Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Női Ifjúsági III. osztály Észak
2017. szeptember 16. szombat
10:00 ASI - Vasas - Dorogi ESE 16 - 27
12:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Budakalászi SC 15 - 32
15:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 19 - 31
2017. szeptember 17. vasárnap
17:00 Tatabányai SC - REAC 36 - 25
18:00 Salgótarjáni Strandépítők - Juventus-Panoráma Heves 31 - 32
18:00 Solymári SC - VS Dunakeszi 15 - 29
2017. szeptember 23. szombat
11:30 REAC - ASI - Vasas 23 - 43
16:00 Juventus-Panoráma Heves - Juhász `99 Füzesabonyi SC 25 - 19
17:15 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - Solymári SC 20 - 16
18:00 VS Dunakeszi - Tatabányai SC 40 - 35
2017. szeptember 24. vasárnap
11:00 Budakalászi SC - Esztergomi Vitézek RAFC 58 - 6
17:00 Dorogi ESE - Salgótarjáni Strandépítők 35 - 19
2017. október 7. szombat
17:00 Tatabányai SC - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 38 - 34
17:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Juhász `99 Füzesabonyi SC 21 - 25
2017. október 8. vasárnap
14:00 ASI - Vasas - VS Dunakeszi 34 - 28
16:00 Juventus-Panoráma Heves - Dorogi ESE 24 - 26
18:00 Salgótarjáni Strandépítők - REAC 45 - 15
18:00 Solymári SC - Budakalászi SC 16 - 30
2017. október 14. szombat
15:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Juventus-Panoráma Heves 25 - 26
15:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Solymári SC 17 - 17
18:00 VS Dunakeszi - Salgótarjáni Strandépítők 25 - 23
2017. október 15. vasárnap
10:30 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - ASI - Vasas 26 - 30
12:00 Budakalászi SC - Tatabányai SC 35 - 26
18:30 REAC - Dorogi ESE 9 - 55
2017. október 18. szerda
17:30 Dorogi ESE - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 37 - 20
2017. október 19. csütörtök
17:30 Solymári SC - Esztergomi Vitézek RAFC 23 - 20
2017. október 21. szombat
10:00 ASI - Vasas - Budakalászi SC 28 - 38
2017. október 22. vasárnap
12:00 Salgótarjáni Strandépítők - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 29 - 26
16:00 Juventus-Panoráma Heves - REAC 38 - 30
17:00 Tatabányai SC - Juhász `99 Füzesabonyi SC 20 - 26
18:00 Dorogi ESE - VS Dunakeszi 40 - 18
2017. október 25. szerda
17:15 VS Dunakeszi - REAC 40 - 21
2017. október 28. szombat
15:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Tatabányai SC 24 - 29
15:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - ASI - Vasas 30 - 24
2017. október 29. vasárnap
12:00 Budakalászi SC - Salgótarjáni Strandépítők 28 - 30
18:00 Solymári SC - Juventus-Panoráma Heves 22 - 27
2017. november 4. szombat
10:00 ASI - Vasas - Esztergomi Vitézek RAFC 37 - 22
17:30 Tatabányai SC - Solymári SC 33 - 22
18:00 Dorogi ESE - Budakalászi SC 33 - 13
2017. november 5. vasárnap
16:00 Juventus-Panoráma Heves - VS Dunakeszi 32 - 26
16:30 REAC - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 15 - 44
18:00 Salgótarjáni Strandépítők - Juhász `99 Füzesabonyi SC 35 - 21
2017. november 11. szombat
15:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Salgótarjáni Strandépítők 19 - 33
15:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Dorogi ESE 16 - 20
2017. november 12. vasárnap
14:30 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - VS Dunakeszi 22 - 25
17:00 Tatabányai SC - Juventus-Panoráma Heves 26 - 31
18:00 Solymári SC - ASI - Vasas 20 - 28
2017. november 16. csütörtök
18:30 VS Dunakeszi - Budakalászi SC 21 - 22
2017. november 18. szombat
18:00 Dorogi ESE - Esztergomi Vitézek RAFC 38 - 14
2017. november 19. vasárnap
10:00 ASI - Vasas - Tatabányai SC 28 - 19
16:00 Salgótarjáni Strandépítők - Solymári SC 30 - 23
16:00 Juventus-Panoráma Heves - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 33 - 32
16:30 REAC - Juhász `99 Füzesabonyi SC 0 - 10
2017. november 25. szombat
10:00 ASI - Vasas - Juventus-Panoráma Heves 25 - 34
10:00 Esztergomi Vitézek RAFC - REAC 43 - 26
12:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - VS Dunakeszi 23 - 22
2017. november 26. vasárnap
11:00 Budakalászi SC - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 40 - 28
13:00 Tatabányai SC - Salgótarjáni Strandépítők 23 - 31
18:00 Solymári SC - Dorogi ESE 13 - 38
2017. november 30. csütörtök
17:15 REAC - Solymári SC 19 - 35
2017. december 2. szombat
16:00 Juventus-Panoráma Heves - Budakalászi SC 33 - 21
18:00 VS Dunakeszi - Esztergomi Vitézek RAFC 30 - 23
18:00 Dorogi ESE - Tatabányai SC 35 - 22
2017. december 3. vasárnap
12:30 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - Juhász `99 Füzesabonyi SC 43 - 16
18:00 Salgótarjáni Strandépítők - ASI - Vasas 41 - 35
2017. december 4. hétfő
19:00 Budakalászi SC - REAC 39 - 12
2018. február 11. vasárnap
16:30 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - Esztergomi Vitézek RAFC 41 - 23
2018. február 17. szombat
18:00 VS Dunakeszi - Solymári SC 25 - 19
2018. február 18. vasárnap
12:00 Budakalászi SC - Juhász `99 Füzesabonyi SC 29 - 25
16:00 Juventus-Panoráma Heves - Salgótarjáni Strandépítők 24 - 29
17:00 Dorogi ESE - ASI - Vasas 37 - 25
2018. február 24. szombat
10:00 ASI - Vasas - REAC 52 - 11
14:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Budakalászi SC 22 - 43
17:00 Tatabányai SC - VS Dunakeszi 34 - 32
2018. február 25. vasárnap
12:00 Salgótarjáni Strandépítők - Dorogi ESE 27 - 19
15:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Juventus-Panoráma Heves 17 - 31
18:00 Solymári SC - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 12 - 17
2018. március 3. szombat
16:00 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - Tatabányai SC 28 - 26
18:00 VS Dunakeszi - ASI - Vasas 30 - 31
2018. március 4. vasárnap
10:30 REAC - Salgótarjáni Strandépítők 13 - 52
12:00 Budakalászi SC - Solymári SC 39 - 19
14:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Esztergomi Vitézek RAFC 26 - 23
17:00 Dorogi ESE - Juventus-Panoráma Heves 33 - 28
2018. március 10. szombat
16:00 ASI - Vasas - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 26 - 25
16:00 Dorogi ESE - REAC 62 - 16
18:00 Juventus-Panoráma Heves - Esztergomi Vitézek RAFC 38 - 18
2018. március 11. vasárnap
17:00 Tatabányai SC - Budakalászi SC 29 - 27
18:00 Solymári SC - Juhász `99 Füzesabonyi SC 21 - 18
18:00 Salgótarjáni Strandépítők - VS Dunakeszi 28 - 26
2018. március 17. szombat
14:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Solymári SC 24 - 28
18:00 VS Dunakeszi - Dorogi ESE 8 - 44
2018. március 18. vasárnap
12:00 Budakalászi SC - ASI - Vasas 34 - 33
14:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Tatabányai SC 20 - 28
15:00 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - Salgótarjáni Strandépítők 27 - 31
2018. március 24. szombat
12:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Salgótarjáni Strandépítők 23 - 26
2018. március 25. vasárnap
16:30 REAC - Juventus-Panoráma Heves 17 - 45
2018. április 7. szombat
12:00 ASI - Vasas - Juhász `99 Füzesabonyi SC 32 - 16
12:30 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - Dorogi ESE 12 - 22
16:30 REAC - VS Dunakeszi 12 - 50
17:00 Tatabányai SC - Esztergomi Vitézek RAFC 42 - 30
2018. április 8. vasárnap
16:00 Juventus-Panoráma Heves - Solymári SC 35 - 21
18:00 Salgótarjáni Strandépítők - Budakalászi SC 28 - 30
2018. április 12. csütörtök
18:00 REAC - Tatabányai SC 17 - 41
2018. április 14. szombat
16:00 VS Dunakeszi - Juventus-Panoráma Heves 22 - 24
2018. április 15. vasárnap
12:00 Budakalászi SC - Dorogi ESE 23 - 24
14:00 Esztergomi Vitézek RAFC - ASI - Vasas 21 - 51
16:00 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - REAC 35 - 27
18:00 Solymári SC - Tatabányai SC 11 - 24
2018. április 16. hétfő
18:55 REAC - Budakalászi SC 22 - 45
2018. április 21. szombat
18:00 VS Dunakeszi - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 39 - 25
2018. április 22. vasárnap
12:00 Salgótarjáni Strandépítők - Esztergomi Vitézek RAFC 43 - 32
12:00 ASI - Vasas - Solymári SC 34 - 18
15:00 Dorogi ESE - Juhász `99 Füzesabonyi SC 35 - 18
16:00 Juventus-Panoráma Heves - Tatabányai SC 25 - 19
2018. április 28. szombat
13:00 Tatabányai SC - ASI - Vasas 34 - 30
14:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - REAC 29 - 18
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Dorogi ESE 19 - 40
18:00 Budakalászi SC - VS Dunakeszi 39 - 28
2018. április 29. vasárnap
12:30 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - Juventus-Panoráma Heves 24 - 29
18:00 Solymári SC - Salgótarjáni Strandépítők 21 - 40
2018. május 5. szombat
17:30 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - Budakalászi SC 30 - 45
18:00 VS Dunakeszi - Juhász `99 Füzesabonyi SC 25 - 20
2018. május 6. vasárnap
10:30 REAC - Esztergomi Vitézek RAFC 24 - 33
12:00 Salgótarjáni Strandépítők - Tatabányai SC 34 - 28
16:00 Juventus-Panoráma Heves - ASI - Vasas 31 - 30
17:00 Dorogi ESE - Solymári SC 30 - 21
2018. május 18. péntek
18:30 Tatabányai SC - Dorogi ESE 28 - 39
2018. május 19. szombat
14:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 26 - 32
18:00 Esztergomi Vitézek RAFC - VS Dunakeszi 27 - 49
2018. május 20. vasárnap
10:00 ASI - Vasas - Salgótarjáni Strandépítők 36 - 29
12:00 Budakalászi SC - Juventus-Panoráma Heves 34 - 31
18:00 Solymári SC - REAC 42 - 26
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Dorogi ESE 22 21 0 1 769 409 360 42
2. Juventus-Panoráma Heves 22 18 0 4 676 547 129 36
3. Budakalászi SC 22 17 0 5 744 539 205 34
4. Salgótarjáni Strandépítők 22 17 0 5 714 561 153 34
5. ASI - Vasas 22 13 0 9 708 594 114 26
6. Tatabányai SC 22 11 0 11 640 624 16 22
7. VS Dunakeszi 22 11 0 11 638 593 45 21
8. Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 22 9 0 13 622 604 18 18
9. Juhász `99 Füzesabonyi SC 22 7 1 14 456 559 -103 14
10. Solymári SC 22 5 1 16 455 603 -148 11
11. Esztergomi Vitézek RAFC 22 2 0 20 508 781 -273 4
12. REAC 22 0 0 22 398 914 -516 -5
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Juhász `99 Füzesabonyi SC -1
REAC SPORTISKOLA SE -5
Városi Sportegyesület Dunakeszi -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. SZILÁGYI VIVIEN Esztergomi Vitézek R 235 20
2. MOLNÁR LILLA Juventus-Panoráma He 175 21
3. ZANATI GABRIELLA Budakalászi SC 158 21
4. UHRIN LILI Salgótarjáni Strandé 157 21
5. VÁNYOLOS NOÉMI ASI - Vasas 155 19
6. HORVÁTH KITTI Esztergomi Vitézek R 148 20
7. KISS LAURA ASI - Vasas 145 22
8. PAULI KRISZTINA Tatabányai SC 127 19
9. IMREI NÓRA Dorogi ESE 124 20
10. VASS PETRA Budakalászi SC 116 21
11. GÖNCZI LÍVIA Juhász `99 Füzesabon 114 14
12. FORGÁCS VIKTÓRIA PATRÍCIA Dorogi ESE 111 21
13. PONYI ANITA Salgótarjáni Strandé 107 15
14. BÖHM BIANKA Budakalászi SC 106 21
15. WIESNER DÓRA ROXÁNA VS Dunakeszi 105 19
16. GÁSPÁR NIKOLETT Solymári SC 104 20
17. KÉPES CINTIA Juhász `99 Füzesabon 102 20
18. SZABÓ KIRA ASI - Vasas 101 20
19. SIPOS FANNI VS Dunakeszi 100 19
20. BOZÓ FANNI Salgótarjáni Strandé 95 22
21. VARGA ESZTER Solymári SC 94 20
22. ZÁHORSZKI DOMINIKA Kinizsi TTK-KSI Kézi 84 21
23. MARKOS RÉKA Dorogi ESE 83 21
24. HORVÁTH CSENGE Budakalászi SC 82 17
25. GYETVAI KLAUDIA Salgótarjáni Strandé 78 22
26. KRAJCZÁR LAURA Tatabányai SC 78 17
27. VAS VIKTÓRIA Kinizsi TTK-KSI Kézi 75 15
28. FILÁKOVITY PATRÍCIA DANIELLA Kinizsi TTK-KSI Kézi 73 20
29. KISS TAMARA Juventus-Panoráma He 72 20
30. BENCSIK ANNA Juventus-Panoráma He 71 21
31. KOVÁCS BERNADETT Salgótarjáni Strandé 70 22
32. REGÉCZI ZSÓFI Juventus-Panoráma He 69 21
33. TOLVAJ DORKA Dorogi ESE 69 21
34. SZABÓ KRISZTINA Kinizsi TTK-KSI Kézi 66 20
35. SAJDLI REBEKA Tatabányai SC 64 11
36. ZAVACKI RENÁTA REAC 63 8
37. GYÖMÖREY VIKTÓRIA ASI - Vasas 61 9
38. IZSÓ BOGLÁRKA Solymári SC 61 19
39. KOLLÁR KATALIN Tatabányai SC 61 20
40. KAZINCY LOTTI VS Dunakeszi 57 8
41. SZABÓ ZSÓFIA Juhász `99 Füzesabon 57 19
42. GÓBOR NIKOLETT Juventus-Panoráma He 56 18
43. BARTHA DOROTTYA Solymári SC 55 19
44. KRIVÁCS KITTI Budakalászi SC 52 21
45. ADÁCSI NOÉMI Juventus-Panoráma He 51 20
46. MÓDOS NIKOLETTA Juventus-Panoráma He 51 19
47. PAP KRISZTINA Dorogi ESE 50 19
48. PÁTROVICS NETTI Budakalászi SC 49 10
49. BOBÁL DORINA Salgótarjáni Strandé 48 21
50. TOLVAJ GRÉTA Dorogi ESE 47 19
51. KOVÁCS ZSUZSI Kinizsi TTK-KSI Kézi 44 19
52. BENCZE LORETTA Tatabányai SC 43 15
53. GECSE DOMINIKA Salgótarjáni Strandé 43 22
54. DÉZSI TÜNDE VS Dunakeszi 42 19
55. RÁTKAI ANGYALKA Juhász `99 Füzesabon 42 19
56. TURÁK ANTÓNIA Dorogi ESE 42 20
57. BEDŐ TAMARA VS Dunakeszi 40 14
58. FAZEKAS ZSÓFIA KRISZTINA Kinizsi TTK-KSI Kézi 39 20
59. SALLAI RÉKA VS Dunakeszi 39 11
60. SZABÓ FANNI Kinizsi TTK-KSI Kézi 39 5
61. SZABÓ PATRICIA Tatabányai SC 39 21
62. BALÓ VERA Budakalászi SC 38 16
63. HRACHOVINA VIRÁG VS Dunakeszi 38 20
64. VARGA ADRIENN VS Dunakeszi 37 8
65. TORDY VIRÁG ZSÓFIA ASI - Vasas 36 15
66. DIMÉNY JÚLIA REAC 35 10
67. FODOR BERNADETT Budakalászi SC 35 11
68. HORVÁTH HANGA ASI - Vasas 35 15
69. HUTVÁGNER BRIGITTA ASI - Vasas 34 16
70. MOLNÁR ESZTER Dorogi ESE 33 15
71. TÓTH GEORGINA Tatabányai SC 33 10
72. BURGERMEISTER LÍVIA Solymári SC 32 19
73. FAZEKAS FANNI FATIME Kinizsi TTK-KSI Kézi 32 21
74. GYÖMÖREY GLÓRIA ASI - Vasas 32 12
75. BODNÁR NIKOLETT SZIMONETTA Dorogi ESE 31 18
76. NAGY NIKOLETT Juhász `99 Füzesabon 31 18
77. SIKLÓSI LAURA REAC 31 11
78. FORGÁCS KLAUDIA BIANKA Dorogi ESE 30 10
79. GÁSPÁR VANDA Dorogi ESE 30 19
80. IMREGI BLANKA VS Dunakeszi 30 6
81. SZABÓ KATA Budakalászi SC 30 13
82. TÓTH BERNADETT LILI ASI - Vasas 30 18
83. PANCSITS LÍVIA Tatabányai SC 29 20
84. KALMÁR MÓNIKA Budakalászi SC 28 4
85. TELEK FANNI Salgótarjáni Strandé 28 21
86. HUTTER GEORGINA REAC 27 8
87. GUHN MERCÉDESZ Esztergomi Vitézek R 26 16
88. JÁGER-KÁPOSZTA KIARA REAC 26 11
89. KÖVÉR ZSÓFIA Kinizsi TTK-KSI Kézi 26 20
90. PAPP LAURA REAC 26 9
91. PRIÁLL EDINA Dorogi ESE 26 15
92. SZAJKÓ ADRIENN Juhász `99 Füzesabon 26 4
93. ADÁCSI LAURA Juventus-Panoráma He 25 20
94. FRITZ ADRIENN Solymári SC 25 17
95. NAGY VIVIEN Salgótarjáni Strandé 25 13
96. BOZSIK BELLA REAC 24 10
97. FALUSI ESZTER GEORGINA Tatabányai SC 24 14
98. GARANCZ KINCSŐ Juventus-Panoráma He 24 13
99. BIHARI BERNADETT ASI - Vasas 23 21
100. FÖLDI NÓRA REAC 23 8
101. LUBICS FANNI PETRA Kinizsi TTK-KSI Kézi 23 7
102. MARKOS FANNI REAC 23 5
103. SZITTYA LILI Dorogi ESE 23 18
104. BALAMBÉR ESZTER Tatabányai SC 22 12
105. KOZMA PETRA JANKA Salgótarjáni Strandé 22 19
106. VALENT SZONJA Juhász `99 Füzesabon 22 20
107. PULIK DOROTTYA Tatabányai SC 21 14
108. SZABÓ FLÓRA Kinizsi TTK-KSI Kézi 20 18
109. BALOGH EMESE KLÁRA ASI - Vasas 19 20
110. NAGY ESZTER ÉVA VS Dunakeszi 19 21
111. PÓCZOS KARINA Tatabányai SC 19 12
112. SZŰCS ALEXANDRA BEATRIX Tatabányai SC 19 13
113. JÉGER FANNI Salgótarjáni Strandé 18 16
114. KALÓ JOHANNA ZSÓFIA REAC 18 10
115. LÉVAI PETRA Esztergomi Vitézek R 18 19
116. TÓTH ENIKŐ Juventus-Panoráma He 18 20
117. JUHÁSZ ESZTER FLÓRA Juventus-Panoráma He 17 20
118. MARX BIANKA Tatabányai SC 17 11
119. MÁTÉ MÓNIKA Juhász `99 Füzesabon 17 15
120. FÜST KLÁRA NIKOLETTA Tatabányai SC 16 20
121. HARGITAI RÉKA REAC 16 6
122. LE THANH HIEN Kinizsi TTK-KSI Kézi 16 5
123. LÁSZLÓ TÜNDE REAC 15 3
124. NAGY RÉKA ASI - Vasas 15 9
125. PÁSZTOR VIRÁG Juventus-Panoráma He 15 20
126. POHNER ORSOLYA ZSANETT Dorogi ESE 15 16
127. SCHALK RAMÓNA Esztergomi Vitézek R 15 15
128. ZSEMBERY ZSÓFIA REAC 15 11
129. NÉMETH VANDA VS Dunakeszi 14 8
130. BALÁZS ÉVA Kinizsi TTK-KSI Kézi 13 3
131. BREIER LIZA Solymári SC 13 21
132. MOLNÁR VIVIENN Solymári SC 13 18
133. NAGY LUCA BABETT VS Dunakeszi 13 12
134. PÁLINKÁS PANNA SZONJA Kinizsi TTK-KSI Kézi 13 19
135. MAGYARI REBEKA VS Dunakeszi 12 9
136. HORVÁTH DANILA Kinizsi TTK-KSI Kézi 11 3
137. LAKATOS PETRA Salgótarjáni Strandé 11 17
138. SZABÓ ESZTER REAC 11 4
139. KALMÁR RÉKA BARBARA VS Dunakeszi 10 8
140. MÁTYÁS ANNA Dorogi ESE 10 13
141. FEJES REBEKA Esztergomi Vitézek R 9 14
142. FINFERA FANNI ASI - Vasas 9 7 9 9
Kinizsi TTK-KSI Kézi 0 2
143. TÓTH CSILLA RÉKA Esztergomi Vitézek R 9 9
144. CSOBA RENÁTA ASI - Vasas 7 21
145. PETŐI PANNA VS Dunakeszi 7 7
146. SZORCSIK ADÉL VS Dunakeszi 7 3
147. VUROM DOROTI Salgótarjáni Strandé 7 13
148. ZSÍROS LUCA Kinizsi TTK-KSI Kézi 7 7
149. CZUTH NOÉMI ZOÉ Dorogi ESE 6 6
150. GERENDÁS ÉVA Esztergomi Vitézek R 6 4
151. HORVÁTH LILLA RÉKA REAC 5 6
152. JAKABFFY LILI Solymári SC 5 18
153. KOPLÁNYI KLAUDIA BARBARA ASI - Vasas 5 20
154. NÉMET ESZTER VS Dunakeszi 5 1
155. PITTLIK PANNA REAC 5 10
156. PROSSER NATÁLIA Kinizsi TTK-KSI Kézi 5 9
157. SLÁJER FANNI Solymári SC 5 11
158. BEDŐ-BÉLAI BARBARA Esztergomi Vitézek R 4 18
159. BERGMANN NIKOLETT Budakalászi SC 4 10
160. IPOLYI BLANKA KATALIN Esztergomi Vitézek R 4 10
161. KONCZ DORINA Juhász `99 Füzesabon 4 12
162. SZILVÁSI PETRA SÁRA REAC 4 9
163. TÓTH JÁZMIN VS Dunakeszi 4 3
164. VERES LILLA Budakalászi SC 4 9
165. BAGI LAURA VS Dunakeszi 3 17
166. HORVÁTH BRIGITTA Esztergomi Vitézek R 3 20
167. KANDI VIKTÓRIA Esztergomi Vitézek R 3 9
168. KISS VIRÁG ZSUZSANNA Salgótarjáni Strandé 3 11
169. PETE KRISZTINA ILONA Kinizsi TTK-KSI Kézi 3 10
170. SOLT EMESE Solymári SC 3 6
171. TÖRÖK ESZTER Budakalászi SC 3 11
172. VARGA LILLA REAC 3 11
173. ZILAY BRIGITTA LILLA Budakalászi SC 3 9
174. BÚS EMMA MOLLI REAC 2 13
175. JAKAB ILDIKÓ MELINDA VS Dunakeszi 2 8
176. PICHLER ZSUZSA Budakalászi SC 2 5
177. SÁRI ELIZABET MARIETTA Juhász `99 Füzesabon 2 19
178. SZTÁNYI DORINA VS Dunakeszi 2 3
179. TAX ANNA VIKTÓRIA VS Dunakeszi 2 8
180. TERJÉK FANNI Salgótarjáni Strandé 2 4
181. BARTHA STEFÁNIA Solymári SC 1 10
182. BÓDI PANNA SZONJA Juhász `99 Füzesabon 1 7
183. HAVASI PANNA ILDIKÓ Solymári SC 1 5
184. JEKKEL PETRA Juventus-Panoráma He 1 12
185. KANDI KITTI Esztergomi Vitézek R 1 10
186. KRISTON LAURA Juhász `99 Füzesabon 1 9
187. PELLER PANNA Solymári SC 1 3
188. SÁFRÁNY ÁGNES MARGIT Kinizsi TTK-KSI Kézi 1 20
189. SZABÓ KINGA Juhász `99 Füzesabon 1 19
190. SZŐKE LILIÁNA ALEXANDRA VS Dunakeszi 1 15
191. TÓTH NIKOLETT HÓVIRÁG ASI - Vasas 1 20
192. BARTUCZ JÁZMIN VS Dunakeszi 0 5
193. BERTA BLANKA Solymári SC 0 20
194. BOSNYÁK LILI VS Dunakeszi 0 7
195. CZIFRA LILI Tatabányai SC 0 4
196. FEHÉR VIRÁG VS Dunakeszi 0 9
197. FÖLDHÁZI LAURA KATALIN ASI - Vasas 0 17
198. GÖRFÖL SZÍLVIA Solymári SC 0 17
199. GYARMATHY GIZELLA KATALIN Esztergomi Vitézek R 0 12
200. HADNAGY DOMINIKA REAC 0 3
201. HALÁSZ CSENGE Tatabányai SC 0 21
202. JUHÁSZ ANNA GRÉTA Juventus-Panoráma He 0 9
203. KELEMEN GRÉTA Juventus-Panoráma He 0 2
204. KLENCSÁK DÓRA Solymári SC 0 1
205. KONTICS VIRÁG Esztergomi Vitézek R 0 5
206. KOVÁCS ADRIENN VS Dunakeszi 0 1
207. LANGER LIZA MÍNA Esztergomi Vitézek R 0 18
208. MÁTYÁS VIKTÓRIA Dorogi ESE 0 21
209. MESTERHÁZY NIKOLETT Budakalászi SC 0 20
210. MILE SÁRA KORNÉLIA Esztergomi Vitézek R 0 16
211. MOLNÁR SÁRA IZABELL REAC 0 2
212. MOLNÁR VERONIKA ASI - Vasas 0 21
213. MOTYOVSZKI NOÉMI MARIANN Kinizsi TTK-KSI Kézi 0 12
214. NAGY MILÉNA VS Dunakeszi 0 1
215. NAGY NIKOLETTA Juventus-Panoráma He 0 20
216. NAGY REGINA Kinizsi TTK-KSI Kézi 0 12
217. PINTÉR DÓRA Esztergomi Vitézek R 0 12
218. PINTÉR KRISZTINA REAC 0 2
219. SCHREIER MERCÉDESZ RAMÓNA REAC 0 2
220. SEMSEI MERCÉDESZ VS Dunakeszi 0 17
221. SIPOS GRÉTA KAROLIN Juhász `99 Füzesabon 0 14
222. SZABÓ ALIZ BARBARA Budakalászi SC 0 4
223. SZABÓ KITTI Salgótarjáni Strandé 0 9
224. SZAJKÓ LILIÁNA Juventus-Panoráma He 0 2
225. SZALAI RÉKA Salgótarjáni Strandé 0 20
226. SZALATOVICS EDINA Salgótarjáni Strandé 0 10
227. SZALMA MELISSZA Esztergomi Vitézek R 0 9
228. SZEDLÁK DORINA Juhász `99 Füzesabon 0 1
229. SZÉNÁSI ZSÓFIA Tatabányai SC 0 15
230. TALLÉR KRISZTINA Solymári SC 0 1
231. TÓTH BOGLÁRKA Juventus-Panoráma He 0 11
232. TÓTH PETRA VIVIEN REAC 0 18
233. VÁSÁRHELY RÉKA SAROLTA Budakalászi SC 0 18
234. VÉGH LOLÍTA Juhász `99 Füzesabon 0 20
235. VIDA BARBARA Tatabányai SC 0 4
236. VIDÁK VIKTÓRIA Budakalászi SC 0 2
237. VIRCSIK LILLA REAC 0 2
238. ZAVACZKI DÓRA REAC 0 8
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Szociális Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó