Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2017. október 20. péntek
következő nap
NB I férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Ceglédi KKSE - B.Braun Gyöngyös 24 - 22 Gál József Sportcsarnok
online
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Kisvárda Master Good SE - Vasas SC 30 - 21 Városi Sportcsarnok
online
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Pécsi VSE - Balatonfüredi KSE U20 27 - 21 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
18:30 Kispest NKK - Pénzügyőr SE 39 - 35 Soroksári Sportcsarnok
1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
18:30 NKK Balmazújváros - Szentendrei NKE 27 - 24 König Rendezvényközpont
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Eu-Fire Mosonmagyaróvár KC - Győri Audi ETO KC U18 31 - 24 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
18:45 Rákosmenti KSK - HORT-CSEPEL 26 - 25 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
1173 Budapest Újlak utca 110
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Ceglédi KKSE - Békés-Drén KC 20 - 27 Gál József Sportcsarnok
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
18:15 DEAC NK KFT - Eger SBS Eszterházy 29 - 30 Agrártudományi Egy. Spcs.
4032 Debrecen Böszörményi út 138.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Kisvárdai KC - GVM Europe-Vác 19 - 34 Városi Sportcsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
17:00 Vasas SC - DVSC-TVP 22 - 24 Vasas edzőcsarnok
1139 Budapest Fáy utca 58
18:30 Hajdúnánás SK - Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE 36 - 29 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Swietelsky-Szombathelyi KKA 29 - 26 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
17:30 Győri Audi ETO KC II. - NEKA II. 26 - 29 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 Telekom Veszprém II - Tatai AC 35 - 14 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tűzér utca 42.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály Észak-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:30 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Sárospataki TC 26 - 23 Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Bácska SZSE - Nagykanizsai Izzó SE 28 - 19 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:45 PEAC - MK Pelikán-Siklós KC 46 - 20 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Ceglédi KKSE - Békés-Drén KC 17 - 24 Gál József Sportcsarnok
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
16:30 DEAC NK KFT - Eger SBS Eszterházy 30 - 26 Agrártudományi Egy. Spcs.
4032 Debrecen Böszörményi út 138.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 NEKA - KSI Kézilabda Akadémia 33 - 27 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
16:00 Grundfos Tatabánya KC - Váci KSE-Főnix 21 - 13 Sportcsarnok
2066 Szár Forrás út 1
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Kisvárdai KC - GVM Europe-Vác 24 - 16 Városi Sportcsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
15:30 ASI DSE - Vasas SC - DVSC-TVP 17 - 17 Vasas edzőcsarnok
1139 Budapest Fáy utca 58
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 FKSE-Kiskunmajsa - Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület 21 - 26 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
17:20 VECSÉS SE ÉL-TEAM - Mizse KC 12 - 50 Városi Sportcsarnok
2220 Vecsés Fő út 90-92
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:50 KSI Kézilabda Akadémia - AGROFEED ETO SZESE 21 - 32 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Rinyamenti Kézilabda Club 17 - 16 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Észak-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Eger SBS Eszterházy II 29 - 30 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
16:30 Kazincbarcikai KSE - Fehérgyarmati VSE 25 - 31 Kazinczy Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Dél-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Satelit FC Somogytarnóca - PSN ZRT 19 - 19 Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Dél férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:55 Budaörsi KSE - Budai Farkasok NKFT 30 - 35 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
16:30 Dunaújvárosi AC - Pénzügyőr SE 22 - 32 Arany János Ált.Isk. spcs.
2400 Dunaújváros Március 15 tér 6
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Észak-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Veszprém Pannon SE - Körmendi DMTE 25 - 23 Wartha sportcsarnok
8200 Veszprém Wartha V utca 3
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Észak női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Aranyszarvas SE - Dunakanyar Kézilabda Akadémia 15 - 28 Sport és Tanuszoda
2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Észak-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Kisvárdai KC II. - Berettyó MSE 14 - 28 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 3.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Közép női serdülő kézilabda MKSZ
17:25 XVI.kerületi KMSE 2 - FTC II.-Debt Invest 14 - 45 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
1173 Budapest Újlak utca 110
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Dél-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
16:15 DKKA III - Tolna KC 29 - 16 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
17:00 Eötvös DSE Csurgó - Kozármisleny SE 17 - 33 Eötvös J. Ált.Isk. spcs.
8840 Csurgó Kossuth utca 3
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Dél női serdülő kézilabda MKSZ
17:15 Budaörsi KSE - Bicskei TC 38 - 17 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
17:50 Budai Farkasok NKFT - Szigetszentmiklós Női Kézilabda Sportegyesület 14 - 34 Bálint Márton Ált. és Középisk.
2045 Törökbálint Köztársaság tér 8
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Dél-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Kiskőrösi NKSZSE - Tisza Volán SC 29 - 14 Városi Sportcsarnok,
6070 Izsák Csokonai u. 14/a
B-A-Z megyei női ifjúsági női ifjúsági kézilabda Borsod
17:00 Alsózsolcai KSC - Szerencs VSE 15 - 32 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
18:00 Sárospataki USI - Bőcs KSC 32 - 16 Árpád Vezér Gimn.
3950 Sárospatak Arany utca 3-7.
Csongrád megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Csongrád
18:00 Tigrisek Csongrádi KSE - FKSE Algyő II. 41 - 24 Sághy Mihály Szakképző Isk. spcs.
6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18
Csongrád megyei női női felnőtt kézilabda Csongrád
18:00 Deszki SC - Hódmezővásárhelyi KE 23 - 24 Sportcsarnok
6772 Deszk Móra utca 2
Pest megyei női felnőtt Pest megyei női felnőtt-B csoport női felnőtt kézilabda Pest
19:30 Mogyoródi KSK - Hatvani KSZSE 26 - 26 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
Pest megyei férfi ifjúsági férfi ifjúsági kézilabda Pest
17:30 ESMTK - VSK Tököl II. 18 - 19 Kruj Iván spcs.
1202 Budapest Mártírok útja 205
Pest megyei női ifjúsági Pest megyei női ifjúsági-B csoport női ifjúsági kézilabda Pest
17:30 Mogyoródi KSK - Budafoki KSE 17 - 15 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
Somogy megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Somogy
19:00 Siófok KCSE - BBSC Balatonboglár 18 - 21 Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
2017. október
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
HÓNAP KÉZISEI - új programot hirdet az MKSZ
2018.02.19. Velünk kerek a világ!
VELÜNK KEREK A VILÁG - HÓNAP KÉZISEI néven márciustól új programot hirdet a Magyar Kézilabda Szövetség.
Sorsoltak a férfi junior Eb-re
2018.02.19. Férfi junior válogatott
Celjében kisorsolták a nyári U20-as férfi Európa-bajnokság csoportbeosztását.
Alapfokú játékvezetői tanfolyam Békéscsabán
2018.02.19. Játékvezető tanfolyam
A Békés Megyei Kézilabda Szövetség Játékvezetői Bizottsága intenzív alapfokú játékvezetői tanfolyamot indít.
Sportedző Átképző Tanfolyam – Pótregisztráció
2018.02.19. NEK - Edzőképzés
Pótregisztráció a sportedző átképző tanfolyamra.
HandBÁL-t tartott a Veszprém Megyei Kézilabda Szövetség
2018.02.19. Szövetségi élet
A szövetség immár negyedik alkalommal rendezett a farsangi-báli és a bajnoki szezon kezdetén a megyében élő sportbarátoknak és családtagjaiknak szabadidős rendezvényt.
Folytatódott a Sulikézi Fesztivál
2018.02.19. Sulikézi Fesztivál
A hétvégén folytatódott a Sulikézi Fesztivál második állomása.
Túl az egymillión a Kowalsky meg a Vega-dal!
2018.02.18. Szövetségi élet
Elérte az 1 milliós nézettséget a Kowalsky meg a Vega zenekar `Lehetetlen nincs - Velünk kerek a világ!` című dalának videóklipje, amely a Magyar Kézilabda Szövetség támogatásával készült.
Magabiztos DVSC-siker
2018.02.18. Női NB I.
Magabiztos győzelmet aratott hazai pályán a DVSC együttese a Kecskemét csapata ellen hazai pályán K&H női liga 16. fordulójában.
Elmaradt az újabb Szeged-bravúr
2018.02.18. Férfi BL
A MOL-Pick Szeged együttese sokáig remekül tartotta magát a Vardar Szokpje otthonában a vasárnapi Bajnokok Ligája-mérkőzésen. A hajrát viszont a macedónok bírták jobban, s 34-30-ra győztek.
Élő közvetítés a Sulikézi Fesztiválról
2018.02.17. Sulikézi Fesztivál
III. alkalommal rendezi meg a Magyar Kézilabda Szövetség a Sulikézi Fesztivált, amelynek U7-8-as versenyei február 17-18-án kerülnek sorra a budapesti SPORT11-ben és Mezőtúron.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó