Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Bp. I.o. férfi felnőtt
2017. szeptember 16. szombat
09:15 Sirály Életmód SE - Tempo KSE 20 - 25
11:30 Rév TSC II-BOB - FSzSE 24 - 32
2017. szeptember 17. vasárnap
15:15 MÖSE - Honvéd Zrínyi SE 27 - 23
16:30 BEAC - Emericus KSE 27 - 21
18:00 Soroksár-DMTK II. - HORT SE 21 - 27
2017. szeptember 21. csütörtök
17:45 Rév TSC III.-Mikolik - BEAC 26 - 24
2017. szeptember 23. szombat
10:00 Honvéd Zrínyi SE - Rákosmenti KSK 18 - 24
14:00 HORT SE - Rév TSC II-BOB 30 - 17
18:00 Soroksár-DMTK II. - Emericus KSE 26 - 21
2017. szeptember 24. vasárnap
10:15 FSzSE - Sirály Életmód SE 31 - 27
14:45 MÖSE - Tempo KSE 22 - 36
2017. szeptember 30. szombat
12:15 Sirály Életmód SE - HORT SE 21 - 28
15:15 Rév TSC III.-Mikolik - Honvéd Zrínyi SE 30 - 15
18:00 Rákosmenti KSK - Tempo KSE 26 - 22
2017. október 1. vasárnap
13:45 MÖSE - FSzSE 33 - 32
15:00 Rév TSC II-BOB - Emericus KSE 26 - 21
2017. október 4. szerda
19:45 Soroksár-DMTK II. - Rév TSC III.-Mikolik 24 - 27
20:20 Tempo KSE - Honvéd Zrínyi SE 32 - 26
2017. október 7. szombat
15:00 HORT SE - MÖSE 31 - 27
18:00 Rákosmenti KSK - FSzSE 30 - 19
2017. október 8. vasárnap
16:00 Emericus KSE - Sirály Életmód SE 28 - 24
16:30 BEAC - Rév TSC II-BOB 28 - 29
2017. október 14. szombat
10:00 Honvéd Zrínyi SE - FSzSE 24 - 28
12:45 Sirály Életmód SE - BEAC 19 - 26
18:00 Rákosmenti KSK - HORT SE 22 - 21
2017. október 15. vasárnap
14:45 Rév TSC III.-Mikolik - Tempo KSE 25 - 39
15:00 Rév TSC II-BOB - Soroksár-DMTK II. 25 - 23
16:15 MÖSE - Emericus KSE 32 - 28
2017. október 21. szombat
17:15 Rév TSC III.-Mikolik - Rákosmenti KSK 29 - 28
2017. október 22. vasárnap
18:00 Soroksár-DMTK II. - BEAC 26 - 22
2017. október 28. szombat
10:00 HORT SE - Honvéd Zrínyi SE 31 - 28
2017. október 29. vasárnap
10:15 FSzSE - Tempo KSE 34 - 27
13:00 Soroksár-DMTK II. - Sirály Életmód SE 29 - 26
15:00 Rév TSC II-BOB - Rév TSC III.-Mikolik 24 - 24
16:00 Rákosmenti KSK - Emericus KSE 34 - 28
16:30 BEAC - MÖSE 27 - 28
2017. november 4. szombat
13:15 Sirály Életmód SE - Rév TSC II-BOB 20 - 25
14:30 Tempo KSE - HORT SE 33 - 16
18:00 Rákosmenti KSK - BEAC 30 - 26
2017. november 5. vasárnap
10:45 Rév TSC III.-Mikolik - FSzSE 30 - 30
15:15 MÖSE - Soroksár-DMTK II. 24 - 35
17:00 Emericus KSE - Honvéd Zrínyi SE 37 - 23
2017. november 8. szerda
19:45 Soroksár-DMTK II. - Rákosmenti KSK 23 - 29
2017. november 11. szombat
13:00 Rév TSC II-BOB - MÖSE 31 - 21
2017. november 12. vasárnap
10:45 FSzSE - HORT SE 27 - 21
13:45 Sirály Életmód SE - Rév TSC III.-Mikolik 25 - 33
16:30 BEAC - Honvéd Zrínyi SE 31 - 22
16:30 Emericus KSE - Tempo KSE 23 - 28
2017. november 18. szombat
18:00 Rákosmenti KSK - Rév TSC II-BOB 29 - 29
2017. november 19. vasárnap
10:15 FSzSE - Emericus KSE 32 - 28
14:45 MÖSE - Sirály Életmód SE 23 - 30
19:15 Rév TSC III.-Mikolik - HORT SE 27 - 24
2017. november 22. szerda
19:45 Soroksár-DMTK II. - Tempo KSE 26 - 24
2017. november 25. szombat
12:15 Sirály Életmód SE - Rákosmenti KSK 22 - 37
2017. november 26. vasárnap
15:00 Rév TSC II-BOB - Honvéd Zrínyi SE 32 - 24
16:15 MÖSE - Rév TSC III.-Mikolik 23 - 36
16:30 BEAC - FSzSE 23 - 24
16:30 Emericus KSE - HORT SE 22 - 26
2017. december 2. szombat
18:00 Rákosmenti KSK - MÖSE 40 - 30
18:15 Sirály Életmód SE - Honvéd Zrínyi SE 21 - 21
2017. december 3. vasárnap
10:15 FSzSE - Soroksár-DMTK II. 27 - 22
10:30 HORT SE - BEAC 21 - 22
16:30 Emericus KSE - Rév TSC III.-Mikolik 30 - 32
2017. december 10. vasárnap
09:30 Soroksár-DMTK II. - Honvéd Zrínyi SE 27 - 26
2018. február 17. szombat
10:00 Tempo KSE - BEAC 26 - 25
2018. február 21. szerda
19:30 Tempo KSE - Rév TSC II-BOB 31 - 20
2018. február 24. szombat
10:00 Tempo KSE - Sirály Életmód SE 29 - 22
15:30 HORT SE - Soroksár-DMTK II. 23 - 18
18:45 Rákosmenti KSK - Rév TSC III.-Mikolik 30 - 19
2018. február 25. vasárnap
10:45 FSzSE - Rév TSC II-BOB 22 - 28
16:30 Emericus KSE - BEAC 32 - 23
18:15 Honvéd Zrínyi SE - MÖSE 31 - 21
2018. március 3. szombat
10:00 Tempo KSE - MÖSE 45 - 25
18:00 Rákosmenti KSK - Honvéd Zrínyi SE 36 - 15
2018. március 4. vasárnap
10:45 Sirály Életmód SE - FSzSE 24 - 33
15:30 Rév TSC II-BOB - HORT SE 28 - 22
16:30 Emericus KSE - Soroksár-DMTK II. 0 - 10
19:00 BEAC - Rév TSC III.-Mikolik 28 - 25
2018. március 11. vasárnap
09:00 Tempo KSE - Rákosmenti KSK 19 - 23
11:45 FSzSE - MÖSE 37 - 18
16:30 Emericus KSE - Rév TSC II-BOB 25 - 35
17:45 Honvéd Zrínyi SE - Rév TSC III.-Mikolik 24 - 39
19:00 BEAC - Soroksár-DMTK II. 29 - 20
19:15 HORT SE - Sirály Életmód SE 27 - 31
2018. március 14. szerda
19:30 Honvéd Zrínyi SE - Tempo KSE 23 - 37
2018. március 17. szombat
12:45 Sirály Életmód SE - Emericus KSE 27 - 28
13:15 Rév TSC II-BOB - BEAC 7 - 3
2018. március 18. vasárnap
10:45 FSzSE - Rákosmenti KSK 21 - 26
15:15 Rév TSC III.-Mikolik - Soroksár-DMTK II. 27 - 28
18:15 MÖSE - HORT SE 32 - 30
2018. március 23. péntek
18:45 Soroksár-DMTK II. - Rév TSC II-BOB 24 - 30
2018. március 24. szombat
10:00 Tempo KSE - Rév TSC III.-Mikolik 30 - 12
2018. március 25. vasárnap
10:00 HORT SE - Rákosmenti KSK 14 - 36
10:15 FSzSE - Honvéd Zrínyi SE 29 - 26
16:30 Emericus KSE - MÖSE 32 - 26
19:30 BEAC - Sirály Életmód SE 36 - 19
2018. március 29. csütörtök
17:30 Rév TSC III.-Mikolik - Rév TSC II-BOB 26 - 34
2018. április 7. szombat
12:45 Sirály Életmód SE - Soroksár-DMTK II. 21 - 22
2018. április 8. vasárnap
16:30 Emericus KSE - Rákosmenti KSK 24 - 33
17:45 MÖSE - BEAC 23 - 31
19:15 Honvéd Zrínyi SE - HORT SE 17 - 32
2018. április 11. szerda
20:00 Soroksár-DMTK II. - MÖSE 22 - 24
2018. április 14. szombat
14:30 Rév TSC II-BOB - Sirály Életmód SE 27 - 18
18:00 HORT SE - Tempo KSE 20 - 35
2018. április 15. vasárnap
10:15 FSzSE - Rév TSC III.-Mikolik 32 - 31
18:00 Honvéd Zrínyi SE - Emericus KSE 27 - 27
19:30 BEAC - Rákosmenti KSK 25 - 39
2018. április 20. péntek
19:30 Tempo KSE - Emericus KSE 38 - 35
2018. április 21. szombat
19:00 Rév TSC III.-Mikolik - Sirály Életmód SE 40 - 40
2018. április 22. vasárnap
11:45 Honvéd Zrínyi SE - BEAC 25 - 25
15:00 Rákosmenti KSK - Soroksár-DMTK II. 25 - 20
19:15 MÖSE - Rév TSC II-BOB 24 - 35
2018. május 2. szerda
19:30 Tempo KSE - FSzSE 23 - 26
2018. május 5. szombat
11:30 Rév TSC II-BOB - Rákosmenti KSK 29 - 26
14:45 Sirály Életmód SE - MÖSE 22 - 27
16:15 Honvéd Zrínyi SE - Soroksár-DMTK II. 25 - 23
18:30 HORT SE - Rév TSC III.-Mikolik 30 - 35
2018. május 6. vasárnap
11:00 Emericus KSE - FSzSE 22 - 25
16:00 BEAC - Tempo KSE 27 - 32
2018. május 8. kedd
19:20 HORT SE - FSzSE 21 - 21
2018. május 12. szombat
10:00 Tempo KSE - Soroksár-DMTK II. 32 - 24
10:00 HORT SE - Emericus KSE 35 - 26
18:00 Rákosmenti KSK - Sirály Életmód SE 29 - 21
2018. május 13. vasárnap
10:45 FSzSE - BEAC 26 - 28
15:30 Honvéd Zrínyi SE - Rév TSC II-BOB 27 - 33
16:45 Rév TSC III.-Mikolik - MÖSE 34 - 30
2018. május 15. kedd
20:00 Rév TSC II-BOB - Tempo KSE 24 - 33
2018. május 16. szerda
21:15 BEAC - HORT SE 26 - 16
2018. május 19. szombat
13:15 Honvéd Zrínyi SE - Sirály Életmód SE 30 - 25
19:00 Soroksár-DMTK II. - FSzSE 23 - 21
2018. május 20. vasárnap
16:45 Rév TSC III.-Mikolik - Emericus KSE 31 - 31
18:15 MÖSE - Rákosmenti KSK 26 - 34
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Rákosmenti KSK 22 19 1 2 666 500 166 39
2. Tempo KSE 22 17 0 5 676 524 152 34
3. Rév TSC II-BOB 22 16 2 4 592 533 59 34
4. FSzSE 22 14 2 6 609 559 50 30
5. Rév TSC III.-Mikolik 22 11 4 7 638 623 15 26
6. BEAC 22 10 1 11 562 536 26 21
7. Soroksár-DMTK II. 22 10 0 12 516 535 -19 20
8. HORT SE 22 9 1 12 546 572 -26 19
9. MÖSE 22 7 0 15 566 702 -136 14
10. Emericus KSE 22 5 2 15 569 620 -51 10
11. Honvéd Zrínyi SE 22 3 3 16 520 647 -127 9
12. Sirály Életmód SE 22 2 2 18 525 634 -109 6
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Emericus KSE -2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. LÉVAY LEVENTE Rév TSC II-BOB 195 22
2. SZABÓ ANDRÁS FSzSE 173 22
3. SZABÓ DÉNES MÖSE 143 21
4. SZABÓ GÁBOR FSzSE 140 21
5. ERDŐS DÁVID HORT SE 129 19
6. UNGVÁRI ÁLMOS Emericus KSE 127 20
7. FÓTI BENEDEK Rév TSC III.-Mikolik 124 18
8. HORVÁTH ZSOLT Rév TSC II-BOB 124 22
9. TÖRTELI OLIVÉR MÁTÉ BEAC 124 20
10. GOLDSTEIN KRISZTIÁN Rákosmenti KSK 122 22
11. JANETKA PÉTER Sirály Életmód SE 122 21
12. GARABUCZI PATRIK ROLAND Rév TSC III.-Mikolik 114 20
13. GERSE LAJOS Emericus KSE 109 19
14. VAISER GÁBOR Rákosmenti KSK 105 21
15. SZIMCSÁK SZABOLCS Honvéd Zrínyi SE 100 18
16. GÁLLI IMRE MÖSE 99 20
17. CSANÁDI MARCELL MÖSE 95 14
18. IHÁSZ AJTONY Tempo KSE 95 19
19. BÓCZ LÁSZLÓ FSzSE 92 17
20. SZABÓ ZSOLT Sirály Életmód SE 85 12
21. PAPP DÁVID BEAC 83 15
22. KÖTELES GYULA Rákosmenti KSK 82 20
23. NÉMETH LÁSZLÓ BEAC 77 20
24. MÉSZÁROS DÉNES Honvéd Zrínyi SE 72 16
25. PACZULÁK NORBERT HORT SE 72 22
26. MOLNÁR ÁDÁM BEAC 71 17
27. SZAMOSFALVI BÁLINT BEAC 71 20
28. PODANI JÁNOS DÁNIEL Rákosmenti KSK 68 21
29. BOMBOLYA DÁVID Tempo KSE 65 19
30. PINIZSI ZOLTÁN FSzSE 65 18
31. TUGYI TAMÁS Soroksár-DMTK II. 61 14
32. BÍRÓ RICHÁRD Rév TSC III.-Mikolik 58 9
33. FULMER ZOLTÁN Sirály Életmód SE 57 19
34. ÓNODI JÁNOSKÚTI KRISTÓF Tempo KSE 57 16
35. FUTÓ ZSOLT Soroksár-DMTK II. 56 19
36. KARACS ANDOR Tempo KSE 56 19
37. VAJCS KRISZTIÁN Tempo KSE 56 15
38. BENCZIK BALÁZS Tempo KSE 55 16
39. CSONKA PÉTER Honvéd Zrínyi SE 55 17
40. HORVÁTH MÁRTON Tempo KSE 55 9
41. RÉTI TAMÁS CSABA Tempo KSE 54 14
42. BAZSIK JÁNOS Rév TSC II-BOB 53 19
43. BODON BALÁZS Rév TSC III.-Mikolik 53 21
44. KOVÁCS MÁRK Soroksár-DMTK II. 53 12
45. DECSI GYÖRGY Sirály Életmód SE 52 17
46. LENGYEL ÁKOS Rákosmenti KSK 52 19
47. GAZDAG ZSOLT HORT SE 50 13
48. MARTISZ GÁBOR Honvéd Zrínyi SE 49 15
49. SZABÓ MARCELL HORT SE 48 10
50. HÓDI RICHÁRD Rév TSC II-BOB 47 17
51. NÉMETH LÁSZLÓ HORT SE 47 22
52. PÉK OLIVÉR Rév TSC III.-Mikolik 47 18
53. HIDVÉGI ANDRÁS Honvéd Zrínyi SE 46 17
54. ILLÉS MÁRTON Soroksár-DMTK II. 46 9
55. FULMER CSABA Sirály Életmód SE 44 18
56. CZIRKÓ DÁVID MÖSE 41 17
57. FÉLEGYHÁZI ZSOLT Soroksár-DMTK II. 41 18
58. HORVÁTH LÁSZLÓ Honvéd Zrínyi SE 41 20
59. FARKAS RÓBERT MÖSE 40 12
60. GÓRÉ DÉNES Sirály Életmód SE 40 17
61. KOVÁCS BENCE LAJOS Rév TSC II-BOB 40 22
62. NÉMETH KRISTÓF Rákosmenti KSK 40 11
63. KÁTAI GERGELY HORT SE 39 12
64. SURJÁN GERGELY Emericus KSE 38 18
65. DUDÁS ÁDÁM HORT SE 37 7
66. RACH BÁLINT JÁNOS Rév TSC III.-Mikolik 37 16
67. ZSIDÁKOVITS DÁNIEL Soroksár-DMTK II. 37 21
68. GYÖRFI NÁNDOR BEAC 36 11
69. OCSKAY RUDOLF Honvéd Zrínyi SE 28 9 36 17
Rév TSC II-BOB 8 8
70. SZELÉNYI DÁNIEL Emericus KSE 36 12
71. BORBÉLY OLIVÉR Tempo KSE 35 12
72. PAPP MÁRTON Rév TSC III.-Mikolik 35 21
73. KREISZ VIKTOR Soroksár-DMTK II. 34 10
74. MACZINKÓ ZSOLT FSzSE 34 21
75. BOROS SÁNDOR FSzSE 33 20
76. KRAVECZ JÓZSEF Soroksár-DMTK II. 33 7
77. NAGY LÁSZLÓ MÖSE 33 8
78. VATAMÁNY ATANÁZ LÁSZLÓ Emericus KSE 33 8
79. BARTHA BÉLA Soroksár-DMTK II. 32 16
80. JANETKA GÁBOR ÁKOS Sirály Életmód SE 32 17
81. PFENDLER TIBOR ATTILA Tempo KSE 32 15
82. BAYER BALÁZS Emericus KSE 31 15
83. KERKOVITS ÁGOSTON IMRE Emericus KSE 31 10
84. MÁTÉ SEBESTYÉN Emericus KSE 31 21
85. PIROSKA ROLAND Sirály Életmód SE 31 10
86. DUCHATELET RODERICK Rév TSC II-BOB 30 18
87. KIRÁLY ATTILA Rév TSC II-BOB 30 19
88. PACZULÁK ZOLTÁN Rákosmenti KSK 27 21
89. SZALAI SOMA Emericus KSE 27 16
90. TÓTH TAMÁS FSzSE 27 17
91. JÁDI DÁNIEL BEAC 26 21
92. KIRCHHOFER ÁDÁM Tempo KSE 26 18
93. RADVÁNY ZOLTÁN Emericus KSE 26 10
94. SINGELY MIHÁLY Rév TSC III.-Mikolik 26 7
95. MIKLÓS TAMÁS FSzSE 25 13
96. PAUNOCH MARTIN Rákosmenti KSK 25 14
97. TROVENCSÁK ZSOLT Honvéd Zrínyi SE 25 20
98. DULAI VIKTOR Honvéd Zrínyi SE 24 6
99. GYÖRFI ÁDÁM Rév TSC III.-Mikolik 24 21
100. SCHULTHEISZ BOTOND Rév TSC III.-Mikolik 24 15
101. SÍVÓ ZSOLT BEAC 24 22
102. SZÉNÁSI ISTVÁN Rákosmenti KSK 24 13
103. CSELE LÁSZLÓ BEAC 23 18
104. DOHY BALÁZS Emericus KSE 23 10
105. FAZEKAS MIHÁLY Rév TSC II-BOB 23 10
106. SIEGL ZOLTÁN Rákosmenti KSK 23 19
107. CSOPJÁK TIBOR HORT SE 22 10
108. PECSENYE LÁSZLÓ HORT SE 22 19
109. SZALÓ PÉTER Emericus KSE 22 14
110. KÁLLAI ZOLTÁN MÖSE 21 16
111. PIRÓTH JÁNOS Soroksár-DMTK II. 21 8
112. TESKI NORBERT Rákosmenti KSK 21 7
113. HORVÁTH JÁNOS ANTAL BEAC 20 14
114. KERÉKGYÁRTÓ MIHÁLY Tempo KSE 20 6
115. KOVÁCS NORBERT Emericus KSE 20 13
116. LACZKÓ GÁBOR Sirály Életmód SE 20 15
117. MIKOLIK MÁTÉ Rév TSC III.-Mikolik 20 10
118. VIDA LÁSZLÓ PÁL MÖSE 19 15
119. ZAJTAI LEVENTE MÖSE 19 18
120. HALAS ZOLTÁN Soroksár-DMTK II. 18 16
121. NYÁRY PÉTER Rákosmenti KSK 18 17
122. SIMON ZOLTÁN Honvéd Zrínyi SE 18 20
123. TAKÁCS TAMÁS HORT SE 18 16
124. BODON MÁTÉ Rév TSC III.-Mikolik 17 13
125. ILLÉS TAMÁS Tempo KSE 17 18
126. KISS ATTILA MÖSE 17 22
127. PENSZKI GERGELY Rákosmenti KSK 17 6
128. KARDOS ENDRE Honvéd Zrínyi SE 16 17
129. LŐRINCZ TAMÁS Rákosmenti KSK 16 17
130. SZLOBODA SIMON HORT SE 16 6
131. ENDZSEL ERNŐ Soroksár-DMTK II. 15 10
132. WOLF KÁROLY Tempo KSE 15 10
133. KALMÁR ATTILA Soroksár-DMTK II. 14 9
134. BOROS TAMÁS Rév TSC III.-Mikolik 13 7
135. TAKÁCS SÁNDOR HORT SE 13 16
136. VIRÁG ATTILA Tempo KSE 13 8
137. SZALAY ZSOLT Sirály Életmód SE 12 6
138. TEIBLER PÉTER MÖSE 12 15
139. VÉR DÁVID ZOLTÁN HORT SE 12 11
140. MOLNÁR GÁBOR Rév TSC II-BOB 11 5
141. MÓRA TAMÁS Honvéd Zrínyi SE 11 3
142. BŰDI DÁNIEL Tempo KSE 10 10
143. CSEH LÁSZLÓ Soroksár-DMTK II. 10 16
144. MIKULA CSABA Honvéd Zrínyi SE 2 8 10 19
Rév TSC II-BOB 8 11
145. GURA KRISZTIÁN MÖSE 9 18
146. JUHÁSZ ROLAND MÖSE 9 9
147. NEMES TIBOR Rév TSC II-BOB 9 3
148. STAUDER ÁDÁM ANTAL Rév TSC III.-Mikolik 9 3
149. BELSŐ DÁNIEL Rákosmenti KSK 8 4
150. DOBÁR LEVENTE Rév TSC III.-Mikolik 8 17
151. IHÁSZ BÁLINT BARNABÁS FSzSE 8 14
152. PAPP ZOLTÁN DR. MÖSE 8 18
153. ROJKOVICS RICHÁRD Rév TSC III.-Mikolik 8 7
154. SZITTER PATRIK TAMÁS Rév TSC III.-Mikolik 8 18
155. TAKÁCS ZOLTÁN Soroksár-DMTK II. 8 9
156. DUNAI PÉTER HORT SE 7 3
157. TÓTHPÁL BALÁZS KRISZTIÁN Emericus KSE 7 5
158. KERNYA GERGELY DÁNIEL Rákosmenti KSK 6 2
159. TAKÁCS DÁNIEL Tempo KSE 6 12
160. VÍGH LEVENTE ANDRÁS Rév TSC III.-Mikolik 6 9
161. BARTUS RAJMUND Soroksár-DMTK II. 5 7
162. CSEH ZOLTÁN FSzSE 5 9
163. GÁRDONYI BÉLA Soroksár-DMTK II. 5 17
164. KÁRPÁTI DÁVID IMRE BEAC 5 9
165. MADARASSY GYÖRGY Rév TSC II-BOB 5 20
166. SCHILLER GYÖRGY Rákosmenti KSK 5 20
167. VÉGH KRISTÓF Soroksár-DMTK II. 5 4
168. CSÖRMÖK TAMÁS Tempo KSE 4 12
169. ERDEI MÁRK Rév TSC III.-Mikolik 4 8
170. KOSZTA LÁSZLÓ FSzSE 4 9
171. TAKÁCS ZOLTÁN Soroksár-DMTK II. 4 9
172. TÖRÖK ZOLTÁN Rév TSC II-BOB 4 11
173. BATÁR KRISZTIÁN HORT SE 3 3
174. CSONTOS LEVENTE HORT SE 3 5
175. GODNÁR PÉTER Emericus KSE 3 10
176. KOVALCSIK GYÖRGY HORT SE 3 21
177. NEMCSIK BALÁZS Honvéd Zrínyi SE 3 6
178. STEFÁN JÓZSEF FSzSE 3 11
179. SZABÓ GELLÉRT Soroksár-DMTK II. 3 10
180. SZIJÁRTÓ ZOLTÁN Rév TSC II-BOB 3 14
181. BALOG GERGŐ KÁLMÁN Sirály Életmód SE 2 10
182. ENDREY DÁNIEL Rév TSC II-BOB 2 2
183. FONT ISTVÁN Emericus KSE 2 1
184. GÁBRIEL ZSOLT Rákosmenti KSK 2 21
185. JURÁNYI DÉNES Emericus KSE 2 1
186. KIS ANDRÁS BENJÁMIN HORT SE 2 20
187. KISS GERGELY Tempo KSE 2 5
188. RÓTH CSABA Tempo KSE 2 6
189. SIEFERER STEFAN Rákosmenti KSK 2 11
190. SZEDLÁK SZABOLCS Sirály Életmód SE 2 2
191. SZTANKOVICS GYÖRGY Rákosmenti KSK 2 10
192. TERMÁNY ROLAND Soroksár-DMTK II. 2 4
193. BOLEMAN ZSOLT Tempo KSE 1 1
194. BOLVÁRI ATTILA BEAC 1 14
195. GRÓZINGER MARTIN Soroksár-DMTK II. 1 1
196. HUDETZ GYÖRGY Sirály Életmód SE 1 8
197. JAKAB RICHÁRD Soroksár-DMTK II. 1 1
198. KISS PÉTER ATTILA Rév TSC III.-Mikolik 1 4
199. KÓKAI ATTILA ÖRS Rév TSC III.-Mikolik 1 4
200. LŐW MÁRTON Emericus KSE 1 3
201. MOLNÁR BALÁZS TAMÁS Rév TSC III.-Mikolik 1 1
202. SOHAJDA BARNABÁS HORT SE 1 2
203. SZAKMÁRY FERENC DÁNIEL BEAC 1 5
204. SZIPLI NORBERT HORT SE 1 2
205. TUBA KOVÁCS ERVIN Rákosmenti KSK 1 10
206. VARGA BALÁZS JENŐ HORT SE 1 2
207. VÉG TAMÁS Soroksár-DMTK II. 1 1
208. VINDIS FERENC MÖSE 1 19
209. BÁRDOS BENCE Soroksár-DMTK II. 0 2
210. BITA FERENC FSzSE 0 21
211. BORHY BOTOND Rév TSC III.-Mikolik 0 14
212. CSORTOS GYULA FSzSE 0 21
213. FEHÉR TAMÁS Soroksár-DMTK II. 0 9
214. GERŐ IMRE Soroksár-DMTK II. 0 18
215. HARTA PÉTER Honvéd Zrínyi SE 0 8
216. HULEJ ÁKOS ZOLTÁN Emericus KSE 0 1
217. JAKSA LÁSZLÓ Rákosmenti KSK 0 13
218. JÁRAI ÁKOS HORT SE 0 9
219. KEREKES KÁROLY Rév TSC II-BOB 0 21
220. KOLTAI DOMONKOS Rév TSC III.-Mikolik 0 1
221. KOVÁCS ERIK Soroksár-DMTK II. 0 3
222. KOVÁCS PÉTER Tempo KSE 0 20
223. KOVÁCS TAMÁS HORT SE 0 7
224. KOZMA KRISZTIÁN Sirály Életmód SE 0 21
225. LÁSZLÓ FERENC Rév TSC II-BOB 0 15
226. LEITOLD ZOLTÁN Rákosmenti KSK 0 3
227. LIEBHARDT PÉTER Rév TSC III.-Mikolik 0 11
228. MEGYERI FERENC Rákosmenti KSK 0 8
229. MIKOLIK GÁBOR JÓZSEF Rév TSC III.-Mikolik 0 10
230. MÓROCZ ZSOLT Rév TSC II-BOB 0 1
231. MRAVIK ANDRÁS HORT SE 0 1
232. NAGY BOTOND ALEXANDER Rév TSC III.-Mikolik 0 10
233. NAGY GÁBOR FSzSE 0 1
234. NOVÁK MÁTÉ HORT SE 0 2
235. OPALEK JÁN HORT SE 0 11
236. OREM ZSOLT Rákosmenti KSK 0 1
237. PAP LÁSZLÓ BEAC 0 8
238. PUSKÁS RICHÁRD HORT SE 0 1
239. RÉV ANDRÁS Rév TSC II-BOB 0 15
240. SÁRKÁNY GYULA Rév TSC II-BOB 0 20
241. SCHRETNER ANDRÁS MÖSE 0 7
242. SERES JÓZSEF Soroksár-DMTK II. 0 8
243. SIVADÓ MÁTÉ Tempo KSE 0 21
244. SOMODI KRISTÓF Tempo KSE 0 4
245. SOMOGYI ÁBEL Rév TSC III.-Mikolik 0 2
246. SUJTÓ ATTILA BEAC 0 3
247. SZABÓ BENCE DOMINIK HORT SE 0 6
248. SZABÓ DÁNIEL Emericus KSE 0 6
249. SZABÓ ZOLTÁN FSzSE 0 5
250. SZALKAI ATTILA HORT SE 0 3
251. SZÉCSI ATTILA Rév TSC II-BOB 0 4
252. SZÖLLŐSI ÁRPÁD Emericus KSE 0 19
253. SZUHENYÁK FERENC Sirály Életmód SE 0 15
254. TORMA LÁSZLÓ Honvéd Zrínyi SE 0 20
255. TÓTH MIHÁLY HORT SE 0 14
256. TÓTH ZOLTÁN MÖSE 0 17
257. VINCZE GERGELY MÖSE 0 3
258. ZAYMUS GÁBOR MIHÁLY Emericus KSE 0 18
259. ZENTAI GÁBOR Rákosmenti KSK 0 5
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Szociális Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó