Hétfőn a Sándor-palotában fogadta a július 14-én világbajnoki címet nyerő magyar női junior válogatottat Áder János köztársasági elnök.
2018.07.20. Női junior válogatott
Szakmai értékelés a junior vb után Pálinger Katalintól, Kim Rasmussentől és Zsiga Gyulától.
Mindenki vezér volt
2018.07.19. Női junior válogatott
A női junior világbajnokság All Star-csapatának tagja, a vb-aranyérmes Háfra Noémi engedett betekintést a magyar válogatott győzelmének hátterébe.
Megnyugvás és türelem
2018.07.18. Női junior válogatott
Golovin Vlagyimir, a junior világbajnok magyar női válogatott szövetségi edzője értékelte az aranyérmes csapat útját a dobogó tetejéig.
Köszönet a jelennek
2018.07.17. Női junior válogatott
Hibátlan teljesítménnyel, mind a nyolc mérkőzését megnyerve felejthetetlen teljesítménnyel lett világbajnok Debrecenben a magyar női junior válogatott.
Magyarország világbajnok!
2018.07.14. Női junior válogatott
Tökéletes befejezés: a magyar női válogatott hat gólos győzelmet aratott Norvégia ellen a junior vb debreceni fináléjában és világbajnok lett!
Három magyar a női junior vb All Star-csapatában!
A Nemzetközi Kézilabda Szövetség kihirdette a női junior világbajnokság All Star-csapatát. A legjobb hetesbe három magyar játékos, Háfra Noémi, Faluvégi Dorottya és Pásztor Noémi került be.
Vb-döntős a magyar csapat!
2018.07.13. Női junior válogatott
Nagyszerű, taktikus játékkal öt gólos győzelmet aratott Korea ellen a magyar női junior válogatott a debreceni junior világbajnokság elődöntőjében, és szombaton Norvégia ellen az aranyért léphet pályá
Női junior vb: minden jegy elkelt!
Minden jegy elkelt a női junior világbajnokság pénteki és szombati versenynapjára.
A junior világbajnokság zárónapjainak programja
2018.07.12. Női junior válogatott
A debreceni női junior világbajnokság utolsó két versenynapjának programja.
Vb-elődöntős a junior válogatott!
2018.07.11. Női junior válogatott
Parádés második félidei teljesítménnyel szünetbeli hátrányát megfordítva biztos győzelmet aratott a magyar női junior válogatott a debreceni U20-as világbajnokságon, és bejutott a legjobb négy közé!
A magyar női junior válogatott felhívása a szurkolókhoz
A magyar női junior válogatott szerdán 16:15-től Románia ellen játszik negyeddöntőt a debreceni U20-as világbajnokságon.
A női junior világbajnokság menetrendje, július 11.
2018.07.10. Női junior válogatott
A nyolcaddöntők befejeztével kialakult a legjobb nyolc és a helyosztók menetrendje a debreceni női junior világbajnokságon.
Magabiztosan jutottunk a nyolc közé
Az első félidőben még pontatlanabb, szünet után imponáló játékkal rukkolt elő a magyar női válogatott a debreceni junior világbajnokság nyolcaddöntőjében Szlovénia ellen.
Csoportelsőséget ért a nagyszerű győzelem
2018.07.08. Női junior válogatott
Remek hangulatban, jó játékkal biztos győzelmet aratott a magyar női junior válogatott a debreceni világbajnokság csoportkörének zárófordulójában a norvégok ellen, így megnyerte az A-csoportot.
Újabb biztos magyar siker
2018.07.07. Női junior válogatott
Magabiztos játékkal harmadik mérkőzésén biztos győzelmet aratott a magyar válogatott Montenegró ellen a debreceni junior világbajnokság szombati játéknapján az A-csoportban.
Nagy László a junior vb-n
2018.07.05. Női junior válogatott
Csütörtökön Nagy László is ellátogatott a debreceni női junior világbajnokságra.
Beindult a magyar henger a 2. félidőben
2018.07.04. Női junior válogatott
Az első félidőben még több hibával játszott a magyar női válogatott a debreceni junior vb 2. fordulójában, végül azonban magabiztosan győzött Portugália ellen.
Női junior vb: Elefántcsontpart visszalépett
Biztossá vált, hogy Elefántcsontpart csapata nem érkezik meg a debreceni női junior-világbajnokságra, így az együttes visszalépett a tornától.
Változás a junior vb mérkőzés-rendjében
2018.07.03. Női junior válogatott
Miután az elefántcsonparti válogatott Magyarországra érkezése továbbra is bizonytalan, így a Nemzetközi Kézilabda Szövetség felcserélte két mérkőzés sorrendjét a július 4-i, szerdai játéknapon.
Női junior vb: az 1. forduló eredményei
A magyar-brazil nyitómérkőzést követően hétfőn a többi csapat is bemutatkozott a debreceni junior-világbajnokságon.
Küzdelmes meccsen győzelem a nyitányon
2018.07.01. Női junior válogatott
Küzdelmes mérkőzésen három gólos győzelemmel kezdte a debreceni női junior világbajnokságot a magyar válogatott Brazília ellen.
Látványos show-val kezdődött a junior vb
Fantasztikus show-val rajtolt el a női junior világbajnokság Debrecenben.
Szurkolói információk a junior vb-re
2018.06.30. Női junior válogatott
A július 1-jén kezdődő XXI U20-as női világbajnokság kapcsán a szurkolók garantált szórakozása miatt a szervezők az alábbiakra hívják fel a figyelmet.
Szelfizz és a szurkolj a junior vb-n!
A Seyu alkalmazás révén újfajta szurkolói élménnyel gazdagodhatnak a debreceni női junior világbajnokságra kilátogató szurkolók.
Vasárnap rajt a női junior vb-n!
2018.06.29. Női junior válogatott
Július 1-jén beindul a kézilabdás nagyüzem Debrecenben.
Ismét tucatnyi különbséggel győztek Klujberék
2018.06.23. Női junior válogatott
Pénteki 12 gólos győzelmét követően szombaton is egy tucatnyi különbséggel győzte le Szlovéniát a magyar női junior válogatott Siófokon.
Magabiztos junior győzelem a vb-rajt előtt
2018.06.22. Női junior válogatott
Tizenkét gólos győzelmet arattak a mieink a szlovénok ellen.
Női junior: döntetlen az Európa-bajnok ellen
2018.06.16. Női junior válogatott
Az Európa-bajnoki címvédő Franciaország ellen döntetlent játszott a magyar válogatott.
Női junior: elvesztette második mérkőzését a válogatott
2018.06.15. Női junior válogatott
Egy gólos vereséget szenvedett a magyar együttes.
Magyar sikerrel indult a junior vb főpróbája
2018.06.14. Női junior válogatott
A debreceni Főnix Csarnokban megkezdődött a július 1-jén induló női junior világbajnokság főpróbája, a Négy Nemzet Tornája. A nyitányon a magyar válogatott biztos győzelmet aratott Ukrajna ellen.
Sorozatterhelésen a női junior válogatott
2018.06.12. Női junior válogatott
Csütörtöktől szombatig Debrecenben, majd a jövő héten Siófokon lép pályára a magyar női junior válogatott, amely a július 1-14. között sorra kerülő hazai U20-as világbajnokságra készül.
A 2CELLOS a női junior vb megnyitóján!
2018.06.08. Női junior válogatott
A világhírű 2CELLOS lesz a debreceni női junior világbajnokság július 1-jei megnyitó ünnepségének sztárfellépője.
Megkezdődött a jegyárusítás a debreceni női junior vb-re
2018.05.25. Női junior válogatott
Rendkívül kedvezményes áron már kaphatók a jegyek a július 1-14. között Debrecenben sorra kerülő női junior világbajnokságra a kezilabdaszeretlek.hu/jegy oldalon.
Magyar győzelem a junior FINAL4-on!
2018.05.12. Női junior válogatott
Már az első félidőben nagy előnyt szerzett a Női junior FINAL4 döntőjében a magyar csapat az oroszok ellen, és végül hat találattal győzve megnyerte a viadalt.
Junior FINAL4: Magyarország a döntőben
2018.05.11. Női junior válogatott
Magabiztos, tíz gólos győzelmet aratott Szlovénia ellen a hazai vb-re készülő magyar női junior válogatott a budapesti Junior FINAL4 elődöntőjében.
Új helyszínen a Női Junior FINAL4 elődöntői!
A női junior FINAL4 két elődöntője az Elek Gyula Arénában kerül megrendezésre.
Sorsoltak a debreceni női junior vb-re
2018.04.26. Női junior válogatott
A Nemzetközi Kézilabda Szövetség bázeli központjában kisorsolták a nyári debreceni női junior világbajnokság csoportjait.
Női junior vb, Debrecen: 1. kalapban a magyar válogatott
2018.04.24. Női junior válogatott
A Nemzetközi Kézilabda Szövetség az április 26-i, csütörtöki sorsolás előtt közzétette a nyári női junior-világbajnokság kiemelését.
Dolgozz önkéntesként a női junior vb-n!
2018.04.12. Női junior válogatott
A Sport-önként Egyesület szervezésében megkezdődött az önkéntesek toborzása a július 1-14. között Debrecenben sorra kerülő női junior világbajnokságra.
Magyarországé a 2019-es női junior Eb!
2018.03.16. Női junior válogatott
Az Európai Kézilabda Szövetség döntése értelmében 2019 nyarán Magyarország rendezheti a női junior (U19-es) Európa-bajnokságot.
Új szövetségi edző a női junior válogatott élén
2018.03.09. Női junior válogatott
Egészségi okok miatt távozik posztjáról Hajdu János, a magyar női junior válogatott szövetségi edzője.