Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. február 15. szombat
következő nap
NB I férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Telekom Veszprém - Orosházi FKSE - LINAMAR 33 - 22 Veszprém Aréna
online
8200 Veszprém Külső Kádártai út
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
15:00 DVSC SCHAEFFLER - Váci NKSE 29 - 30 Hódos Imre Sportcsarnok
M4 SPORT
online
4028 Debrecen Kassai út 32-34.
18:00 MTK Budapest - Érd 40 - 35 Elektromos csarnok
online
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
18:00 Győri Audi ETO KC - ALBA Fehérvár KC 49 - 23 Audi Aréna
online
9027 Győr Kiskút liget
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 FTC U21-Diagnosticum - ContiTech FKSE-Algyő 29 - 24 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
18:00 Balmazújvárosi KK - Vecsési SE 21 - 24 König Rendezvényközpont
online
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
18:00 Balassagyarmati Kábel SE - Ceglédi KKSE 23 - 31 Városi Sportcsarnok
online
2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
18:00 Optimum Solar-Békési FKC - Mizse KC 29 - 26 Városi Sportcsarnok
online
5630 Békés Csikos utca 4
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Balatonfüredi KSE U21 - NEKA 28 - 22 Eötvös Sportcsarnok
online
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
18:00 Tatai AC - Telekom Veszprém U21 24 - 27 Güntner Aréna
online
2890 Tata Kőkút köz 2.
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Pénzügyőr SE - Gödi Sportegyesület 26 - 22 Pénzügyőr Sportcsarnok
online
1103 Budapest Kőér utca 1/A
11:00 Tempo KSE - NKK Balmazújváros 36 - 23 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
online
2360 Gyál Ady Endre utca
16:00 FTC KN KFT U19 - Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club 25 - 23 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
18:00 Eszterházy SC - PC Trade Szeged 24 - 21 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
online
3300 Eger Leányka út 6.
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Kozármisleny Sportegyesület - DKKA U19 29 - 25 Városi Sportcsarnok
online
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
18:00 Csurgói NKC - Dorogi ESE 29 - 21 Sótonyi László Sportcsarnok
online
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Komárom VSE - Tarján SE 22 - 23 Városi Sportcsarnok
2900 Komárom Czuczor utca 62
18:00 Balatonfüredi KSE U23 - Ácsi Kinizsi 43 - 30 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
18:00 Várpalotai BSK - Bajnok DSE Nemesvámos 19 - 20 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Váci KSE - BSC Budakalász 23 - 29 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
18:00 Cunder TU Kézisuli - Pilisvörösvári KSK 24 - 29 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Túrkevei VSE - NAGISZ-Nádudvari ASK 29 - 29 Sportcsarnok
5400 Túrkeve József A. utca 23
18:00 Fenstherm-Future Füzesabonyi SC - Kisvárdai KC 26 - 22 Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
18:00 DEAC NK KFT - Kazincbarcikai KSE 39 - 27 Debreceni Egyetem Sporttudományi Oktatóközpont
4032 Debrecen Egyetem tér 1.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
15:00 Pécsi VSE II. -KE-SE - Kiskőrösi KS Kft 29 - 29 Egyetemi Sportcsarnok
7400 Kaposvár Guba Sándor utca 40.
17:00 Satelit SE Somogytarnóca - Bajai KSE 25 - 32 Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
18:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kalocsai KC 28 - 26 Táncsics M. Gimn. sportcsarnok
online
7800 Siklós Gyüdi út 2
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 VSK Tököl - Dunaharaszti MTK 28 - 30 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
16:30 Üllői VKSK - PLER-Budapest 26 - 28 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
18:00 Százhalombattai KE - TFSE 30 - 29 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 Pick Szeged U23 - Békéscsaba DKSE 29 - 30 Városi stadion
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
17:00 Makói KC - Tigrisek Csongrádi KSE 35 - 27 Erdei János sportcsarnok
6900 Makó Csanád Vezér tér 6
18:00 Kiskunmajsai KC - Bácsalmási PVSE 39 - 22 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
18:00 Köröstarcsai KSK - Mezőtúri AFC - Syngenta 27 - 19 Iskola sportcsarnok
5650 Mezőberény Luther tér 1
18:00 Békéscsabai BDSK - Katona Transsped Kunszentmárton KSK 31 - 35 Városi Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Gyulai út 44.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Mosonmagyaróvári KC U22 - KK Ajka 34 - 28 Sportcsarnok
9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
15:00 Vady Mosonszolnok - ALBA Fehérvár KC U22 32 - 25 Sportcsarnok
9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
16:00 Büki TK - Celldömölki VSE - Vulkán Fürdő 30 - 25 Városi Sportcsarnok
9737 Bük Eötvös utca 7
17:00 Sárvári Kinizsi SE - Egerszegi KK 31 - 19 Sárvár Aréna
9600 Sárvár Nádasdy utca 30.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Dunakanyar Kézilabda Akadémia 40 - 31 Dobó Katalin Gimn. spcs.
2500 Esztergom Bánomi út 8
16:00 BSC Budakalász - Solymári SC 26 - 17 Móricz Zsigmond Gimnázium
2000 Szentendre Kálvária utca 16.
16:30 Kántor Anikó SE - Tatabányai SC 21 - 30 Balázsovits János spcs.
2132 Göd József utca 3
18:45 XVI.kerületi KMSE - Komárom VSE 20 - 47 Kistarcsa Városi Sportközpont
2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 DVSC SCHAEFFLER U22 - Dabasi KC VSE 35 - 21 Hódos Imre Sportcsarnok
4028 Debrecen Kassai út 32-34.
12:00 Szepa KSE - Füzesabonyi Sport Club 15 - 46 Egyetemi Körcsarnok
3515 Miskolc Egyetemváros
17:00 Mátészalkai MTK - Hatvani KSZSE 38 - 30 Városi Sportcsarnok
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
18:00 Juventus-Panoráma Hevesi SE - Lóci DSE 21 - 25 Városi Sport-és Rendcs.
3360 Heves Deák Ferenc út 62
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Veszprém Pannon Sport Egyesület 33 - 27 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
15:00 PEAC - Marcali VSZSE 29 - 23 Egyetemi sportcsarnok
7624 Pécs Ifjúság utca 6
15:30 Kozármisleny Sportegyesület U22 - Hévízi SK 31 - 29 Városi Sportcsarnok
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
16:00 TUNGSRAM SE - Tolna KC 22 - 23 Tungsram SE Sportcsarnok
8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
16:00 Siófok KTC KFT U22 - Tam-Bau Tamási KC 36 - 19 Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 Érd U22 - Szigetszentmiklós NKSE 30 - 30 Treff Sportcsarnok
2030 Érd Piroska utca 6.
16:00 Csepel DSE - VSK Tököl 18 - 20 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
18:00 Inárcs-Örkény KC - GBB ZRT Kecskemét U22 29 - 22 Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
2377 Örkény Bartók Béla utca 43
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Ferroép-Szer Deszk - Csorvási SK 25 - 23 Sportcsarnok
6772 Deszk Móra utca 2
16:00 Hódmezővásárhelyi LKC - CORNER-GYULASPORT NKFT. 36 - 31 Balogh Imsi spcs.
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
18:00 Szeghalmi NKC - Gyomaendrődi Női Kézilabda Sportegyesület 27 - 21 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:45 MTK Budapest - Hajdúnánás SK 30 - 21 Elektromos csarnok
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Vasas SC - KSA Budapest 43 - 18 Vasas edzőcsarnok
1139 Budapest Fáy utca 58
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
10:00 Csepel DSE - Mizse KC 33 - 20 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Százhalombattai KE - Éles KISE 21 - 21 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
16:00 Tatai AC - BSC Budakalász 39 - 29 Güntner Aréna
2890 Tata Kőkút köz 2.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Pénzügyőr SE - Gödi Sportegyesület 29 - 22 Pénzügyőr Sportcsarnok
online
1103 Budapest Kőér utca 1/A
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 PEAC - DKKA 27 - 26 Egyetemi sportcsarnok
7624 Pécs Ifjúság utca 6
14:15 ÓKSI SE - Szekszárdi FGKC 20 - 27 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-A csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Komárom VSE - Tarján SE 29 - 27 Városi Sportcsarnok
2900 Komárom Czuczor utca 62
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Cunder TU Kézisuli - Pilisvörösvári KSK 38 - 29 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
16:00 Váci KSE - Budakalász Kézilabda ZRT II. 27 - 45 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
17:30 Csömöri SSZN KFT - ALBA-MÁV-ELŐRE 30 - 23 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-D csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Fenstherm-Future Füzesabonyi SC - Kisvárdai KC 38 - 38 Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
18:00 Túrkevei VSE - Nádudvari ASK-PKE 33 - 36 Sportcsarnok
5400 Túrkeve József A. utca 23
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-E csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
11:30 PEAC - Kiskőrösi KS Kft 33 - 36 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
13:00 Nagykanizsai Izzó SE - PKSE Paksuli 40 - 30 Tungsram SE Sportcsarnok
8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
15:00 Satelit FC Somogytarnóca - Bajai KSE 36 - 27 Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kalocsai KC 25 - 30 Táncsics M. Gimn. sportcsarnok
7800 Siklós Gyüdi út 2
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-G csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 VSK Tököl - Dunaharaszti MTK 29 - 28 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
18:30 Üllői VKSK - Gyömrő VSK 29 - 23 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-I csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Makói KC - Tigrisek Csongrádi KSE 21 - 40 Erdei János sportcsarnok
6900 Makó Csanád Vezér tér 6
16:00 Kiskunmajsai KC - Bácsalmási PVSE 31 - 17 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
16:00 Békéscsabai BDSK - Kunszentmárton KSK 44 - 31 Városi Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Gyulai út 44.
16:00 Köröstarcsai KSK - Mezőtúri AFC - Syngenta 26 - 35 Iskola sportcsarnok
5650 Mezőberény Luther tér 1
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-A csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Sárvári Kinizsi SE - Egerszegi KK 32 - 22 Sárvár Aréna
9600 Sárvár Nádasdy utca 30.
17:00 Vady Mosonszolnok - Schoco Bon Bősárkány 47 - 43 Sportcsarnok
9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
18:00 Büki TK - Celldömölki VSE - Vulkán Fürdő 40 - 18 Városi Sportcsarnok
9737 Bük Eötvös utca 7
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
10:00 Főnix ISE - Százhalombattai KE 38 - 27 Hajós Alfréd Ált.Isk.
2100 Gödöllő Légszesz utca 10
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-C csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Dunakanyar Kézilabda Akadémia II. 24 - 28 Dobó Katalin Gimn. spcs.
2500 Esztergom Bánomi út 8
14:00 BSC Budakalász - Solymári SC 18 - 32 Móricz Zsigmond Gimnázium
2000 Szentendre Kálvária utca 16.
17:15 XVI.kerületi KMSE - Komárom VSE 25 - 23 Kistarcsa Városi Sportközpont
2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
18:15 Kántor Anikó SE - Tatabányai SC 20 - 22 Balázsovits János spcs.
2132 Göd József utca 3
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-D csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:30 Szerencs VSE - Mezőkeresztes VSE 30 - 29 Kulcsár Anita spcs.
3900 Szerencs Rákóczi út 100
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-E csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Szepa KSE - Füzesabonyi Sport Club 14 - 54 Egyetemi Körcsarnok
3515 Miskolc Egyetemváros
15:00 Mátészalkai MTK - Hatvani KSZSE 49 - 23 Városi Sportcsarnok
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
16:00 Juventus-Panoráma Hevesi SE - Lóci DSE 34 - 32 Városi Sport-és Rendcs.
3360 Heves Deák Ferenc út 62
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-F csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:30 Kozármisleny Sportegyesület - Hévízi SK 37 - 22 Városi Sportcsarnok
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
15:30 Csurgói NKC - Marcali VSZSE 28 - 28 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
18:00 TUNGSRAM SE - Tolna KC 39 - 14 Tungsram SE Sportcsarnok
8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-G csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:30 Emericus KSE - Szent István SE II. 29 - 22 Semmelweis Egyetem
1107 Budapest Zágrábi utca 14
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Inárcs-Örkény KC - Szolnoki KCSE 32 - 26 Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
2377 Örkény Bartók Béla utca 43
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-I csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Túrkevei VSE - Kiskunhalas UKSC 30 - 25 Sportcsarnok
5400 Túrkeve József A. utca 23
18:00 Nemesnádudvari NKSZE - Gézengúz UKC 42 - 32 Nemesnádudvar Sportcsarnok
6345 Nemesnádudvar Petőfi utca 42.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-J csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Ferroép-Szer Deszk - Csorvási SK 27 - 34 Sportcsarnok
6772 Deszk Móra utca 2
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Vasas SC - KSA Budapest 28 - 25 Vasas edzőcsarnok
1139 Budapest Fáy utca 58
15:45 Győri Audi ETO KC I. - ALBA Fehérvár KC 40 - 17 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Nyíregyházi SN KFT 31 - 26 Marosi István Városi Sportcsarnok
3600 Ózd Brassói út 2
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Tatai AC - Budakalász Kézilabda ZRT 20 - 15 Güntner Aréna
2890 Tata Kőkút köz 2.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Balmazújvárosi LKSE - Gödi Sportegyesület 28 - 18 König Rendezvényközpont
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
13:00 Hódmezővásárhelyi LKC - Hajdúnánás SK 18 - 16 Balogh Imsi spcs.
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Százhalombattai VUK SE - DKKA 19 - 35 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
09:00 XVI.kerületi KMSE - Mikolik Sport School KFT 43 - 28 Kistarcsa Városi Sportközpont
2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
17:00 Rév-ÓKSI - Solymári SC 35 - 13 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-E csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
10:00 PEAC - Kiskőrösi KS Kft 37 - 31 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
11:00 TUNGSRAM SE - PKSE Paksuli 33 - 22 Tungsram SE Sportcsarnok
8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
13:00 Satelit FC Somogytarnóca - Bajai KSE 25 - 20 Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:30 Velencei SE - Martonvásári KSE 30 - 27 Pázmánd Sportcsarnok
2476 Pázmánd Fő utca 27.
17:00 Ercsi SE - Diósdi DSE 19 - 46 Városi Sportcsarnok
2451 Ercsi Bem J utca 2-4
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-A csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Répcelaki SE - KK Ajka 14 - 31 Répce Sportcsarnok
9653 Répcelak Arany János utca 9.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-B csoport női serdülő kézilabda MKSZ
14:45 Kántor Anikó SE - Balassa SE Balassagyarmat 25 - 13 Balázsovits János spcs.
2132 Göd József utca 3
15:50 XVI.kerületi KMSE - Komárom VSE 36 - 11 Kistarcsa Városi Sportközpont
2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F csoport női serdülő kézilabda MKSZ
12:15 FTC KN KFT II. - Gyáli BKSE 29 - 11 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
12:45 Emericus KSE - Szent István SE II. 16 - 23 Semmelweis Egyetem
1107 Budapest Zágrábi utca 14
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-G csoport női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Holler UFC - TFSE - Vámosgyörk 4 - 69 Városi Sportcsarnok
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
Gyermekbajnokság FU15 Terület II.(2005-2006) Terület C-D csoport Alsóház férfi U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Kondorosi KK - P P Kiskunfélegyházi HTK 15 - 20 Városi sportcsarnok
online
5540 Szarvas Alkotmány utca
10:00 Szentesi FKC - Mezőtúri AFC - Syngenta 17 - 22 Városi sportcsarnok
online
5540 Szarvas Alkotmány utca
11:00 P P Kiskunfélegyházi HTK - Gyulai SE 15 - 29 Városi sportcsarnok
online
5540 Szarvas Alkotmány utca
12:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Pick Szeged 17 - 17 Városi sportcsarnok
online
5540 Szarvas Alkotmány utca
13:00 KIKI SKFT - Kondorosi KK 27 - 14 Városi sportcsarnok
online
5540 Szarvas Alkotmány utca
14:00 Gyulai SE - Szentesi FKC 37 - 12 Városi sportcsarnok
online
5540 Szarvas Alkotmány utca
15:00 Pick Szeged - KIKI SKFT 23 - 24 Városi sportcsarnok
online
5540 Szarvas Alkotmány utca
Gyermekbajnokság FU15 Terület II.(2005-2006) Terület E-F csoport Felsőház férfi U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Kiskunhalas UKSC - Soltvadkerti KUSE 19 - 36 Városi Sportcsarnok,
online
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
10:00 Simontornyai KK - Hosszúhetényi Sport KFT 25 - 20 Városi Sportcsarnok,
online
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
11:00 Gézengúz UKC - Kiskunhalas UKSC 32 - 24 Városi Sportcsarnok,
online
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
12:00 Hosszúhetényi Sport KFT - Csurgói KK 13 - 23 Városi Sportcsarnok,
online
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
13:00 Alsóörsért Közalapítvány - Gézengúz UKC 17 - 20 Városi Sportcsarnok,
online
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
14:00 Csurgói KK - Simontornyai KK 27 - 31 Városi Sportcsarnok,
online
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
15:00 Soltvadkerti KUSE - Alsóörsért Közalapítvány 30 - 17 Városi Sportcsarnok,
online
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
Gyermekbajnokság FU15 Terület II.(2005-2006) Terület E-F csoport Alsóház férfi U-15 kézilabda MKSZ
10:00 Ráckeve VKSK - Expressz Zálog Mecseknádasd 15 - 27 Dömsöd Sportközpont
online
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
11:00 Tamási KC - Kiskunmajsai KC 36 - 15 Dömsöd Sportközpont
online
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
12:00 Expressz Zálog Mecseknádasd - Rácalmás SE 17 - 17 Dömsöd Sportközpont
online
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
13:00 Kiskőrösi KS Kft - Tamási KC 24 - 30 Dömsöd Sportközpont
online
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
14:00 Kiskunmajsai KC - Satelit FC Somogytarnóca 30 - 22 Dömsöd Sportközpont
online
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
15:00 Rácalmás SE - Kiskőrösi KS Kft 27 - 14 Dömsöd Sportközpont
online
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
16:00 Satelit FC Somogytarnóca - Ráckeve VKSK 23 - 28 Dömsöd Sportközpont
online
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
Gyermekbajnokság FU15 Terület II.(2005-2006) Terület H-I csoport Felsőház férfi U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Diósdi DSE - MAFC 15 - 21 SPORT11
online
1112 Budapest Kánai utca 2.
10:00 Gyömrői Kézilabda Akadémia - XVI.kerületi KMSE 23 - 25 SPORT11
online
1112 Budapest Kánai utca 2.
11:00 Diósdi DSE - Százhalombattai VUK SE 19 - 22 SPORT11
online
1112 Budapest Kánai utca 2.
12:00 XVI.kerületi KMSE - Tempo KSE 16 - 22 SPORT11
online
1112 Budapest Kánai utca 2.
13:00 MAFC - Gyömrői Kézilabda Akadémia 28 - 26 SPORT11
online
1112 Budapest Kánai utca 2.
14:00 Tempo KSE - Százhalombattai VUK SE 24 - 24 SPORT11
online
1112 Budapest Kánai utca 2.
Gyermekbajnokság FU15 Terület II.(2005-2006) Terület H-I csoport Alsóház férfi U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Csepeli KSE - Budai Farkasok NKFT 11 - 33 Kruj Iván spcs.
online
1202 Budapest Mártírok útja 205
10:00 PLER-Budapest - Dunaharaszti MTK 40 - 6 Kruj Iván spcs.
online
1202 Budapest Mártírok útja 205
11:00 Budai Farkasok NKFT - Dabasi KC VSE 29 - 29 Kruj Iván spcs.
online
1202 Budapest Mártírok útja 205
12:00 HORT SE - PLER-Budapest 19 - 14 Kruj Iván spcs.
online
1202 Budapest Mártírok útja 205
13:00 Dunaharaszti MTK - Csepeli KSE 19 - 18 Kruj Iván spcs.
online
1202 Budapest Mártírok útja 205
14:00 HORT SE - Dabasi KC VSE 23 - 23 Kruj Iván spcs.
online
1202 Budapest Mártírok útja 205
Gyermekbajnokság LU15 Terület II. (2005-2006) Terület C-D csoport Felsőház női U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Tapolca VSE - Büki TK 8 - 18 Városi Sportcsarnok
online
9737 Bük Eötvös utca 7
10:00 Hosszúhetényi Sport KFT - Tamási KC 12 - 16 Városi Sportcsarnok
online
9737 Bük Eötvös utca 7
11:00 Tapolca VSE - Veszprém Pannon Sport Egyesület 16 - 24 Városi Sportcsarnok
online
9737 Bük Eötvös utca 7
12:00 Tamási KC - RINYAMENTI KÉZILABDA CLUB 25 - 19 Városi Sportcsarnok
online
9737 Bük Eötvös utca 7
13:00 Büki TK - Hosszúhetényi Sport KFT 12 - 24 Városi Sportcsarnok
online
9737 Bük Eötvös utca 7
14:00 RINYAMENTI KÉZILABDA CLUB - Veszprém Pannon Sport Egyesület 14 - 16 Városi Sportcsarnok
online
9737 Bük Eötvös utca 7
Gyermekbajnokság LU15 Terület II. (2005-2006) Terület C-D csoport Alsóház női U-15 kézilabda MKSZ
10:00 Úrkúti SK - Pécsváradi Spartacus SE 30 - 6 Kölcsey Gimnázium
online
8900 Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53
11:00 Csurgói NKC - Egerszegi KK 13 - 21 Kölcsey Gimnázium
online
8900 Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53
12:00 PSN Zrt. - Úrkúti SK 30 - 12 Kölcsey Gimnázium
online
8900 Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53
13:00 Csurgói NKC - Haladás VSE 18 - 13 Kölcsey Gimnázium
online
8900 Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53
14:00 Egerszegi KK - Pécsváradi Spartacus SE 25 - 8 Kölcsey Gimnázium
online
8900 Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53
15:00 Haladás VSE - PSN Zrt. 9 - 21 Kölcsey Gimnázium
online
8900 Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53
Bács-Kiskun megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Bács
15:00 Kiskunhalas UKSC - D-V SE Csávoly 29 - 17 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
18:00 Tiszaalpári SE - Kecskeméti FS DSE II. 25 - 41 Városi Sportcsarnok,
6060 Tiszakécske Templom tér 3
18:00 Kecel KC - Balogh Tészta TVSE 26 - 39 Városi Sportcsarnok,
6237 Kecel Szabadság tér 17
Baranya megyei női női felnőtt kézilabda Baranya
11:00 Petőfi és Fia SE - Satelit FC Somogytarnóca 26 - 13 Egyetemi sportcsarnok
7624 Pécs Ifjúság utca 6
14:00 Siófok KTC KFT - Kutasi NKC 48 - 15 Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
Budapest Férfi Felnőtt Bp. I.o. férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda Budapest
10:45 Budai Farkasok NKFT II - BEAC 28 - 27 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
online
1097 Budapest Könyves K. krt 28
11:00 BEKSE Budapest - HORT SE 22 - 23 Tempo Kézilabda Csarnok
online
1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
13:45 Kézisuli Alapítvány Budapest - FSzSE 23 - 23 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
online
1097 Budapest Könyves K. krt 28
18:00 Emericus KSE - Rév II - BOB 26 - 37 Semmelweis Egyetem
online
1107 Budapest Zágrábi utca 14
Budapest Férfi Felnőtt Bp. II.o. férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda Budapest
12:15 Rév III-Soroksár - Sirály Életmód SE 21 - 26 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
online
1097 Budapest Könyves K. krt 28
15:15 KEAC - HORT SE II 23 - 26 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
online
1097 Budapest Könyves K. krt 28
18:15 Budapest Wolves - Rufusz CTSE 17 - 32 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
online
1097 Budapest Könyves K. krt 28
Budapest Női Felnőtt Bp. I.o. női felnőtt női felnőtt kézilabda Budapest
16:45 Budapest Wolves - Kőbánya SC 28 - 22 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
online
1097 Budapest Könyves K. krt 28
Budapest Női Felnőtt Bp. II.o. női felnőtt női felnőtt kézilabda Budapest
16:15 Emericus KSE - Gázművek MTE NKE 24 - 23 Semmelweis Egyetem
online
1107 Budapest Zágrábi utca 14
Győr-Moson-Sopron megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Győr
18:00 Győrújbaráti TK - Fertőmenti KC Hegykő 35 - 24 Sportcsarnok
9081 Győrújbarát Veres P. utca 98
Győr-Moson-Sopron megyei női női felnőtt kézilabda Győr
18:00 Fertőszentmiklósi KC - Répcelaki SE 40 - 21 Sportcsarnok*
9444 Fertőszentmiklós Szent István utca 41-43
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt-A csoport férfi felnőtt kézilabda Pest
14:00 Százhalombattai KE III. - Gyömrő VSK 18 - 36 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
17:00 Veresegyház VSK - Treff 07 SE 40 - 18 Sportcsarnok*
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
19:30 Csömöri SSZN KFT II. - Bugyi SE 21 - 32 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt-B csoport férfi felnőtt kézilabda Pest
18:00 Tápiószelei SE - Solymári SC 27 - 31 Sportcsarnok *
2766 Tápiószele Liliom u. 11.
Pest megyei női felnőtt Pest megyei női felnőtt-A csoport női felnőtt kézilabda Pest
18:00 Kóka KSK - Csömöri SSZN KFT 29 - 25 Sportcsarnok
2243 Kóka Dózsa Gy
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Szabolcs
15:00 Balkányi Ifjúsági SE - Fehérgyarmati VSE 19 - 52 Városi Sportcsarnok
4233 Balkány Kossuth utca 5
16:00 NYBSC 2 - Ópályi KSE 36 - 27 Oktatási Centrum
4300 Nyírbátor Zrínyi u. 48
Veszprém megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Veszprém
14:00 Simontornyai KK - Bajnok DSE Nemesvámos II. 24 - 37 Városi Sportcsarnok
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
18:00 Máriaujfalui SE - Tapolca VSE 46 - 29 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
20:00 Ősi Andreotti SE - Bakonyerdő Pápa 29 - 26 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
2020. február
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
FRISS HÍREK
Tao értékelési elvek és benchmark 2020/2021
2020.02.18. TAO
Tao értékelési elvek és benchmark 2020/2021
Tatabányán nyert a Ferencváros
2020.02.18. Férfi NB I.
A Ferencváros idegenben győzte le a Tatabányát a férfi bajnokság 16. fordulójában, a címvédő Veszprém a Mezőkövesd ellen aratott húsz gólos győzelmet.
Lépéselőnybe került a Siófok
2020.02.18. Női NB I.
Fontos mérkőzést játszott kedden a Ferencváros és a Siófok a bajnoki ezüstéremért folytatott harcban.
Próbáld ki a kerekesszékes kézilabdát!
2020.02.17. Csörgőlabda
A kerekesszékes kézilabda válogatott sportágat népszerűsítő bemutatón vesz részt február 22-én a Magyar Parasport Napja eseménysorozat részeként Budapesten.
Összefogás az olimpiai selejtezőért: a bajnoki program is módosul
2020.02.17. Női NB I.
Köszönhetően a klubok rugalmasságának, a magyar női válogatott már a hivatalos, március 16-22. közötti válogatott hét előtti időszakban, március 10-én meg tudja kezdeni a felkészülést a selejtezőre.
Szeged bravúr a férfi BL-ben
2020.02.16. Férfi BL
A második félidőben hat(!) találatos hátrányból fordítva három góllal győzni tudott a MOL-Pick Szeged a PSG ellen a férfi Bajnokok Ligája A-csoportjában.
Szombathelyi pontok
2020.02.16. Női NB I.
A K&H női liga egyetlen vasárnapi mérkőzésén a Szombathely hét gólos sikert aratott a továbbra is nyeretlen Szent István ellen.
Izgalmak Debrecenben
2020.02.15. Női NB I.
Küzdelmes, izgalmas mérkőzésen a Vác egy gólos győzelmet aratott Debrecenben a K&H női liga szombati játéknapján, így a tabellán egy pontra megközelítette a 4. helyezett hajdúságiakat.
Magabiztos Veszprém
2020.02.15. Férfi NB I.
A K&H férfi liga egyetlen szombati találkozóján a Veszprém 11 góllal győzte le az Orosházát.
A hajrában győzött a Móvár
2020.02.14. Női NB I.
A K&H női liga pénteki játéknapján a Siófok biztosan nyert Kisvárdán, a Mosonmagyaróvár a hajrában lőtt Hajtai-góllal múlta felül a Békéscsabát, míg a Ferencváros Szekszárdon nyert a Dunaújváros ellen
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó