Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2017. október 13. péntek
következő nap
NB I férfi felnőtt NB I férfi felnőtt-alapszakasz férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 B.Braun Gyöngyös - Balatonfüredi KSE 24 - 31 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
18:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Ceglédi KKSE 22 - 18 Városi Sportcsarnok
online
5900 Orosháza Eötvös tér 2
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Dabas KC VSE 32 - 18 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
NB II női felnőtt NB II női felnőtt Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
17:45 EURONOVEX USE - Csepel DSE 27 - 29 Sportcsarnok
2766 Tápiószele Liliom u. 11.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 PLER-Budapest - Balmazújvárosi KK 29 - 28 Lőrinci Sportcsarnok
1183 Budapest Thököly utca 5
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:30 FTC-Diagnosticum - Váci KSE 30 - 31 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Szombathelyi Haladás - VKL SE Győr 19 - 37 Répce Sportcsarnok
9653 Répcelak Arany János utca 9.
17:45 Mohácsi Torna Egylet 1888 - Csurgói NKC 46 - 13 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:30 PLER-Budapest - Balmazújvárosi KK 23 - 16 Lőrinci Sportcsarnok
1183 Budapest Thököly utca 5
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:20 KSI Kézilabda Akadémia - Grundfos Tatabánya KC 19 - 25 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
16:45 FTC-Pensio - Váci KSE-Főnix 30 - 19 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:15 Tatai AC - FTC KN KFT II. 36 - 30 Eötvös J. Gimnázium Sportcsarnok
2890 Tata Tanoda tér 5
17:50 KSI Kézilabda Akadémia - Pécsi VSE 16 - 35 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Szombathelyi Haladás - VKL SE Győr 18 - 8 Répce Sportcsarnok
9653 Répcelak Arany János utca 9.
16:00 Mohácsi Torna Egylet 1888 - Csurgói NKC 33 - 10 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Észak férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Veresegyház VSK - Főnix ISE 11 - 22 Sportcsarnok*
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Észak-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Hajdúböszörményi TE - Kazincbarcikai KSE 31 - 27 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Dél-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
19:00 PSN ZRT - Gézengúz UKC 30 - 25 ANK sportcsarnok
7632 Pécs Apáczai Cs J körtér 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Dél férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Körte HVSE - Pénzügyőr SE-Budafok 28 - 29 Buborék (Ciszteri) spcs.
1114 Budapest Villányi út 27
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Dél-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Soltvadkerti KUSE - Kiskőrösi KS Kft 48 - 8 Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Észak-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Veszprém Pannon SE - LE BELIER-KK Ajka 19 - 24 Wartha sportcsarnok
8200 Veszprém Wartha V utca 3
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Dél-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Bajai KSE - Hévízi SK 13 - 22 MNÁMK sportcsarnok
6500 Baja Duna utca 33.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Dél-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Kiskunhalas UKSC - Kiskőrösi NKSZSE 20 - 23 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
Baranya megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Baranya
19:30 Hosszúhetény SE - PEAC II. 19 - 32 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
Baranya megyei női női felnőtt kézilabda Baranya
17:30 Pécsváradi Spartacus SE - PTE-ÁOK Petőfi SE 10 - 0 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
Csongrád megyei női női felnőtt kézilabda Csongrád
18:00 Deszki SC - Kisteleki KK 29 - 26 Sportcsarnok
6772 Deszk Móra utca 2
Győr-Moson-Sopron megyei női női felnőtt kézilabda Győr
19:00 Mosonmagyaróvári KC SE II. - Répcelaki SE 34 - 13 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
Győr-Moson-Sopron megyei női ifjúsági női ifjúsági kézilabda Győr
17:30 Petőfi SK Lipót - Lébényi KSE 20 - 17 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt-B csoport férfi felnőtt kézilabda Pest
20:00 Aranyszarvas SE - Százhalombattai KE II. - DKSK 28 - 29 Sport és Tanuszoda
2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
2017. október
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Mindenki vezér volt
2018.07.19. Női junior válogatott
A női junior világbajnokság All Star-csapatának tagja, a vb-aranyérmes Háfra Noémi engedett betekintést a magyar válogatott győzelmének hátterébe.
Férfi junior Eb: minimális vereség a rajton
2018.07.19. Férfi junior válogatott
Az ifjúsági vb-bronzérmes Dánia ellen kezdte meg szereplését a magyar férfi junior válogatott a szlovéniai U20-as Európa-bajnokságon.
Rajt a férfi junior Eb-n
2018.07.18. Férfi junior válogatott
Csütörtökön megkezdi szereplését a szlovéniai U20-as Európa-bajnokságon a magyar férfi junior válogatott. A torna rajta előtt Imre Vilmos szövetségi edző értékelte a felkészülést.
Fontos tudnivalók az elszámolások és a hosszabbítási kérelmek benyújtásával kapcsolatban!
2018.07.18. TAO
FONTOS TUDNIVALÓK AZ ELSZÁMOLÁSOK ÉS A HOSSZABBÍTÁSI KÉRELMEK BENYÚJTÁSÁVAL KAPCSOLATBAN!
Megnyugvás és türelem
2018.07.18. Női junior válogatott
Golovin Vlagyimir, a junior világbajnok magyar női válogatott szövetségi edzője értékelte az aranyérmes csapat útját a dobogó tetejéig.
Strandkézilabda: győri és OVB siker
2018.07.18. Strandkézi - verseny
A hétvégén Dabason került sor a Strandkézilabda Nemzeti Bajnokság selejtezőjének újabb fordulójára, a verseny egyben ebt-torna is volt. A nőknél a Győr, a férfiaknál az OVB Beach Boy’z győzött.
Ifjúsági siker a lengyelek ellen
2018.07.18. Férfi ifjúsági válogatott
Szerdán ismét megmérkőzött a lengyel korosztályos válogatottal a magyar férfi ifjúsági együttes. Gyurka János csapata szoros találkozón egy gólos győzelmet aratott.
Női felnőtt keret a júliusi edzőtáborra
2018.07.18. Női `A` válogatott
Július 22-28. között a törökországi Belekben edzőtáborozik a magyar női felnőtt válogatott. Kim Rasmussen szövetségi kapitány 22 játékost hívott meg az összetartásra.
A hónap kézisei: június
2018.07.17. Szövetségi élet
A hónap kézisei program júniusi választottjai között ezúttal a Budai Farkasok U10-es csapatát és a Kiskunhalasi UKSC serdülő együttesét, valamint edzőiket mutatjuk be.
Magyar játékvezetők a női Eb-keretben
2018.07.17. Női `A` válogatott
Az Európai Kézilabda Szövetség közzétette az év végi franciaországi női Európa-bajnokság játékvezetői keretét.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó