Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat
2017. szeptember 13. szerda
15:00 Bp. Elektromos SE - AGROFEED ETO SZESE 22 - 29
2017. szeptember 14. csütörtök
15:00 Éles KISE - Balatonfüredi KSE II. 28 - 22
2017. szeptember 15. péntek
16:00 KK Ajka - Szigetszentmiklósi KSK 34 - 27
17:50 KSI KA - FTC KN KFT II. 19 - 27
2017. szeptember 16. szombat
11:00 Pécsi VSE - Telekom Veszprém II. 26 - 18
16:15 Százhalombattai KE - Tatai AC 21 - 30
2017. szeptember 19. kedd
15:45 AGROFEED ETO SZESE - Éles KISE 17 - 29
2017. szeptember 20. szerda
16:30 Telekom Veszprém II. - KSI KA 25 - 13
16:30 FTC KN KFT II. - KK Ajka 26 - 21
2017. szeptember 23. szombat
11:00 Tatai AC - Bp. Elektromos SE 23 - 38
2017. szeptember 24. vasárnap
14:00 Szigetszentmiklósi KSK - Százhalombattai KE 27 - 24
2017. szeptember 27. szerda
16:30 KK Ajka - Telekom Veszprém II. 20 - 30
2017. szeptember 29. péntek
17:15 AGROFEED ETO SZESE - Tatai AC 40 - 20
17:50 KSI KA - Balatonfüredi KSE II. 11 - 15
2017. szeptember 30. szombat
11:00 Pécsi VSE - Éles KISE 21 - 32
11:30 Bp. Elektromos SE - Szigetszentmiklósi KSK 39 - 26
14:00 Százhalombattai KE - FTC KN KFT II. 24 - 18
2017. október 5. csütörtök
15:00 Éles KISE - KSI KA 34 - 18
16:00 Balatonfüredi KSE II. - KK Ajka 32 - 17
2017. október 7. szombat
11:00 Pécsi VSE - AGROFEED ETO SZESE 31 - 31
14:00 FTC KN KFT II. - Bp. Elektromos SE 26 - 33
2017. október 8. vasárnap
11:00 Telekom Veszprém II. - Százhalombattai KE 30 - 18
14:00 Szigetszentmiklósi KSK - Tatai AC 20 - 30
2017. október 10. kedd
16:00 Balatonfüredi KSE II. - Pécsi VSE 10 - 0
2017. október 11. szerda
15:00 Bp. Elektromos SE - Telekom Veszprém II. 42 - 22
16:30 KK Ajka - Éles KISE 17 - 39
2017. október 13. péntek
17:15 Tatai AC - FTC KN KFT II. 36 - 30
17:50 KSI KA - Pécsi VSE 16 - 35
2017. október 14. szombat
14:00 Százhalombattai KE - Balatonfüredi KSE II. 22 - 21
2017. október 15. vasárnap
13:00 AGROFEED ETO SZESE - Szigetszentmiklósi KSK 35 - 12
2017. október 18. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - Tatai AC 26 - 22
2017. október 19. csütörtök
16:00 Balatonfüredi KSE II. - Bp. Elektromos SE 23 - 34
2017. október 20. péntek
17:50 KSI KA - AGROFEED ETO SZESE 21 - 32
2017. október 21. szombat
14:00 Pécsi VSE - KK Ajka 35 - 16
15:00 Éles KISE - Százhalombattai KE 33 - 15
15:15 FTC KN KFT II. - Szigetszentmiklósi KSK 24 - 22
2017. november 7. kedd
15:50 AGROFEED ETO SZESE - FTC KN KFT II. 32 - 18
2017. november 8. szerda
15:00 Bp. Elektromos SE - Éles KISE 21 - 23
16:30 KK Ajka - KSI KA 23 - 28
2017. november 9. csütörtök
16:15 Telekom Veszprém II. - Szigetszentmiklósi KSK 37 - 18
2017. november 10. péntek
15:30 Tatai AC - Balatonfüredi KSE II. 19 - 24
2017. november 12. vasárnap
14:00 Százhalombattai KE - Pécsi VSE 16 - 49
2017. november 15. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - FTC KN KFT II. 25 - 24
16:30 KK Ajka - AGROFEED ETO SZESE 13 - 44
2017. november 17. péntek
17:50 KSI KA - Százhalombattai KE 18 - 21
2017. november 18. szombat
11:00 Pécsi VSE - Bp. Elektromos SE 30 - 31
16:00 Éles KISE - Tatai AC 31 - 24
2017. november 19. vasárnap
11:45 Szigetszentmiklósi KSK - Balatonfüredi KSE II. 24 - 29
2017. november 21. kedd
13:30 Éles KISE - Szigetszentmiklósi KSK 41 - 22
15:45 AGROFEED ETO SZESE - Telekom Veszprém II. 30 - 24
2017. november 22. szerda
15:00 Bp. Elektromos SE - KSI KA 34 - 18
2017. november 25. szombat
13:00 Tatai AC - Pécsi VSE 39 - 29
14:00 Százhalombattai KE - KK Ajka 23 - 23
2017. november 26. vasárnap
16:00 FTC KN KFT II. - Balatonfüredi KSE II. 28 - 26
2017. november 29. szerda
16:30 KK Ajka - Bp. Elektromos SE 20 - 36
2017. november 30. csütörtök
15:00 Éles KISE - FTC KN KFT II. 36 - 27
16:00 Balatonfüredi KSE II. - Telekom Veszprém II. 18 - 22
2017. december 1. péntek
17:50 KSI KA - Tatai AC 25 - 35
18:00 Pécsi VSE - Szigetszentmiklósi KSK 36 - 18
2017. december 2. szombat
11:00 Százhalombattai KE - AGROFEED ETO SZESE 16 - 39
2017. december 5. kedd
15:45 AGROFEED ETO SZESE - Balatonfüredi KSE II. 37 - 18
2017. december 6. szerda
16:30 Telekom Veszprém II. - Éles KISE 19 - 31
2017. december 8. péntek
15:40 Tatai AC - KK Ajka 39 - 30
2017. december 9. szombat
14:00 FTC KN KFT II. - Pécsi VSE 34 - 37
2017. december 10. vasárnap
12:15 Szigetszentmiklósi KSK - KSI KA 27 - 17
17:00 Bp. Elektromos SE - Százhalombattai KE 48 - 27
2018. január 28. vasárnap
16:15 Szigetszentmiklósi KSK - KK Ajka 29 - 25
2018. február 2. péntek
15:00 Százhalombattai KE - Telekom Veszprém II. 15 - 24
2018. február 3. szombat
16:00 Telekom Veszprém II. - Pécsi VSE 0 - 10
2018. február 6. kedd
15:45 AGROFEED ETO SZESE - Bp. Elektromos SE 35 - 29
2018. február 8. csütörtök
15:00 Balatonfüredi KSE II. - Éles KISE 23 - 28
2018. február 10. szombat
12:00 FTC KN KFT II. - KSI KA 28 - 14
2018. február 11. vasárnap
13:00 Tatai AC - Százhalombattai KE 30 - 23
2018. február 14. szerda
15:00 Bp. Elektromos SE - Tatai AC 38 - 31
2018. február 15. csütörtök
15:00 Éles KISE - AGROFEED ETO SZESE 27 - 20
2018. február 16. péntek
17:00 KK Ajka - FTC KN KFT II. 24 - 29
17:50 KSI KA - Telekom Veszprém II. 15 - 22
2018. február 17. szombat
15:15 Pécsi VSE - Balatonfüredi KSE II. 25 - 21
2018. február 18. vasárnap
10:00 Százhalombattai KE - Szigetszentmiklósi KSK 34 - 27
2018. február 21. szerda
16:30 Telekom Veszprém II. - KK Ajka 37 - 14
2018. február 22. csütörtök
15:00 Éles KISE - Pécsi VSE 26 - 27
16:00 Balatonfüredi KSE II. - KSI KA 19 - 19
2018. február 25. vasárnap
13:00 Tatai AC - AGROFEED ETO SZESE 32 - 30
14:15 Szigetszentmiklósi KSK - Bp. Elektromos SE 33 - 39
15:00 FTC KN KFT II. - Százhalombattai KE 35 - 25
2018. február 28. szerda
15:00 Bp. Elektromos SE - FTC KN KFT II. 41 - 29
16:30 KK Ajka - Balatonfüredi KSE II. 14 - 40
17:15 AGROFEED ETO SZESE - Pécsi VSE 33 - 31
2018. március 2. péntek
15:00 Tatai AC - Szigetszentmiklósi KSK 39 - 34
17:50 KSI KA - Éles KISE 11 - 31
2018. március 7. szerda
16:30 Telekom Veszprém II. - Bp. Elektromos SE 22 - 26
2018. március 8. csütörtök
15:00 Éles KISE - KK Ajka 30 - 11
18:00 FTC KN KFT II. - Tatai AC 33 - 29
2018. március 10. szombat
12:45 Pécsi VSE - KSI KA 27 - 14
2018. március 11. vasárnap
12:00 Balatonfüredi KSE II. - Százhalombattai KE 37 - 26
13:30 Szigetszentmiklósi KSK - AGROFEED ETO SZESE 22 - 43
2018. március 13. kedd
17:15 AGROFEED ETO SZESE - KSI KA 32 - 14
2018. március 14. szerda
15:00 Százhalombattai KE - Éles KISE 18 - 33
15:00 Bp. Elektromos SE - Balatonfüredi KSE II. 28 - 27
16:00 Tatai AC - Telekom Veszprém II. 27 - 26
16:30 KK Ajka - Pécsi VSE 28 - 32
2018. március 18. vasárnap
17:45 Szigetszentmiklósi KSK - FTC KN KFT II. 27 - 31
2018. március 20. kedd
14:00 Éles KISE - Bp. Elektromos SE 24 - 13
2018. március 21. szerda
17:00 Balatonfüredi KSE II. - Tatai AC 28 - 23
2018. március 22. csütörtök
18:00 FTC KN KFT II. - AGROFEED ETO SZESE 22 - 29
2018. március 23. péntek
17:50 KSI KA - KK Ajka 22 - 25
2018. március 25. vasárnap
11:45 Szigetszentmiklósi KSK - Telekom Veszprém II. 22 - 35
12:15 Pécsi VSE - Százhalombattai KE 38 - 20
2018. április 10. kedd
17:15 AGROFEED ETO SZESE - KK Ajka 34 - 15
2018. április 11. szerda
15:00 Bp. Elektromos SE - Pécsi VSE 27 - 27
18:00 Balatonfüredi KSE II. - Szigetszentmiklósi KSK 33 - 26
18:00 FTC KN KFT II. - Telekom Veszprém II. 27 - 22
2018. április 14. szombat
14:00 Százhalombattai KE - KSI KA 26 - 23
2018. április 15. vasárnap
13:00 Tatai AC - Éles KISE 16 - 36
2018. április 18. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - AGROFEED ETO SZESE 22 - 25
2018. április 19. csütörtök
16:00 Balatonfüredi KSE II. - FTC KN KFT II. 27 - 26
2018. április 20. péntek
17:50 KSI KA - Bp. Elektromos SE 27 - 31
2018. április 21. szombat
12:00 Szigetszentmiklósi KSK - Éles KISE 17 - 48
14:00 KK Ajka - Százhalombattai KE 30 - 26
2018. április 22. vasárnap
11:00 Pécsi VSE - Tatai AC 39 - 20
2018. április 24. kedd
17:15 AGROFEED ETO SZESE - Százhalombattai KE 51 - 25
2018. április 25. szerda
15:00 Bp. Elektromos SE - KK Ajka 31 - 20
2018. április 26. csütörtök
17:15 Szigetszentmiklósi KSK - Pécsi VSE 26 - 41
18:00 FTC KN KFT II. - Éles KISE 23 - 29
2018. április 27. péntek
16:00 Tatai AC - KSI KA 23 - 20
2018. április 28. szombat
11:00 Telekom Veszprém II. - Balatonfüredi KSE II. 25 - 16
2018. május 10. csütörtök
15:00 Éles KISE - Telekom Veszprém II. 28 - 28
16:00 Balatonfüredi KSE II. - AGROFEED ETO SZESE 21 - 29
2018. május 11. péntek
17:50 KSI KA - Szigetszentmiklósi KSK 22 - 28
2018. május 12. szombat
14:00 Százhalombattai KE - Bp. Elektromos SE 24 - 34
14:00 KK Ajka - Tatai AC 26 - 38
2018. május 13. vasárnap
11:00 Pécsi VSE - FTC KN KFT II. 29 - 29
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Éles KISE 22 20 1 1 697 430 267 41
2. AGROFEED ETO SZESE 22 18 1 3 727 484 243 37
3. Bp. Elektromos SE 22 17 1 4 715 566 149 35
4. Pécsi VSE 22 14 3 5 655 505 150 30
5. Telekom Veszprém II. 22 12 1 9 541 487 54 25
6. Tatai AC 22 12 0 10 625 647 -22 24
7. FTC KN KFT II. 22 10 1 11 594 607 -13 21
8. Balatonfüredi KSE II. 22 10 1 11 530 511 19 21
9. Százhalombattai KE 22 5 1 16 489 698 -209 11
10. Szigetszentmiklósi KSK 22 4 0 18 534 736 -202 8
11. KK Ajka 22 3 1 18 466 707 -241 6
12. KSI KA 22 1 1 20 405 600 -195 3
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
LE BELIER-KK Ajka -1
Pécsi VSE -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. CSÁNYI CSONGOR Tatai AC 172 19
2. CSUBA KOPPÁNY Pécsi VSE 137 20
3. FIDEL DOMINIK Bp. Elektromos SE 130 21
4. SZI-BENEDEK BALÁZS Tatai AC 130 22
5. GELB VILMOS BRÚNÓ Pécsi VSE 124 20
6. BERÉNYI ERIK Pécsi VSE 120 20
7. HORVÁTH MÁTÉ DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 109 21
8. SZABÓ TAS Telekom Veszprém II 103 20
9. KADOCSA BOTOND AGROFEED ETO SZESE 99 21
10. RADVÁNSZKI ZSOLT Éles KISE 98 22
11. CSALA KRISTÓF AGROFEED ETO SZESE 97 21
12. UHRIN ROLAND Éles KISE 95 20
13. BÁLINT GÁSPÁR Balatonfüredi KSE II 94 20
14. OLÁH LEVENTE KK Ajka 93 20
15. ANDRÁS-DÓRA CSABA Százhalombattai KE 92 21
16. IVANICA JÁKOB Bp. Elektromos SE 90 19
17. JUHÁSZ LEVENTE PÉTER AGROFEED ETO SZESE 89 20
18. SZÜCS BENCE KK Ajka 86 10
19. BOLYÁN ÁDÁM Tatai AC 85 18
20. KOVÁCS BARNABÁS Balatonfüredi KSE II 84 19
21. EDÉNYI KRISTÓF Bp. Elektromos SE 82 10
22. BODÓ MÁRTON FTC KN KFT II. 81 20
23. KOSZORUS SIMON Éles KISE 80 20
24. SÜLE LÁSZLÓ Bp. Elektromos SE 78 20
25. LUKÁCS BOTOND AGROFEED ETO SZESE 74 22
26. MALKÓCS MARTIN KSI KA 74 20
27. TÓTH TAMÁS Balatonfüredi KSE II 74 20
28. LÁSZLÓ LEVENTE Százhalombattai KE 73 17
29. MÉCS MARTIN Szigetszentmiklósi K 73 21
30. PAP ERVIN MÁRK Telekom Veszprém II 73 21
31. KUBINSZKI BÁLINT Százhalombattai KE 72 22
32. SZŐLLŐS MÁRTON Szigetszentmiklósi K 72 22
33. TŐZSÉR BÁLINT KSI KA 72 21
34. GYÖRE ATTILA Balatonfüredi KSE II 68 21
35. HORVÁTH TAMÁS FTC KN KFT II. 67 13
36. CSIZMADIA LEVENTE Éles KISE 66 22
37. NAGY MARTIN DÁNIEL AGROFEED ETO SZESE 66 22
38. MAJOROS DOMOKOS Bp. Elektromos SE 65 19
39. PRIBITEK ZALÁN FTC KN KFT II. 65 22
40. REGŐS BENDEGÚZ MARCELL KSI KA 64 22
41. KANIZSAI TÓTH CSABA Pécsi VSE 63 20
42. RÓZSA PÉTER LÁSZLÓ KSI KA 61 22
43. SZABOLCSI BENCE Bp. Elektromos SE 61 21
44. WILLI OLIVÉR ATTILA Tatai AC 60 21
45. SZABADOS MÁRTON FTC KN KFT II. 59 16
46. ÉLES ZSOMBOR Éles KISE 58 21
47. NÉMETH LÁSZLÓ KK Ajka 57 22
48. VÁRI MÁRK FTC KN KFT II. 56 22
49. BENKŐ BENJÁMIN Szigetszentmiklósi K 55 19
50. CSIZMAZIA MARCELL Éles KISE 55 22
51. GYÉRESI ATTILA Pécsi VSE 55 20
52. VÉGH BÁLINT Telekom Veszprém II 55 16
53. ZSÁKAI BOLDIZSÁR LÁSZLÓ KSI KA 55 22
54. GÜLDNER ÁDÁM Pécsi VSE 50 18
55. MÁTÉS ISTVÁN AGROFEED ETO SZESE 49 11
56. PAPP GERGŐ ZOLTÁN Szigetszentmiklósi K 49 22
57. SIMON BENEDEK Balatonfüredi KSE II 49 21
58. BENE ZSOMBOR SOMA Telekom Veszprém II 48 15
59. HÁZI BALÁZS Bp. Elektromos SE 48 12
60. SZÉPVÖLGYI LÁSZLÓ DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 47 16
61. FÁBIÁN DOMINIK KK Ajka 46 21
62. SOÓS BENEDEK KK Ajka 45 16
63. BUDAVÁRI CSONGOR FTC KN KFT II. 44 20
64. SZOMBATHELYI BENCE KK Ajka 44 14
65. ZSADÁNYI MÁTÉ FERENC Telekom Veszprém II 44 19
66. HORVÁTH BOTOND AGROFEED ETO SZESE 43 21
67. BAUMGARTNER MÁRK Százhalombattai KE 42 22
68. MAGYAR SEBASTIEN Tatai AC 42 12
69. SIKLÓS-SZONDI BENCE FTC KN KFT II. 42 19
70. DOBRAI DÁVID Telekom Veszprém II 41 21
71. BERKI DÁNIEL Telekom Veszprém II 40 19
72. CZALTIG DÁNIEL Százhalombattai KE 39 20
73. KIENLE DÁVID Pécsi VSE 39 20
74. KLUCSIK MÁTÉ FTC KN KFT II. 39 19
75. GÁTVÖLGYI DONÁT Balatonfüredi KSE II 38 14
76. MÜLLER MARTIN Éles KISE 38 21
77. SOCZÓ KORNÉL Százhalombattai KE 38 20
78. FÁBIÁN ÁKOS AGROFEED ETO SZESE 34 16
79. KISS BENCE Bp. Elektromos SE 33 17
80. SZABÓ ÁKOS Éles KISE 33 8
81. KOVÁCS BENCE FTC KN KFT II. 32 12
82. BOGDÁN RUDOLF Százhalombattai KE 31 11
83. FAZEKAS BALÁZS AGROFEED ETO SZESE 31 15
84. KISS BENEDEK KSI KA 31 19
85. MARINKA MARCELL Bp. Elektromos SE 31 17
86. PINTÉR BENEDEK Telekom Veszprém II 31 18
87. POINTNER KRISTÓF KK Ajka 31 22
88. TAKÁCS MÁTÉ Tatai AC 31 20
89. MAJOR OLIVÉR Százhalombattai KE 30 22
90. JURÁS ÁRON Telekom Veszprém II 29 15
91. BOLDIZSÁR MÁRTON Szigetszentmiklósi K 28 19
92. SÁRKÖZY BENCE Éles KISE 28 15
93. POZSGAI KÁROLY KSI KA 27 15
94. TÓBIÁS BÁLINT Éles KISE 27 10
95. VELENCEI VILMOS Tatai AC 27 16
96. HEVÉR LÁSZLÓ TAMÁS FTC KN KFT II. 26 17
97. HORVÁTH ZSOLT ISTVÁN AGROFEED ETO SZESE 25 13
98. SZÖLLŐSKEI LEVENTE Éles KISE 25 19
99. KÓSA KRISTÓF Balatonfüredi KSE II 24 16
100. OLDAL ZSOMBOR AGROFEED ETO SZESE 24 18
101. SPACSEK LÁSZLÓ Szigetszentmiklósi K 24 8
102. PRESZTER ÁKOS Éles KISE 23 18
103. VISZT PATRIK Éles KISE 21 17
104. FERENCZ KRISTÓF Bp. Elektromos SE 20 18
105. HOFFMANN TAMÁS Telekom Veszprém II 20 17
106. HOMOR DOMINIK Szigetszentmiklósi K 20 10
107. KOVÁCS MARCELL AGROFEED ETO SZESE 20 15
108. KUBIK ÁDÁM KK Ajka 20 17
109. MOLNÁR BENEDEK AGROFEED ETO SZESE 20 13
110. SISA ERHÁRD Éles KISE 20 5
111. SZOBONYA BARNABÁS Balatonfüredi KSE II 20 18
112. REIDER MÁTÉ AGROFEED ETO SZESE 19 18
113. RIBACZ GERGŐ Pécsi VSE 19 10
114. ROMVÁRI BALÁZS FTC KN KFT II. 19 16
115. RÓZSA-KATZIRZ DÁNIEL Pécsi VSE 19 20
116. KOVÁCS DÁNIEL TIBOR Százhalombattai KE 18 11
117. BALÁZS GERGŐ Bp. Elektromos SE 17 10
118. CSIKI BENCE FTC KN KFT II. 17 16
119. FEKETE ZSOLT FTC KN KFT II. 17 18
120. PÁLINKÁS ÁDÁM Százhalombattai KE 17 21
121. SIMON TAMÁS Szigetszentmiklósi K 17 12
122. TANÁCS BENCE FTC KN KFT II. 17 22
123. ERDÉLYI BENEDEK Balatonfüredi KSE II 16 16
124. RÁKOS TAMÁS Éles KISE 16 7
125. VÉBER KRISZTIÁN Tatai AC 16 15
126. BARTHA MÁTÉ Bp. Elektromos SE 15 20
127. RÓKA MIKLÓS Bp. Elektromos SE 15 12
128. BOKOR ÁKOS KSI KA 14 17
129. CZABULA HUBA Éles KISE 14 8
130. KOVÁCS LEVENTE Százhalombattai KE 14 21
131. KOVÁCS TIMÓTEUS Szigetszentmiklósi K 14 22
132. TÓTH ISTVÁN SÁMUEL Telekom Veszprém II 14 21
133. FÜLÖP DÁVID Pécsi VSE 13 18
134. HANCSAROV BENCE KK Ajka 13 21
135. VÁMOSI MILÁN Tatai AC 13 7
136. ÁSVÁNYI GELLÉRT AGROFEED ETO SZESE 12 13
137. FARKAS DOMINIK KK Ajka 12 14
138. LUKÁCSI OLIVÉR Telekom Veszprém II 12 12
139. SZELŐCZEI BÁLINT Tatai AC 12 13
140. ZUBEK GÁBOR TIBOR Tatai AC 12 19
141. FODOR BARNABÁS Balatonfüredi KSE II 11 19
142. PÉNZES LEVENTE Szigetszentmiklósi K 11 6
143. SZOKOLÓCZI ÁRON Telekom Veszprém II 11 20
144. KOVÁCS LEVENTE Telekom Veszprém II 10 17
145. STRELICZ ÁKOS Balatonfüredi KSE II 10 7
146. VÉGH ZSOMBOR AGROFEED ETO SZESE 10 10
147. FEKETE DÁVID Balatonfüredi KSE II 9 9
148. HOLUBECZ MÁTÉ Balatonfüredi KSE II 9 20
149. SALAMON DÁNIEL Balatonfüredi KSE II 9 14
150. BOHUNICZKY BÁTOR AGROFEED ETO SZESE 8 11
151. HARTA BENCE FTC KN KFT II. 8 21
152. HORVÁTH KORNÉL KK Ajka 8 13
153. KOVÁCS BALÁZS KRISZTIÁN Százhalombattai KE 8 11
154. LÁSZLÓ GÁBOR BALÁZS Százhalombattai KE 8 8
155. ERÉNYI ERVIN Telekom Veszprém II 7 12
156. FARKAS BÁLINT LEVENTE Bp. Elektromos SE 7 17
157. HETÉNYI CSONGOR ÁDÁM Bp. Elektromos SE 7 9
158. NAGY MÁRTON GÁBOR Tatai AC 7 10
159. SOMOGYVÁRI MÁTÉ Tatai AC 7 15
160. TÓTH DÁNIEL Bp. Elektromos SE 7 3
161. BARNA BENJAMIN Bp. Elektromos SE 6 9
162. BÖCSKEI ZSIGMOND AGROFEED ETO SZESE 6 6
163. KOVÁCS LEVENTE Szigetszentmiklósi K 6 20
164. BÖDE ROLAND PÉTER KSI KA 5 16
165. HOLUBECZ BENEDEK Balatonfüredi KSE II 5 15
166. HUNYADI DÁNIEL JÁNOS FTC KN KFT II. 5 12
167. KŐBER MÁRTON JÓZSEF Szigetszentmiklósi K 5 15
168. TEPLÁN ERIK Pécsi VSE 5 16
169. VEISZ ANDOR Tatai AC 5 20
170. HORVÁTH BÁLINT Tatai AC 4 6
171. SZIVER ÁDÁM KK Ajka 4 10
172. PIETRASKÓ ADRIÁN MÁTÉ Százhalombattai KE 3 18
173. PUSKÁS KRISTÓF KK Ajka 3 8
174. SURGUTA ÁRON VINCE Telekom Veszprém II 3 10
175. BODA BENCE Százhalombattai KE 2 17
176. DOMOKOS ÁDÁM Szigetszentmiklósi K 2 12
177. FRANK DÁNIEL KSI KA 2 14
178. MAGYARÓVÁRI MÁRK KK Ajka 2 4
179. CZANK BALÁZS ZSOMBOR Szigetszentmiklósi K 1 5
180. CSOMA DÁNIEL NORBERT AGROFEED ETO SZESE 1 2
181. GRÁDL DÁNIEL Pécsi VSE 1 1
182. JÁRVÁS ÁDÁM Tatai AC 1 8
183. KOVÁCS BENEDEK KONSZTANTIN Százhalombattai KE 1 20
184. MARICS MÁRK Szigetszentmiklósi K 1 6
185. NAGY PÉTER Tatai AC 1 4
186. ÓDOR BENJAMIN Százhalombattai KE 1 8
187. PESTI PATRIK BOTOND Bp. Elektromos SE 1 1
188. RÁBA OLIVÉR KK Ajka 1 6
189. RECK NIKOLÁSZ Bp. Elektromos SE 1 2
190. SIMÓ BALÁZS Bp. Elektromos SE 1 9
191. ZSÁKI ÁKOS KK Ajka 1 9
192. BAKSAY LEVENTE KSI KA 0 4
193. BENCZE BÁLINT KK Ajka 0 21
194. BODÓ TAMÁS Éles KISE 0 16
195. BOGDÁN BARNABÁS Pécsi VSE 0 1
196. BORDÁS GERGŐ KENDE Balatonfüredi KSE II 0 21
197. BRASNYÓ VENCEL Tatai AC 0 14
198. DE RIDDER ROBERT AGROFEED ETO SZESE 0 11
199. DÉCSI GÁBOR AGROFEED ETO SZESE 0 14
200. ECKHARDT DOMINIK Pécsi VSE 0 5
201. FAZEKAS ÁKOS ÁBEL Telekom Veszprém II 0 21
202. FEIR LÁSZLÓ Százhalombattai KE 0 20
203. GÁL BARNABÁS Pécsi VSE 0 15
204. HEGEDÜS ISTVÁN GERGELY KSI KA 0 3
205. HORVÁTH MARCELL ÖRS Szigetszentmiklósi K 0 2
206. JANDÓ BENCE Pécsi VSE 0 18
207. JENEY ÁKOS LÁSZLÓ FTC KN KFT II. 0 21
208. KÁLLAI KENDE Százhalombattai KE 0 8
209. KOZMA KRISTÓF KK Ajka 0 4
210. KÖVÉR KRISTÓF KK Ajka 0 7
211. KULCSÁR ZSOLT Szigetszentmiklósi K 0 2
212. KULHAVI MÁRTON Szigetszentmiklósi K 0 1
213. MEILINGER BOTOND LÁSZLÓ KK Ajka 0 16
214. MISINSZKI LÁSZLÓ BENEDEK FTC KN KFT II. 0 22
215. MOLNÁR ÁDÁM Százhalombattai KE 0 4
216. NAGY MÁTÉ BENCE Szigetszentmiklósi K 0 4
217. NAGY RAUL TAMÁS Éles KISE 0 17
218. NAGY ZSOLT Pécsi VSE 0 3
219. NÁNÁSSY MÁRTON ZOLTÁN KSI KA 0 22
220. NÉMETH PIUSZ Tatai AC 0 15
221. PERÉNYI MARTIN Szigetszentmiklósi K 0 21
222. RÁCZ ZSOMBOR Balatonfüredi KSE II 0 20
223. RANKL DOMINIK Tatai AC 0 10
224. SIMÓ BÁLINT Bp. Elektromos SE 0 16
225. SOÓS DÁVID Telekom Veszprém II 0 19
226. SZEKERES BÁLINT KK Ajka 0 1
227. SZOLYÁK ZALÁN KSI KA 0 15
228. SZOMBATI JÁNOS ANDRÁS Bp. Elektromos SE 0 14
229. TIHANYI BALÁZS Szigetszentmiklósi K 0 15
230. TÓTH ÁRON Bp. Elektromos SE 0 22
231. TÓTH MÁRTON Telekom Veszprém II 0 3
232. TÓTH RICHÁRD Százhalombattai KE 0 1
233. VARGA ISTVÁN Éles KISE 0 22
234. VIDÉKI ROLAND AGROFEED ETO SZESE 0 20
235. VINCZE CSONGOR VILMOS KSI KA 0 16
236. ZSÁKI OLIVÉR KK Ajka 0 11
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
KAPCSOLÓDÓ YOUTUBE VIDEÓ
Szigetszentmiklósi KSK - Tatai AC Fiú serdülő II. osztály
2017.10.08. Utánpótlás verseny
Szigetszentmiklósi KSK - Százhalombattai KE Fiú Serdülő II. o.
2017.09.24. Utánpótlás verseny
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Szociális Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó