Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Bp. II. o. férfi felnőtt
2017. szeptember 16. szombat
16:00 Rufusz CTSE - Budapest Heroes SE 28 - 35
18:00 Pénzügyőr SE II. - Emericus KSE ifjúsági 28 - 22
2017. szeptember 17. vasárnap
17:30 Híd-Unió SE I `Varánuszok - XIII. ÖTE 22 - 29
18:15 Magyar Telekom DSC - Budapest Wolves 21 - 13
19:00 HÍD-UNIO SE II - Budai Farkasok NKFT II. 21 - 39
19:45 KEAC - Külker SC 40 - 27
2017. szeptember 23. szombat
14:15 Budapest Wolves - HÍD-UNIO SE II 20 - 26
18:45 Külker SC - Rufusz CTSE 26 - 28
2017. szeptember 24. vasárnap
10:00 Pénzügyőr SE II. - KEAC 30 - 20
10:00 Pestszentimrei SK - XIII. ÖTE 22 - 16
13:15 Budai Farkasok NKFT II. - Híd-Unió SE I `Varánuszok 31 - 26
18:00 Budapest Heroes SE - Magyar Telekom DSC 35 - 34
2017. szeptember 30. szombat
10:45 KEAC - Emericus KSE ifjúsági 22 - 17
13:45 Rufusz CTSE - Pénzügyőr SE II. 27 - 23
2017. október 1. vasárnap
12:00 Pestszentimrei SK - Budai Farkasok NKFT II. 26 - 20
15:45 Híd-Unió SE I `Varánuszok - Budapest Wolves 27 - 19
17:15 HÍD-UNIO SE II - Budapest Heroes SE 20 - 30
18:15 Magyar Telekom DSC - Külker SC 21 - 13
2017. október 7. szombat
17:00 Pénzügyőr SE II. - Magyar Telekom DSC 23 - 22
2017. október 8. vasárnap
10:00 Pestszentimrei SK - Budapest Wolves 24 - 14
10:45 Budai Farkasok NKFT II. - XIII. ÖTE 24 - 27
14:30 Emericus KSE ifjúsági - Rufusz CTSE 17 - 27
18:00 Budapest Heroes SE - Híd-Unió SE I `Varánuszok 23 - 23
2017. október 14. szombat
14:15 Rufusz CTSE - KEAC 19 - 21
2017. október 15. vasárnap
12:00 Pestszentimrei SK - Budapest Heroes SE 38 - 29
14:15 Híd-Unió SE I `Varánuszok - Külker SC 39 - 27
15:45 HÍD-UNIO SE II - Pénzügyőr SE II. 22 - 26
17:45 Magyar Telekom DSC - Emericus KSE ifjúsági 24 - 26
19:15 XIII. ÖTE - Budapest Wolves 30 - 26
2017. október 21. szombat
09:15 KEAC - Budapest Wolves 23 - 22
10:00 Pénzügyőr SE II. - Külker SC 25 - 25
12:45 Rufusz CTSE - Budai Farkasok NKFT II. 24 - 25
14:15 Magyar Telekom DSC - XIII. ÖTE 14 - 20
2017. október 22. vasárnap
10:00 Pestszentimrei SK - HÍD-UNIO SE II 29 - 18
18:00 Budapest Heroes SE - Emericus KSE ifjúsági 26 - 25
2017. október 29. vasárnap
08:45 KEAC - Magyar Telekom DSC 23 - 24
10:00 Pestszentimrei SK - Külker SC 31 - 24
17:00 Pénzügyőr SE II. - Híd-Unió SE I `Varánuszok 30 - 26
18:00 Emericus KSE ifjúsági - HÍD-UNIO SE II 14 - 20
18:00 Budapest Heroes SE - XIII. ÖTE 25 - 23
19:15 Budapest Wolves - Budai Farkasok NKFT II. 24 - 39
2017. november 4. szombat
11:45 XIII. ÖTE - Külker SC 24 - 22
2017. november 5. vasárnap
12:00 Pestszentimrei SK - Pénzügyőr SE II. 22 - 28
14:15 Híd-Unió SE I `Varánuszok - Emericus KSE ifjúsági 28 - 35
15:45 HÍD-UNIO SE II - KEAC 27 - 23
16:45 Budai Farkasok NKFT II. - Budapest Heroes SE 35 - 28
18:15 Magyar Telekom DSC - Rufusz CTSE 18 - 27
2017. november 11. szombat
12:45 KEAC - Híd-Unió SE I `Varánuszok 33 - 22
14:15 Rufusz CTSE - HÍD-UNIO SE II 32 - 23
15:45 Külker SC - Budai Farkasok NKFT II. 24 - 33
17:00 Pénzügyőr SE II. - XIII. ÖTE 32 - 23
2017. november 12. vasárnap
10:00 Pestszentimrei SK - Emericus KSE ifjúsági 34 - 29
18:00 Budapest Heroes SE - Budapest Wolves 25 - 18
2017. november 18. szombat
12:45 Budapest Wolves - Külker SC 23 - 25
2017. november 19. vasárnap
11:45 Budai Farkasok NKFT II. - Pénzügyőr SE II. 27 - 25
12:00 Pestszentimrei SK - KEAC 32 - 23
15:45 Híd-Unió SE I `Varánuszok - Rufusz CTSE 28 - 32
17:15 HÍD-UNIO SE II - Magyar Telekom DSC 30 - 22
18:00 Emericus KSE ifjúsági - XIII. ÖTE 18 - 31
2017. november 25. szombat
10:45 KEAC - XIII. ÖTE 25 - 28
13:45 Külker SC - Budapest Heroes SE 26 - 23
17:00 Pénzügyőr SE II. - Budapest Wolves 31 - 23
2017. november 26. vasárnap
10:00 Pestszentimrei SK - Rufusz CTSE 33 - 16
17:45 Külker SC - HÍD-UNIO SE II 22 - 23
18:00 Emericus KSE ifjúsági - Budai Farkasok NKFT II. 23 - 37
19:15 Magyar Telekom DSC - Híd-Unió SE I `Varánuszok 23 - 27
2017. december 3. vasárnap
12:00 Pestszentimrei SK - Magyar Telekom DSC 29 - 22
12:15 Híd-Unió SE I `Varánuszok - HÍD-UNIO SE II 21 - 20
17:45 Budai Farkasok NKFT II. - KEAC 32 - 25
18:00 Emericus KSE ifjúsági - Budapest Wolves 23 - 26
18:30 Budapest Heroes SE - Pénzügyőr SE II. 21 - 25
19:15 XIII. ÖTE - Rufusz CTSE 26 - 30
2017. december 10. vasárnap
10:00 Pestszentimrei SK - Híd-Unió SE I `Varánuszok 28 - 25
13:15 XIII. ÖTE - HÍD-UNIO SE II 34 - 23
14:45 Budapest Wolves - Rufusz CTSE 19 - 32
16:15 Budai Farkasok NKFT II. - Magyar Telekom DSC 20 - 21
18:00 Emericus KSE ifjúsági - Külker SC 24 - 25
18:00 Budapest Heroes SE - KEAC 27 - 26
2018. február 11. vasárnap
09:15 Külker SC - KEAC 23 - 26
10:45 Budai Farkasok NKFT II. - HÍD-UNIO SE II 32 - 16
12:15 XIII. ÖTE - Híd-Unió SE I `Varánuszok 40 - 28
13:45 Budapest Wolves - Magyar Telekom DSC 27 - 23
18:00 Budapest Heroes SE - Rufusz CTSE 19 - 23
18:00 Emericus KSE ifjúsági - Pénzügyőr SE II. 25 - 30
2018. február 18. vasárnap
13:45 HÍD-UNIO SE II - Budapest Wolves 29 - 25
14:15 Rufusz CTSE - Külker SC 29 - 21
15:15 Híd-Unió SE I `Varánuszok - Budai Farkasok NKFT II. 20 - 25
15:45 XIII. ÖTE - Pestszentimrei SK 24 - 30
17:15 Magyar Telekom DSC - Budapest Heroes SE 20 - 33
2018. február 24. szombat
11:00 Pénzügyőr SE II. - Rufusz CTSE 26 - 30
12:45 Budai Farkasok NKFT II. - Pestszentimrei SK 23 - 27
2018. február 25. vasárnap
12:15 Budapest Wolves - Híd-Unió SE I `Varánuszok 31 - 21
16:45 Külker SC - Magyar Telekom DSC 21 - 20
18:00 Emericus KSE ifjúsági - KEAC 26 - 34
18:00 Budapest Heroes SE - HÍD-UNIO SE II 23 - 31
2018. március 3. szombat
14:30 Budapest Wolves - Pestszentimrei SK 20 - 23
16:00 Rufusz CTSE - Emericus KSE ifjúsági 37 - 23
2018. március 4. vasárnap
13:45 Budapest Wolves - KEAC 20 - 33
15:45 HÍD-UNIO SE II - Külker SC 22 - 22
17:15 Híd-Unió SE I `Varánuszok - Budapest Heroes SE 27 - 32
18:15 Magyar Telekom DSC - Pénzügyőr SE II. 18 - 35
2018. március 10. szombat
17:45 KEAC - Rufusz CTSE 21 - 28
18:00 Pénzügyőr SE II. - HÍD-UNIO SE II 30 - 24
19:15 Külker SC - Híd-Unió SE I `Varánuszok 27 - 20
2018. március 11. vasárnap
13:15 Budapest Wolves - XIII. ÖTE 24 - 34
18:00 Budapest Heroes SE - Pestszentimrei SK 23 - 34
18:00 Emericus KSE ifjúsági - Magyar Telekom DSC 29 - 25
2018. március 18. vasárnap
09:15 Külker SC - Pestszentimrei SK 25 - 27
12:15 XIII. ÖTE - Budapest Heroes SE 21 - 25
14:00 Budai Farkasok NKFT II. - Budapest Wolves 35 - 23
14:15 HÍD-UNIO SE II - Emericus KSE ifjúsági 40 - 27
15:45 Híd-Unió SE I `Varánuszok - Pénzügyőr SE II. 22 - 25
16:45 Magyar Telekom DSC - KEAC 14 - 34
2018. március 24. szombat
19:15 Külker SC - XIII. ÖTE 30 - 29
2018. március 25. vasárnap
17:00 Pénzügyőr SE II. - Pestszentimrei SK 24 - 26
17:45 Rufusz CTSE - Magyar Telekom DSC 35 - 15
18:00 Emericus KSE ifjúsági - Híd-Unió SE I `Varánuszok 28 - 31
18:00 Budapest Heroes SE - Budai Farkasok NKFT II. 26 - 26
19:15 KEAC - HÍD-UNIO SE II 31 - 25
2018. április 7. szombat
15:45 Budai Farkasok NKFT II. - Külker SC 27 - 15
2018. április 8. vasárnap
11:45 Budapest Wolves - Budapest Heroes SE 33 - 34
13:15 XIII. ÖTE - Pénzügyőr SE II. 29 - 17
17:45 Híd-Unió SE I `Varánuszok - KEAC 25 - 22
18:00 Emericus KSE ifjúsági - Pestszentimrei SK 27 - 37
19:15 HÍD-UNIO SE II - Rufusz CTSE 19 - 35
2018. április 14. szombat
11:00 Pénzügyőr SE II. - Budai Farkasok NKFT II. 23 - 33
12:45 KEAC - Pestszentimrei SK 29 - 35
14:15 Rufusz CTSE - Híd-Unió SE I `Varánuszok 27 - 28
15:45 XIII. ÖTE - Emericus KSE ifjúsági 29 - 22
18:45 Külker SC - Budapest Wolves 19 - 30
2018. április 15. vasárnap
16:15 Magyar Telekom DSC - HÍD-UNIO SE II 22 - 20
2018. április 21. szombat
17:45 Budai Farkasok NKFT II. - Emericus KSE ifjúsági 25 - 21
19:15 Budapest Wolves - Pénzügyőr SE II. 20 - 26
2018. április 22. vasárnap
13:15 Rufusz CTSE - Pestszentimrei SK 27 - 24
14:45 XIII. ÖTE - KEAC 25 - 24
18:00 Budapest Heroes SE - Külker SC 30 - 32
19:15 Híd-Unió SE I `Varánuszok - Magyar Telekom DSC 24 - 23
2018. április 28. szombat
11:00 XIII. ÖTE - Budai Farkasok NKFT II. 24 - 24
2018. május 5. szombat
11:45 KEAC - Budai Farkasok NKFT II. 20 - 33
13:15 Rufusz CTSE - XIII. ÖTE 24 - 19
17:00 Pénzügyőr SE II. - Budapest Heroes SE 29 - 26
2018. május 6. vasárnap
13:45 Budapest Wolves - Emericus KSE ifjúsági 23 - 31
17:15 HÍD-UNIO SE II - Híd-Unió SE I `Varánuszok 23 - 26
18:15 Magyar Telekom DSC - Pestszentimrei SK 17 - 25
2018. május 12. szombat
14:45 Budai Farkasok NKFT II. - Rufusz CTSE 25 - 21
16:15 Külker SC - Pénzügyőr SE II. 29 - 35
17:45 XIII. ÖTE - Magyar Telekom DSC 27 - 17
2018. május 13. vasárnap
13:45 KEAC - Pénzügyőr SE II. 34 - 36
17:15 HÍD-UNIO SE II - Pestszentimrei SK 28 - 31
18:30 Emericus KSE ifjúsági - Budapest Heroes SE 31 - 27
2018. május 19. szombat
09:15 Híd-Unió SE I `Varánuszok - Pestszentimrei SK 16 - 17
10:15 Magyar Telekom DSC - Budai Farkasok NKFT II. 19 - 33
10:45 HÍD-UNIO SE II - XIII. ÖTE 20 - 21
11:45 KEAC - Budapest Heroes SE 26 - 31
2018. május 20. vasárnap
10:45 Rufusz CTSE - Budapest Wolves 30 - 16
13:45 Külker SC - Emericus KSE ifjúsági 37 - 23
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Pestszentimrei SK 24 22 0 2 684 547 137 44
2. Budai Farkasok NKFT II. 24 18 2 4 703 549 154 38
3. Rufusz CTSE 24 18 0 6 668 550 118 36
4. Pénzügyőr SE II. 24 17 1 6 662 596 66 35
5. XIII. ÖTE 24 15 1 8 633 568 65 31
6. Budapest Heroes SE 24 12 2 10 656 654 2 26
7. KEAC 24 10 0 14 638 628 10 20
8. Híd-Unió SE I `Varánuszok 24 9 1 14 602 650 -48 19
9. Külker SC 24 8 2 14 587 652 -65 18
10. HÍD-UNIO SE II 24 8 1 15 570 637 -67 17
11. Emericus KSE ifjúsági 24 5 0 19 586 703 -117 10
12. Magyar Telekom DSC 24 5 0 19 499 629 -130 10
13. Budapest Wolves 24 4 0 20 539 664 -125 8
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. VARGA MÁRTON Emericus KSE ifjúság 175 21
2. PRIOL BALÁZS Budapest Heroes SE 173 24
3. TÜDŐS ATTILA Pénzügyőr SE II. 164 22
4. PETHŐ CSABA Budapest Wolves 159 22
5. BALOGH GERGELY Rufusz CTSE 152 19
6. POLLÁK BENCE Híd-Unió SE I `Varán 152 24
7. PÉTER BENCE HÍD-UNIO SE II 137 22
8. GUSZINGER PÉTER XIII. ÖTE 135 22
9. PÓLYA SÁNDOR Pestszentimrei SK 132 21
10. BARATH MÁTÉ Budapest Heroes SE 126 21
11. HEBLING GÁBOR Híd-Unió SE I `Varán 126 18
12. CSATLÓS DÁVID Pénzügyőr SE II. 121 19
13. VÁRADI VIKTOR HÍD-UNIO SE II 120 23
14. GADÁCSI DÁVID Pestszentimrei SK 118 19
15. ILLÉS RICHÁRD KEAC 115 22
16. SIMON ZOLTÁN Külker SC 98 15
17. BORBÁS MÁTÉ Híd-Unió SE I `Varán 97 16
18. HAGYMÁSI ZSOLT Magyar Telekom DSC 97 24
19. TÓTHPÁL BALÁZS KRISZTIÁN Emericus KSE ifjúság 95 21
20. BAUECKER ÁDÁM Rufusz CTSE 93 17
21. SZARVAS ATTILA Budai Farkasok NKFT 93 20
22. PÁSZTOR GÁBOR KEAC 88 18
23. KOVÁCS MÁRTON KEAC 87 20
24. KAJZINGER CSABA XIII. ÖTE 85 23
25. PATAKI PÉTER HÍD-UNIO SE II 84 24
26. FÜREDI ZOLTÁN Külker SC 81 23
27. MARKÓ ANDRÁS Pénzügyőr SE II. 80 22
28. VINCZE SÁNDOR Pestszentimrei SK 80 22
29. GYÖNGYÖSI SZABOLCS KEAC 79 17
30. HAMAR LÁSZLÓ Budapest Heroes SE 77 23
31. TÓTH CSABA Külker SC 76 18
32. PEKÁROVICS ZOLTÁN Budapest Wolves 75 19
33. GYÖNGYÖSI CSABA Budapest Heroes SE 74 23
34. TÓTH ZOLTÁN HÍD-UNIO SE II 74 22
35. SEJLINGER KOLOS Budai Farkasok NKFT 71 13
36. SCHRAMMEL BENCE XIII. ÖTE 69 22
37. CSEH PÉTER Magyar Telekom DSC 67 20
38. BORBÉLY ÁRPÁD Rufusz CTSE 66 17
39. HUBAY MÁTYÁS Budapest Wolves 66 20
40. IVÁNKOVICS PÉTER Híd-Unió SE I `Varán 66 19
41. SZIRMAI RÓBERT Rufusz CTSE 66 20
42. MATUSZKA BALÁZS Budai Farkasok NKFT 65 9
43. NÁCSA BALÁZS XIII. ÖTE 65 8
44. JURÁNYI DÉNES Emericus KSE ifjúság 64 20
45. KOROM GÁBOR Budai Farkasok NKFT 64 19
46. CSÁKI DÁNIEL KEAC 62 14
47. KELEMEN KÁROLY Magyar Telekom DSC 62 17
48. NAGY ROLAND Budai Farkasok NKFT 61 17
49. BELSŐ DÁNIEL Külker SC 60 11
50. HEGEDŰS ZOLTÁN Rufusz CTSE 60 18
51. ZELOVICH GÁBOR HÍD-UNIO SE II 60 11
52. VERES MÁTÉ Pestszentimrei SK 59 16
53. LUKÁCS GÉZA Külker SC 58 16
54. AKKERMAN TAMÁS Rufusz CTSE 57 22
55. SZABÓ ISTVÁN XIII. ÖTE 55 18
56. SZTANKOVICS PATRIK Budai Farkasok NKFT 53 11
57. KONCZ LÁSZLÓ Magyar Telekom DSC 51 19
58. KOROM MIHÁLY Budai Farkasok NKFT 51 24
59. NAGY BALÁZS Budai Farkasok NKFT 50 10
60. PÁL ENDRE Pénzügyőr SE II. 48 23
61. BALÁSSY ZOLTÁN Magyar Telekom DSC 47 18
62. ILLÉS BALÁZS LÁSZLÓ XIII. ÖTE 47 21
63. MIKLÓS ALEX Budai Farkasok NKFT 47 8
64. FONT ISTVÁN Emericus KSE ifjúság 46 7
65. PAP ÁRON KEAC 45 8
66. SÁRI TAMÁS Rufusz CTSE 44 16
67. CSEH ISTVÁN Magyar Telekom DSC 43 22
68. CZINEGE LÁSZLÓ Budapest Heroes SE 42 23
69. KEREK MARCELL ATTILA Pestszentimrei SK 41 22
70. TÓTH ADRIÁN Budapest Heroes SE 41 18
71. SZÉLPÁL IMRE Pestszentimrei SK 40 15
72. VÉGVÁRI ZSOLT Budapest Wolves 40 22
73. KONDACS KRISZTIÁN Külker SC 39 16
74. KOROM GÁBOR Budai Farkasok NKFT 39 22
75. MÁRKU MARTIN Pénzügyőr SE II. 39 21
76. LASSÁN LEVENTE KEAC 38 17
77. VARGA ZSOLT KÁLMÁN Pénzügyőr SE II. 38 23
78. BUGYA ZOLTÁN KEAC 37 5
79. KOVÁCS MIKLÓS IFJ. Pénzügyőr SE II. 37 21
80. DIGRUBER MÁRK XIII. ÖTE 36 20
81. MACSKÁSI ÁDÁM Híd-Unió SE I `Varán 36 16
82. MAJOR LÁSZLÓ Budai Farkasok NKFT 35 22
83. SZÉLL DOMONKOS Budapest Wolves 35 24
84. KOVÁCS KRISZTIÁN Pestszentimrei SK 34 23
85. PAPP ZOLTÁN Pénzügyőr SE II. 34 23
86. TÓTH ANTAL XIII. ÖTE 34 24
87. BALLA RICHÁRD GERGELY Pénzügyőr SE II. 33 12
88. CZIPÓ ÁRON Budapest Wolves 33 20
89. PAUL JÓZEF Külker SC 33 17
90. ÁBRAHÁM ANDRÁS DÁNIEL Budapest Wolves 32 18
91. AGÓCS ISTVÁN Külker SC 32 20
92. HEGEDÜS ERVIN HÍD-UNIO SE II 32 12
93. MIG BALÁZS Emericus KSE ifjúság 32 22
94. PÁL CSABA Emericus KSE ifjúság 32 21
95. HORVÁTH SÁNDOR Pénzügyőr SE II. 31 14
96. KRISTON ATTILA Rufusz CTSE 31 16
97. VARGA SÁNDOR Magyar Telekom DSC 31 8
98. ZEMLÉNYI BOTOND Emericus KSE ifjúság 31 20
99. ENDRÉDI LÁSZLÓ Pestszentimrei SK 29 6
100. KISBENEDEK DÁNIEL XIII. ÖTE 29 20
101. ROZGONYI RÓBERT Emericus KSE ifjúság 29 19
102. MAJERCSIK ZOLTÁN Pestszentimrei SK 28 22
103. NAGY TAMÁS LÁSZLÓ Emericus KSE ifjúság 28 22
104. MENYHÁRT ZOLTÁN XIII. ÖTE 27 12
105. SOÓS JÓZSEF Budapest Heroes SE 27 20
106. NEMES KOPPÁNY Híd-Unió SE I `Varán 26 22
107. RÉV DÁNIEL Rufusz CTSE 26 19
108. TOMOR BÉLA Budai Farkasok NKFT 26 13
109. EKE RÓBERT Magyar Telekom DSC 25 11
110. FARKAS BENCE Budai Farkasok NKFT 25 13
111. KALOCSAI GÁBOR Külker SC 25 17
112. LEHEL GÉZA Pestszentimrei SK 25 19
113. SÁNDOR ISTVÁN Budapest Heroes SE 25 21
114. VIRÁGOS ISTVÁN Pestszentimrei SK 25 22
115. PAÁL ÁKOS Híd-Unió SE I `Varán 24 11
116. PÁLHEGYI JÁNOS Külker SC 24 20
117. SZUDÁREVITY DÁNIEL KEAC 24 10
118. PAMULA KRISZTIÁN Budapest Heroes SE 23 18
119. FÁBIÁN ZOLTÁN Rufusz CTSE 22 23
120. FANÓ JÓZSEF Magyar Telekom DSC 22 8
121. MOLNÁR ISTVÁN Híd-Unió SE I `Varán 22 13
122. DANKHÁZI MIKLÓS KEAC 21 13
123. HORVÁTH ANTAL Rufusz CTSE 21 4
124. PANTNER TAMÁS Pestszentimrei SK 21 14
125. ÁCS TAMÁS Budapest Wolves 20 14
126. SZABÓ BENCE Budapest Wolves 20 15
127. MARTON ROLAND KEAC 19 13
128. SZABÓ NORBERT Rufusz CTSE 19 17
129. VEREBES ZOLTÁN HÍD-UNIO SE II 19 18
130. AMLER ZOLTÁN HÍD-UNIO SE II 18 20
131. BALÁSSY ZSOLT Magyar Telekom DSC 18 7
132. ÓVÁRY SZABOLCS Pestszentimrei SK 18 11
133. SILVAS JÁNOS Emericus KSE ifjúság 18 11
134. AHMETOVICS DAMIR Budai Farkasok NKFT 17 19
135. CSEH ZOLTÁN Külker SC 17 12
136. LÉNÁRT ZOLTÁN Külker SC 16 15
137. SCHENK BALÁZS Budapest Heroes SE 16 17
138. SZABÓ NORBERT Híd-Unió SE I `Varán 16 9
139. TIRIER DANIEL ANASTASIOS XIII. ÖTE 16 4
140. ERDÉLYI ZSOLT Budapest Wolves 15 5
141. OVIDIU KRISZTIÁN Emericus KSE ifjúság 15 4
142. JUHÁSZ GÁBOR Budapest Wolves 14 6
143. KISPÁL GERGELY Budapest Wolves 14 18
144. KOVÁCS GÁBOR Híd-Unió SE I `Varán 14 16
145. MANTA ALEXANDRU HORATIU XIII. ÖTE 14 21
146. PÉTERVÁRI SOMA ZOLTÁN Magyar Telekom DSC 14 6
147. BODRÁCSKA MÁRK Emericus KSE ifjúság 13 12
148. MAKAI GERGELY Budapest Heroes SE 13 21
149. LAKATOS GÁBOR MIKLÓS HÍD-UNIO SE II 12 14
150. BAKOS ZOLTÁN Rufusz CTSE 11 15
151. GŐCZE GERGELY Pestszentimrei SK 11 4
152. KRZYZEWSKY MÁRK KEAC 11 22
153. LEITOLD ZOLTÁN Külker SC 11 14
154. BALLA GYULA Pénzügyőr SE II. 10 23
155. GALKÓ ÁDÁM Pénzügyőr SE II. 10 9
156. WÉBER DOMONKOS Magyar Telekom DSC 10 5
157. JOBBÁGY BÁLINT Budapest Wolves 9 7
158. STEFÁN ZSOLT Külker SC 9 21
159. VÉKONY BALÁZS XIII. ÖTE 9 7
160. CSIBA ISTVÁN Pénzügyőr SE II. 8 19
161. DICSÉRDI ÁDÁM Budapest Heroes SE 8 7
162. GYŐRI ISTVÁN Külker SC 8 11
163. JUHÁSZ GÁBOR Emericus KSE ifjúság 8 19
164. KILIN SÁNDOR Pénzügyőr SE II. 8 7
165. RÉTLAKI GERGELY Híd-Unió SE I `Varán 8 6
166. DALICSEK ZOLTÁN Híd-Unió SE I `Varán 7 22
167. FARKAS BÁLINT XIII. ÖTE 7 8
168. LUGOSI FERENC Pestszentimrei SK 7 6
169. ULICZA ZSOLT Híd-Unió SE I `Varán 7 20
170. BÁLINT CSABA Pestszentimrei SK 6 17
171. LENDVAY CSONGOR Budai Farkasok NKFT 6 12
172. TÓTH ANDRÁS Budapest Heroes SE 6 3
173. HAJDU ZOLTÁN Magyar Telekom DSC 5 8
174. LAKATOS ANDRÁS HÍD-UNIO SE II 5 16
175. SZONDERIK LÁSZLÓ KEAC 5 12
176. VALOVICS ATTILA KEAC 5 2
177. EKE GÁBOR Magyar Telekom DSC 4 2
178. HORVÁTH GYÖRGY Pestszentimrei SK 4 17
179. HORVÁTH IMRE Pestszentimrei SK 4 3
180. NYIKA JÁNOS HÍD-UNIO SE II 4 15
181. UJJADY ÁRPÁD Budapest Wolves 4 13
182. KORCZ ISTVÁN Budapest Heroes SE 3 20
183. KUTI NÁNDOR HÍD-UNIO SE II 3 6
184. TANKÓCZI ZSOMBOR XIII. ÖTE 3 10
185. BÉKI TAMÁS Magyar Telekom DSC 2 24
186. DONA PÉTER Budapest Wolves 2 5
187. HARTUNG GYÖRGY KEAC 2 1
188. KUTI SEBESTYÉN HÍD-UNIO SE II 2 20
189. SZEBENSZKI ATTILA Pestszentimrei SK 2 7
190. FERENCZI KRISZTIÁN Budapest Wolves 1 6
191. FILÁKOVITY ZSOLT Magyar Telekom DSC 1 19
192. FORGÓ ZOLTÁN Budapest Heroes SE 1 12
193. LUKÁCS ZSOLT Híd-Unió SE I `Varán 1 1
194. NAGY TIBOR Budapest Heroes SE 1 5
195. SZALAI LÁSZLÓ Pénzügyőr SE II. 1 2
196. TAKÁCS GÁBOR XIII. ÖTE 1 4
197. TOR TAMÁS XIII. ÖTE 1 9
198. ADORJÁNI KRISZTIÁN Pestszentimrei SK 0 23
199. CZOMBOS GÁBOR Budapest Wolves 0 17
200. FARAGÓ GÁBOR Rufusz CTSE 0 10
201. FARKAS BÁLINT Emericus KSE ifjúság 0 21
202. FARKAS DÁVID Pénzügyőr SE II. 0 13
203. GÓLYA ANDRÁS Külker SC 0 14
204. GOMBÁS BALÁZS Emericus KSE ifjúság 0 21
205. GYETVAI ISTVÁN Budapest Heroes SE 0 7
206. GYURKÓ LÁSZLÓ Pestszentimrei SK 0 23
207. HALÁSZ JÁNOS KEAC 0 23
208. HORVÁTH ZSOLT Pestszentimrei SK 0 1
209. JUHÁSZ GERGELY Emericus KSE ifjúság 0 1
210. KASZA DÉNES Budapest Heroes SE 0 1
211. KISS LAJOS Rufusz CTSE 0 21
212. LENDVAY ENDRE Budai Farkasok NKFT 0 2
213. LIZICZAY SÁNDOR DR. Külker SC 0 23
214. MAJOROS CSABA Budapest Wolves 0 16
215. MARJOS ATTILA LÁSZLÓ Magyar Telekom DSC 0 7
216. NAGYÉRI NORBERT Híd-Unió SE I `Varán 0 19
217. PALKÓ TAMÁS ATTILA HÍD-UNIO SE II 0 21
218. PAPP GÁBOR XIII. ÖTE 0 18
219. PÉNTEK MÁRTON Híd-Unió SE I `Varán 0 21
220. PETROVSZKI BALÁZS Budai Farkasok NKFT 0 6
221. PETROVSZKI GÁBOR Budai Farkasok NKFT 0 20
222. SCHRÖTTER TAMÁS Pénzügyőr SE II. 0 20
223. SETZKA DÁVID HÍD-UNIO SE II 0 6
224. SZAKÁCS BÁLINT BENEDEK Budai Farkasok NKFT 0 12
225. SZALAY ZSOLT Pénzügyőr SE II. 0 1
226. SZULICS FLÓRIÁN Budapest Heroes SE 0 21
227. TÓTH LÁSZLÓ KEAC 0 2
228. VÉGVÁRI ANDRÁS Budapest Wolves 0 13
229. VELLADICS DEZSŐ XIII. ÖTE 0 24
230. VONA DEMETER Budapest Wolves 0 2
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó