
71. HOFFMAN KARSA VSK Tököl 0 7
72. HOKSZA ZSOMBOR ALEX Vecsési SE 0 10
73. HORVÁTH FERENC Vecsési SE 0 7
74. HORVÁTH KOPPÁNY RICHÁRD Főnix ISE 0 8
75. HOSKÓ PÉTER Moyra-Budaörs Handba 0 8
76. HUGYECZ LEVENTE Dabasi KC VSE II. 0 8
77. HUNYADVÁRI LEVENTE Moyra-Budaörs Handba 0 10
78. ILLÉS MEDÁRD SÁMUEL Nagykovácsi Sólymok 0 2
79. ISÉPY CSONGOR ZÉTÉNY Diósdi DSE 0 9
80. JAKAB MÁRK Gyömrői KA 0 8
81. JARÁCS DÁNIEL Gyömrői KA 0 6
82. JÁRDÁNY GYULA Szigetszentmiklósi K 0 3
83. JESZENSZKI KORNÉL Ráckeve VKSK 0 10
84. JÓNÁS BENCE Ráckeve VKSK 0 8
85. JUHÁSZ DÁNIEL Gyömrői KA 0 4
86. JUHÁSZ MILÁN Vecsési SE 0 10
87. KAMARÁS TAMÁS Dabasi KC VSE I. 0 10
88. KANICSÁR MÁTÉ ISTVÁN Százhalombattai VUK 0 8
89. KANTI MÁTYÁS Diósdi DSE 0 10
90. KANYÓ BALÁZS CSABA Ráckeve VKSK 0 10
91. KASZÁS ZSIGMOND GÁSPÁR Nagykovácsi Sólymok 0 8
92. KECSKÉS DÁVID BENEDEK CYEB Budakalász U13 0 3
93. KERÉNYI ZSOMBOR KASE 0 2 0 8
VS Dunakeszi 0 6
94. KERLE GÁBOR Gyömrői KA 0 10
95. KINDLA ÁKOS Gyömrői KA 0 10
96. KISS BENCE Vecsési SE 0 10
97. KISS GYULA Diósdi DSE 0 8
98. KISS MÁTÉ CYEB Budakalász U13 0 10
99. KISS PÉTER ANDRÁS Gyömrői KA 0 2
100. KNOB MÁRTON Budakalászi SC 0 10
101. KONRÁD-SOÓS BÁLINT VS Dunakeszi 0 8
102. KONTRA KOLOS VILMOS Moyra-Budaörs Handba 0 4
103. KOÓS BERTALAN Pilisvörösvári KSK 0 8
104. KOSZORÚ DOMONKOS VSK Tököl 0 4
105. KOVÁCS ÁGOSTON BOTOND Moyra-Budaörs Handba 0 10
106. KOVÁCS BÁLINT Pilisvörösvári KSK 0 9
107. KOVÁCS BARNA Szigetszentmiklósi K 0 10
108. KOVÁCS BOLDIZSÁR GÁBOR CYEB Budakalász U13 0 8
109. KOVÁCS LEVENTE GERGŐ Főnix ISE 0 2
110. KOVÁCS MÁRTON TAMÁS Diósdi DSE 0 10
111. KOVÁCS ROLAND Vecsési SE 0 10
112. KOVÁCS ZSOLT Gyömrői KA 0 10
113. KOZMA LŐRINC LÁSZLÓ Moyra-Budaörs Handba 0 10
114. KRAJNYÁK KENDE ATTILA Moyra-Budaörs Handba 0 2
115. KREINER LÁSZLÓ VS Dunakeszi 0 8
116. KUCSÁK ROLAND Dabasi KC VSE I. 0 8
117. KUNSZT ÁGOSTON Pilisvörösvári KSK 0 2
118. KUNSZT MILÁN Pilisvörösvári KSK 0 10
119. KUPECZ MÁRK VS Dunakeszi 0 8
120. KUTALA ZSOMBOR Diósdi DSE 0 10
121. KÜRTI BALÁZS Moyra-Budaörs Handba 0 2
122. KÜRTI ISTVÁN Moyra-Budaörs Handba 0 6
123. LACSNY BENEDEK ÁRPÁD Főnix ISE 0 10
124. LAKNER MÁTÉ Pilisvörösvári KSK 0 1
125. LENKEY IVÁN BALÁZS Diósdi DSE 0 10
126. LÉRÁNT LEVENTE VSK Tököl 0 4
127. LOVÁSZ GÁBOR Gyömrői KA 0 4
128. LUKÁCS VINCE VSK Tököl 0 4
129. MADOCSAI BENCE KASE 0 8
130. MAGYAR MÁTÉ ISTVÁN Gyömrői KA 0 9
131. MAJOR MÁTÉ VSK Tököl 0 6
132. MANHERTZ MARCELL PÉTER Pilisvörösvári KSK 0 8
133. MARCZIKA BOLDIZSÁR Diósdi DSE 0 5
134. MÁTRAI GERGELY Ráckeve VKSK 0 8
135. MERÉSZ GELLÉRT CYEB Budakalász U13 0 7
136. MÉRI LEVENTE CYEB Budakalász U13 0 7
137. MIHÁLY BOTOND FERENC Pilisvörösvári KSK 0 3
138. MIKULÁSIK LEVENTE LÁSZLÓ Százhalombattai VUK 0 2
139. MOLNÁR BALÁZS VS Dunakeszi 0 9
140. MOLNÁR MARCELL ISTVÁN VSK Tököl 0 4
141. MOLNÁR VENCEL VS Dunakeszi 0 8
142. MONOSTORI BALÁZS Főnix ISE 0 6
143. MOTO KEÁN Moyra-Budaörs Handba 0 4
144. MÓZER FÉLIX PÉTER Moyra-Budaörs Handba 0 10
145. MUHAR GERGŐ Szigetszentmiklósi K 0 10
146. NAGY BÁLINT TAMÁS Nagykovácsi Sólymok 0 10
147. NAGY BENCE MÁTÉ Ráckeve VKSK 0 4
148. NAGY-JÁVORI ZALÁN Moyra-Budaörs Handba 0 6
149. NÉMETH BARNABÁS Százhalombattai VUK 0 8
150. NÉMETH-NUSSER ÁBEL Szigetszentmiklósi K 0 1
151. NYESTE BALÁZS Gyömrői KA 0 10
152. OLÁH ZSOMBOR Szigetszentmiklósi K 0 3
153. OLTYÁN CSONGOR LÁSZLÓ Nagykovácsi Sólymok 0 2
154. ORDASI MARCELL Pilisvörösvári KSK 0 8
155. ORMAY KEVE ZSOMBOR Nagykovácsi Sólymok 0 10
156. OSVÁTH NOEL Százhalombattai VUK 0 10
157. OSZLÁNSZKI MÁTÉ Budakalászi SC 0 9
158. PAKU BOTOND VINCE VS Dunakeszi 0 8
159. PÁL JORDÁN Nagykovácsi Sólymok 0 6
160. PAPP LŐRINC Főnix ISE 0 5
161. PÁSZTOR HUNOR Dabasi KC VSE II. 0 6
162. PÁSZTOR LEVENTE Dabasi KC VSE I. 0 8
163. PELLER BENCE Pilisvörösvári KSK 0 10
164. PELLER ISTVÁN TAMÁS Pilisvörösvári KSK 0 10
165. PERGEL HUBA ISTVÁN Ráckeve VKSK 0 10
166. PETŐ MARCELL Dabasi KC VSE II. 0 8
167. PETRÁNYI MÁRK Dabasi KC VSE II. 0 10
168. PINTÉR BULCSÚ Dabasi KC VSE I. 0 10
169. PINTÉR KOPPÁNY Dabasi KC VSE I. 0 10
170. POGÁNY KENDE Budakalászi SC 0 8
171. POLÁNYI MÁRK KASE 0 8
172. POPOVICS BENCE Moyra-Budaörs Handba 0 4
173. PRIBÉK ERIK Dabasi KC VSE II. 0 10
174. RADA MÁTÉ LEVENTE Budakalászi SC 0 10
175. RAJNAI MÁRKÓ LÁSZLÓ Százhalombattai VUK 0 8
176. RÁKOSI GYÖRGY KRISTÓF VS Dunakeszi 0 4
177. RAVASZ BENJÁMIN Diósdi DSE 0 9
178. RÉTHY GELLÉRT Budakalászi SC 0 8
179. RÉTI GERGŐ Főnix ISE 0 2
180. RITTER MÁTÉ Főnix ISE 0 6
181. RONYECZ MARCELL LEVENTE Nagykovácsi Sólymok 0 10
182. RÓZSA HUNOR Százhalombattai VUK 0 8
183. RUBICSEK MÁRK Budakalászi SC 0 6
184. SÁFRÁN DÁNIEL BENCE Budakalászi SC 0 6
185. SCHAFER ÁRPÁD BENEDEK Dabasi KC VSE I. 0 2
186. SCHAFER PÉTER ÁRPÁD Dabasi KC VSE II. 0 2
187. SEBŐK ROLAND Diósdi DSE 0 10
188. SIMKÓ MÁTÉ VS Dunakeszi 0 10
189. SIMO ROLAND Dabasi KC VSE I. 0 10
190. SOMOGYI RICHARD Főnix ISE 0 2
191. STÉHLI DÁNIEL Pilisvörösvári KSK 0 5
192. SULCZ MARTIN BALÁZS Szigetszentmiklósi K 0 4
193. SZABÓ GERGŐ Gyömrői KA 0 2
194. SZABÓKY BENCE Moyra-Budaörs Handba 0 9
195. SZÁNTÓ ZSOMBOR KASE 0 4
196. SZÉKELY RICHÁRD Dabasi KC VSE II. 0 10
197. SZENTES BENCE BARNABÁS Vecsési SE 0 9
198. SZILÁGYI MÁRK Szigetszentmiklósi K 0 7
199. SZILÁGYI MÁRTON VS Dunakeszi 0 9
200. SZŐKE BÁLINT ÁLMOS Szigetszentmiklósi K 0 2
201. SZŐLLŐS PÉTER Szigetszentmiklósi K 0 10
202. SZŐNYI DOMINIK MIKLÓS Gyömrői KA 0 10
203. SZŰCS SÁNDOR MÁTYÁS Vecsési SE 0 10
204. TAKÁCS NIMRÓD Ráckeve VKSK 0 8
205. TALABÉR MILÁN Diósdi DSE 0 10
206. TALAPKA ZSOMBOR Dabasi KC VSE I. 0 8
207. TARJÁN RICHÁRD GYÖRGY Nagykovácsi Sólymok 0 10
208. TEFFNER ZSOMBOR CYEB Budakalász U13 0 10
209. TÓTH ÁBEL KASE 0 10
210. TÓTH BENEDEK TIBOR Diósdi DSE 0 6
211. TÓTH SÁNDOR SOMA CYEB Budakalász U13 0 10
212. TÓTH ZALÁN Főnix ISE 0 4
213. TÓTH ZÉTÉNY Gyömrői KA 0 8
214. TÖRÖK ÁKOS Szigetszentmiklósi K 0 10
215. TÖRÖK ÁRON Szigetszentmiklósi K 0 10
216. VAJDA PATRIK Dabasi KC VSE I. 0 8
217. VAJTAI BALÁZS VSK Tököl 0 4
218. VARGA ÁDÁM Gyömrői KA 0 6
219. VARGA ARNOLD Vecsési SE 0 10
220. VARGA BENCE MANÓ Pilisvörösvári KSK 0 10
221. VARGA MÁRTON Gyömrői KA 0 5
222. VARGA MILÁN VSK Tököl 0 8
223. VÁRSZEGI LŐRINC Vecsési SE 0 8
224. VAS TAMÁS Százhalombattai VUK 0 8
225. VASA BÁLINT KASE 0 10
226. VASZARI SZABOLCS Százhalombattai VUK 0 9
227. VAVREK GERGŐ Diósdi DSE 0 4
228. VENCZKÓ VENCEL TAMÁS Százhalombattai VUK 0 10
229. VÍG-MILKOVICS MÁTÉ Ráckeve VKSK 0 10
230. VILLA BENJAMIN LOUIS Nagykovácsi Sólymok 0 8
231. VRHOVINA BENJÁMIN CYEB Budakalász U13 0 10
232. WITTINGHOFF GERGŐ Moyra-Budaörs Handba 0 6
233. WOLF GERGŐ Moyra-Budaörs Handba 0 10
234. ZÁHONYI BENEDEK Gyömrői KA 0 6
235. ZIMÁNYI LÁSZLÓ BENDEGÚZ Százhalombattai VUK 0 10
236. ZSÍROS DONÁT Dabasi KC VSE II. 0 8
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó