Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2019. június 16. vasárnap
következő nap
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd A csoport férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
09:00 Moyra-Budaörs Handball - Balassa SE Balassagyarmat 2 - 1 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
09:35 Magyar férfi ifjúsági válogatott - Lupa Lake BHC 2 - 0 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd B csoport férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
09:00 Hálószaggató Fervas BHC - MAFC-BME Kedvenc csapatom 2 - 0 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
09:35 Dunaharaszti MTK Sivatagi vihar junior - Dmtk sivatagi vihar 0 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
09:35 BSC 1995 - Moyra-Budaörs Handball 2 - 0 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd 9.-12. hely férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
10:45 Dunaharaszti MTK Sivatagi vihar junior - Moyra-Budaörs Handball 0 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
10:45 Magyar férfi ifjúsági válogatott - Lupa Lake BHC Juniors 2 - 0 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd 1.-8. hely férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
10:45 Lupa Lake BHC - BSC 1995 0 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
11:55 Budakalászi SC-KRE Vodka Juniors BHC - Dmtk sivatagi vihar 2 - 0 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
11:55 Moyra-Budaörs Handball - Hálószaggató Fervas BHC 0 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
11:55 Balassa SE Balassagyarmat - MAFC-BME Kedvenc csapatom 1 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd 5.-8. hely férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
13:05 Moyra-Budaörs Handball - Balassa SE Balassagyarmat 0 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
13:05 Lupa Lake BHC - Dmtk sivatagi vihar 1 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd 1.-4. hely férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
13:40 BSC 1995 - Budakalászi SC-KRE Vodka Juniors BHC 1 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
14:15 MAFC-BME Kedvenc csapatom - Hálószaggató Fervas BHC 2 - 0 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd 7. hely férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
14:15 Lupa Lake BHC - Moyra-Budaörs Handball 2 - 1 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd 5. hely férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
14:50 Dmtk sivatagi vihar - Balassa SE Balassagyarmat 1 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd 3. hely férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
15:25 BSC 1995 - Hálószaggató Fervas BHC 1 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd Döntő férfi felnőtt strandkézilabda MKSZ
16:35 MAFC-BME Kedvenc csapatom - Budakalászi SC-KRE Vodka Juniors BHC 2 - 0 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd C csoport női felnőtt strandkézilabda MKSZ
09:00 HelloLányok- Kecskeméti FS DSE - Moyra-Budaörs Handball 1 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd 9.-12. hely női felnőtt strandkézilabda MKSZ
10:10 MANGÓ- Szent István SE - Csömör 0 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
11:20 XIX. KISZE - Magyar Női válogatott 0 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd 1.-8. hely női felnőtt strandkézilabda MKSZ
10:10 Lucky Hands - Szent István SE 1 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
10:10 Salgótarjáni Strandépítők KC - HelloLányok- Kecskeméti FS DSE 2 - 1 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
11:20 Venice Beach Girls - Malév SC bajos csajok 2 - 0 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
11:20 DESZ-épek SE - Budakalászi SC-KRE Glass Stúdió Nyúlon Túl 1 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd 5.-8. hely női felnőtt strandkézilabda MKSZ
12:30 Lucky Hands - HelloLányok- Kecskeméti FS DSE 1 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
12:30 Malév SC bajos csajok - DESZ-épek SE 0 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd 1.-4. hely női felnőtt strandkézilabda MKSZ
13:40 Szent István SE - Salgótarjáni Strandépítők KC 0 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
13:40 Venice Beach Girls - Budakalászi SC-KRE Glass Stúdió Nyúlon Túl 2 - 1 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd 11. hely női felnőtt strandkézilabda MKSZ
12:30 MANGÓ- Szent István SE - Magyar Női válogatott 0 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd 9. hely női felnőtt strandkézilabda MKSZ
13:05 Csömör - XIX. KISZE 0 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd 7. hely női felnőtt strandkézilabda MKSZ
14:50 Malév SC bajos csajok - Lucky Hands 2 - 1 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd 5. hely női felnőtt strandkézilabda MKSZ
14:50 DESZ-épek SE - HelloLányok- Kecskeméti FS DSE 0 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd 3. hely női felnőtt strandkézilabda MKSZ
16:00 Budakalászi SC-KRE Glass Stúdió Nyúlon Túl - Szent István SE 1 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció 2019.06.15.-16. Agárd döntő női felnőtt strandkézilabda MKSZ
16:00 Venice Beach Girls - Salgótarjáni Strandépítők KC 0 - 2 Agárdi Strand
2484 Gárdony Üdülők útja 9.
TESCO Sulikézi Fesztivál 4.osztály Fiú 4.osztály férfi U-11 kézilabda MKSZ
10:00 Kardos László Általános Iskola Vasvár - Kőrösi Csoma Általános Iskola Érd Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
10:40 Hőgyészi Hegyhát Általános Iskola, Gimnázium és AM - Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
11:20 Kardos László Általános Iskola Vasvár - Kisteleki Általános Iskola Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
12:20 Dr. Mező Ferenc Általános Iskola - Németh László Általános Iskola Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
13:00 Fabriczius József Általános Iskola - HVKI Ált. Tagiskola Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
13:40 Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Sza - Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
14:20 Kiskunhalasi Kertvárosi Általános Iskola - Kisteleki Általános Iskola Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
15:00 Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Iskola Bp. - Nagyasszonyunk Katolikus Óvoda, Ált. Iskola és Gim Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
15:40 Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Sza - Balassagyarmati Dózsa György Általános Iskola Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
TESCO Sulikézi Fesztivál 4.osztály Leány 4.osztály női U-11 kézilabda MKSZ
10:00 Gesztenyefasori Általános Iskola - Kőrösi Csoma Általános Iskola Érd NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
10:40 Dr. Mező Ferenc Általános Iskola - Bárdos Lajos Általános Iskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
11:20 Kőrösi Csoma Általános Iskola Érd - Kardos László Általános Iskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
12:20 Bárdos Lajos Általános Iskola - Turai Hevesy György Általános Iskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
13:00 Gesztenyefasori Általános Iskola - Dr. Mező Ferenc Általános Iskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
13:40 Kardos László Általános Iskola - Kisteleki Általános Iskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
14:20 Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont - Apáczai Általános Iskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
15:00 Turai Hevesy György Általános Iskola - HVKI Ált. Tagiskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
15:40 Mezőberényi Általános Iskola, AMI és Kollégium - Cecei Általános Iskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
16:20 HVKI Ált. Tagiskola - Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Bp. NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
17:00 Mezőberényi Általános Iskola, AMI és Kollégium - Simándy József Általános Iskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
TESCO Sulikézi Fesztivál 3. osztály Fiú 3. osztály férfi U-10 kézilabda MKSZ
10:00 Dr. Mező Ferenc Általános Iskola - Apáczai Általános Iskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
10:00 Lemhényi Dezső Általános Iskola - Gyulaffy László Német Nemzetiségi Nyelvoktató Álta NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
10:40 Újlak utcai Általános Iskola - Tasner Antal Általános Iskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
10:40 Kőrösi Csoma Általános Iskola Érd - Tököli Weöres Sándor Általános Iskola Tököl NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
11:20 Dr. Mező Ferenc Általános Iskola - Gyulaffy László Német Nemzetiségi Nyelvoktató Álta NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
12:20 Kőrösi Csoma Általános Iskola Érd - Apáczai Általános Iskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
13:00 Tasner Antal Általános Iskola - Lemhényi Dezső Általános Iskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
13:40 Tököli Weöres Sándor Általános Iskola Tököl - Újlak utcai Általános Iskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
14:20 Kövy Sándor Általános Iskola - HVKI Ált. Tagiskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
15:00 Bem József Ált. Isk. 1 - Hajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
15:40 Bem József Ált. Isk. 2 - Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
16:20 Bem József Ált. Isk. 1 - Noszvaji Figedy János Általános Iskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
17:00 Bem József Ált. Isk. 2 - Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
TESCO Sulikézi Fesztivál 3. osztály Leány 3. osztály női U-10 kézilabda MKSZ
11:20 Lemhényi Dezső Általános Iskola - Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
12:20 Dr. Mező Ferenc Általános Iskola - Deák Ferenc Általános Iskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
13:00 Lemhényi Dezső Általános Iskola - Pécsi Meszesi Általános Iskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
13:40 Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium - Dr. Mező Ferenc Általános Iskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
14:20 Deák Ferenc Általános Iskola - Mezőberényi Általános Iskola, AMI és Kollégium 1. NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
15:00 Kőrösi Csoma Általános Iskola Érd - Mezőberényi Általános Iskola, AMI és Kollégium 2. NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
15:40 Táncsics Mihály Általános Iskola Izsák - Simándy József Általános Iskola NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
16:20 Kőrösi Csoma Általános Iskola Érd - Mezőberényi Általános Iskola, AMI és Kollégium 1. NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
17:00 Váci Petőfi Sándor Általános Iskola - Mezőberényi Általános Iskola, AMI és Kollégium 2. NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
2019. június
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
FRISS HÍREK
Telt ház a Női junior Eb-döntőn
2019.07.21. Női junior válogatott
Minden jegy elkelt az U19-es Európa-bajnokság vasárnapi versenynapjára, így kérjük, jegy nélkül senki ne induljon el az Audi Aréna Győrbe! Megértésüket köszönjük.
A Női junior Európa-bajnokság All Star-csapata
2019.07.21. Női junior válogatott
A győri Női junior Európa-bajnokság zárásaként az Európai Kézilabda Szövetség kihirdette a torna All Star-csapatát.
Férfi U21-es vb: kikapott a magyar válogatott Portugáliától
2019.07.21. Férfi junior válogatott
Nyolc gólos vereséget szenvedett a férfi U21-es válogatott Portugália ellen a spanyolországi világbajnokság csoportmérkőzésén.
Európa-bajnok a magyar női junior válogatott!
2019.07.21. Női junior válogatott
Hibátlan mérleggel lett junior Európa-bajnok a magyar válogatott, Golovin Vlagyimir együttese magabiztos játékkal, hét góllal győzte le Hollandiát a döntőben.
Kétszer is legyőzte Norvégiát a női ifjúsági válogatott
2019.07.20. Női ifjúsági válogatott
Felkészülési mérkőzésen győzte le Norvégiát a magyar együttes, pénteken tizenöt, szombaton hét találattal.
EYOF: elutazott a női U17-es válogatott Bakuba
2019.07.19. Női ifjúsági válogatott
Péntekien elutazott a női U17-es válogatott Bakuba az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválra.
Eb-döntőben a magyar junior válogatott!
2019.07.19. Női junior válogatott
Óriási izgalmak után, két góllal győzte le a magyar válogatott Oroszországot és jutott a döntőbe.
Férfi junior vb: vereség a horvátok ellen
2019.07.19. Férfi junior válogatott
Öt gólos vereséget szenvedett a férfi U21-es válogatott a horvátok ellen a spanyolországi korosztályos világbajnokságon.
Női junior Eb: a zárónapok programja
2019.07.18. Női junior válogatott
Az Európai Kézilabda Szövetség a középdöntők lezárultával elkészítette a Női junior Európa-bajnokság pénteki versenynapjának programját.
Változások a Játékvezetői Albizottságban
2019.07.18. Szövetségi élet
A Magyar Kézilabda Szövetség Elnökségének döntése értelmében 2019. augusztus 1-től az aktív játékvezetői pályafutását befejező Herczeg Péter lesz az MKSZ Játékvezetői Albizottságának elnöke.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó