Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2018. február 14. szerda
következő nap
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 DVSC-TVP - Győri Audi ETO KC 23 - 33 Főnix csarnok
online
4028 Debrecen Kassai út 28
Női Junior Válogatott női felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Női Junior Válogatott - Vasas SC 30 - 26 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Csurgói KK - FTC-Diagnosticum 31 - 25 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
17:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - Grundfos Tatabánya KC 25 - 21 Városi Sportcsarnok
8200 Veszprém Március 15. út 5.
18:00 Telekom Veszprém - NEKA 28 - 28 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tűzér utca 42.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:30 Siófok KTC KFT - NEKA II. 25 - 28 Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
18:45 Kozármisleny Sportegyesület - Győri Audi ETO KC I. 18 - 40 Városi Sportcsarnok,
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Csurgói KK - FTC-Pensio 21 - 31 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
16:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Grundfos Tatabánya KC 25 - 20 Városi Sportcsarnok
8200 Veszprém Március 15. út 5.
16:15 Telekom Veszprém - NEKA 13 - 28 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tűzér utca 42.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
15:30 Kispest NKK-Malév - NEKA 15 - 31 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
17:15 Kozármisleny Sportegyesület - Győri Audi ETO KC 21 - 36 Városi Sportcsarnok,
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Bp. Elektromos SE - Tatai AC 38 - 31 Elektromos csarnok
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Hajdúnánás SK - NKK Balmazújváros 19 - 19 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Észak-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Máriaújfalui SE - Alba Regia KSE 34 - 19 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
16:30 Bakonyerdő Pápa - AGROFEED ETO SZESE II. 19 - 29 Városi Sportcsarnok
8500 Pápa Várkert utca 4
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Észak férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Gödöllői KC - Főnix ISE 34 - 17 Hajós Alfréd Ált.Isk.
2100 Gödöllő Légszesz utca 10
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Észak-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:15 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Kisvárdai KC 25 - 25 Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Dél-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Szolnoki KCSE - Tigrisek Csongrádi KSE 28 - 23 Tiszavirág Aréna
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
17:15 Kiskőrösi KS Kft - Békéscsaba DKSE 17 - 32 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Észak-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Siófok KCSE - Veszprém Pannon SE 26 - 14 Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Észak női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Gyöngyösi KK - Dunakanyar Kézilabda Akadémia 12 - 26 Kálváriaparti Ált.Isk.
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
17:00 Hatvani KSZSE - Balassa SE Balassagyarmat 20 - 21 Kodály Z. Ált.Isk.
3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Észak-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
14:30 DVSC-TVP III. - Balmazújvárosi LKSE 19 - 28 Hódos Imre Sportcsarnok
4028 Debrecen Kassai út 32-34.
15:30 DVSC-TVP II. - Hajdúszoboszlói KSKE 40 - 9 Gizella utcai spcs.
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
16:30 VKK Nyírbátor - Lóci DSE 13 - 33 Városi Sportcsarnok
4300 Nyírbátor Füveskert utca 9
18:00 Kazincbarcikai KSE - Sárospataki Utánpótlásnevelő Sportiskola Egyesület 23 - 34 Kazinczy Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Dél-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Kozármisleny SE - Bajai KSE 34 - 6 Városi Sportcsarnok,
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Dél női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Inárcs-Örkény KC - Budai Farkasok NKFT 23 - 24 Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
2377 Örkény Bartók Béla utca 43
17:30 Ceglédi KCSE - Dunaújvárosi AC 25 - 12 Gál József Sportcsarnok
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Dél-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Szeghalmi NKC - Kiskunmajsai KC 31 - 20 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
18:00 Tisza Volán SC - Szentesi FKC 27 - 27 Móradombi Sportcsarnok
6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
Pest megyei férfi ifjúsági férfi ifjúsági kézilabda Pest
17:30 ESMTK - Városi Sportegyesület Dunakeszi 22 - 35 Kruj Iván spcs.
1202 Budapest Mártírok útja 205
2018. február
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
FRISS HÍREK
Jegyek a Magyarország-Szlovénia világbajnoki selejtező-visszavágóra
2018.05.22. Férfi `A` válogatott
Elérhetővé váltak a jegyek a vb-selejtező visszavágójára.
Az NB I/B bajnokai
2018.05.20. Versenyek
Véget ért a női és férfi NB I/B-s bajnokság valamennyi csoportban. A nőknél a Mosonmagyaróvár és az Eger, a férfiaknál a Vecsés és a Mezőkövesd lett a bajnok.
Óriási csata után a Szeged a magyar bajnok
2018.05.20. Férfi NB I.
Elképesztő küzdelmet hozott a K&H férfi kézilabda liga bajnoki döntőjének visszavágója, végül a négy gólos előnnyel érkező Szeged összesítésben minimális különbséggel megnyerte a bajnoki döntőt.
Tovább tart a versenyfutás – előnyben az FTC
2018.05.20. Női NB I.
A Ferencváros 27, a Győr 14 góllal győzött idegenben a K&H női liga utolsó előtti fordulójában, így a bajnoki címről döntő gólkülönbség szempontjából a Ferencváros hat gólos előnyre tett szert.
Dolgozz önkéntesként a magyar válogatott mérkőzésein!
2018.05.20. Szövetségi élet
A Sport-önként Egyesület szervezésében megkezdődött az önkéntesek toborzása a júniusi válogatott mérkőzésekre.
K&H női liga: döntetlen Vácott, bronzérmes az Érd
2018.05.19. Női NB I.
A K&H női kézilabda 25. fordulójának szombati versenynapján a Siófok Békéscsabán, az MTK pedig a Vasas vendégeként győzött.
Döntetlen a Debrecen-Kisvárda találkozón
2018.05.18. Női NB I.
24-24-es végeredmény a Debrecen otthonában.
Ülésezett az MKSZ Emlék Albizottsága
2018.05.18. Szövetségi élet
Suti Endre vezetésével ülésezett az MKSZ Emlék Albizottsága.
„Rózsaszín síp” akció
2018.05.17. Játékvezető tanfolyam
A rendezvényen három EHF-delegátus és két fiatal, már NBI-es mérkőzésen is bemutatkozó játékvezető képviselte az MKSZ-t.
Újabb magyar EHF-mesteredzők
2018.05.16. NEK - Edzőképzés
Véget ért az MKSZ Nemzetközi Edzőképző Központjának újabb EHF-mesteredző képzése, 20 magyar szakember vehette át a legmagasabb képesítést jelentő bizonyítványt.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Szociális Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó