Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
Gyermekbajnokság: bajnokokat hirdettek a hétvégén
Gyermekkézilabda 2018.05.28.
Véget értek a küzdelmek a Gyermekbajnokság legidősebb korosztályaiban.
ON-LINE JEGYZŐKÖNYV SEGÉDLET
LETÖLTÉS
FRISS HÍREK
Kövesse élőben a Gyermekbajnokságot
2018.05.24. Gyermekkézilabda
Szombaton Budapestről jelentkezik élőben a Gyermekbajnokság a leány U13 korcsoport I. osztály rájátszásának mérkőzéseivel.
Élőben jelentkezik a gyermekbajnokság
2018.05.03. Gyermekkézilabda
Szombaton a fiú U14 korcsoport I. osztály rájátszásának mérkőzései tekinthetők meg Gyöngyösről.
Élő közvetítés a hétvégi gyermekbajnokságról
2018.04.26. Gyermekkézilabda
Kövesse élőben a gyermekbajnokság mérkőzéseit.
Gyermekbajnokság: hétvégén ismét online közvetítés, ezúttal Komlóról
2018.04.04. Gyermekkézilabda
Szombaton Komlóról közvetítik élőben a gyermekbajnokság FU14 korcsoport I. osztály rájátszásának mérkőzéseit
FRISS FOTÓ
Gyermekbajnokság: bajnokokat hirdettek a hétvégén
2018.05.26. Gyermekkézilabda
Véget értek a küzdelmek a gyermekbajnokság legidősebb korosztályaiban.
Gyermekbajnokság - Balkány
2016.11.19. Gyermekkézilabda
Jelenetek a Lány U11 Kulcsár Anita régió B csoport balkányi fordulójáról
II. ELIOS utánpótlás torna
2016.04.06. Gyermekkézilabda
A II. ELIOS kupa alkalmából több száz gyermek lépett pályára, hogy együtt hódolhassanak a kézilabdasport örömeinek.
Hódmezővásárhelyi LKC
2014.03.02. Gyermekkézilabda
Országos kézilabda Gyermekbajnokság - U10
idény
kiválaszt
FIÚ
Gyermekbajnokság FU14 1. osztály U-14
Kelet-Nyugat 1-6 helyezésért (30)
Kelet-Nyugat 7-12 helyezésért (30)
Kelet-Nyugat 13-18 helyezésért (30)
Kelet-Nyugat 19-24 helyezésért (30)
Kelet Felsőház (A-B) (18)
Kelet Alsóház (A-B) (18)
Nyugat Felsőház (C-D) (18)
Nyugat Alsóház (C-D) (18)
FU 14 1. osztály Kelet A csoport (30)
FU 14 1. osztály Kelet B csoport (30)
FU 14 1. osztály Nyugat C csoport (30)
FU 14 1. osztály Nyugat D csoport (30)
Gyermekbajnokság FU14 2. osztály U-14
Adorján János régió Felsőház (32)
Adorján János régió Alsóház (42)
Adorján János régió A csoport (56)
Adorján János régió B csoport (42)
Badó László régió (84)
Csiszár László régió (60)
Kovács László régió Felsőház (30)
Kovács László régió Alsóház (30)
Kovács László régió A csoport (30)
Kovács László régió B csoport (30)
Kulcsár Anita régió Felsőház (32)
Kulcsár Anita régió Alsóház (24)
Kulcsár Anita régió A csoport (42)
Kulcsár Anita régió B csoport (56)
Sterbinszky Amália régió Felsőház (30)
Sterbinszky Amália régió Alsóház (24)
Sterbinszky Amália régió A csoport (20)
Sterbinszky Amália régió B csoport (20)
Tóth László régió Felsőház (30)
Tóth László régió Alsóház (30)
Tóth László régió A csoport (30)
Tóth László régió B csoport (30)
Zákányi Bálint régió (50)
Gyermekbajnokság FU14 3. osztály U-14
Badó László régió Felsőház (32)
Badó László régió Alsóház (24)
Badó László régió A csoport (56)
Badó László régió B csoport (42)
Csiszár László régió (60)
Kovács László régió Felsőház (56)
Kovács László régió Alsóház (30)
Kovács László régió A csoport (42)
Kovács László régió B csoport (42)
Kulcsár Anita régió (40)
Zákányi Bálint régió (62)
Gyermekbajnokság FU12 U-12
Adorján János régió A csoport (57)
Adorján János régió B csoport (56)
Adorján János régió C csoport (42)
Badó László régió A csoport (49)
Badó László régió B csoport (48)
Badó László régió C csoport (48)
Badó László régió D csoport (56)
Csiszár László régió A csoport (42)
Csiszár László régió B csoport (36)
Kovács László régió A csoport (36)
Kovács László régió B csoport (34)
Kovács László régió C csoport (30)
Kovács László régió D csoport (30)
Kovács László régió E csoport (13)
Kovács László régió F csoport (12)
Kovács László régió G csoport (14)
Kovács László régió H csoport (13)
Kulcsár Anita régió A csoport (42)
Kulcsár Anita régió B csoport (49)
Kulcsár Anita régió C csoport (42)
Kulcsár Anita régió D csoport (42)
Sterbinszky Amália régió A csoport (62)
Sterbinszky Amália régió B csoport (42)
Tóth László régió A csoport (55)
Tóth László régió B csoport (56)
Zákányi Bálint régió A csoport (49)
Zákányi Bálint régió B csoport (42)
LÁNY
Gyermekbajnokság LU13 1. osztály U-13
Kelet-Nyugat 1-6 helyezésért (30)
Kelet-Nyugat 7-12 helyezésért (20)
Kelet-Nyugat 13-18 helyezésért (30)
Kelet-Nyugat 19-24 helyezésért (30)
Kelet Felsőház (A-B) (18)
Kelet Alsóház (A-B) (18)
Nyugat Felsőház (C-D) (14)
Nyugat Alsóház (C-D) (18)
LU13 1. osztály Kelet A csoport (30)
LU13 1. osztály Kelet B csoport (30)
LU13 1. osztály Nyugat C csoport (30)
LU13 1. osztály Nyugat D csoport (30)
Gyermekbajnokság LU13 2. osztály U-13
Adorján János régió Felsőház (56)
Adorján János régió Alsóház (30)
Adorján János régió A csoport (42)
Adorján János régió B csoport (42)
Badó László régió Felsőház (32)
Badó László régió Alsóház (24)
Badó László régió A csoport (42)
Badó László régió B csoport (56)
Csiszár László régió (84)
Kovács László régió Felsőház (30)
Kovács László régió Alsóház (42)
Kovács László régió A csoport (30)
Kovács László régió B csoport (42)
Kulcsár Anita régió Felsőház (32)
Kulcsár Anita régió Alsóház (24)
Kulcsár Anita régió A csoport (42)
Kulcsár Anita régió B csoport (56)
Sterbinszky Amália régió Felsőház (32)
Sterbinszky Amália régió Alsóház (30)
Sterbinszky Amália régió A csoport (42)
Sterbinszky Amália régió B csoport (42)
Tóth László régió Felsőház (30)
Tóth László régió Alsóház (30)
Tóth László régió A csoport (30)
Tóth László régió B csoport (30)
Zákányi Bálint régió (84)
Gyermekbajnokság LU13 3. osztály U-13
Badó László régió Felsőház (30)
Badó László régió Alsóház (30)
Badó László régió A csoport (30)
Badó László régió B csoport (30)
Csiszár László régió Felsőház (30)
Csiszár László régió Alsóház (30)
Csiszár László régió A csoport (42)
Csiszár László régió B csoport (30)
Kovács László régió Felsőház (54)
Kovács László régió Alsóház (56)
Kovács László régió A csoport (30)
Kovács László régió B csoport (30)
Kovács László régió C csoport (20)
Kulcsár Anita régió (72)
Tóth László régió Felsőház (30)
Tóth László régió Alsóház (20)
Tóth László régió A csoport (30)
Tóth László régió B csoport (20)
Zákányi Bálint régió Felsőház (56)
Zákányi Bálint régió Alsóház (32)
Zákányi Bálint régió A csoport (42)
Zákányi Bálint régió B csoport (42)
Gyermekbajnokság LU11 U-11
Adorján János régió A csoport (49)
Adorján János régió B csoport (42)
Badó László régió A csoport (48)
Badó László régió B csoport (55)
Badó László régió C csoport (49)
Badó László régió D csoport (49)
Csiszár László régió A csoport (49)
Csiszár László régió B csoport (56)
Kovács László régió A csoport (30)
Kovács László régió B csoport (27)
Kovács László régió C csoport (30)
Kovács László régió D csoport (30)
Kovács László régió E csoport (11)
Kovács László régió F csoport (12)
Kovács László régió G csoport (12)
Kovács László régió H csoport (10)
Kulcsár Anita régió A csoport (56)
Kulcsár Anita régió B csoport (42)
Kulcsár Anita régió C csoport (42)
Kulcsár Anita régió D csoport (7)
Kulcsár Anita régió E csoport (7)
Sterbinszky Amália régió A csoport (64)
Sterbinszky Amália régió B csoport (50)
Tóth László régió A csoport (35)
Tóth László régió B csoport (35)
Zákányi Bálint régió A csoport (49)
Zákányi Bálint régió B csoport (35)
Zákányi Bálint régió C csoport (35)
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó