Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2018. október 12. péntek
következő nap
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
19:00 Kecskeméti TE-Piroska szörp - Mizse KC 30 - 25 Messzi István Sportcsarnok
6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Veszprémi KKFT Felsőörs U23 - AGROFEED ETO-SZESE U23 26 - 23 Városi Sportcsarnok
8200 Veszprém Március 15. út 5.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 Ózdi Kézilabda Club - DEAC NK KFT 36 - 34 Marosi István Városi Sportcsarnok
3600 Ózd Brassói út 2
17:00 PLER-Budapest - Ceglédi KKSE 29 - 23 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:30 FTC - Diagnosticum - Váci KSE 40 - 20 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
10:00 Győri Audi ETO KC - TFSE-KSA 45 - 19 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Veszprémi KKFT Felsőörs II. - Bajnok DSE Nemesvámos 25 - 30 Városi Sportcsarnok
8200 Veszprém Március 15. út 5.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Hajdúszoboszlói KSKE 27 - 27 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
17:30 Alsózsolcai KSC - Bőcs Községi Sport Club 5 - 43 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Közép férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 ESMTK - Szent István SE 35 - 30 Kruj Iván spcs.
1202 Budapest Mártírok útja 205
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Közép női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Kóka KSK - Kézilabda Sportakadémia Budapest 12 - 19 Sportcsarnok
2243 Kóka Dózsa Gy
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Dél női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 Malév Sport Club - Ceglédi KCSE 51 - 16 Kassa utcai Általános Iskola sportsátor *
1185 Budapest Kassai utca 175.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:30 PLER-Budapest - Ceglédi KKSE 39 - 7 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Csurgói KK - NEKA II. 20 - 21 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
16:45 FTC KN KFT - Váci KSE 22 - 21 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
16:15 Oxxo Energy Orosházi NKC - PC Trade Szeged KKSE 17 - 20 Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:20 Kézilabda Sportakadémia Budapest - Csepel DSE 28 - 28 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
18:30 Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület - Mizse KC 25 - 21 Városi Sportcsarnok
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 51
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Éles KISE - Bp. Elektromos SE 31 - 31 ÉKI sportcsarnok
8200 Veszprém Házgyári út 22.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Solymári SC - VS Dunakeszi II. 30 - 51 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
18:00 BVSC - Zugló - Komárom VSE 30 - 26 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Sárospataki TC - DEAC NK KFT II. 30 - 28 Árpád Vezér Gimn.
3950 Sárospatak Arany utca 3-7.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Közép férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:30 Esztergomi Vitézek RAFC - Vecsési SE 18 - 42 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
18:30 Veresegyház VSK - Treff 07 SE 39 - 26 Sportcsarnok*
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Satelit FC Somogytarnóca - Türr István DSE Baja 26 - 9 Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Dunaújvárosi AC - VSK Tököl 33 - 29 Arany János Ált.Isk. spcs.
2400 Dunaújváros Március 15 tér 6
16:30 Rácalmás SE - Bácsalmási PVSE 35 - 22 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Celldömölki VSE- Vulkán fürdő - Körmendi DMTE 5 - 24 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Közép-Dél női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Gyöngyösi KK - Emericus KSE 26 - 12 Kálváriaparti Ált.Isk.
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
19:30 HORT SE - Kispest NKK Endo + Service 11 - 33 Kruj Iván spcs.
1202 Budapest Mártírok útja 205
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Közép-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Kiskunhalas UKSC - Tiszakécske VSE 43 - 0 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
17:30 Kecskeméti NKSE II. - Kiskőrösi NKSZSE 13 - 28 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
16:45 Komló Sport KC - Siófok KTC KFT II. 19 - 24 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
17:30 Veszprém Pannon Sport Egyesület - Csurgói NKC 29 - 22 Wartha sportcsarnok
8200 Veszprém Wartha V utca 3
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél női serdülő kézilabda MKSZ
16:50 Vecsési SE - Dabasi KC VSE II. 19 - 31 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Makói KC - Berettyó MSE 14 - 16 Erdei János sportcsarnok
6900 Makó Csanád Vezér tér 6
Gyermekbajnokság FU15 3. osztály Adorján János régió férfi U-15 kézilabda MKSZ
18:30 Szent István SE - Kézisuli Alapítvány Budapest Épít-Díszmű SzKI spcs.
1149 Budapest Várna utca 21/b
Bács-Kiskun megyei női női felnőtt kézilabda Bács
19:00 Kecskeméti NKSE II. - Kalocsai KC 27 - 25 II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
Baranya megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Baranya
19:30 Hosszúhetényi SE - DÖKE Komlói KC 25 - 25 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
Baranya megyei női női felnőtt kézilabda Baranya
18:00 Pécsváradi Spartacus SE - PTE-ÁOK Petőfi SE 24 - 27 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
18:30 MK Pelikán-Siklós KC - Hosszúhetényi SE 24 - 15 Táncsics M. Gimn. sportcsarnok
online
7800 Siklós Gyüdi út 2
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt-A csoport férfi felnőtt kézilabda Pest
20:00 Százhalombattai KE II. - Szigetszentmiklósi KSK II. 23 - 31 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
20:00 Aranyszarvas SE - Solymári SC 17 - 36 Sport és Tanuszoda
2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
2018. október
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Kiválasztó a Dunakanyar Kézilabda Akadémián
2018.10.23. Gyermekkézilabda
A váci Dunakanyar Kézilabda Akadémia kiválasztójának felhívása.
Női EHF-kupa: kihívás a magyar csapatoknak
2018.10.23. Női EHF
Kedden Bécsben kisorsolták a 3. forduló párosítását a női EHF-kupában.
Új sorozat kezdetén
2018.10.23. Férfi `A` válogatott
Szerdán Érden Szlovákia ellen kezdi meg szereplését a magyar férfi válogatott a 2020-es norvég-osztrák-svéd közös rendezésű Európa-bajnokság selejtezőin.
Hengerelt a Győr a Thüringer HC otthonában
2018.10.21. Női BL
Tizenhat találatos győri siker.
Fontos győzelmet aratott az FTC
2018.10.21. Női BL
Három találattal győzte le a német Bietigheimet.
Veszprémben győzött a Szeged
2018.10.21. Férfi NB I.
A férfi bajnokság szuperrangdóján szünet után ellenállhatatlan volt a Szeged, és Veszprémben is győzni tudott öt góllal.
A Barca nyerte a klubvilágbajnokságot
2018.10.20. Férfi BL
Katarban a Barcelona győzelmével zárult az IHF Super Globe, azaz a klubvilágbajnokság.
Biztosan győzött a Fehérvár
2018.10.20. Női NB I.
A K&H női liga 6. fordulójának szombati mérkőzésén az Alba Fehérvár nyolc gólos győzelmet aratott a Mosonmagyaróvár ellen.
Női EHF-kupa: hengerelt az Újváros, továbbjutott a Siófok
2018.10.20. Női EHF
29 gólos győzelmet aratott a Dunaújváros a svájci Spono Eagles ellen a női EHF-kupa 2. fordulójának visszavágóján, így kettős győzelemmel, 43 gólos különbséggel jutott tovább.
Győzött a Tatabánya és a Füred
2018.10.20. Férfi NB I.
Idegenben győzött a Tatabánya és a Balatonfüred a K&H férfi liga szombati játéknapján, akárcsak a Ferencváros Vecsésen. A Komló és a Csurgó megosztoztak a pontokon.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó