2017.10.09. Férfi `A` válogatott
A Magyar Kézilabda Szövetség hétfői sajtótájékoztatóján Nagy László bejelentette, hogy visszavonul a magyar válogatottban való szerepléstől, és a továbbiakban kizárólag klubjában, a Telekom Veszprém együttesében kézilabdázik.
Győzelemmel zártuk a selejtezőt
2017.06.18. Férfi `A` válogatott
Öt gólos győzelmet aratott a magyar férfi válogatott Veszprémben a Hollandia elleni Eb-selejtezőn, amely egyben Fazekas Nándor utolsó mérkőzése is volt a nemzeti csapatban.
NORVÉGIA-MAGYARORSZÁG 31-28
2017.01.24. Férfi `A` válogatott
Gyorsabban és pontosabban játszott a magyar válogatottnál a norvég együttes a franciaországi világbajnokság negyeddöntőjében, így a mieink három gólos vereséggel búcsúztak a tornától, és a 7-8. helyen végeztek, megfelelve az előzetesen kitűzött hivatalos célnak.
MAGYARORSZÁG-DÁNIA 27-25
2017.01.22. Férfi `A` válogatott
Legyőztük az olimpiai bajnokot. Hatalmas bravúrt bemutatva, végig fegyelmezetten játszva legyőzte a magyar válogatott az aktuális olimpiai bajnok dán csapatot ezzel bejutva a világbajnokság negyeddöntőjébe. A dánok egyszer sem vezettek a mérkőzés folyamán, a félidőben 1 gól volt a különbség.
Legyőztük az olimpiai bajnokot. Hatalmas bravúrt bemutatva, végig fegyelmezetten játszva legyőzte a magyar válogatott az aktuális olimpiai bajnok dán csapatot ezzel bejutva a világbajnokság negyeddöntőjébe. A dánok egyszer sem vezettek a mérkőzés folyamán.
FEHÉROROSZORSZÁG-MAGYARORSZÁG 27-25
2017.01.20. Férfi `A` válogatott
Két gólos vereséget szenvedtünk a belorusz válogatott ellen a csoportkör utolsó fordulójában.
Vereséggel zártuk a csoportkört
SZAÚD-ARÁBIA-MAGYARORSZÁG 24-37
2017.01.18. Férfi `A` válogatott
Könnyed győzelem Szaúd-Arábia ellen. A világbajnokság csoportmérkőzéseinek 4. fordulójában mondhatni kötelező győzelmet aratott a magyar válogatott Szaúd-Arábia ellen. A lényegi kérdés már a félidőre eldőlt a 7 gólos vezetéssel, de a mieink nem engedtek ki, és 13 góllal győzték le ellenfelüket.
MAGYARORSZÁG-CHILE 34-29
2017.01.16. Férfi `A` válogatott
Megszerezte első győzelmét a franciaországi világbajnokságon a magyar válogatott, miután öt gólos sikert aratott Chile ellen a torna 3. fordulójában.
MAGYARORSZÁG-HORVÁTORSZÁG 28-31
2017.01.14. Férfi `A` válogatott
Nem sikerült a meglepetés. Jól kezdte második mérkőzését a magyar válogatott a világbajnokságon, már négy góllal is vezetett, ám a félidőre mégis döntetlennel vonulhattak a csapatok. A második játékrészben az esélyesebb horvát csapat felőrölte a mieinket és három góllal jobbnak bizonyult.
MAGYARORSZÁG - HORVÁTORSZÁG 28-31
NÉMETORSZÁG-MAGYARORSZÁG 27-23
2017.01.13. Férfi `A` válogatott
A magyar válogatott szoros mérkőzést játszott Németországgal a világbajnokság első fordulójában, többször csupán egy gólos volt a hátránya a második félidőben, ám végül négy találattal az ellenfél bizonyult jobbnak.