Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Bp. I. o. férfi felnőtt
2015. szeptember 12. szombat
18:15 Rufusz CTSE - Rév TSC II BOB 25 - 26
2015. szeptember 13. vasárnap
08:00 Pestszentimrei SK - Soroksári TE 25 - 20
15:00 TFSE - Emericus KSE 31 - 38
18:00 Rákosmenti KSK - HORT SE II 30 - 20
18:00 Honvéd Zrínyi SE - FSZSE 22 - 28
2015. szeptember 15. kedd
18:45 KRSE - Sirály Életmód SE 35 - 19
2015. szeptember 16. szerda
18:45 Rév TSC II BOB - Honvéd Zrínyi SE 28 - 24
2015. szeptember 19. szombat
08:00 Pestszentimrei SK - Emericus KSE 38 - 28
08:30 HORT SE II - KRSE 23 - 35
18:15 Sirály Életmód SE - Rufusz CTSE 22 - 28
2015. szeptember 20. vasárnap
10:45 FSZSE - TFSE 28 - 24
18:00 Soroksári TE - Rákosmenti KSK 26 - 24
2015. szeptember 23. szerda
19:00 Honvéd Zrínyi SE - Sirály Életmód SE 20 - 20
2015. szeptember 26. szombat
08:30 HORT SE II - Soroksári TE 18 - 30
15:00 TFSE - Rév TSC II BOB 33 - 38
18:00 Rákosmenti KSK - Emericus KSE 29 - 27
2015. szeptember 27. vasárnap
08:00 Pestszentimrei SK - FSZSE 36 - 26
10:45 Rufusz CTSE - KRSE 23 - 28
2015. október 3. szombat
12:00 Soroksári TE - Emericus KSE 22 - 25
2015. október 6. kedd
18:45 KRSE - Honvéd Zrínyi SE 29 - 20
2015. október 7. szerda
18:45 Rév TSC II BOB - Pestszentimrei SK 22 - 31
2015. október 10. szombat
13:45 Rufusz CTSE - HORT SE II 37 - 19
15:15 Sirály Életmód SE - TFSE 20 - 30
2015. október 11. vasárnap
10:45 FSZSE - Rákosmenti KSK 33 - 23
2015. október 17. szombat
09:00 Rákosmenti KSK - Rév TSC II BOB 25 - 30
13:00 HORT SE II - Emericus KSE 28 - 38
2015. október 18. vasárnap
08:00 Pestszentimrei SK - Sirály Életmód SE 30 - 18
12:00 Soroksári TE - FSZSE 22 - 29
18:00 Honvéd Zrínyi SE - Rufusz CTSE 20 - 29
2015. október 20. kedd
18:45 KRSE - TFSE 32 - 27
2015. október 25. vasárnap
18:00 Soroksári TE - TFSE 31 - 22
2015. november 3. kedd
18:45 KRSE - Pestszentimrei SK 15 - 27
2015. november 4. szerda
18:45 Rév TSC II BOB - Soroksári TE 31 - 21
2015. november 7. szombat
13:45 Rufusz CTSE - TFSE 27 - 27
15:15 Sirály Életmód SE - Rákosmenti KSK 19 - 22
2015. november 8. vasárnap
16:00 Emericus KSE - FSZSE 22 - 28
18:00 Honvéd Zrínyi SE - HORT SE II 32 - 25
2015. november 11. szerda
19:30 Soroksári TE - Sirály Életmód SE 26 - 23
2015. november 14. szombat
08:45 HORT SE II - FSZSE 26 - 39
2015. november 15. vasárnap
08:00 Pestszentimrei SK - Rufusz CTSE 27 - 18
16:00 Emericus KSE - Rév TSC II BOB 32 - 35
18:00 Rákosmenti KSK - KRSE 20 - 26
20:00 TFSE - Honvéd Zrínyi SE 25 - 17
2015. november 17. kedd
18:45 KRSE - Soroksári TE 21 - 23
2015. november 21. szombat
13:45 Rufusz CTSE - Rákosmenti KSK 23 - 19
17:00 TFSE - HORT SE II 34 - 21
2015. november 22. vasárnap
10:45 FSZSE - Rév TSC II BOB 28 - 29
16:00 Emericus KSE - Sirály Életmód SE 32 - 23
2015. november 25. szerda
19:45 Soroksári TE - Rufusz CTSE 23 - 22
2015. november 28. szombat
08:30 HORT SE II - Rév TSC II BOB 21 - 33
2015. november 29. vasárnap
08:00 Rákosmenti KSK - Honvéd Zrínyi SE 16 - 15
08:00 Pestszentimrei SK - TFSE 34 - 26
10:45 FSZSE - Sirály Életmód SE 33 - 24
16:00 Emericus KSE - KRSE 27 - 26
2015. december 5. szombat
10:45 KRSE - FSZSE 27 - 18
17:00 TFSE - Rákosmenti KSK 33 - 18
18:15 Sirály Életmód SE - Rév TSC II BOB 22 - 33
2015. december 6. vasárnap
08:00 Pestszentimrei SK - HORT SE II 32 - 22
16:00 Emericus KSE - Rufusz CTSE 34 - 28
18:00 Honvéd Zrínyi SE - Soroksári TE 17 - 17
2015. december 9. szerda
18:45 Rév TSC II BOB - KRSE 28 - 25
2015. december 11. péntek
20:30 HORT SE II - Sirály Életmód SE 23 - 26
2015. december 12. szombat
19:00 Rákosmenti KSK - Pestszentimrei SK 23 - 21
2015. december 13. vasárnap
09:45 FSZSE - Rufusz CTSE 23 - 23
16:00 Emericus KSE - Honvéd Zrínyi SE 28 - 21
2016. február 27. szombat
10:00 HORT SE II - Rákosmenti KSK 27 - 27
2016. február 28. vasárnap
10:15 FSZSE - Honvéd Zrínyi SE 24 - 15
13:30 Soroksári TE - Pestszentimrei SK 23 - 22
16:00 Emericus KSE - TFSE 22 - 25
16:15 Sirály Életmód SE - KRSE 26 - 30
2016. március 1. kedd
18:45 KRSE - HORT SE II 47 - 24
2016. március 2. szerda
18:45 Rév TSC II BOB - Rufusz CTSE 32 - 23
2016. március 6. vasárnap
09:45 Rufusz CTSE - Sirály Életmód SE 24 - 25
12:00 TFSE - FSZSE 31 - 28
15:00 Rákosmenti KSK - Soroksári TE 25 - 30
16:00 Emericus KSE - Pestszentimrei SK 30 - 29
18:00 Honvéd Zrínyi SE - Rév TSC II BOB 21 - 31
2016. március 12. szombat
09:00 Soroksári TE - HORT SE II 28 - 18
10:00 Honvéd Zrínyi SE - Pestszentimrei SK 16 - 28
11:15 FSZSE - KRSE 20 - 19
2016. március 16. szerda
18:45 Rév TSC II BOB - TFSE 46 - 30
2016. március 19. szombat
10:45 Sirály Életmód SE - Honvéd Zrínyi SE 19 - 19
2016. március 20. vasárnap
09:45 FSZSE - Pestszentimrei SK 15 - 23
16:00 Emericus KSE - Rákosmenti KSK 24 - 21
2016. március 22. kedd
18:45 KRSE - Rufusz CTSE 28 - 15
2016. április 1. péntek
20:15 HORT SE II - Rufusz CTSE 27 - 33
2016. április 2. szombat
11:00 TFSE - Sirály Életmód SE 36 - 24
2016. április 3. vasárnap
08:00 Pestszentimrei SK - Rév TSC II BOB 22 - 17
10:15 Rákosmenti KSK - FSZSE 25 - 28
16:00 Emericus KSE - Soroksári TE 28 - 21
18:00 Honvéd Zrínyi SE - KRSE 25 - 25
2016. április 9. szombat
10:15 Sirály Életmód SE - Pestszentimrei SK 24 - 29
11:00 TFSE - KRSE 28 - 18
2016. április 10. vasárnap
10:00 Rév TSC II BOB - Rákosmenti KSK 34 - 15
10:15 FSZSE - Soroksári TE 31 - 26
16:00 Emericus KSE - HORT SE II 37 - 22
17:45 Rufusz CTSE - Honvéd Zrínyi SE 24 - 17
2016. április 13. szerda
19:45 Soroksári TE - Rév TSC II BOB 28 - 21
2016. április 16. szombat
08:30 HORT SE II - Honvéd Zrínyi SE 28 - 35
11:00 TFSE - Rufusz CTSE 28 - 11
14:00 Rákosmenti KSK - Sirály Életmód SE 18 - 22
2016. április 17. vasárnap
08:00 Pestszentimrei SK - KRSE 27 - 16
10:45 FSZSE - Emericus KSE 28 - 20
2016. április 23. szombat
09:45 Sirály Életmód SE - Soroksári TE 18 - 21
11:15 Rufusz CTSE - Pestszentimrei SK 23 - 26
14:00 KRSE - Rákosmenti KSK 25 - 22
18:00 Rév TSC II BOB - Emericus KSE 40 - 29
2016. április 24. vasárnap
12:15 FSZSE - HORT SE II 41 - 29
18:00 Honvéd Zrínyi SE - TFSE 25 - 39
2016. április 27. szerda
19:45 Soroksári TE - KRSE 32 - 28
2016. április 29. péntek
20:15 HORT SE II - TFSE 21 - 42
2016. április 30. szombat
08:00 Pestszentimrei SK - Honvéd Zrínyi SE 27 - 19
09:00 Rákosmenti KSK - Rufusz CTSE 19 - 24
18:15 Sirály Életmód SE - Emericus KSE 28 - 30
2016. május 1. vasárnap
10:00 Rév TSC II BOB - FSZSE 25 - 20
2016. május 3. kedd
18:45 KRSE - Emericus KSE 38 - 30
2016. május 4. szerda
18:45 Rév TSC II BOB - HORT SE II 41 - 25
2016. május 8. vasárnap
08:45 Rufusz CTSE - Soroksári TE 19 - 25
11:45 Sirály Életmód SE - FSZSE 26 - 30
18:00 Honvéd Zrínyi SE - Rákosmenti KSK 19 - 19
2016. május 10. kedd
18:45 KRSE - Rév TSC II BOB 27 - 38
2016. május 15. vasárnap
11:00 TFSE - Pestszentimrei SK 23 - 27
2016. május 18. szerda
18:45 Rév TSC II BOB - Sirály Életmód SE 32 - 26
2016. május 21. szombat
10:10 HORT SE II - Pestszentimrei SK 32 - 35
10:45 Rufusz CTSE - Emericus KSE 20 - 35
14:00 Rákosmenti KSK - TFSE 18 - 37
2016. május 22. vasárnap
18:00 Soroksári TE - Honvéd Zrínyi SE 20 - 22
2016. május 28. szombat
08:00 Pestszentimrei SK - Rákosmenti KSK 35 - 18
10:45 Rufusz CTSE - FSZSE 19 - 27
11:00 TFSE - Soroksári TE 33 - 26
2016. május 29. vasárnap
17:45 Sirály Életmód SE - HORT SE II 27 - 26
18:00 Honvéd Zrínyi SE - Emericus KSE 19 - 24
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Pestszentimrei SK 22 19 0 3 631 474 157 38
2. Rév TSC II BOB 22 19 0 3 690 553 137 38
3. FSZSE 22 15 1 6 605 536 69 31
4. Emericus KSE 22 14 0 8 640 600 40 28
5. Soroksári TE 22 13 1 8 541 522 19 27
6. TFSE 22 13 1 8 664 570 94 27
7. KRSE 22 12 1 9 600 542 58 25
8. Rufusz CTSE 22 7 2 13 518 557 -39 16
9. Rákosmenti KSK 22 5 2 15 476 578 -102 12
10. Honvéd Zrínyi SE 22 3 5 14 460 553 -93 11
11. Sirály Életmód SE 22 4 2 16 501 607 -106 10
12. HORT SE II 22 0 1 21 525 759 -234 1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. OSGYÁN BENCE TFSE 210 21
2. JENEI DOMONKOS Emericus KSE 178 21
3. NÉMETH ATTILA HORT SE II 152 20
4. SZABÓ LAJOS Rév TSC II BOB 143 16
5. FUTÓ ZSOLT Soroksári TE 142 22
6. HORVÁTH ZSOLT Rév TSC II BOB 140 19
7. ENDRÉDI LÁSZLÓ Pestszentimrei SK 127 19
8. GERSE LAJOS Emericus KSE 124 22
9. HORVÁTH MÁRTON KRSE 124 20
10. KEGLOVITS LÁSZLÓ FSZSE 115 21
11. JANETKA PÉTER Sirály Életmód SE 112 20
12. SZABÓ ANDRÁS FSZSE 111 18
13. MARTISZ GÁBOR Honvéd Zrínyi SE 107 22
14. FULMER CSABA Sirály Életmód SE 105 20
15. HORVÁTH ATTILA Pestszentimrei SK 104 17
16. SUHAJDA LÁSZLÓ TAMÁS KRSE 99 16
17. SIEGL ZOLTÁN Rákosmenti KSK 96 20
18. TAKÁCS ZOLTÁN Soroksári TE 93 20
19. SZÁNTÓ SZABOLCS KRSE 92 18
20. SZABÓ GÁBOR FSZSE 91 20
21. VERES MÁTÉ Pestszentimrei SK 90 19
22. SZABÓ ZSOLT Rákosmenti KSK 89 21
23. SZALONTAY OTTÓ TFSE 88 20
24. DECSI GYÖRGY Sirály Életmód SE 84 20
25. BÓCZ LÁSZLÓ FSZSE 83 16
26. DEBRECENI PÉTER TFSE 83 22
27. KERÉKGYÁRTÓ MIHÁLY KRSE 79 13
28. BAKÓ KRISZTIÁN FSZSE 77 18
29. BELSŐ DÁNIEL Rákosmenti KSK 76 18
30. MÉSZÁROS DÉNES Honvéd Zrínyi SE 76 16
31. BORBÉLY ÁRPÁD Rufusz CTSE 75 18
32. SZABÓ MARCELL HORT SE II 73 19
33. JANETKA GÁBOR ÁKOS Sirály Életmód SE 69 21
34. KOVÁCS BENCE TFSE 69 18
35. BAZSIK JÁNOS Rév TSC II BOB 64 19
36. FULMER ZOLTÁN Sirály Életmód SE 63 22
37. MÓRA TAMÁS Honvéd Zrínyi SE 63 13
38. SZABÓ GÁBOR Soroksári TE 63 19
39. TAKÁCS SÁNDOR HORT SE II 63 18
40. HORVÁTH ANTAL Rufusz CTSE 62 17
41. BÁRDOS BENCE Soroksári TE 59 17
42. GONDA BENJAMIN Emericus KSE 58 16
43. NEMES TIBOR Rév TSC II BOB 58 14
44. SZABÓ DORIÁN Soroksári TE 57 20
45. FODOR GÁBOR HORT SE II 56 20
46. HIDVÉGI ANDRÁS Honvéd Zrínyi SE 56 21
47. GYŐRFFY SÁNDOR Pestszentimrei SK 53 21
48. MÁNCS TAMÁS TFSE 51 13
49. HORVÁTH LÁSZLÓ Honvéd Zrínyi SE 50 19
50. SIEFERER STEFAN Rákosmenti KSK 50 19
51. BENCZIK BALÁZS Rufusz CTSE 49 9
52. ILLÉS TAMÁS KRSE 49 22
53. SURJÁN GERGELY Emericus KSE 48 14
54. CSIRKE ZSOLT Rufusz CTSE 47 7
55. CSŰRÖS CSABA Rufusz CTSE 47 9
56. HORVÁTH IMRE Pestszentimrei SK 47 20
57. GALBOS ÁRON TFSE 46 17
58. PÁLYI ANDRÁS KRSE 45 22
59. TRIBONDEAU JULIEN Emericus KSE 45 14
60. PECSENYE LÁSZLÓ HORT SE II 43 18
61. LEHEL GÉZA Pestszentimrei SK 42 9
62. NYÁRY PÉTER Rákosmenti KSK 42 21
63. DUCHATELET RODERICK Rév TSC II BOB 40 20
64. SIMON BÁLINT Rév TSC II BOB 40 11
65. PETROVICS ERIK Emericus KSE 38 19
66. FEJES ENDRE Pestszentimrei SK 37 9
67. HEGEDŰS ZOLTÁN Rufusz CTSE 37 19
68. MACZINKÓ ZSOLT FSZSE 35 22
69. BAYER BALÁZS Emericus KSE 34 19
70. FÉLEGYHÁZI ZSOLT Soroksári TE 34 13
71. GAZDAG ZSOLT HORT SE II 34 8
72. LÉVAY LEVENTE Rév TSC II BOB 34 10
73. PÓLYA SÁNDOR Pestszentimrei SK 34 15
74. SZALÓ PÉTER Emericus KSE 34 18
75. BALOGH GERGELY Rufusz CTSE 33 7
76. RADVÁNY ZOLTÁN TFSE 33 20
77. KALMÁR ATTILA Soroksári TE 32 19
78. BAKONYI MÁRK HORT SE II 30 16
79. RÉV DÁNIEL Rufusz CTSE 29 19
80. TOKÁR JÁNOS KRSE 29 22
81. KIRÁLY ATTILA Rév TSC II BOB 28 17
82. MOLNÁR GÁBOR Rév TSC II BOB 28 7
83. SÁRI TAMÁS Rufusz CTSE 28 17
84. LŐRINCZ TAMÁS Rákosmenti KSK 27 21
85. MAYER KORNÉL Rufusz CTSE 27 6
86. SZEDLÁK MÁTÉ Sirály Életmód SE 27 20
87. PANTNER TAMÁS Pestszentimrei SK 26 18
88. ENDZSEL ERNŐ Soroksári TE 25 19
89. GÁRDONYI BÉLA Soroksári TE 25 21
90. KONCSIK GÁBOR Pestszentimrei SK 25 4
91. KOVÁCS NORBERT Emericus KSE 25 14
92. KRISTON ATTILA Rufusz CTSE 25 13
93. TÖRÖK ZOLTÁN Rév TSC II BOB 25 20
94. BOROS SÁNDOR FSZSE 24 19
95. FAZEKAS MIHÁLY Rév TSC II BOB 24 19
96. TROVENCSÁK ZSOLT Honvéd Zrínyi SE 24 22
97. VIRÁGOS ISTVÁN Pestszentimrei SK 24 20
98. CSEH ZOLTÁN FSZSE 23 20
99. FÁBIÁN ZOLTÁN Rufusz CTSE 22 19
100. LEITOLD ZOLTÁN Rákosmenti KSK 22 21
101. KIS ANDRÁS BENJÁMIN HORT SE II 21 21
102. SIMON ZOLTÁN Honvéd Zrínyi SE 20 18
103. SZALAI SOMA Emericus KSE 20 17
104. HORVÁTH LÁSZLÓ Rákosmenti KSK 19 3
105. NAGY ÁDÁM TFSE 19 17
106. VIRÁG ATTILA KRSE 18 15
107. ALMÁSI GERGŐ KRSE 17 13
108. FÜREDI ZOLTÁN Sirály Életmód SE 16 15
109. KERNYA GERGELY DÁNIEL Rákosmenti KSK 16 8
110. VARGA LÁSZLÓ TFSE 16 17
111. MOLNÁR IMRE KRSE 15 14
112. NEMCSIK BALÁZS Honvéd Zrínyi SE 15 16
113. UJHELYI LAJOS HORT SE II 15 20
114. MIKLÓS TAMÁS FSZSE 14 12
115. SZELÉNYI DÁNIEL Emericus KSE 14 8
116. TARJÁNYI JÁNOS FSZSE 14 19
117. BENEI GÁBOR Rufusz CTSE 13 17
118. CSIZMADIA JÁNOS Rév TSC II BOB 13 13
119. ELEK MÁTYÁS Honvéd Zrínyi SE 13 5
120. LŐW MÁRTON TFSE 13 11
121. ÓNODY RÓBERT TFSE 13 16
122. GYŐRI DANI GÁBOR Rákosmenti KSK 12 7
123. KARDOS ENDRE Honvéd Zrínyi SE 12 15
124. VASKÓ PÉTER Rufusz CTSE 12 6
125. HALAS ZOLTÁN HORT SE II 11 8
126. MADARASSY GYÖRGY Rév TSC II BOB 11 19
127. MIKULA CSABA Honvéd Zrínyi SE 11 17
128. MOLNÁR JÓZSEF Pestszentimrei SK 11 15
129. POÓR CSABA Rákosmenti KSK 11 7
130. VARGA LÁSZLÓ KRSE 11 7
131. HORVÁTH DÁVID HORT SE II 10 8
132. NAGY NORBERT Sirály Életmód SE 10 5
133. SZÉCSI ATTILA Rév TSC II BOB 9 19
134. BOGNÁR DOMINIK Rév TSC II BOB 8 6
135. DUDAY ISTVÁN Rákosmenti KSK 8 5
136. SZABÓ GELLÉRT Soroksári TE 8 15
137. SZŐKE ÁKOS Rév TSC II BOB 8 7
138. NAGY BENCE Emericus KSE 7 15
139. OROVA CSABA Rákosmenti KSK 7 12
140. SZÜCS MIKLÓS Pestszentimrei SK 7 3
141. TAKÁCS MÁTÉ TFSE 7 11
142. WIEDEMANN VIKTOR FSZSE 7 2
143. HARTA PÉTER Honvéd Zrínyi SE 6 16
144. NAGY GÁBOR FSZSE 6 3
145. ZILAHI JÁNOS KRSE 6 3
146. FEJES ZOLTÁN Rufusz CTSE 5 5
147. GYENES SZABOLCS TFSE 5 9
148. JÓNÁS ALEXANDER MÁRK HORT SE II 5 5
149. KÉRI TAMÁS HORT SE II 5 11
150. OCSKAY RUDOLF Honvéd Zrínyi SE 5 10
151. RIBLI DEZSŐ Emericus KSE 5 4
152. SZŰCS PÉTER Sirály Életmód SE 5 3
153. TÓTH ÁKOS TFSE 5 8
154. FINFERA MAXIMILIÁN Rév TSC II BOB 4 2
155. HUDETZ GYÖRGY Sirály Életmód SE 4 18
156. LÁSZLÓ FERENC Rév TSC II BOB 4 7
157. SIMON ZSOLT DR KRSE 4 2
158. SZEDLÁK SZABOLCS Sirály Életmód SE 4 5
159. UNGVÁRI ÁLMOS Emericus KSE 4 5
160. VANCSURA RICHÁRD KRSE 4 5
161. ÁFRA JÁNOS Rév TSC II BOB 3 4
162. BAKOS ZOLTÁN Rufusz CTSE 3 8
163. DENK TIBOR HORT SE II 3 4
164. ENDREY DÁNIEL Rév TSC II BOB 3 3
165. KALICZKA RÓBERT Rufusz CTSE 3 1
166. KOSZTEND SZABOLCS KRSE 3 4
167. MÉSZÁROS BÁLINT TFSE 3 3
168. SIVADÓ MÁTÉ KRSE 3 21
169. SZABÓ ZOLTÁN FSZSE 3 22
170. WITTLINGER ZOLTÁN HORT SE II 3 20
171. ÁGICS ATTILA Soroksári TE 2 6
172. HAJTMAN ALFRÉD Emericus KSE 2 3
173. HEGYI CSABA Pestszentimrei SK 2 1
174. JUHÁSZ BALÁZS KRSE 2 4
175. MLINKÓ GÁBOR TFSE 2 21
176. MOLNÁR GÁBOR Honvéd Zrínyi SE 2 3
177. SZUHENYÁK FERENC Sirály Életmód SE 2 10
178. VATAMÁNY ATANÁZ LÁSZLÓ Emericus KSE 2 2
179. FARKAS BÁLINT Rév TSC II BOB 1 10
180. FAUSZT ANDRÁS Rufusz CTSE 1 1
181. HEVESI LÁSZLÓ TFSE 1 9
182. HORVÁTH ZSOLT Pestszentimrei SK 1 20
183. JÓ ANDRÁS FSZSE 1 3
184. KIS LEVENTE Rév TSC II BOB 1 2
185. KOVÁCS TAMÁS HORT SE II 1 21
186. LAKATOS DÁNIEL Emericus KSE 1 4
187. MEGYERI FERENC Rákosmenti KSK 1 14
188. NÉMETH BENCE Rév TSC II BOB 1 3
189. STEFÁN JÓZSEF FSZSE 1 13
190. STRANIGG FERENC Pestszentimrei SK 1 1
191. SZÖLLŐSI ÁRPÁD Emericus KSE 1 21
192. VESZPRÉMI ZSOLT Soroksári TE 1 22
193. BARJÁN BÁLINT Rákosmenti KSK 0 4
194. BITA FERENC FSZSE 0 14
195. CSORTOS GYULA FSZSE 0 11
196. FARKAS BÁLINT Emericus KSE 0 2
197. GERGELY ZSOLT KRSE 0 2
198. GERŐ IMRE Soroksári TE 0 14
199. HACK TAMÁS Rév TSC II BOB 0 1
200. HŰBER PÉTER Soroksári TE 0 17
201. JAKSA LÁSZLÓ Rákosmenti KSK 0 21
202. JÁRAI ÁKOS FSZSE 0 14
203. KEREKES KÁROLY Rév TSC II BOB 0 14
204. KISS LAJOS Rufusz CTSE 0 19
205. KOZMA KRISZTIÁN Sirály Életmód SE 0 22
206. LAKATOS-TAJTI GYÖRGY Pestszentimrei SK 0 16
207. LÁNG PÉTER Soroksári TE 0 1
208. MARLOK BALÁZS Honvéd Zrínyi SE 0 20
209. MOLNÁR TIBOR Soroksári TE 0 15
210. NAGY ZOLTÁN Rufusz CTSE 0 5
211. OREM ZSOLT Rákosmenti KSK 0 17
212. RÉV ÁDÁM Rév TSC II BOB 0 1
213. RÉV ANDRÁS Rév TSC II BOB 0 10
214. ROKOLYA PÉTER HORT SE II 0 12
215. SÁRKÁNY GYULA Rév TSC II BOB 0 22
216. STIPKOVITS ÁKOS Emericus KSE 0 16
217. SZALKAI ATTILA HORT SE II 0 21
218. SZALONTAY KÁROLY TFSE 0 19
219. SZIJÁRTÓ ZOLTÁN Rév TSC II BOB 0 8
220. SZTANKOVICS GYÖRGY Rákosmenti KSK 0 3
221. TAKÁCS ÁRPÁD TFSE 0 4
222. TÓBIÁS SZABOLCS Pestszentimrei SK 0 11
223. TORMA LÁSZLÓ Honvéd Zrínyi SE 0 21
224. TÓTH ISTVÁN LÁSZLÓ Rákosmenti KSK 0 4
225. VADÁSZ NORBERT Rufusz CTSE 0 2
226. VARGA GÁBOR Rufusz CTSE 0 16
227. VATTAY GERGELY KRSE 0 22
228. VIRÁGH CSABA KRSE 0 1
229. ZAYMUS GÁBOR MIHÁLY Emericus KSE 0 7
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó