Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2018. április 20. péntek
következő nap
NB I férfi felnőtt NB I férfi felnőtt-alapszakasz férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Eger SBS Eszterházy - Dabas KC VSE 31 - 25 Kemény Ferenc Sportcsarnok
online
3300 Eger Stadion utca 8.
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 DVSC-TVP - DKKA NKFT 22 - 24 Hódos Imre Sportcsarnok
online
4028 Debrecen Kassai út 32-34.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
19:00 KTE-automatika.hu - Békés-Drén KC 29 - 21 Messzi István Sportcsarnok
6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
19:00 Nyíregyházi SN KFT - DEAC NK KFT 20 - 20 Continental Aréna
4400 Nyíregyháza Géza utca 8-16
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 NEKA - Mohácsi Torna Egylet 1888 37 - 26 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 PLER-Budapest - B.Braun Gyöngyös 28 - 29 Lőrinci Sportcsarnok
1183 Budapest Thököly utca 5
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 CYEB Budakalász - Grundfos Tatabánya KC 26 - 28 Sportcsarnok
2011 Budakalász Omszk park 1.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Kisvárdai KC - EUbility Group-Békéscsabai ENKSE 18 - 36 Városi Sportcsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
17:00 Vasas SC - Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE 38 - 25 Vasas edzőcsarnok
1139 Budapest Fáy utca 58
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 Telekom Veszprém II - Várpalotai BSK 25 - 29 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:50 Kántor Anikó SE - Győri Audi ETO KC III. 25 - 34 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály Észak-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Nyírbátori SC - NASK-PKE 23 - 33 Oktatási Centrum
4300 Nyírbátor Zrínyi u. 48
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Bácska SZSE - Bajai KSE 38 - 20 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály Dél férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 FTC II.-Pensio - Csepel DSE 38 - 19 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Nagykanizsai Izzó SE - DKKA II. 21 - 39 Zsigmondy sportcsarnok
8800 Nagykanizsa Hunyadi utca 18
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:30 PLER-Budapest - B.Braun Gyöngyös 22 - 22 Lőrinci Sportcsarnok
1183 Budapest Thököly utca 5
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Sport36-Komló - KSI Kézilabda Akadémia 29 - 25 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Kisvárdai KC - EUbility Group-Békéscsabai ENKSE 16 - 29 Városi Sportcsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
15:00 ASI DSE - Vasas SC - KNKSE-Kecskeméti Sportiskola 31 - 17 Vasas edzőcsarnok
1139 Budapest Fáy utca 58
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 FKSE-Kiskunmajsa - PLER-Budapest II. 30 - 32 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
17:20 VECSÉS SE ÉL-TEAM - Nyíregyházi SN KFT 32 - 46 Városi Sportcsarnok
2220 Vecsés Fő út 90-92
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:50 KSI Kézilabda Akadémia - Bp. Elektromos SE 27 - 31 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Szekszárdi FGKC 17 - 27 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Észak-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Cunder TU Kézisuli II. - Éles KISE II. 17 - 28 Videoton Oktatási Központ
8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Észak férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Budapesti Honvéd SE - Csömöri SSZN KFT 36 - 18 Honvéd kézilabda csarnok
1134 Budapest Klapka utca 12
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Észak-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Nyírbátori SC - Püspökladányi KE 14 - 32 Oktatási Centrum
4300 Nyírbátor Zrínyi u. 48
17:00 Berettyó MSE - Sárospataki TC 27 - 43 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
17:30 Hajdúböszörményi TE - Fehérgyarmati VSE 24 - 30 Bocskai I. Ált.Isk. spcs.
4220 Hajdúböszörmény Iskola utca 3
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Dél férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Budaörsi KSE - BVSC - Zugló 18 - 25 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
online
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Dél-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Soltvadkerti KUSE - HC Szarvas 42 - 12 Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Észak-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Veszprém Pannon SE - Vonyarcvashegy SE 27 - 29 Wartha sportcsarnok
8200 Veszprém Wartha V utca 3
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Észak női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Vámosgyörki SE - Aranyszarvas SE 17 - 34 Sport és Tanuszoda
2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Észak-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Kisvárdai KC II. - Lóci DSE 23 - 31 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 3.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Dél-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 DKKA III - DKKA II. 33 - 28 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
18:00 Nemesnádudvari NKSZE - Balatonboglári SC 34 - 14 Sportcsarnok*,
6344 Hajós Jókai u. 2.
18:00 Eötvös DSE Csurgó - Hévízi SK 12 - 20 Eötvös J. Ált.Isk. spcs.
8840 Csurgó Kossuth utca 3
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Dél-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Kiskőrösi NKSZSE - Szentesi FKC 44 - 23 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
16:00 Kiskunhalas UKSC - Tisza Volán SC 33 - 14 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
Baranya megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Baranya
18:30 MK Pelikán-Siklós KC II. - PEAC II. 25 - 37 Táncsics M. Gimn. sportcsarnok
7800 Siklós Gyüdi út 2
Budapest Férfi Felnőtt Bp. I.o. férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda Budapest
19:30 Tempo KSE - Emericus KSE 38 - 35 Szentlőrinc Tempo Kézilabda Csarnok
online
1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
Hajdú-Bihar megyei női női felnőtt kézilabda Hajdú
19:30 Hajdúszoboszló ANK SE - Nádudvari ASK 37 - 21 Városi Sportház
4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
Pest megyei női ifjúsági Pest megyei női ifjúsági negyeddöntő 9-16. helyért női ifjúsági kézilabda Pest
18:00 Domony KSE - Martonvásári KSE 29 - 24 Sportcsarnok
2173 Kartal Iskola tér 1
Somogy megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Somogy
18:30 BBSC Balatonboglár - Siófok KCSE 37 - 28 Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei női női felnőtt kézilabda Szabolcs
18:00 Ibrány SE - Fehérgyarmati VSE 20 - 22 Városi Sportcsarnok
4516 Demecser Szabolcsvezér út 4
18:00 Tiszalöki VSE - Tiszavasvári SE 28 - 34 Városi Sportcsarnok
4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
Tolna megyei női Tolna megyei női- alsóház női felnőtt kézilabda Tolna
18:00 Rollecate KSZE Tengelic - KSE Zomba 21 - 18 Általános Iskola Sportcsarnok
7054 Tengelic Petőfi utca 40
2018. április
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
FRISS HÍREK
Hengerelt a Győr a Thüringer HC otthonában
2018.10.21. Női BL
Tizenhat találatos győri siker.
A Barca nyerte a klubvilágbajnokságot
2018.10.20. Férfi BL
Katarban a Barcelona győzelmével zárult az IHF Super Globe, azaz a klubvilágbajnokság.
Biztosan győzött a Fehérvár
2018.10.20. Női NB I.
A K&H női liga 6. fordulójának szombati mérkőzésén az Alba Fehérvár nyolc gólos győzelmet aratott a Mosonmagyaróvár ellen.
Női EHF-kupa: hengerelt az Újváros, továbbjutott a Siófok
2018.10.20. Női EHF
29 gólos győzelmet aratott a Dunaújváros a svájci Spono Eagles ellen a női EHF-kupa 2. fordulójának visszavágóján, így kettős győzelemmel, 43 gólos különbséggel jutott tovább.
Győzött a Tatabánya és a Füred
2018.10.20. Férfi NB I.
Idegenben győzött a Tatabánya és a Balatonfüred a K&H férfi liga szombati játéknapján, akárcsak a Ferencváros Vecsésen. A Komló és a Csurgó megosztoztak a pontokon.
K&H női liga: pontot mentett a Budaörs
2018.10.19. Női NB I.
Időn túli hétméteressel egyenlített a Budaörs.
K&H férfi liga: gyöngyösi győzelem a megyei rangadón
2018.10.19. Férfi NB I.
Három gólos hazai győzelem.
Balatonfüredi kiválasztó
2018.10.18. Szövetségi élet
Idén is megrendezi a Balatonfüredi KSE a kiválasztóját 2003-2005 között született leendő fiatal kézisek számára.
Csoknyai István irányít az Eb-selejtezőkön
2018.10.18. Férfi `A` válogatott
Az MKSZ Elnöksége úgy határozott, hogy a soron következő két Eb-selejtezőre Csoknyai Istvánt kéri fel a magyar férfi válogatott irányítására.
Fiú serdülő: novemberben kezdődik a kiválasztási folyamat
2018.10.17. Férfi serdülő válogatott
Az MKSZ a „Kézilabda az iskolában” program szakfelügyelőit bízta meg a magyar serdülő válogatott keretébe történő kiválasztás szakmai feladataival.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó