Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Bp. I.o. férfi felnőtt
2017. szeptember 16. szombat
09:15 Sirály Életmód SE - Tempo KSE 20 - 25
11:30 Rév TSC II-BOB - FSzSE 24 - 32
2017. szeptember 17. vasárnap
15:15 MÖSE - Honvéd Zrínyi SE 27 - 23
16:30 BEAC - Emericus KSE 27 - 21
18:00 Soroksár-DMTK II. - HORT SE 21 - 27
2017. szeptember 21. csütörtök
17:45 Rév TSC III.-Mikolik - BEAC 26 - 24
2017. szeptember 23. szombat
10:00 Honvéd Zrínyi SE - Rákosmenti KSK 18 - 24
14:00 HORT SE - Rév TSC II-BOB 30 - 17
18:00 Soroksár-DMTK II. - Emericus KSE 26 - 21
2017. szeptember 24. vasárnap
10:15 FSzSE - Sirály Életmód SE 31 - 27
14:45 MÖSE - Tempo KSE 22 - 36
2017. szeptember 30. szombat
12:15 Sirály Életmód SE - HORT SE 21 - 28
15:15 Rév TSC III.-Mikolik - Honvéd Zrínyi SE 30 - 15
18:00 Rákosmenti KSK - Tempo KSE 26 - 22
2017. október 1. vasárnap
13:45 MÖSE - FSzSE 33 - 32
15:00 Rév TSC II-BOB - Emericus KSE 26 - 21
2017. október 4. szerda
19:45 Soroksár-DMTK II. - Rév TSC III.-Mikolik 24 - 27
20:20 Tempo KSE - Honvéd Zrínyi SE 32 - 26
2017. október 7. szombat
15:00 HORT SE - MÖSE 31 - 27
18:00 Rákosmenti KSK - FSzSE 30 - 19
2017. október 8. vasárnap
16:00 Emericus KSE - Sirály Életmód SE 28 - 24
16:30 BEAC - Rév TSC II-BOB 28 - 29
2017. október 14. szombat
10:00 Honvéd Zrínyi SE - FSzSE 24 - 28
12:45 Sirály Életmód SE - BEAC 19 - 26
18:00 Rákosmenti KSK - HORT SE 22 - 21
2017. október 15. vasárnap
14:45 Rév TSC III.-Mikolik - Tempo KSE 25 - 39
15:00 Rév TSC II-BOB - Soroksár-DMTK II. 25 - 23
16:15 MÖSE - Emericus KSE 32 - 28
2017. október 21. szombat
17:15 Rév TSC III.-Mikolik - Rákosmenti KSK 29 - 28
2017. október 22. vasárnap
18:00 Soroksár-DMTK II. - BEAC 26 - 22
2017. október 28. szombat
10:00 HORT SE - Honvéd Zrínyi SE 31 - 28
2017. október 29. vasárnap
10:15 FSzSE - Tempo KSE 34 - 27
13:00 Soroksár-DMTK II. - Sirály Életmód SE 29 - 26
15:00 Rév TSC II-BOB - Rév TSC III.-Mikolik 24 - 24
16:00 Rákosmenti KSK - Emericus KSE 34 - 28
16:30 BEAC - MÖSE 27 - 28
2017. november 4. szombat
13:15 Sirály Életmód SE - Rév TSC II-BOB 20 - 25
14:30 Tempo KSE - HORT SE 33 - 16
18:00 Rákosmenti KSK - BEAC 30 - 26
2017. november 5. vasárnap
10:45 Rév TSC III.-Mikolik - FSzSE 30 - 30
15:15 MÖSE - Soroksár-DMTK II. 24 - 35
17:00 Emericus KSE - Honvéd Zrínyi SE 37 - 23
2017. november 8. szerda
19:45 Soroksár-DMTK II. - Rákosmenti KSK 23 - 29
2017. november 11. szombat
13:00 Rév TSC II-BOB - MÖSE 31 - 21
2017. november 12. vasárnap
10:45 FSzSE - HORT SE 27 - 21
13:45 Sirály Életmód SE - Rév TSC III.-Mikolik 25 - 33
16:30 BEAC - Honvéd Zrínyi SE 31 - 22
16:30 Emericus KSE - Tempo KSE 23 - 28
2017. november 18. szombat
18:00 Rákosmenti KSK - Rév TSC II-BOB 29 - 29
2017. november 19. vasárnap
10:15 FSzSE - Emericus KSE 32 - 28
14:45 MÖSE - Sirály Életmód SE 23 - 30
19:15 Rév TSC III.-Mikolik - HORT SE 27 - 24
2017. november 22. szerda
19:45 Soroksár-DMTK II. - Tempo KSE 26 - 24
2017. november 25. szombat
12:15 Sirály Életmód SE - Rákosmenti KSK 22 - 37
2017. november 26. vasárnap
15:00 Rév TSC II-BOB - Honvéd Zrínyi SE 32 - 24
16:15 MÖSE - Rév TSC III.-Mikolik 23 - 36
16:30 BEAC - FSzSE 23 - 24
16:30 Emericus KSE - HORT SE 22 - 26
2017. december 2. szombat
18:00 Rákosmenti KSK - MÖSE 40 - 30
18:15 Sirály Életmód SE - Honvéd Zrínyi SE 21 - 21
2017. december 3. vasárnap
10:15 FSzSE - Soroksár-DMTK II. 27 - 22
10:30 HORT SE - BEAC 21 - 22
16:30 Emericus KSE - Rév TSC III.-Mikolik 30 - 32
2017. december 9. szombat
10:00 Tempo KSE - BEAC
2017. december 10. vasárnap
09:30 Soroksár-DMTK II. - Honvéd Zrínyi SE 27 - 26
2017. december 31. vasárnap
Tempo KSE - Rév TSC II-BOB
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Rákosmenti KSK 11 9 1 1 329 267 62 19
2. Rév TSC III.-Mikolik 11 8 2 1 319 286 33 18
3. FSzSE 11 8 1 2 316 289 27 17
4. Rév TSC II-BOB 10 6 2 2 262 252 10 14
5. Tempo KSE 9 6 0 3 266 218 48 12
6. HORT SE 11 6 0 5 276 267 9 12
7. Soroksár-DMTK II. 11 6 0 5 282 278 4 12
8. BEAC 10 4 0 6 256 246 10 8
9. MÖSE 11 4 0 7 290 349 -59 8
10. Emericus KSE 11 2 0 9 287 310 -23 4
11. Sirály Életmód SE 11 1 1 9 255 306 -51 3
12. Honvéd Zrínyi SE 11 0 1 10 250 320 -70 1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. SZABÓ ANDRÁS FSzSE 93 11
2. SZABÓ GÁBOR FSzSE 74 11
3. SZABÓ DÉNES MÖSE 73 10
4. TÖRTELI OLIVÉR MÁTÉ BEAC 71 10
5. LÉVAY LEVENTE Rév TSC II-BOB 70 10
6. ERDŐS DÁVID HORT SE 67 11
7. GOLDSTEIN KRISZTIÁN Rákosmenti KSK 64 11
8. UNGVÁRI ÁLMOS Emericus KSE 63 11
9. FÓTI BENEDEK Rév TSC III.-Mikolik 62 10
10. BÍRÓ RICHÁRD Rév TSC III.-Mikolik 58 9
11. HORVÁTH ZSOLT Rév TSC II-BOB 58 10
12. GÁLLI IMRE MÖSE 54 11
13. JANETKA PÉTER Sirály Életmód SE 54 11
14. VAISER GÁBOR Rákosmenti KSK 53 10
15. GERSE LAJOS Emericus KSE 52 10
16. IHÁSZ AJTONY Tempo KSE 49 8
17. SZABÓ MARCELL HORT SE 48 10
18. BÓCZ LÁSZLÓ FSzSE 47 9
19. GARABUCZI PATRIK ROLAND Rév TSC III.-Mikolik 47 11
20. ILLÉS MÁRTON Soroksár-DMTK II. 46 9
21. SZIMCSÁK SZABOLCS Honvéd Zrínyi SE 45 9
22. PAPP DÁVID BEAC 43 7
23. CSANÁDI MARCELL MÖSE 42 7
24. BOMBOLYA DÁVID Tempo KSE 37 9
25. DUDÁS ÁDÁM HORT SE 37 7
26. PODANI JÁNOS DÁNIEL Rákosmenti KSK 37 11
27. SZABÓ ZSOLT Sirály Életmód SE 37 6
28. KÖTELES GYULA Rákosmenti KSK 36 10
29. SZAMOSFALVI BÁLINT BEAC 34 9
30. TUGYI TAMÁS Soroksár-DMTK II. 34 7
31. KÁTAI GERGELY HORT SE 33 10
32. KRAVECZ JÓZSEF Soroksár-DMTK II. 33 7
33. NAGY LÁSZLÓ MÖSE 33 8
34. VATAMÁNY ATANÁZ LÁSZLÓ Emericus KSE 33 8
35. DECSI GYÖRGY Sirály Életmód SE 31 10
36. PIROSKA ROLAND Sirály Életmód SE 31 10
37. BENCZIK BALÁZS Tempo KSE 30 8
38. CSONKA PÉTER Honvéd Zrínyi SE 30 9
39. FARKAS RÓBERT MÖSE 30 9
40. KARACS ANDOR Tempo KSE 30 9
41. LENGYEL ÁKOS Rákosmenti KSK 30 10
42. PINIZSI ZOLTÁN FSzSE 30 10
43. MÉSZÁROS DÉNES Honvéd Zrínyi SE 29 7
44. PACZULÁK NORBERT HORT SE 29 11
45. OCSKAY RUDOLF Honvéd Zrínyi SE 28 9
46. SZELÉNYI DÁNIEL Emericus KSE 28 8
47. FULMER CSABA Sirály Életmód SE 27 10
48. HÓDI RICHÁRD Rév TSC II-BOB 27 9
49. MOLNÁR ÁDÁM BEAC 27 7
50. FULMER ZOLTÁN Sirály Életmód SE 26 9
51. SINGELY MIHÁLY Rév TSC III.-Mikolik 26 7
52. KOVÁCS BENCE LAJOS Rév TSC II-BOB 25 10
53. PÉK OLIVÉR Rév TSC III.-Mikolik 25 11
54. ZSIDÁKOVITS DÁNIEL Soroksár-DMTK II. 25 11
55. GÓRÉ DÉNES Sirály Életmód SE 24 11
56. MARTISZ GÁBOR Honvéd Zrínyi SE 24 7
57. VAJCS KRISZTIÁN Tempo KSE 24 8
58. HORVÁTH LÁSZLÓ Honvéd Zrínyi SE 23 11
59. KREISZ VIKTOR Soroksár-DMTK II. 23 7
60. CSOPJÁK TIBOR HORT SE 22 10
61. BAZSIK JÁNOS Rév TSC II-BOB 21 7
62. FAZEKAS MIHÁLY Rév TSC II-BOB 21 8
63. MACZINKÓ ZSOLT FSzSE 21 10
64. BODON BALÁZS Rév TSC III.-Mikolik 20 10
65. DOHY BALÁZS Emericus KSE 20 5
66. HIDVÉGI ANDRÁS Honvéd Zrínyi SE 20 8
67. NÉMETH LÁSZLÓ HORT SE 20 11
68. SZALAI SOMA Emericus KSE 20 9
69. JÁDI DÁNIEL BEAC 19 9
70. MIKLÓS TAMÁS FSzSE 19 8
71. NÉMETH LÁSZLÓ BEAC 19 9
72. KOVÁCS NORBERT Emericus KSE 17 9
73. TESKI NORBERT Rákosmenti KSK 17 6
74. RACH BÁLINT JÁNOS Rév TSC III.-Mikolik 16 10
75. RÉTI TAMÁS CSABA Tempo KSE 16 5
76. FÉLEGYHÁZI ZSOLT Soroksár-DMTK II. 15 8
77. FUTÓ ZSOLT Soroksár-DMTK II. 15 10
78. PACZULÁK ZOLTÁN Rákosmenti KSK 15 11
79. SÍVÓ ZSOLT BEAC 15 10
80. TROVENCSÁK ZSOLT Honvéd Zrínyi SE 15 11
81. BORBÉLY OLIVÉR Tempo KSE 14 4
82. DUCHATELET RODERICK Rév TSC II-BOB 14 8
83. KALMÁR ATTILA Soroksár-DMTK II. 14 9
84. KIRCHHOFER ÁDÁM Tempo KSE 14 8
85. ÓNODI JÁNOSKÚTI KRISTÓF Tempo KSE 14 5
86. PAUNOCH MARTIN Rákosmenti KSK 14 7
87. WOLF KÁROLY Tempo KSE 14 9
88. BOROS TAMÁS Rév TSC III.-Mikolik 13 7
89. HORVÁTH JÁNOS ANTAL BEAC 13 6
90. MÁTÉ SEBESTYÉN Emericus KSE 13 11
91. SIEGL ZOLTÁN Rákosmenti KSK 13 10
92. SURJÁN GERGELY Emericus KSE 13 8
93. BOROS SÁNDOR FSzSE 12 9
94. LACZKÓ GÁBOR Sirály Életmód SE 12 8
95. PIRÓTH JÁNOS Soroksár-DMTK II. 12 4
96. SIMON ZOLTÁN Honvéd Zrínyi SE 12 11
97. VIDA LÁSZLÓ PÁL MÖSE 12 9
98. CSELE LÁSZLÓ BEAC 11 8
99. KOVÁCS MÁRK Soroksár-DMTK II. 11 3
100. MÓRA TAMÁS Honvéd Zrínyi SE 11 3
101. PENSZKI GERGELY Rákosmenti KSK 11 4
102. BARTHA BÉLA Soroksár-DMTK II. 10 7
103. HALAS ZOLTÁN Soroksár-DMTK II. 10 7
104. KIRÁLY ATTILA Rév TSC II-BOB 10 9
105. ZAJTAI LEVENTE MÖSE 10 10
106. ENDZSEL ERNŐ Soroksár-DMTK II. 9 6
107. GYÖRFI ÁDÁM Rév TSC III.-Mikolik 9 11
108. ILLÉS TAMÁS Tempo KSE 9 7
109. JUHÁSZ ROLAND MÖSE 9 9
110. SCHULTHEISZ BOTOND Rév TSC III.-Mikolik 9 7
111. STAUDER ÁDÁM ANTAL Rév TSC III.-Mikolik 9 3
112. SZALÓ PÉTER Emericus KSE 9 7
113. TÓTH TAMÁS FSzSE 9 8
114. BAYER BALÁZS Emericus KSE 8 7
115. BELSŐ DÁNIEL Rákosmenti KSK 8 4
116. JANETKA GÁBOR ÁKOS Sirály Életmód SE 8 7
117. KARDOS ENDRE Honvéd Zrínyi SE 8 8
118. LŐRINCZ TAMÁS Rákosmenti KSK 8 7
119. NEMES TIBOR Rév TSC II-BOB 8 2
120. NYÁRY PÉTER Rákosmenti KSK 8 7
121. ROJKOVICS RICHÁRD Rév TSC III.-Mikolik 8 7
122. SZÉNÁSI ISTVÁN Rákosmenti KSK 8 4
123. TAKÁCS ZOLTÁN Soroksár-DMTK II. 8 9
124. CSEH LÁSZLÓ Soroksár-DMTK II. 7 9
125. DUNAI PÉTER HORT SE 7 3
126. PECSENYE LÁSZLÓ HORT SE 7 10
127. IHÁSZ BÁLINT BARNABÁS FSzSE 6 10
128. KISS ATTILA MÖSE 6 11
129. RADVÁNY ZOLTÁN Emericus KSE 6 2
130. TEIBLER PÉTER MÖSE 6 8
131. VÍGH LEVENTE ANDRÁS Rév TSC III.-Mikolik 6 9
132. CZIRKÓ DÁVID MÖSE 5 7
133. CSEH ZOLTÁN FSzSE 5 9
134. KÁLLAI ZOLTÁN MÖSE 5 8
135. PAPP MÁRTON Rév TSC III.-Mikolik 5 11
136. VIRÁG ATTILA Tempo KSE 5 1
137. DOBÁR LEVENTE Rév TSC III.-Mikolik 4 8
138. GÁRDONYI BÉLA Soroksár-DMTK II. 4 9
139. TAKÁCS DÁNIEL Tempo KSE 4 3
140. TAKÁCS ZOLTÁN Soroksár-DMTK II. 4 9
141. BATÁR KRISZTIÁN HORT SE 3 3
142. NEMCSIK BALÁZS Honvéd Zrínyi SE 3 6
143. PAPP ZOLTÁN DR. MÖSE 3 8
144. SCHILLER GYÖRGY Rákosmenti KSK 3 10
145. BALOG GERGŐ KÁLMÁN Sirály Életmód SE 2 6
146. ENDREY DÁNIEL Rév TSC II-BOB 2 2
147. FONT ISTVÁN Emericus KSE 2 1
148. GÁBRIEL ZSOLT Rákosmenti KSK 2 10
149. GYÖRFI NÁNDOR BEAC 2 1
150. JURÁNYI DÉNES Emericus KSE 2 1
151. KIS ANDRÁS BENJÁMIN HORT SE 2 11
152. MADARASSY GYÖRGY Rév TSC II-BOB 2 8
153. MIKULA CSABA Honvéd Zrínyi SE 2 8
154. MOLNÁR GÁBOR Rév TSC II-BOB 2 3
155. PFENDLER TIBOR ATTILA Tempo KSE 2 2
156. RÓTH CSABA Tempo KSE 2 6
157. SZEDLÁK SZABOLCS Sirály Életmód SE 2 2
158. TERMÁNY ROLAND Soroksár-DMTK II. 2 4
159. BOLEMAN ZSOLT Tempo KSE 1 1
160. BOLVÁRI ATTILA BEAC 1 3
161. GODNÁR PÉTER Emericus KSE 1 5
162. GURA KRISZTIÁN MÖSE 1 7
163. HUDETZ GYÖRGY Sirály Életmód SE 1 6
164. KISS GERGELY Tempo KSE 1 4
165. MOLNÁR BALÁZS TAMÁS Rév TSC III.-Mikolik 1 1
166. SIEFERER STEFAN Rákosmenti KSK 1 6
167. SZAKMÁRY FERENC DÁNIEL BEAC 1 5
168. SZIJÁRTÓ ZOLTÁN Rév TSC II-BOB 1 5
169. SZITTER PATRIK TAMÁS Rév TSC III.-Mikolik 1 7
170. SZTANKOVICS GYÖRGY Rákosmenti KSK 1 4
171. TAKÁCS SÁNDOR HORT SE 1 6
172. TÖRÖK ZOLTÁN Rév TSC II-BOB 1 5
173. VINDIS FERENC MÖSE 1 10
174. BÁRDOS BENCE Soroksár-DMTK II. 0 2
175. BITA FERENC FSzSE 0 11
176. BODON MÁTÉ Rév TSC III.-Mikolik 0 4
177. BORHY BOTOND Rév TSC III.-Mikolik 0 11
178. CSORTOS GYULA FSzSE 0 10
179. CSÖRMÖK TAMÁS Tempo KSE 0 6
180. FEHÉR TAMÁS Soroksár-DMTK II. 0 9
181. GAZDAG ZSOLT HORT SE 0 2
182. GERŐ IMRE Soroksár-DMTK II. 0 10
183. HARTA PÉTER Honvéd Zrínyi SE 0 2
184. HULEJ ÁKOS ZOLTÁN Emericus KSE 0 1
185. JAKSA LÁSZLÓ Rákosmenti KSK 0 10
186. KEREKES KÁROLY Rév TSC II-BOB 0 10
187. KOVÁCS ERIK Soroksár-DMTK II. 0 3
188. KOVÁCS PÉTER Tempo KSE 0 7
189. KOVÁCS TAMÁS HORT SE 0 6
190. KOVALCSIK GYÖRGY HORT SE 0 11
191. KOZMA KRISZTIÁN Sirály Életmód SE 0 11
192. LÁSZLÓ FERENC Rév TSC II-BOB 0 5
193. LEITOLD ZOLTÁN Rákosmenti KSK 0 3
194. LIEBHARDT PÉTER Rév TSC III.-Mikolik 0 11
195. MEGYERI FERENC Rákosmenti KSK 0 6
196. MIKOLIK MÁTÉ Rév TSC III.-Mikolik 0 1
197. MÓROCZ ZSOLT Rév TSC II-BOB 0 1
198. NAGY GÁBOR FSzSE 0 1
199. OPALEK JÁN HORT SE 0 10
200. OREM ZSOLT Rákosmenti KSK 0 1
201. PAP LÁSZLÓ BEAC 0 8
202. PUSKÁS RICHÁRD HORT SE 0 1
203. RÉV ANDRÁS Rév TSC II-BOB 0 5
204. SÁRKÁNY GYULA Rév TSC II-BOB 0 9
205. SIVADÓ MÁTÉ Tempo KSE 0 8
206. SOMODI KRISTÓF Tempo KSE 0 4
207. SOMOGYI ÁBEL Rév TSC III.-Mikolik 0 2
208. STEFÁN JÓZSEF FSzSE 0 6
209. SUJTÓ ATTILA BEAC 0 3
210. SZABÓ BENCE DOMINIK HORT SE 0 6
211. SZABÓ DÁNIEL Emericus KSE 0 1
212. SZABÓ GELLÉRT Soroksár-DMTK II. 0 4
213. SZÉCSI ATTILA Rév TSC II-BOB 0 4
214. SZÖLLŐSI ÁRPÁD Emericus KSE 0 10
215. SZUHENYÁK FERENC Sirály Életmód SE 0 8
216. TAKÁCS TAMÁS HORT SE 0 5
217. TORMA LÁSZLÓ Honvéd Zrínyi SE 0 11
218. TÓTH MIHÁLY HORT SE 0 4
219. TÓTH ZOLTÁN MÖSE 0 9
220. TÓTHPÁL BALÁZS KRISZTIÁN Emericus KSE 0 3
221. VINCZE GERGELY MÖSE 0 3
222. ZAYMUS GÁBOR MIHÁLY Emericus KSE 0 10
223. ZENTAI GÁBOR Rákosmenti KSK 0 4
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó