Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2018. október 20. szombat
következő nap
NB I férfi felnőtt NB I férfi felnőtt-Alapszakasz férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Vecsési SE - Ferencvárosi TC 19 - 25 Monor Városi Sportcsarnok
online
2200 Monor Balassi Bálint utca 25.
18:00 Mezőkövesdi KC - Grundfos Tatabánya KC 23 - 29 Városi Sportcsarnok
online
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
18:00 Dabasi KC VSE - Balatonfüredi KSE 22 - 28 OBO Aréna
online
2370 Dabas Iskola utca 5
18:00 Sport36-Komló - Csurgói Kézilabda Klub 27 - 27 Sportközpont
online
7300 Komló Eszperantó tér 1
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Alba Fehérvár KC - Eu-Fire Mosonmagyaróvár 29 - 21 KÖFÉM Sportcsarnok
online
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Nyíregyházi SN KFT - Balmazújvárosi KK 30 - 30 Continental Aréna
4400 Nyíregyháza Géza utca 8-16
18:00 Törökszentmiklósi Székács Kézilabda Egyesület - ContiTech FKSE-Algyő 21 - 36 Székács spcs.
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 50
18:00 Balassagyarmati Kábel SE - Kecskeméti TE-Piroska szörp 30 - 30 Városi Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
18:00 Mizse KC - Békés-Drén KC 25 - 36 Polyák Imre Sportcsarnok
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
18:00 Ózdi Kézilabda Club - Orosházi FKSE-LINAMAR 25 - 30 Marosi István Városi Sportcsarnok
3600 Ózd Brassói út 2
18:00 DEAC NK KFT - PLER-Budapest 22 - 27 Debreceni Egyetem Sporttudományi Oktatóközpont
4032 Debrecen Egyetem tér 1.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Pécsi VSE - Telekom Veszprém U21 32 - 23 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - AGROFEED ETO-SZESE 16 - 18 Zsigmondy sportcsarnok
8800 Nagykanizsa Hunyadi utca 18
18:00 Százhalombattai KE - Váci KSE 26 - 33 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Kispest NKK Endo + Service - Nyíradony VVTK 35 - 38 Soroksári Sportcsarnok
1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
17:00 PC Trade Szeged KKSE - Szent István SE-OTP Bank 27 - 29 Városi stadion
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
18:00 Vasas SC - NKK Balmazújváros 31 - 19 Elektromos csarnok
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Szombathelyi KKA - Szombathelyi Haladás 30 - 16 Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
18:00 Mohácsi Torna Egylet 1888 - Pázmánd NK KFT 23 - 16 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
18:00 Győri Audi ETO KC U 19 - Dorogi Egyetértés Sportegyesület 38 - 36 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
18:00 Kozármisleny Sportegyesület - Szekszárdi FGKC 31 - 17 Városi Sportcsarnok,
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 AGROFEED ETO-SZESE U23 - Kézilabda Klub Ajka 19 - 26 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
18:00 Ácsi Kinizsi Sport Club - Telekom Veszprém U23 29 - 37 Városi Sportcsarnok
2941 Ács Fő út 90
18:00 Tarján SE - Veszprémi KKFT Felsőörs U23 23 - 27 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - Móri KSC 30 - 22 Videoton Oktatási Központ
8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
17:45 Rákosmenti KSK - Budapesti Honvéd SE 26 - 29 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
1173 Budapest Újlak utca 110
18:00 Budakalászi SC - MAFC 37 - 24 Sportcsarnok
2011 Budakalász Omszk park 1.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Tiszavasvári SE - Kazincbarcikai KSE 30 - 29 Városi Sportcsarnok
4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Kiskunhalas UKSC - Rinyamenti Kézilabda Club 27 - 35 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
18:00 Kiskőrösi KS Kft - Satelit FC Somogytarnóca 25 - 23 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Tempo KSE - Dunaharaszti MTK 29 - 26 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
16:00 VSK Tököl - Dabasi KC VSE U23 36 - 29 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
16:00 Rév TSC - PLER-Budapest U23 37 - 22 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
17:00 Kiskunfélegyházi HTK - Abonyi KC 30 - 29 KÉSZ ARÉNA sportcsarnok
6100 Kiskunfélegyháza Kossuth utca 35
18:00 Pénzügyőr SE - Szolnoki KCSE 20 - 20 Pénzügyőr Sportcsarnok
online
1103 Budapest Kőér utca 1/A
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Kiskunmajsai KC - UniTurn Kunszentmárton 30 - 31 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
18:00 Köröstarcsai KSK - Felföldi István SE 32 - 24 Iskola sportcsarnok
5650 Mezőberény Luther tér 1
18:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Békéscsabai BDSK 34 - 25 Városi Sportcsarnok
5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
18:15 Kondorosi KK - Pick Szeged U23 26 - 37 Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
5553 Kondoros Iskola utca 2
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
12:00 Győri Audi ETO KC U22 - Celldömölki VSE- Vulkán fürdő 41 - 27 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
14:00 Körmendi DMTE - Sárvári Kinizsi SE 22 - 24 Rendészeti SZKI
9900 Körmend Alkotmány utca 1
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 FTC KN KFT U22 - XVI.kerületi KMSE 50 - 21 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
14:00 Budakalászi SC - Kinizsi TTK 31 - 24 Sportcsarnok
2011 Budakalász Omszk park 1.
15:00 Tatabányai Sport Club - Vasas SC U22 26 - 38 Földi Imre Sportcsarnok
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
16:00 Rákosmenti KSK - Solymári SC 26 - 20 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
1173 Budapest Újlak utca 110
18:30 Kántor Anikó SE - Esztergomi Vitézek RAFC 20 - 33 Balázsovits János spcs.
2132 Göd József utca 3
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
15:00 Mátészalkai MTK - Kazincbarcikai KSE 40 - 26 Városi Sportcsarnok
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
16:00 Hajdúböszörményi TE - Juhász `99 Füzesabonyi SC 25 - 32 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
12:00 Hévízi SK - PEAC 25 - 23 Városi Sportcsarnok
8380 Hévíz Széchenyi utca
16:00 Siófok KTC KFT U22 - BBSC Balatonboglár 44 - 30 Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
18:00 Tolna KC - Tamási KC 26 - 22 Városi Sportcsarnok
7130 Tolna Sport utca 15/a
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
12:00 Dabasi KC VSE - ÉRD U22 19 - 21 OBO Aréna
2370 Dabas Iskola utca 5
18:00 Inárcs-Örkény KC - TFSE 29 - 22 Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
2377 Örkény Bartók Béla utca 43
18:00 Csepel DSE - Szigetszentmiklós NKSE 28 - 20 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
18:00 Gyömrő VSK - Vecsési SE-Jusec 27 - 27 Ignácz Ilona Sportcsarnok
2230 Gyömrő Szabadság tér 2
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Felföldi István SE 36 - 28 Városi Sportcsarnok
5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
14:00 PC Trade Szeged KKSE U22 - Gyomaendrődi NKSE 22 - 21 Ács Géza Sportcsarnok
6791 Szeged-Kiskundorozsma Szent János tér 2-4.
16:00 Makói KC - Csorvási SK 11 - 34 Erdei János sportcsarnok
6900 Makó Csanád Vezér tér 6
16:00 Hódmezővásárhelyi LKC - Bácsalmási PVSE 40 - 21 Balogh Imsi spcs.
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
18:00 Gyulasport NKFT - K. Szeged SE 34 - 31 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Rév TSC - CYEB Budakalász 28 - 35 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
2351 Alsónémedi Iskola utca 1
16:00 Sport36-Komló - Csurgói KK 24 - 28 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:30 Alba Fehérvár KC - Mosonmagyaróvári KC 26 - 18 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
13:30 Budapesti Honvéd SE - Mezőkövesdi KC 34 - 21 Honvéd kézilabda csarnok
online
1134 Budapest Klapka utca 12
16:00 Törökszentmiklósi Székács Kézilabda Egyesület - Pick Szeged II. 20 - 48 Székács spcs.
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 50
16:00 Balassagyarmati Kábel SE - Hajdúböszörményi TE 40 - 29 Városi Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
16:00 Mizse KC - Dabasi KC VSE II. 38 - 30 Polyák Imre Sportcsarnok
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
12:45 Pécsi VSE - Bajnok DSE Nemesvámos 23 - 27 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
16:00 Százhalombattai KE - Éles KISE 35 - 30 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Kispest NKK Endo + Service - K. Szeged SE 13 - 33 Kruj Iván spcs.
1202 Budapest Mártírok útja 205
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Mohácsi Torna Egylet 1888 - Pázmánd NK KFT 24 - 20 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
16:00 Győri Audi ETO KC III. - Dorogi Egyetértés Sportegyesület 28 - 36 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
18:00 Szombathelyi KKA - Szombathelyi Haladás 29 - 17 Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Cunder TU Kézisuli - Máriaujfalui SE-Szentgotthárd 31 - 18 Videoton Oktatási Központ
8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
16:00 Ácsi Kinizsi - Szombathelyi Egyetemi SE 9 - 53 Városi Sportcsarnok
2941 Ács Fő út 90
16:00 Tarján SE - Veszprémi KKFT Felsőörs III. 28 - 30 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
16:00 Georgikon DSE - Egerszegi KK 20 - 26 Csokonai ÁMK
8360 Keszthely Fodor utca 43
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
12:30 Rákosmenti KSK - Grundfos Tatabánya KC II. 24 - 23 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
1173 Budapest Újlak utca 110
16:00 Budakalászi SC - MAFC 32 - 21 Sportcsarnok
2011 Budakalász Omszk park 1.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Tiszavasvári SE - Kazincbarcikai KSE 40 - 28 Városi Sportcsarnok
4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Közép férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Szent István SE - Körte HVSE 28 - 40 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
14:00 Martonvásári KSE - Bp. Elektromos SE 27 - 31 Tóth Iván sportcsarnok
2462 Martonvásár Szent László út 2.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Kiskunhalas UKSC - Rinyamenti Kézilabda Club 27 - 22 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
16:00 Kiskőrösi KS Kft - Satelit FC Somogytarnóca 29 - 27 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Kiskunfélegyházi HTK - Abonyi KC 16 - 32 KÉSZ ARÉNA sportcsarnok
6100 Kiskunfélegyháza Kossuth utca 35
16:00 Pénzügyőr SE - Szolnoki KCSE 42 - 30 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Kiskunmajsai KC - Kunszentmárton KSK 43 - 11 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
16:00 Köröstarcsai KSK - Felföldi István SE 36 - 20 Iskola sportcsarnok
5650 Mezőberény Luther tér 1
16:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Békéscsabai BDSK 33 - 32 Városi Sportcsarnok
5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
16:15 Kondorosi KK - FKSE-Algyő 23 - 45 Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
5553 Kondoros Iskola utca 2
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Észak-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 KSE Bősárkány - Vady Mosonszolnok 26 - 31 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
16:00 Körmendi DMTE - Sárvári Kinizsi SE 29 - 22 Rendészeti SZKI
9900 Körmend Alkotmány utca 1
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Észak női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 FTC KN KFT II. - XVI.kerületi KMSE 41 - 24 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
12:00 Budakalászi SC - Kinizsi TTK 14 - 54 Sportcsarnok
2011 Budakalász Omszk park 1.
14:15 Rákosmenti KSK - Solymári SC 17 - 42 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
1173 Budapest Újlak utca 110
16:30 Kántor Anikó SE - Esztergomi Vitézek RAFC 51 - 12 Balázsovits János spcs.
2132 Göd József utca 3
17:00 Tatabányai Sport Club - ASI-Vasas 33 - 41 Földi Imre Sportcsarnok
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Észak-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Mátészalkai MTK - Kazincbarcikai KSE 39 - 21 Városi Sportcsarnok
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Jászberényi TF DSE - VKK Nyírbátor 29 - 20 LEHEL spcs
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
11:00 Alsózsolcai KSC - Miskolci VSC 6 - 51 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Dunaújvárosi AC 32 - 17 Zsigmondy sportcsarnok
8800 Nagykanizsa Hunyadi utca 18
15:00 GÓNA SZKKE - Kaposvári ESE 39 - 19 Arany J. Ált.Isk. spcs.*
8960 Lenti Gyöngyvirág utca 2
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Közép női ifjúsági kézilabda MKSZ
10:00 Főnix ISE - Csömöri SSZN KFT 46 - 12 GEAC Sportcsarnok
2100 Gödöllő Páter Károly utca 1
12:00 Martonvásári KSE - Kóka KSK 16 - 46 Tóth Iván sportcsarnok
2462 Martonvásár Szent László út 2.
14:00 Pásztói KC - Moyra-Budaörs Handball II. 22 - 29 Fáy András Szakképző Isk.
3070 Bátonyterenye Ózdi út 39
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Dél-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Hévízi SK - PEAC 19 - 28 Városi Sportcsarnok
8380 Hévíz Széchenyi utca
14:00 Siófok KTC KFT III. - BBSC Balatonboglár 39 - 15 Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
16:00 Tolna KC - Tamási KC 30 - 17 Városi Sportcsarnok
7130 Tolna Sport utca 15/a
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Dél női ifjúsági kézilabda MKSZ
10:00 Tempo KSE-BVSC - EURONOVEX USE 10 - 46 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
14:00 Dabasi KC VSE - Malév Sport Club 32 - 22 OBO Aréna
2370 Dabas Iskola utca 5
16:00 Inárcs-Örkény KC - ÓKSI SE 28 - 37 Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
2377 Örkény Bartók Béla utca 43
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Dél-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Felföldi István SE 29 - 32 Városi Sportcsarnok
5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
12:00 PC TRADE Szeged KKSE II. - Gyomaendrődi NKSE 27 - 32 Ács Géza Sportcsarnok
6791 Szeged-Kiskundorozsma Szent János tér 2-4.
16:00 Gyulasport NKFT - Túrkevei VSE 35 - 33 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
18:00 Makói KC - Csorvási SK 26 - 35 Erdei János sportcsarnok
6900 Makó Csanád Vezér tér 6
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Éles KISE - FTC KN KFT 19 - 25 Városi Sportcsarnok
8200 Veszprém Március 15. út 5.
14:00 Sport36-Komló - Csurgói KK 22 - 19 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Törökszentmiklósi Székács Kézilabda Egyesület - FKSE-Algyő 33 - 19 Székács spcs.
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 50
14:30 Mizse KC - Gézengúz UKC 34 - 34 Polyák Imre Sportcsarnok
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
16:00 Ózdi Kézilabda Club - Kézilabda Sportakadémia Budapest 19 - 27 Marosi István Városi Sportcsarnok
3600 Ózd Brassói út 2
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Budai Farkasok NKFT - FTC KN KFT II. 22 - 25 Treff Sportcsarnok
2030 Érd Piroska utca 6.
14:00 Százhalombattai KE - Éles KISE 20 - 39 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Mohácsi Torna Egylet 1888 - Pázmánd NK KFT 23 - 13 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
14:00 Győri Audi ETO KC III. - XVI.kerületi KMSE 38 - 12 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
13:00 AGROFEED ETO-SZESE II. - Egerszegi KK 52 - 12 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak férfi serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Kántor Anikó SE - BVSC - Zugló 38 - 29 Balázsovits János spcs.
2132 Göd József utca 3
15:00 Komárom VSE - Csömöri SSZN KFT 28 - 34 Városi Sportcsarnok
2900 Komárom Czuczor utca 62
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Közép férfi serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Szent István SE - Körte HVSE 30 - 28 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Pécsi VSE-KE-SE - Bácska Szabadidősport Egyesület 17 - 21 Egyetemi Sportcsarnok
7400 Kaposvár Guba Sándor utca 40.
13:00 Kiskunhalas UKSC - Türr István DSE Baja 40 - 3 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
14:00 Kiskőrösi KS Kft - Satelit FC Somogytarnóca 28 - 17 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél férfi serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Pénzügyőr SE-Budafok - Rácalmás SE 26 - 34 BMTE sportcsarnok (Törley)
1222 Budapest Promontor utca 89/a
15:30 Rév-OKSI - Bácsalmási PVSE 36 - 21 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Kántor Anikó SE - Esztergomi Vitézek RAFC 33 - 7 Balázsovits János spcs.
2132 Göd József utca 3
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Balkányi Ifjúsági SE - Kézilabda Klub Hajdúszoboszló 19 - 24 Városi Sportcsarnok
4233 Balkány Kossuth utca 5
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Közép-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
12:00 Bugyi SE - GVM Europe-Vác II. 22 - 14 Sportcsarnok
2347 Bugyi Sport út 8.
16:00 Martonvásári KSE - Gödöllői SE 8 - 63 Tóth Iván sportcsarnok
2462 Martonvásár Szent László út 2.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Közép-Dél női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Gyöngyösi KK - Abonyi KC 30 - 8 Kálváriaparti Ált.Isk.
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
14:00 Kispest NKK Endo + Service - FTC KN KFT II. 21 - 27 Soroksári Sportcsarnok
1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
12:00 Siófok KTC KFT II. - BBSC Balatonboglár 27 - 25 Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
16:00 Hévízi SK - PSN Zrt. 1 16 - 30 Városi Sportcsarnok
8380 Hévíz Széchenyi utca
Bács-Kiskun megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Bács
17:30 D-V SE Csávoly - STE-BS PLASTIC 19 - 32 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
18:00 Balogh Tészta TVSE - Tiszaalpári SE 38 - 22 Városi Sportcsarnok,
6060 Tiszakécske Templom tér 3
18:00 Kecel KC - Bácsalmási PVSE 25 - 29 Városi Sportcsarnok,
6237 Kecel Szabadság tér 17
Bács-Kiskun megyei női női felnőtt kézilabda Bács
14:00 Kiskunmajsai KC - Nemesnádudvari NKSZE 40 - 22 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
Baranya megyei női női felnőtt kézilabda Baranya
15:00 Kozármisleny SE III. - Hosszúhetényi SE 20 - 29 Városi Sportcsarnok,
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55
B-A-Z - Heves megyei férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda Borsod
10:30 Szalézi DSE Kazincbarcika - DVTK Eger II. 29 - 24 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
12:00 DVTK Eger II. - Bőcs KSC 22 - 26 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
13:30 Szalézi DSE Kazincbarcika - Bőcs KSC 29 - 23 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
B-A-Z megyei női felnőtt női felnőtt kézilabda Borsod
Miskolci VSC - Bőcs KSC Avasi Gimnázium
3524 Miskolc Klapka György utca 2
14:00 Mezőkeresztes VSE - KH East Fighters SE 60 - 8 Általános Iskola Sportcsarnok
3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
Győr-Moson-Sopron megyei női női felnőtt kézilabda Győr
18:00 Fertőszentmiklósi KC - FKC Hegykő 30 - 23 Sportcsarnok*
9444 Fertőszentmiklós Szent István utca 41-43
Komárom-Esztergom megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Komárom
18:00 Kisbér KC II. - Komárom VSE 28 - 32 Városi Sportcsarnok
2870 Kisbér Vásártér utca 1
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt-A csoport férfi felnőtt kézilabda Pest
10:00 Váci KSE II. - Százhalombattai KE II. 19 - 25 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
12:00 Szigetszentmiklósi KSK II. - Mogyoródi KSK 26 - 22 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt-B csoport férfi felnőtt kézilabda Pest
15:00 Gyömrő VSK - Csömöri SSZN KFT II. 27 - 23 Ignácz Ilona Sportcsarnok
2230 Gyömrő Szabadság tér 2
18:00 Üllői VKSK - Tápiószelei SE 38 - 15 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
18:30 HanyiTravel Hevesi SE - Budakalászi SC II. 46 - 21 Városi Sport-és Rendcs.
3360 Heves Deák Ferenc út 62
Pest megyei női felnőtt Pest megyei női felnőtt -A csoport női felnőtt kézilabda Pest
19:00 Veresegyház VSK - Bugyi SE 23 - 36 Sportcsarnok*
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
Pest megyei női felnőtt Pest megyei női felnőtt -B csoport női felnőtt kézilabda Pest
12:00 Százhalombattai KE - Jászárokszállás VSE 46 - 18 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
14:00 Szigetszentmiklós NKSE II. - Domony KSE 27 - 16 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
18:30 Csömöri SSZN KFT - Kóka KSK 29 - 22 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
Somogy megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Somogy
18:00 Letenye UKE - Csurgói KK II. 25 - 20 Zsigmondy sportcsarnok
8800 Nagykanizsa Hunyadi utca 18
24. Arany kupa Szentgotthárd
U13 A csoport férfi U-13
09:45 RK Koprivnica-NOA - RK Radovljica 19 - 6 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
10:55 Szentgotthárdi VSE - RK SVIS Ivancna Gorica 5 - 17 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
U13 B csoport férfi U-13
08:00 VS Dunakeszi - MRK KRKA 10 - 19 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
10:20 RK Trsat Rijeka - HIB Handball Graz `B`*** 6 - 0 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
U13 C csoport férfi U-13
10:35 Haladás VSE SKFT - PPD Zagreb 11 - 20 Grenzland Halle
online
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
12:05 HIB Handball Graz `A` - RK Jeruzalem Ormoz 17 - 10 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
U13 D csoport férfi U-13
10:00 Kézilabda Utánpótlás Sport Kft. - RK Drava Ptuj 17 - 7 Grenzland Halle
online
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
12:40 HSG Remus Bärnbach/Köflach - RK Drava Ptuj 9 - 17 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
13:15 Kézilabda Utánpótlás Sport Kft. - MRK Cakovec 24 - 6 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
U13 Negyeddöntők férfi U-13
16:10 PPD Zagreb - MRK Cakovec 18 - 14 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
16:45 Kézilabda Utánpótlás Sport Kft. - HIB Handball Graz `A` 25 - 5 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
17:20 RK Koprivnica-NOA - RK Trsat Rijeka 5 - 10 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
17:55 MRK KRKA - RK SVIS Ivancna Gorica 16 - 7 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
U13 9-16. helyosztók férfi U-13
14:05 RK Radovljica - HIB Handball Graz `B`*** 6 - 0 Grenzland Halle
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
14:40 VS Dunakeszi - Szentgotthárdi VSE 15 - 7 Grenzland Halle
online
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
15:15 Haladás VSE SKFT - HSG Remus Bärnbach/Köflach 14 - 7 Grenzland Halle
online
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
15:50 RK Drava Ptuj - RK Jeruzalem Ormoz 9 - 10 Grenzland Halle
online
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
U12 A csoport férfi U-12
09:10 Haladás VSE SKFT - RK Drava Ptuj 17 - 8 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
11:30 MRK KRKA - HIB Handball Graz 23 - 9 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
12:55 Haladás VSE SKFT - RK Koprivnica-NOA *** 6 - 0 Grenzland Halle
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
14:25 RK Drava Ptuj - HIB Handball Graz 9 - 20 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
15:35 RK Koprivnica-NOA *** - MRK KRKA 0 - 6 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
U12 B csoport férfi U-12
08:35 MRK Cakovec - Máriaujfalui SE*** 6 - 0 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
11:10 Telekom Veszprém - RK Celje Pivovarna Lasko 10 - 15 Grenzland Halle
online
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
12:20 Telekom Veszprém - Máriaujfalui SE*** 6 - 0 Grenzland Halle
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
13:30 RK Celje Pivovarna Lasko - RK Radovljica 22 - 5 Grenzland Halle
online
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
15:00 MRK Cakovec - RK Radovljica 17 - 7 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
U12 C csoport férfi U-12
11:45 Telekom Veszprém-Tapolca - RK Jeruzalem Ormoz 14 - 14 Grenzland Halle
online
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
13:50 PPD Zagreb - RK SVIS Ivancna Gorica 21 - 11 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
U12 Harmaddöntők férfi U-12
18:30 MRK KRKA - Telekom Veszprém 12 - 19 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
19:05 RK Celje Pivovarna Lasko - RK SVIS Ivancna Gorica 22 - 6 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
19:40 PPD Zagreb - Haladás VSE SKFT 22 - 13 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
U11 A csoport férfi U-11
10:00 RK Trsat Rijeka - DEVM Kézilabda Alapítvány Veszprém 8 - 29 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
11:10 HIB Handball Graz - Haladás VSE SKFT 16 - 16 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
12:20 RK Jeruzalem Ormoz - DEVM Kézilabda Alapítvány Veszprém 6 - 23 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
14:05 RK Trsat Rijeka - RK Jeruzalem Ormoz 6 - 11 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
14:40 Haladás VSE SKFT - DEVM Kézilabda Alapítvány Veszprém 7 - 26 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
15:50 HIB Handball Graz - DEVM Kézilabda Alapítvány Veszprém 13 - 20 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
U11 B csoport férfi U-11
10:35 MRK Cakovec - Kézilabda Utánpótlás KFT 2009 11 - 22 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
11:45 HSG Remus Bärnbach/Köflach - Hétdombi IKSE Nádasd 21 - 9 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
12:55 Kézilabda Utánpótlás KFT 2009 - RK Radovljica 21 - 8 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
13:30 MRK Cakovec - Hétdombi IKSE Nádasd 13 - 6 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
15:15 HSG Remus Bärnbach/Köflach - RK Radovljica 24 - 18 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
U10 alapszakasz női U-10
11:55 Haladás VSE SKFT `A` - Büki TK 0 - 0 III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
13:05 Haladás VSE SKFT `B` - RK Durdevac III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
14:15 Haladás VSE SKFT `B` - Büki TK III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
15:25 Haladás VSE SKFT `A` - RK Durdevac III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
16:35 Haladás VSE SKFT `A` - Haladás VSE SKFT `B` III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
17:10 RK Durdevac - Büki TK III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
U10 A csoport férfi U-10
09:00 RK Trsat Rijeka - HSG Remus Bärnbach/Köflach `A` III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
10:10 Büki TK - RK Radovljica `B` III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
11:20 Büki TK - HSG Remus Bärnbach/Köflach `A` III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
13:40 RK Trsat Rijeka - RK Radovljica `B` III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
16:00 Büki TK - RK Trsat Rijeka III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
U10 B csoport férfi U-10
09:35 RK Radovljica `A` - HSG Remus Bärnbach/Köflach `B` III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
10:45 Haladás VSE SKFT - RK SVIS Ivancna Gorica III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
12:30 RK Radovljica `A` - RK SVIS Ivancna Gorica III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
14:50 Haladás VSE SKFT - HSG Remus Bärnbach/Köflach `B` III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
XIV. Üstökös Kupa Dunaújváros, Rácalmás
U13 U13 fiú férfi U-13
09:00 Duna-Pent NKSE - Simontornyai KK 5 - 24 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
09:35 Pénzügyőr SE - Éles KISE 17 - 17 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
11:20 Angyalföldi Sportiskola - Duna-Pent NKSE 9 - 4 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
12:30 Angyalföldi Sportiskola - FKSE-Algyő 8 - 11 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
13:05 Duna-Pent NKSE - Éles KISE 5 - 26 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
13:40 FKSE-Algyő - Pénzügyőr SE 18 - 12 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
14:15 Éles KISE - Angyalföldi Sportiskola 24 - 5 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
14:50 Simontornyai KK - Pénzügyőr SE 10 - 6 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
15:25 FKSE-Algyő - Duna-Pent NKSE 24 - 5 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
16:00 Éles KISE - Simontornyai KK 21 - 14 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
16:35 Pénzügyőr SE - Angyalföldi Sportiskola 12 - 9 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
17:10 Simontornyai KK - FKSE-Algyő 16 - 18 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
U12 U12 fiú férfi U-12
10:10 Kőkúti Sasok DSE - Éles KISE 15 - 21 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
10:45 Tatabányai Kézilabda KFT - FKSE-Algyő 13 - 9 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
11:55 Tatabányai Kézilabda KFT - Éles KISE 7 - 25 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
14:20 FKSE-Algyő - Angyalföldi Sportiskola 10 - 12 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
15:30 Angyalföldi Sportiskola - Kőkúti Sasok DSE 16 - 14 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
16:40 Éles KISE - FKSE-Algyő 19 - 6 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
17:15 Kőkúti Sasok DSE - Tatabányai Kézilabda KFT 18 - 12 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
17:50 Angyalföldi Sportiskola - Éles KISE 10 - 28 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
18:25 FKSE-Algyő - Kőkúti Sasok DSE 16 - 15 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
19:00 Tatabányai Kézilabda KFT - Angyalföldi Sportiskola 12 - 10 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
U11 U11 fiú férfi U-11
08:30 Farkasvár DSE - Virág SE Dunaújváros 14 - 8 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
09:05 Kecskeméti Junior SN KFT - Éles KISE 11 - 11 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
09:40 Farkasvár DSE - Angyalföldi Sportiskola 15 - 10 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
10:15 Virág SE Dunaújváros - Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület 12 - 15 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
10:50 Angyalföldi Sportiskola - Éles KISE 7 - 15 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
11:25 Virág SE Dunaújváros - Kecskeméti Junior SN KFT 14 - 21 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
12:00 Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület - Angyalföldi Sportiskola 19 - 11 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
12:35 Éles KISE - Farkasvár DSE 21 - 18 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
13:10 Angyalföldi Sportiskola - Kecskeméti Junior SN KFT 16 - 16 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
13:45 Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület - Farkasvár DSE 12 - 24 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
14:55 Éles KISE - Virág SE Dunaújváros 20 - 2 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
16:05 Kecskeméti Junior SN KFT - Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület 11 - 18 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
U10 U 10 fiú A férfi U-10
10:00 VAX KE Sárbogárd - Soltvadkerti KUSE 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
11:10 Szigetszentmiklósi KSK - Éles KISE 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
12:20 Éles KISE - Soltvadkerti KUSE 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
12:55 Szigetszentmiklósi KSK - VAX KE Sárbogárd 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
14:40 Soltvadkerti KUSE - Szigetszentmiklósi KSK 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
15:15 VAX KE Sárbogárd - Éles KISE 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
U10 U10 fiú B férfi U-10
10:35 Kecskeméti Junior SN KFT - Kőkúti Sasok DSE 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
11:45 Simontornyai KK - Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
13:30 Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület - Kőkúti Sasok DSE 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
14:05 Simontornyai KK - Kecskeméti Junior SN KFT 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
15:50 Kőkúti Sasok DSE - Simontornyai KK 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
18:45 Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület - Kecskeméti Junior SN KFT 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
U10 U10 fiú rájátszás férfi U-10
16:25 Szigetszentmiklósi KSK - Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
17:00 VAX KE Sárbogárd - Simontornyai KK 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
17:35 Soltvadkerti KUSE - Kecskeméti Junior SN KFT 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
18:10 Éles KISE - Kőkúti Sasok DSE 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
Őszi Kupa Tarján
FU14 Őszi-kupa FU14 férfi U-14
09:00 Grundfos Tatabánya KC - Budapesti Honvéd SE 26 - 21 Községi Sportcsarnok
online
2831 Tarján Rákóczi út 13
10:00 Budapesti Honvéd SE - MHC Start Nové Zámky 21 - 26 Községi Sportcsarnok
online
2831 Tarján Rákóczi út 13
11:00 MHC Start Nové Zámky - Grundfos Tatabánya KC 18 - 28 Községi Sportcsarnok
online
2831 Tarján Rákóczi út 13
LU14 Őszi-kupa LU14 női U-14
09:00 Tatabányai SC - Ácsi Kinizsi 33 - 20 Dózsa Gy. Ált.Isk spcs.*
online
2800 Tatabánya Dózsakert utca 1
10:00 BVSC - Zugló - Angyalföldi Sportiskola 10 - 19 Dózsa Gy. Ált.Isk spcs.*
online
2800 Tatabánya Dózsakert utca 1
11:00 Angyalföldi Sportiskola - Tatabányai SC 22 - 12 Dózsa Gy. Ált.Isk spcs.*
online
2800 Tatabánya Dózsakert utca 1
12:00 BVSC - Zugló - Ácsi Kinizsi 26 - 17 Dózsa Gy. Ált.Isk spcs.*
online
2800 Tatabánya Dózsakert utca 1
13:00 Tatabányai SC - BVSC - Zugló 19 - 14 Dózsa Gy. Ált.Isk spcs.*
online
2800 Tatabánya Dózsakert utca 1
14:00 Ácsi Kinizsi - Angyalföldi Sportiskola 12 - 35 Dózsa Gy. Ált.Isk spcs.*
online
2800 Tatabánya Dózsakert utca 1
2018. október
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Sikeres a kültéri pályaépítési program
2018.11.16. Szövetségi élet
A Magyar Kézilabda Szövetség és a kormányzat kültéri pályaépítési programjának első ütemében már a 2018-as esztendőben 81 pálya átadásra kerülhet, nagy részük már el is készült.
MKSZ-részvétel a határon túli kézilabdázás fejlesztésében
2018.11.16. Szövetségi élet
Ilyés Ferenc válogatott játékos az MKSZ elnöki megbízottjaként, Jakab Árpád pedig főtitkári megbízottként dolgozik.
Leány ORV: fölényes siker a nyitányon
2018.11.16. Női ifjúsági válogatott
Tizenöt gólos győzelmet aratott a kecskeméti Olimpiai Reménységek Versenyének 1. fordulójában a magyar női ifjúsági válogatott Szlovákia korosztályos együttese ellen.
Beszélgetés Bencsik Ottóval
2018.11.15. Szövetségi élet
Interjú Bencsik Ottóval, az 1958-ban világbajnoki 7. helyezett magyar válogatott tagjával.
Hétvégén rajtol a leány ORV
2018.11.15. Női ifjúsági válogatott
A magyar csapat Csehország, Szlovákia és Lengyelország korosztályos válogatottjai ellen küzd az elsőségért.
Női MK: a Dunaújváros és a Kisvárda jutott tovább
2018.11.14. Női Magyar Kupa
A Siófok és az MTK búcsúzott a sorozattól.
Szűkített keret a női Eb-re
2018.11.13. Női `A` válogatott
Kim Rasmussen szövetségi kapitány kihirdette a magyar női válogatott 18 fős keretét a november végi norvégiai Möbelringen Kupára és a franciaországi Európa-bajnokságra.
Alapfokú játékvezetői tanfolyam Somogy megyében
2018.11.13. Játékvezető tanfolyam
Jelentkezési határidő: 2018. november 30.
Kérdőív sportszakember képzésről
2018.11.13. Szövetségi élet
A Testnevelési Egyetem kérdőívének célja, hogy hozzájáruljon a felkészült és kompetens munkaerő kínálat növeléséhez és fejlesztéséhez a széles értelemben vett sportágazatban
K&H férfi liga: győztek az esélyesek
2018.11.13. Férfi NB I.
A Veszprém húsz góllal győzte le a Komlót, míg a Szeged kilenc találatta nyerte a Gyöngyös elleni találkozót.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó