Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. február 16. vasárnap
következő nap
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Hungast Szombathelyi KKA - Szent István SE 35 - 28 Haladás Sportkomplexum
online
9700 Szombathely Rohonci út 3.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 Szigetszentmiklósi KSK - Rév TSC 25 - 24 Városi Sportcsarnok
online
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
16:00 Budai Farkasok NKFT - AGROFEED ETO-SZESE 30 - 28 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
online
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
18:00 PEAC - Veszprémi KKFT Felsőörs 25 - 32 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
online
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 VS Dunakeszi - Hajdúnánás SK 29 - 38 Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
online
2120 Dunakeszi Repülőtéri út 3.
17:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Kispest NKK 30 - 30 Messzi István Sportcsarnok
online
6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 NEKA - Vasas SC 30 - 25 NEKA Csarnok
online
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
18:00 Budaörs KSN KFT - Mohácsi Torna Egylet 1888 29 - 23 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
online
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs U23 - AGROFEED ETO-SZESE U23 31 - 33 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
16:00 Alsóörsi SE - Szentgotthárdi VSE 31 - 34 Városi Sportcsarnok
8226 Alsóörs Endrődi utca 24/1
18:00 Kisbér KC - KK Ajka 16 - 24 Zsivótzky Gyula Sportcsarnok
2870 Kisbér Vásártér utca 1
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak férfi felnőtt kézilabda MKSZ
13:00 VS Dunakeszi - Gödöllői KC 25 - 28 Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
2120 Dunakeszi Repülőtéri út 3.
16:00 Csépe Salgótarjáni SKC - Budapesti Honvéd SE 34 - 31 Városi Sportcsarnok
3100 Salgótarján Kassay sor 84
17:30 Csömöri SSZN KFT - ALBA-MÁV-ELŐRE 19 - 16 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
18:00 Rákosmenti KSK - Mikolik Sport School KFT 33 - 29 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
1173 Budapest Újlak utca 110
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
12:00 Hajdúböszörményi TE - NYBSC-TVP 29 - 28 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
16:00 Hajdúnánás KSE - Szolnoki KCSE 33 - 33 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
19:00 HE-DO B. BRAUNGyöngyösU23 - Tiszavasvári SE 23 - 34 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Hőgyészi SC - Holler UFC 32 - 30 Vályi P. SzKI
7900 Tamási Deák Ferenc utca 6-8.
16:00 Expressz Zálog Mecseknádasd - Rinyamenti Kézilabda Club Sportegyesület 33 - 20 Városi Sportcsarnok,
7695 Mecseknádasd Liszt F utca 75
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Dunaújvárosi AC - Pénzügyőr SE 10 - 0 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
16:00 KIKI SKFT - Dabasi KC VSE U23 27 - 36 Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
18:00 Abonyi KC - Csepel DSE 34 - 26 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
15:00 Törökszentmiklósi Székács KE - Kondorosi KK 33 - 26 Városi Sportcsarnok
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 51
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
10:30 SZESE Győr - Körmendi DMTE 24 - 16 Egyetemi Csarnok
9026 Győr Egyetem tér 1
17:00 Győri Audi ETO KC U 22 - VKL SE Győr 40 - 21 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Vitka SE - Kazincbarcikai KSE 32 - 27 Városi Sportcsarnok
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
16:00 Hajdúböszörményi TE - Csépe Salgótarjáni SKC 22 - 24 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 BBSC Balatonboglár - Szekszárdi FGKC 30 - 36 Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Vecsési SE - Gárdony-Pázmánd NKK U22 20 - 21 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
18:00 Ceglédi KCSE - EURONOVEX USE 29 - 31 Gál József Sportcsarnok
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
15:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE U22 - Mezőtúri AFC - Syngenta 38 - 21 Városi Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Gyulai út 44.
16:00 Szarvasi NKK - K. Szeged SE 21 - 28 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
17:00 Levendula Hotel FKSE-Algyő - Bácsalmási PVSE 41 - 19 Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
6750 Algyő Sport utca 5
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:20 Bp. Elektromos SE - Nyíregyházi SN KFT 28 - 31 Elektromos csarnok
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
10:15 Budai Farkasok NKFT - KK Ajka 37 - 26 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
16:00 Pécsi VSE - KSA Budapest 39 - 36 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Haladás VSE - Dorogi ESE 22 - 29 Haladás Sportkomplexum
9700 Szombathely Rohonci út 3.
14:00 Budaörs KSN KFT II. - Mohácsi Torna Egylet 1888 16 - 38 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-A csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Lipóti SKFT - Pápai Vasas SE 34 - 20 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
15:00 Georgikon DSE - Ácsi Kinizsi 30 - 27 Csokonai ÁMK
8360 Keszthely Fodor utca 43
16:00 Kisbér KC - Máriaujfalui SE 19 - 40 Zsivótzky Gyula Sportcsarnok
2870 Kisbér Vásártér utca 1
16:00 Szombathelyi Egyetemi SE - Győrújbaráti TK 34 - 23 Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
18:00 Alsóörsi SE - Szentgotthárdi VSE 38 - 29 Városi Sportcsarnok
8226 Alsóörs Endrődi utca 24/1
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Csépe Salgótarjáni SKC - Solymári SC 33 - 33 Városi Sportcsarnok
3100 Salgótarján Kassay sor 84
15:00 VS Dunakeszi II. - Gödöllői KC 28 - 39 Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
2120 Dunakeszi Repülőtéri út 3.
16:15 Rákosmenti KSK - Grundfos Tatabánya KC II. 19 - 39 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
1173 Budapest Újlak utca 110
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-D csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Hajdúböszörményi TE - NYBSC-TVP 26 - 30 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
18:00 Hajdúnánás KSE - Szolnoki KCSE 32 - 45 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-E csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Hőgyészi SC - Holler UFC 37 - 28 Vályi P. SzKI
7900 Tamási Deák Ferenc utca 6-8.
14:00 Expressz Zálog Mecseknádasd - Rinyamenti Kézilabda Club Sportegyesület 29 - 25 Városi Sportcsarnok,
7695 Mecseknádasd Liszt F utca 75
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Domony KSE - Pásztói KC 42 - 23 Sportcsarnok
2173 Kartal Iskola tér 1
16:00 MAC-Szent István SE - Körte HVSE 32 - 30 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-G csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Dunaújvárosi AC - Pénzügyőr SE 29 - 34 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
17:00 Vecsési SE - Tempo KSE 41 - 25 Városi Sportcsarnok
2220 Vecsés Fő út 90-92
18:00 KIKI SKFT - Dabasi KC VSE 36 - 27 Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-I csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Törökszentmiklósi Székács KE - Kondorosi KK 36 - 30 Városi Sportcsarnok
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 51
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-A csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:15 SZESE Győr - Körmendi DMTE 29 - 31 Egyetemi Csarnok
9026 Győr Egyetem tér 1
13:30 VKL SE Győr - Petőfi SK Lipót 22 - 25 Kulturális és Sportközpont
9141 Ikrény Vasút sor 6
17:30 Csornai SE - KK Ajka 24 - 23 Kulturális és Sportközpont
9141 Ikrény Vasút sor 6
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
10:00 Domony KSE - Pásztói KC 31 - 16 Sportcsarnok
2173 Kartal Iskola tér 1
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-C csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Tatai AC - Rákosmenti KSK 40 - 28 Güntner Aréna
2890 Tata Kőkút köz 2.
17:00 VS Dunakeszi - Vasas SC II. 32 - 42 Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
2120 Dunakeszi Repülőtéri út 3.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-D csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Alsózsolcai KSC-BOKA - Miskolci VSC 34 - 27 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
16:00 Balmazújvárosi LKSE - Kölcsey DSE Nyíregyháza 42 - 20 König Rendezvényközpont
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-E csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Vitka SE - Kazincbarcikai KSE 34 - 35 Városi Sportcsarnok
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
18:00 Hajdúböszörményi TE - Csépe Salgótarjáni SKC 27 - 22 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-F csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 BBSC Balatonboglár - GÓNA SZKKE 28 - 37 Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-G csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
10:30 Bugyi SE - Tempo KSE 19 - 40 Sportcsarnok
2347 Bugyi Sport út 8.
15:30 Budai Farkasok NKFT - Váci NKSE II. 31 - 43 Treff Sportcsarnok
2030 Érd Piroska utca 6.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Vecsési SE - Gárdony-Pázmánd NKK 44 - 12 Városi Sportcsarnok
2220 Vecsés Fő út 90-92
16:00 Ceglédi KCSE - EURONOVEX USE 36 - 37 Gál József Sportcsarnok
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-J csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 PC Trade Szeged II. - CORNER-GYULASPORT NKFT. 46 - 29 Ács Géza Sportcsarnok
6791 Szeged-Kiskundorozsma Szent János tér 2-4.
15:00 FKSE-Algyő - Bácsalmási PVSE 54 - 13 Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
6750 Algyő Sport utca 5
17:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Mezőtúri AFC - Syngenta 42 - 25 Városi Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Gyulai út 44.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Eszterházy SC - Szentendrei NKE 26 - 11 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
online
3300 Eger Leányka út 6.
13:00 FKSE-Algyő - BVSC - Zugló 29 - 15 Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
6750 Algyő Sport utca 5
15:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE - Kispest NKK 31 - 30 Messzi István Sportcsarnok
6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
09:00 Bugyi SE - Kőrösi KDSE Érd 26 - 36 Sportcsarnok
2347 Bugyi Sport út 8.
14:30 MAC-Szent István SE - BVSC - Zugló 36 - 26 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-A csoport női serdülő kézilabda MKSZ
11:30 VKL SE Győr I. - Lébényi KSE 28 - 16 Kulturális és Sportközpont
9141 Ikrény Vasút sor 6
15:30 VKL SE Győr II. - Celldömölki VSE - Vulkán Fürdő 18 - 21 Kulturális és Sportközpont
9141 Ikrény Vasút sor 6
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-B csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Alsónémedi SE - Mikolik Sport School KFT 25 - 21 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
2351 Alsónémedi Iskola utca 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-E csoport női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Siófok KCSE - Veszprém Pannon Sport Egyesület 12 - 39 Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
12:30 Siófok KTC KFT Narancs - Siófok KTC KFT Fekete 28 - 38 Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
16:00 BBSC Balatonboglár - GÓNA SZKKE 39 - 24 Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F csoport női serdülő kézilabda MKSZ
12:15 Bugyi SE - Tempo KSE 21 - 29 Sportcsarnok
2347 Bugyi Sport út 8.
Gyermekbajnokság FU15 1. osztály (2005-2006) Felsőház (1-8) férfi U-15 kézilabda MKSZ
10:45 Optimum-Solar Békés FKC - FTC KN KFT 15 - 23 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
11:45 Éles KISE - PLER-Budapest 10 - 0 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
12:45 Pick Szeged - Optimum-Solar Békés FKC 20 - 18 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
13:45 Gyöngyösi KK - Éles KISE 23 - 23 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
15:15 PLER-Budapest - PSN ZRT 0 - 10 Népligeti Faház
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
16:15 Kecskeméti Junior SN KFT - Gyöngyösi KK 18 - 11 Népligeti Faház
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
17:15 PSN ZRT - Pick Szeged 20 - 21 Népligeti Faház
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
18:15 FTC KN KFT - Kecskeméti Junior SN KFT 26 - 21 Népligeti Faház
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
Gyermekbajnokság FU15 1. osztály (2005-2006) Alsóház (9-16) férfi U-15 kézilabda MKSZ
10:00 Balmazújvárosi KK - Nyíregyházi SN KFT 0 - 10 Zrínyi Ilona Gimn. Tornacs.
online
4400 Nyíregyháza Tiszavasvári utca 12
11:00 Orosházi FKSE- Linamar - Balatonfüredi KSE 10 - 0 Zrínyi Ilona Gimn. Tornacs.
online
4400 Nyíregyháza Tiszavasvári utca 12
12:00 Budaörsi KSE - Balmazújvárosi KK 23 - 12 Zrínyi Ilona Gimn. Tornacs.
online
4400 Nyíregyháza Tiszavasvári utca 12
13:00 Balatonfüredi KSE - SZESE Győr 0 - 10 Zrínyi Ilona Gimn. Tornacs.
online
4400 Nyíregyháza Tiszavasvári utca 12
14:00 Telekom Veszprém - Budaörsi KSE 16 - 16 Zrínyi Ilona Gimn. Tornacs.
online
4400 Nyíregyháza Tiszavasvári utca 12
15:00 Várpalotai BSK - Orosházi FKSE- Linamar 20 - 21 Zrínyi Ilona Gimn. Tornacs.
online
4400 Nyíregyháza Tiszavasvári utca 12
16:00 SZESE Győr - Telekom Veszprém 21 - 23 Zrínyi Ilona Gimn. Tornacs.
online
4400 Nyíregyháza Tiszavasvári utca 12
17:00 Nyíregyházi SN KFT - Várpalotai BSK 21 - 13 Zrínyi Ilona Gimn. Tornacs.
online
4400 Nyíregyháza Tiszavasvári utca 12
Gyermekbajnokság LU15 1. osztály (2005-2006) LU15 1.osztály Felsőház női U-15 kézilabda MKSZ
10:00 Siófok KTC KFT - Győri ETO KC 20 - 28 Magvassy Mihály Sportcsarnok
online
9027 Győr Kiskút liget
11:00 DKKA - biztositas.HU Dabas 18 - 26 Magvassy Mihály Sportcsarnok
online
9027 Győr Kiskút liget
12:00 Gyömrői Kézilabda Akadémia - Siófok KTC KFT 22 - 29 Magvassy Mihály Sportcsarnok
online
9027 Győr Kiskút liget
13:00 FTC KN KFT - biztositas.HU Dabas 20 - 25 Magvassy Mihály Sportcsarnok
online
9027 Győr Kiskút liget
14:00 Győri ETO KC - DKKA 21 - 16 Magvassy Mihály Sportcsarnok
online
9027 Győr Kiskút liget
15:00 Gyömrői Kézilabda Akadémia - FTC KN KFT 22 - 21 Magvassy Mihály Sportcsarnok
online
9027 Győr Kiskút liget
Gyermekbajnokság LU15 1. osztály (2005-2006) LU15 1.osztály Alsóház női U-15 kézilabda MKSZ
11:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Tatai AC 34 - 15 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
online
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
12:00 Alsózsolcai KSC-Borsodi Kézilabda Iskola - Angyalföldi Sportiskola 14 - 24 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
online
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
13:00 Érdi Handball Club - Tatai AC 27 - 16 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
online
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
14:00 Váci NKSE - Alsózsolcai KSC-Borsodi Kézilabda Iskola 22 - 22 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
online
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
15:00 Angyalföldi Sportiskola - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 16 - 27 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
online
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
16:00 Váci NKSE - Érdi Handball Club 9 - 27 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
online
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
Gyermekbajnokság FU15 Terület II.(2005-2006) Terület J-K csoport Felsőház férfi U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Angyalföldi Sportiskola - Bp. Elektromos SE 21 - 19 Elektromos csarnok
online
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
10:00 Budapesti Honvéd SE - Pilisvörösvári KSK 18 - 27 Elektromos csarnok
online
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
11:00 Budakalászi SC - Angyalföldi Sportiskola 16 - 30 Elektromos csarnok
online
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
12:00 Budakalász KZRT - Pilisvörösvári KSK 17 - 22 Elektromos csarnok
online
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
13:00 Bp. Elektromos SE - Budapesti Honvéd SE 24 - 24 Elektromos csarnok
online
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
14:00 Budakalász KZRT - Budakalászi SC 18 - 19 Elektromos csarnok
online
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
Gyermekbajnokság FU15 Terület II.(2005-2006) Terület J-K csoport Alsóház férfi U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Körte HVSE - Kézisuli Alapítvány Budapest 14 - 21 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
10:00 Veresegyház VSK - Duna-Pent NKSE 33 - 17 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
11:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Kézisuli Alapítvány Budapest 18 - 24 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
12:00 Duna-Pent NKSE - VS Dunakeszi 21 - 22 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
13:00 Körte HVSE - Veresegyház VSK 16 - 36 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
14:00 VS Dunakeszi - Esztergomi Vitézek RAFC 23 - 28 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
Gyermekbajnokság LU15 Terület II. (2005-2006) Gyermekbajnokság LU15 E csoport női U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Kőkúti Sasok DSE - ALBA FEHÉRVÁR KC 9 - 20 KÖFÉM Sportcsarnok
online
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
10:00 Tatabányai SC - Kilián DSE Pápa 39 - 21 KÖFÉM Sportcsarnok
online
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
11:00 ALBA FEHÉRVÁR KC - Bakonycsernye - Kőkúti Sasok DSE 15 - 16 KÖFÉM Sportcsarnok
online
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
12:00 Kilián DSE Pápa - Mosonmagyaróvári KC 23 - 28 KÖFÉM Sportcsarnok
online
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
13:00 Ácsi Kinizsi - Tatabányai SC 19 - 24 KÖFÉM Sportcsarnok
online
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
14:00 Mosonmagyaróvári KC - ALBA FEHÉRVÁR KC - Bakonycsernye 24 - 14 KÖFÉM Sportcsarnok
online
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
15:00 ALBA FEHÉRVÁR KC - Ácsi Kinizsi 26 - 10 KÖFÉM Sportcsarnok
online
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
Gyermekbajnokság LU15 Terület II. (2005-2006) Terület F-G csoport Alsóház női U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Jászfényszaru VSE - Jászberényi TF DSE 9 - 28 LEHEL spcs
online
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
10:00 Gödi Sportegyesület - Kóka KSK 17 - 18 LEHEL spcs
online
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
11:00 Jászfényszaru VSE - REAC 22 - 7 LEHEL spcs
online
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
12:00 Nagykáta SE - Gödi Sportegyesület 11 - 17 LEHEL spcs
online
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
13:00 Kóka KSK - Dunakanyar Kézilabda Akadémia 21 - 16 LEHEL spcs
online
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
14:00 REAC - Nagykáta SE 7 - 19 LEHEL spcs
online
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
15:00 Dunakanyar Kézilabda Akadémia - Jászberényi TF DSE 15 - 28 LEHEL spcs
online
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
Gyermekbajnokság LU15 Terület II. (2005-2006) Terület H-I csoport Alsóház női U-15 kézilabda MKSZ
10:00 Gyáli BKSE - Mikolik Sport School KFT 20 - 22 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
online
2360 Gyál Ady Endre utca
11:00 Kispest NKK - Treff 07 SE 21 - 15 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
online
2360 Gyál Ady Endre utca
12:00 Mikolik Sport School KFT - Budafoki KSE 24 - 16 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
online
2360 Gyál Ady Endre utca
13:00 Bicskei TC - Kispest NKK 5 - 23 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
online
2360 Gyál Ady Endre utca
14:00 Treff 07 SE - Pilisvörösvári KSK 16 - 14 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
online
2360 Gyál Ady Endre utca
15:00 Budafoki KSE - Bicskei TC 26 - 7 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
online
2360 Gyál Ady Endre utca
16:00 Pilisvörösvári KSK - Gyáli BKSE 15 - 20 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
online
2360 Gyál Ady Endre utca
Bács-Kiskun megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Bács
14:00 Félegyházi KSC - P P Kiskunfélegyházi HTK 23 - 22 Constantinum Sportcentrum
6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.
18:00 STE-BS PLASTIC - Gézengúz UKC 23 - 19 Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
Bács-Kiskun megyei női női felnőtt kézilabda Bács
15:00 Kiskunmajsai KC - Kiskőrösi NKSZSE 28 - 27 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
Baranya megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Baranya
17:00 Bácska SZSE - PEAC 28 - 28 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Baranya megyei női női felnőtt kézilabda Baranya
15:00 Siófok KTC KFT - MK Pelikán-Siklós KC 32 - 34 Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
15:00 Pécsváradi Spartacus SE - Kaposvári ESE 24 - 23 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
16:30 Szentlőrinc SE - Komlói NKE 30 - 22 3. számú Ált. Isk. sportcsarnok
7940 Szentlőrinc Ifjúság utca 5
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei női női felnőtt kézilabda Borsod
16:00 Balassa SE Balassagyarmat - Sárospataki USI 24 - 19 Balassa SE Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Fáy András utca 9.
Budapest Férfi Felnőtt Bp. I.o. férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda Budapest
10:30 MAFC - Pestszentimrei SK 29 - 16 SPORT11
online
1112 Budapest Kánai utca 2.
18:30 Mini Titánok Kézilabda Sportegyesület - Utánpótlás Akadémia Kistext Sportegyesület 20 - 37 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
online
1097 Budapest Könyves K. krt 28
Budapest Férfi Felnőtt Bp. II.o. férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda Budapest
13:30 BVSC - Zugló - Magyar Telekom DSC 37 - 18 BVSC-Zugló edzőcsarnok
online
1142 Budapest Szőnyi út 2.
16:45 Ferencvárosi VSK - Marcibányi téri Önerős Sport Egyesület 24 - 23 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
online
1097 Budapest Könyves K. krt 28
18:00 Budapest Heroes SE - Pénzügyőr SE II. 32 - 17 Építők Sportcsarnok
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
Budapest Női Felnőtt Bp. I.o. női felnőtt női felnőtt kézilabda Budapest
10:00 Pestszentimrei SK - Rákosmenti KSK II. 31 - 24 Tempo Kézilabda Csarnok
online
1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
10:45 Rév TSC - HÍD-UNIO SE I 33 - 30 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
online
1097 Budapest Könyves K. krt 28
11:00 BVSC - Zugló - Kinizsi TTK 30 - 23 BVSC-Zugló edzőcsarnok
online
1142 Budapest Szőnyi út 2.
18:00 Gödöllői KC - Pénzügyőr SE II. 23 - 33 Hajós Alfréd Ált.Isk.
online
2100 Gödöllő Légszesz utca 10
Budapest Női Felnőtt Bp. II.o. női felnőtt női felnőtt kézilabda Budapest
09:15 NOVA Kézisuli KFT - HÍD-UNIO SE II. MÖSE 22 - 20 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
online
1097 Budapest Könyves K. krt 28
12:15 Honvéd Zrínyi SE - TKSE KS KFT 22 - 22 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
online
1097 Budapest Könyves K. krt 28
15:15 Ferencvárosi VSK - Utánpótlás Akadémia Kistext Sportegyesület 24 - 24 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
online
1097 Budapest Könyves K. krt 28
17:30 Budafoki KSE - HORT SE 23 - 21 BMTE sportcsarnok (Törley)
online
1222 Budapest Promontor utca 89/a
18:00 Érdi Sport KFT III. - FSzSE 23 - 21 Batthyányi Ált.Isk. spcs.
online
2030 Érd Fácán köz 2
Budapest Női Felnőtt Bp. III.o. női felnőtt női felnőtt kézilabda Budapest
13:45 Budapest Police SE - Szigetszentmiklós NKSE III. 20 - 32 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
online
1097 Budapest Könyves K. krt 28
17:45 HÍD-UNIO SE III - Kőbánya SC II ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
Fejér megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Fejér
17:00 Komárom VSE II. - Esztergom-Baj 41 - 29 Városi Sportcsarnok
online
2900 Komárom Czuczor utca 62
Győr-Moson-Sopron megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Győr
16:00 Győrzámoly KC - Koroncó KSSZE 37 - 25 Sportcsarnok*
9172 Győrzámoly Rákóczi utca 33/a.
16:00 Lipóti SKFT - Lukács DSE Győr 32 - 23 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
Győr-Moson-Sopron megyei női női felnőtt kézilabda Győr
15:30 Öttevényi KSE - Szany SE 32 - 38 Általános Iskola Tornaterme*
9153 Öttevény Fő utca 143
17:00 Győrújbaráti TK - Beledi SE 45 - 10 Sportcsarnok
9081 Győrújbarát Veres P. utca 98
Jász-Nagykun-Szolnok megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Jász
10:00 Szolnoki KCSE - Tiszaföldvári KK 24 - 23 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
11:00 Sütő Kézisuli - Mezőtúri AFC - Syngenta 27 - 27 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
12:00 Martfűi FKE - Rákóczifalva FKK Szolnok 30 - 13 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
13:00 Sütő Kézisuli - Gyöngyösi KK 25 - 29 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
14:00 Berettyó MSE - Mezőtúri AFC - Syngenta 29 - 25 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
15:00 Martfűi FKE - Gyöngyösi KK 22 - 17 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
16:00 Tiszaföldvári KK - Rákóczifalva FKK Szolnok 27 - 18 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt-A csoport férfi felnőtt kézilabda Pest
18:00 Váci KSE III. - Domony KSE 31 - 42 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
18:00 Erdőkertesi SE - Mogyoródi KSK ll. 26 - 15 Sportcsarnok*
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt-B csoport férfi felnőtt kézilabda Pest
17:00 Százhalombattai KE II. - Mogyoródi KSK 23 - 25 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
18:00 Albertirsa SE - Szigetszentmiklósi KSK II. 22 - 42 Városi Sportcsarnok
2730 Albertirsa Dolina utca
Pest megyei női felnőtt Pest megyei női felnőtt-A csoport női felnőtt kézilabda Pest
10:00 Szigetszentmiklós NKSE II. - Gödi Sportegyesület II. 18 - 54 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
14:00 Domony KSE - Bugyi SE 15 - 33 Sportcsarnok
2173 Kartal Iskola tér 1
16:00 Albertirsa SE - Gyömrő VSK 11 - 16 Városi Sportcsarnok
2730 Albertirsa Dolina utca
Pest megyei női felnőtt Pest megyei női felnőtt-B csoport női felnőtt kézilabda Pest
15:30 Veresegyház VSK - Alsónémedi SE 26 - 33 Sportcsarnok*
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
18:00 Dunavarsányi TE - Aranyszarvas SE 29 - 30 Árpád Fejedelem Ált.Isk.
2336 Dunavarsány Árpád utca 12
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Szabolcs
11:00 Szivacs KC - Demecseri VKSE 36 - 27 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
Veszprém megyei női női felnőtt kézilabda Veszprém
13:00 Resolute KC Alsóörs - Veszprémi Magyar-Finn Egyesület 33 - 17 Városi Sportcsarnok
8226 Alsóörs Endrődi utca 24/1
2020. február
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
FRISS HÍREK
Kézilabda-játékvezetők figyelmébe!
2020.04.01. Játékvezető tanfolyam
Herczeg Péter, a Magyar Kézilabda Szövetség Játékvezetői Albizottságának elnöke fogalmazta meg gondolatait a magyar kézilabda-játékvezetők számára a koronavírus-járvány idején.
Női kézilabda az olimpiákon – 5. rész: 2008
2020.03.29. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. Az ötödik, záró epizódban a 2008-as olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
Női kézilabda az olimpiákon – 4. rész: 2004
2020.03.28. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. A negyedik epizódban a 2004-es olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
Női kézilabda az olimpiákon – 3. rész: 2000
2020.03.27. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. A harmadik epizódban a 2000-es olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
Válogatott játékosok - edzések és család
2020.03.26. Férfi `A` válogatott
A koronavírus okozta rendkívüli helyzetben kíváncsiak voltunk, hogy a magyar férfi kézilabda-válogatott kulcsjátékosai és szövetségi kapitánya hogyan vészelik át a járvány okozta megpróbáltatásokat.
Fontos tudnivalók a sportszervezetek részére
2020.03.26. TAO
Az EMMI által a látvány-csapatsportági szakszövetségek részére megküldött információk nyomán, a következők szerint tájékoztatjuk a Sportszervezeteket.
Női kézilabda az olimpiákon – 2. rész: 1996
2020.03.26. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. A második epizódban az 1996-os olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
EHF-döntések – szeptember 5-6. a FINAL4 új időpontja
2020.03.26. Final Four
Az Európai Kézilabda Szövetség közzétette a koronavírus-járvány miatt hozott, Eb- és vb-selejtezőkkel, valamint az európai kupamérkőzésekkel és versenyekkel kapcsolatos döntéseit.
A kézilabda problémái ma eltörpülnek mások mellett
2020.03.26. Szövetségi élet
Novák András, a Magyar Kézilabda Szövetség operatív igazgatója a koronavírus-járvány miatt a kézilabdázást is érintő döntések és kételyek kapcsán adott interjút a Nemzeti Sportnak.
Szakmai anyag otthoni edzéshez
2020.03.26. Velünk kerek a világ!
Részletes szakmai anyag `A kézilabdázók felkészítésének edzéselvei otthoni - egyéni edzéshez` címmel.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó