Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU14 1. osztály
LU14 1. osztály Nyugat
2018. szeptember 16. vasárnap
Budapest, Vasas edzőcsarnok
09:00 ÉRD - Angyalföldi Sportiskola 27 - 20
10:00 Siófok KTC KFT - Győri ETO KC 22 - 34
11:00 Alba Fehérvár KC - ÉRD 16 - 27
12:00 Győri ETO KC - Szombathelyi KKA 37 - 16
13:00 Kozármisleny SE - Siófok KTC KFT 24 - 18
14:00 DKKA - Alba Fehérvár KC 25 - 24
15:00 Szombathelyi KKA - Kozármisleny SE 13 - 26
16:00 Angyalföldi Sportiskola - DKKA 17 - 19
2018. szeptember 29. szombat
Érd, Batthyányi Ált.Isk. spcs.
09:00 ÉRD - DKKA
10:00 Alba Fehérvár KC - Angyalföldi Sportiskola
11:00 Kozármisleny SE - DKKA
12:00 Szombathelyi KKA - Alba Fehérvár KC
13:00 Győri ETO KC - Angyalföldi Sportiskola
14:00 Szombathelyi KKA - Siófok KTC KFT
15:00 Győri ETO KC - Kozármisleny SE
16:00 Siófok KTC KFT - ÉRD
2018. október 13. szombat
Székesfehérvár, KÖFÉM Sportcsarnok
09:00 Siófok KTC KFT - Alba Fehérvár KC
10:00 Győri ETO KC - DKKA
11:00 ÉRD - Siófok KTC KFT
12:00 Angyalföldi Sportiskola - Győri ETO KC
13:00 DKKA - Kozármisleny SE
14:00 Szombathelyi KKA - Angyalföldi Sportiskola
15:00 Kozármisleny SE - ÉRD
16:00 Alba Fehérvár KC - Szombathelyi KKA
2018. november 4. vasárnap
Dunaújváros, Városi Sportcsarnok
09:00 Alba Fehérvár KC - DKKA
10:00 Kozármisleny SE - Szombathelyi KKA
11:00 Győri ETO KC - Siófok KTC KFT
12:00 Angyalföldi Sportiskola - Alba Fehérvár KC
13:00 Kozármisleny SE - Győri ETO KC
14:00 Angyalföldi Sportiskola - ÉRD
15:00 Siófok KTC KFT - Szombathelyi KKA
16:00 DKKA - ÉRD
2018. november 24. szombat
Siófok, Munkacsarnok
09:00 DKKA - Siófok KTC KFT
10:00 Alba Fehérvár KC - Győri ETO KC
11:00 Szombathelyi KKA - DKKA
12:00 Kozármisleny SE - Alba Fehérvár KC
13:00 Győri ETO KC - ÉRD
14:00 Angyalföldi Sportiskola - Kozármisleny SE
15:00 ÉRD - Szombathelyi KKA
16:00 Siófok KTC KFT - Angyalföldi Sportiskola
2018. december 2. vasárnap
Szombathely, Egyetemi Sportcsarnok
09:00 Szombathelyi KKA - Győri ETO KC
10:00 Kozármisleny SE - Angyalföldi Sportiskola
11:00 Győri ETO KC - Alba Fehérvár KC
12:00 Siófok KTC KFT - Kozármisleny SE
13:00 DKKA - Angyalföldi Sportiskola
14:00 ÉRD - Alba Fehérvár KC
15:00 Siófok KTC KFT - DKKA
16:00 Szombathelyi KKA - ÉRD
2018. december 16. vasárnap
Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok
09:00 ÉRD - Győri ETO KC
10:00 Angyalföldi Sportiskola - Szombathelyi KKA
11:00 ÉRD - Kozármisleny SE
12:00 Angyalföldi Sportiskola - Siófok KTC KFT
13:00 Alba Fehérvár KC - Kozármisleny SE
14:00 DKKA - Szombathelyi KKA
15:00 Alba Fehérvár KC - Siófok KTC KFT
16:00 DKKA - Győri ETO KC
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Győri ETO KC 2 2 0 0 71 38 33 4
2. Kozármisleny SE 2 2 0 0 50 31 19 4
3. ÉRD 2 2 0 0 54 36 18 4
4. DKKA 2 2 0 0 44 41 3 4
5. Angyalföldi Sportiskola 2 0 0 2 37 46 -9 0
6. Alba Fehérvár KC 2 0 0 2 40 52 -12 0
7. Siófok KTC KFT 2 0 0 2 40 58 -18 0
8. Szombathelyi KKA 2 0 0 2 29 63 -34 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. BALÁSSI LILY Alba Fehérvár KC 13 2
2. KÖVECSES ZOÉ Angyalföldi Sportisk 12 2
3. FRIDRICH VIRÁG Kozármisleny SE 11 2
4. KRETÁK ANNA Győri ETO KC 11 2
5. BANKÓ ZOÉ MERCÉDESZ DKKA 10 2
6. FLATSKER FANNI Alba Fehérvár KC 10 2
7. GOMBÁS LEILA Győri ETO KC 10 2
8. HENGL SAROLTA SÁRA Kozármisleny SE 10 2
9. SZABÓ AIDA DKKA 10 2
10. SZUNYOK RÉKA ÉRD 10 2
11. TAKÁCS DÓRA Szombathelyi KKA 10 2
12. ERDŐS PETRA ÉRD 9 2
13. KISS CSENGE DKKA 9 2
14. LENGYEL FRANCISKA Angyalföldi Sportisk 9 2
15. BALOGH DÓRA ANNA DKKA 8 2
16. GÖNCZÖL VIVIEN Győri ETO KC 8 2
17. KIRÁLY FLÓRA ÉRD 8 2
18. TEPLÁN KORINA MÍRA Kozármisleny SE 8 2
19. NYERGES ANNA Győri ETO KC 7 2
20. TORNYOS KAROLINA Kozármisleny SE 7 2
21. CSERI ZOÉ Kozármisleny SE 6 2
22. KAPU ZSÓFI ÉRD 6 2
23. KOLUMBÁN KÍRA Siófok KTC KFT 6 2
24. MARTON JÁZMIN Szombathelyi KKA 6 2
25. NAGY ZSÓFIA RÓZA Angyalföldi Sportisk 6 2
26. PIETRASKÓ NIKOL ANNA ÉRD 6 2
27. SCHMIDT KARINA Győri ETO KC 6 2
28. BERÉNYI KIRA ÉRD 5 2
29. MAJOR ZOÉ VIKTÓRIA Győri ETO KC 5 2
30. NÉMETH JÚLIA EMMA Győri ETO KC 5 2
31. VIDA ZSÓFIA Siófok KTC KFT 5 2
32. ZARUBAY VICA Alba Fehérvár KC 5 2
33. ÁRVAI KINGA Siófok KTC KFT 4 2
34. FELLEMBEK CSERNE Siófok KTC KFT 4 2
35. FOGARASI ANETT ERIKA ÉRD 4 1
36. HALÁSZ VIKTÓRIA NAPSUGÁR Győri ETO KC 4 2
37. KÖVÉR LUCA Győri ETO KC 4 2
38. PALLAGI REBEKA Angyalföldi Sportisk 4 2
39. SASVÁRI TAMARA Kozármisleny SE 4 2
40. SZÁRAZ FRUZSINA Siófok KTC KFT 4 2
41. SZEKERES KAMILLA VIRÁG Siófok KTC KFT 4 2
42. SZLÁVIK NIKOLETTA Angyalföldi Sportisk 4 2
43. FICSOR ZSÓFIA Siófok KTC KFT 3 2
44. JUHÁSZ LUCA Szombathelyi KKA 3 2
45. KÖVECSES LILI Alba Fehérvár KC 3 2
46. NAGY EMILIA Siófok KTC KFT 3 2
47. NÉMETH ZSÓFIA Siófok KTC KFT 3 2
48. SZALAI PETRA DKKA 3 2
49. TURI BIANKA Győri ETO KC 3 2
50. CSIBRIK DORKA Alba Fehérvár KC 2 2
51. FARKAS REBEKA Győri ETO KC 2 1
52. IVÁN JÁZMIN Szombathelyi KKA 2 2
53. KOMÁROMI LOTTI Győri ETO KC 2 1
54. KOVÁRI LAURA JOHANNA Alba Fehérvár KC 2 1
55. KRUCSÓ FANNI ÉRD 2 2
56. LAKNER ESZTER Szombathelyi KKA 2 2
57. NAGY JÁZMIN Alba Fehérvár KC 2 2
58. NAGY SÁRA DKKA 2 2
59. ÓCS LILIEN Kozármisleny SE 2 2
60. PHAM LIEN ESZTER Szombathelyi KKA 2 2
61. PINTÉR GEORGINA Siófok KTC KFT 2 2
62. RACZENBÖCK BLANKA Győri ETO KC 2 1
63. SOMOGYI AISA DKKA 2 2
64. SZENTES KAROLINA Kozármisleny SE 2 2
65. URBÁNYI JÚLIA ÉRD 2 2
66. ZUBER HANNA Győri ETO KC 2 1
67. HORVÁTH VIVIEN Szombathelyi KKA 1 2
68. KISPÁL PETRA REGINA Siófok KTC KFT 1 1
69. KRILOV ZITA VERONIKA Szombathelyi KKA 1 2
70. LÁNCZKY BOGLÁRKA Siófok KTC KFT 1 2
71. MATYASOVSZKY NELLI ÉRD 1 2
72. PÉTER EMMA JÚLIA Angyalföldi Sportisk 1 2
73. RUMPLER BARBARA Alba Fehérvár KC 1 1
74. SEFCSIK NÓRA Szombathelyi KKA 1 2
75. SZEKÉR RÉKA Szombathelyi KKA 1 2
76. TAKÁCS LINETT LUCA Alba Fehérvár KC 1 1
77. TÓTH LINDA Alba Fehérvár KC 1 2
78. TURBUCZ LÉNA DORKA ÉRD 1 1
79. VETÉSI HANNA Angyalföldi Sportisk 1 2
80. ABONYI RÉKA DKKA 0 2
81. BARTÓK DORINA Kozármisleny SE 0 2
82. BECHTEL FLÓRA Kozármisleny SE 0 2
83. BENGYEL KATA ÉRD 0 2
84. CZENKI LARA Szombathelyi KKA 0 2
85. CSENDES BELLA Győri ETO KC 0 2
86. DEÁK ZSÓFIA ÉRD 0 2
87. DEMJÉN LAURA Angyalföldi Sportisk 0 2
88. ERDÉLYI ALEXANDRA Angyalföldi Sportisk 0 2
89. FELHOFFER LUCA Alba Fehérvár KC 0 2
90. GAMAUF LUCA Siófok KTC KFT 0 2
91. GARBACZ PETRA DKKA 0 2
92. GULYÁS GRÉTA Siófok KTC KFT 0 1
93. HAJDU EMMA Alba Fehérvár KC 0 2
94. HÓLIK ANNA SÁRA DKKA 0 2
95. KASZÁS SZONJA Angyalföldi Sportisk 0 2
96. KOVÁCS KÁKA EMESE DKKA 0 2
97. KOZMA SZOFI Szombathelyi KKA 0 2
98. KŐRÖSI BOGLÁRKA Alba Fehérvár KC 0 2
99. KRASZNAI JÚLIA Siófok KTC KFT 0 2
100. KULCSÁR EMESE Kozármisleny SE 0 2
101. MÁTYÁSI SÁRA Alba Fehérvár KC 0 2
102. MIHÁLY KLAUDIA Alba Fehérvár KC 0 1
103. MOHÁCSI VIKTÓRIA SÁRA Angyalföldi Sportisk 0 2
104. MOLNÁR NILLA MIRELLA Szombathelyi KKA 0 2
105. PÉLI DOROTTYA DKKA 0 2
106. PINKE LAURA Alba Fehérvár KC 0 2
107. PINTÉR POLINA ÉRD 0 2
108. POLÁNYI DÓRA DKKA 0 2
109. RIGÓ IZABELLA Kozármisleny SE 0 2
110. SERÉNYI SZONJA ÉRD 0 1
111. SZEMZŐ CSILLAG VIRÁG Angyalföldi Sportisk 0 2
112. TAKÁCS LIZA HANNA Győri ETO KC 0 2
113. TAKARÓ NÓRA Kozármisleny SE 0 2
114. TÓTH VERONIKA Angyalföldi Sportisk 0 2
115. UHLJAR BOGLÁRKA Kozármisleny SE 0 2
116. VASZÓCSIK MÍRA DKKA 0 2
117. VITAI KINGA Angyalföldi Sportisk 0 2
118. WEISZ ZSÓFIA DALMA ÉRD 0 1
119. WUTSCHI VERONA Szombathelyi KKA 0 2
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó