Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Bp. III.o. női felnőtt
2017. szeptember 16. szombat
19:00 FSzSE II. - Szigetszentmiklós NKSE II 14 - 23
2017. szeptember 17. vasárnap
09:15 Rév TSC II - Emericus KSE 20 - 37
13:45 Convalexius SE - BRSE 17 - 21
2017. szeptember 23. szombat
09:15 Kőbánya SC II. - Emericus KSE 20 - 20
2017. szeptember 24. vasárnap
08:45 BRSE - Rév TSC II 20 - 20
11:45 Szigetszentmiklós NKSE II - Convalexius SE 33 - 9
17:45 Kőbánya SC III. - FSzSE II. 21 - 20
2017. szeptember 27. szerda
18:15 Kőbánya SC II. - Kőbánya SC III. 17 - 18
2017. szeptember 30. szombat
09:15 BRSE - Kőbánya SC II. 15 - 21
16:45 Szigetszentmiklós NKSE II - Rév TSC II 25 - 27
2017. október 1. vasárnap
12:15 Kőbánya SC III. - Convalexius SE 25 - 19
16:45 FSzSE II. - Emericus KSE 18 - 18
2017. október 8. vasárnap
09:15 Kőbánya SC II. - Szigetszentmiklós NKSE II 24 - 19
12:15 Rév TSC II - Kőbánya SC III. 18 - 26
16:45 FSzSE II. - BRSE 15 - 19
18:15 Convalexius SE - Emericus KSE 18 - 23
2017. október 14. szombat
09:15 Kőbánya SC II. - Rév TSC II 18 - 20
2017. október 15. vasárnap
08:45 BRSE - Emericus KSE 14 - 28
11:45 FSzSE II. - Convalexius SE 26 - 13
13:15 Szigetszentmiklós NKSE II - Kőbánya SC III. 31 - 18
2017. október 28. szombat
09:15 Rév TSC II - FSzSE II. 17 - 21
12:45 Szigetszentmiklós NKSE II - Emericus KSE 23 - 20
2017. október 29. vasárnap
13:15 Convalexius SE - Kőbánya SC II. 13 - 17
17:45 Kőbánya SC III. - BRSE 15 - 17
2017. november 4. szombat
14:45 Kőbánya SC II. - FSzSE II. 18 - 13
16:15 Kőbánya SC III. - Emericus KSE 21 - 23
2017. november 5. vasárnap
09:15 Rév TSC II - Convalexius SE 23 - 20
10:00 Szigetszentmiklós NKSE II - BRSE 22 - 19
2017. november 8. szerda
18:15 Kőbánya SC III. - Kőbánya SC II. 15 - 19
2017. november 11. szombat
09:15 BRSE - Convalexius SE 18 - 12
2017. november 12. vasárnap
15:00 Emericus KSE - Rév TSC II 25 - 31
16:45 Szigetszentmiklós NKSE II - FSzSE II. 24 - 23
2017. november 18. szombat
09:15 Rév TSC II - BRSE 12 - 18
2017. november 19. vasárnap
13:15 Convalexius SE - Szigetszentmiklós NKSE II 23 - 34
15:00 Emericus KSE - Kőbánya SC II. 30 - 20
17:45 FSzSE II. - Kőbánya SC III. 19 - 13
2017. november 25. szombat
09:15 Kőbánya SC II. - BRSE 23 - 14
2017. november 26. vasárnap
10:15 Rév TSC II - Szigetszentmiklós NKSE II 16 - 27
14:45 Convalexius SE - Kőbánya SC III. 23 - 25
15:00 Emericus KSE - FSzSE II. 26 - 19
2017. december 3. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklós NKSE II - Kőbánya SC II. 19 - 22
14:45 Kőbánya SC III. - Rév TSC II 28 - 24
15:00 Emericus KSE - Convalexius SE 29 - 20
16:15 BRSE - FSzSE II. 15 - 21
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Szigetszentmiklós NKSE II 11 8 0 3 280 215 65 16
2. Emericus KSE 11 7 2 2 279 224 55 16
3. Kőbánya SC II. 11 7 1 3 219 196 23 15
4. Kőbánya SC III. 11 6 0 5 225 230 -5 12
5. BRSE 11 5 1 5 190 206 -16 11
6. FSzSE II. 11 4 1 6 209 207 2 9
7. Rév TSC II 11 4 1 6 228 265 -37 9
8. Convalexius SE 11 0 0 11 187 274 -87 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. NAGY KRISZTINA Rév TSC II 80 10
2. BAYER BORBÁLA Emericus KSE 73 10
3. ORSOLITS BARBARA Kőbánya SC III. 65 9
4. SZÉP GABRIELLA FSzSE II. 60 11
5. VASS ÉVA Convalexius SE 58 11
6. BÁLINT ANDREA Szigetszentmiklós NK 57 11
7. MIHALOVICS ÁGNES FSzSE II. 56 9
8. KURUCZ ESZTER Emericus KSE 55 11
9. ROZGICS KLAUDIA Szigetszentmiklós NK 55 10
10. VARRÓ ILDIKÓ Convalexius SE 55 11
11. SERFLEK ZSÓFIA Kőbánya SC III. 51 11
12. RATKAINÉ NAGY VIKTÓRIA BRSE 48 10
13. SIMKÓ JUDIT Convalexius SE 48 10
14. KERKOVITS KINGA Emericus KSE 44 10
15. WEHNER LUCA Emericus KSE 43 10
16. EGYED EMMA Kőbánya SC II. 41 10
17. NYILAS SZANDRA Kőbánya SC II. 38 7
18. SÁROSI SZILVIA Rév TSC II 33 11
19. KOVÁCS ANDREA Szigetszentmiklós NK 32 11
20. TÖRÖK RAMÓNA Rév TSC II 32 5
21. VUKOV MÁRIA Szigetszentmiklós NK 32 11
22. SZABÓ ANNA Kőbánya SC II. 31 11
23. TÓTHNÉ SINDLER KATALIN Szigetszentmiklós NK 31 11
24. KISS VIVIEN Kőbánya SC III. 29 9
25. NEMES SZABINA BRSE 29 8
26. SALÁTA GIZELLA Kőbánya SC III. 29 11
27. SZOBOSZLAI ANIKÓ BRSE 27 9
28. BACH ERIKA Szigetszentmiklós NK 24 8
29. MOLNÁR BOGLÁRKA Rév TSC II 21 10
30. SZABÓ ÉVA Kőbánya SC II. 21 11
31. HUSZÁNK DANIELLA FSzSE II. 20 10
32. KENÉZ ERIKA Szigetszentmiklós NK 20 7
33. STRIHÓ ÁGNES ZSUZSANNA BRSE 20 8
34. GYULAI FARKAS REBEKA Rév TSC II 19 11
35. GYURCSOVICS NOÉMI Emericus KSE 19 11
36. KOVÁCS BRIGITTA Convalexius SE 19 3
37. KASZAB GEORGINA ANNA Rév TSC II 17 11
38. BÁBIK ERIKA Kőbánya SC II. 14 11
39. FELLAI ANETT FSzSE II. 14 9
40. FÖLDESI KATALIN Szigetszentmiklós NK 14 10
41. HARKAI HILDA FSzSE II. 14 10
42. PÁLINKÁS HENRIETTA Kőbánya SC II. 14 9
43. BARTHA ANIKÓ Kőbánya SC II. 13 8
44. VÁMOS VIVIEN BEATRIX Rév TSC II 13 7
45. VARRÓ EMERENCIA Kőbánya SC III. 13 11
46. KOVÁCS TIBORNÉ FSzSE II. 12 11
47. MÉRÉSZ ANDREA BRSE 12 6
48. RÁCZNÉ SIPOS EDINA Kőbánya SC II. 12 6
49. VÉG KRISZTINA Kőbánya SC III. 12 8
50. HUSZÁNK ÁGNES FSzSE II. 11 10
51. DÓSA EDIT BRSE 10 5
52. KELEMENNÉ MACZKAI ÉVA BRSE 10 11
53. DEMETER ÉVA KATALIN BRSE 9 6
54. GÁL JÁNOSNÉ Kőbánya SC II. 9 7
55. GARAINÉ NAGY KATALIN Kőbánya SC II. 9 11
56. JÓNÁS TÍMEA BRSE 9 10
57. CSÁNYI SÁRA Emericus KSE 8 10
58. NEMES ANNAMÁRIA Kőbánya SC III. 8 5
59. BÁBIK KATALIN Kőbánya SC II. 7 10
60. BIRKLNÉ FARKAS ZULEJKA Kőbánya SC II. 7 11
61. BÖRCSÖK ANNA Emericus KSE 7 3
62. ÉHEN ANIKÓ Kőbánya SC III. 7 7
63. HULKÓ ENIKŐ FSzSE II. 7 7
64. MAGOS IRÉN Szigetszentmiklós NK 7 7
65. VÁMOS REBEKA Rév TSC II 7 11
66. CSERHÁTI ILONA BRSE 6 10
67. KAFFKA BERNADETT Emericus KSE 6 6
68. KURUCZ JANKA REGINA Emericus KSE 6 2
69. MAGYARI TÍMEA FSzSE II. 6 5
70. VADAS ESZTER Rév TSC II 6 9
71. VELLADICS TERÉZIA Convalexius SE 6 11
72. ZSEBE ANDREA LÚCIA Emericus KSE 6 6
73. BÁNFALVI SZILVIA Kőbánya SC III. 5 8
74. VÁSÁRHELYI ZSÓFIA Emericus KSE 5 9
75. BÉRES KATALIN Szigetszentmiklós NK 4 9
76. SOLTI KATALIN BRSE 4 11
77. SZÁVULY IZABELLA FSzSE II. 4 2
78. CZOTTER ÉVA Kőbánya SC III. 3 9
79. CSÁSZÁR TÍMEA FSzSE II. 3 10
80. KISNÉ SZAKOLCZAI ANNAMÁRIA Kőbánya SC II. 3 9
81. LAMBERG-LISZKAY MELINDA BRSE 3 6
82. NAGY TEODÓRA Szigetszentmiklós NK 3 8
83. SINKOVITS LÁSZLÓNÉ BRSE 3 11
84. KISS-SZEMÁN JOHANNA MÁRIA Emericus KSE 2 8
85. TÓTH KATALIN FSzSE II. 2 11
86. BERÉNYI GYÖNGYI Kőbánya SC III. 1 10
87. BESZEDICSNÉ CSIMA SZILVIA Kőbánya SC III. 1 10
88. BÖRCSÖK TEODÓRA Emericus KSE 1 4
89. CSICSICS BARBARA Szigetszentmiklós NK 1 7
90. ISA KRISZTINA Convalexius SE 1 2
91. KÖLLÖD LUCA Emericus KSE 1 6
92. MANNINGER ANNA Emericus KSE 1 2
93. RÁTÓDI KRISZTINA Kőbánya SC III. 1 10
94. UGRON RÉKA Emericus KSE 1 1
95. WEHNER ZITA OTILIA Emericus KSE 1 9
96. BELÁKOVICS VIRÁG ESZTER Emericus KSE 0 1
97. BRESÁK-VARGA JUDIT Convalexius SE 0 5
98. CZÍMER GÁBORNÉ BRSE 0 7
99. CSERNYU ADRIENN Kőbánya SC III. 0 6
100. CSÍK KATA ESZTER Rév TSC II 0 9
101. CSŐSZ LAJOSNÉ Szigetszentmiklós NK 0 4
102. DRAHOS NIKOLETT Rév TSC II 0 5
103. FÁBIÁN ANNA Convalexius SE 0 9
104. FENT BORÓKA EMÍLIA Rév TSC II 0 9
105. HORVÁTH LUJZA Convalexius SE 0 3
106. HORVÁTH SÁRA Emericus KSE 0 1
107. HUSZÁR ZSÓFIA ÉVA Kőbánya SC III. 0 1
108. KASNYÁNÉ SACKL KLAUDIA MÁRIA Szigetszentmiklós NK 0 11
109. KATONA RÓBERTNÉ BRSE 0 7
110. KOCZKA ZSUZSANNA BEATRIX Rév TSC II 0 11
111. KOSIK ZSÓFIA KATALIN Emericus KSE 0 10
112. KRAUSZ GÁBORNÉ Convalexius SE 0 10
113. MÁRKI TÍMEA Kőbánya SC III. 0 8
114. MOLNÁR ILDIKÓ FSzSE II. 0 2
115. NAGY IZABELLA Rév TSC II 0 3
116. NÉMETH IBOLYA FSzSE II. 0 9
117. OZSVÁTH RÉKA Convalexius SE 0 1
118. SZLÁVIK LINDA Kőbánya SC II. 0 11
119. SZŐKE VIKTÓRIA Convalexius SE 0 7
120. TÓTH CSILLA Kőbánya SC III. 0 9
121. VIZ VIKTÓRIA Rév TSC II 0 7
122. VUKOV ZSUZSANNA Szigetszentmiklós NK 0 10
123. ZSIGUS KRISZTINA Kőbánya SC III. 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó