Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU14 1. osztály
LU14 1. osztály Nyugat
2018. szeptember 16. vasárnap
Budapest, Vasas edzőcsarnok
09:00 ÉRD - Angyalföldi Sportiskola 27 - 20
10:00 Siófok KTC KFT - Győri ETO KC 22 - 34
11:00 Alba Fehérvár KC - ÉRD 16 - 27
12:00 Győri ETO KC - Szombathelyi KKA 37 - 16
13:00 Kozármisleny SE - Siófok KTC KFT 24 - 18
14:00 DKKA - Alba Fehérvár KC 25 - 24
15:00 Szombathelyi KKA - Kozármisleny SE 13 - 26
16:00 Angyalföldi Sportiskola - DKKA 17 - 19
2018. szeptember 29. szombat
Érd, Batthyányi Ált.Isk. spcs.
09:00 ÉRD - DKKA 22 - 22
10:00 Alba Fehérvár KC - Angyalföldi Sportiskola 17 - 16
11:00 Kozármisleny SE - DKKA 0 - 10
12:00 Szombathelyi KKA - Alba Fehérvár KC 13 - 21
13:00 Győri ETO KC - Angyalföldi Sportiskola 24 - 14
14:00 Szombathelyi KKA - Siófok KTC KFT 22 - 24
15:00 Győri ETO KC - Kozármisleny SE 10 - 0
16:00 Siófok KTC KFT - ÉRD 18 - 33
2018. október 13. szombat
Székesfehérvár, KÖFÉM Sportcsarnok
09:00 Siófok KTC KFT - Alba Fehérvár KC 21 - 22
10:00 Győri ETO KC - DKKA 29 - 23
11:00 ÉRD - Siófok KTC KFT 28 - 19
12:00 Angyalföldi Sportiskola - Győri ETO KC 16 - 29
13:00 DKKA - Kozármisleny SE 12 - 20
14:00 Szombathelyi KKA - Angyalföldi Sportiskola 15 - 25
15:00 Kozármisleny SE - ÉRD 16 - 22
16:00 Alba Fehérvár KC - Szombathelyi KKA 14 - 19
2018. november 4. vasárnap
Dunaújváros, Városi Sportcsarnok
09:00 Alba Fehérvár KC - DKKA 18 - 23
10:00 Kozármisleny SE - Szombathelyi KKA 30 - 13
11:00 Győri ETO KC - Siófok KTC KFT 30 - 23
12:00 Angyalföldi Sportiskola - Alba Fehérvár KC 22 - 20
13:00 Kozármisleny SE - Győri ETO KC 20 - 24
14:00 Angyalföldi Sportiskola - ÉRD 15 - 30
15:00 Siófok KTC KFT - Szombathelyi KKA 28 - 24
16:00 DKKA - ÉRD 17 - 20
2018. november 24. szombat
Siófok, Munkacsarnok
09:00 DKKA - Siófok KTC KFT 26 - 15
10:00 Alba Fehérvár KC - Győri ETO KC 12 - 26
11:00 Szombathelyi KKA - DKKA 15 - 28
12:00 Kozármisleny SE - Alba Fehérvár KC 26 - 11
13:00 Győri ETO KC - ÉRD 25 - 24
14:00 Angyalföldi Sportiskola - Kozármisleny SE 16 - 29
15:00 ÉRD - Szombathelyi KKA 34 - 26
16:00 Siófok KTC KFT - Angyalföldi Sportiskola 24 - 19
2018. december 2. vasárnap
Szombathely, Egyetemi Sportcsarnok
11:00 Szombathelyi KKA - Győri ETO KC 14 - 30
12:00 Kozármisleny SE - Angyalföldi Sportiskola 21 - 12
13:00 Győri ETO KC - Alba Fehérvár KC 25 - 17
14:00 Siófok KTC KFT - Kozármisleny SE 19 - 25
15:00 DKKA - Angyalföldi Sportiskola 18 - 15
16:00 ÉRD - Alba Fehérvár KC 23 - 23
17:00 Siófok KTC KFT - DKKA 17 - 28
18:00 Szombathelyi KKA - ÉRD 15 - 31
2018. december 16. vasárnap
Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok
10:00 ÉRD - Győri ETO KC 21 - 29
11:00 Angyalföldi Sportiskola - Szombathelyi KKA 17 - 22
12:00 ÉRD - Kozármisleny SE 23 - 22
13:00 Angyalföldi Sportiskola - Siófok KTC KFT 21 - 19
14:00 Alba Fehérvár KC - Kozármisleny SE 17 - 30
15:00 DKKA - Szombathelyi KKA 28 - 18
16:00 Alba Fehérvár KC - Siófok KTC KFT 23 - 25
17:00 DKKA - Győri ETO KC 19 - 25
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Győri ETO KC 14 14 0 0 377 241 136 28
2. ÉRD 14 10 2 2 365 283 82 22
3. DKKA 14 9 1 4 298 255 43 19
4. Kozármisleny SE 14 9 0 5 289 220 69 18
5. Siófok KTC KFT 14 4 0 10 292 359 -67 8
6. Alba Fehérvár KC 14 3 1 10 255 321 -66 7
7. Angyalföldi Sportiskola 14 3 0 11 245 314 -69 6
8. Szombathelyi KKA 14 2 0 12 245 373 -128 4
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. GÖNCZÖL VIVIEN Győri ETO KC 76 14
2. BANKÓ ZOÉ MERCÉDESZ DKKA 67 14
3. LENGYEL FRANCISKA Angyalföldi Sportisk 67 14
4. FRIDRICH VIRÁG Kozármisleny SE 64 14
5. TAKÁCS DÓRA Szombathelyi KKA 58 14
6. BERÉNYI KIRA ÉRD 55 14
7. SZALAI PETRA DKKA 52 14
8. KRETÁK ANNA Győri ETO KC 51 12
9. FLATSKER FANNI Alba Fehérvár KC 47 12
10. VIDA ZSÓFIA Siófok KTC KFT 44 12
11. BALOGH DÓRA ANNA DKKA 40 14
12. KÖVECSES ZOÉ Angyalföldi Sportisk 40 12
13. PIETRASKÓ NIKOL ANNA ÉRD 40 14
14. TEPLÁN KORINA MÍRA Kozármisleny SE 40 14
15. BALÁSSI LILY Alba Fehérvár KC 39 8
16. CSERI ZOÉ Kozármisleny SE 39 14
17. HENGL SAROLTA SÁRA Kozármisleny SE 39 14
18. SZABÓ AIDA DKKA 39 14
19. WUTSCHI VERONA Szombathelyi KKA 39 14
20. MARTON JÁZMIN Szombathelyi KKA 38 12
21. SZUNYOK RÉKA ÉRD 38 13
22. DÉZSI NIKOL Kozármisleny SE 37 10
23. KÖVÉR LUCA Győri ETO KC 35 14
24. NÉMETH JÚLIA EMMA Győri ETO KC 35 13
25. JUHÁSZ LUCA Szombathelyi KKA 34 14
26. VETÉSI HANNA Angyalföldi Sportisk 34 14
27. KOLUMBÁN KÍRA Siófok KTC KFT 33 11
28. KISS CSENGE DKKA 32 14
29. NAGY JÁZMIN Alba Fehérvár KC 32 14
30. ZARUBAY VICA Alba Fehérvár KC 32 12
31. ERDŐS PETRA ÉRD 31 14
32. KÖVECSES LILI Alba Fehérvár KC 30 10
33. MIHÁLY KLAUDIA Alba Fehérvár KC 30 13
34. FIÁTH FANNI Siófok KTC KFT 29 12
35. HEPP DOROTTTYA Angyalföldi Sportisk 29 12
36. BILIK ZSÓFIA SÁRA ÉRD 28 9
37. FOGL ZENGŐ ÉRD 28 8
38. SCHMIDT KARINA Győri ETO KC 27 8
39. KIRÁLY FLÓRA ÉRD 26 12
40. MAJOR ZOÉ VIKTÓRIA Győri ETO KC 26 14
41. NÉMETH ZSÓFIA Siófok KTC KFT 26 11
42. SZÁRAZ FRUZSINA Siófok KTC KFT 26 12
43. TEMESVÁRI NATÁLIA Győri ETO KC 26 12
44. FICSOR ZSÓFIA Siófok KTC KFT 25 13
45. NYERGES ANNA Győri ETO KC 25 14
46. TURI BIANKA Győri ETO KC 24 12
47. DOBOS HANNA DKKA 22 8
48. LAKNER ESZTER Szombathelyi KKA 22 14
49. SZABÓ BODZA ÉRD 21 9
50. GOMBÁS LEILA Győri ETO KC 20 14
51. PALLAGI REBEKA Angyalföldi Sportisk 20 10
52. PINTÉR GEORGINA Siófok KTC KFT 20 14
53. HALÁSZ VIKTÓRIA NAPSUGÁR Győri ETO KC 19 9
54. KAPU ZSÓFI ÉRD 19 11
55. BOJTOK ANNA Siófok KTC KFT 18 8
56. PHAM LIEN ESZTER Szombathelyi KKA 18 14
57. URBÁNYI JÚLIA ÉRD 18 12
58. KOCSIS LUCA Kozármisleny SE 17 10
59. RIGÓ IZABELLA Kozármisleny SE 17 14
60. FELLEMBEK CSERNE Siófok KTC KFT 16 13
61. PÉTER EMMA JÚLIA Angyalföldi Sportisk 16 14
62. SOMOGYI AISA DKKA 16 14
63. TORNYOS KAROLINA Kozármisleny SE 16 12
64. CSIBRIK DORKA Alba Fehérvár KC 15 10
65. SASVÁRI TAMARA Kozármisleny SE 15 14
66. SOPONYAI LILI Siófok KTC KFT 15 11
67. UHLJAR BOGLÁRKA Kozármisleny SE 15 14
68. SZENTES KAROLINA Kozármisleny SE 14 11
69. RAJCSÁNYI ALEXANDRA DKKA 13 12
70. TURBUCZ LÉNA DORKA ÉRD 13 10
71. FOGARASI ANETT ERIKA ÉRD 12 7
72. SZEKERES KAMILLA VIRÁG Siófok KTC KFT 12 12
73. IVÁN JÁZMIN Szombathelyi KKA 11 12
74. KRUCSÓ FANNI ÉRD 11 11
75. ÓCS LILIEN Kozármisleny SE 11 14
76. ÁRVAI KINGA Siófok KTC KFT 10 11
77. KISS LAURA RÉKA Angyalföldi Sportisk 10 12
78. SERÉNYI SZONJA ÉRD 10 8
79. WEISZ ZSÓFIA DALMA ÉRD 10 7
80. HÓLIK ANNA SÁRA DKKA 9 14
81. NAGY ZSÓFIA RÓZA Angyalföldi Sportisk 9 4
82. ZUBER HANNA Győri ETO KC 9 12
83. NAGY EMILIA Siófok KTC KFT 8 11
84. GARBACZ PETRA DKKA 7 14
85. TÓTH LINDA Alba Fehérvár KC 7 14
86. KRILOV ZITA VERONIKA Szombathelyi KKA 6 11
87. LÁNCZKY BOGLÁRKA Siófok KTC KFT 6 12
88. SZEKÉR RÉKA Szombathelyi KKA 6 12
89. TAKÁCS LINETT LUCA Alba Fehérvár KC 6 11
90. KOMÁROMI LOTTI Győri ETO KC 5 9
91. KOVÁRI LAURA JOHANNA Alba Fehérvár KC 5 10
92. MOHÁCSI VIKTÓRIA SÁRA Angyalföldi Sportisk 5 11
93. VARGA CSENGE DKKA 5 10
94. BENGYEL KATA ÉRD 4 7
95. KEMENDI EMMA Alba Fehérvár KC 4 5
96. KOZMA SZOFI Szombathelyi KKA 4 6
97. MARJOS CSENGE Angyalföldi Sportisk 4 8
98. MÁTYÁSI SÁRA Alba Fehérvár KC 4 14
99. SEFCSIK NÓRA Szombathelyi KKA 4 4
100. SZLÁVIK NIKOLETTA Angyalföldi Sportisk 4 4
101. FARKAS REBEKA Győri ETO KC 3 3
102. FELHOFFER LUCA Alba Fehérvár KC 3 14
103. GULYÁS GRÉTA Siófok KTC KFT 3 5
104. VITAI KINGA Angyalföldi Sportisk 3 14
105. ERDÉLYI ALEXANDRA Angyalföldi Sportisk 2 12
106. HAJDÓ JÁZMIN RÓZA Szombathelyi KKA 2 10
107. HORVÁTH VIVIEN Szombathelyi KKA 2 12
108. KOMÁROMI LUCA Győri ETO KC 2 6
109. NAGY SÁRA DKKA 2 6
110. POLÁNYI DÓRA DKKA 2 6
111. RACZENBÖCK BLANKA Győri ETO KC 2 2
112. TÓTH VERONIKA Angyalföldi Sportisk 2 14
113. KISPÁL PETRA REGINA Siófok KTC KFT 1 5
114. KOVÁCS KÁKA EMESE DKKA 1 4
115. KULCSÁR EMESE Kozármisleny SE 1 14
116. MATYASOVSZKY NELLI ÉRD 1 2
117. RUMPLER BARBARA Alba Fehérvár KC 1 1
118. TŐKE LILIÁNA Szombathelyi KKA 1 6
119. ABONYI RÉKA DKKA 0 9
120. BARTÓK DORINA Kozármisleny SE 0 14
121. BECHTEL FLÓRA Kozármisleny SE 0 5
122. BÉCSI LAURA DKKA 0 5
123. CZENKI LARA Szombathelyi KKA 0 12
124. CSENDES BELLA Győri ETO KC 0 14
125. DEÁK ZSÓFIA ÉRD 0 13
126. DEMJÉN LAURA Angyalföldi Sportisk 0 14
127. GAMAUF LUCA Siófok KTC KFT 0 12
128. GEOSITS ZSÓFIA Szombathelyi KKA 0 8
129. HAJDU EMMA Alba Fehérvár KC 0 13
130. KÁNYA LUCA ANNA Szombathelyi KKA 0 1
131. KASZÁS SZONJA Angyalföldi Sportisk 0 11
132. KISS VIRÁG ANNA Szombathelyi KKA 0 2
133. KŐRÖSI BOGLÁRKA Alba Fehérvár KC 0 12
134. KRASZNAI JÚLIA Siófok KTC KFT 0 11
135. LAJKÓ LILLA Angyalföldi Sportisk 0 2
136. MOLNÁR NILLA MIRELLA Szombathelyi KKA 0 14
137. NAGY DORINA LAURA Alba Fehérvár KC 0 6
138. NÉMETH HENRIETT ANNA Győri ETO KC 0 6
139. PÉLI DOROTTYA DKKA 0 11
140. PINKE LAURA Alba Fehérvár KC 0 12
141. PINTÉR POLINA ÉRD 0 14
142. POLGÁR PANNA LUCA Alba Fehérvár KC 0 2
143. SÁRKÖZI TIRZA Szombathelyi KKA 0 2
144. SZEMZŐ CSILLAG VIRÁG Angyalföldi Sportisk 0 14
145. SZILÁGYI PANNA LIZA ÉRD 0 1
146. TAKÁCS LIZA HANNA Győri ETO KC 0 8
147. TAKARÓ NÓRA Kozármisleny SE 0 4
148. TÓTH EMMA DKKA 0 3
149. TÓTH JÁZMIN Szombathelyi KKA 0 2
150. VASZÓCSIK MÍRA DKKA 0 10
151. VILITYER FANNI Alba Fehérvár KC 0 3
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó