Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2021. február 26. péntek
következő nap
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:30 Vecsési SE - FTC-Diagnosticum U22 27 - 31 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
19:00 KTE-Piroska szörp - Hatvani KSZSE 28 - 28 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
19:00 Pécsi VSE - NEKA 22 - 27 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Rinyamenti KC SE - DKKA U20 31 - 23 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
19:30 Kisvárdai KC - Füzesabonyi Sport Club 24 - 28 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 6.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
17:30 Körmendi DMTE - Komárom VSE 16 - 47 Városi Sportcsarnok
2900 Komárom Czuczor utca 62
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Pick Szeged I. - Ceglédi KKSE 37 - 20 Csonka János SzKI
6726 Szeged Temesvári krt 38.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Sport36-Komló - BFKA-Balatonfüred Sportközpont
ELHALASZTVA 7300 Komló Eszperantó tér 1
13:00 Csurgói KK - Veszprémi KKFT 24 - 25 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
15:00 BFKA-Veszprém - Szigetszentmiklósi KSK 43 - 16 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club - Szentendrei NKE 23 - 16 Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:30 NEKA I. - Kozármisleny SE 34 - 22 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Szent István SE - MAC - Gödöllői KC 29 - 33 Kistext Sportcsarnok
zárt kapu 1095 Budapest Soroksári út 123.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-C. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Acélváros KS KFT Miskolc 26 - 27 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-D. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 Kisvárdai KC - Stavmat Füzesabonyi SC 31 - 29 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 6.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Cunder Tömegsport és Utánpótlás Kézisuli Egyesület - ALBA-MÁV-ELŐRE 34 - 16 Videoton Oktatási Központ
8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-A. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:30 Körmendi DMTE - Komárom VSE 24 - 16 Városi Sportcsarnok
2900 Komárom Czuczor utca 62
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-D. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 Mezőkeresztes VSE - Balmazújvárosi LKSE 25 - 26 Általános Iskola Sportcsarnok
3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
Pick Szeged I. - Gödöllői KC Csonka János SzKI
ELHALASZTVA 6726 Szeged Temesvári krt 38.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
Sport36-Komló - BFKA-Balatonfüred Sportközpont
ELHALASZTVA 7300 Komló Eszperantó tér 1
15:00 Csurgói KK - Veszprémi KKFT 30 - 17 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 DVSC SCHAEFFLER - Dabasi KC VSE 28 - 21 Hódos Imre Sportcsarnok
4028 Debrecen Kassai út 32-34.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
12:00 Szent István SE - DKKA I. 17 - 29 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
13:30 NEKA - Kozármisleny SE 26 - 20 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Éles KISE II. - Tatai AC 29 - 18 ÉKI sportcsarnok
8200 Veszprém Házgyári út 22.
16:45 Várpalotai BSK - Rév -ÓKSI 21 - 16 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Csepel DSE 18 - 23 Tőrös Olga sportcsarnok
6000 Kecskemét Izsáki út 10
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 VKL SE Győr - Mosonmagyaróvári KC 22 - 25 Kulturális és Sportközpont
9141 Ikrény Vasút sor 6
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-A. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:30 Haladás VSE - Lipóti SKFT 20 - 26 Haladás Sportkomplexum
9700 Szombathely Rohonci út 3.
20:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Tópart KN KFT Velence 31 - 22 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:15 Csömöri SSZN KFT - Budakalászi SC 24 - 21 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
18:00 Pilisvörösvári KSK - Solymári SC 41 - 13 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-C. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Miskolci VSI SC - Füzesabonyi Sport Club 20 - 20 Hermann Gimnázium
3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-D. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Sárospataki TC - Enjoy Robotics F.Gyarmat 24 - 27 Árpád Vezér Gimn.
zárt kapu 3950 Sárospatak Arany utca 3-7.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-E. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Pécsi VSE-Tamási - PEAC 26 - 33 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
7900 Tamási Bocskai köz 2/A.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:00 KIKI SKFT - HORT SE 23 - 23 Városi Sportcsarnok,
6070 Izsák Csokonai u. 14/a
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-G. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Bácska Szabadidősport Egyesület - Mizse KC 21 - 36 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-H. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:30 Tigrisek Csongrádi KSE - Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület 22 - 26 Sághy Mihály Szakképző Isk. spcs.
zárt kapu 6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-C. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
NOVA Kézisuli KFT - Sülysápi SE Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu ELHALASZTVA 1097 Budapest Könyves K. krt 28
17:30 Domony KSE - Bugyi SE 16 - 17 Sportcsarnok
zárt kapu 2173 Kartal Iskola tér 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:15 Kalmár Zoltán DSE - Hatvani KSZSE 35 - 22 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-H. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Veszprém Pannon Sport Egyesület - Siófok Kézilabda Club Kft. II. Wartha sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Wartha V utca 3
16:45 DKKA III - BBSC Balatonboglár 15 - 30 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Rácalmás SE - VS Dunakeszi Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-K. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Tigrisek Csongrádi KSE - Békési NKTE 25 - 26 Sághy Mihály Szakképző Isk. spcs.
6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18
Fiú U16 Fiú U16-Felsőház A-E férfi U16 kézilabda MKSZ
BFKA-Füredi Akadémia - NEKA Lóczy Gimnázium
ELHALASZTVA 8230 Balatonfüred Ady Endre utca 40
Fiú U16 Fiú U16-Felsőház D-H férfi U16 kézilabda MKSZ
16:30 DEAC NK KFT - Orosházi FKSE - LINAMAR 21 - 33 Agrártudományi Egy. Spcs.
4032 Debrecen Böszörményi út 138.
Fiú U16 Fiú U16-Alsóház F-G férfi U16 kézilabda MKSZ
16:00 KIKI SKFT - HORT SE 39 - 21 Városi Sportcsarnok,
6070 Izsák Csokonai u. 14/a
Bács-Kiskun megyei férfi I. osztály férfi felnőtt kézilabda Bács
20:00 KIKI SKFT 2 - STE-Bs Plastic 32 - 19 Városi Sportcsarnok,
6070 Izsák Csokonai u. 14/a
Békés megyei női női felnőtt kézilabda Békés
18:30 Kondorosi KK - Békéscsabai BDSK 16 - 32 Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
zárt kapu 5553 Kondoros Iskola utca 2
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei női női felnőtt kézilabda Borsod
18:00 Alsózsolcai KSC - MEAFC 36 - 25 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
Győr-Moson-Sopron megyei női női felnőtt kézilabda Győr
18:00 Fertőszentmiklósi KC - KSE Bősárkány 37 - 25 Sportcsarnok*
9437 Hegykő Szent Mihály út 26.
Veszprém megyei női női felnőtt kézilabda Veszprém
20:00 Kilián DSE Pápa - Úrkúti SK 36 - 32 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8500 Pápa Várkert utca 4
2021. február
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
FRISS HÍREK
Vb-selejtező az olaszok ellen
2021.04.16. Női `A` válogatott
Pénteken 16:05-kor veszi kezdetét az olaszok elleni világbajnoki selejtező első találkozója Érden. Női válogatottunk olimpiai kvalifikációját követően magabiztosan várhatja ellenfelét.
Edzőképzés: a háttér fontossága
2021.04.15. Szövetségi élet
Az MKSZ-NEK átfogó szemlélettel segíti az edzők, szakemberek képzését. Az elméleti munka fontosságáról és eredményeiről kérdeztük Dr. Marczinka Zoltánt, a NEK igazgatóját.
Sorsoltak a női EKL FINAL4-ra
2021.04.15. Női EHF
Csütörtökön Bécsben kisorsolták a május 8-9-i Női Európa Liga FINAL4 elődöntőinek párosítását. A címvédő Siófok KC a dán Herning-Ikasttal találkozik a nagybányai torna fináléjába jutásáért.
Egy híján negyvenig jutott a Veszprém
2021.04.14. Férfi NB I.
A K&H férfi liga szerdai találkozóin a Tatabánya hat góllal verte a Budakalászt, míg a Veszprém tizenegy találattal nyert a Ferencváros otthonában.
Férfi keret az EURO CUP mérkőzésekre
2021.04.13. Férfi `A` válogatott
Gulyás István szövetségi kapitány kihirdette a magyar férfi válogatott keretét az április 28-i Spanyolország-Magyarország és a május 1-jei Magyarország-Horvátország találkozókra.
Sorsoltak a budapesti DELO WOMEN’S EHF FINAL4-ra
2021.04.13. Női BL
Kedden Budapesten a Sport Tv stúdiójában kisorsolták a május 29-30-án sorra kerülő budapesti DELO WOMEN’S EHF FINAL4, azaz a női Bajnokok Ligája négyes döntője elődöntőinek párosítását.
TIPPMIX Férfi Magyar Kupa: veszprémi kupagyőzelem!
2021.04.12. Férfi Magyar Kupa
A Telekom Veszprém 28. kupagyőzelmét ünnepelheti, miután 28-26-ra legyőzte a MOL-Pick Szeged együttesét a TIPPMIX Férfi Magyar Kupa döntőjében.
TIPPMIX Női MK: alakul a négyes döntő mezőnye
2021.04.11. Versenyek
Az FTC jutott be elsőként a TIPPMIX Női Magyar Kupa négyes döntőjébe.
Andorka Sándor temetése
2021.04.11. Szövetségi élet
A március 25-én elhunyt Andorka Sándor temetésére 2021. április 16-án 11 órakor kerül sor, Balatonföldváron, az Új temetőben (8623 Balatonföldvár, Radnóti u. 013/20 hrsz.).
K&H női liga: az MTK hazai pályán nyert
2021.04.11. Női NB I.
Az MTK Budapest ötgólos győzelmet aratott hazai pályán a K&H női kézilabda liga vasárnapi játéknapján a Boglári Akadémia-SZISE ellen.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó