Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2018. december 6. csütörtök
következő nap
NB I férfi felnőtt NB I férfi felnőtt-Alapszakasz férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Telekom Veszprém - Ferencvárosi TC 36 - 23 Veszprém Aréna
online
8200 Veszprém Külső Kádártai út
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Csurgói Kézilabda Klub 28 - 26 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
18:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - MOL-PICK SZEGED 22 - 27 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
Női edzőmérkőzések női felnőtt kézilabda MKSZ
14:30 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - DKKA NKFT UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Nyíregyházi SN KFT - Dabasi KC VSE 25 - 28 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
16:00 DVTK-Eger - Békés-Drén KC 32 - 38 Kemény Ferenc Sportcsarnok
3300 Eger Stadion utca 8.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:30 Grundfos Tatabánya KC - Csurgói KK 21 - 20 Földi Imre Sportcsarnok
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
18:30 Várpalotai Bányász Sportkör - Sport36-Komló 31 - 24 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
18:30 Szigetszentmiklósi KSK - Balatonfüredi KSE 21 - 43 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 PC Trade Szeged KKSE - DVSC SCHAEFFLER 21 - 37 Déri Miksa SzKI
6724 Szeged Kálvária tér 7
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Győri Audi ETO KC II. - Kozármisleny Sportegyesület 25 - 27 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:30 VS Dunakeszi - Pick Szeged II. 33 - 25 Radnóti Miklós Gimn.
online
2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Balatonfüredi KSE II. 35 - 32 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Berettyó MSE - NASK-PKE 29 - 22 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Bőcs Községi Sport Club - Alsózsolcai KSC 62 - 10 Sportcsarnok
3574 Bőcs Delta köz 1
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
19:00 Szolnoki KCSE - Abonyi KC 30 - 39 Tiszavirág Aréna
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Közép női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:30 Mogyoródi KSK - Hatvani KSZSE 39 - 19 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
18:30 Moyra-Budaörs Handball II. - Kézilabda Sportakadémia Budapest 26 - 31 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 DVTK-Eger - Békés-Drén KC 15 - 25 Kemény Ferenc Sportcsarnok
3300 Eger Stadion utca 8.
17:30 Nyíregyházi SN KFT - Dabasi KC VSE 23 - 29 Móra Ferenc Ált. Isk.
4400 Nyíregyháza Fazekas János tér 8.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
13:30 Grundfos Tatabánya KC - Csurgói KK 23 - 22 Földi Imre Sportcsarnok
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - NEKA II. 34 - 30 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
16:00 Éles KISE - Sport36-Komló 32 - 18 Városi Sportcsarnok
8200 Veszprém Március 15. út 5.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
18:30 PC Trade Szeged KKSE - DVSC SCHAEFFLER 20 - 25 Déri Miksa SzKI
6724 Szeged Kálvária tér 7
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Győri Audi ETO KC II. - Kozármisleny Sportegyesület 27 - 17 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Balmazújvárosi LKSE 31 - 25 Hódos Imre Sportcsarnok
4028 Debrecen Kassai út 32-34.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
17:25 Csepel DSE - XVI.kerületi KMSE 31 - 15 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Fehérgyarmati VSE - Hajdúböszörményi TE 36 - 29 Városi Sportcsarnok
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Közép férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Körte HVSE - Veresegyház VSK 29 - 23 Buborék (Ciszteri) spcs.
1114 Budapest Villányi út 27
17:30 Gyömrői Kézilabda Akadémia - Főnix ISE 22 - 30 Ignácz Ilona Sportcsarnok
2230 Gyömrő Szabadság tér 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
16:15 Kézilabda Klub Ajka - VKL SE Győr 21 - 17 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Balassa SE Balassagyarmat - Szent István SE II. 18 - 7 Városi Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Miskolci VSC - Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE 33 - 16 Sportcsarnok
3574 Bőcs Delta köz 1
17:00 Hajdúböszörményi TE - Szalézi DSE Kazincbarcika 30 - 17 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Közép-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 ÉRD II. - GVM Europe-Vác II. 34 - 13 Batthyányi Ált.Isk. spcs.
2030 Érd Fácán köz 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 REAC - Dabasi KC VSE II. 0 - 61 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Köröstarcsai DSE - Tisza Volán SC 18 - 26 Iskola sportcsarnok
5650 Mezőberény Luther tér 1
Csongrád megyei férfi-alapszakasz férfi felnőtt kézilabda Csongrád
21:15 Újszegedi TE - SZTE EHÖK SE 37 - 28 Sportcsarnok
6781 Domaszék Petőfi utca 2
2018. december
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Sorsoltak a női vb-selejtezőkre
2018.12.15. Női `A` válogatott
Párizsban kisorsolták a 2019-es női világbajnokság európai selejtezőinek párosítását: az 1. kalapból húzott magyar válogatott Ausztria ellen juthat ki a jövő decemberi tornára.
K&H férfi liga: Csurgón aratott győzelmet a címvédő
2018.12.15. Férfi NB I.
A férfi bajnokság 13. fordulójában a címvédő Szeged a Csurgót, a Gyöngyös a Vecsést, a Balatonfüred a Ferencvárost, a Tatabánya a Budakalászt, míg a Dabas a Mezőkövesdet győzte le.
Magyar játékvezetők az Eb-elődöntőn
2018.12.14. Női `A` válogatott
Rangos megbízatást kapott a Horváth Péter-Marton Balázs páros, a magyar játékvezetők dirigálják a női Európa-bajnokság orosz-román elődöntőjét.
Szoros mérkőzést nyert a Komló
2018.12.14. Férfi NB I.
A K&H férfi liga pénteki versenynapján a Komló kiélezett mérkőzésen két góllal győzött az Eger ellen.
Pozitív jelen – pozitív jövőkép
2018.12.14. Női `A` válogatott
Mérkőzéseinek kétharmadát megnyerve, az elődöntőtől kevéssel lemaradva a franciaországi Európa-bajnokság 7. helyén végzett a magyar együttes.
Orosz-francia döntő a női Eb-n
2018.12.14. Női `A` válogatott
Az olimpiai bajnok orosz és a vb-címvédő, házigazda francia válogatott jutott be a női Európa-bajnokság párizsi döntőjébe.
Női vb-selejtezők: 1. kalapban a magyar válogatott
2018.12.14. Női `A` válogatott
Az Európai Kézilabda Szövetség közzétette a 2019-es, Japánban sorra kerülő női világbajnokság európai pótselejtezőinek kiemelését.
Románia ellen zárjuk a középdöntőt
2018.12.12. Női `A` válogatott
Szerdán 18 órától Románia ellen lép pályára a magyar válogatott a női Európa-bajnokság középdöntőjének zárásán.
Heroikus siker Románia ellen!
2018.12.12. Női `A` válogatott
A magyar válogatott ragyogó játékkal két góllal legyőzte Romániát a női Európa-bajnokság középdöntőjének zárónapján, így négy győzelemmel és két vereséggel, a 7. helyen zárja a tornát.
Junior győzelem Fehérvárott
2018.12.12. Női junior válogatott
A női U19-es válogatott felkészülési mérkőzésen négy góllal legyőzte az Alba Fehérvár csapatát.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó