Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2019. május 25. szombat
következő nap
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály- Elődöntő férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Dabasi KC VSE - Telekom Veszprém 21 - 29 Városi Sportcsarnok
online
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
17:00 NEKA - Pick Szeged 28 - 18 Városi Sportcsarnok
online
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály- Alsóházi rájátszás férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Rév TSC - Ceglédi KKSE 27 - 16 GEAC Sportcsarnok
2100 Gödöllő Páter Károly utca 1
16:00 DEAC NK KFT - Várpalotai Bányász Sportkör 24 - 22 GEAC Sportcsarnok
2100 Gödöllő Páter Károly utca 1
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály- Elődöntő női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 DVSC SCHAEFFLER - NEKA I. 30 - 31 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
17:00 Győri Audi ETO KC I. - FTC KN KFT 19 - 26 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály- Alsóházi rájátszás női ifjúsági kézilabda MKSZ
10:00 TFSE-KSA - Szent István SE 15 - 26 GEAC Sportcsarnok
2100 Gödöllő Páter Károly utca 1
14:00 Szent István SE - Kisvárdai KC 33 - 14 GEAC Sportcsarnok
2100 Gödöllő Páter Károly utca 1
18:00 Kisvárdai KC - TFSE-KSA 18 - 23 GEAC Sportcsarnok
2100 Gödöllő Páter Károly utca 1
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály- Elődöntő férfi serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Békés-Drén KC - NEKA I. 16 - 23 Városi Sportcsarnok
online
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
13:00 Telekom Veszprém - Pick Szeged I. 28 - 17 Városi Sportcsarnok
online
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály- Elődöntő női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Szombathelyi KKA - FTC KN KFT 21 - 35 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
13:00 DVSC SCHAEFFLER - NEKA I. 26 - 34 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
Gyermekbajnokság LU14 1. osztály LU14 1.osztály Felsőház női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Érdi Sport KFT - Győri ETO KC 21 - 22 Audi Aréna
online
9027 Győr Kiskút liget
11:00 Dabasi KC VSE - FTC KN KFT 27 - 30 Audi Aréna
online
9027 Győr Kiskút liget
12:00 Érdi Sport KFT - Kozármisleny Sportegyesület 19 - 26 Audi Aréna
online
9027 Győr Kiskút liget
13:00 FTC KN KFT - K. Szeged SE 23 - 25 Audi Aréna
online
9027 Győr Kiskút liget
14:00 Dabasi KC VSE - Hódmezővásárhelyi LKC 25 - 17 Audi Aréna
online
9027 Győr Kiskút liget
15:00 DKKA NKFT - Kozármisleny Sportegyesület 14 - 19 Audi Aréna
online
9027 Győr Kiskút liget
16:00 K. Szeged SE - Hódmezővásárhelyi LKC 24 - 20 Audi Aréna
online
9027 Győr Kiskút liget
17:00 Győri ETO KC - DKKA NKFT 21 - 12 Audi Aréna
online
9027 Győr Kiskút liget
Gyermekbajnokság LU14 1. osztály LU14 1.osztály Alsóház női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Angyalföldi Sportiskola - Siófok KTC KFT 26 - 21 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
11:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - PC Trade Szeged KKSE 25 - 22 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
12:00 Siófok KTC KFT - Alba Fehérvár KC 18 - 20 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
13:00 PC Trade Szeged KKSE - Oxxo Energy Orosházi NKC 18 - 19 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
14:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Debreceni Sportcentrum KN KFT 22 - 21 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
15:00 Alba Fehérvár KC - Szombathelyi KKA 25 - 18 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
16:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Oxxo Energy Orosházi NKC 21 - 16 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
17:00 Angyalföldi Sportiskola - Szombathelyi KKA 30 - 18 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
Gyermekbajnokság LU14 2. osztály Kelet-Nyugat 19-24. helyezésért női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Hajdúnánás SK - Szigetszentmiklós NKSE I. 28 - 12 Somorjai László Sportcsarnok
online
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
11:00 Szekszárdi FGKC - Győri ETO KC II. 23 - 17 Somorjai László Sportcsarnok
online
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
12:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Szigetszentmiklós NKSE I. 37 - 22 Somorjai László Sportcsarnok
online
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
13:00 Dabasi KC VSE - Szekszárdi FGKC 0 - 10 Somorjai László Sportcsarnok
online
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
14:00 Győri ETO KC II. - Mosonmagyaróvári KC SE 24 - 23 Somorjai László Sportcsarnok
online
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
15:00 Dabasi KC VSE - Hajdúnánás SK 18 - 19 Somorjai László Sportcsarnok
online
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Adorján János régió Felsőház női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Szent István SE - Pénzügyőr SE 11 - 23 Pénzügyőr Sportcsarnok
online
1103 Budapest Kőér utca 1/A
10:00 ÓKSI SE - Kispest NKK Endo + Service 24 - 19 Pénzügyőr Sportcsarnok
online
1103 Budapest Kőér utca 1/A
11:00 Szent István SE - Mikolik Sport School KFT 27 - 19 Pénzügyőr Sportcsarnok
online
1103 Budapest Kőér utca 1/A
12:00 Kispest NKK Endo + Service - Emericus KSE 19 - 18 Pénzügyőr Sportcsarnok
online
1103 Budapest Kőér utca 1/A
13:00 Mikolik Sport School KFT - ÓKSI SE 14 - 25 Pénzügyőr Sportcsarnok
online
1103 Budapest Kőér utca 1/A
14:00 Pénzügyőr SE - Emericus KSE 21 - 18 Pénzügyőr Sportcsarnok
online
1103 Budapest Kőér utca 1/A
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Adorján János régió Alsóház női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 BVSC - Zugló - Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület 31 - 12 Építők Sportcsarnok
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
11:00 Budafoki KSE - HORT SE 7 - 25 Építők Sportcsarnok
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
12:00 VAMA Handball SKFT - BVSC - Zugló 17 - 25 Építők Sportcsarnok
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
13:00 Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület - Budafoki KSE 28 - 13 Építők Sportcsarnok
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
14:00 HORT SE - VAMA Handball SKFT 27 - 20 Építők Sportcsarnok
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Badó László régió Felsőház női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Kiskunhalas UKSC - FKSE-Algyő 14 - 31 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
online
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
11:00 Kisteleki KK - Gyomaendrődi NKSE 22 - 33 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
online
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
12:00 FKSE-Algyő - Kiskőrösi NKSZSE 27 - 17 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
online
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
13:00 Gyomaendrődi NKSE - Kiskunhalas UKSC 26 - 20 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
online
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
14:00 Kiskőrösi NKSZSE - Kisteleki KK 21 - 15 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
online
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Badó László régió Közép-felsőház női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Szarvasi NKK - Gyulasport NKFT 24 - 17 Göndöcs sportcsarnok
online
5700 Gyula Sándorhegy 2
11:00 Mizse KC - KIKI SKFT 16 - 17 Göndöcs sportcsarnok
online
5700 Gyula Sándorhegy 2
12:00 Szeghalmi NKC - Szarvasi NKK 23 - 16 Göndöcs sportcsarnok
online
5700 Gyula Sándorhegy 2
13:00 Gyulasport NKFT - Mizse KC 11 - 21 Göndöcs sportcsarnok
online
5700 Gyula Sándorhegy 2
14:00 KIKI SKFT - Szeghalmi NKC 5 - 16 Göndöcs sportcsarnok
online
5700 Gyula Sándorhegy 2
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Badó László régió Közép-alsóház női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Bácsbokodi Női Kézilabda Sport Egyesület - Tigrisek Csongrádi KSE 12 - 18 Városi Sportcsarnok,
online
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
11:00 Bácsalmási PVSE - Békési NKTE 3 - 16 Városi Sportcsarnok,
online
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
12:00 Tigrisek Csongrádi KSE - Felföldi István SE 11 - 22 Városi Sportcsarnok,
online
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
13:00 Békési NKTE - Bácsbokodi Női Kézilabda Sport Egyesület 37 - 14 Városi Sportcsarnok,
online
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
14:00 Felföldi István SE - Bácsalmási PVSE 19 - 9 Városi Sportcsarnok,
online
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Csiszár László régió Felsőház női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Tamási KC - Simontornyai KK 22 - 14 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
online
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
11:00 Simontornyai KK - ALBA FEHÉRVÁR KC Csákvár 11 - 13 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
online
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
14:00 ALBA FEHÉRVÁR KC Csákvár - Pázmánd NKSE 10 - 23 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
online
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
16:00 Pázmánd NKSE - Tamási KC 14 - 17 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
online
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Csiszár László régió Alsóház női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Dunaújvárosi AC - ALBA FEHÉRVÁR KC Bakonycsernye 8 - 20 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
online
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
12:00 ALBA FEHÉRVÁR KC Bakonycsernye - Rácalmás SE 24 - 16 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
online
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
13:00 Ácsi Kinizsi - Dunaújvárosi AC 25 - 17 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
online
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
15:00 Rácalmás SE - Ácsi Kinizsi 14 - 23 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
online
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Kovács László régió Alsóház női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Mogyoródi KSK - Domony KSE 19 - 14 Sportcsarnok
online
2173 Kartal Iskola tér 1
10:00 Gödöllői SE - Treff 07 SE 25 - 26 Sportcsarnok
online
2173 Kartal Iskola tér 1
11:00 Szentendrei NKE - Mogyoródi KSK 18 - 20 Sportcsarnok
online
2173 Kartal Iskola tér 1
12:00 Treff 07 SE - Gyáli BKSE 23 - 21 Sportcsarnok
online
2173 Kartal Iskola tér 1
13:00 Nagykáta SE - Gödöllői SE 27 - 16 Sportcsarnok
online
2173 Kartal Iskola tér 1
14:00 Domony KSE - Szentendrei NKE 16 - 30 Sportcsarnok
online
2173 Kartal Iskola tér 1
15:00 Gyáli BKSE - Nagykáta SE 16 - 24 Sportcsarnok
online
2173 Kartal Iskola tér 1
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Kulcsár Anita régió Felsőház női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Fehérgyarmati VSE - Csenger Városi Kézilabda és Sport Club 15 - 13 Városi Sportcsarnok
online
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
10:00 Berettyó MSE - Miskolci VSC 14 - 12 Városi Sportcsarnok
online
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
11:00 Mátészalkai MTK - Csenger Városi Kézilabda és Sport Club 36 - 12 Városi Sportcsarnok
online
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
12:00 Miskolci VSC - Lóci DSE 27 - 13 Városi Sportcsarnok
online
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
13:00 Berettyó MSE - Kazincbarcikai KSE 19 - 19 Városi Sportcsarnok
online
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
14:00 Mátészalkai MTK - Kisvárdai Kézilabda Club Sportegyesület 30 - 25 Városi Sportcsarnok
online
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
15:00 Lóci DSE - Kazincbarcikai KSE 25 - 24 Városi Sportcsarnok
online
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
16:00 Kisvárdai Kézilabda Club Sportegyesület - Fehérgyarmati VSE 28 - 11 Városi Sportcsarnok
online
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Kulcsár Anita régió Alsóház női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 VKK Nyírbátor - Vitka SE 26 - 20 Városi Sportcsarnok
online
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
10:00 Bőcs KSC - Tiszalöki VSE 24 - 15 Városi Sportcsarnok
online
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
11:00 Ibrány SE - VKK Nyírbátor 17 - 30 Városi Sportcsarnok
online
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
12:00 Mezőkeresztes VSE - Bőcs KSC 25 - 25 Városi Sportcsarnok
online
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
13:00 Nyíradony VVTK - Ibrány SE 20 - 8 Városi Sportcsarnok
online
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
14:00 Tiszalöki VSE - Mezőkeresztes VSE 20 - 20 Városi Sportcsarnok
online
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
15:00 Vitka SE - Nyíradony VVTK 5 - 23 Városi Sportcsarnok
online
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Tóth László régió Felsőház női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Haladás VSE SKFT - Celldömölki VSE- Vulkán fürdő 32 - 7 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
10:00 Veszprém Pannon Sport Egyesület - Kilián DSE Pápa 28 - 10 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
11:00 Sárvári Kinizsi SE - Haladás VSE SKFT 13 - 27 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
12:00 Veszprém Pannon Sport Egyesület - KK Ajka 15 - 26 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
13:00 Ősi Andreotti SE - Kilián DSE Pápa 13 - 13 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
14:00 Sárvári Kinizsi SE - Tapolca VSE 24 - 14 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
15:00 KK Ajka - Ősi Andreotti SE 23 - 12 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
16:00 Celldömölki VSE- Vulkán fürdő - Tapolca VSE 20 - 18 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Tóth László régió Alsóház női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 UFC Kőszeg - Vasvár VSE 11 - 31 Fekete Ált.Isk.
online
8400 Ajka József A. utca 30
10:00 Győri ETO KC - Büki TK 28 - 16 Fekete Ált.Isk.
online
8400 Ajka József A. utca 30
11:00 Úrkúti SK - UFC Kőszeg 18 - 7 Fekete Ált.Isk.
online
8400 Ajka József A. utca 30
12:00 Vasvár VSE - Győri ETO KC 19 - 15 Fekete Ált.Isk.
online
8400 Ajka József A. utca 30
13:00 Büki TK - Úrkúti SK 22 - 19 Fekete Ált.Isk.
online
8400 Ajka József A. utca 30
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Zákányi Bálint régió Felsőház női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 RINYAMENTI KÉZILABDA CLUB - Hosszúhetény SE 19 - 11 Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
online
7500 Nagyatád Baross Gábor utca 4
10:00 TUNGSRAM SE - Eötvös DSE Csurgó 25 - 15 Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
online
7500 Nagyatád Baross Gábor utca 4
11:00 BBSC Balatonboglár - Hosszúhetény SE 32 - 24 Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
online
7500 Nagyatád Baross Gábor utca 4
12:00 Eötvös DSE Csurgó - GÓNA SZKKE 14 - 15 Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
online
7500 Nagyatád Baross Gábor utca 4
13:00 BBSC Balatonboglár - TUNGSRAM SE 25 - 26 Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
online
7500 Nagyatád Baross Gábor utca 4
14:00 GÓNA SZKKE - RINYAMENTI KÉZILABDA CLUB 22 - 29 Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
online
7500 Nagyatád Baross Gábor utca 4
Gyermekbajnokság FU14 1. osztály FU14 1.osztály Felsőház férfi U-14 kézilabda MKSZ
11:00 FTC KN KFT - Éles KISE 23 - 24 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
12:00 Pick Szeged - Békés-Drén KC 23 - 15 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
13:00 Éles KISE - Grundfos Tatabánya KC 26 - 14 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
14:00 Kecskeméti Junior SN KFT - Békés-Drén KC 19 - 14 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
15:00 Pick Szeged - Kézilabda Utánpótlás KFT 23 - 19 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
16:00 Grundfos Tatabánya KC - PSN ZRT 18 - 22 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
17:00 Kézilabda Utánpótlás KFT - Kecskeméti Junior SN KFT 19 - 14 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
18:00 FTC KN KFT - PSN ZRT 25 - 17 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
Gyermekbajnokság FU14 2. osztály Kelet-Nyugat 1-6. helyezésért férfi U-14 kézilabda MKSZ
11:15 Pilisvörösvári KSK - Kézilabda Utánpótlás KFT 24 - 20 PEMÜ Sportcsanok
online
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
12:15 Nyíregyházi SN KFT 2 - Egri Városi Sportiskola 17 - 15 PEMÜ Sportcsanok
online
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
13:15 Kézilabda Utánpótlás KFT - Százhalombattai VUK SE 30 - 18 PEMÜ Sportcsanok
online
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
14:15 Tiszaföldvár VSE - Nyíregyházi SN KFT 2 20 - 22 PEMÜ Sportcsanok
online
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
15:15 Százhalombattai VUK SE - Egri Városi Sportiskola 23 - 19 PEMÜ Sportcsanok
online
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
16:15 Tiszaföldvár VSE - Pilisvörösvári KSK 19 - 28 PEMÜ Sportcsanok
online
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Gyermekbajnokság FU14 2. osztály Kelet-Nyugat 7-12. helyezésért férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 ÓAM-Ózdi KC - Ceglédi KKSE 24 - 24 Gál József Sportcsarnok
online
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
11:00 Csurgói KK - Alsóörsért Közalapítvány 10 - 0 Gál József Sportcsarnok
online
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
12:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - ÓAM-Ózdi KC 32 - 25 Gál József Sportcsarnok
online
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
13:00 Alsóörsért Közalapítvány - RINYAMENTI KÉZILABDA CLUB 0 - 0 Gál József Sportcsarnok
online
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
14:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Csurgói KK 24 - 24 Gál József Sportcsarnok
online
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
15:00 RINYAMENTI KÉZILABDA CLUB - Ceglédi KKSE 29 - 21 Gál József Sportcsarnok
online
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
Gyermekbajnokság FU14 2. osztály Kelet-Nyugat 19-24. helyezésért férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Mikolik Sport School KFT - Budai Farkasok NKFT 0 - 10 Treff Sportcsarnok
online
2030 Érd Piroska utca 6.
11:00 Mezőkövesdi KC - Hajdúböszörményi TE 10 - 0 Treff Sportcsarnok
online
2030 Érd Piroska utca 6.
12:00 Mikolik Sport School KFT - Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE 0 - 10 Treff Sportcsarnok
online
2030 Érd Piroska utca 6.
13:00 Hajdúböszörményi TE - Ajkai Trampolin SE 0 - 10 Treff Sportcsarnok
online
2030 Érd Piroska utca 6.
14:00 Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE - Mezőkövesdi KC 0 - 10 Treff Sportcsarnok
online
2030 Érd Piroska utca 6.
15:00 Budai Farkasok NKFT - Ajkai Trampolin SE 29 - 25 Treff Sportcsarnok
online
2030 Érd Piroska utca 6.
Gyermekbajnokság FU14 3. osztály Csiszár László régió férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Simontornyai KK - Tamási KC 28 - 25 Városi Sportcsarnok
online
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
11:00 Duna-Pent NKSE - Dunaújvárosi AC 27 - 30 Városi Sportcsarnok
online
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
12:00 Komárom VSE - Esztergomi Vitézek RAFC 28 - 25 Városi Sportcsarnok
online
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
13:00 Simontornyai KK - Rácalmás SE 45 - 16 Városi Sportcsarnok
online
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
14:00 Komárom VSE - Dunaújvárosi AC 33 - 21 Városi Sportcsarnok
online
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
15:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Duna-Pent NKSE 32 - 25 Városi Sportcsarnok
online
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
Gyermekbajnokság FU14 3. osztály Kovács László régió Felsőház férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Veresegyház VSK - Váci KSE 13 - 20 Városi Sportcsarnok
online
2600 Vác Bán Márton út 3.
10:00 Gyáli BKSE - Gyömrői Kézilabda Akadémia 7 - 33 Városi Sportcsarnok
online
2600 Vác Bán Márton út 3.
11:00 Hevesi SE - Veresegyház VSK 30 - 18 Városi Sportcsarnok
online
2600 Vác Bán Márton út 3.
12:00 Gyömrői Kézilabda Akadémia - Diósdi DSE 21 - 9 Városi Sportcsarnok
online
2600 Vác Bán Márton út 3.
13:00 Gyáli BKSE - Hevesi SE 7 - 28 Városi Sportcsarnok
online
2600 Vác Bán Márton út 3.
14:00 Váci KSE - Diósdi DSE 18 - 17 Városi Sportcsarnok
online
2600 Vác Bán Márton út 3.
Gyermekbajnokság FU14 3. osztály Kulcsár Anita régió Alsóház férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Balkányi Ifjúsági SE - Nyírbátori SU NKFT 20 - 5 Oktatási Centrum
online
4300 Nyírbátor Zrínyi u. 48
10:00 Hajdúböszörményi TE - Nádudvari ASK 21 - 14 Oktatási Centrum
online
4300 Nyírbátor Zrínyi u. 48
11:00 Berettyó MSE - Balkányi Ifjúsági SE 15 - 20 Oktatási Centrum
online
4300 Nyírbátor Zrínyi u. 48
12:00 Nyírbátori SU NKFT - Hajdúböszörményi TE 19 - 39 Oktatási Centrum
online
4300 Nyírbátor Zrínyi u. 48
13:00 Nádudvari ASK - Berettyó MSE 21 - 23 Oktatási Centrum
online
4300 Nyírbátor Zrínyi u. 48
Gyermekbajnokság FU14 3. osztály Tóth László-Zákányi Bálint régió férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 BBSC Balatonboglár - Dél Takarék Mecseknádasd 10 - 27 Urányi János Sportcsarnok
online
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
11:00 Máriaujfalui SE - Szigetvári KSE 24 - 19 Urányi János Sportcsarnok
online
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
12:00 Hosszúhetény SE - Dél Takarék Mecseknádasd 22 - 20 Urányi János Sportcsarnok
online
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
13:00 Telekom Veszprém/Tapolca - Máriaujfalui SE 24 - 30 Urányi János Sportcsarnok
online
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
14:00 Hosszúhetény SE - Haladás VSE SKFT 32 - 20 Urányi János Sportcsarnok
online
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
15:00 Szigetvári KSE - Telekom Veszprém/Tapolca 18 - 25 Urányi János Sportcsarnok
online
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
16:00 Haladás VSE SKFT - BBSC Balatonboglár 29 - 20 Urányi János Sportcsarnok
online
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
Kisiskolás verseny LU9 Adorján János régió női U-9 kézilabda MKSZ
09:00 Pumukli KUA - Kispest NKK 1.- Endo + Service I. 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
09:30 ÓKSI SE - Kispest NKK 2. Endo Plus Service II. 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
10:00 Gyermekeink Sikeréért SE Szentendre - Pumukli KUA 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
10:30 Kispest NKK 1.- Endo + Service I. - ÓKSI SE 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
11:00 Kispest NKK 2. Endo Plus Service II. - Malév Sport Club 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
11:30 Kézilabda Utánpótlás KFT Megyeri - Gyermekeink Sikeréért SE Szentendre 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
12:00 HORT SE - Malév Sport Club 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
12:30 Kézilabda Utánpótlás KFT Megyeri - Csepeli KSE 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
13:00 Sirályok SE - Ferencvárosi VSK 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
13:30 Emericus KSE - HORT SE 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
14:00 Rév TSC LU9 I. - Kézisuli Alapítvány Budapest 1 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
14:00 Ferencvárosi VSK - NOVA Kézisuli KFT 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
14:30 Rév TSC LU9 II. - Kézisuli Alapítvány Budapest 2 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
14:30 Csepeli KSE - Szent István SE 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
15:00 Kézisuli Alapítvány Budapest 1 - Pénzügyőr-Mező 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
15:00 Sirályok SE - Emericus KSE 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
15:30 Kézisuli Alapítvány Budapest 2 - Rév TSC LU9 I. Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
15:30 Szent István SE - NOVA Kézisuli KFT 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
16:00 Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület - Rév TSC LU9 II. 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
16:00 FTC KN Kft ll. - Angyalföldi Sportiskola 1 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
16:30 Pénzügyőr-Üllői úti Ált. Isk. - Tempo KSE 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
16:30 Angyalföldi Sportiskola 2 - Mikolik Sport School KFT Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
17:00 ÚTC KKFT - Pénzügyőr-Mező 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
17:00 Angyalföldi Sportiskola 1 - FTC KN KFT I. 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
17:30 Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület - Pénzügyőr-Üllői úti Ált. Isk. 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
17:30 Mikolik Sport School KFT - FTC KN Kft ll. Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
18:00 Tempo KSE - ÚTC KKFT 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
18:00 FTC KN KFT I. - Angyalföldi Sportiskola 2 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
Kisiskolás verseny LU9 Badó László régió női U-9 kézilabda MKSZ
09:00 Kelebia KNSK - Tisza Volán SC Röszke 0 - 0 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
09:30 Tisza Volán SC Sándorfalva - Kiskőrösi NKSZSE 0 - 0 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
10:00 Gyulasport NKFT II. - Békéscsabai ENKSE II. 0 - 0 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
10:00 Tisza Volán SC Röszke - PC Trade Szeged KKSE I. 0 - 0 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
10:30 Békéscsabai ENKSE I - Gyulasport NKFT I. 0 - 0 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
10:30 Kelebia KNSK - Kiskőrösi NKSZSE 0 - 0 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
11:00 Békéscsabai ENKSE II. - Medgyesegyháza SE 1. 0 - 0 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
11:00 Tisza Volán SC Sándorfalva - PC Trade Szeged KKSE II. 0 - 0 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
11:30 Gyulasport NKFT II. - Békéscsabai ENKSE I 0 - 0 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
11:30 PC Trade Szeged KKSE I. - FKSE-Algyő I. 0 - 0 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
12:00 Gyulasport NKFT I. - Medgyesegyháza SE 2 0 - 0 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
12:00 PC Trade Szeged KKSE II. - FKSE-Algyő 2 0 - 0 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
12:30 Szarvasi NKK - Medgyesegyháza SE 1. 0 - 0 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
12:30 K. Szeged SE I. - FKSE-Algyő I. 0 - 0 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
13:00 Medgyesegyháza SE 2 - Békéscsaba DKSE 0 - 0 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
13:00 Tisza Volán SC Zákányszék - FKSE-Algyő 2 0 - 0 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
13:30 Szarvasi NKK - Oxxo Energy Orosházi NKC II. 0 - 0 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
13:30 Makói KC - K. Szeged SE II. 0 - 0 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
14:00 Békéscsaba DKSE - Oxxo Energy Orosházi NKC I. 0 - 0 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
14:00 Makói KC II. - Szikszai - K. Szeged SE I. 0 - 0 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
14:30 Oxxo Energy Orosházi NKC II. - Szeghalmi NKC 0 - 0 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
14:30 Makói KC III. - Maroslele - K. Szeged SE II. 0 - 0 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
15:00 Sárréti GYGYSE - Csorvási SK 0 - 0 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
15:00 Makói KC - Tisza Volán SC Zákányszék 0 - 0 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
15:30 Oxxo Energy Orosházi NKC I. - Újkígyósi KC 0 - 0 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
15:30 Makói KC III. - Maroslele - Makói KC II. - Szikszai 0 - 0 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
16:00 Szeghalmi NKC - Sárréti GYGYSE 0 - 0 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
16:30 Újkígyósi KC - Csorvási SK 0 - 0 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
Kisiskolás verseny LU9 Kovács László régió női U-9 kézilabda MKSZ
09:00 Pilisvörösvári KSK - Érdi Sport KFT 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
09:25 Alsónémedi SE - Vecsési SE 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
09:50 Pilisvörösvári KSK - Ceglédi KCSE 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
10:15 Érdi Sport KFT - Alsónémedi SE 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
10:40 Vecsési SE - Ceglédi KCSE 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
11:05 Szigetszentmiklós NKSE I. - Százhalombattai VUK SE 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
11:30 GVM Europe-Vác - Budaörsi KSE 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
11:55 Szigetszentmiklós NKSE I. - Gyömrői Kézilabda Akadémia I. 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
12:20 Százhalombattai VUK SE - Budaörsi KSE 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
12:45 Szigetszentmiklós NKSE II. - GVM Europe-Vác 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
13:10 Gyömrői Kézilabda Akadémia I. - Szentendrei NKE 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
13:35 Szigetszentmiklós NKSE II. - Gyömrői Kézilabda Akadémia II. 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
14:00 Szentendrei NKE - EURONOVEX USE I 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
14:25 Gyömrői Kézilabda Akadémia II. - DRUKK Dabas KFT 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
14:50 Dunakanyar Kézilabda Akadémia III. - EURONOVEX USE I 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
15:15 EURONOVEX USE II - DRUKK Dabas KFT 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
15:40 Dunakanyar Kézilabda Akadémia III. - Farkasvár DSE 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
16:05 EURONOVEX USE II - Budai Farkasok NKFT 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
16:30 Dunaharaszti MTK - Dunakanyar Kézilabda Akadémia II. 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
16:30 Aranyszarvas SE - Dunakanyar Kézilabda Akadémia I. 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
16:55 Farkasvár DSE - Inárcs-Örkény KC I. 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
17:20 Dunakanyar Kézilabda Akadémia I. - Budai Farkasok NKFT 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
17:20 Aranyszarvas SE - Dunakanyar Kézilabda Akadémia II. 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
17:45 Dunaharaszti MTK - Inárcs-Örkény KC I. 0 - 0 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
Kisiskolás verseny LU9 Kulcsár Anita régió női U-9 kézilabda MKSZ
10:00 FILO SE - Mezőkövesdi KC I. 0 - 0 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
10:30 Monbebe NKFT 1 - Mezőkövesdi KC II. 0 - 0 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
11:00 Mezőkövesdi KC I. - Monbebe NKFT 2 0 - 0 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
11:30 Monbebe NKFT 1 - FILO SE 0 - 0 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
12:00 Mezőkövesdi KC II. - Monbebe NKFT 2 0 - 0 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
12:30 Monbebe NKFT 3 - Putnok VSE 0 - 0 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
13:00 Bőcs KSC - Szepa Alsózsolca KSE 0 - 0 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
13:00 Lóci DSE - Alsózsolcai KSC 0 - 0 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
14:00 Szepa Alsózsolca KSE - Monbebe NKFT 3 0 - 0 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
14:30 Bőcs KSC - Putnok VSE 0 - 0 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
15:00 Lóci DSE - Alsózsolcai KSC 0 - 0 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
Kisiskolás verseny LU9 Sterbinszky Amália régió női U-9 kézilabda MKSZ
11:30 Mezőtúri AFC - Syngenta I - Alföldi Farkasok SE KFT-Szandaszőlős 0 - 0 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
12:00 Alföldi Farkasok SE KFT-Rákóczifalva - Sütő Kézisuli 0 - 0 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
12:30 Tiszafüredi VSE I. - Mezőtúri AFC - Syngenta II 0 - 0 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
12:30 Alföldi Farkasok SE KFT-Szandaszőlős - Túrkevei VSE I. 0 - 0 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
13:00 Alföldi Farkasok SE KFT-Rákóczifalva - Tiszafüredi VSE II. 0 - 0 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
13:00 Hatvani KSZSE - Beszterce DSE 0 - 0 Kálváriaparti Ált.Isk.
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
13:30 Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület - Túrkevei VSE II. Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
13:30 Mezőtúri AFC - Syngenta I - Sütő Kézisuli 0 - 0 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
13:30 Füzesabonyi Sport Club I. - Balassa SE Balassagyarmat 0 - 0 Kálváriaparti Ált.Isk.
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
14:00 Tiszaföldvár VSE - Mezőtúri AFC - Syngenta II 0 - 0 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
14:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - Hatvani KSZSE Kálváriaparti Ált.Isk.
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
14:30 Túrkevei VSE I. - Túrkevei VSE III. 0 - 0 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
14:30 Törökszentmiklósi Székács KE - Tiszafüredi VSE I. 0 - 0 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
14:30 Beszterce DSE - Gyöngyösi KK 2 Arany 0 - 0 Kálváriaparti Ált.Isk.
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
14:30 Eszterházy SC - Gyöngyösi KK 4 Domoszló 0 - 0 Kálváriaparti Ált.Isk.
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
15:00 Tiszafüredi VSE II. - Tiszaföldvár VSE 0 - 0 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
15:00 Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület - Túrkevei VSE II. Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
15:00 Egri Városi Sportiskola II - Gyöngyösi KK 1 Kálvária 0 - 0 Kálváriaparti Ált.Isk.
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
15:00 Füzesabonyi Sport Club II. - Gyöngyösi KK 3 Visonta 0 - 0 Kálváriaparti Ált.Isk.
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
15:30 Törökszentmiklósi Székács KE - Túrkevei VSE III. 0 - 0 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
15:30 Egri Városi Sportiskola I - Balassa SE Balassagyarmat 0 - 0 Kálváriaparti Ált.Isk.
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
15:30 Füzesabonyi Sport Club I. - Salgótarjáni Strandépítők KC Kálváriaparti Ált.Isk.
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
16:00 Gyöngyösi KK 2 Arany - Egri Városi Sportiskola II 0 - 0 Kálváriaparti Ált.Isk.
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
16:00 Gyöngyösi KK 3 Visonta - Eszterházy SC 0 - 0 Kálváriaparti Ált.Isk.
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
16:00 Gyöngyösi KK 4 Domoszló - Füzesabonyi Sport Club II. 0 - 0 Kálváriaparti Ált.Isk.
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
16:30 Gyöngyösi KK 1 Kálvária - Egri Városi Sportiskola I 0 - 0 Kálváriaparti Ált.Isk.
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
Kisiskolás verseny LU9 Tóth László régió női U-9 kézilabda MKSZ
11:30 Start SE Szentkirályszabadja - Ajkai Trampolin SE 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
11:55 Start SE Hajmáskér - Kilián DSE Pápa 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
12:20 Ajkai Trampolin SE - Győri ETO KC I. 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
12:45 Start SE Szentkirályszabadja - Kilián DSE Pápa 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
13:10 Start SE Hajmáskér - Győri ETO KC II. 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
13:35 Sárvári Kinizsi SE - Győri ETO KC I. 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
14:00 Körmendi DMTE - Mosonmagyaróvári KC SE 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
14:25 Sárvári Kinizsi SE - Győri ETO KC II. 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
14:50 Szombathelyi KKA III. - Haladás VSE - Brenner II 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
15:15 Szombathelyi KKA II. - Haladás VSE II. 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
15:15 Mosonmagyaróvári KC SE - Haladás VSE I. 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
15:40 Szombathelyi KKA I. - Veszprém Pannon SE 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
15:40 Körmendi DMTE - Szombathelyi KKA III. 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
16:05 Haladás VSE I. - Szombathelyi KKA II. 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
16:05 Répcelaki SE II. - KSE Bősárkány 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
16:05 Répcelaki SE I. - HétFő KC Rábaköz SE Csorna 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
16:30 Szombathelyi KKA I. - Haladás VSE - Brenner II 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
16:30 Pápai Vasas SE - Bajnok DSE Nemesvámos I. 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
16:30 Bajnok DSE Nemesvámos II. - Ősi Andreotti SE 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
16:55 Haladás VSE II. - Veszprém Pannon SE 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
16:55 Répcelaki SE II. - HétFő KC Rábaköz SE Csorna 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
16:55 Répcelaki SE I. - KSE Bősárkány 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
17:20 Pápai Vasas SE - Bajnok DSE Nemesvámos II. 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
17:20 Bajnok DSE Nemesvámos I. - Ősi Andreotti SE 0 - 0 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
Kisiskolás verseny LU9 Zákányi Bálint régió női U-9 kézilabda MKSZ
10:00 Mohácsi Torna Egylet 1888 I. - Komló Sport KC II. 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
10:00 Tom Market-KSE 2.- Bóly - Harkányfürdő SE 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
10:00 RINYAMENTI KÉZILABDA CLUB - Marcali VSZSE I. 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
10:00 NIKÉ SE Fonyód - Satelit FC Somogytarnóca 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
10:30 Mohácsi Torna Egylet 1888 II. - Komló Sport KC III 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
10:30 PSN Zrt. - Sellye VSK I. 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
10:30 Tom Market-KSE - Bóly - Tom Market-KSE - Szentlőrinc 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
10:30 Eötvös DSE Csurgó - Marcali VSZSE II. 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
10:30 Csurgói NKC - Siófok KCSE 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
11:00 Mohácsi Torna Egylet 1888 III. - Komló Sport KC I. 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
11:00 Sellye VSK II. - Tom Market-KSE 2.- Bóly 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
11:00 Marcali VSZSE I. - Nagykanizsai Izzó SE 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
11:00 Satelit FC Somogytarnóca - Siófok KTC KFT 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
11:30 PSN Zrt. - Mohácsi Torna Egylet 1888 I. 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
11:30 Komló Sport KC II. - Tom Market-KSE 1. 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
11:30 Harkányfürdő SE - Tom Market-KSE - Bóly 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
11:30 Eötvös DSE Csurgó - RINYAMENTI KÉZILABDA CLUB 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
11:30 Csurgói NKC - NIKÉ SE Fonyód 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
12:00 Komló Sport KC I. - Mohácsi Torna Egylet 1888 II. 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
12:00 Sellye VSK I. - Tom Market-KSE - Szentlőrinc 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
12:00 Marcali VSZSE II. - Nagykanizsai Izzó SE 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
12:00 Siófok KCSE - BBSC Balatonboglár 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
12:30 Komló Sport KC III - Mohácsi Torna Egylet 1888 III. 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
12:30 Tom Market-KSE 1. - Sellye VSK II. 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
12:30 Siófok KTC KFT - GÓNA SZKKE 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
14:00 GÓNA SZKKE - BBSC Balatonboglár 0 - 0 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
Kisiskolás verseny FU9 Adorján János régió férfi U-9 kézilabda MKSZ
09:00 ÓKSI SE - Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület I. 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
09:00 Kispest NKK 1 Endo + Serv - Kézisuli Alapítvány Budapest 1 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
09:30 Pumukli KUA - Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület II. 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
09:30 Kispest NKK 3. Endo + Service fehér - Kézisuli Alapítvány Budapest 2 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
10:00 BVSC - Zugló - ÓKSI SE 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
10:00 Kispest NKK 4. Endo + Service piros - Kézisuli Alapítvány Budapest 1 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
10:30 Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület I. - Pumukli KUA 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
10:30 Kézisuli Alapítvány Budapest 2 - Kispest NKK 1 Endo + Serv 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
11:00 Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület II. - Pénzügyőr-Nagy László 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
11:00 FTC KN KFT I. - Kispest NKK 3. Endo + Service fehér 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
11:30 Pénzügyőr-Mező - BVSC - Zugló 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
11:30 FTC KN KFT II. - Kispest NKK 4. Endo + Service piros 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
12:00 Sirályok SE - Pénzügyőr-Szent László 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
12:00 Körte HVSE - Tempo KSE II. 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
12:30 Pénzügyőr-Nagy László - Ferencvárosi VSK 0 - 0 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)