Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
Gyermekbajnokság: élő közvetítések
Gyermekkézilabda 2017.10.13.
Élő közvetítés a Gyermekbajnokság soron következő játéknapjáról.
FRISS HÍREK
Gyermekbajnokság: élő közvetítések
2017.09.29. Gyermekkézilabda
Élő közvetítéssel jelentkezik az MKSZ Gyermekbajnoksága.
Gyermekbajnokság: élő közvetítések
2017.09.14. Gyermekkézilabda
Élő közvetítéssel jelentkezik az MKSZ Gyermekbajnoksága!
Rekordszámú nevezés a Gyermekbajnokságra
2017.08.21. Gyermekkézilabda
Augusztus 18-án lezárultak a Gyermekbajnokságok nevezési határidői, ahol rekord számú nevezés született.
Utánpótlás-tornák engedélyezése
2017.08.03. Gyermekkézilabda
Az MKSZ Szakmai- és Versenybizottsága határozatot hozott a 2017-18-as bajnoki szezonban engedélyezett utánpótlás-tornákról. A tornák listája a csatolt dokumentumból letölthető.
FRISS FOTÓ
II. ELIOS utánpótlás torna
2016.04.06. Gyermekkézilabda
A II. ELIOS kupa alkalmából több száz gyermek lépett pályára, hogy együtt hódolhassanak a kézilabdasport örömeinek.
Hódmezővásárhelyi LKC
2014.03.02. Gyermekkézilabda
Országos kézilabda Gyermekbajnokság - U10
idény
kiválaszt
FIÚ
Gyermekbajnokság FU14 1. osztály U-14
FU 14 1. osztály Kelet A csoport (30)
FU 14 1. osztály Kelet B csoport (30)
FU 14 1. osztály Nyugat C csoport (30)
FU 14 1. osztály Nyugat D csoport (30)
Gyermekbajnokság FU14 2. osztály U-14
Adorján János régió A csoport (56)
Adorján János régió B csoport (42)
Badó László régió (84)
Csiszár László régió (60)
Kovács László régió A csoport (30)
Kovács László régió B csoport (30)
Kulcsár Anita régió A csoport (42)
Kulcsár Anita régió B csoport (56)
Sterbinszky Amália régió A csoport (20)
Sterbinszky Amália régió B csoport (20)
Tóth László régió A csoport (30)
Tóth László régió B csoport (30)
Zákányi Bálint régió (50)
Gyermekbajnokság FU14 3. osztály U-14
Badó László régió A csoport (56)
Badó László régió B csoport (42)
Badó László régió Alsóház
Badó László Felsőház
Csiszár László régió (60)
Kovács László régió A csoport (42)
Kovács László régió B csoport (42)
Kulcsár Anita régió (40)
Kovács László régió Felsőház
Kovács László régió Alsóház
Zákányi Bálint régió (60)
Gyermekbajnokság FU12 U-12
Adorján János régió A csoport (56)
Adorján János régió B csoport (56)
Adorján János régió C csoport (42)
Badó László régió A csoport (49)
Badó László régió B csoport (48)
Badó László régió C csoport (49)
Badó László régió D csoport (56)
Csiszár László régió A csoport (42)
Csiszár László régió B csoport (42)
Kovács László régió A csoport (43)
Kovács László régió B csoport (34)
Kovács László régió C csoport (30)
Kovács László régió D csoport (30)
Kulcsár Anita régió A csoport (42)
Kulcsár Anita régió B csoport (49)
Kulcsár Anita régió C csoport (42)
Kulcsár Anita régió D csoport (42)
Sterbinszky Amália régió A csoport (63)
Sterbinszky Amália régió B csoport (42)
Tóth László régió A csoport (56)
Tóth László régió B csoport (56)
Zákányi Bálint régió A csoport (49)
Zákányi Bálint régió B csoport (42)
LÁNY
Gyermekbajnokság LU13 1. osztály U-13
LU13 1. osztály Kelet A csoport (30)
LU13 1. osztály Kelet B csoport (30)
LU13 1. osztály Nyugat C csoport (30)
LU13 1. osztály Nyugat D csoport (30)
Gyermekbajnokság LU13 2. osztály U-13
Adorján János régió A csoport (42)
Adorján János régió B csoport (42)
Badó László régió A csoport (42)
Badó László régió B csoport (56)
Badó László régió Felsőház
Badó László régió Alsóház
Csiszár László régió (42)
Kovács László régió A csoport (30)
Kovács László régió B csoport (42)
Kulcsár Anita régió A csoport (42)
Kulcsár Anita régió B csoport (56)
Sterbinszky Amália régió A csoport (42)
Sterbinszky Amália régió B csoport (42)
Tóth László régió A csoport (30)
Tóth László régió B csoport (30)
Zákányi Bálint régió (84)
Gyermekbajnokság LU13 3. osztály U-13
Badó László régió A csoport (30)
Badó László régió B csoport (30)
Csiszár László régió A csoport (42)
Csiszár László régió B csoport (30)
Kovács László régió A csoport (30)
Kovács László régió B csoport (30)
Kovács László régió C csoport (20)
Kulcsár Anita régió (72)
Tóth László régió A csoport (30)
Tóth László régió B csoport (20)
Zákányi Bálint régió A csoport (42)
Zákányi Bálint régió B csoport (42)
Gyermekbajnokság LU11 U-11
Adorján János régió A csoport (42)
Adorján János régió B csoport (30)
Badó László régió A csoport (49)
Badó László régió B csoport (56)
Badó László régió C csoport (49)
Badó László régió D csoport (49)
Csiszár László régió A csoport (49)
Csiszár László régió B csoport (56)
Kovács László régió A csoport (30)
Kovács László régió B csoport (27)
Kovács László régió C csoport (30)
Kovács László régió D csoport (30)
Kulcsár Anita régió A csoport (56)
Kulcsár Anita régió B csoport (42)
Kulcsár Anita régió C csoport (42)
Sterbinszky Amália régió A csoport (63)
Sterbinszky Amália régió B csoport (49)
Tóth László régió A csoport (35)
Tóth László régió B csoport (35)
Zákányi Bálint régió A csoport (49)
Zákányi Bálint régió B csoport (35)
Zákányi Bálint régió C csoport (35)
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó