Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Férfi Ifjúsági III. osztály Észak
2017. szeptember 24. vasárnap
14:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - Csömöri SSZN KFT 24 - 42
16:00 Solymári SC - Bp. Elektromos SE 29 - 35
16:00 TFSE-KSI - Pilisvörösvári KSK 55 - 6
17:00 Budakalászi SC - Gödöllői KC 17 - 44
2017. szeptember 28. csütörtök
18:30 VS Dunakeszi - Budapesti Honvéd SE 37 - 34
2017. szeptember 30. szombat
16:00 Budapesti Honvéd SE - Budakalászi SC 44 - 13
2017. október 1. vasárnap
11:00 Bp. Elektromos SE - VS Dunakeszi 39 - 39
17:30 Csömöri SSZN KFT - TFSE-KSI 19 - 19
18:00 Pilisvörösvári KSK - Solymári SC 14 - 55
18:00 Gödöllői KC - Salgótarjáni Strandépítők 31 - 37
2017. október 7. szombat
14:00 Salgótarjáni Strandépítők - Budapesti Honvéd SE 32 - 31
16:30 Csömöri SSZN KFT - Solymári SC 37 - 21
18:00 VS Dunakeszi - Pilisvörösvári KSK 62 - 16
2017. október 8. vasárnap
11:00 TFSE-KSI - OKTAT60 Hatvani KSZSE 39 - 22
12:00 Budakalászi SC - Bp. Elektromos SE 14 - 38
2017. október 14. szombat
14:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - Solymári SC 30 - 37
16:00 Budapesti Honvéd SE - Gödöllői KC 41 - 16
16:30 Csömöri SSZN KFT - VS Dunakeszi 26 - 30
2017. október 15. vasárnap
13:00 Bp. Elektromos SE - Salgótarjáni Strandépítők 44 - 33
18:00 Pilisvörösvári KSK - Budakalászi SC 27 - 31
2017. október 21. szombat
10:00 VS Dunakeszi - OKTAT60 Hatvani KSZSE 44 - 29
18:00 Gödöllői KC - Bp. Elektromos SE 28 - 42
2017. október 22. vasárnap
12:00 Budakalászi SC - Csömöri SSZN KFT 14 - 35
16:00 Solymári SC - TFSE-KSI 32 - 40
18:00 Salgótarjáni Strandépítők - Pilisvörösvári KSK 46 - 27
2017. november 4. szombat
10:00 VS Dunakeszi - TFSE-KSI 33 - 35
16:30 Csömöri SSZN KFT - Salgótarjáni Strandépítők 25 - 23
2017. november 5. vasárnap
11:00 Bp. Elektromos SE - Budapesti Honvéd SE 31 - 29
12:00 Pilisvörösvári KSK - Gödöllői KC 21 - 32
14:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - Budakalászi SC 32 - 32
2017. november 11. szombat
14:00 VS Dunakeszi - Solymári SC 42 - 28
16:00 Budapesti Honvéd SE - Pilisvörösvári KSK 52 - 10
18:00 Gödöllői KC - Csömöri SSZN KFT 24 - 27
2017. november 12. vasárnap
17:00 Budakalászi SC - TFSE-KSI 23 - 45
18:00 Salgótarjáni Strandépítők - OKTAT60 Hatvani KSZSE 38 - 34
2017. november 18. szombat
14:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - Gödöllői KC 29 - 30
15:30 Pilisvörösvári KSK - Bp. Elektromos SE 16 - 37
16:30 Csömöri SSZN KFT - Budapesti Honvéd SE 26 - 28
2017. november 19. vasárnap
16:00 Solymári SC - Budakalászi SC 41 - 25
17:00 TFSE-KSI - Salgótarjáni Strandépítők 25 - 22
2017. november 25. szombat
16:00 Budapesti Honvéd SE - OKTAT60 Hatvani KSZSE 49 - 28
2017. november 26. vasárnap
11:00 Bp. Elektromos SE - Csömöri SSZN KFT 34 - 29
17:00 Budakalászi SC - VS Dunakeszi 26 - 48
18:00 Salgótarjáni Strandépítők - Solymári SC 35 - 34
18:00 Gödöllői KC - TFSE-KSI 30 - 39
2017. december 1. péntek
16:45 Solymári SC - Gödöllői KC 35 - 30
2017. december 2. szombat
12:00 VS Dunakeszi - Salgótarjáni Strandépítők 48 - 25
16:30 Csömöri SSZN KFT - Pilisvörösvári KSK 42 - 19
2017. december 3. vasárnap
11:00 TFSE-KSI - Budapesti Honvéd SE 29 - 41
14:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - Bp. Elektromos SE 27 - 43
2017. december 9. szombat
16:00 Budapesti Honvéd SE - Solymári SC 37 - 24
2017. december 10. vasárnap
11:00 Bp. Elektromos SE - TFSE-KSI 35 - 37
18:00 Salgótarjáni Strandépítők - Budakalászi SC 43 - 21
18:00 Pilisvörösvári KSK - OKTAT60 Hatvani KSZSE 28 - 33
18:00 Gödöllői KC - VS Dunakeszi 27 - 36
2018. február 17. szombat
15:00 Budapesti Honvéd SE - VS Dunakeszi 33 - 32
16:30 Csömöri SSZN KFT - OKTAT60 Hatvani KSZSE 35 - 23
2018. február 18. vasárnap
13:00 Bp. Elektromos SE - Solymári SC 42 - 28
17:00 Gödöllői KC - Budakalászi SC 26 - 17
18:00 Pilisvörösvári KSK - TFSE-KSI 17 - 54
2018. február 23. péntek
17:00 Solymári SC - Pilisvörösvári KSK 44 - 20
2018. február 24. szombat
10:00 TFSE-KSI - Csömöri SSZN KFT 27 - 25
18:00 VS Dunakeszi - Bp. Elektromos SE 39 - 28
2018. február 25. vasárnap
12:00 Budakalászi SC - Budapesti Honvéd SE 19 - 46
18:00 Salgótarjáni Strandépítők - Gödöllői KC 26 - 23
2018. március 3. szombat
14:00 Solymári SC - Csömöri SSZN KFT 27 - 27
15:00 Budapesti Honvéd SE - Salgótarjáni Strandépítők 32 - 24
2018. március 4. vasárnap
13:00 Bp. Elektromos SE - Budakalászi SC 38 - 16
14:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - TFSE-KSI 25 - 41
18:00 Pilisvörösvári KSK - VS Dunakeszi 18 - 51
2018. március 10. szombat
14:00 Solymári SC - OKTAT60 Hatvani KSZSE 45 - 30
16:00 Gödöllői KC - Budapesti Honvéd SE 23 - 36
18:00 Salgótarjáni Strandépítők - Bp. Elektromos SE 28 - 22
2018. március 11. vasárnap
12:00 Budakalászi SC - Pilisvörösvári KSK 39 - 25
19:00 VS Dunakeszi - Csömöri SSZN KFT 39 - 27
2018. március 17. szombat
11:00 TFSE-KSI - Solymári SC 32 - 31
2018. március 18. vasárnap
13:00 Bp. Elektromos SE - Gödöllői KC 32 - 19
14:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - VS Dunakeszi 31 - 39
16:30 Csömöri SSZN KFT - Budakalászi SC 48 - 21
18:00 Pilisvörösvári KSK - Salgótarjáni Strandépítők 20 - 30
2018. március 20. kedd
20:30 TFSE-KSI - VS Dunakeszi 30 - 38
2018. március 24. szombat
15:00 Budapesti Honvéd SE - Bp. Elektromos SE 30 - 21
2018. március 25. vasárnap
12:00 Budakalászi SC - OKTAT60 Hatvani KSZSE 27 - 30
17:00 Gödöllői KC - Pilisvörösvári KSK 31 - 14
18:00 Salgótarjáni Strandépítők - Csömöri SSZN KFT 25 - 29
2018. április 7. szombat
16:00 Salgótarjáni Strandépítők - VS Dunakeszi 28 - 32
2018. április 14. szombat
12:00 Pilisvörösvári KSK - Budapesti Honvéd SE 10 - 58
14:00 Solymári SC - VS Dunakeszi 27 - 40
2018. április 15. vasárnap
14:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - Salgótarjáni Strandépítők 24 - 32
16:00 TFSE-KSI - Budakalászi SC 45 - 26
17:30 Csömöri SSZN KFT - Gödöllői KC 26 - 16
2018. április 21. szombat
15:00 Budapesti Honvéd SE - Csömöri SSZN KFT 27 - 22
2018. április 22. vasárnap
12:00 Budakalászi SC - Solymári SC 35 - 42
13:00 Bp. Elektromos SE - Pilisvörösvári KSK 52 - 20
17:00 Gödöllői KC - OKTAT60 Hatvani KSZSE 39 - 27
18:00 Salgótarjáni Strandépítők - TFSE-KSI 34 - 29
2018. április 28. szombat
11:00 TFSE-KSI - Gödöllői KC 33 - 23
14:00 Solymári SC - Salgótarjáni Strandépítők 32 - 30
14:00 VS Dunakeszi - Budakalászi SC 45 - 21
16:30 Csömöri SSZN KFT - Bp. Elektromos SE 21 - 20
2018. április 29. vasárnap
14:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - Budapesti Honvéd SE 18 - 38
2018. május 2. szerda
18:30 VS Dunakeszi - Gödöllői KC 38 - 30
2018. május 5. szombat
15:00 Budapesti Honvéd SE - TFSE-KSI 36 - 31
2018. május 6. vasárnap
13:00 Bp. Elektromos SE - OKTAT60 Hatvani KSZSE 39 - 36
14:00 Pilisvörösvári KSK - Csömöri SSZN KFT 18 - 54
17:00 Gödöllői KC - Solymári SC 38 - 34
2018. május 13. vasárnap
12:00 Budakalászi SC - Salgótarjáni Strandépítők 22 - 36
14:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - Pilisvörösvári KSK 39 - 27
16:00 Solymári SC - Budapesti Honvéd SE 28 - 42
16:00 TFSE-KSI - Bp. Elektromos SE 22 - 25
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. VS Dunakeszi 20 17 1 2 812 558 254 35
2. Budapesti Honvéd SE 20 17 0 3 764 474 290 34
3. TFSE-KSI 20 14 1 5 707 543 164 29
4. Bp. Elektromos SE 20 14 1 5 697 540 157 29
5. Csömöri SSZN KFT 20 12 2 6 622 479 143 26
6. Salgótarjáni Strandépítők 20 12 0 8 627 585 42 24
7. Solymári SC 20 8 1 11 674 661 13 17
8. Gödöllői KC 20 7 0 13 560 607 -47 14
9. OKTAT60 Hatvani KSZSE 20 3 1 16 571 744 -173 7
10. Budakalászi SC 20 2 1 17 459 778 -319 5
11. Pilisvörösvári KSK 20 0 0 20 373 897 -524 -1
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Pilisvörösvári KSK -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. LABONCZ LEVENTE VS Dunakeszi 185 20
2. BALÁZS GÁBOR DÁNIEL Budapesti Honvéd SE 172 20
3. NAGY GERGELY OKTAT60 Hatvani KSZS 166 20
4. NAGY LEVENTE Salgótarjáni Strandé 145 19
5. SZONDI DÁNIEL Csömöri SSZN KFT 128 15
6. PAPP KRISTÓF BÁLINT Solymári SC 122 16
7. BERZÉKY BENCE Solymári SC 111 17
8. VUROM ALEX Salgótarjáni Strandé 111 19
9. KOSIK BALÁZS TFSE-KSI 107 18
10. CSIZMADIA ZSOLT Budapesti Honvéd SE 104 17
11. JÓZSA BALÁZS GÁBOR Gödöllői KC 103 16
12. TÓTH KRISTÓF Budapesti Honvéd SE 100 20
13. NÉMETH MÁRTON Budapesti Honvéd SE 99 11
14. BARNA BÁLINT Csömöri SSZN KFT 98 19
15. JÁVOR SEBESTYÉN VS Dunakeszi 98 18
16. BARANYI MÁTÉ OKTAT60 Hatvani KSZS 95 10
17. NÉMETH KORNÉL Salgótarjáni Strandé 95 19
18. SOÓS BALÁZS VS Dunakeszi 95 16
19. HEGYI TAMÁS Gödöllői KC 87 13
20. HORVÁTH ZOLTÁN Budakalászi SC 84 13
21. FIDEL DOMINIK Bp. Elektromos SE 82 16
22. TÓTH MARCELL BÁLINT Bp. Elektromos SE 81 12
23. HORVÁTH ZSOLT Budakalászi SC 80 19
24. MOLNÁR MÁTÉ OKTAT60 Hatvani KSZS 76 10
25. HRABÁK MIKSA ZALÁN Bp. Elektromos SE 75 19
26. HORVÁTH MARTIN Salgótarjáni Strandé 74 15
27. SZABOLCSI BENCE Bp. Elektromos SE 73 17
28. IMRE VIKTOR OKTAT60 Hatvani KSZS 71 20
29. DANKÓ MÁTYÁS Solymári SC 69 17
30. NÉMETH SZABOLCS Budapesti Honvéd SE 69 17
31. DOBÁK LÁSZLÓ Budakalászi SC 68 16
32. GULYÁS DÁVID Csömöri SSZN KFT 66 19
33. KOVÁCS GERGŐ OKTAT60 Hatvani KSZS 66 19
34. PÁSZTOR IMRE Gödöllői KC 66 17
35. HORÁNSZKY DÉNES Solymári SC 65 17
36. PINTÉR MILÁN LAJOS Solymári SC 65 19
37. FETTER ALBERT TFSE-KSI 64 15
38. TURÁK FÉLIX Csömöri SSZN KFT 64 19
39. MALYA MÁRK TFSE-KSI 63 18
40. PÁVA KRISTÓF Solymári SC 63 19
41. PÁLL TAMÁS VS Dunakeszi 62 16
42. MÓCZÁR TAMÁS MIKLÓS TFSE-KSI 61 13
43. DUDUSCH ILLÉS Pilisvörösvári KSK 60 19
44. SOÓS CSABA Csömöri SSZN KFT 59 16
45. RAD GERGELY Budapesti Honvéd SE 58 19
46. EDÉNYI KRISTÓF Bp. Elektromos SE 56 8
47. TÓTH FEKETE BARNABÁS Csömöri SSZN KFT 56 18
48. KALMÁR ROLAND VS Dunakeszi 55 20
49. CSÁNYI ROLAND TFSE-KSI 54 16
50. FARKAS DOMONKOS Gödöllői KC 54 16
51. SEBESTYÉN MÁRTON Solymári SC 53 13
52. BATTAI MARCELL VS Dunakeszi 51 19
53. IVANICA JÁKOB Bp. Elektromos SE 51 13
54. CSAVAJDA GERGELY VS Dunakeszi 50 15
55. BLAHÓ BALÁZS Pilisvörösvári KSK 48 19
56. LÖVEI MÁRK TFSE-KSI 48 10
57. SOÓS PATRIK Pilisvörösvári KSK 48 17
58. DÓSA BALÁZS Bp. Elektromos SE 47 18
59. BANGA ROLAND GYÖRGY TFSE-KSI 46 18
60. KRÍZS DÁVID Salgótarjáni Strandé 45 15
61. PÓCS ZOLTÁN KÁROLY TFSE-KSI 44 18
62. TÓTH BENCE Bp. Elektromos SE 44 16
63. GYETVAI CSABA Salgótarjáni Strandé 43 19
64. LISZKAI RICHÁRD Pilisvörösvári KSK 43 15
65. HÁZI BALÁZS Bp. Elektromos SE 42 9
66. BRÉDA PÉTER Gödöllői KC 40 16
67. CURPAS MARCELL TFSE-KSI 39 17
68. KOVÁCS PÉTER BENCE TFSE-KSI 39 18
69. DAJKA MIKLÓS Gödöllői KC 38 15
70. KISS BENCE Bp. Elektromos SE 38 13
71. PÁL SZABOLCS Budapesti Honvéd SE 38 18
72. VILHELM TAMÁS Gödöllői KC 38 15
73. KŐMÜVES MÁRTON Gödöllői KC 37 15
74. BÁN BALÁZS VS Dunakeszi 36 18
75. FÁBIÁN MÁTÉ Solymári SC 36 17
76. KUNSZT BENEDEK VS Dunakeszi 35 18
77. BARTHA MÁTÉ Bp. Elektromos SE 34 18
78. CSONKA ISTVÁN GERGELY Budakalászi SC 34 12
79. ZAJÁCZ TIBOR Pilisvörösvári KSK 34 10
80. MARTIN MILÁN VS Dunakeszi 33 8
81. BAKÓ VIKTOR TFSE-KSI 32 17
82. KABÓK ERIK Salgótarjáni Strandé 32 19
83. KAPDOS JÁNOS Gödöllői KC 32 15
84. MUZSLAY IVÁN Budapesti Honvéd SE 32 20
85. HEGEDÜS MARTIN Pilisvörösvári KSK 31 7
86. MILBICH MARTIN Solymári SC 31 14
87. KÜRTÖSI MÁTÉ Budakalászi SC 28 19
88. SEBESTYÉN DÁNIEL Solymári SC 28 20
89. KOTHENCZ KRISTÓF VS Dunakeszi 27 16
90. VÁMOS MILÁN Pilisvörösvári KSK 26 17
91. FEHÉR MARTIN OKTAT60 Hatvani KSZS 25 20
92. KEDVES HUGÓ OKTAT60 Hatvani KSZS 25 5
93. REDNIC OLIVÉR VS Dunakeszi 25 14
94. BALÁZS GERGŐ Bp. Elektromos SE 22 5
95. TIBOLYA DÁVID VS Dunakeszi 22 19
96. FEKETE ÁDÁM FERENC Budakalászi SC 21 16
97. FORSTHOFFER PÉTER Csömöri SSZN KFT 21 16
98. ÖRDÖG BENDEGÚZ Csömöri SSZN KFT 21 13
99. TAKÁCS MILÁN OKTAT60 Hatvani KSZS 21 11
100. MOLNÁR PÉTER Pilisvörösvári KSK 16 9 20 12
Solymári SC 4 3
101. PINTÉR MEDÁRD Budakalászi SC 20 14
102. RÁC BENEDEK Budakalászi SC 20 17
103. SCHUSZTER BENCE Budakalászi SC 20 10
104. SOÓS HUNOR Csömöri SSZN KFT 20 15
105. FARKAS SIMON Budapesti Honvéd SE 19 11
106. KITKA DÁVID SÁNDOR Budapesti Honvéd SE 19 13
107. NAGY ÁDÁM Pilisvörösvári KSK 18 8
108. PITLIK MARCELL Gödöllői KC 18 5
109. ERDEI GÁBOR MÁRK Budapesti Honvéd SE 4 2 17 10
VS Dunakeszi 13 8
110. HÁMORI ANDRÁS Salgótarjáni Strandé 17 11
111. KÉPES PÉTER Budapesti Honvéd SE 17 16
112. MADARÁSZ ERIK ZSOLT Budapesti Honvéd SE 9 9 17 18
VS Dunakeszi 8 9
113. VAJNAI MIKLÓS Budakalászi SC 17 7
114. LACZKÓ BÁLINT ÁDÁM Solymári SC 16 18
115. SIMON BARNABÁS TFSE-KSI 15 11
116. PETRI DÉNES Budakalászi SC 14 17
117. SCHILL CSABA ROLAND Pilisvörösvári KSK 14 19
118. BERECZ BOTOND Csömöri SSZN KFT 12 9
119. CSERMELY ÁBEL Gödöllői KC 12 14
120. HETÉNYI CSONGOR ÁDÁM Bp. Elektromos SE 12 6
121. NÉMET TRISZTÁN Budapesti Honvéd SE 11 4
122. PETRI ÁDÁM Budakalászi SC 11 15
123. DÓCZI BOTOND TFSE-KSI 10 4
124. SCHRÖTTER ÁKOS OKTAT60 Hatvani KSZS 10 16
125. DOLESCHALL ÁRON VS Dunakeszi 9 7
126. HERCZEG SÁMUEL TFSE-KSI 9 14
127. IGNÁCZ ÁRON Budapesti Honvéd SE 9 8
128. MAJER SOMA Solymári SC 9 7
129. MIKLÁN KRISTÓF TFSE-KSI 9 16
130. RÉPÁS DOMINIK Salgótarjáni Strandé 9 8
131. TÓTH DÁNIEL Bp. Elektromos SE 9 2
132. VÁGNER SZABOLCS Csömöri SSZN KFT 9 11
133. SZULIMANN ZOLTÁN Pilisvörösvári KSK 8 15
134. LÉVAI OLIVÉR Budakalászi SC 7 9
135. SZANYI SZABOLCS Salgótarjáni Strandé 7 8
136. BESZE GERGŐ Salgótarjáni Strandé 6 6
137. BODÓ NORBERT OKTAT60 Hatvani KSZS 6 17
138. HUSZTI ZALÁN Budakalászi SC 6 13
139. MONORI DÁNIEL Salgótarjáni Strandé 6 7
140. SZABÓ LÁSZLÓ ÁDÁM TFSE-KSI 6 9
141. WÉBER SZABOLCS Pilisvörösvári KSK 6 3
142. FERENCZ KRISTÓF Bp. Elektromos SE 5 10
143. TÓTH GERGELY JÁNOS Csömöri SSZN KFT 5 8
144. DURUCZ TAMÁS Gödöllői KC 4 17
145. FODOR DOMINIK OKTAT60 Hatvani KSZS 4 19
146. GAÁL DONÁT VS Dunakeszi 4 7
147. HULLÁN BÁNK Csömöri SSZN KFT 4 8
148. KOVÁCS BÁLINT Gödöllői KC 4 5
149. SERES MÁTÉ Csömöri SSZN KFT 4 3
150. JÁRAI ÁDÁM Budakalászi SC 3 5
151. KOCSIS GÁBOR Gödöllői KC 3 6
152. MURÁRIK MÁTÉ TAMÁS TFSE-KSI 3 12
153. VASAS BERTOLD OKTAT60 Hatvani KSZS 3 14
154. BŐSZ ROLAND Budakalászi SC 2 2
155. ENYEDI BENCE VS Dunakeszi 2 12
156. FICSÓR GERGELY Budapesti Honvéd SE 2 2
157. HORVÁTH ZALÁN Budapesti Honvéd SE 2 7
158. KISS LEVENTE ATTILA Budakalászi SC 2 4
159. NAGY GÁBOR VS Dunakeszi 2 4
160. PETZ ROLAND Solymári SC 2 19
161. VATI GÁBOR MIHÁLY TFSE-KSI 2 16
162. VOGYERACZKI PÉTER Pilisvörösvári KSK 2 17
163. BALOG PÉTER OKTAT60 Hatvani KSZS 1 8
164. GYIMESI BENEDEK Bp. Elektromos SE 1 17
165. KÁTAI MÁTÉ OKTAT60 Hatvani KSZS 1 20
166. KOMÉTH MÁRK OKTAT60 Hatvani KSZS 1 10
167. KUTI KRISZTIÁN ATTILA Salgótarjáni Strandé 1 19
168. SÁVAI LEVENTE TFSE-KSI 1 18
169. TOMANCSEK MARCELL Csömöri SSZN KFT 1 18
170. VARGA ROLAND Gödöllői KC 1 2
171. VÖRÖS ZSOLT Pilisvörösvári KSK 1 16
172. ANTALÓCZY BOTOND OKTAT60 Hatvani KSZS 0 20
173. BAGYINSZKI ERIK Salgótarjáni Strandé 0 4
174. BÉRES BOTOND Gödöllői KC 0 1
175. BOHÁR KRISZTIÁN Budakalászi SC 0 1
176. BORZAVÁRI DÁNIEL Budakalászi SC 0 1
177. DEMETER DÁNIEL Gödöllői KC 0 6
178. DIMIC IGOR Budakalászi SC 0 7
179. DOMBRÁDI OLIVÉR Budapesti Honvéd SE 0 6
180. ERDEI PÉTER PÁL Budakalászi SC 0 1
181. FAZEKAS ÁDÁM DÉNES Gödöllői KC 0 9
182. FULLAJTÁR ÁKOS VS Dunakeszi 0 8
183. FÜREDI PÉTER Budakalászi SC 0 1
184. HAVASI BENCE VS Dunakeszi 0 19
185. HORVÁTH LEVENTE Budakalászi SC 0 1
186. IVÁDY CSONGOR Budakalászi SC 0 1
187. KÉZDI LÁSZLÓ Pilisvörösvári KSK 0 4
188. KOVÁCS DÁNIEL TIBOR Budapesti Honvéd SE 0 1
189. KUTROVICS KORNÉL ANDRÁS Gödöllői KC 0 19
190. LIU XIN Budakalászi SC 0 1
191. MAJTÉNYI BERTOLD Solymári SC 0 7
192. MAROSI MÁRK Budakalászi SC 0 19
193. MEGYESI RICHÁRD Pilisvörösvári KSK 0 19
194. MOCSÁRI BENEDEK JÓZSEF Budakalászi SC 0 1
195. MOLNÁR BENCE OKTAT60 Hatvani KSZS 0 1
196. NEY GÁBOR Budakalászi SC 0 1
197. OLÁH MÁTÉ Salgótarjáni Strandé 0 19
198. PETROVITY MÁRKÓ Budakalászi SC 0 6
199. PIROS KRISZTIÁN Budapesti Honvéd SE 0 18
200. RASHID DOMINIK Bp. Elektromos SE 0 16
201. RIZ BULCSÚ Csömöri SSZN KFT 0 17
202. SCHIMA DOMONKOS Budakalászi SC 0 1
203. SINKA BALÁZS LÁSZLÓ Gödöllői KC 0 3
204. SZABÓ BENCE Solymári SC 0 17
205. SZABÓ MARCELL Budapesti Honvéd SE 0 19
206. SZÉKELY CSABA ATTILA Solymári SC 0 6
207. TÁBORI MARCELL Salgótarjáni Strandé 0 1
208. TÓTH ÁRON Bp. Elektromos SE 0 16
209. TÓTH BOTOND Budakalászi SC 0 3
210. ZSÁK KRISTÓF Csömöri SSZN KFT 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Szociális Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó